Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Guns of Boom: Поради, WIKI, Огляди

GUNS OF BOOM – ОНЛАЙН PVP – гра на андроїд з датою виходу 10.10.2016 р від компанії Game Insight. Жанр гри: Екшен. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Зміст статті

 • Гайд по Золоту, Ганбаксам і платежів
 • Проходження Завдань і марафону
 • Гайд по Зброї і броні
 • Гайд по вигляду і їх зміни
 • Секрети Карти і режимів гри
 • Рейтинг і таблиця лідерів
 • Як грати після оновлення?
 • Як йде підбір противників?
 • Гайд по Кланам
 • Друзі в грі
 • Нагорода за рекламу
 • Як не втратити свій прогрес?
 • Guns of Boom: Гайд по Золоту, Ганбаксам і платежів

  Безкоштовна гра Guns of Boom? Завантажити, встановити і грати в Guns of Boom можна абсолютно безкоштовно. Внутрішньоігрова валюта використовується для прискорення просування в грі, але все ігрові можливості доступні і без неї. У грі діють спеціальні пропозиції, частина яких можна купити за ганбакси, золото або реальні гроші. Все це купується у внутрішньоігровому магазині Guns of Boom. З міркувань безпеки всі покупки відбуваються через магазини App Store, Google Play і Amazon.

  Золото можна отримати в процесі гри, наприклад, за виконання основних або щоденних завдань. Існують і особливі події, в ході яких гравці можуть виграти золото. Щоб бути в курсі всіх подій, читайте новини в розділі “Пошта” або підпишіться на офіційну групу гри в ВКонтакте. У міру просування в грі всі гравці отримують однаковий доступ до ігрових областям, незалежно від того, платили вони реальні гроші чи ні.

  Випадково витрачено золото! Його можна повернути? Так як Guns of Boom – жива мережева гра, скасування вже вчинених дій вплине на інших гравців. Неможливо повернути Вам золото, так як Ваш обліковий запис отримає переваги безкоштовно, а це нечесно по відношенню до інших гравців. У грі присутній вікно підтвердження на покупки за золото, щоб уникнути випадкових витрат.

  Для чого потрібно золото і де його взяти? Золото – найцінніший ресурс в грі. З його допомогою можна користуватися спеціальними пропозиціями в магазині, купувати зброю і броню в арсеналі, їх поліпшення, набори ганбаксов, змінити ім’я персонажа, а також гранати і аптечки. Їх можна придбати в магазині, а також заробити, виконуючи основні і щоденні завдання в грі.

  Для чого потрібні ганбакси і звідки їх взяти? Ганбакси – одна з двох внутрішньоігрових валют. Вони використовуються для покупки зброї і броні в арсеналі, їх поліпшення, а також для створення клану. Воно також може використовуватися для придбання деяких спеціальних пропозицій в магазині. Отримати ганбакси можна різними способами: виконуючи основні і щоденні завдання, відкриваючи скрині і перемагаючи в боях або купивши в магазині набір ганбаксов в обмін за золото.

  Пропало все куплене золото!

  Як правило, внутрішньоігрові покупки не підлягають поверненню. Винятки можливі лише за певних умов. Ви не маєте права відмовитися від угоди або отримати відшкодування після того, як цифровий контент було надано – з цього моменту угода вважається виконаним. Ви погоджуєтеся з тим, що отримання цифрового контенту починається в момент відображення цифрового контенту (наприклад, віртуального предмета) у вашому профілі або інвентарі, або коли він іншим чином стає доступним для скачування або використання.

  У тих випадках, коли покупка не була надана, служба підтримки залишає за собою право закрити доступ до будь-якого контенту, на який було оформлено повернення. Це означає, що, якщо гроші за 1 200 золота були Вам повернуті, відповідну кількість золота віддалиться з Вашого балансу. Якщо ресурси були витрачені, вам має право відмовити в поверненні коштів. Якщо ж гравець здійснює повернення декількох великих замовлень, службі підтримки, можливо, навіть доведеться обмежити його доступ до облікового запису. Обмеження також можливо, якщо гравець придбав золото у неавторизованого продавця, порушивши тим самим умови використання гри.

  Звичайно, це неприємно, коли на балансі відсутня золото, але видалення золота після повернення коштів – єдиний спосіб відновити баланс між витратами гравця і його золотом. Якщо Вам повертається плата за замовлення, Ви втрачаєте право на куплений предмет. Як у звичайній онлайн грі, правила Guns of Boom однакові для всіх гравців. Це стосується і доступу до золота. Щоб уникнути неприємних сюрпризів, не забувайте про безпеку свого пристрою, тримайте його заблокованим і ніколи нікому не давайте доступ до свого облікового запису.

  моя покупка скасована! Якщо Ви намагалися зробити покупку, але Ваше замовлення було відхилено, з Вашого рахунку НЕ будуть списані кошти. Проте, магазин Google Play може тимчасово заморозити на Вашій карті кошти, що дорівнюють сумі покупки. Але не переживайте! Скоро ця “заморозка” автоматично пропаде. Скасування покупки може статися через невідповідність імені або адреси, зазначеного в Google Гаманці, даними кредитної картки. Ви можете вирішити це, зв’язавшись з банком і уточнивши інформацію. Після цього знову увійдіть в Google Payments, перейдіть в “Спосіб оплати” і перевірте, чи співпадає інформація.

  Де я можу знайти історію моїх покупок?

  Android:

 • Перейдіть по посиланню payments.google.com, потім увійдіть в потрібний обліковий запис Google;
 • Виберіть “Транзакції” , щоб переглянути історію замовлень в Play Store;
 • Виберіть певний запис, щоб переглянути необхідний чек.
 • iOS:

 • Відкрийте iTunes на своєму комп’ютері;
 • Виберіть ім’я користувача (адреса ел. пошти) і “Рахунок”;
 • Прокрутіть вниз до “Історії покупок” і натисніть “Переглянути все”.
 • Amazon. Щоб створити звіт про історію замовлень:

 • У своєму обліковому записі виберіть “Звіти про історію замовлень”;
 • Виберіть тип звіту в меню, потім вкажіть період і назва звіту.
 • Натисніть “Запросити звіт”;
 • Коли звіт буде готовий, Ви отримаєте сповіщення на ел. пошту.
 • Що таке Баффі на досвід і ганбакси + 100% і як його отримати? Баффі на досвід і ганбакси + 100% – це підписка на отримання Баффа, за допомогою якого Ви отримаєте в два рази більше досвіду і грошей за бої. У даного Баффа є таймер, після закінчення якого його ефект пропадає. Тривалість дії залежить від терміну на який він купувався: 1 день, 7 днів або 30 днів.

  Guns of Boom: Проходження Завдань і марафону

  Що таке завдання? Завдання поділяються на три групи:

  • Основні завдання. Основні завдання Ви отримуєте в міру прокачування. Ці завдання виконуються один раз. Кожне таке завдання забезпечено кнопкою-підказкою. Натиснувши на неї, Ви потрапите на екран, де це завдання може бути виконано.
  • Щоденні завдання (дейлікі). Щоденні завдання, як і випливає з назви, оновлюються щодня. За їх виконання Ви отримаєте ганбакси або золото. Щоденні завдання доступні гравцям, які досягли 4 рівня. Зверніть увагу: виконання всіх трьох щоденних завдань приносить Вам додаткову нагороду, побачити яку можна в нижній частині інтерфейсу.
  • Завдання на перемоги. Завдання на перемоги. Починаючи з 3 рівня, гравці отримують завдання на перемоги – здобути 1, 3, 8 і 16 перемог протягом дня (необов’язково поспіль). За кожен виконаний етап такого завдання Ви заробляєте кейс з предметами для кастомізації. Завдання на перемоги оновлюються раз на добу (о 10:00 за московським часом).

  Що таке марафон? Марафон – це унікальне випробування. У марафоні Ви отримуєте нагороди за те, що кожен день в повному обсязі виконуєте щоденні завдання. Чим більше дейліков Ви закриваєте, тим краще нагорода. Кращі марафонські призи видаються гравцям, які виконували всі щоденні завдання протягом 7 днів. Якщо в один з днів Ви не змогли виконати всі завдання, не переживайте. На наступний день Вам дістануться три нових дейліка: виконавши їх, Ви продовжите свій прогрес в марафоні.

  Що станеться, якщо я пропущу один із днів? Щоденні завдання оновлюються раз на добу. Якщо Ви не встигли виконати їх, на наступний день Ви отримаєте 3 нових завдання.

  Чи можу я відмовитися від виконання певного завдання в щоденних завданнях? Ви можете замінити завдання і отримати натомість його нове. Для цього натисніть на хрестик в правому верхньому куті завдання. Після перегляду рекламного відео Ви отримаєте нове завдання. Замінити щоденне завдання можна тільки один раз на добу.

  Чи можу я відмовитися від основного завдання? Даний тип завдань був введений в гру, щоб навчити Вас різним ігровим механікам, тому скасовувати їх не можна. Крім того, нагороди за основні завдання завжди краще нагород за дейлікі.

  Я не отримав нагороду за завдання. Що мені робити? Пам’ятайте, що Guns Of Boom зберігає Ваш прогрес навіть у випадках обриву з’єднання або зависань. Втратити нагороду практично неможливо. Якщо Ви все ж абсолютно впевнені, що свою нагороду не отримали, зв’яжіться зі службою підтримки гравців. Там перевірять Ваш журнал нагород і розберуться з ситуації.

  Коли оновлюються щоденні завдання? Щодня о 7:00 UTC (7 AM, UTC).

  Що станеться, якщо завдання оновляться, поки я буду в бою? Успіхи в поточному бою підуть в залік нових завдань. Всі зроблені в ньому хедшоти зарахують.

  Нічия вважається? А якщо я програв, але зайняв перше місце в команді? Чи вважаються тільки перемоги. Перемога зарахується кожному гравцеві в перемогла команді.

  Якщо я не буду заходити в гру, скинеться прогрес марафону? Ні, не скинеться. Прогрес марафону завжди зберігається. Однак якщо Ви виконали 2/3 потрібних завдань, на наступний день прогрес етапу скинеться, і потрібно буде виконувати всі три дейліка заново, щоб завершити поточний етап марафону.

  Я вийшов з бою, але виконані дії не зарахувалися в завдання. Чому так сталося? Для виконання умов завдання Вам необхідно завершувати бій. При виході з бою Ваш прогрес за завданнями до уваги береться.

  Чи стають завдання більш складними на високих рівнях? Складність Ваших завдань змінюється відповідно до набраних рівнем. При цьому нагорода за їх виконання стає краще.

  Guns of Boom: Гайд по Зброї і броні

  Які типи екіпіровки є в грі? У Guns of Boom є 3 типи екіпіровки:

  • Шолом;
  • Куртка;
  • Штани.

  Для шоломів і штанів доступні перкі, додають певні особливості. У куртки перків немає.

  Які види зброї є в грі?

  Кулемети. Рекомендована дистанція ведення бою: середня. Особливості: велика кількість патронів, унікальна механіка стрільби. З кулеметом Ви пересуваєтеся повільніше, ніж з будь-яким іншим зброєю. Коли Ви берете в руки кулемет, то насічки на Вашому прицілі сильно розведені в сторони, а розкид куль збільшений. Щоб зменшити розкид, стріляйте в супротивників довгими чергами. Чим довше Ви ведете безперервну стрільбу, тим сильніше будуть звужуватися насічки на прицілі, підвищуючи кучність і шкоди.

  Автомати. Рекомендована дистанція ведення бою: середня. Особливості: хороша кучність, висока точність стрільби. Автомати ідеально підходять влучним гравцям, тому що володіють високою щільністю стрільби. Якщо Ви вмієте цілитися точно в голову, автомати дозволять Вам наносити божевільний шкоди!

  Дробовики. Рекомендована дистанція ведення бою: ближня. Особливості: за один постріл випускається від 3 до 4 дробин. Любіть бути в самій гущі подій? Тоді це Ваш вибір! Чим ближче ворог, тим більше шкоди Ви можете йому нанести. Якщо вся випущена дріб потрапить в супротивника, йому буде непереливки. Однак пам’ятайте, що ефективність дробовиків сильно знижується зі збільшенням відстані до цілі.

  Ножі. Рекомендована дистанція ведення бою: ближня. Особливості: відсутність перезарядки, немає необхідності в боєприпасах. Використання ножа перериває ведення вогню з основної гармати. Застосовуйте цю зброю правильно! Якщо ворог вже близько, буквально лоб в лоб з Вами, то дістаньте Ваш ніж і покажіть, що він не просто так зветься трофейним!

  Пістолети. Рекомендована дистанція ведення бою: ближня. Особливості: приходить на допомогу, коли в основному зброю скінчилися патрони. Коли у Вашому основному зброю закінчуються патрони, і Ви йдете на перезарядку, то просто наведіть приціл на противника так, щоб він був в зоні ураження. Ви автоматично дістанете пістолет і випустіть всю обойму, після чого знову візьмете в руки основна зброя.

  Снайперські гвинтівки. Рекомендована дистанція ведення бою: далека. Особливості: Ви зможете стріляти тільки тоді, коли червоний коло навколо прицілу повністю заповниться. Для того щоб коло заповнювався, Ви повинні тримати в приціл противника. Все снайперські гвинтівки оснащені оптичним прицілом х2 і більше, що значно допомагає при стрільбі здалеку.

  Чи можна продати зброю, расходку або передати їх іншому гравцеві? На жаль, продати або перенести раніше куплене зброю не можна.

  Чи можна скасувати зроблену раніше поліпшення (зброї, броні)? Покращення, які Ви придбали для тієї чи іншої екіпіровки, остаточні.

  Що таке перкі? Для чого вони потрібні? Перкі – це унікальні особливості зброї / екіпіровки. Найчастіше вони здатні повністю змінити стиль Вашої гри. При виборі екіпіровки / зброї в арсеналі Ви побачите знизу кілька значків – це і є перкі! Детальніше про той чи інший перк Ви можете прочитати, натиснувши на його значок.

  Що таке міць зброї? Міць зброї – це сукупність кількох параметрів, які в сумі показують бойову ефективність тієї чи іншої гармати. Міць вимірюється в одиницях шкоди в секунду.

  Чому деякий зброю заблоковано? Зброя може бути заблоковано тому, що Ви ще не досягли необхідного рівня. Отримуйте рівні, і нові гармати будуть ставати доступні для покупки!

  Як застосувати скін до зброї? Для початку треба зібрати скін з деталей, які можна знайти в кейсах. Готово? Тоді можна застосовувати:

 • Перейдіть в арсенал;
 • Знайдіть зброю, на якому хочете бачити цей скін;
 • У правому нижньому кутку буде напис “Скіни”, натисніть на неї;
 • У списку скінів виберіть бажаний і нанесіть зображення на гармату.
 • Що таке поліпшення? Як поліпшити зброю / екіпіровку? Поліпшення – це збільшення бойових характеристик зброї / куртки. Перед поліпшенням зброї Ви можете дізнатися, який приріст ефективності дасть це дія. Зелене число поруч з характеристикою, яку збільшує поліпшення, відображає приріст потужності, які Ви отримаєте.

  • Для зброї: додає бойову міць.
  • Для куртки: додає броню.

  Нові штани в подію “Кібер-Осінь”

  у Guns of Boom настала “Кібер-Осінь”! Разом з запуском події були додані нові предмети:

  • Штани “Гепард”: багато в чому нагадують штани “Пантера”, але при цьому ще й знижують час перезарядки зброї. Вони доступні всім гравцям для збору і використання з першого рівня.
  • Перкі: Прискорення перезарядки (прискорена перезарядка зброї), прискорення (підвищена швидкість пересування).

  Як отримати штани “Гепард”? Даний предмет збирається з фрагментів, які можна отримати на ярмарку протягом усього події “Кібер-осінь”.

  Як поліпшити штани “Гепард”? Штани “Гепард” можуть бути поліпшені за фрагменти, які можна отримати беручи участь в ярмарку.

  Навіщо мені покращувати штани “Гепард”? Кожен рівень покращує обидва пасивних перка: збільшена швидкість бігу і прискорена перезарядка. Таким чином, штани другого рівня дають більший приріст до швидкості бігу і швидкості перезарядки, ніж штани першого рівня. З кожним новим рівнем поліпшення Ви будете відчувати, як Ваш персонаж стає сильнішою!

  Новий шолом у події “Кібер-Осінь”

  Шолом “О.К.” – це інноваційна модифікація шолома ” Нічний мисливець “з абсолютно новим активним перком” Інфразреніе “. Він доступний усім гравцям для збору і використання з першого рівня.

  Перкі:

  • Додатковий шкоди в голову (пасивний) – збільшений шкоди при попаданні в голову.
  • Інфразреніе (активний) – при активації дозволяє бачити ворогів крізь перешкоди.

  Як отримати шолом “О.К.”? Даний шолом збирається з фрагментів, які можна отримати на ярмарку шолома “О.К.” починаючи з другого тижня “Кібер-Осені”.

  Що таке активний перк? Як його використовувати? Активний перк – це абсолютно нова механіка для Guns of Boom. Всі попередні перкі були суто пасивними і працювали самі по собі. При використанні шолома “О.К.” Ви самі вибираєте, коли Вам потрібно активувати “Інфразреніе”. Для його активації потрібно натиснути на кнопку активації перка. Як тільки перк буде активований, Ви відразу це зрозумієте: на екрані почнеться сканування карти з крутим ефектом! До слова, Ви можете перемістити кнопку активного перка на будь-який зручний місце.

  Що дає перк “Інфразреніе”? Після активації на деякий час всі гравці ворожої команди будуть підсвічуватися червоним навіть через перешкоди. Після завершення дії перка, шолом піде на перезарядку. Кількість разів, яке Ви можете активувати перка в бою, обмежена лише довжиною бою!

  Як поліпшити шолом “О.К.”? Шолом “О.К.” може бути поліпшений за фрагменти, які можна отримати на ярмарку шолома “О.К.”.

  Навіщо мені покращувати шолом “О.К. “? Кожен рівень покращує пасивний і активний перкі: збільшений шкоди в голову і інфразреніе. Таким чином, шолом другого рівня збільшує втрати в голову більше ніж шолом першого рівня, а також у нього довше триває “Інфразреніе”.

  Guns of Boom: Гайд по вигляду і їх зміни

  Про кастомізації. Костюм пожежного, маска зебри, скін для зброї “Феєрверк”. Кравець Guns of Boom трудився не покладаючи рук з моменту виходу гри, щоб кожен боєць міг створити воістину унікальний стиль для свого персонажа. Відкривши в Арсеналі вкладку зі значком маски, Ви побачите чотири категорії:

 • Скіни – в цій категорії Ви зможете знайти список доступних в грі скінів для зброї, перевірити прогрес за кількістю зібраних фрагментів, а також подивитися, як виглядає певний скін на Вашої улюбленої гармати.
 • Маски – в цій категорії Ви зможете знайти список доступних в грі масок, перевірити прогрес за кількістю зібраних фрагментів, а також приміряти маску на персонажа .
 • Костюми – в цій категорії Ви зможете знайти список доступних в грі костюмів, перевірити прогрес за кількістю зібраних фрагментів, а також приміряти костюм на персонажа.
 • емблеми – в цій категорії Ви зможете знайти список доступних в грі емблем і перевірити прогрес за кількістю зібраних фрагментів.
 • Предмети для кастомізації діляться на 4 види: звичайні, рідкісні, унікальні і легендарні. Чим крутіше предмет, тим більше фрагментів потрібно для його збору.

  Зверніть увагу: скіни не впливають на Ваші бойові показники (здоров’я, броню, шкоди), а лише підвищують упевненість в собі і крутість!

  Я зібрав скін для зброї, застосував його до однієї з гармат, але в списку доступних його не видно. Куди він зник? Якщо Ви застосували скіна, він стає недоступним для іншої зброї, поки Ви його не «> знімете. Щоб застосувати один і той же скін на кілька гармат, необхідно зібрати його заново.

  Як можна отримати предмети і фрагменти для кастомізації? За певну кількість перемог в день або виконання завдань Ви отримуєте винагороду у вигляді кейса, повного фрагментів. Ці фрагменти можна використовувати, щоб зібрати косметичний предмет, який має різні рівні рідкості. Чим більше потрібно фрагментів для збору, тим крутіше предмет. Ви також можете збирати цілі аксесуари або збирати потрібні фрагменти з допомогою матеріалів.

  Чи дають косметичні предмети якісь ігрові переваги? Косметичні предмети не дають ігрових переваг. Вони дозволяють створити унікальний стиль персонажа або зброї.

  Як змінити костюм або маску? Відкрийте Арсенал -> маски / костюми -> виберете предмет, який хочете надіти. Замінна маска або костюм не пропадають, а повертається в Арсенал.

  Як прибрати або змінити скін на зброю? Відкрийте Арсенал -> скіни -> виберете скін, який хочете встановити. Замінний скін не пропадає, а повертається в Арсенал. Якщо Ви хочете застосувати один і той же скін до кількох гармат, Вам потрібно зібрати відповідну кількість таких скінів.

  Що робити, якщо мені випаде фрагмент того костюма, який у мене вже є? Якщо це станеться, то:

 • Удача сьогодні не на вашому боці;
 • Дублікати можна обміняти на корисні матеріали!
 • Чи збільшується шанс випадання скіна / костюма, якого у мене ще немає? Це дуже хороше запитання. Навіть якщо у Вас є якийсь скін або костюм, то це не означає, що він зникне з кейсів. Ви будете отримувати дублікати аксесуарів, які в подальшому можна обміняти на матеріали.

  Я побачив у кого-то емблему, якої немає в списку доступних. Як це? Деякі емблеми унікальні і видаються тільки за участь в конкурсах ігрового співтовариства. Приєднуйтесь до групи по грі в ВКонтакте, щоб не упустити можливість взяти участь в них!

  Обмін дублікатів

  Що таке обмін дублікатів? Тепер у Вас є можливість обмінювати всі дублікати аксесуарів на матеріали. Використовувати матеріали можна для збору аксесуарів, які Вам подобаються.

  Як мені обміняти дублікат аксесуара? Як тільки Ви повністю зберете аксесуар, всі наступні фрагменти цього аксесуара можна буде обмінювати на матеріали.

  Що таке матеріали? Матеріали – це нова валюта, яку Ви отримуєте при обміні дублікатів.

  Чи можу я купити матеріали? Ні, матеріали можна отримати тільки через обмін дублікатів.

  Як отримати матеріали? Обмінюйте дублікати своїх аксесуарів, і ви будете отримувати матеріали.

  Що я можу обмінювати? Дублікати емблем, костюмів і масок.

  Увага: Ви можете обмінювати фрагменти предметів тільки в тому випадку, коли у Вас вже зібраний цей предмет. Як тільки Ви повністю зберете аксесуар, всі наступні фрагменти цього аксесуара можна буде обмінювати на матеріали.

  Чому я не можу обмінювати на матеріали скіни для зброї? Тому що кількість скінів для зброї, яке може бути у Вас в інвентарі, не обмежена, і Ви можете використовувати один і той же скін на декількох гарматах.

  Кількість отриманого матеріалу залежить від якості і типу аксесуара? Так. Чим вище якість предмета, тим більше матеріалів Ви отримаєте при обміні. Це ж правило відноситься і до типам аксесуарів: обмінявши епічний костюм, Ви отримаєте більше матеріалів, ніж при обміні епічної емблеми.

  Де я можу обміняти дублікати на матеріали? Заходьте в арсенал і відкривайте вкладку аксесуарів.

  Чи можу я повернути все назад, якщо випадково обміняв предмет на матеріали? На жаль, немає. У гру спеціально була додана кнопка підтвердження, щоб запобігти випадковий обмін дублікатів.

  Що ж робити, якщо у мене немає дублікатів для обміну? Як мені отримати матеріали? Заробляйте і відкривайте кейси, поки Вам не почнуть потрапляти фрагменти вже зібраних аксесуарів.

  Я можу зібрати будь-який аксесуар, який захочу? Ви можете зібрати будь-який предмет з поточної колекції. Предмети колекцій можуть відрізнятися один від одного.

  Якщо я використовую матеріали для збору аксесуара, я отримаю цілий предмет або тільки його фрагменти? Ви отримаєте цілий предмет. Коли ви збираєте аксесуар за допомогою матеріалів, вам буде показано, скільки матеріалів потрібно витратити на завершення предмета. Ви витратите тільки ті матеріали, які потрібні для завершення предмета.

  Чи втрачу я свої матеріали, коли колекція в кейсах зміниться? Ні, звичайно! Ваші матеріали з Вами назавжди незалежно від поточної колекції.

  Вкладка “Розпродаж”

  Що таке вкладка “Розпродаж”? Це вкладка в ігровому магазині, де зібрані всі обмежені пропозиції і знижки. Там Ви можете купити маски, костюми, спорядження і зброя.

  Пропозиції на вкладці “Розпродаж” будуть змінюватися або залишаться такими назавжди? Звичайно, вони поміняються! Вкладка “Розпродаж” оновлюється автоматично кожні (7) днів. Після поновлення на ній з’являться нові пропозиції, так що стежте за асортиментом.

  У мене вже є той костюм або маска, які зараз на вкладці “Розпродаж”.

  • Якщо у Вас вже є костюм / маска, які доступні на розпродажі, Ви не зможете купити другий примірник.
  • Якщо у Вас є повний набір (костюм + маска) , Ви не зможете купити такий же набір на розпродажі.
  • Якщо у Вас є тільки частина набору (маска або костюм), Ви зможете купити весь набір на розпродажі. Ви отримаєте предмет, якого у Вас не було, а також дублікат того аксесуара, який був.

  Що буде, якщо у мене зібрана частина аксесуара, який я купую на вкладці “Розпродаж”? Ви отримаєте аксесуар повністю. Зайві фрагменти можна буде обміняти на матеріали.

  Скільки раз можна купити той чи інший предмет на вкладці “Розпродаж”? Будь-яку з позицій на розпродажі можна купити тільки один раз, до наступного оновлення.

  Який рівень поліпшення у гармат на “Розпродажу”? Все гармати, які продаються в вікні “Розпродаж”, не мають рівнів поліпшення.

  Вкладка “Кейси”

  Що це таке? Це нова вкладка в магазині, де можна придбати кейси з аксесуарами. В кейсах можна знайти аксесуари з поточної колекції.

  Тепер можна отримувати кейси за перемогу і потрібно тільки купувати їх? Ні! Ви можете отримувати кейси різними способами: купувати за золото (в магазині можна придбати від 10 до 100 кейсів), а також отримувати за перемоги або за участь в щоденному марафоні на перемоги.

  Вміст кейсів, які я отримую за завдання і перемоги якось відрізняється від вмісту кейсів за золото? Ні! Не важливо, як Ви отримали кейс: в них у всіх однакове наповнення.

  Як відкривати кейси? Є два місця, де Ви можете відкрити кейси:

 • У головному лобі натисніть на значок кейса (по центру зверху).
 • Зайдіть в магазин на вкладку “Кейси” і знайдіть кнопку ” відкрити “.
 • Guns of Boom: Секрети Карти і режимів гри

  Що таке режим гри? Які режими доступні в грі на даний момент? Режим гри – набір правил, за якими йде нарахування очок, а також визначаються переможці і переможені в бою. В даний момент в грі присутні такі режими: “Командний бій” (TDM), “Захоплення точок” (CP), “Цар гори (KOTH)”, “Візок” (PAYLOAD) і “Кожен сам за себе” (FFA). У майбутньому можуть з’явитися і інші режими.

  Що таке “Командний бій”? Які умови в цьому режимі? “Командний бій” – це класичний командний ігровий режим. Кількість гравців в бою: 4 на 4. Обмеження за часом: 5 хвилин. Для перемоги потрібно набирати очки, вбиваючи противників. Перемога присуджується команді, яка набрала більше очок за відведений час (5 хвилин). Також, якщо одна з команд набрала 500 очок, вона моментально перемагає, а залишок часу на карті не дограється. В даному режимі набір очок відбувається тільки при вбивстві супротивників.

  Що таке “Захоплення точок”? Які умови в цьому режимі?

  “Захоплення точок” – це командний бій із захопленням точок. Кількість гравців в бою: 4 на 4. Обмеження за часом: 5 хвилин. Для перемоги в бою потрібно набирати очки. Команда, яка набере більшу кількість очок після закінчення 5 хвилин, перемагає. Також, якщо одна з команд набрала 1200 очок, вона моментально перемагає, а залишок часу на карті не дограється. В даному режимі набір очок відбувається як при вбивстві супротивників, так і при захопленні і контролюванні точок.

  Особливості режиму “Захоплення точок”:

  • На кожній карті в цьому режимі є 3 точки для захоплення.
  • У точки є 3 стадії: Сірий індикатор – нейтральна точка, що не захоплена ніким; Синій індикатор – точка захоплена Вашою командою; Червоний індикатор – точка захоплена командою противника.
  • Якщо точку захопили противники, і Ви йдете на її захоплення, то з червоною вона спочатку перейде в нейтральну (сіру), а потім вже в синю ( захоплено Вашою командою).
  • Захоплені точки щомиті приносять окуляри Вашій команді.
  • Якщо противник перевів точку з синьою в сіру, вона перестає приносити окуляри Вашій команді.
  • Нарахування очок починається , як тільки сіра точка стає синьою (захопленої Вашою командою).
  • Захоплення точки відбувається, коли смуга у верхній частині екрану повністю заповнюється.
  • Ваша команда не зможе захопити нейтральну або ворожу точку, якщо на цій точці знаходиться противник. Як тільки противник покине точку, захоплення стане можливий.
  • Окуляри за утримання захопленої точки нараховуються в загальний рахунок команді. В індивідуальний рахунок гравцеві нараховуються очки тільки за захоплення або захист точки (якщо він її захопив або вбив противника, який намагався відбити точку).

  Що таке “Цар гори”? Які умови в цьому режимі?

  “Цар гори” – командний бій із захопленням точки. Кількість гравців в бою: 4 на 4. Обмеження за часом: 5 хвилин. Для перемоги в бою потрібно набирати очки. Команда, яка набере більшу кількість очок після закінчення 5 хвилин, перемагає. Також, якщо одна з команд набрала 1000 очок, вона моментально перемагає, а залишок часу на карті не дограється. В даному режимі набір очок гравцями відбувається як при вбивстві супротивників, так і при захопленні і контролюванні єдиною точки.

  Особливості режиму “Цар гори”:

  • На кожній карті в цьому режимі є 1 точка для захоплення.
  • У точки є 3 стадії: Сірий індикатор – нейтральна точка, що не захоплена ніким; Синій індикатор – точка захоплена Вашою командою; Червоний індикатор – точка захоплена командою противника.
  • Якщо точку захопили противники, і Ви йдете на її захоплення, то з червоною вона спочатку перейде в нейтральну (сіру), а потім вже в синю ( захоплено Вашою командою).
  • Захоплені точки щомиті приносять окуляри Вашій команді.
  • Якщо противник перевів точку з синьою в сіру, вона перестає приносити окуляри Вашій команді.
  • Нарахування очок починається , як тільки сіра точка стає синьою (захопленої Вашою командою).
  • Захоплення точки відбувається, коли смуга у верхній частині екрану повністю заповнюється.
  • Ваша команда не зможе захопити нейтральну або ворожу точку, якщо на цій точці знаходиться противник. Як тільки противник покине точку, захоплення стане можливий.
  • Окуляри за утримання захопленої точки нараховуються в загальний рахунок команді. В індивідуальний рахунок гравцеві нараховуються очки тільки за захоплення або захист точки (якщо він її захопив або вбив противника, який намагався відбити точку).

  Відмінність “Царя гори” від “Захоплення точок”:

  • У режимі “Цар гори” всього одна точка, замість трьох;
  • У режимі “Цар гори” захоплення точки відбувається швидше;
  • У режимі “Цар гори” за контроль точки нараховується більше очок.

  Що таке “Кожен сам за себе”? Які умови в цьому режимі? “Кожен сам за себе” – бій на смерть без поділу на команди. Кількість гравців в бою: 8. Обмеження за часом: 5 хвилин. В даному режимі немає команд, тут кожен сам за себе, без будь-яких правил! Для перемоги в бою потрібно набирати очки.

  Гравець, який набрав більшу кількість очок після закінчення 5 хвилин, перемагає. Також, якщо один з гравців набрав ХХХХ очок, він моментально перемагає, а залишок часу на карті не дограється. В даному режимі набір очок гравцями відбувається тільки при вбивстві інших гравців на карті. Місце, яке Ви займете за підсумками бою, визначає нагороди, яке Ви отримаєте.

  Чому я постійно граю в режимі “Командний бій”, а режими “Захоплення точок” або “Цар гори” взагалі не трапляються ? Режим “Захоплення точок” стає доступний гравцям, які досягли 22-го рівня. Режим “Цар гори” стає доступний гравцям, які досягли 10-го рівня.

  Куди пропала карта? На кожному етапі розробки – від концепції до введення в гру – карти проходять через множинні тести. Коли розробники додають карту в гру, починається не менш важлива частина роботи – полірування і вивчення зворотного зв’язку. Це і результати голосування в межах гри, і коментарі, і думки, якими діляться автори відео про Guns of Boom на YouTube! Саме Ваші відгуки допомагають розробникам прийняти остаточне рішення про доопрацювання тієї чи іншої карти. Подібні зміни – необхідна частина розвитку і вдосконалення гри.

  Як вибрати режим гри? На жаль, поки такої можливості немає. Ймовірно, що можливість вибирати режими з’явиться в майбутніх оновленнях.

  Що таке “Своя гра”?

  У “Своїй грі” ви можете створити лобі на 8 гравців і вибрати карту, а також режим бою. Щоб почати бій, необхідно, щоб в кожної команди був хоча б один гравець. В оновленні 4.6 режими Pro Play і “Своя гра” суміщені. Ви все ще можете створити “Свою гру” без використання режиму Pro Play: для цього достатньо відключити його в налаштуваннях. За замовчуванням режим Pro Play включений. Щоб створити “Свою гру”, натисніть на кнопку з трьома смужками поруч з кнопкою “В бій!” на головному екрані та виберіть Pro Play.

  Кого я можу запросити в “Свою гру” і як це зробити? У “Свою гру” можна запросити друзів в грі, друзів з соціальних мереж, товаришів по клану, а також гравців поруч.

  Хто такі гравці поруч? Це гравці, які знаходяться в одній мережі з Вами (підключені до того ж Wi-Fi). Щоб знайти гравців поруч, підключіть свій обліковий запис Google Play і включіть Bluetooth. Те ж саме повинні зробити і інші гравці, щоб Ви їх змогли знайти.

  Як створити “Свою гру”? Натисніть на кнопку з трьома смужками поруч з кнопкою “В бій!” на головному екрані, а потім виберіть Pro Play.

  Зверніть увагу: Якщо Ви хочете створити “Свою гру” зі звичайними правилами (НЕ Pro Play), не забудьте відключити режим Pro Play в налаштуваннях.

  Як запрошувати людей в “Свою гру”? Щоб запросити гравця в “Свою гру”, натисніть на кнопку “Запросити”, виберіть гравця зі списку і натисніть “Запросити” ще раз поруч з їхнім ім’ям.

 • Якщо гравець з якоїсь причини не поспішає приймати Ваше запрошення, поруч з його ім’ям з’явиться спиннер.
 • Якщо гравець прийняв Ваше запрошення, поруч з його ім’ям з’явиться зелена галочка.
 • Ми запросили людей в “Свою гру”, але вирішили когось перекласти з однієї команду в іншу. Як це зробити? Виберіть гравця і натисніть на кнопку “Змінити команду» у відповідному меню. Там же Ви можете:

 • Переглянути профіль користувача гравця.
 • Перенести гравця в іншу команду.
 • Призначити гравця лідером (після того, як Ви передали лідерство іншому гравцеві, Ви втрачаєте все привілеї лідера і контроль над лобі).
 • Вигнати гравця з лобі.
 • Усіх запросив, команди в зборі. Що тепер? У правому верхньому кутку Ви можете вибрати карту і режим. Підберіть комбінацію, яка Вам до душі і приготуйтеся до бою!

  Не забувайте! В “Своїй грі” бійці не отримують нагород (досвіду і ганбаксов). Кількість Ваших кубків не змінюється після “Своєї гри”: не має значення, виграли Ви чи програли.

  Що таке “Бійка”? Які правила в цьому режимі?

  Бійка – це унікальна подія, яка запускається щоп’ятниці на 72 години. Щотижнева бійка доступна для всіх гравців 4 рівня і вище. В даному режимі Ви можете розслабитися і отримувати задоволення, попутно отримуючи нагороди за проходження випробувань! Наприклад, трофейні жетони, косметичні кейси або спорядження! Всі бійки по-своєму цікаві і унікальні, адже в кожної з них свої правила, прочитати про які можна на головній вкладці бійки.

  Важлива інформація, яку Ви повинні знати перед тим, як йти в бійку:

  • За участь в бійці досвід не нараховується;
  • Бої в бійці не впливають на кількість кубків;
  • За участь в бійці ганбакси не нараховуються;
  • Бої в бійці ніяк не впливають на Вашу статистику;
  • За участю в бійці у Вас є можливість виконати випробування і отримати нагороду;
  • Щоденні і основні завдання можна виконати в боях бійки;
  • У бійці Ви можете завжди пробувати щось нове, не боячись наслідків;
  • Море задоволення і драйву – гарантовано!
  • Під час бійки можна отримати додаткові нагороди за виконання випробувань по “контрактом”.

  Контракт. Хочете отримувати ще більше нагород, попутно розстрілюючи ворогів або запускаючи їх в повітря своїм гранатометом? Тоді підписуйте “контракти” і відкривайте для себе нові випробування!

  • Підписати “контракт” за золото можна в вікні випробувань під час активної бійки;
  • При підписанні контракту Вам відкриються спеціальні тести з щедрими нагородами;
  • Прогрес виконання випробувань за контрактом зараховується, навіть якщо у Вас не підписаний контракт, але отримати нагороду за виконані випробування Ви зможете лише після підписання контракту;
  • випробування, які Ви отримуєте після підписання контракту, можна виконати тільки в рамках поточної бійки.

  Що таке “Візок”? Які умови в цьому режимі?

  “Візок” – командний бій з ескортом об’єкта. Кількість гравців в бою: 4 на 4. Обмеження за часом: 5 хвилин. Гравці поділяються на дві команди: команда атаки і команда захисту. Завдання гравців захисту – не дати гравцям атаки доставити візок до кінцевого пункту. Завдання гравців атаки – доставити візок до кінцевого пункту, штовхаючи її. Якщо в радіусі візки знаходяться одночасно гравці обох команд, то візок не буде рухатися ні в одну зі сторін.

  Особливості режиму при грі за команду атаки:

  • щоб візок безперервно слідувала по маршруту, в її радіусі не повинно бути гравців захисту.
  • візок не буде рухатися вперед, якщо в її радіусі є гравець захисту. Як тільки гравець захисту вийде за радіус візки (або буде убитий), візок зможе продовжити рух.
  • Чим більше гравців атаки знаходяться в зоні візки, тим швидше вона рухається.

  Особливості режиму при грі за команду захисту:

  • Вам необхідно зупинити візок до того, як вона досягне кінцевого пункту. Для цього слід вбивати супротивників, що штовхають візок, або виманити їх з радіусу візки, щоб вони її не могли штовхати. Також рух припиниться, якщо хоча б один гравець захисту знаходиться в радіусі візки.
  • Якщо в радіусі візки відсутні гравці атаки, то гравці захисту можуть наблизитися до візка і почати відкочувати її назад. Відкат назад закінчиться, якщо в радіусі візки знову з’являться гравці атаки.

  Guns of Boom: Рейтинг та таблиця лідерів

  Що сталося з моїм рейтингом? Колишньої системі ліг не вистачало змагального духу, а нагороди були неочевидними, так що було вирішено запустити нові ліги. Ось що Вас чекає ::

  • Старі рейтинги будуть відключені після введення нових ліг;
  • Вам видадуть місце в нових лігах, згідно з Вашими минулим успіхам;
  • Ви отримаєте нагороди за всі етапи ліг, які нижче Вашого поточного положення;
  • Топ-500 гравців за версією старих рейтингів отримають особливі записи в своїх профілях, а також унікальні емблеми;
  • Кращі 100 кланів за версією старих рейтингів отримають особливу запис про свої успіхи в профілі;
  • Всі гравці, у яких рейтинг був вище 50 000, отримають пам’ятні емблеми.

  Що таке ліги?

  це система просування по грі, яка нагороджує Вас за бойові заслуги і показує, наскільки Ви досвідчений гравець.

  Які ліги бувають? Всього 3 ліги: Срібло, Золото та Платина. Кожна з них (за винятком платини) включає в себе ступені. У Сріблі 3 ступені, в Золоте – 5. Кожного разу, коли Ви входите в нову лігу, Ви отримуєте унікальну емблему. Кожен раз, коли Ви піднімаєтеся на новий щабель, Вам належить кейс з нагородами, серед яких фрагменти рідкісного зброї. Чим вище ліга, тим краще нагороди.

  Примітка: Не забувайте, що нагороди в Сріблі і Золоте виходять миттєво, а в Платині – тільки тоді, коли відбувається скидання результатів.

  Срібло . Перша ліга, з якої починають все нові гравці. Новачкові належить почати на ступені 1 і дійти до ступеня 3. У Сріблі немає покарань за поразки. Більш того, ті, хто програв навіть отримують рейтингові очки.

  Золото. Ліга для просунутих гравців. Бійці рухаються від 1 ступеня до 5. Нагороди за кожну щабель краще, ніж в Сріблі. Програні матчі не приносять очок, але і не віднімають їх.

  Платина. Найжорсткіша і хардкорних ліга: кожна поразка призводить до втрати очок рейтингу, так що бої дуже напружені. Замість ступенів тут є позначки, що показують де Ви зараз по відношенню до інших гравців – Топ-50%, 25%, 10% і Топ-500 гравців. У цій ліги є своя унікальна механіка скидання статистики. Раз в 2 тижні рейтинги у всій лізі скидаються на значення 30 000 – це самий початок Платини. Одного разу відкривши Платину, відкотитися до Золота стає неможливо. Після скидання статистики всі гравці отримують нагороди відповідно до тих успіхами, яких встигли домогтися до обнулення. Топ-500 гравців потрапляють в Зал Слави.

  Топ-500. Це мега-престижно і круто! Якщо Ви туди потрапили, то Ви воістину могутні. Гравці, які знаходяться в топ-500 на момент скидання статистики, потрапляють в Зал Слави. Також Ви отримуєте особливий значок в профілі, якщо перебуваєте в списку Топ-500 до обнулення рейтингів.

  Як нараховується / вважається / списується рейтинг? Ось зручна табличка, в якій видно, скільки очок можна набрати або втратити в боях. Наприклад, якщо Ви, граючи в Золоте 2, займете перше місце в перемогла команді, Вам нарахують 30 рейтингових очок.

  Як мені забрати нагороду за просування в лігах? Нагорода приходить до Вас у внутрішньоігрову пошту. Заберіть її звідти, потім в головному лобі натисніть на віджет з кейсами (вгорі, по центру) і відкривайте кейси з нагородами!

  Які нагороди передбачені за просування в лігах? Наприклад Ви переходите в нову лігу, з Срібла 3 в Золото 1. В даному випадку Ви отримаєте в нагороду золоту інсигнії! Ви будете отримувати особливу інсигнії кожен раз при переході в нову лігу: Срібло 1, Золото 5, Платина. За просування всередині ліги Ви будете отримувати в нагороду кейси, в кейсах Ви можете знайти фрагменти зброї!

  Чи залежить кількість фрагментів яке я отримаю з кейса від ліги в якій я перебуваю? Безумовно! Чим вище Ваша ліга, тим більше Ви будете отримувати фрагментів зброї з кейса!

  Що таке клановий рейтинг? Ці рейтинги оновлюються раз в 2 тижні. Боріться за честь свого клану, щоб підтримувати його в топі. Поразки в боях участі не знижують рейтинг клану. Якщо гравець вийшов з клану, рейтинг, який він вніс за час перебування в ньому, залишається в клані.

  Guns of Boom: Як грати після оновлення?

  Бойова Кар’єра

  бойова кар’єра – це новий спосіб отримати доступ до ексклюзивних випробувань і внутріігрового нагород. Бойова кар’єра доступна всім гравцям, які досягли 5 рівня. На початку кожного сезону гравці будуть отримувати доступ до бойової кар’єрі. Бойова кар’єра дозволяє гравцям отримувати нагороди за досягнення певних віх в грі.

  У звичайних боях, події і бійках, а також під час проходження щоденних і довгострокових випробувань , гравці будуть отримувати окуляри досвіду бойової кар’єри. Надалі окуляри досвіду бойової кар’єри можна використовувати для підвищення рангу бойової кар’єри. Кожен новий ранг приносить безкоштовні і преміум-нагороди. Після досягнення чергового рангу бойової кар’єри кожен гравець отримує звичайну нагороду, яка відповідає цьому рангу.

  Елітні нагороди для кожного рангу бойової кар’єри можна отримати, тільки якщо гравець придбає елітний контракт. Гравці також можуть придбати індивідуальні елітні ранги. Однак купувати їх можна тільки послідовно: якщо Ви не придбали елітний контракт, але хочете отримати елітний предмет для 7 рангу, Вам потрібно буде спочатку придбати предмети з 1 по 6 ранг. Елітний контракт має зворотну силу. Наприклад, якщо гравець вже досяг 10 рангу бойової кар’єри до того, як придбав елітний контракт, він відразу отримає доступ до елітних предметів для 1-10 рангів бойової кар’єри.

  Зверніть увагу: елітний контракт є чинним лише протягом поточного сезону . Елітний контракт на 5 сезон не дає доступу до елітних предметів 6 сезону.

  Які нагороди можна отримати за бойову кар’єру? Гравці можуть отримувати аксесуари: емблеми, скіни для зброї, костюми, маски, золото і навіть емоції, а також спорядження.

  Як отримати більш високий ранг в бойовій кар’єрі? Беручи участь в звичайних боях і події, а також проходячи щоденні і довгострокові випробування, гравці отримують очки досвіду бойової кар’єри, які дозволяють підвищити ранг бойової кар’єри. При бажанні Ви також можете безпосередньо придбати ранги бойової кар’єри.

  Примітка. Нагороди за довгострокові випробування бойової кар’єри можуть отримувати тільки гравці, які придбали елітний контракт. Однак сезонний прогрес за проходження довгострокових випробувань враховується в будь-якому випадку.

  Коли з’являються нові набори довгострокових і щоденних випробувань? У кожній вкладці меню бойової кар’єри є таймер: він показує час, що залишився до поновлення наборів щоденних і довгострокових випробувань.

  Скільки триває сезон? 40 днів з моменту початку.

  Як отримати нагороди бойової кар’єри? Необов’язково забирати нагороди вручну. Як тільки у Вас буде достатньо досвіду для чергового рангу бойової кар’єри, Ви отримаєте нагороду автоматично. При отриманні наступного рангу Ви побачите спливаюче вікно, в якому буде відображатися Ваш новий ранг і супутні нагороди.

  Є якісь особливі нагороди після 40 рангу бойової кар’єри? Особливих нагород немає, але Ви можете набирати прогрес і після 40 рангу: нехай інші гравці знають, що з Вами краще не зв’язуватися! Ваш ранг бойової кар’єри буде відображатися у Вашому профілі.

  “Трофейні кейси”

  Що таке “Трофейні кейси”? Подія “Трофейні кейси” – це періодично з’являється магазин, асортиментом якого є кейси. Кейси можна купувати за бойові жетони, які заробляються за участь в регулярних боях (Командний бій, Захоплення Точки, Цар гори) під час дії події “Трофейні кейси”.

  Примітка: Бойові жетони можна отримати в приватних матчах, режимі ProPlay, а також в режимі “Проти всіх”.

  Зміст кейсів: фрагменти зброї, легендарна і івентовая кастомизация, елітне спорядження і бойові жетони. Також Ви можете отримати повністю зібрану зброю, але для цього потрібно не забути надіти свої щасливі штани!

  Важливо! Не забувайте забирати свої фрагменти до завершення події “Трофейні кейси”, інакше вони пропадуть. Після закінчення події “Трофейні кейси” Ваш прогрес у вікні фрагментів буде скинутий і не перенесеться на наступний запуск “трофейних кейсів”.

  З якого рівня є подія “Трофейні кейси”? Подія “Трофейні кейси” доступне всім гравцям, починаючи з 5-го рівня.

  Де брати бойові жетони? Ви можете заробляти бойові жетони в звичайних боях під час дії події “Трофейні кейси”.

  Чим відрізняються кейси? Кейси відрізняються один від одного кількістю одержуваних з них речей. Чим більше кейс, тим більше щедра в ньому нагорода!

  Які види кейсів є в подію “Трофейні кейси”? Кейс можна відкрити за 20 бойових жетонів і / або перегляд реклами. Переглянути рекламу для отримання кейса можна максимум 3 рази на добу. Види кейсів:

  • Великий кейс – можна відкрити за 100 бойових жетонів.
  • Величезний кейс – можна відкрити за 200 бойових жетонів.

  Примітка. Чим дорожче кейс, який Ви купуєте, тим більше щедра нагорода чекає всередині. До того ж дорогі кейси додають більше прогресу в шкалу для отримання суперпризу.

  Прогрес-бар. Для того, щоб отримати 300 фрагментів гармати, гравцеві потрібно заповнити прогрес-бар. Прогрес-бар заповнюється в міру відкриття кейсів і скидається після отримання фрагментів, що дає гравцеві можливість отримати більше фрагментів під час події “Трофейні кейси”. Як тільки Ви заповнюєте шкалу прогрес-бару для отримання фрагментів, їх можна забрати. Якщо Ви забули тут же забрати фрагменти і продовжили відкривати кейси, то вони підуть в прогрес наступних 300 фрагментів.

  Як подивитися, що я можу отримати, відкривши той чи інший кейс? У вікні покупки кейсів натисніть на кнопку “i” (або ж на саме зображення кейса), і Ви побачите список предметів, які можуть бути отримані. Список можна прокручувати.

  Як довго триває подія “Трофейні кейси”? У лобі Ви можете побачити таймер на значку події. Там буде вказано час, що залишився до закінчення події.

  Від чого залежить кількість зароблених в бою бойових жетонів? Кількість зароблених бойових жетонів безпосередньо залежить від Вашої бойової ефективності: чим краще Ви граєте і розташовуєтеся в підсумковій таблиці (за підсумками бою), тим більше Ви отримаєте бойових жетонів!

  Я не встиг зібрати костюм / маску / зброя / скін / емблему до закінчення події “Трофейні кейси”, що буде з фрагментами? Не турбуйтеся: все Ваші чесно-зібрані фрагменти залишаться при Вас, і в майбутньому Ви зможете завершити збір предметів під час подій (великих івентів або ж чергового події “Трофейні кейси”).

  Чому всередині кейсів знаходяться не всі костюми / емблеми / гармати / скіни / маски з попередніх подій? Це тільки початок великого шляху, склад даних кейсів буде постійно змінюватися, так що у Вас з’явиться можливість зібрати щось нове або давно бажане!

  Скільки кейсів я можу відкрити? Кількість кейсів, яке Ви можете відкрити, обмежена лише часом дії події.

  Що станеться з бойовими жетонами, якими я не встиг скористатися під час події “Трофейні кейси”? Після завершення події “Трофейні кейси”, всі невикористані бойові жетони залишаться у Вас і будуть чекати, поки Ви їх не витратите в майбутні події “Трофейні кейси”!

  Як подати скаргу на іншого гравця?

  У грі з’явилася нова корисна функція – відправка скарг на підозрілих гравців. Щоразу, коли Ви зустрічаєте підозрілого гравця або людини з неприйнятним ніком, Ви можете залишити скаргу. Щоб поскаржитися на підозрілого гравця під час бою:

 • Натисніть на таймер (зверху в центрі екрану). Ви побачите таблицю з рахунком;
 • Знайдіть нік гравця, що веде себе підозріло. Натисніть на його імені і виберіть “Скарга”;
 • Відкриється нове вікно, в якому можна вказати причину скарги, а також залишити коментар.
 • Як поскаржитися на підозрілого гравця після бою:

 • на екрані з фінальним рахунком знайдіть гравця, який здався вам підозрілим;
 • Натисніть на його ніку і виберіть “Скарга”;
 • Відкриється нове вікно, в якому можна вказати причину скарги, а також залишити коментар.
 • Якщо Ви зіткнулися з нечесною грою, сміливо відправляйте скаргу на чітера. Будь ласка, не зловживайте кнопкою “Скарга”. Це може привести до несправедливих блокувань і зробити саму ідею відправки скарг на підозрілих гравців марною. Система скарг була створена, щоб гра стала зручніше, приємніше і чесніше.

  Список заборонених дій:

 • Залишати скарги на гравців просто тому, що вам захотілося протестувати нову функцію;
 • Несправедливо скаржитися на гравців, які вам з якоїсь причини не сподобалися;
 • підмовляє інших гравців залишати скарги на бійців, які не порушують правила.
 • Якщо Ви хочете залишити коментар до своєї скарги, сміливо робіть це. Але пам’ятайте: не потрібно ображати інших гравців, пред’являти безпідставні обвинувачення або вказувати вигадані причини скарги. Користуйтеся новою функцією відповідально.

  Квадрокоптер

  У гру додана нова можливість поповнити запаси золота, а саме “Квадрокоптер”. Квадрокоптер доступний всім гравцям 3-16 рівнів. Якщо Ви часто граєте і регулярно поповнюєте запаси свого спорядження, то “Квадрокоптер” – відмінний помічник в цій справі! Мало того, що щодня він буде приносити Вам золото, так він ще і забавно робить сальто і дуже мило літає поряд з Вашим персонажем в лобі!

  Я купив “Квадрокоптер”, що далі? Все дуже просто: при покупці “квадрокоптера” Вам відразу ж буде видано 200 одиниць золота. Разом з цим запуститься таймер, який буде показувати, через який час Ви зможете забрати набране “квадрокоптера” золото.

  Важливо: При купівлі “Квадракоптера” Вам потрібно буде щодня заходити в гру, щоб забирати нагороду. Якщо з якоїсь причини Ви пропустіть щоденну нагороду, то можливості забрати її в інший день, на жаль, не буде.

  Скільки діє “Квадрокоптер”? “Квадрокоптер” буде активним протягом 10 днів з моменту придбання. Після цього він полетить.

  Коли забирати нагороду? Першу частину нагороди Ви можете забрати відразу після активації. Після цього запуститься таймер, який буде показувати, через який час Ви зможете забрати наступну нагороду. Обов’язково заходите в гру щодня, щоб забирати нагороди!

  Як забрати нагороду? Коли “Квадрокоптер” принесе Вам золото, воно буде доступно для збору. Щоб забрати нагороду, досить зайти в гру, натиснути на “Квадрокоптер” і забрати золото.

  Що таке розминка?

  Колись відчували, що Ви запізнилися до початку бою? Наприклад, Ви тільки підключилися, а противник уже захоплює точку або веде вогонь з ключових позицій. У гру додана розминка, яка дозволить зробити битви більш чесними для всіх учасників.

  Зверніть увагу! На даному етапі функція доступна тільки для матчів в режимі Pro Play!

  Як це все працює? Як тільки перший гравець приєднується до бою, включається таймер розминки. Сутичка не почнеться, поки не закінчаться 20 секунд або поки всі гравці не завантажаться в бій. Як тільки розминка закінчиться (таймер дорахував до нуля) або всі гравці будуть на мапі, бій почнеться.

  А що можна робити під час розминки? Під час розминки гравці можуть пересуватися по карті, використовувати спорядження і стріляти в противників.

  Важливо: Використане під час розминки спорядження не витрачається. Гравці не можуть наносити один одному шкоди. Гравці не можуть захоплювати точки.

  Як довго триває розминка? Розминка триває 20 секунд. Це значення може змінитися в найближчому майбутньому (збільшитися або зменшитися).

  Що відбувається після завершення розминки? Як тільки розминка закінчується, всі гравці відроджуються на своїх стартових позиціях і отримують можливість завдавати шкоди, рухатися і захоплювати точки.

  Зміна характеристик гармат

  В останньому оновленні був змінений баланс деякого зброї. Нижче Ви знайдете всю інформацію про те, як і навіщо змінилися характеристики гармат.

  Буян:

  • Виправлена ​​помилка в описі. Тепер гранична дальність вказана вірно (20 метрів).
  • Виправлено положення прицілу в прицільний режимі.

  Руйнівник: Виправлено положення прицілу в прицільний режимі. Раніше в режимі прицілювання мушка не співпадала з реальним прицілом, що ускладнювало стрілянину. Тепер потрапляти в голову стане простіше.

  Автомати. Палій:

  • Обсяг магазину збільшений з 28 до 36 патронів.
  • Вартість поліпшень підвищена на 8%.

  Дробовики. Єгер:

 • Скорострільність збільшена на 5%;
 • Вартість поліпшень підвищена на 5%.
 • Натиск: Скорострільність зменшена на 5%. Раніше “Натиск” видавав занадто багато шкоди занадто швидко. Багато гідні гармати не витримували дуелі з цим дробовиком. Тепер він веде себе трохи спокійніше, при цьому залишаючись вкрай небезпечною зброєю на ближніх дистанціях.

  Гвинтівки. Барракуда. Дистанція та зменшення шкоди підвищена з 5 до 8 метрів. Ця гвинтівка була задумана для бою на дальніх дистанціях, так що тепер стріляти в упор буде не дуже вигідно.

  Guns of Boom: Як йде підбір противників?

  Що таке матч-мейкінг ? Матч-мейкінг – це алгоритм, за яким відбувається підбір гравців для бою. Він враховує два основних параметри:

 • Місцезнаходження. Гра намагається помістити Вас в бій на серверах, географічно найближчих до Вас.
 • Лігу. Гра намагається помістити Вас в бій з гравцями з Вашої ліги.
 • Я граю разом з другом, але він нижчий за мене рівнем / лігою. Які противники нам попадуться? Під час пошуку опонентів, гра поміщає всю групу (до 4 осіб) проти опонентів еквівалентної найвищої ліги гравця, який знаходиться в групі.

  Примітка: Максимально допустима різниця в рівнях всередині групи не повинна перевищувати 13 рівнів.

  Що якщо мій друг у відмінній лізі від мене? Для прикладу: Якщо Ваш друг в лізі Срібло 2, а Ви в свою чергу в лізі Золото 1, то Ви будете поміщені в бій де опоненти будуть з ліги Золото 1, але отримання / списування рейтингу відбуватиметься щодо Вашої ліги.

  Guns of Boom: Гайд по Кланам

  Що таке клан? У Guns of Boom гравці можуть об’єднуватися в клани, що дозволяє їм користуватися допомогою соклановцев, а також змагатися з іншими кланами, щоб дізнатися, хто кращий.

  Як вступити або створити клан? Щоб вступити в клан або створити новий, необхідно досягти 1 рівня, а також пройти навчання. Виконавши ці умови, натисніть на вкладку “Клан” – там ви зможете скористатися пошуком і знайти вже існуючий клан або створити новий. Створення клану:

 • Щоб створити клан, необхідно пройти навчання;
 • Також у Вас має бути 5000 ганбаксов – стільки коштує створення нового клану;
 • Якщо вищевказані вимоги виконані, виберіть вкладку “клан”, потім натисніть “Створити клан”, заповніть необхідні поля, виберіть емблему, тип і регіон, а потім натисніть “Створити”;
 • Гравець, який створив клан, автоматично стає його лідером;
 • Створивши або вступивши в клан в перший раз, Ви виконаєте завдання “Вступити в клан”, за що отримаєте 10 одиниць золота і звичайний ящик в подарунок.
 • Guns of Boom: Друзі в грі

  Як додавати гравців в друзі? За допомогою цієї функції можна додавати друзів із соціальних мереж в “Список друзів”, використовуючи їх ID або просто натиснувши на їх обліковий запис. Припустимо, Ви знайомі з гравцем, який крутий, як стрільба з зрадника в упор, і хочете битися з ним, але Ви в різних кланах. Тепер це не проблема – просто натисніть на його профіль і додайте його в друзі. На вкладці “Друзі” Ви знайдете 5 категорій: “Все”, “Клан”, “Друзі в грі”, Facebook і “ВКонтакте”. Вибравши категорію, Ви зможете переглянути списки доданих гравців, а також дізнатися, хто з них зараз онлайн.

  “Показувати гравців поруч” – що це? Функція “Гравці поруч” дозволяє проводити бої з гравцями, що знаходяться неподалік (в радіусі 8 метрів від Вас), якщо вони підключені до тієї ж мережі Wi-Fi. Це ще один спосіб шукати суперників – шукати їх в реальному світі.

  Guns of Boom: Нагорода за рекламу

  У мене немає опції подивитися рекламу, чому? Можливо, Ви вже вичерпали ліміт переглядів, або в даний момент перегляд реклами Вам не доступний. Спробуйте трохи пізніше!

  Мені мало нагород, я хочу ще! На цей випадок є розіграші ВКонтакте і на Discord-сервері! Там регулярно проходять конкурси з цінними призами та всілякими бонусами!

  Я подивився рекламу, але нагороду не отримав. Що мені робити? ласка, переконайтеся в стабільній роботі Вашого Інтернет-з’єднання і перезапустіть гру. Якщо після цих дій Ви не отримали нагороду, то обов’язково напишіть в службу підтримки гравців!

  Guns of Boom: Як не втратити свій прогрес?

  Не розголошуйте дані свого облікового запису! Єдиний спосіб вкрасти Ваш аккаунт в Guns of Boom – отримати доступ до Ваших даних Google Play. Цей короткий список рекомендацій дозволить Вам захистити свій прогрес:

  • Ніколи не повідомляйте третім особам свої дані для входу в Google Play. Пам’ятайте, що співробітники служби підтримки ніколи не будуть запитувати Ваш пароль від цих акаунтів.
  • Уникайте входу в свій обліковий запис Google Play на чужому устрої. Якщо ж Вам необхідно це зробити, то не забудьте вийти з системи після завершення роботи.
  • Золото і ганбакси можна купити тільки в грі або за допомогою подарункових карт в Google Play. Не довіряйте стороннім сайтам, які продають ігрову валюту.
  • Сайти, що пропонують безкоштовне золото або ігрові предмети, є потенційними джерелами небезпеки для Вашого ігрового аккаунта. Не переходьте за посиланнями, розміщеними на таких ресурсах, і не вводьте дані свого облікового запису Google Play.
  • Не купуйте ігрові акаунти. Це не тільки суперечить умовам угоди користувача, але і є безглуздою тратою коштів, так як через якийсь час продавець аккаунта зможе повернути його собі навіть без Вашої участі, надіславши запит допомогу з боку технічної підтримки Google.

  якщо ж неприємність все-таки трапилася, зв’яжіться зі службою підтримки гравців.

  чи можна мати два аккаунта на одному пристрої? Не рекомендується використовувати кілька акаунтів на одному пристрої, незважаючи на те, що така можливість технічно є. Якщо на пристрої підключити більше одного аккаунта, це може привести до повної втрати прогресу без можливості відновлення.

  Збережіть свій прогрес, використовуючи Google Play! Щоб не втратити прогрес і всі свої досягнення, прив’яжіть гру до облікового запису Google Play! Новий телефон, кілька телефонів, телефон + планшет? Нема про що турбуватися – Ваша гра продовжиться з того ж місця, тому що Google Play (який Ви можете знайти в налаштуваннях пристрою Android) автоматично зберігає прогрес в грі, а також дозволяє отримати доступ до цих даних на іншому пристрої або після переустановлення. Додатково до цього, Ви завжди зможете ділитися своїми досягненнями у грі з друзями і бачити, на якому рівні знаходяться вони.

  Важливо: Google Play підтримує тільки один ігровий профіль для кожного облікового запису! Спроба зберегти більше одного профілю на вашого профілю призведе до втрати даних!

  Щоб підключитися, виконайте наступні дії:

  • Додайте обліковий запис Google Play в настройках (Користувачі> Додати новий).
  • Повернення до головного екрана.
  • Запустіть гру, натисніть “Увійти в Google Play” і виберіть свою адресу електронної пошти. Спливаюче вікно підтвердить підключення.

  Збережіть свій прогрес, використовуючи Game Center! Щоб не втратити прогрес і всі свої досягнення, прив’яжіть гру до облікового запису Game Center! Новий телефон, кілька телефонів, телефон + планшет? Ваша гра продовжиться з того ж місця, тому що Game Center (який Ви можете знайти в налаштуваннях пристрою iOS) автоматично зберігає прогрес в грі, а також дозволяє отримати доступ до цих даних на іншому пристрої або після переустановлення гри на поточному. До того ж до цього, Ви завжди зможете ділитися своїми досягненнями у грі з друзями і бачити, на якому рівні знаходяться вони.

  Важливо: Game Center підтримує тільки один ігровий профіль для кожного облікового запису! Спроба зберегти більше одного профілю на вашого профілю Game Center призведе до втрати даних!

  Щоб підключитися, виконайте наступні дії:

  • Відкрийте “Налаштування”, щоб знайти і вибрати Game Center.
  • Натисніть на поле Apple ID.
  • Якщо у Вас вже є обліковий запис, увійдіть в неї. Якщо немає, створіть обліковий запис Apple ID.
  • Повернення до головного екрана, а потім запустіть гру.

  Як скинути прогрес мого профілю? Чи можна почати гру заново? На жаль, почати гру заново на поточному пристрої не можна. Однак Ви можете почати нову гру на новому пристрої, використовуючи інший аккаунт Google Play. Пам’ятайте, що Ваша оригінальна гра залишається підключеної до Вашої старої облікового запису Google Play.

  Як перенести прогрес на новий пристрій? (Android) Guns of Boom підтримує автоматичне відновлення прогресу. Щоб перенести Ваш прогрес на інший пристрій (Android -> Android), виберіть свою операційну систему і виконайте наступні дії:

 • Переконайтеся, що Ваша гра підключена до Google Play.
 • Додайте ту ж обліковий запис Google Play до налаштувань на іншому пристрої (Користувачі> Додати новий).
 • Запустіть гру, натисніть “Увійти в Google Play” і виберіть свою адресу електронної пошти. Спливаюче вікно підтвердить передачу.
 • Я придбав пристрій на іншій платформі. Як мені відновити прогрес? Guns of Boom підтримує автоматичне відновлення прогресу тільки всередині однієї платформи, але не турбуйтеся. Зв’яжіться зі службою підтримки гравців і надайте їм таку інформацію:

 • З якої платформи Ви хочете перенести прогрес? iOS -> Android або навпаки.
 • Переконайтеся, що гра встановлена ​​на новому пристрої.
 • Переконайтеся, що на пристрої, куди буде перенесений прогрес, підключений Google Play / Game Center в залежності від Вашої платформи .
 • Запишіть Support ID з обох ігрових профілів і повідомте його службі підтримки, щоб вони змогли перенести Ваш прогрес.
 • Як відновити прогрес після переустановлення? (Android) Guns of Boom підтримує автоматичне відновлення прогресу. Для цього виберіть свою операційну систему і виконайте наступні дії:

 • Переконайтеся, що Ваша гра підключена до Google Play.
 • Запустіть гру, натисніть “Увійти в Google Play” і виберіть свою адресу електронної пошти. Спливаюче вікно підтвердить передачу.
 • Чи можу я змінити ім’я користувача після створення свого профілю? Так! Ви можете змінити ім’я користувача! Для цього виконайте такі дії:

 • Відкрийте сторінку “Профіль”, натиснувши на аватарку, коли перебуваєте в лобі.
 • Виберіть розділ “Змінити ім’я”.
 • Введіть нове ім’я ( від 3 до 20 символів). Для створення імені Ви можете використовувати латинські літери, цифри, пробіл, символ підкреслення або дефіс.
 • Важливо: Ви можете змінити ім’я безкоштовно тільки в перший раз. Для повторного зміни імені потрібно 50 золотих злитків.

  Як відключити повідомлення на пристрої? Щоб відключити повідомлення, перейдіть в меню налаштувань і натисніть на “Додатки”. Тепер виберіть пункт “Управління додатками” і знайдіть в списку Guns of Boom. Тут Ви побачите функцію відключення повідомлень (просто зніміть галочку).

  Автор статті: Н