Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Fury Survivor: Pixel Z – Поради, WIKI, Огляди

FURY SURVIVOR: PIXEL Z (ZOMBIES) – гра на андроїд з датою виходу 04.06.2019 р від компанії Leiting Games. Жанр гри: Рольові. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Зміст статті

 • Коди активації
 • Гайд для новачків
 • Ведемо бій правильно
 • Проходження сюжетної компанії
 • Гайд по екіпіровці
 • Гайд по підсилювачів
 • Гайд по Табору
 • Керівництво по Притулку
 • Секрети проходження Безодні
 • Правильна прокачування Притулку
 • Гайд по видам
 • Fury Survivor: Коди активації

  Куди вводити код активації? Адміністрація гри передбачила індивідуальні ігрові коди, які вводяться в меню “Налаштування”. Меню розташовується в правому верхньому куті. Відкривши вікно меню, слід перейти у вкладку “Просунуті налаштування”. Тут вибрати кнопку “Код активації”. У діалоговому вікні ввести символи коду і підтвердити свої дії “Так”. Після цього гравець отримає цінний приз.

  Де взяти коди активації? Коди активації адміністрація індивідуально відправляє найбільш активним учасникам їх групи на Фейсбуці – https://www.facebook.com/FurysurvivorPixelZ/. Тут розробники проводять цікаві акції та конкурси. Учасникам з надання ID ігрового аккаунта надсилає на пошту в грі призи. Деяким учасникам і переможцям в деяких акціях, адміністрація дає коди активації.

  Тут ми будемо, по можливості, додавати нові подарункові коди гри. Не пропустіть, так як деякі коди діють обмежений час!

  Fury Survivor: Гайд для новачків

  Fury Survivor – це нова захоплююча гра, де необхідно вижити в постапокаліптичному світі. Розробники при створенні використовували цікавий хід – зробили гру в піксельному форматі.

  Дія починається близько фабрики, де працював головний герой. Вийшовши з будівлі, він виявляється на зруйнованій вулиці, а на нього шкутильгає натовп зомбі. Герой не розуміє, що сталося, він прагне швидше дістатися додому, щоб знайти свою сім’ю. По дорозі герою зустрічається поранений поліцейський, який розповість про подію, що відбулася. Поки персонаж лежав на території фабрики (7 днів, він просто загинути мав від зневоднення) після травми, на свободу вирвався вірус Z. Цей вірус перетворив більшу частину живих істот в ненаситних зомбі. Тепер головне завдання залишилися в живих людей – вижити в світі повним ходячих трупів.

  Відразу необхідно підібрати кийок – це буде основна зброя гравця протягом всієї гри. Слідуючи по стрілці, необхідно розбивати все ящики, машини, бочки. З них випадає багато необхідних предметів, які знадобляться гравцеві надалі.

  Сюжет в грі досить послідовний, цікавий. Гравцеві по дорозі будуть потрапляти листки щоденників різних людей, в яких описано що сталося. У деяких даються підказки, де знайти дружину і дитину головного героя.

  Інтерфейс гри

  Управління персонажем розташоване в лівому нижньому кутку екрану. Якщо гравець запустив гру на смартфоні, то бігати персонажем можна при натисканні коліщатка, який бігає по колу. На комп’ютері (якщо людина грає через емулятор) управляти можна мишкою, також переміщує коліщатко по колу.

  Атака. У правому куті розташована панель атаки, натискаючи на яку можна битися з супротивниками. Поруч розміщені кнопки швидкого доступу, куди можна поставити активні вміння, міни (щоб в бою не ритися в рюкзаку), також можна винести щит (він дуже добре захищає в бою), ривок (дозволяє швидко втекти від небезпечного місця). У 5 кнопку можна поставити спеціальну пастку, потрапляючи в яку зомбі отримуватимуть значну шкоду. У кожного вміння і у пасток є період відкоту, який необхідно враховувати в битві.

  Швидкий доступ. У правому нижньому куті є два відсіки, в які можна поставити їжу і воду, для швидкого відновлення життєвої енергії в битві. Деякі продукти можуть відновлювати шкалу ситості і пиття. Справа знаходяться 4 великих відсіку: 3 – під зброю (можна поставити найбільш часто використовувана зброя, щоб швидко перемикати його під час битви), 1 – під аптечка. У грі є декілька видів аптечок, радиться поставити ті, які частіше випадають (в основному, бинти).

  Досвід. У правому верхньому кутку розташована шкала досвіду. Гравець може відстежити, скільки залишилося накопичити досвіду для отримання нового рівня. Зліва вгорі розміщено основні життєві показники:

 • Шкала очок життя – вона витрачається під час битви, відновлюється поступово. Її можна поповнити самому, якщо використовувати аптечки і лікуючі кошти.
 • Шкала ситості – в таборі і на базі не витрачається. Шкала зменшується в місіях і завданнях. Її можна поповнити їжею.
 • Шкала спраги – показує, наскільки герой хоче пити. Шкала зменшується в місіях і завданнях. Її можна поповнити, з’ївши рідку їжу або випивши води, напоїв, соків.
 • Енергія – витрачається під час виконання завдань.
 • Якщо під час місії герой зголодніє або сильно знизиться шкала спраги, то герой сповільнюється. Варто звернути увагу, що поза табором і бази герой з’їдає дуже багато їжі і випиває непомірну кількість води. Тому перед місією найкраще насититися гамбургерами на базі (вони забирають життя при споживанні, але відновлюють ситість). Але так як на базі шкала здоров’я відновлюється автоматично, то гамбургери є краще тільки на базі і в таборі.

  Шкала ненависті. Внизу екрана в центрі є шкала ненависті, яка заповнюється під час битви. Чим більше заповнюється ця шкала, тим більше шкоди персонаж завдає свої ворогам.

  Меню налаштувань

  У правому верхньому кутку поряд зі шкалою досвіду є кнопка, яка відкриває меню налаштувань. В меню є 2 вкладки:

  Основні налаштування – тут можна включити або відключити музику, повідомлення. Можна перемикатися між акаунтами. Є можливість перезапустити главу, якщо щось пішло не так під час проходження місії. У цій вкладці можна переміщатися між табором і притулком.

  Просунуті налаштування :

 • Частота кадрів – дозволяє знизити частоту кадру, тим самим знизити навантаження на акумулятор телефону.
 • Відключити текст , який з’являється під час сутички. Іноді спливаючі написи з’являються в найзапекліший момент. Для того щоб текст не дратував гравця, його можна відключити.
 • Важливий пункт “Зберегти в хмару”. Так як в гру можна грати з декількох пристроїв, то розробники подбали про те, щоб процес можна було зберегти на сервері і вивантажити на іншому девайсе користувача. Завантажувати записану гру можна 2 рази на добу. Тому часто міняти гаджети не рекомендується. Вивантаження і завантаження відбувається в ручну.
 • Ділитися – можна похвалитися своїми досягненнями перед друзями в соціальних мережах.
 • Підтримка – можна звернутися в службу підтримки , якщо виникли якісь проблеми.
 • Меню з основними функціями

  Зліва на екрані є стрілка, натиснувши на яку гравець відкриває меню з основними функціями.

  Друзі – вкладка, відкривши яку можна додати друзів. Товариша можна знайти по рейтингу. Тут же з’являється список друзів, яким можна відправляти подарунки і ходити в гості.

  Щоденник – всі знайдені листочки щоденників людей, що вижили відправляються сюди. Вони розподіляються по написав їх людям. Можна в будь-який момент відкрити і прочитати що сталося, як та чи інша людина пережив катастрофу. До речі, на офіційній сторінці в Фейсбуці (https://www.facebook.com/FurysurvivorPixelZ/) іноді адміністрація проводить конкурс на написання кращої історії. У кожного гравця є шанс, що його історія з’явитися в щоденниках в грі.

  Тварини – з часом у героя будуть з’являтися тварини, які бігають поруч з ним і допомагають в місіях. Кожна тварина додає герою бонус до характеристик. Також звірі автоматично збирають випала видобуток. Якщо персонаж відбивається від стада зомбі, то йому ніколи збирати предмети. Вихованець може допомогти в зборі. Перед походом за межі бази можна поміняти тварина, щоб підвищити необхідні показники.

  За тварин даються щоденні нагороди, які можна забрати в цьому меню. Для отримання призів, необхідно придбати “щотижневий пропуск”. Є варіант покупки за ігрові монети або за золото (золото можна купити тільки за реальні гроші). В меню “Тварини” є кнопка “Місії улюбленців”. За виконання завдань даються вихованці. Наприклад, гепарда гравець може отримати за 8 ігрових діб.

  Досягнення – досягнення гравець починає отримувати з першого моменту гри. Кожне досягнення відображається в цьому меню. Воно ділитися на 2 пункти:

 • Невиконані – це досягнення, які належить виконати.
 • Виконані – показані досягнення, яких досяг людина в грі.
 • За кожне виконане досягнення, гравець отримує хороший подарунок.

  навички – персонаж може посилити себе, вивчивши певні навички. Досвідчені гравці рекомендують в першу чергу прокачувати “Здоров’я” (+ 5% до максимального здоров’ю), “Моторність” (+ 3% до ухилення), “Друге дихання” (відновлює певний% при кожному вбивстві ворога). “Друге дихання” дуже корисна навичка. Іноді аптечок буде не вистачати, а деякі місії досить складні, тому бонус за вбивство дуже хороша допомога в грі. Не менш цікавий навик – “Військова машина “. Він схожий на” Друге дихання “, тільки відсоток очок життя відновлюється при кожному критичному ударі. В принципі, вивчивши ці дві навички, є можливість протриматися в бою, не використовуючи аптечки. Решта навички можна прокачати в міру можливості.

  З кожним підвищенням рівня гравець отримує 1 очко навичок. Очки можна отримати за виконання певних досягнень. Щоб відкрити вміння, необхідно поліпшити попередню здатність до 5 рівня. Після того, як гравець досяг 3 ярусу вмінь, для поліпшення навичок необхідно заплатити 10 очок навичок.

  Створити – тут можна створювати різноманітні предмети. З кожним новим рівнем персонажа відкриваються деякі предмети, які можна виготовити. У правій частині вікна розташовуються відкриті предмети, які вже можна створювати. У цій частини є кілька вкладок:

 • Рюкзак.
 • Медикаменти.
 • Їжа і рідина.
 • Екіпірування і зброя.
 • Інгредієнти.
 • У лівій частині вікна показується ви лайлива річ і компоненти, з яких вона створюється. Тут видно які компоненти вже є в наявності, а які потрібно ще зібрати.

  Не варто на старті гри виготовляти екіпіровку і зброю. Рівень піднімається швидко, тому одяг і зброю швидко застарівають і стають не актуальні. Екіпіровку рекомендується створювати тільки на високих рівнях. На перших етапах гри під час місій можна підібрати гарні речі.

  Верхня панель з іконками

  Тут розташовані різноманітні акції, магазини для любителів витратити в грі реальні гроші. Тут з’являються значки нових подій, всі дії яких тут відображаються. Під час акцій гравець заробляє спеціальні окуляри, які можна обміняти на хороші предмети. Акції періодично проводяться і тривають кілька днів, за які можна заробити рідкісні речі.

  Змагання вижили – сезон змагання триватимуть 8 тижнів. Щотижня даються певні завдання, які необхідно виконувати. За виконання квестів дається певна кількість досвіду і спеціальні окуляри (Point). Потім отримані окуляри можна обміняти на необхідні ресурси.

  Деякі нагороди можна отримати, тільки купивши за золото спеціальний пропуск. За сезон можна придбати тільки 1 пропуск. Якщо купити пропуск за золото, то відразу підвищується рівень до 25 і гравець отримує найцінніші нагороди. Деякі місії відкриваються теж після покупки золотого пропуску. Після завершення сезону всі отримані окуляри і рівень гравця в змаганні обнуляються. Як тільки сезон завершитися, то пропуск зникає. Наступного сезон, необхідно купувати новий пропуск. Кожен наступний сезон для гравця почнеться на половині пройденого в попередньому сезоні. Наприклад, якщо гравець за сезон пройшов 50 ярусів, то наступний сезон для нього почнеться на 25 ярусі.

  Подарунок – кожні 24 години гравець може отримати певні предмети або монети. Зайшовши в меню для отримання (значок у вигляді коробочки з бантиком), гравець побачить 3 блоку з нагородами. Натиснувши на кнопку “Взяти”, людина запускає автоматичний вибір подарунка. Подарунок випадає рандомно. На наступний день можна розіграти інший сюрприз.

  Супутники

  Перший супутник гравця – це Фермер, який з’являється в 14 чолі. Після його порятунку Фермер буде постійно слідувати за головним героїв. Тепер це друг і соратник самотнього рейнджера, який шукає свою сім’ю. Фермер буде ходити з гравцем на більшість місій, переміщатися з ним з табору в притулок, буде битися разом з героєм.

  У супутників є своє меню (іконка супутника знаходиться в правому верхньому куті під шкалою досвіду), де можна подивитися як він розвивається, отримує досвід, скільки у нього очок здоров’я. Його можна одягнути і дати йому в руки зброю. З кожним боєм супутник буде отримувати окуляри досвіду. Також він буде отримувати свої окуляри навичок, завдяки яким можна розвинути навички супутника.

  Досвідчені гравці рекомендують розвивати навички Фермера для ближнього бою. Так як у супутника мало життів, то він часто в битві буде без попиту брати з рюкзака героя аптечки (а вони потрібні для розвитку притулку). Тому додаючи вміння, які підвищать його здоров’я і захист, будуть найбільш вигідні для гравця. Таким чином людина забезпечить собі захист при нападі, а також попереджає несанкціоноване лазіння в рюкзак за медикаментами.

  Іноді гравцеві буде здаватися, що супутник тільки заважає, лізе під кулі, його неможливо контролювати, у нього немає щита, ще й руки в рюкзак запускає. Але часто цей герой допомагає основному персонажу вижити у важкий момент. У грі можна буде роздобути інших супутників, у яких будуть інші характеристики. Їх можна буде міняти в міру необхідності. Але так як Фермер буде вже до того моменту прокачаний, то його не слід відпускати зовсім.

  Під час місій при обході території, супутник може самостійно почати трощити ящики, бочки, тим самим добувати предмети для героя. В цей час тварина підбирає випали ресурси. Якщо супутник не почала бити щось, то йому необхідно показати річ, яку потрібно розбити. Для цього просто потрібно один раз вдарити по предмету.

  Рюкзак

  Іншими словами, рюкзак – це своєрідний інвентар, який постійно буде з головним героєм. Він практично бездонний, входить в нього все, що підібрав герой в битві. Іконка рюкзака перебувати в лівому нижньому кутку.

  Відкриваючи рюкзак, гравець може побачити в лівій частині вікна свого персонажа, його характеристики. У правій частині розташовуються всі наявні предмети. Предмети для зручності розміщені по вкладках:

 • Загальні.
 • Медикаменти.
 • Провізія.
 • Екіпірування і зброя.
 • Ресурси.
 • З рюкзака нічого не можна викинути все, що підбирається в грі в нагоді. Все, крім зброї та екіпіровки. Ці предмети можна розібрати. Для цього необхідно виділити річ, вона з’явитися в правій частині екрана. Внизу під описом є значок кошика “Розібрати”. Натиснувши на нього, гравець зможе розібрати непотрібний предмет гардероба або зброю. За розбирання дається певна кількість ресурсів. На деяких предметах горить знак оклику. Це означає, що лежить в інвентарі річ краще, ніж та, яку зараз носить персонаж гравця.

  Fury Survivor: Ведемо бій правильно

  У грі, щоб вижити, необхідно правильно вести битву. Так як зомбі нападають оптом, в основному великим натовпом, то необхідно користуватися декількома видами зброї одночасно. Щоб швидко перемикатися між зброєю, його необхідно поставити в слоти швидкого доступу. Для того, щоб не впасти при першій хвилі монстрів, досвідчені гравці розробили правила ведення сутичок.

  Правила ведення ефективного бою

 • Щит – перед битвою необхідно кожен раз перевіряти наявність щита , якщо його немає – включати його.
 • Міни – найкраще запастися перед походом на місію декількома мінами і пастками. Їх можна ставити в вузьких місцях і проходах. У момент відступу рекомендується підманювати монстрів на міни.
 • Їжа – в місіях дуже швидко витрачається шкала ситості і спраги. Тому необхідно запастися провізією. Найкраще взяти з собою “ситне рагу”. Воно відновлює обидві шкали. Рагу можна зварити в меню “Створити”. На панель швидкого доступу можна поставити пляшки з водою і чіпси. При необхідності можна швидко заповнити поживні речовини.
 • Гамбургер – ця їжа, яку немає необхідності готувати, але є її під час місій, не рекомендується. Так як бутерброд відновлює шкалу ситості, але знімає 3 очка шкали здоров’я. Перед вилазкою необхідно поповнити все шкали повністю. Здоров’я в таборі і притулок відновлюється самостійно. А ось в завданнях немає.
 • Відхід – якщо чудовиська нападають натовпом і немає можливості відразу вбити їх (або герой б’ється проти боса або елітного монстра), то краще в який, то момент часу відступити і перемкнути зброю на більш потужне.
 • Автомат – їм можна користуватися при підході натовпу монстрів. Він завдає хороший шкоди по ним, при цьому самого контакту з зомбі у героя не відбувається.
 • Здоров’я – під час битви необхідно стежити за шкалою здоров’я, не давати їй падати до катастрофічного рівня. Як ми вже говорили, краще поставити бинт на панель швидкого доступу, щоб не ритися в рюкзаку.
 • Отруєння – слід пам’ятати, що калюжі, які залишаються після монстрів отруйні. Наступаючи на них, герой втрачає здоров’я. Якщо бій ведеться з такими монстрами, то краще їх валити на відстані і не давати підійти до себе. При відході теж не варто наступати в калюжі.
 • Тягнути монстрів – якщо поза базою монстри мирно гуляють або жеруть когось, а гравцеві необхідно повз них пройти, то варто постаратися виманювати їх по одному. Особливо це стосується старту гри, поки у героя немає житла і достатнього озброєння. Іноді можна бити їх з арбалета. Так зомбі не почують звук і не побіжать на героя. Не варто спокушатися, мертвяки бігають часом дуже швидко.
 • Бігти! Біг не тільки надає здоров’я, але і рятує часом життя. Якщо гравець б’ється проти запеклих ворогів, то бити їх слід бігаючи навколо чудовиська. Тоді монстр не зможе вдарити по герою в повну силу. Можна відправити вперед супутника, але вдома залишити великі запаси аптечки. Супутник при цьому повинен бути добре прокатаю.
 • Супутники – важливий момент в битві – це змусити Фермера (або іншого персонажа) вступити в битву раніше головного героя. Це можна зробити, стрельнувши в натовп. Персонаж зрозуміє кого потрібно бити і почне атакувати зомбі. Герой може прикривати товариша вогнем з доступного зброї.
 • Оточення – гравець може під час сутички використовувати доступне оточення (втекти по сходах, сховатися за машину). Деякі речі в грі можуть уповільнити біг чудовиськ.
 • Стежити за написами – під час битви іноді з’являються написи – підказки, які говорять гравцеві, що відбувається в даний момент. Наприклад, “Шкіра ворога загрубіла, використовувати можна тільки зброї ближнього бою”.
 • Fury Survivor: Проходження сюжетної компанії

  Проходження сюжетної компанії починається з самого першого моменту гри. Коли гравець отримає табір на 5 рівні. Сюжетну кампанію можна проходити по главам. Увійти в компанію можна в таборі через жовтий портал. У притулок (після відкриття) жовтий портал можна буде знайти близько хлопця з автоматом.

  Режими проходження. Є 2 режими проходження основної сюжетної компанії:

 • Звичайний режим.
 • Бліц.
 • Через мотоцикл можна проходити глави компанії в режимі “Бліц”. Режим “Бліц” (в будь-якої активності, де він є), доступний тільки після ручного проходження пригоди.

  Інтерфейс. Після того, як гравець клацне по порталу, відкриється вікно з переліком глав компанії . Глави розташовуються в правій частині вікна. Біля кожного значка історії розташовуються можливі нагороди за продовження. Тут же показано кількість необхідної енергії для проходження. В ручному режимі береться 10 енергії, а в режимі “Бліц” – 15 одиниць енергії.

  Справа в вікні розташовується інформація про виділену історії та умови проходження компанії. Після того, як гравець пройде всі глави в звичайному режимі, то для проходження відкриється ще один режим, а після нього ще один. Кожен режим проходження більш складний, ніж попередній. Поступово рівень складності буде зростати, а з ним будуть зростати нагороди. У розділах, де найбільше нагород, зустрічаються елітні монстри або боси. Внизу вікна показано кількість наявної у гравця енергії.

  Кожна історія – це окрема локація. У пригодах необхідно бути дуже обережним, навіть невинне рослина може виявитися жорстоким вбивцею. Супутник і тварина, яких гравець вибрав до входу в портал, будуть супроводжувати героя до кінця місії. Часто, після розбиття ящиків або бочок з’являються кровожерливі комахи.

  Досвідчені гравці рекомендують деякі локації проходити швидко, не заглядаючи в різні куточки (хоча в локаціях компанії, є, де полазити). Слід просто вбити боса. Всі речі зібрати можна в режимі “Бліц”. В цьому режимі герой проходить всі куточки локації, і збирає абсолютно всі предмети. Якщо проходити главу швидко, то таким чином заощаджується їжа, питво і аптечки.

  Рейтинг. У компанії є рейтинги кращих гравців сервера. Рейтинг розраховується за найкращим (швидкому) часу проходження глави. За час проходження історії в перший раз, даються хороші призи.

  Fury Survivor: Гайд по екіпіровці

  У грі не так багато зброї і одягу. Одяг можна міняти на кожному рівні. Вона часто випадає за виконання місій. Її можна придбати в магазині або у Коваля. На перших етапах гри одяг можна не створювати, рівень швидко прокачується. На більш серйозних рівнях, можна виготовити собі гідні екземпляри екіпіровки. У Fury Survivor предмети діляться за кольорами:

 • Звичайні – це предмети, які не виділені рамкою. Вони часто випадають з монстрів. Дає 1 невеликий бонус до параметрів персонажа.
 • Рідкісні – у них рамка зелена. Ці предмети також можна отримати, проходячи компанію. Дає 1 – 2 бонуси до характеристик персонажа.
 • Супер рідкісні – рамка пофарбована в синій колір, випадають в компанії, дають хороші бонуси до характеристик персонажа. Дають 2 – 3 хороших бонусу до властивостей героя.
 • Елітні – фіолетова рамка, дають кілька хороших бонусів до параметрів героя. Додатково можна поставити насадку, яка посилить предмет.
 • Легендарні – червона рамка, дається тільки за виконання певних місій, можна купити в магазині за золото. Додатково можна поставити насадку, яка посилить предмет. Дають кілька хороших бонусів до параметрів героя.
 • Рекомендується одягати або вкладатися тільки в ті предмети (на високих рівнях) на які можна надіти насадки. На старті гри не варто витрачати ресурси на речі. Але якщо випали фіолетові або червоні предмети, краще переодягнутися в них і поставити насадки.

  Зброя ділитися на кілька видів. У кожного виду свої боєприпаси:

 • Дубинка – найголовніша зброя в грі, може врятувати в будь-яку хвилини, не вимагає певних витрат, не потрібні їй патрони. Мінус – вона діє тільки на близьких відстанях стати причиною важких травм і втратою здоров’я.
 • Тесак – зброя ближнього бою.
 • Світловий меч – зброя ближнього бою істотно підвищує основні характеристики героя.
 • Автомат – б’є на великих відстанях чергою.
 • Пістолет – працює на короткій дистанції, патрони швидко закінчуються .
 • Гвинтівка – б’є на далекі відстані, потрібен час для перезарядки.
 • Арбалет – безшумна зброя на середню відстань.
 • Дробовик – має велику забійну силу, працює на коротких дистанціях, майже в упор. Патрони потрібно міняти постійно.
 • Патрони від пістолета і гвинтівки (у величезних кількостях) потрібні для прокачування бази, тому користуватися цією зброєю рекомендується тільки в крайніх випадках. Краще залишити боєприпаси на базі у спеціального персонажа.

  Як отримати світловий меч? Для цього необхідно підійти до “Тимчасового торговцю” і просто купити у нього “Витончений світловий меч” за 36000 ігрових монет. Багато починаючі гравці запитують, чим же такий хороший цей меч джедая?

  Він дає додавання до характеристик:

  • 1010 очків до основного втрат персонажа;
  • 1,6 % до критичного удару персонажа;
  • 0,5% до бонусу удару;

  Додатково він підвищує:

  • 2,2% до бонусу удару;
  • 14% до втрат;
  • 13% до втрат проти щита.

  Fury Survivor: Гайд по підсилювачів

  Насадки підвищують характеристики екіпіровки. Вставити їх можна в фіолетову і червону речі. Але так як будь-який предмет має свої характеристики, то підсилювачі повинні підбиратися за цими характеристиками. Наприклад, у властивостях предмета коштує захист, підвищення очок здоров’я і бонус удару. На таку річ рекомендується поставити підсилювач на захист або підвищення очок здоров’я. Якщо поставити підсилювач на атаку, то підвищувати не буде чого, і показник на шкоду в описі персонажа не підвищиться. Тому важливо ставити підсилювачі на ті речі, які вони дійсно посилять.

  Якщо у гравця скупчилося кілька підсилювачів одного показника (наприклад, зелені), то їх можна обміняти на насадку більш високого класу (в даному прикладі – синю). Для цього в притулок необхідно підійти до спеціального терміналу (він знаходитися поруч з пастором). Цей термінал може переробити 5 непотрібних насадок в 1 допомога більш високого класу. Тут можна в автоматичному режимі або в ручну поставити в 5 слотів насадки одного кольору. Потім слід натиснути “Поліпшити насадки”. Після операції гравець отримає новий підсилювач, який виготовити у випадковому порядку (як пощастить). Таким чином, можна зібрати червоні підсилювачі.

  Не можна поліпшити надіти насадку, її спочатку необхідно зняти. Якщо все 5 насадок однакові, то можна зробити таку ж насадку, але більш високої якості.

  Можна купити насадки, але коштують вони дорого. Тому краще проходити частіше локації (в основному, Безодню), де герой отримає підсилювачі і досвід. Навіть якщо у гравця не будуть часто падати насадки при проходженні, то це не страшно: будь-який предмет в грі обов’язково стати в нагоді на будь-якому рівні. У грі немає предметів, які застарівають з високими рівнями. Чим більше різних предметів збере гравець, тим краще для нього.

  Кристали. Це особливий вид каменів, які можна вставити в одяг і зброю для посилення характеристик речі або для отримання додаткових властивостей у героя. Наприклад, опір заморожування на певний відсоток. Щоб активувати набір кристалів, потрібно вставити 3 однакових за кольором кристала з однаковими параметрами. Можна поставити кристали більш високого класу. Наприклад, на комбінезоні коштує 2 синіх кристала, то можна поставити 1 фіолетовий, золотий і червоний кристал.

  Ранг кристалів :

 • Зелений.
 • Синій .
 • Фіолетовий.
 • Золотий.
 • Червоний.
 • Щит – це одне з найважливіших умінь персонажа. Його можна винести на панель швидкого доступу поруч з кнопкою атаки. При активованому щиті герой отримує завжди менше шкоди. На жаль, щит не рятує від отрут і хімікатів, які можуть залишитися на підлозі після вбивства монстра. Також він марний проти отрути, яку деякі монстри розпилюють. Щит є тільки у головного героя, у супутників його немає.

  Пастки і міни. Їх можна знайти під час вилазок. Добре працюють по площі. Рекомендується робити з них засідки (наприклад, коли гравець кілька разів проходить місію і знає, звідки побіжать монстри). Це заощадить окуляри здоров’я, дасть герою втекти (при необхідності) з місця бою. Їх можна винести на панель швидкого доступу поруч з кнопкою атаки.

  Fury Survivor: Гайд по Табору

  Тут є кілька об’єктів, з якими можна взаємодіяти. Наприклад, поговорити зі врятованої дівчиною під деревом. На табір не нападають зомбі. Табір відкривається на 5 рівні. З табору можна потрапити в деякі активності гри:

  Сюжетна кампанія – тут проводяться основні пригоди гри. Потрапити сюди можна через жовтий портал.

  Мотоцикл – через нього можна потрапити на “Базу зомбі” і в “Лігво зомбі”. За вхід в пригода потрібно віддати 1 ключ. Ключі беруться в магазині сезону “Змагання вижили” за очки. У мотоцикла є шкала майстерності. Чим вище рівень майстерності, тим більше гравець отримує ресурсів. Після сутички є шанс отримати карту “лігва зомбі”. Після досягнення 5 рівня майстерності відкривається режим “Бліц”. Це режим, коли герой в автоматичному режимі проходить місію. Лігво зомбі відкривається на 10 рівні майстерності мотоцикла. У ящиках з припасами можна отримати 4 типи фіолетових або золотих підсилювачів. База зомбі є локацію, де на героя безперервно нападають монстри.

  Зухвала вилазка – знаходиться в розбитій машині за мотоциклом. В добу гравцеві дається 2 спроби на вилазку. У цьому режимі не доступні їжа, вода і аптечки. Тому необхідно бути особливо обережним. Для того щоб життя зовсім медом не здавалося, тут поширюються отруйні випаровування, які можуть отруїти героя. Краще триматися від них подалі. Тут є шкала майстерності, за поліпшення якої гравець отримає більше припасів. У цій активності є рейтинг гравців. Він залежить від тривалості перебування героя в історії. За кожну вилазку стягується енергія.

  Ресурси – через певну кількість часу можна заходити в табір і збирати різні матеріали, наприклад, дошки. Тут є контейнери під дощову воду (їх збирають через 1 годину), з води готуватися провізія і кип’ятити вода. Тут ростуть яблуні і морква на грядках. Яблука і моркву необхідно періодично дезінфікувати і поливати. Після цієї операції гравець через годину отримає урожай.

  Хлопець з собакою – молода людина дає нагороди за щоденний вхід в гру. У перші дні гравець може безкоштовно отримати звірка, який буде підбирати ресурси за героя.

  Fury Survivor: Керівництво по Притулку

  На цієї частини бази є кілька активностей, людей і терміналів, з якими необхідно взаємодіяти. Притулок – відкривається на 8 рівні. Деякі дають завдання, інші дають нагороди і монети. Все і всі з чим можна контактувати відзначені лупою або знаком оклику. На це необхідно звернути особливу увагу, тому що іноді з’являються нові персонажі, які розкажуть про якусь подію.

  Священик – він дає нагороди за виконання певних дій і завдань. Завдання оновлюються щодня. Деякі квести можна пройти в автоматичному режимі на локаціях.

  Термінал досліджень. Тут необхідно вивчати певні науки, щоб поліпшити параметри бази або героя. Деякі науки покращують процеси, що відбуваються на базі гравця. Для певних умінь необхідно пройти певний рівень Безодні. Рівень Безодні, в свою чергу, визначається рівнем Притулку.

  У першу чергу рекомендується прокачати 3 гілку. Вона дає прискорення процесу досліджень. А також можна першими прокачати науки:

 • Технокаталізатор – скорочує кількість матеріалів для досліджень.
 • Техноусілітель – скорочує час дослідження.
 • Шукач ліків – підвищує шанс випадання аптечок.
 • Шукач їжі – підвищує шанс випадання продуктів і пиття.
 • Пошта – сюди потрапляють різні нагороди. Кожен новий вигляд пошти дає нові презенти.

  Мотоцикл – дозволяє проходити основну компанію в режимі “Бліц”. На цей режим йде 15 одиниць енергії. Всі нагороди та підібрані матеріали після місії потрапляють в рюкзак. Мотоцикл можна покращувати. З кожним новим рівнем підвищується ймовірність отримати ще один “Бліц” і додати певний відсоток бонусу до вигляду. Але мотоцикл не може бути поліпшений більше, ніж база. Автоматичний режим доступний раз о 6 годині.

  Сховище – сюди можна складати екіпіровку, зброю і насадки, щоб не захаращувати рюкзак.

  Fury Survivor: Секрети проходження Безодні

  Увійти в локацію можна через блакитний портал поруч зі сховищем. У безодні є 100 поверхів, які потрібно пройти.

  Безодня – це своєрідна місія з постійним підвищенням рівня складності, за допомогою якого гравець зможе отримати підсилювачі на екіпіровку і зброю , досвід і інші корисні предмети. Безодню можна проходити 2 способами:

 • Бліц – автоматичний режим, коли персонаж самостійно проходить рівні. Обов’язкова умова – рівні повинні бути вже пройдені в ручну. У бліці герой сам збирає предмети, а гравець бачить на екрані звіт про виконану роботу. Бліц можна проходити 1 раз о 12 годині.
 • Увійти в Безодню – це ручний режим проходження, коли гравець сам веде персонажа по поверхах Безодні, тим самим відкриває рівень активності для бліцу.
 • Безодня вимагає особливої ​​уваги від гравця під час проходження. Рекомендується повністю проходити поверх, заглянувши в кожні куточки. При цьому необхідно бути обережним, в активності зустрічаються елітні монстри. Тому важливо в битві стежити за шкалою здоров’я. На високих рівнях предметів буде катастрофічно не вистачати, тому необхідно збирати всі.

  У будь-яку хвилини супутника можна відправити додому. Для цього необхідно відкрити меню супутника і клацнути по кнопці “Поза бою”. Персонаж телепортується на базу і там чекатиме основного героя. У Безодні можна проходити деякі рівні поодинці.

  Етапи Безодні чималі, додому можна повернутися в будь-яку хвилину.

  Вилазка – це ігровий режим, береться у хлопця з автоматом біля колючого дроту в центрі бази. У міру того, як гравець буде прокачувати свій притулок, буде збільшуватися в ньому кількість людей, що вижили. Жителів можна врятувати, проходячи глави основної компанії. Їх можна відправляти на завдання у великий світ. Кожне завдання приносить свої нагороди.

  Кількість вільних вижили можна подивитися в правому верхньому куті вікна. У правій частині вікна розміщені місії, а в лівій частині можна докладніше дізнатися про кожного виділеному завданні. Місії вижили відносяться до різних рівнів складності. Для більш важких місій потрібно більше людей і часу. Зате такі пригоди приносять більше нагород. Місії оновлюються кожні 5 – 6 годин.

  Спецоперації – це спеціальні місії, в притулок позначаються блакитним порталом, який знаходитися поруч з молодою людиною з автоматом. Являють собою своєрідну арену, на якій необхідно відбиватися від зомбі певний час. На кожну операцію дається 2 спроби на добу. На квест йде по 10 енергії. Ці завдання проходяться тільки в ручному режимі. В кінці кожного матчу з’являються елітні зомбі.

  Під час отримання нагороди, гравцеві буде запропоновано переглянути рекламний ролик. Після перегляду нагорода збільшується. Можна відмовитися від перегляду і просто отримати приз. Коли квест закінчиться, з’явитися портал для повернення на базу.

  Коваль – знаходиться поруч з терміналом досліджень. У нього можна створювати різну екіпіровку і зброю. На старті гри робити це немає сенсу, тому що рівень швидко піднімається і предмети застарівають. Предмети можна виготовити за певні ресурси. У коваля є місії, які проходяться під час створення обмундирування.

  У священика є квест на створення 1 одиниці зброї. Можна просто виготовити 1 дешевий пістолет, і отримати за нього нагороду.

  Верстат – знаходиться за ковалем. Тут поліпшуються насадки на зброю і одяг (про те, як це робиться розказано вище). Тут можна активувати щоденне отримання насадок, купивши щотижневий пропуск за монети або золото.

  Лавка – тут можна придбати цінні предмети за монети або золото. Асортимент в крамниці оновлюється кожні 3 години.

  Тимчасова лавка (клоун в центрі бази) – тут періодично з’являються найкращі предмети в грі, які можна купити за золото (іноді за монети). Тут продається найкраща зброя, кристали, червоні і золоті скрині з припасами.

  Інвалідне крісло (в центрі бази) – щодня біля нього з’являються матеріали, необхідні для створення образів терміналів. Хлопчик – щодня знаходить (принаймні він сам так говорить) і віддає герою кілька сот монет.

  Скарбничка – свинка (на столі) – теж дає кілька сот монет кожен день. У свинки можна поліпшити вигляд.

  Головний термінал – показує повне стан бази на момент перегляду:

 • Кількість тих, що вижили.
 • кількість нападників зомбі.
 • Рівень притулку.
 • Окуляри досягнень.
 • Поверх Безодні.
 • Ярус лігва зомбі.
 • Притулок можна поліпшити (про це ми розповімо нижче). За кожен новий рівень гравець отримує призи. Тут можна придбати “Набір поповнення запасів” (набір так собі, але в ньому є електронні деталі, яких ніколи не вистачає). Цей же набір можна 1 раз в неділю отримати безкоштовно.

  Термінал “Інформація про інші біженців” – тут представлена ​​інформація про інших гравців. До них можна ходити в гості з 28 рівня. Є рейтинг, який показує кращих гравців на сервері. Представлена ​​інформація про сусідів. Гравців через цей термінал можна додати в друзі. Щодня необхідно ставити гравцям лайки. 1 лайк = 150 монетам. Можна поставити по 3 лайка на всіх закладках та 4 лайка сусідам.

  У списку гостей можна подивитися відвідувачів бази. Перші 20 чоловік приносять гравцеві трохи монет. Рейтинги в терміналі оновлюються кожні 3 хвилини. Якщо гравець перебувати в ТОПі, то він може сам собі поставити лайк. Зовнішність терміналу можна поліпшити.

  Намет – знаходиться в самому низу бази. У неї можна зайти, поговорити з пораненими і доктором. Можна поспати на ліжку, за що герою дадуть 60 одиниць енергії. Відпочивати можна 2 рази на добу.

  Оборона притулку. Оборону тримають два хлопця з автоматами біля намету. В обороні беруть участь всі вільні вижили жителі притулку. Можна під час облоги відправити героя на підмогу. Під час оборони іноді гинуть жителі. Оборона триватиме 2 години. Вторгнення проходять через 6 годин після завершення облоги.

  Після кожного бою герою надається звіт. Його можна подивитися, клацнувши по “Звіт: видобуток”. Все що збирається жителями з убитих монстрів потрапляє в звіт. Якщо натиснути на кнопку звіту, всі зібрані предмети перемістяться в рюкзак. Після кожної облоги, герой отримує досвід.

  Fury Survivor: Правильна прокачування Притулку

  Навіщо підвищувати рівень бази? рівень бази впливає на багато ігрові процеси. Нові рівні дають суттєві переваги: ​​

 • Кількість тих, що вижили – чим більше жителів, тим більше вони зможуть виконати завдань, тим більше принесуть видобутку гравцеві.
 • Зомбі – від рівня залежить кількість зомбі, які нападають на базу. Чим більше зомбі вб’ють жителі при обороні притулку, тим більше досвіду і видобутку отримає гравець.
 • Рівень дослідження – чим вище рівень бази, тим більше гравець зможе вивчати наук і підвищувати рівень досліджень. Від досліджень залежить розвиток бази і гравця.
 • Рівень мотоцикла – база не може бути менше рівня мотоцикла. Тому, чим вище рівень бази, тим далі можна підвищувати рівень мотоцикла. В мотоциклі проходиться одночасно кілька глав в автоматичному режимі, що дає ресурси і досвід.
 • Якщо не прокачувати рівень бази, то в якийсь момент можна зупинитися в розвитку. Тому в міру можливості необхідно покращувати притулок. Чим вище рівень притулку, тим вище потужність персонажа.

  Як підняти рівень бази? Для того, щоб прокачати базу необхідно зібрати певну кількість матеріалів. Це кількість можна подивитися на головному терміналі. Поруч з терміном варто поранений хлопець на милицях. Йому необхідно віддавати частину матеріалів для поліпшення бази:

 • Їжа.
 • Вода.
 • патрони для пістолета.
 • Патрони для гвинтівки.
 • У правій частині вікна розміщуються предмети, які можна пожертвувати на поліпшення бази. Ресурси для поліпшення бази визначаються одиницями, а не за кількістю предметів. Різні предмети мають різну кількість одиниць. Наприклад, пляшка води дає 10 одиниць води, а газована вода дає 15 одиниць. Патрони дають тільки по 1 одиниці.

  Після того, як гравець віддасть частину ресурсів хлопцю, необхідно дійти до намету, біля якої сидять дівчина в інвалідному кріслі і літній чоловік на килимку. Чоловікові необхідно віддати другу половину ресурсів:

 • Аптечка.
 • Тканина.
 • Мотузка.
 • Електричні деталі.
 • Віддавати матеріали можна поступово , так навіть вигідніше. Щоб ненароком не витратити якісь ресурси для прокачування, слід віддати їх жителям для розвитку бази. Часто аптечки краде супутник, іноді необхідно витратити патрони в бою. Краще відразу збирати на розвиток. Радиться добре прокачати супутників і персонажа, щоб вони витрачали менше аптечок.

  Fury Survivor: Гайд по видам

  Практично кожен термінал може змінити вигляд. Для зміни вигляду необхідно зайти в необхідний термінал, тут з лівого боку вікна вказано кількість предметів, необхідних для поліпшення. При зміні вигляду змінюється зовнішній вигляд активності. Гості, що заходять в притулок до гравця, будуть бачити види терміналів. Облики відкриваються на певних рівнях. Кожен новий вигляд дає додаткові характеристики терміналів. 3 і 4 види відкриваються за золото.

  Місії. Кожна активність має своє обличчя, в кожної є кнопка “Місії видів”. Місії для всіх терміналів однакові. Загальні досягнення підсумовуються. За проходження завдання гравець отримує цінні нагороди.

  Облики терміналу досліджень

  ОблікБонус облікаНаучная станція поселка.Прі дослідженні можна отримати додатковий усілітель.Научная станція форта.Сокращает час дослідження на 4% .Научная станція крепості.Сніжает споживання ресурсів на 4% .Кріптоновая наукова станція.Сокращает час дослідження на 5%, знижує споживання ресурсів на 5%.

  Облики Пошти

  ОблікБонус облікаПочтовий ящик Альянса.Ежедневно дає аптечки .Почтовий ящик Орди.Ежедневно дає аптечкі.Почтовий ящик – робот.Ежедневно дає боепріпаси.Почтовий ящик – автомат.Ежедневно дає насадкі.Межзвездний поштовий ящік.Ежедневно дає ресурси.

  Облики мотоцикла

  ОблікБонус облікаСкоростной байкер. +1000 монет в бліце.Мотоцікл Бетмена.Повишает шанс врятувати вижив на 5% .Прізрачний гонщік.Повишает досвід від бліцу на 5%.

  Облики Кузні

  ОблікБонус облікаФабріка поселка.Прі створення зброї підвищує шанс отримати поліпшені пар діаметром на 10% .Фабріка форта.Прі створенні зброї підвищує шанс отримати поліпшення параметри.Фабріка крепості.Прі створенні зброї підвищує шанс отримати легендарні предмети.Кріптоновая фабріка.Прі створенні зброї підвищує шанс отримати легендарні параметри на 30%.

  облики магазину

  ОблікБонус облікаЛавка поселка.Сокращает час поновлення на 10% .Лавка форта.2% шанс отримати предмет безкоштовно при оплаті монетамі.Лавка крепості.1% шанс отримати предмет безкоштовно при оплаті золотом.Кріптоновая лавка.3% шанс отримати предмет безкоштовно при оплаті золотом.

  Облики скарбнички

  ОблікБонус облікаКот удачі.Повишает дохід в монетах на 6% .Свінка.Повишает дохід в монетах на 10% .Шмель.Повишает дохід в монетах на 15 % .Пікамон.Монети: + 15%. Гості також можуть отримувати монети.

  Облики головного терміналу

  Зовнішність Бонус облікаУстаревшій компьютер.Дает 1 додатковий прискорювач при поліпшенні убежіща.Суперконтроллер.Сокращает час поліпшення притулку на 4% .Полноекранний контроллер.Сніжает споживання ресурсів для поліпшення притулку на 4% .Голографіческій контроллер.Сокращает час на 5% і знижує споживання ресурсів на 5% при поліпшенні притулку.

  Облік “Інфо про інших біженців”

  Зовнішність Бонус облікаУстаревшій комп’ютер. підвищує кількість щоденних спроб поставити лайк в кожному списку на 1.Новий компьютер.Повишает кількість щоденних спроб поставити лайк в кожному списку на 1 і дає додатково 50% монет.Консоль звездолета.Повишает кількість спроб візитів в сусіднє притулок на 1.Голографіческій робот.Повишает кількість спроб візитів в сусіднє притулок на 1 з червоним ім’ям в списку.

  Для того щоб бути на перших позиціях в рейтингу гравців, необхідно щодня збирати нагороди (де це можли жно), покращувати базу, збирати безкоштовні подарунки, проходити всі режими бліцу. Не варто боятися загинути в натовпі на місії, гра зберігається в певних точках, і може початися з моменту збереження. Потрібно виконувати щоденні місії, квести подій. Тоді гра буде успішною.

  Автори статті: Євгенія Г., Ярослов