Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Forge of Empires: Поради, WIKI, Огляди

FORGE OF EMPIRES – гра на андроїд з датою виходу 24.03.2015 р р від компанії InnoGames. Жанр гри: Стратегії. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Краще Forge of Empires завантажити на комп’ютер (ПК) за цим посиланням і грати в дозволі Full HD з максимальною графікою, без гальм і зі збереженням прогресу. Просто скачайте емулятор прихильника чи критика наразі Google Play, встановіть гру в вікні, що з’явилося і Ви станете Мудрішими всіх.

Зміст статті

 • Гайд для новачків
 • будівлі
 • Великі будови
 • Армія і битви
 • Види квестодателя
 • Щоденні випробування
 • Ресурси
 • Карта континенту
 • Турніри між сусідами
 • Гайд по гільдії
 • Війни Гладій
 • Поля битв Гладій
 • Експедиція Гладій
 • Культурні поселення
 • Таверна “Друзі”
 • Гавань
 • Антиквар і Торгівля
 • Повідомлення і чат
 • рейтинги
 • Часті питання по грі
 • Forge of Empires: Гайд для новачків

  Мета гри. Шлях до успіху лежить в розумному використанні ресурсів – ви зможете відкривати нові технології, покращувати своє місто і йти дорогою слави і величі, тільки в тому випадку, якщо знайдете правильний баланс між прибутком і витратами.

  Епохи. Ви починаєте гру головою маленького племен і. Згодом ви розвиваєтеся – ви досліджуєте нові технології, захопіть території і перетворите своє маленьке поселення в столицю імперії. Гра поділена на епохи. Ви починаєте в Кам’яному столітті і пройдете шлях через Бронзовий вік, Залізний вік, різні етапи Середніх століть, Колоніальну епоху і Індустріальну епоху. Після цього, ви зможете побувати в більш пізніх епохах: ері прогресивізму, епосі модерну, епохи постмодерну і новітньому часу.

  Потім, ви поринете в майбутнє, яке буде поступово змінюватися на щось холодне і загадкове – арктичне майбутнє. Ви будете переходити в нові епохи, відкриваючи технології в вашому дереві досліджень. Як тільки ви перейдете в наступне століття, ви автоматично отримаєте нову Ратушу замість старої. У більшості випадків, при переході в нову епоху, ви отримаєте кілька нових будівель, які ви можете відразу ж побудувати.

  Карта континенту. Розвиток і управління містом це не все, що вам належить в цій грі. На карті континенту ви можете розширити свою імперію, захоплюючи нові землі провінція за провінцією. Це варто того, тому що принесе вам цінні нагороди. Карта континенту поділена на провінції, які відповідають ігровим епох. Ваш прогрес на карті приблизно відповідає вашому прогресу в дослідженні технологій. І, дивіться – цілий світ лежить за межами карти континенту, з іншими картами і пригодами.

  Місто. Основа успіху міста це виробництво. Тільки якщо ви робите досить монет і ресурсів, ви зможете побудувати нові будівлі і навчити сучасні війська. Переконайтеся, що у вас стільки житлових і виробничих будівель, скільки це можливо, оскільки вони забезпечують вам основний дохід.

  Уважно порівнюйте будівлі, які ви можете побудувати – завжди знайдеться будівля, яке найбільш підходить вашому стилю гри. Також, дуже важливо стежити за рівнем щастя ваших городян, тому що, якщо ваші городяни будуть щасливі, їх продуктивність буде набагато ефективніше. Будуйте громадські споруди і декорації і завжди намагайтеся, щоб ваші жителі були дуже щасливі.

  Дослідження. У верхній частині екрану в вашому місті є меню, яке показує кількість Стратегічних очок (сокращ. – СО ). Щогодини ви отримуєте нове СО поки ви не досягнете межі в 10 очок. Ці окуляри є двигуном провідним до процвітання вашої імперії: Вони потрібні для торгівлі, для поліпшення Великих Будов і, що найважливіше, для досліджень.

  Ви просуваєте дослідження інвестуючи в технології ваші СО в меню досліджень. Якщо ви набрали достатню кількість СО для технології і (якщо необхідно) додаткових ресурсів, ви зможете відкрити технологію і отримати щось нове для вашого міста знайшовши це в меню будівництва.

  Квести. З лівого боку екрану ви побачите зображення ваших радників. Якщо ви натиснете на один з них, ви зможете отримати від них завдання. Квести дозволять вам занурити глибше в ігровий світ і розкажуть історію цього світу, а також про його країнах і їх правителів. Вам варто виконувати квести – за це ви отримуєте нагороди такі як товари, монети, ресурси, юніти, які не прив’язані до осередків у військових будівлях і діаманти. Є два типи квестів. Ваш радник і права рука, Рагу Сільвертонг, веде вас через основний сюжет. Ви не можете відмовитися від цих квестів і вам потрібно їх виконувати.

  Пізніше в грі буде друга лінія квестів з додатковим сюжетом, ці квести ви можете пропускати. Інші ваші радники дають вам дуже різні завдання: Ваш архітектор Фернікус буде часто просити вас побудувати будинок, а ваш учений, Мандрубар, наполягатиме на дослідженнях. Ви можете відмовитися від цих завдань. В цьому немає нічого поганого, якщо ви вважаєте, що завдання не підходить до вашої стратегії гри. Іноді, це може бути навіть необхідно, оскільки, на відміну від Рагу Сільвертонга ваші радники можуть давати вам зовсім нездійсненні завдання.

  Врахуйте, що більшість квестів, які ви скасуєте безповоротно зникнуть і у вас не буде можливості пройти їх пізніше . Але нічого страшного в цьому немає – неможливо побачити все квести в грі і ви будете отримувати тільки завдання, які підходять вашої поточної ситуації – зазвичай враховується різне безліч ситуацій. Тому, якщо ви скасуєте спеціальний квест, ви отримаєте, інший на заміну. ​​

  Карта і бої. Ви не повинні забувати про карту континенту. Проходьте провінції, тому що ви отримаєте більше розширень для вашого міста і трохи цінних ресурсів для розвитку. За вами стоїть вибір: або захоплювати силою провінції, або обійти бій мирним шляхом, заплативши товарами. На початку гри впорається з військами в провінціях буде легко, але, в подальшому, битви стануть вкрай непростими. Підготуйтеся до цього: проаналізуйте типи військ, які має противник в провінції і підберіть найкращий варіант ваших військ для успішної перемоги.

  Припустимо, Швидкі юніти добре борються проти юнітів Далекого бою, війська Близького бою хороші проти Швидких юнітів. Війська Далекого бою мають перевагу над військами Близького бою. Ви можете збільшити шанси на перемогу в провінції: якщо ви проведете диверсії, війська противника будуть трохи поранені перед битвою, що дасть хорошу перевагу.

  Якщо ви будете мудро використовувати ландшафт на поле бою, ви зможете отримати бонус, або до захист ваших військ, або до втрат, що спростить бій і зменшить втрати.

  Гравці. в основному ви граєте в своєму місті і на карті континенту, але взаємодія з вашими сусідами це ключ до успіху і розваг в грі. Торгуйте з ними, щоб отримати необхідні ресурси. Відвідуйте їх міста, облагороджує або піднімайте настрій в їх міста, або збирайте свою армію і зустрічайте їх на поле бою під час регулярних PvP турнірів, щоб довести свої вміння справжнього полководця, Атакуйте їх раз на добу і, нарешті, грабуйте, якщо вам потрібні ресурси або товари.

  Ви можете зводити Великі будівлі в вашому місті, але їх не так вже й легко побудувати: вам буде потрібна допомога сусідів і друзів, щоб побудувати найкращі будови.

  Товари. у грі є багато різних товарів, і вони стають доступні тільки в різні епохи. Іноді, ви отримуєте товари, як нагороду за виконані квести, але зазвичай вам потрібно будувати відповідну будівлю і давати завдання на виробництво. Однак, і, споруди та виробництво товарів коштують не дешево, тому варто робити тільки ті товари, для яких ви знайшли сировину на мапі континенту.

  У вас ніколи не буде доступу до всіх джерел сировини, тому вам потрібно торгувати на ринку. Товари вам необхідні, щоб купувати райони провінцій і відкривати технології. Кожен товар з часом вам знадобиться, немає непотрібних товарів.

  Поради. Починаючи грати в гру, візьміть до уваги наступне:

  • Плануйте наперед;
  • Не дозволяйте жодному стратегічного очку прірву;
  • Намагайтеся отримувати товари заздалегідь;
  • Використовуйте поклади сировини і торгуйте на ринку;
  • Використовуйте місце для будівництва ефективно;
  • Отримайте все розширення, які можливо – вони ніколи не зникнуть і дуже важливі для розвитку;
  • Не забувайте про щоденне бонус від вашої Ратуші;
  • Завжди звертайте увагу на рівень щастя;
  • Відвідуйте міста інших гравців і облагороджувати або підвищуйте настрою в їх будинках, щоб швидко отримати монети ;
  • У бою: робіть диверсію! Дивіться на війська суперника і використовуйте найбільш ефективний склад військ! Використовуйте переваги місцевості! Атакуйте юніта декількома своїми юнитами;
  • Ви можете знайти невеликі Події в своєму місті і в його околицях, а також узбережжя і на морі.

  Соціальні дії

  Ви можете отримати суттєві переваги від мирного співіснування з іншими гравцями. Якщо ви допомагаєте іншим гравцям, ви отримуєте невелику кількість монет. Якщо вам допомогли, ви це легко помітите. Щоб допомогти гравцеві, вам потрібно перейти в його місто і ви зможете вибрати одне з доступних дій. Але запам’ятайте, ви можете здійснювати тільки одну дію раз в 24 години – і, оскільки атака вважається дією, ви можете нападати тільки раз в день або здійснювати тільки одне з доступних дій.

  Облаштування. Ви можете покращувати громадські споруди і декори своїх сусідів / согільдійцев / друзів. Рівень щастя, які вони дають, буде подвоєно протягом наступних 12 годин. Так само, ви можете отримати креслення Великого Будівлі, надаючи допомогу іншим гравцям.

  Підняття настрою. Ви можете підняти настрій в житлових і виробничих будівлях своїх сусідів / согільдійцев / друзів. Рівень виробництва в будівлі збільшується вдвічі, при цьому дії, гравець отримує більшу вигоду, якщо його виробництво встановлено на тривалий час. При мотивації, є один хороший вторинний ефект – будівля, яке було мотивовано не може бути пограбовано. Як і при облагороджування, ви можете отримати креслення Великого Будівлі, надаючи допомогу іншим гравцям.

  Напад. Ви можете напасти на гравця щоб дізнатися, хто є найбільш сильним і отримати бойові окуляри в PvP- турнірі – це відмінний спосіб заробити Медалі. Бій відбувається також, як і в провінціях на мапі провінцій, різниця в тому, що ви будете мати справу зі складом армії, який виставив інший гравець і склад якої заздалегідь невідомий.

  Грабіж. Після успішної атаки, у вас з’являється можливість грабежу гравця. Ви можете пограбувати більшість будівель, які закінчили своє виробництво, тим самим залишаючи іншого гравця ні з чим. У доповненні, ви зможете з малим шансом отримати креслення Великого Будівлі, однак, ви маєте більше шансів отримати креслення, якщо будете допомагати іншим гравцям.

  Допомога. Ви можете “Ушляхетнити” або “Підняти настрій “випадковому будівлі в місті іншого гравця, просто натиснувши кнопку нижче його портрета на соціальному барі. Це не зажадає відвідування міста. Кнопка “Допомогти” автоматично піднімає настрій (мотивує) або облагороджує будівлю відповідного гравця, не відвідуючи його. Як кнопка допомоги працює точно? Такі будівлі, як “Святилище знань” (пізніх епох) є пріоритетними і, мають додатковий ефект, коли мотивовані.

  Якщо немає таких доступних будівель, або все з них вже облагороджені / мотивовані, функція збільшить випадкове будівлю. Ви також знайдете кнопку “Допомогти” в стрічці подій – якщо хтось вам допоміг, ви можете миттєво відповісти взаємністю. Але, як і раніше, можна відвідати гравця і вибрати, які дії зробити і які будови облагородити / мотивувати. Який шлях ви виберете? Це повністю залежить від вас!

  Інвентар

  У вашому інвентарі розташовуються багато будинків, пакети Стратегічних Очок і ваші креслення Великих Будов, які ви отримуєте за квести, допомога в будівництві Великих Будов або в ході проведення подій.

  Додаток. Щоб відкрити свій інвентар, граючи в мобільному додатку, використовуйте наступну іконку:

  Тут ви знайдете всі збережені елементи в одній вкладці:

  Браузер. Якщо ви граєте в браузерної версії гри, скористайтеся представленою іконкою:

  У браузерної версії гри, збережені елементи діляться на кілька вкладок.

  будівлі. У спеціальних випадках, таких як, проведені події та спеціальні історичні серії завдань, ви зможете отримати особливі будови. Вони не з’являться в меню будівництва, а поміщаються безпосередньо в ваш інвентар. Якщо ви захочете побудувати їх у вашому місті, просто натисніть на будівлю в інвентарі і, виберіть місце під будівництво, при цьому плати за будівництво стягуватися не буде, проте, в деяких випадках, потрібно мати вільне населення.

  Майте на увазі , продаючи такий будинок, вам не буде повернуто преміальних ресурсів і воно не повернеться в ваш інвентар.

  використовувані предмети. у цій вкладці знаходяться потрібні предмети, такі як пакети Стратегічних очок, складування будівель, набори мотивації, Ящик з бонусами Більш докладний опис ви можете знайти тут: Використовувані предмети.

  Товари. У вкладці товарів ви знайдете всі свої товари. Особливі товари будуть відображатися, коли буде досліджено Арктичне Майбутнє.

  Великі Будівлі. У цій вкладці відображені всі креслення, які ви зібрали. Звідси ви також можете будувати ВС або розблокувати рівні Будов.

  Світи

  Чому в грі різні світи? Forge of Empires дозволяє вам розвивати своє місто, більш ніж в одному світі . На початку, ви почнете в рекомендованому світі, але ви можете завжди почати все спочатку, де-небудь ще … Так що, якщо ви хочете спробувати різні тактики, нагадати собі, як виглядали ранні епохи або приєднатися до ваших уже граючим друзям, ви завжди можете почати грати в іншому світі. Ви можете грати в такій кількості світів, в якому захочете. Просто відкрийте список доступних світів, натиснувши “Грати в новому світі, які ви ще не відкрили” і, у вікні “Вибір Миру”, виберіть один з них:

  При вході в гру через Facebook у вас буде можливість грати тільки в одному світі. Зверніться в службу підтримки, якщо ви хочете грати в більш ніж одному світі.

  Нові світи. Час від часу, коли наявні світи переповнені, відкривається новий світ, де всі гравці можуть почати свою подорож з історії становлення світу – спочатку. Слідкуйте за оголошеннями на ігровому форумі і на головній сторінці гри!

  Починаючи гру в кожному новому світі, ви починаєте гру з самого початку. Ви не можете перемістити ваш прогрес, будівлі або ресурси з одного світу в інший. Виняток становлять тільки діаманти! Існує тільки один діамантовий рахунок для всіх ваших світів. Діаманти, отримані в одному світі, можуть бути використані в будь-якому іншому світі.

  Forge of Empires: Будівлі

  Будівлі – це ключ до успіху в Forge of Empires. Для того, щоб будувати будівлі, вам потрібно відкрити меню будівництва – “побудувати” в нижньому лівому кутку ігрового екрану. Будинки відсортовані за різними категоріями, ви можете вибрати їх за допомогою різних вкладок.

  Всі споруди мають різні розміри, витрати на будівництво і кінцеве виробництво готової продукції , які будуть змінюватися від епохи до епохи. Вам потрібно буде з’єднати більшість своїх будівель з Ратушею, в іншому випадку, будівництво не почнеться і будівлі не будуть функціонувати. Ви можете переміщати споруди в своєму місті, але ви не зможете повернути їх. Крім цього, ви зможете продати будь-яку споруду, якщо вона вам більше не потрібно!

  Ратуша. Ратуша – головної будівлі міста. Всі будівлі, крім декорів та деяких спеціальних будівель, повинні бути “підключені” до ратуші з використанням доріг. Це єдина будівля, яке неможливо продати, а також єдина будівля, яке змінює свій зовнішній вигляд при просуванні крізь століття.

  Житлові споруди. Житлові споруди є головними будівлями, які забезпечують населення і деяку кількість монет в певний проміжок часу. Це дуже важливий вид будівель, оскільки вони забезпечує основні потреби успішного розвитку міста – населення і доходи.

  Виробничі споруди. Виробничі споруди є важливими будівлями, які виробляють – ресурси. Ресурси широко використовуються, щоб побудувати будівлі, при вербуванні армії, а також при виробництві товарів. Виробничі споруди бувають декількох видів, всі вони розрізняються розміром, витратами на будівництво і кінцевим виробництвом готової продукції.

  Промислові споруди. Промислові споруди це будівлі, які виробляють товари, один з головних ресурсів Forge of Empires. Товари необхідні? як для дослідження технологій, будівництва Великих Будов, так і для воєн між Гільдією на карті. Товари, також, можуть бути використані для переговорів в провінціях і для торгівлі з іншими гравцями. На сьогоднішній день існує більше 60 різних видів промислових будівель в грі.

  Промислові споруди мають схожу механіку з виробничими будівлями. Гравець повинен призначити роботу по кожній будівлі, сплативши деякою кількістю монет, ресурсів і різними напівфабрикатами (від епохи Модерну і вище), для виробництва товарів. Є чотири різні швидкості виробництва, 4 години, 8 годин, 24 годин і 48 годин, що визначає, яку кількість товарів буде вироблено.

  Громадські споруди. Громадські споруди призначені для забезпечення вашого населення щастям. Аналогічні Декору, однак, забезпечує набагато більшу кількість щастя на плитку простору в місті, вартість будівництва громадських будівель вище, ніж декору, а також їх необхідно поєднувати з дорогами від Ратуші.

  Декори. Як і громадські споруди, Декори призначені для збільшення щастя в вашому місті, при більш дешевих витратах при будівництві, проте, виробляють менше щастя на клітку простору в місті, ніж громадські споруди. Є відмінним вибором на ранніх епохах розвитку, поки упор робиться на ефективність і дешевизну.

  Військові споруди. Військові будівлі – це будівлі, в яких можна навчати воїнів. У кожному такому будинку, можна наймати тільки один вид військ. Військова споруда має два розблокованих слота за замовчуванням, і, ви можете придбати два додаткових слота, заплативши певну кількість монет і ресурсів. Існує також п’ятий слот, але він може бути відкритий тільки за діаманти. Також, зверніть увагу, що ціна, необхідна для того, щоб розблокувати слоти стає вище, чим більше ви слотів відкрили. Найм військ не впливає на населення.

  Дороги. Дороги по суті, є для міста лініями харчування. За винятком Ратуші і декору, всі будівлі повинні бути приєднані до дороги, яка з’єднана з ратушею, для того щоб виробляти монети, ресурси, вербування армії і т.д. Будь-яке будівля не торкаючись дороги, по крайней мере одним краєм, буде відображати іконку відсутності дороги над ним і припинить свою роботу.

  Для зручності гравців, дороги можуть бути замінені на дороги іншого типу, без необхідності видаляти стару дорогу. Просто прокладете поверх старої дороги нову. Однак, ви повинні пам’ятати, що дороги не повертають назад частину витрачених на неї монет і ресурсів після видалення, тому постарайтеся зберегти їх, як можна більше, при розміщенні / переміщення будівель, а не видаляти і замінювати їх.

  Починаючи з епохи прогресивізму і вище, деяким будівлям потрібно двухполосная дорога, замість звичайної однополосной дороги.

  Розширення. Розширення дозволяють гравцеві збільшити площу забудови міста. Одне розширення розблокує область 4×4 клітини, яка повинна бути розміщена поруч з вашої поточної сіткою розширень. Є 3 типи розширень:

 • Звичайні розширення. Можна викуповувати за монети або діаманти. Стають доступні для покупки за монети або діаманти і установки в вашому місті тільки після вивчення в науці (до 2х в кожній епосі) або захоплення провінцій з розширеннями (до 2х в кожній епосі).
 • Розширення за медалі . Стають доступні для покупки тільки за медалі і установки в вашому місті тільки після накопичення потрібної кількості медалей. Інших способів їх видобутку немає.
 • Розширення за тільки за діаманти (преміальні). Стають доступні для покупки тільки за діаманти і установки в вашому місті тільки після переходу в наступну епоху (до 2х в кожній епосі). Інших способів їх видобутку немає.
 • Розширення мають ключове значення для збільшення запасів монет і ресурсів. Новий гравець починає гру з 16, 4×4 клітин розширень.

  Великі будови. Великі будови – це спеціальні будови, натхненні світовою історією, які можуть бути побудовані в місті, щоб забезпечити величезні переваги гравцеві.

  Особливі будівлі. Ці будинки є Особливими будівлями, які були доступні протягом обмеженого періоду, в основному під час подій в грі.

  Forge of Empires: Великі будови

  Великі будівлі – одна з фундаментальних механік Forge of Empires. Вони являють собою значущі досягнення в історію та майбутнє людства і дають дуже потужні бонуси для вашого міста!

  Що робить Великі Будівлі особливими? Великі Будова дають вашому місту унікальний бонус і часто виробляють що-небудь . Вони також можуть бути поліпшені до дуже високого рівня, забезпечуючи ще більш високі бонуси і більш високу продуктивність у вашому місті, не збільшуючись при цьому в розмірах. Крім того, вкладаючи стратегічні окуляри в Будівлі друзів, сусідів і согільдійцев, ви можете отримати нагороду для свого міста і Великого Будівлі!

  Зведення Великого Будівлі. Великі Будівлі Great зводяться зовсім не так, як звичайні будівлі в грі. Для їх будівництва потрібні Креслення і Товари відповідної епохи. Меню будівництва покаже вам огляд доступних Великих Будов і їх креслень. Майте на увазі, що ви не побачите Велике Будова в інвентарі, якщо не знайшли жодного його креслення.

  Креслення. Споруда будь-якого Великого Будівлі вимагає дев’ять різних креслень, які вам потрібно буде зібрати для його зведення. Їх можна буде отримати наступними шляхами:

  • облагороджує або Мотивуйте будови своїх друзів / сусідів / согільдійцев;
  • Грабуйте сусідів, але шанс щось знайти при цьому трохи нижче, ніж при облагороджування / мотивуванні;
  • Допомагайте іншим гравцям побудувати їх Великі будівлі (див. розділ “Внесок в Велике Будова”);
  • Діаманти: якщо ви знайшли хоча б один креслення Великого будови, ви можете купити інші ;
  • Спеціальні події, в яких можна отримати креслення як нагороду.

  При облагороджування / вмотивованість / грабіж епоха будівлі, проти або на благо якого були здійснені ці дії, визначає вид креслення. Приклад: якщо ви мотивуєте гончарню, будівля Бронзового століття, ви зможете отримати тільки креслення Статуї Зевса або Вавилонської Вежі – Великих Будов Бронзового століття. Також ви можете обміняти два креслення певного Великого Будівлі на випадковий креслення того ж Будівлі (випадають в випадковому порядку), якщо у вас бракує креслень для його споруди.

  Товари. Крім повного набору Креслень Великого Будівлі вам також потрібні певні Товари для його зведення.

  Обов’язково торгуйте з вашої гільдією, сусідами і друзями, щоб отримати необхідні товари. Як тільки всі ресурси будуть готові, розмістіть Велике Будова в вашому місті за допомогою кнопки “Побудувати”.

  Рівні Великих Будов. Як тільки ви зведете Велике Будова, його рівень буде нульовим і буде виглядати як будівельна майданчик.

  На відміну від інших будівель вони не будуються самі і повинні бути побудовані з використанням стратегічних очок. Коли Будова досягає рівня 1, воно набуває вигляду будівлі і може бути покращено до рівня 10 тільки за допомогою стратегічних очок. Після досягнення 10 рівня Будівлі вам знадобиться новий набір креслень, щоб отримати можливість підвищити його рівень (один набір креслень дозволяє відкрити один рівень для його подальшого підвищення).

  Комплект креслень при цьому поглинається. Чим вище рівень Будівлі, тим сильнішим стає його бонус і тим більшу кількість стратегічних очок потрібно для підвищення рівня. Деталі про кількість стратегічних очок для Будов і їх бонуси ви зможете знайти в їхньому списку.

  Внесок в Велике Будова. Коли ви вкладаєте стратегічні окуляри в Велике Будова вашого друга / сусіда / согільдійца, перші п’ять вкладників, які внесли найбільшу кількість стратегічних очок, отримають винагороду після завершення будівництва. Гравці, у яких є Арка, отримають додаткові бонуси, якщо потраплять в цю “п’ятірку”. Нагородою за внесок в Велике Будова можуть бути:

  • Стратегічні окуляри;
  • Медалі;
  • Креслення Будівлі, в який зробили внесок.

  Forge of Empires: Армія і битви

  Той, хто хоче кувати свою імперію, повинен битися. В Forge of Empires військова складова грають дуже важливу роль. Ви можете використовувати свої військові підрозділи, щоб атакувати інших гравців або для завоювання провінцій на Карті Провінцій. Для того, щоб відправитися в бій, для початку вам знадобляться військові юніти. Ви повинні найняти юнітів в слотах військових будівель. У вікні управління армією, ви зможете вибирати армію оборони і атакуючу армію.

  Управління армією. Вікно управління армією необхідно для ефективного управління вашої армією. Ви можете відзначити юнітів, які будуть захищати ваше місто а так же цих юнітів можна використовувати і для атаки. Юніти відмічені синіми рамками – це ваша захисна армія, ці юніти будуть захищати ваше місто під час атаки на вас.

  Завжди намагайтеся ставити на захист якомога більше юнітів. Сусіди повинні будуть перемогти цю армію коли нападають на вас. Але не бійтеся, навіть якщо нападник перемагає вашу армію, вона тут же повністю відновлюється для захисту вашого міста від майбутніх атак.

  Якщо ви хочете атакувати іншого гравця або битися на Карті континентів, ви повинні, для початку, вибрати атакуючу армію. Ви можете використовувати для атаки і юнітів, які стоять в обороні міста. Але пам’ятайте, ці юніти не захищені так само як і в захисті міста, з цього під час атаки вони можуть бути поранені або навіть знищені, з цього будьте обережні!

  І, нарешті, якщо ви хочете пропустити сам бій і перейти відразу до фіналу битви, натисніть “автобус” у вікні управління армії. Майте на увазі, що в цьому випадку ІІ візьме під контроль ваші підрозділи, і ви вже не зможете самостійно управляти своїми юнитами!

  Типи юнітів. У кожній епосі є п’ять різних військових будівель які виробляють різних військових юнітів. Юніти розрізняються за типом: бувають швидкі юніти, легкі і важкі юніти а так же юніти з близької і далекої атакуючої дистанцією – стрілки і артилерія.

  • Швидкі юніти . Володіють відмінною дистанцією для пересування, але не можуть завдавати великої шкоди. Вони прекрасно можуть протистояти стрільцям.
  • Легкі юніти . Справжні універсали: вони швидкі, наносять досить хороший шкоди і можуть витримати багато. Вони кращі в перехопленні ворожої кавалерії.
  • Важкі юніти . Повільні і з сильною бронею. Вони грізні суперники в ближньому бою. Саме в ближньому бою вони краще будь-якого іншого юніта.
  • Стрілки . Юніти швидкі і з можливістю дистанційно атакувати, але їх шкоди незначний. А так же вони не можуть захистити себе, з цього є легкою здобиччю для юнітів, які атакують в ближньому бою.
  • Артилерія . Підрозділи які не призначені для ближнього бою. Вони дуже повільні і мають слабку атакою. Їх головна перевага в тому, що з початку бою вони здатні атакувати практично на всю карту і вибірково атакувати майже кожного юніта.

  Рухливість і Атака. Бій ведеться раундами. Кожен юніт ходить і атакує один раз за раунд. Вони переміщаються по карті виходячи з кількості очок переміщення, але кожен тип місцевості буде коштувати різну кількість цих очок. Відразу після того, як рух закінчено юніт може атакувати, якщо є противник в межах доступності. Юніти ближнього бою і швидкі юніти змушені атакувати з сусідньої з противником клітини, в той час як стрілки і артилерія можуть атакувати з дальньої дистанції.

  Вони не відповідають на далекі атаки, проте, в ближньому бою атаковані швидкі і рукопашні війська можуть захищати себе. Це працює так: Атакуючий юніт наносить пошкодження юниту суперника, а той в свою чергу може завдати у відповідь шкоди. Однак у нього буде можливість контратакувати тільки один раз, і таким чином може бути знищений навіть найсильніший юніт на поле бою.

  Втрати. Кожен юніт має максимум 10 очок життя. Втрати очок життя підсумовуються з значення атаки атакуючого юніта, значення захисту обороняється юніта, модифікаторів типу місцевості, інших бонусів (деякі юніти мають бонусами до атаки в протистоянні різним типам воїнів) і випадкових факторів. Таким чином юніт з більш високим бонусом до атаки завдає більше шкоди. З іншого боку, юніт який володіє високим бонусом захисту отримає менше шкоди. Якщо у юніта закінчаться окуляри життя він гине.

  Місцевість. На карті битви існують різні типи місцевості. Це може бути ліс, кущі, гори, низькі пагорби, рівнини і трясовини. Місцевість має два різних ефекту в грі. По-перше вона впливає на пересування в бою. Клітини з водою є непрохідними а інші клітини стоять певну кількість очок пересування. З іншого боку різні типи місцевості можуть дати певні бонуси.

  Легкі юніти отримують бонус захисту в кущах і лісі, важкі юніти краще захищені на рівнині, артилерійські юніти отримують бонус до атаки коли стріляють з пагорбів, в той час як стрілки можуть наносити більше шкоди стоячи клітці з горами. Тільки швидкі юніти не отримують бонус від типів місцевості.

  Позитивні ефекти. Статистика юнітів може бути підвищена в процентному співвідношенні. Наприклад, на деяких провінціях карти континентів всі ворожі юніти можуть володіти бонусом до атаки і захисту (це можна побачити всередині сектора. Бонус атаки і захисту зображений у вигляді щита в нижній частині іконки ворожого юніта). Є два різних посилення які можуть вплинути на армії супротивників, обидва з яких підсумовуються з деяких будівель, в тому числі і від деяких Великих Будов.

  • Жорстоке опір. Все юніти захисної армії гравця отримую бонус до атаки і захисту. Це означає, що вони будуть отримувати набагато менше шкоди і мають можливість наносити набагато більше шкоди ворогові під час захисту міста.
  • Шаленство. Все юніти атакуючої армії гравця отримують бонус до атаки і захисту юнітів, що дозволяє під час нападу отримувати набагато менше шкоди і наносити набагато більше шкоди ворожої армії.
  • бонус оборони. Все юніти в захисній армії гравця отримують бонус тільки до захисту, що дозволяє отримувати менше шкоди.
  • бонус атаки. Все юніти в атакуючій армії гравця отримують бонус тільки до атаки, що дозволяє наносити більше шкоди супернику.

  Зцілення. Що, якщо ваші юніти, під час бою, отримали пошкодження? Це не проблема! Всі юніти відновляться автоматично через час, 1 очко життя в певний проміжок часу. Юніти які загинули в бою не відновлюються. Їх слот у військових будівлях звільняється і ви завжди можете знову найняти війська. У вас також є можливість моментально вилікувати своїх юнітів у вікні Управління Армією за діаманти.

  У вас є можливість навіть воскресити загиблих юнітів відразу після битви за діаманти. Це може бути дуже корисним якщо вам необхідно воскресити єдиного юніта, який був отриманий не з слотів військових будівель, а з завдань або під час різних подій, і у вас немає можливості замінити його.

  Спеціальні вміння

  Є деякі підрозділи в грі, які отримують додатковий бонус або тактичні можливості, завдяки спеціальним вмінням. В даний момент в грі існують такі вміння:

  • Залп. Цим умінням володіють деякі юніти з дистанційною атакою. Юніт отримує бонус до атаки за кожну клітину ближню до мети.
  • Сховатися в (місцевості). юніт, що володіє цим умінням не може бути атакований з дальньої дистанції, якщо він знаходиться на відповідній клітині місцевості , і поки він знаходиться на цій клітці атака можлива тільки з ближнього бою.
  • Таємна особистість. Юніт з цим умінням повністю ігнорує першу атаку. Замість цього він перетворюється в неушкоджених копію юніта з вашої армії, яка не є секретною особистістю. Якщо у вас не залишилося юнітів без таємницею особистості, то при атаці на таємну особистість юніт гине.
  • Відвага. Уміння, яким володіють Важка Кавалерія в епосі Високого Середньовіччя і епохи Пізнього Середньовіччя. Уміння збільшує атаку і захист (на 3 і 5 відповідно цим епохам) якщо у вас тільки один юніт з цим умінням.
  • Заклик Боргу. Юніт з цим умінням дає бонус атаки і захисту всіх дружнім юнитам, після того як сам загине на полі бою. Застосовується тільки один раз.
  • Окопатися. Юніт з цим умінням отримує бонус до захисту якщо атакуючий суперник знаходиться на певній відстані від нього. Кількість клітин для бонусу залежить від юніта.
  • Війська швидкого реагування. Юніти з цим умінням починають бій на випадкової клітці на поле бою, а так же, завжди “ходять” першими.
  • Політ. Юніти з цим умінням не можуть бути атаковані артилерією і ігнорують місцевість при русі.
  • Реактивна броня. Юніти з цим умінням не можуть отримати більше шкоди , ніж певну кількість від однієї атаки.
  • Потужний удар. Ігнорує оборонні навички (наприклад, літаючий) а так само бонуси захисту місцевості.
  • Рукопашна. з цим умінням юніт отримує бонус до атаки якщо атакує мета в сусідній клітці.
  • Бойовий дух. Все союзні війська починають бій з 1 додатковим очком броні. Очки не підсумовуються.
  • Натхнення. Все ваші юніти починають битву з бонусом атаки і захисту якщо в армії є 1 юніт з цим умінням. Бонус не сумується.
  • Жар. Юніт, що володіє навичкою Жар зменшує атаку супротивника на певний відсоток.
  • Контакт. Юніт володіє цим умінням завжди відповідає контратакою на зустрічну атаку.
  • РГЧ ІН. Юніт з цим умінням вражає ціль і ще від одного до трьох супротивників які знаходяться в радіусі дії.
  • Разовий постріл . Юніт зникає з поля бою після атаки і вмирає якщо битва була програна.

  Forge of Empires: Види квестодателя

  У грі у вас будуть радники, які будуть видавати вам нові завдання і постараються допомогти у всіх починаннях.

  Рагу Сільвертонг (права рука). Ваш найважливіший радник, який допоможе вам не тільки в спілкуванні з іншими правителями з основними державними справами, а також , завжди буде поруч з вами під час значних подій у вашому місті. Рагу Сільвертонг дуже розумний і вдумливий, але деякі люди кажуть, що він досяг своєї високої посади без особливих зусиль і може бути досить нещирим. Ви повинні намагатися, щоб він завжди був на вашому боці інакше в один прекрасний день він може стати проблемою.

  Грівус (генерал). Ваш генерал – солдат старого гарту. Він бачив багато битв і він дуже досвідчений – його рада завжди добре продуманий і ви можете довіряти його суджень. Грівус небагатослівний чоловік; він завжди коротко говорить що думає. Але він також вірний своєму королю і буде виконувати всі ваші накази беззаперечно.

  Гревьє Дарн (торговець). У вашого торговця чудовий талант робити гроші. Вона завжди відчуває можливості для ведення справ, а її поради завжди стоять того, щоб до них прислухатися. Однак, Гревьє Дарн добре знає про свою ділову проникливості і вважає себе розумнішою і кращою, ніж інші – що в більшості випадків правильно. з цієї причини, вона не виявляє чемність, можна навіть сказати, що вона зарозуміла. Буде дуже нелегко вразити Гревьє і заслужити її повагу. Але ви повинні спробувати – ваші зусилля окупляться.

  Мандрубар (міністр науки). Про Мандрубаре окрема розмова. Він старий, дуже начитаний, дуже розумний вміє працювати без перепочинку, поки це стосується науки. У своїй лабораторії він робить справи з легкістю, але в реальному світі він втрачений і безпорадний. Ви можете завжди чекати, що Мандрубар принесе вам корисні знання, якщо ви будете підтримувати його дослідні проекти.

  Фернікус (будівельник). Фернікус талановитий архітектор, який дійсно поглинений своєю роботою. Він захоплений, як маленька дитина, коли справа доходить до архітектури і красивих будівель і він завжди намагається отримати дозвіл, щоб побудувати нові будівлі. Але, іноді, його ентузіазм заходить трохи далеко і у вас можуть виникнути проблеми при спробі пригальмувати його, якщо він прийшов в будівельне божевілля.

  Рінбін (блазень). Ваш блазень, Рінбін, відповідальний за те, щоб люди завжди були в гарному настрої. Він буде розважати вас розумом і мудрістю. Але будьте обережні – він також, буде жартувати жарти над вами і вашими радниками. Але він ніколи по-справжньому не зашкодить вам і ви можете відпочивати з впевненістю, що він буде на вашому боці, коли вам доведеться туго і завжди дасть цінну пораду.

  Масьена (консультант). Прекрасна принцеса Масьена з Мейденпорта була заточена в темницю злим Кейзеріном Констансесом. Після її порятунку, вона безмежно вдячна вам і, готова допомагати вам, в якості консультанта. Але будьте обережні! Подейкують, що не варто захоплюватися красою леді Масьени, адже вона може використовувати свій шарм для якихось особистих цілей. Так це чи їй просто заздрять?

  Forge of Empires: Щоденні випробування

  як почати випробування? Кожен день о 8 годині ранку серверного часу вам буде дано Щоденне випробування від загадкового Безіменного. Майте на увазі, що ці випробування можуть бути складними, але призи, які ви зможете отримати, будуть коштувати того! Щоб взяти участь в Щоденному випробуванні, вам потрібно відкрити вкладку Щоденне випробування в завданні.

  Вам будуть доступні дві скрині з різними завданнями. Виберіть скриню, який вам здасться найбільш привабливим. Вміст скринь буде змінюватися щодня. Майте на увазі, що ви отримаєте призи з обраного скрині і не більше того.

  Як тільки ви виберете один зі скринь вам буде дано Щоденне випробування, яке потрібно буде виконати, щоб отримати призи.

  Оскільки нагороди в Щоденному випробуванні більше, ніж в звичайних завданнях, дані випробування можуть мати до 5 різних умов і можуть бути набагато складніше, ніж звичайні завдання. Розвідка провінції або вивчення технології не можуть бути частиною випробування. Якщо випробування буде успішно завершено протягом 24 годин, в проміжній шкалою нижче буде вказано одне очко прогресу.

  Завершення Щоденного випробування кожен день додасть додаткове очко прогресу в шкалу. Пропущений день скоротить накопичені окуляри на 1. Ви отримаєте мінус-окуляри, якщо у вас немає накопичених очок прогресу. Як тільки буде отримано 7 очок прогресу, Безіменний оцінить ваші зусилля і надасть додатковий скриню з найбажанішою нагородою!

  Щоб брати участь в Щоденному випробуванні в Залізному Віці технологія “Дружина” повинна бути вивчена в ході дослідження.

  Як змінити час початку випробування? Як тільки випробування буде прийнято, таймер почне відлік з 24 годин.

  Зазвичай випробування починаються з 8 години ранку за часом сервера, але час може бути змінено відповідно до особистих переваг, при натисканні значка шестерні.

  Ви можете змінити час початку випробування до будь-якого години за вашим вибором. Майте на увазі, що можна вибрати тільки цілі години, але не хвилини. Якщо час за замовчуванням було змінено, ви отримаєте наступне випробування на наступний день, в нове встановлений час. Для прикладу: Якщо ви зміните час почала з 8:00 до 16:00, ви отримаєте наступне випробування не через 24 години, а через 32 години. А на наступний день ви отримаєте випробування о 16:00, але не в той день, коли час було змінено.

  Які призи в скринях? Скрині можуть містити багато різних призів, які можуть бути змінені. Які призи ви зможете отримати, а також ймовірність отримання певного призу будуть перераховані в самому скрині.

  Різні скрині можуть містити наступні призи:

  • Монети;
  • Ресурси;
  • Медалі;
  • Товари;
  • Стратегічні окуляри;
  • Креслення;
  • Житлові споруди;
  • Виробничі споруди;
  • Громадські споруди;
  • Декори;
  • Особливі будівлі;
  • Використовувані предмети ;
  • Юніти.

  Forge of Empires: Ресурси

  У Forge of Empires є багато різних ресурсів, які вам необхідні, щоб відкрити технології, завоювати провінції або побудувати будівлі і війська. Переконайтеся, що у вас правильний баланс цих ресурсів, щоб рухатися вперед.

  Монети. Ви отримуєте монети регулярно з ваших житлових будівель, так само раз в день ви отримуєте монети в якості бонусу з вашої ратуші. Крім цього, ви отримуєте монети, якщо завершуєте квести, захоплюєте райони або провінції, а також грабуєте своїх сусідів. Вам необхідні монети, щоб будувати нові будівлі, купувати розширення або наймати війська. До того ж, вони необхідні, щоб відкривати нові технології, розвідувати провінції, здійснювати диверсії в районах провінції і купувати додаткові стратегічні окуляри. Так що, запам’ятайте: монет багато не буває!

  Ресурси. Ви отримуєте ресурси від замовлень, які ви розміщуєте в виробничих будівлях. На додаток до ресурсів, отриманих з виробничих будівель, ви будете отримувати ресурси за виконання квестів, захоплені території або пограбовані будівлі. Як і монети, вам потрібні ресурси, щоб будувати, наймати війська і відкривати нові технології.

  Товари. Товари є важливими ресурсами, які необхідні для декількох різних ігрових функцій. Ви можете отримати товар як нагороду за виконання завдання, від події або від Експедиція Гільдії. Зазвичай, для виробництва певних товарів вам необхідно побудувати Промислові споруди. У кожній епосі Ви можете виробляти до п’яти різних товарів.

  Оскільки ні будівлі, ні виробництво не є дешевими, має сенс будувати тільки будівлі тих товарів, для яких ви вже знайшли Джерело сировини на Карта континенту. Якщо ви знайшли Джерело сировини, то ваша продукція в Промислових будівлях буде збільшуватися, і ви будете виробляти в п’ять разів більше товарів, ніж без нього. До Епохи Модерну ви зможете знайти два Джерела сировини для різних товарів однієї епохи. Тому неможливо отримати доступ до всіх Джерелам сировини товарів однієї епохи. Інші необхідні товари можуть бути отримані шляхом торгівлі з іншими Гравцями тими Товарами, які ви робите.

  Вам знадобляться Товари для захоплення Секторів без бойових дій за допомогою переговорів, для розблокування нових технологій, для переговорів в Експедиція Гільдії Гільдії і для завершення певних завдань або Щоденні випробування. Немає жодного Товару, який був би непотрібним, хоча спочатку може здаватися таким.

  Напівфабрикати. По досягненню Епохи Модерну, товари можуть стати напівфабрикатами. Це означає, що для виробництва таких товарів необхідні не тільки монети і ресурси, а й товари з попередніх епох. Сировина використовується для прискорення виробництва напівфабрикатів з попередніх епох. Тому вам знадобляться товари (сировину) з Бронзового Століття і колоніального періоду для виробництва товарів Епохи Модерну.

  Для виробництва товарів Епохи постмодерну (сировину) вам знадобляться товари з Залізного Століття і Індустріальної Епохи. Оскільки Великі Будівлі і Особливі Будівлі виробляють неполуфабрікати, вони не будуть виробляти товари поточної Епохи, але будуть подвоювати кількість вироблених товарів з попередніх епох, які будуть потрібні при виробництві товарів поточної Епохи.

  Особливі товари. Коли ви досягнете епохи Майбутнє, ви почнете відкривати альтернативні версії майбутнього. Спочатку ви побачите будівельні майданчики на початку кожної версії. Вони з’являться за межами вашого міста. Будівельні майданчика не будуть функціонувати до тих пір, поки ви не вивчите технологію в кожній версії Майбутнього. Після будівництва ці населені пункти дозволяють запускати експедиції для виробництва спеціальних товарів. Для експедиції вам доведеться найняти екіпаж на борт вашого корабля.

  Ви також повинні переконатися, що ваша транспортування забезпечена так, щоб максимально підвищити продуктивність ваших експедицій. Але будьте обережні, кожен член екіпажу буде володіти певними навичками, тому вам потрібно вибирати їх відповідно до мети, на яку ви розраховуєте. Також ремонт корабля ви будете оплачувати товарами. Нарешті, ви зможете поліпшити свою ділянку для видобутку спеціального товару, відкривши технологію. Це дозволить вам, наприклад, найняти додаткового члена екіпажу або мати більше членів екіпажу. Види особливих товарів:

  • Прометій. Епоха: Арктичне Майбутнє;
  • Орихалк. Епоха: Океанічне Майбутнє.

  медалі. Тільки найуспішнішим правителям вдається отримати медалі. Якщо ви досягнете успіху в ПВП битвах проти інших гравців, ви отримаєте їх, як нагороду за ваші досягнення. Також, ви отримуєте медалі за участь в будівництві Великих Будов. Використовуйте їх, щоб отримати додаткові розширення для вашого міста.

  Стратегічні окуляри. Стратегічні окуляри дають можливість твоєї країни йти вперед. Вони вам потрібні, щоб торгувати товарами, а також, збільшувати рівні Великого будови. Щогодини ви отримуєте стратегічне очко, але ви можете купити окуляри і за Діаманти. Якщо ви зберете 10 очок, ви перестанете їх отримувати – тому слід заходити регулярно в гру і витрачати свої окуляри, щоб вони не пропадали.

  Діаманти. Діаманти – це дуже цінний ресурс, оскільки він є універсальним. Ви можете використовувати їх в різних місцях гри: будувати спеціальні преміум будівлі, прискорювати час будівництва і купувати додаткові стратегічні окуляри. Також, ви можете купити бракуючі товари або прискорити час розвідки провінцій. Діаманти, вкрай рідко, можна отримати в деяких квестах, якщо ж вони необхідні вам зараз – ви можете їх придбати.

  Населення. Без працівників ви не зможете налагодити роботу – ваше населення ключ до цього. Житлові споруди дають вам жителів, які потрібні, щоб побудувати інші будівлі, як, наприклад, виробничі споруди, промислові споруди і військові споруди. Переконайтеся, що у вас достатньо населення, інакше ви не зможете побудувати ці будівлі. Якщо ви продаєте житловий будинок, ви втрачаєте населення, яке розміщувалося в ньому. Якщо у вас не буде вільного населення, ви не зможете знести будівлю. Також, ви можете повернути своє населення, продавши будинок, який його використовувало.

  Щастя. Приділяйте увагу настрою своїх жителів – якщо вони щасливі, вони будуть працювати краще! Нещасливе населення працює набагато гірше і навіть відмовляється воювати за вас або торгувати. Так що, завжди будьте впевнені, що ваше населення щасливо або навіть в захваті. Ви можете досягти це побудувавши громадські будівлі або декори. Покращені дороги, також, приносять людям щастя.

  Ви можете привести ваш народ в захват якщо підвищите рівень щастя в місті на 40% вище, ніж ваше населення. Це дасть вам + 20% до вашого збору монет і ресурсів. Дізнатися скільки щастя вам потрібно для захоплення, з урахуванням певної кількості населення, можна просто помноживши загальне населення на 1,4. У тому випадку якщо у вас багато щастя і вам необхідно побудувати багато будинків не втрачаючи рівень Захоплення, то вам допоможуть наступні рекомендації:

 • Розділіть поточний щастя на 1,4.
 • Подивіться на кількість населення вдома , який ви зібралися будувати і розділіть останній результат на це населення.
 • це число, отримане в результаті ділення коефіцієнту щастя на населення вдома, покаже вам, скільки ще ви можете побудувати таких будинків, не втрачаючи рівень захоплення.

  Розширення. Строго кажучи, місце для будівництва – це теж ресурс міста, ви швидко помітите, що доступне місце обмежена. Але вам не потрібно постійно продавати будівлі – ви можете розширити ваше місто. Щоб зробити це, ви повинні відкрити розширення. Досліджуйте технології або завойовуйте провінції для цього.

  Ви можете знайти розширення в меню будівництва – заплатите і розмістіть їх поруч з вашим містом. Також, розширення доступні за Діаманти або медалі. Але розширення міста не єдиний шлях влаштувати ваше місто – порівнюйте будівлі по продуктивності і певному місці. Будинки, які менше, але ефективніше, допоможуть вам заощадити місце!

  Майте на увазі, що розширення за медаль не залежать від вашої епохи. На даний момент доступно 32 розширення за медалі.

  Розширення поселення вікінгів. У культурному поселенні вікінгів розширення для міста можна придбати за товари культури або за діаманти. Ви можете вибрати, який товар культури ви хотіли б заплатити за будь-яке розширення. На одне розширення потрібно тільки один з товарів.

  Forge of Empires: Карта континенту

  Карта Світу. Як ви можете бачити Карта континентів складається з різних континентів. Деякі з них представляють собою різні епохи, але ви також знайдете на ній доступ до гільдійского карті континентів, а так же вихід в власне місто.

  Розвідка провінцій. Коли ви ввійдете в Карту Світу в перший раз, ви помітите, що майже весь світ прихований від вас. Ви можете відправити розвідника в сусідні провінції, щоб отримати більше інформації про них, і, в процесі розвідки нових областей хмари будуть зникати.

  Розвідник вимагатиме все більше і більше монет і часу, щоб досягти призначення, але результат вартий витрат!

  Сектора. Після того, як провінція буде досліджена, ви побачите більше інформації. Ваш розвідник розповість вам все, що вам потрібно знати, щоб завоювати цю провінцію. Ця інформація включає в себе нагороду за завоювання провінції, нагороди за придбання кожного сектора, яку пропонує лідер в обмін на сектор і армію, яка захищає цей сектор.

  Переговори. Якщо ви гарні в торгівлі та бізнесі, ви можете завойовувати провінції без бою. Ваші навички в торгівлі та бізнесі будуть корисні в переговорах, щоб розширити свою імперію.

  Товар, на який ви отримали бонус виробництва, ви можете виробляти в великих кількостях, що дозволить вам обмінювати його на ринку на інші види товарів. У вас також буде можливість проводити переговори про завоювання провінції, яку ви розвідали. Але будьте обережні, товари будуть потрібні вам і в інших областях гри, так що не забувайте, що ви завжди можете поборотися за завоювання провінції.

  Атака. Якщо в вас є дух воїна, то ви можете реалізувати свої таланти на шляху завоювання світу Forge of Empires.

  У кожному секторі ви знайдете армію, яку поставив на захист господар цього сектора. Ви можете використовувати 8 з ваших кращих юнітів, щоб перемогти різну захист. Ви також можете послабити оборону противника, зробивши диверсію і проникнувши в сектор за монети.

  Це призведе до ослаблення юнітів своїм противникам. Під час ваших завоювань, ви будете зустрічати все більший опір і нових супротивників (це можуть бути як Варвари так і Корінні жителі). Бої будуть ставати все важче, але і ваші сили будуть рости, у міру розширення імперії і розвитку вашого міста.

  Нагороди. Ваші перемоги допоможуть вам отримати короткострокові і довгострокові ефекти для твоєї країни:

  • Нагорода за сектор. На додаток до бойових очками (які підсумовуються в турнірній Вежах і в загальному рейтингу ) сектор дасть вам додаткові монети або ресурси.
  • Нагорода за провінцію. Коли провінція буде захоплена повністю, ви отримаєте нагороду. Нагороди можуть бути різними: довгостроковими або короткостроковими.

  Довгострокові нагороди:

 • Вежа. Для того, щоб брати участь в турнірі Вежі Епохи вам необхідно захопити провінцію на якій розташовується Турнірна Вежа цієї епохи.
 • Виробничий бонус. Кожна епоха дозволять отримати виробничі бонуси, які дозволяють збільшити виробництво товарів в Виробничих будівлях.
 • Розширення. Деякі провінції дадуть вам можливість отримати розширення для розширення розміру вашого міста.
 • Короткострокові винагороди:

  • Товари;
  • Діаманти;
  • Медалі;
  • Монети / Ресурси.

  Forge of Empires: Турніри між сусідами

  Введення. Турніри – це спосіб перевірити вашу військову міць протистояння вашим сусідам і один із способів отримати Медалі в грі. Вони проводяться щотижня і зазвичай проходять з понеділка до неділі. Є кілька речей, які потрібно знати, якщо ви хочете брати участь в турнірах. Докладніші відомості про процес в грі дозволять внести свій вклад в ваш ранг в турнірі:

  • Перемогти ваших сусідів;
  • Здобути перемогу в боях в гільдійно війнах;
  • Підкорення сектора на карті континентів;
  • Перемога в битвах в Експедиції гільдії.

  Попередня умова. Кожна епоха має свій турнір. Ви повинні спочатку завоювати провінцію, яка містить вежу тієї епохи, в турнірі якої ви хочете брати участь. Ви можете знайти все провінції на вашій Карті континенту. У верхній частині Стрічки новин ви можете побачити, які вежі були завойовані вами і як довго буде проходити турнір. Сіра вежа вказує, що ви ще не завоювали її.

  Вам потрібно буде битися, поки йде турнір, щоб ваші бої враховувалися. Зверніть увагу, що турніри в неділю ввечері закриті. Ваша армія повинна включати Бойових юнітів епохи тієї вежі в турнірах, якій Ви хочете брати участь. Після бою турнір, на якому він буде враховуватися, буде відповідати епосі найвищого рівня, який ви використовували. Наприклад, якщо ви використовували 7 юнітів залізного віку і 1 юніта раннього середньовіччя, бій піде на турнір вежі раннього середньовіччя.

  Forge of Empires: Гайд по гільдії

  Гільдії є важливою складовою частиною гри. Як член гільдії, ви можете грати разом з друзями або знайти нових друзів, які зможуть допомогти вам у всіх аспектах гри. Торгівля, в цьому випадку, буде здійснюватися без комісії, ви також зможете знайти допомогу в гільдейскіх чаті або на гільдейскіх форумі.

  Ви можете підтримувати Гільдію відвідуючи членів гільдії, облагороджувати або піднімати настрій в їх будівлях і більшість гравців допоможе вам натомість. Ви також можете приєднатися до битв і битися разом з согільдійцамі в гільдійно війнах, приєднатися до експедиції вашої гільдії, тим самим підвищувати рівень своєї гільдії, а також отримувати бонуси для себе особисто.

  Як приєднатися або створити Гільдію ? Для того, щоб приєднатися або створити нову гільдію потрібно вивчити технологію “Ковальська справа”. Ви можете отримати доступ до основної інформації вашої гільдії через меню, яке можна відкрити з двох місць.

  З головного вікна, на панелі з поштою, натиснувши в випадаючому меню кнопки “Гравці” на кнопку із зображенням щита (тільки для браузерної версії гри) або праворуч в меню натиснувши на іконку зі щитом (в мобільній версії гри).

  Якщо ви ще не приєдналися до гільдії, то меню гільдії виглядає так. В меню гільдії ви можете вибрати і приєднатися до однієї із запропонованих гільдій, прийняти запрошення від гільдії або створити свою нову гільдію.

  Прийняти запрошення в гільдію. Якщо ви отримали запрошення в гільдію, ви стаєте членом цієї гільдії відразу ж, коли ви приймете запрошення. Ви можете прийняти запрошення в такий спосіб:

  Натисніть на “зелену галочку” поруч із запрошенням в меню гільдії.

  створення гільдії. Якщо ви хочете створити нову гільдію, ви можете перейти в меню гільдії, а потім натисніть на “створити нову гільдію”.

  при створенні нової гільдії, ви повинні дати вашої гільдії ім’я і вирішити, як інші гравці можуть приєднатися до новоствореної гільдії. Назва гільдії і режим запрошення, завжди може бути змінені в настройках, в будь-який час.

  • Якщо ви вибрали пункт “через авто-приєднання “, то кожен гравець, який захоче приєднатися до вашої гільдії автоматично стає членом гільдії.
  • Якщо ви вибрали пункт” за заявкою “, то гравець повинен буде відправити запит для вступу, який повинна буде розглянути адміністрація гільдії, прийняти його , або відхилити.
  • Якщо ви вибираєте “тільки на запрошення”, то гільдія не братиме заявки, а набір в гільдію нових гравців буде здійснюватися тільки шляхом прямих запрошень.

  Після того , як ви створили гільдію, не забудьте перейти до вікна адміністрування Гільдії і оновити інформацію там.

  Як вийти з гільдії? Ви можете залишити вашу гільдію. Для цього необхідно увійти в меню гільдії, перейти у вкладку “Учасники” і навпроти свого імені гравця натиснути на червону кнопку із зображенням хрестика.

  Запам’ятайте, покинувши гільдію ви не зможете повернутися в неї знову протягом 7 днів.

  управління гільдією. Вікно управління гільдією має 5 вкладок, але тільки 4 доступні звичайним гравцям. Для доступу до п’ятої вкладці у вас повинні бути права “Лідера” або “Засновника”.

  • Вкладка “Профіль Гільдії” . Ви можете змінити назву і прапор гільдії, натиснувши на кнопку “змінити профіль”. Щоб змінити опис своєї гільдії, натисніть на кнопку “Редагувати опис”. Пам’ятайте, що це “візитна картка” Гільдії.
  • Вкладка “Учасники”. Це список учасників гільдії. Ви можете надати або забрати права кожному учаснику Гільдії, натиснувши на відповідні значки навпроти кожного учасника.
  • Вкладка “Управління”. Тільки Засновники, Лідери та Рекрутери можуть бачити цю вкладку. Тут ви зможете побачити, хто відправив запит на приєднання до гільдії, розіслати запрошення і, змінити спосіб, яким гільдія буде набирати нових учасників.

  Права в гільдії. Правильний розподіл прав в гільдії є дуже важливою частиною керівництва гільдії. Занадто мала кількість довірених гравців з правами зобов’яже головних керівників з’являтися в грі кожен день і бути завжди на зв’язку. Інакше, це призведе до бездіяльності через відсутність прав у інших учасників і зможе привести, в кінцевому рахунку, до анархії. Кожна гільдія повинна буде вирішити які права і кому надати:

  • Засновники. Засновники Гільдії можуть зробити все. Навіть звільнити інших Засновників з гільдії і розформувати гільдію. Засновники Гільдії є також єдиними, хто може дати іншим учасникам права “Лідера”.
  • Лідер. Лідер Гільдії може робити все, за винятком тих прав, згаданих в якості Засновника Гільдії.
  • Модератор. Модератор може змінювати і створювати нові теми на Форумі гільдії.
  • Рекрутер. Рекрутер може запрошувати нових гравців приєднатися до гільдії.
  • Глашатай. Права глашатая дозволяють учаснику гільдії робити масові розсилки всередині гільдії.
  • Довірений. Права довіреної дають право учаснику встановлювати і видаляти облоги на гільдейскіх карті континентів, а також оплачувати оборонні слоти в секторі, переміщати штаб і дарувати свободу захопленим секторам.

  Казна гільдії. Казна гільдії дуже важлива для участі гільдії у війні проти інших гільдій на ГК. Казна автоматично отримує товар, коли члени гільдії збирають товар зі своїх Обсерваторій, Атоміум і арок, однак гравець може і сам пожертвувати товар в казну.

  Виберіть товар які ви хочете пожертвувати, введіть кількість та натисніть кнопку “пожертвувати”. Пожертви товару в казну гільдії дають гравцеві очки рейтингу. Гравці з правами “довіреної” можуть використовувати товар з казни для оплати облоги під час війни проти інших гільдій а так само для оплати слота захисної армії в захопленому секторі. Гравці з правами “Засновника” і “Лідера” можуть використовувати товари, щоб розблокувати більш високі рівні експедиції.

  Форум гільдії. Форум гільдії – це місце де гільдія може спілкуватися і зберегти важливу для гільдії інформацію, таку як політика гільдії, правила торгівлі на ринку гільдії і іншу важливу інформацію. Гравці з правами “Модератора” можуть створювати нові розділи форуму, а також створювати приховані розділи, які видно тільки для засновників, лідерів і модераторів.

  Рівень гільдії і бонуси. Зростання вашої гільдії дуже важливий, він дає бонуси всім членам гільдії. Деякі бонуси можуть допомогти вам у війні проти інших гільдій на карті, в той час як інші будуть приносити особисті бонуси кожному члену гільдії. В даний час можливий рівень гільдії починаючи з 1-го до 100-го рівня.

  Рейтинг гільдії. Рейтинг Гільдії заснований на престиж, який розраховується від рівня гільдії і щоденного впливу. Коли гільдія захоплює сектор на гільдійского карті континентів і утримує його до щоденного підрахунку, він почне виробляти певну кількість впливу. Це вплив додається при підрахунку в рейтинг гільдії з кожної епохи. Чим більше впливу, тим краще, а так-же Гільдії потрапили в ТОП-3 ігрового світу отримують додатковий бонус:

  Щоб потрапити в ТОП-3 вам потрібно буде завоювати і утримувати під своїм контролем багато секторів, але пам’ятайте, що в Forge of Empires багато епох і сумарний вплив дорівнюватиме сумі впливу з усіх карт. Це вплив буде корисно для:

  • Підвищення рівня вашої гільдії;
  • Обчислення сумарного престижу вашої гільдії.

  Таким чином, щоб підвищити рейтинг гільдії, вам потрібно буде збільшити рівень (накопичити вплив) і, захопити, як можна більше секторів у всіх епохах гільдійского карти континентів. Крім того, ви також зможете побачити інформацію про рейтинг кожної гільдії, наприклад: поточний рівень, кількість учасників і кількість днів, які ця гільдія займає 1-е місце в рейтингу (ТОП-1).

  Чемпіонат гільдій

  Це абсолютно нове доповнення виводить Експедиції на інший рівень, і вперше в історії Forge Empires зробить можливими змагання між світами! Щотижня ваша гільдія буде згруповано разом з ще максимум 6 випадковими гільдіями такого ж розміру з різних світів мовної версії.

  Протягом 6-ти днів довгої експедиції, ви будете в змозі конкурувати з ними. Переконайтеся в тому, що якомога більше з товаришів у вашій гільдії завершили експедицію, щоб дістатися до самого верху сходів! Коли ви відкриєте вікно експедиції, ви зможете побачити нову іконку в верхній частині екрану, поруч з індикатором виконання:

  При натисканні на неї, ви побачите новий екран зі сходами Чемпіонату, представляючи вашу гільдію і інші гільдії (від 3 до 6), які були обрані в одній і тій же групі на цьому тижні. Екран показує поточний стан експедиції для кожної з гільдій в групі:

  Фінальне місце, яке займають ваша гільдія, залежить від того, скільки ви і інші члени гільдії пройшли перешкод в поточній експедиції. Завершення всіх трьох рівнів складності дасть вам 100%. Найвище значення – 133% – можна отримати, пройшовши і IV рівень. Гільдії і гравці, які беруть участь в IV рівні, будуть відзначені індикатором: палаюча піраміда. Прогрес оновлюється наживо, так що ви можете стежити за чемпіонатом в будь-який час! ? Є кілька правил участі.

  У першу чергу, тільки гільдії з, по крайней мере, 3-х членів, які вже досягли залізного віку, буде допущені до чемпіонату. По-друге, по крайней мере, один член гільдії повинен здійснити свій внесок у попередньої експедиції своєї поточної гільдії. Якщо одна з цих вимог не виконана, гільдія все ще може взяти участь в експедиції, але не братиме участі в чемпіонаті.?

  У кінці експедиції топ-3 гільдій отримають бонус понад зібраного впливу в процесі експедиції. Перемогла гільдія отримує + 25%, 2-я отримує + 15%, а 3-я гільдії буде винагороджена + 10%. Крім того, ці гільдії також отримають символічні призи, які будуть згодом видно в профілі гільдії:

  Наприклад, благородної гільдії, яку ви можете побачити вище, вдалося дістатися до кожного з перших трьох місць колись (до теперішнього моменту). Ця функція, звичайно, буде крос-платформна. Всі пройдені перешкоди (з браузера або мобільного додатка) будуть зараховані незалежно від платформи!

  Forge of Empires: Війни Гладій

  Приєднуйтесь до війни! Ваша гільдія бореться за владу і могутність. Ваша мета розширити території гільдії і утримувати їх, для підняття рівня гільдії і отримання бонусів для неї і для кожного гравця в ній. Кожен день ваша гільдія повинна буде завойовувати нові сектори або обороняти вже наявні, залишаючи їх під своїм контролем. В кінці кожного дня (коли таймер зворотного відліку досягне нуля), гільдія отримає окуляри в залежності від кількості та типу підконтрольних її територій, і ці окуляри безпосередньо пов’язані з окулярами які отримає гільдія для підвищення свого рівня розвитку.

  Чим вище рівень розвитку вашої гільдії, тим більше бонуси для неї і для гравців знаходяться в ній! Для того, щоб взяти участь в боях, ви повинні складатися в гільдії. Розмір гільдії не має значення, якщо ви досягли в розвитку залізного віку, ви можете взяти участь в боях на глобальній карті. Битви в ГВГ боях, дають бойові окуляри, точно так же, як і битви в ПВП вежах, так що тепер вам не потрібно розриватися перед вибором між вежами ПВП і битвами в ГВГ.

  Глобальна карта. Все дії ГВГ відбуваються на глобальній карті, ця карта була створена спеціально для ведення бойових дій між гільдіями. Карта поділена на провінції, які як ви можете бачити розділені річками і горами. Кожна з цих областей прив’язана до певної епохи. Глобальна карта дає загальну інформацію про стан вашої гільдії, підконтрольні її провінції, і провінції які доступні вашої гільдії для подальшого розширення.

  Ваша гільдія може битися як за одну провінцію так і за кілька, одночасно, вибір залишається за вами! Необхідно пам’ятати, що юніти і товари необхідні для бою повинні відповідати епосі захоплюваної провінції. Як приклад, якщо провінція відноситься до залізного віку, ви можете використовувати юніти і товари тільки залізного віку.

  “Всі Епохи”. У нижній частині гільдійского карти континентів є невелика, спеціальна для “Всіх Епох” провінція. У цій провінції, ви зможете використовувати юнітів з будь-якої епохи в ваших боях. Ви не зможете використовувати звичайні види товарів на цій карті, так як вартість облоги, а також витрати на розміщення захисних армій, можуть бути оплачені тільки медалями.

  Провінція. Безпосередньо в провінціях розташованих на глобальній карті ведуться бої. Це відправна точка для ведення облог секторів і їх подальших атак, з підтримкою всіх гравців вашої гільдії.

  Сектор. Сектора представлені шестикутниками на глобальній карті. Ваша гільдія повинна захопити його – і обороняти від подальших вторгнень – для розширення своїх володінь. Захоплення сектора складається з двох етапів – в першому вам необхідно осадити його, в другому стане доступна атака!

  Сектора мають різні кольори, в залежності від того хто ними володіє:

  • Червоний – Ворожа Гільдія;
  • Зелений – Ваша Гільдія;
  • білий – нейтральний (мирний НПС).

  Зона висадки. Коли ви відкриєте карту провінцій, ви можете побачити затемнення сектора, це означає що дані сектора вами ще не розвідані і не можуть бути захоплені на поточний момент, а так само сектора в яких ви можете здійснити посадку і заснувати штаб своєї гільдії.

  Як атакувати? Як тільки ви увійшли в карту провінцій, вам стає доступно розміщення ваших облогових армій в будь-якому секторі зони висадки (пофарбованої в білий колір), на секторах розташованих на річці, або зайнятих інший гільдією, в зоні висадки.

  Статус сектора. Як ви можете бачити, на зображенні вище, якщо сектор знаходиться в облог е, на ньому присутня піктограмка з двох схрещених мечів. Піктограмка “Щита” означає що сектор захищений від атак, так як був недавно захоплений і в даний час недоступний для повторних атак. Захищений сектор не може бути атакований, і не доступний для облогових армій. Це означає, що якщо до вашого сектору примикає захищений сектор, який ви маєте намір захопити, то вам доведеться почекати, до тих пір, поки захист не “спаде” і сектор не стане доступним для розміщення облогових армій на наступний день.

  Журнал подій. Ви можете переглянути журнал подій глобальної карти. Натиснувши на кнопку журналу подій в меню в нижній лівій частині екрана.

  Різні події:

  • Важливі події (жовта зірка);
  • дії гільдії (зелений щит);
  • Ворожі дії (червоний щит).

  Якщо ви будете натискати на різні вкладки, ви отримаєте інформацію про події і, місці (з центруванням на глобальній карті).

  Функції секторів. При натисканні на сектор, що відображаються параметри залежать від того, чи належить сектор вашої гільдії, ворог гільдії контролює його, або NPC (в цьому випадку не відображаються жодні опції). Ви можете бачити приклад відображення сектора який належить вашій власній гільдії.

  Натискання на Профіль гільдії приведе вас до профілю вашої гільдії, а якщо натиснути на Рейтинг гільдії , то відкриється вікно рейтингу гільдій.

  Перенесення штабу. Кожен день, бонус вашої тилової підтримки в першу чергу поширюється на сектор де розташований ваш штаб, і має найвище значення, після чого він поширюється по спіралі від штабу на ваші сусідами сектора, ніж вони далі тим значення бонусу нижче. Це робить штаб стратегічної точкою, яку доцільно розташовувати в різних місцях для отримання максимальної вигоди від поширюваних бонусів.

  Натисніть на рядок перенесення штабу і перемістіть його на вибране місце, врахуйте що це можна зробити тільки один раз в день. Перерахунок бонусів секторів при перенесенні штабу буде здійснений тільки на наступний день, після закінчення зворотного відліку таймера.

  Звільнення сектора. Якщо з яких-небудь причин сектор втратив для вас стратегічну цінність, ви можете подарувати йому свободу. В цьому випадку сектор переходить під управління НПС, товари витрачені на цей сектор будуть відправлені на склад гільдії, розташований на підконтрольних їй територіях, як і армії вторгнення знаходилися в цьому секторі. Пам’ятайте, що Ви можете захопити сектор, тільки один раз на добу.

  Щоденний підрахунок. Кожен день після закінчення зворотного відліку таймера (його ви можете побачити на глобальній карті), відбувається розрахунок дій за останні 24 години, що складається з:

  • Розрахунок рівня гільдій.
  • Розрахунок рангу гільдій.
  • Розрахунок Оборонного бонусу гравців при зміні рівня будівель і перерахунок відповідно до цього бонусу тилової підтримки.
  • Нарахування очок впливу, відповідно до кількості і типом підконтрольних провінцій.
  • Перерахунок показників атаки і оборони секторів.
  • Якщо ви перенесли ваш штаб за попередній день, можливість повторного перенесення реактівізіруется і стає доступною.

  Рівень гільдії у війні. Зростання рівня гільдії підвищує її рейтинг і надає бонуси для її гравців. Деякі бонуси дають перевагу на глобальній карті, інші дають переваги безпосередньо самим гравцям. Ви можете побачити інформацію про рівень вашої гільдії і опис всіх рівнів, у вікні рівня гільдії, яке є при натисканні на відповідну піктограмку в меню гільдії. Для ознайомлення з інформацією про нагороди за рівні і іншим, використовуйте стрілки прокрутки у вікні рівня гільдії.

  Як підняти рівень гільдії? Рівень гільдії безпосередньо залежить від кількості і типу завойованих і утриманих секторів провінцій на глобальній карті. Кожне нове завоювання і кожна вдало відбита атака на сектора, приносять гільдії в кінці дня окуляри підвищують її рівень. Додатково можна прискорити зростання рівня гільдії за рахунок зібраного за добу впливу з залів слави і базарів і ін. (В тому числі і грабежу залів слави і базарів і ін. Інших гравців).

  • Бонуси гільдії – У міру отримання рівнів, гільдії стають доступні наступні бонуси:
  • Репутація – Додає тільки окуляри рейтингу репутації гільдії.
  • Бонус резерву – Збільшує бонуси тилової підтримки гільдії (атака / оборона юнітів в ГВГ).
  • бонуси гравцям – Деякі бонуси за рівень гільдії поширюються безпосередньо на гравців:
  • прискорення найму – Зменшує час тренування юнітів (відображається в будівлях).
  • прискорення досліджень – Збільшує кількість стратегічних очок (в ратуші).
  • Знижка на будівництво – Зменшує вартість будівництва всіх будівель в процентах (початкова вартість буде відображатися в дереві технологій, а нова буде відображатися в меню будівництва).

  Рейтинги гільдій в війні. Виражений двома рейтингами: загальний рейтинг гільдії і рейтинг гільдії на карті.

 • Загальний рейтинг гільдії – це глобальний рейтинг складається з сумарних досягнень в ГВГ і рівнів гільдії безпосередньо.
 • Кількість захоплених секторів і надані ними окуляри могутності, також складають рейтинг карти, при якій гільдія зайняла призові перші місця, також отримує деякі переваги.
 • Кожен день при перерахунку очок, по закінченню таймера зворотного відліку , 3 гільдії зайняли перші місця отримують бонуси збільшують показники (у відсотках):

  • 1-е місце – 15%;
  • 2-е місце – 10%;
  • 3-тє місце – 5%.

  Захоплення сектора

  Натисніть на ворожий восьмикутник сектора і виберіть “перегляд сектора” (пропустіть її, якщо сектор належить НПС), після чого вам відкриється вікно управління армією. У правій верхній частині екрану знаходиться поле (на зображенні підфарбовані зеленим) призначене для розміщення армій вторгнення. Воно в свою чергу містить дві закладки: армії вторгнення (якщо сектор вам не належить), і армії оборони (якщо сектор ваш). Якщо вам потрібно захопити сектор, ви вибираєте закладку армій вторгнення.

  Розгортання армії вторгнення. Перед тим як атакувати, в першу чергу, вам потрібно осадити сектор, який ви маєте намір захопити. Розгортання першої армії вторгнення варто певної кількості ресурсів (вартість розгортання подальших армій зростає), кількість і тип показані на зображенні нижче. Після додавання юнітів в армію облоги вони вилучаються з під вашого управління і не можуть бути повернуті назад!

  Атака сектора. Після того як ви вибрали сектора, для нападу і розмістили армії вторгнення ви можете виробляти атаки. Завоювати сектор однієї атакою дуже малоймовірно, і зазвичай це відбувається в кілька атак, для отримання повного контролю над сектором. Ви повинні будете атакувати власну армію (по скільки арміями вторгнення ви управляти не можете). Натисніть на червоний значок Армії оборони у вікні управління армії, щоб побачити оборонці частини противника.

  Цілком можливо, що ви зустрінете до 8 армій захисту сектора, і ви повинні перемогти всіх, щоб отримати контроль над сектором. У цьому прикладі, власник сектора має дві армії. Під значком Армії ви можете побачити показник здоров’я. Пам’ятайте, що ви повинні послідовно раз по раз перемогти їх, повністю знищивши армію. Кожен раз, коли ви атакуєте, ви кидаєте свою армію проти випадково обраної команди, що обороняється армії (ви не можете знати, проти якої саме).

  У даному конкретному випадку в армії оборони сектора є дві армії зі статусом здоров’я 8 і 9 , що означає що для перемоги в бою вам має бути виграти 17 боїв. Після того як ви знищили все армії своїм противникам, ваша армія вторгнення переміщається в сектор і, таким чином вона стає армією оборони сектора. Існує ймовірність одночасної облоги сектора коли інша гільдія так само бере в облогу сектор, обраний вами, і вже розмістила облогові армії. У цей момент, сектор ще не захоплений. Ви можете атакувати і знищити, її а також власника армії оборони сектора. Щоб атакувати облогові армії Ви повинні натиснути зелений значок.

  Після того як ви виграли у команди, що обороняється армії, ви можете побачити стан кожного юніта при наведенні курсору миші у вікні управління армії. Після того, як армія отримала пошкодження, стан юнітів доступне всім.

  Після перемоги і захоплення сектора. Після отримання контролю над сектором, “Залишок дня” (на що вказує таймера зворотного відліку) захищений від подальших нападів. Коли зворотний відлік досягає нуля, він стане доступним для повторного вторгнення. У ваших інтересах утримувати сектор якомога довше, захищаючи його, для отримання більшої кількості очок. Армія, яку ви використовували в якості армії вторгнення, після завоювання сектора автоматично стає Армією оборони.

  Оборона сектора

  Окуляри могутності розраховуються кожен раз по закінченню таймера за попередній день. Щоб заробити очки, ви повинні мати сектора в вашому розпорядженні. Володіння або завоювання є основним фактором в битвах. Якщо ви завоювали сектор, ви починаєте з оборонної армії (яка раніше була вашою армією вторгнення).

  Ви можете поставити ще сім армії в відкриті слоти армій оборони ?? встановлених таким чином, щоб максимізувати кількість армій оборони. Проте, кожен слот армія вимагає оплату товарами, для їх відкриття. З кожним слотом, кількість товарів потрібно все больше.Как і війська вторгнення, армії оборони “належать” гільдії і не можуть бути вилучені або використовуватися в іншому вигляді.

  Під облогою. Коли ваш сектор знаходиться під облогою, він не дає окуляри могутності для гільдії. Більшість дій також буде недоступний (розміщення армій оборони, перенесення штаб-квартири або звільнення сектора). Таким чином в інтересах гільдії якомога швидше зняти облоги своїх секторів, знищивши армії вторгнення противника.

  Тилова підтримка. Кожна гільдія має бонусом Тиловий підтримки, який поширюється на всі дії на глобальній карті. Тилова підтримка гільдії складається з рівня самої гільдії і наявності відповідних будівель у гравців гільдії, все це дає прибавку у відсотках до атакуючих і оборонних особливостям юнітів беруть участь в боях на глобальній карті.

  Максимальне значення бонусу Тиловий підтримки має штаб (до 75%), яка поширюється на суміжні сектори, чим далі сектор від штабу, тим бонус тилової підтримки нижче. Ви можете дізнатися бонус підтримки, якщо наведете мишею на армію. Бонуси захисту і атаки армії ви можете отримати в якості підтримки, якщо вони знаходяться в межах діапазону дії штабу. Тилова підтримка перераховується кожен день, в момент закінчення зворотного відліку.

  Ваш штаб має максимальний бонус рівний 75%, сектора безпосередньо примикають до штабу, можуть мати максимальний бонус 50%, чим далі сектор від штабу, тим нижче значення його бонусу тилової підтримки.

  Права в гільдії при війні і склад гільдії

  Права гільдії. Не всі дії в ГВГ дозволені всім гравцям. Докладніші відомості про процес вимагають спеціальних прав:

  • Відкрити слот для армій оборони;
  • Видалити будь-яку з армій;
  • Розгорнути армію вторгнення;
  • Звільнити сектор ;
  • Перенести штаб-квартиру.

  Склад гільдії. Коли ваша гільдія захоплює нові території, розгортає армії і т.д., їй потрібно відповідну кількість товарів різних епох. Кожен гравець гільдії може брати участь в поповненні цих товарів, наповнюючи склад гільдії. Коли ви спробуєте розмістити армію, виникне екран викупу слота, де ви можете оплатити товари, тим самим поповнивши склад гільдії.

  На зображенні нижче потрібно оплатити, 30 дорогоці. (Є в наявності), як видно з картинки – вони вже є на складі гільдії. Однак не вистачає заліза, тканини, чорного дерева і вапняку, яких немає на складі і які гільдії потрібно зібрати для відкриття цього слоту армії. Кнопки поруч з необхідними товарами показують наявність товарів знаходяться в розпорядженні гравця: в даному випадку у гравця є, 10 заліза, або ж він може оплатити відсутні товари діамантами. Тільки тоді, коли всі товари в достатній кількості будуть в наявності, слот буде відкритий.

  Звільнення сектора вашої гільдією з якихось причин, поверне вартість витрачених товарів на звільнений сектор назад на склад гільдії.

  Казна гільдії дозволить її гравцям вносити товари безпосередньо на склад в будь-якій кількості, без необхідності безпосереднього переходу у вікно управління армій. Дана дія є з вікна гільдії, на додатковій закладці. Щоб вибрати потрібний товар, виберіть його в спадаючому меню і вкажіть кількість товару, що передається, після чого натисніть кнопку “внести”, розташовану правіше від цього меню.

  Forge of Empires: Поля битв Гладій

  Що таке Поля битв гільдій? Кожні 14 днів гільдії перетворюються в поле битви, яке триває 11 днів. Ці гільдії борються за провінції на мапі, оскільки вони генерують переможні очки, щоб стати кращою гільдією на поле битви. Залежно від продуктивності вашої гільдії, вона повинна рухатися вгору або вниз в системі ліги, тому переміщення вгору також означає, що поля битви стануть ще складнішими, оскільки ваша гільдія буде стикатися з більш конкурентними суперниками по мірі зростання.

  Як я можу отримати доступ до полів битви гільдії? Як і в інших можливостях Forge of Empires, доступ до полів битви гільдій з’явиться у вашому місті. Як тільки ви станете членом гільдії і відкриєте технологію Military Tactics в дереві технологій, ви отримаєте доступ до цієї функції. Після розблокування ви побачите на околиці свого міста, поруч з вашою точкою доступу до Культурним поселенням, ви побачите нову структуру. Натисніть на будівлю Поля битви Гільдії, щоб відкрити нову захоплюючу функцію PvP!

  Як я можу взяти участь на Полях битв? Кожен сезон ПБГ буде картою з 5-8 гільдіями, які будуть боротися один з одним протягом 11 днів поспіль. Карта складається з фіксованої кількості провінцій. Кожна гільдія буде спочатку розміщена по краях зі своєю першою провінцією, яка буде вашим штабом (розподіл на карті повинно забезпечувати якомога більш справедливе відстань між гільдіями). Ці основні провінції, в свою чергу, не можуть бути завойовані іншими гільдіями.

  Після завершення кожного сезону ПБГ у гільдій буде 3-денну перерву, щоб відпочити, зібрати свої нагороди і підготуватися до наступного сезону. Рахунок гільдії буде оновлений і всі її члени побачать, поліпшили вони свій прогрес в Системі Ліг або спустилися вниз.

  Розміщення Прапора для початку облоги. Гільдії можуть атакувати тільки провінції, які примикають до однієї з їх власних, і як тільки гільдія починає атакувати сусідню провінцію, в цільової провінції буде відображений “прапор облоги”. Кожна дія гільдії з найбільшим прогресом буде збільшувати силу прапора до тих пір, поки він не набере повну силу і осідає провінція не буде захоплена:

  Згодом завойована провінція буде перебувати в стані “блокування” протягом 4 годин, а це означає, що жодна гільдія не зможе просунутися далі зі своїм прапором завоювання в цій провінції. У провінції буде відображатися тільки прапор гільдії з найбільшим прогресом, але інші гільдії, що воюють цю провінцію, будуть відзначені маленькими кольоровими щитами поруч з прапором. Крім того, ви завжди можете перевірити докладний список гільдій, а також їх прогрес, натиснувши на провінцію.

  Щоб внести свій вклад в завоювання провінції, будь член гільдії може клацнути по цій провінції, щоб відкрити її вікно. Там будуть доступні два варіанти захоплення: атака боєм і переговори. Склад військ противника для варіанту битви, а також вартість варіанту переговорів будуть залежати від епохи атакуючого гравця.

  У той же час переговори забезпечують більш одного пункту прогресу, оскільки для їх завершення потрібно більше часу і ресурсів. Кожен окремий член гільдії буде накопичувати “виснаження” за кожну успішну битву або проведені переговори. Воно буде збільшуватися на один рівень кожного разу, коли одне з цих дій буде успішно виконано. Чим вище виснаження, тим жорсткішими будуть бої / переговори.

  Як зазначалося вище, тільки що захоплена провінція буде заблокована протягом чотирьох годин, що дасть новому власнику час для отримання переможних очок або споруди секторних будівель. Під час блокування ніяка інша гільдія не може просувати свій прапор завоювання далі в цій заблокованій провінції.

  Оборона провінцій. Немає коштів для прямого захисту придбаних провінцій. Єдиний спосіб захистити провінції вашої гільдії – спробувати захопити провінції атакуючої гільдії, перш ніж вони захоплять вашу. В цьому випадку, якщо протиборче гільдія втрачає все сусідні провінції, вони також втрачають всі свої успіхи щодо вашої провінції.

  Список Лідерів. У будь-який час гільдії бачать кількість переможних очок у верхній частині вікна бойовища. Якщо клацнути по ньому, в таблиці лідерів відобразяться всі беруть участь гільдії поточної групи полів битви, в якій будуть перераховані рейтинги, назви гільдій, кількість провінцій, якими вони володіють, поточний погодинної приріст переможних очок, загальна кількість переможних очок і попередній перегляд нагороди за дане місце в рейтингу. Переключивши вкладки на “Активність учасника”, можна побачити учасників вашої власної гільдії і їх внесок в поточному сезоні ПБГ:

  Окуляри Перемоги. Окуляри Перемоги використовуються для вимірювання та підрахунку очок за поточним бойовищу, таким чином, скидаються кожен раз, коли ви вступаєте в новий раунд. Раз на годину кожна провінція, в якій знаходиться гільдія, приносить переможні очки. Області, розташовані ближче до центру карти, будуть мати найбільшу кількість переможних очок, тому прагнете отримати їх!

  Виснаження. Всякий раз, коли гравець успішно завершує битву або переговори (в контексті поля битви гільдії ), він отримує виснаження. Це процентне значення, яке безпосередньо впливає на посилення (атака і захист) обороняються армій і рівень складності переговорів, з якими зіткнеться гравець.

  Таким чином, в якийсь момент проведення атак або переговорів стане неможливим, оскільки оборонці армії стануть занадто сильними, а переговори стануть занадто складними або занадто дорогими. Однак виснаження скидається до 0% кожен день (опівночі по серверному часу).

  Система Ліг. Щоб гарантувати відсутність істотних відмінностей між що беруть участь гільдіями на кожній карті Поля битви, в грі буде Система Ліги, що складається з п’яти різних категорій ліг: Мідь, Срібло, Срібло, Платина і Діамант. Новоприбулі гільдії будуть розміщені в Мідної лізі.

  Однак, коли функція з’явиться, кожної існуючої гільдії буде дано початковий розподіл в лізі. Це повинно бути розраховане відповідно до середньої активністю і кількістю членів гільдії. Мета полягає в тому, щоб запустити функцію з більш підходящими суперниками, в той час як ваші фактичні результати в функції будуть відображати ваше справжнє звання ліги через кілька сезонів.

  Будинки провінції. На карті поля битви кожна провінція може мати від 0 до 3 слотів, на яких можна будувати будівлі. Будь-хто може пожертвувати товари в казну гільдії, щоб допомогти оплатити витрати, але тільки гравці зі спеціальними правами в гільдії ( “будівельник поля битви”) можуть зводити будівлі в провінціях, що належать їх гільдії. Кожен “засновник” і “лідер” гільдії автоматично отримає цю роль.

  Тільки епохи, представлені в гільдії, визначатимуть вартість будівель в провінції (товарів з казни). Ці будівлі мають час будівництва, і в будь-який час можна скасувати або видалити спорудження, щоб звільнити місце для іншої будівлі. В такому випадку витрачені ресурси не повертаються в казну. Коли провінція завойовується інший гільдією, кожна будівля (включаючи будується) може бути знищено на 50%, а решта виграють у нового власника. Доступно 9 різних стратегічних будівель, тому переконайтеся, що ви вибрали їх з розумом.

  • Аванпост і фортеця. Ці будівлі збільшують кількість досягнень, які потрібні вашим ворогам, щоб завоювати вашу провінцію .
  • Імітації і пастки. Якщо ваші вороги б’ються / ведуть переговори в провінції з одним з цих будівель, є ймовірність, що вони постраждають в два рази більше, ніж виснажаться.
  • Сторожова вежа і Облоговий табір. Якщо члени власної гільдії атакують провінції, що прилягають до цієї провінції, у них є шанс не збільшити свій рівень виснаження.
  • Прапор і статуя. Ця провінція приносить більше переможних очок.
  • Палац. Ця провінція приносить більше переможних очок, і ворожим гильдиям потрібно більше зусиль, щоб перемогти.

  нагороди. Ви можете отримати миттєві, тимчасові і постійні нагороди на полях битв. Є шанс отримати СО, юніти, посилення атаки, товари, діаманти і фрагменти для Статуї Честі після кожного бою або переговорів. Величина цих нагород залежить від вашої ліги! Ваша гільдія повинна набирати тимчасові окуляри престижу відповідно до її поточної лігою, але майте на увазі, що ви також можете втратити їх при падінні в лізі.

  Нарешті, в грі також є постійні нагороди для вас і вашої гільдії: гільдії можуть отримати вплив гільдії відповідно до їх розташуванням на поле битви (кількість також залежить від ліги), і одночасно ви можете отримати фрагменти для комплекту вибору Статуї честі.

  50% часу, миттєвої нагородою буде один фрагмент комплекту для вибору статуї честі.

  нагороди гільдії. Коли поле битви закінчується, гільдії можуть отримувати різні нагороди, які залежать від розміщення:

  • Престиж відповідно до діючої лігою і місцем розташування;
  • Вплив Гільдії відповідно до розташування на полі бою;
  • Фрагменти Статуї Честі.

  індивідуальні нагороди. Крім нагород для вашої гільдії, є також індивідуальні нагороди за ваш внесок: є шанс виграти СО, Товари, a також Юніти, підсилювач атаки і навіть Діаманти.

  Forge of Empires: Експедиція Гладій

  Що таке Експедиції Гільдії? Експедиції Гільдії – це крос-платформна колективна функція, де ви і ваші соратники по гільдії прокладаєте свій шлях через ряд битв, щоб завоювати нагороди і вплив для гільдії. Експедиції починаються автоматично щовівторка і тривають протягом 6 днів (потім вони починаються знову після одноденної паузи, так само як ПВП турніри).

  Кожен гравець, який є членом гільдії і досяг Залізного століття на той момент, коли починається експедиція, може внести свій вклад в успіх своєї гільдії під час поточної експедиції (це означає, що якщо ви приєднаєтеся або створите нову гільдію, вам треба чекати початку наступної експедиції, а це відбувається щовівторка).

  Карта Експедиції. Карта Експедиції в основному покрита туманом: він проясниться в міру просування по “шляху відкриттів”. Карта, яку ви можете бачити, на відміну від карти ГВГ, видно тільки вам – кожен член гільдії бачить свій власний примірник карти, яку він може досліджувати. У вас є час до кінця поточної експедиції, щоб пройти її. Що є спільним для всіх членів гільдії, так це меню цілей і прогресу експедиції гільдії, які ви можете знайти прямо у верхній частині екрану (або внизу, якщо ви граєте за допомогою мобільного додатку).

  Ви можете внести свій внесок у прогрес шляхом проходження перешкод, які зустрінуться на шляху. Поточне перешкода позначено жовтою стрілкою. При натисканні на неї, ви потрапите в бій із загарбниками, які захищають цю перешкоду (мирний шлях проходження перешкод також буде реалізований в найближчому майбутньому).

  Епоха військ і загальна складність супротивників залежить від вашого власного розвитку в дереві наук. Деякі перешкоди буде складніше пройти, ніж інші (особливо ті, які розташовані в перешкодах більшого розміру), а іноді вони можуть навіть містити дві хвилі битв. Щоб побачити свій власний внесок і внесок інших членів гільдії, клацніть по індикатору виконання:

  Незалежно від результату кожної битви, ви будете сприяти заповнення індикатора прогресу експедиції гільдії (очевидно, що якщо ви програєте, це буде не так вже й багато). Мета гільдії залежить від кількості і епох членів гільдії (пам’ятаєте: вони фіксуються на момент старту Експедиції і не зміняться, навіть якщо ви приймете або втратите членів гільдії протягом тижня) і загальна для всіх членів гільдії.

  спроби. Кількість послідовних спроб проходження перешкод обмежена 8 і кожен раз, коли ви починаєте битву, одне очко спроби знімається. Ви можете побачити скільки спроб у вас залишилося на панелі спроб:

  Коли ви витратите їх, то ви можете або чекати їх відновлення (ви отримуєте по 1 в годину) або купити їх. На відміну від Стратегічних Очок, спроби не можуть бути куплені за монети, але можуть бути придбані за медалі (або діаманти, якщо у вас немає жодної медалі). Перші спроби будуть коштувати дуже дешево, а потім ціна за кожну спробу буде рости. В кінці експедиції ціна буде скинута, так що ви можете почати щотижня зі стартової ціни. Вплив для вашої гільдії буде нараховано кожен день, коли відбувається щодобовий перерахунок.

  Атака. Як говорилося раніше, ви можете проходити провінції двома способами – захопити або провести переговори. Захоплення вже повинен бути вам знаком, тому що він однаковий в грі (будь то Карта континенту, ПВП-Турніри або гільдійно війни). Епоха військ і, в цілому, складність провінцій залежить від вашого прогресу в меню досліджень, коли починається експедиція. Ви також зіткнетеся з двома хвилями військ, або з посиленими по атаці / захисту військами залежить від вашої епохи.

  Переговори. Коли ви вперше натискаєте кнопку “Переговори”, ви побачите п’ять місцевих жителів. Кожен з них вимагає від вас певного ресурсу, але вони вам не скажуть який саме ресурс! Ви зможете вибрати товар і запропонувати їм:

  Коли ви виберете ресурси, ви зможете натиснути “Переговори” (в цьому випадку у вас заберуть молодого одна спроба) . Пам’ятайте, що ви віддаєте ресурси місцевим жителям навіть в разі невдалої комбінації. Місцеві жителі покажуть вам свій відгук на вашу пропозицію, яке виглядає наступним чином:

  • Вірно – пропозиція прийнята. Цей ресурс, можливо, але не обов’язково, хоче отримати і інший житель.
  • Невірний персонаж – цього персонажа не потрібен цей ресурс. Але кому-то з решти жителів ресурс знадобиться.
  • Невірно – запропонований ресурс нікому не потрібен. Тому він буде відзначений сірим кольором, коли ви почнете наступний етап переговорів.

  Ви могли помітити що вікно переговорів має обмежене число спроб, тому що жителі хочуть, щоб ви надали їм потрібні ресурси за 3 спроби. Кожен раз вибираючи п’ять ресурсів і натискаючи “Переговори” ви витратите 1 спробу:

  Як тільки ви витратите 3 спроби, ви зможете продовжити тільки за допомогою алмазів або здавшись і повернувшись пізніше. Якщо ви вирішите здасться і прийти пізніше, пакет ресурсів залишиться колишнім, але вимоги ресурсів місцевих жителів змінитися у випадковому порядку.

  Рівень складності. Карта може бути пройдена не один, а три рази в тиждень ! Щоб підкорювати карту знову, ви повинні розблокувати більш високі рівні складності (рівень II, III і IV). Натисніть на зірку, щоб відкрити огляд рівнів складності:

  Як ви можете бачити, складність за замовчуванням I рівня і вона доступна безкоштовно. Для того, щоб розблокувати більш високі рівні складності, один з лідерів гільдії повинен заплатити товари з державної скарбниці гільдії (так що кожен може пожертвувати товари, але витрачання їх обмежена). Витрати на розблокування складності II залежать від епохи і кількості членів вашої гільдії.

  Витрати на розблокування рівнів складності в експедиції Гладій. Загальні витрати на розблокування рівнів складності залежать від епохи і кількості членів вашої гільдії:

  Храм реліквій. Храм реліквій заснований на давньої мудрості, яку ви дізналися під час вашої Експедиції Гладій. Він містить знання про рідкісних реліквії, які ви можете виявити, досліджуючи карту експедицій. Храм реліквій містить пасивний бонус під назвою Полювання за реліквію.

  Храм реліквій генерує шанс на випадання прихованої нагороди – реліквії на мапі Експедиції Гладій після проходження чергового перешкоди. Коли реліквія випала, ви побачите значок в панелі повідомлень збоку на екрані. Потім ви повинні подивитися на карту експедиції і відшукати реліквію! Коли ви знайдете її на карті, натисніть на неї і отримаєте її вміст!

  Залежно від рідкості реліквії може бути що завгодно, від звичайних, таких як монети і ресурси (але також і в тому числі: Спроби, Окуляри експедицій і Вплив для гільдії) до дорогоцінних бонусних будівель з різних подій! Реліквії можуть також з’являтися в тих областях, які все ще знаходяться під “туманом війни”, це означає, що вам може знадобитися далі просунутися по карті, щоб отримати їх.

  Майте на увазі, що реліквії, що не були зібрані, зникнуть при перемиканні на інший рівень складності або коли поточна експедиція закінчується. Є три види реліквій: звичайні, незвичайні і рідкісні. Відповідно до їх назвами, шанс випадання звичайних більше, ніж на випадання незвичайних. Шанс на випадання рідкісної реліквії невеликий.

  Forge of Empires: Культурні поселення

  Що таке Культурні поселення? Одна з основних ідей, що стоять за культурними поселеннями, полягає у вивченні нових культур минулого людства в різні століття Forge of Empires. Оскільки основна гра вже вийшла за межі тих часів, був придуманий новий спосіб досліджувати і відчувати багату культуру історії.

  Ці села відокремлені від вашого головного міста і оформлені тематично, в залежності від культури, яку вибрав гравець. Тільки одне культурне поселення може бути активним одночасно. Культурні поселення також можуть бути відтворені кілька разів.

  Як я можу отримати доступ до Культурним поселенням? Доступ до Культурним поселенням відкривається за допомогою технології Залізної Століття “Плуг”. Розблокувавши цю технологію, ви знайдете човен поруч з вашим містом, яка доставить вас в ваше нове поселення.

  При натисканні на човен, ви побачите всі доступні культури, які вимагають вашої участі. Виберіть вподобану вам культуру і натисніть “Пуск”, щоб відправитися в плавання! Поки що вам доступні наступні культури, де ви можете допомогти. Натисніть на одну з них, щоб перейти до опису культури:

  Як тільки ваша човен прибуде в пункт призначення, вам буде представлена ​​нова карта, яка відноситься тільки до Культурному поселенню! Важливо відзначити, що на відміну від звичайних розширень, які були відкриті шляхом завоювання, включаючи навіть ті, які були куплені за алмази, скидаються.

  Розширення в межах вашого головного міста залишаються без змін. Кожна культура має свої унікальні товари, які використовуються в якості валюти при створенні поселення. Ці товари використовуються для розблокування нових будівель і розширень.

  Перешкоди. Але побудувати село не так просто, як ви думаєте! У вашому поселенні є перешкоди, нерухомі обмеження, які блокують частину міської сітки, ускладнюючи будівництво вашого поселення. Будинки повинні бути розташовані навколо перешкод, тому постарайтеся розробити найкращий план споруди. З кожним новим поселенням, перешкоди змінюють своє розташування.

  Нагороди. Гра в Культурних поселеннях дає вам можливість отримати фантастичні нагороди. Мало того, що кажое окреме завдання буде пропонувати свої власні нагороди, але ви також отримаєте деякі дивовижні бонусні предмети, які допоможуть вам в будівництві поселення. Кожна культура пропонує свої унікальні нагороди в залежності від культури, від якої ви їх отримуєте. Перевіряйте інформацію про кожній культурі, і про те, що вони пропонують.

  Емісари. Іноді, при завершенні будівництва Культурного поселення, ви розблоковуєте Емісари. Емісари є почесними гостями з вашого поселення, які поселяються в мерії вашого головного міста. Якщо їх помістити в вашу ратушу, то вони будуть надавати спеціальні бонуси. Ці бонуси нараховуються щодня і ви можете їх отримати збираючи золото в ратуші.

  Кожен Емісар дає свій унікальний бонус. У наведеному нижче прикладі, ви можете бачити, що Емісари дають вам такі нагороди, як стратегічні окуляри, медалі або навіть юніт вашої поточної ери! Розблокувавши свого першого емісарів, ви також розблоковуєте свій перший слот для нього. У міру проходження завдань в Культурному поселенні вікінгів вам буде доступно все більше слотів, однак, ви можете купити додаткові слоти за алмази, якщо ви цього захочете. Чи не кожен новий розблокований Емісар також розблокує слот, так що вибирайте мудро!

  Культурна поселення вікінгів

  Вікінги. Як тільки ви ввійдете в своє нове поселення, Рагнар Лодброк проведе вас через створення вашого села і допоможе завоювати довіру його народу.

  Товари і ресурси вікінгів. Для вікінгів вам потрібно буде збирати нові товари, а також вам будуть доступні нові ресурси, які допоможуть вам на вашому шляху:

  • Вікінги. Еквівалентно населенню в вашому головному місті. Ви потребуєте в них, щоб побудувати певні будівлі.
  • Дипломатія. Показує кількість довіри, яке ви придбали серед вікінгів. Це необхідно, щоб розблокувати нові будівлі цієї культури.
  • Мідні монети. Мідь використовується для виробництва товарів культурного призначення і може бути зібрана в житлових будинках, а також в деяких будівлях дипломатії. Ви починаєте розвиток поселення з 5.000 мідних монет на рахунку.
  • Сокири. Товар вікінгів, проводиться Ковалем Топоров.
  • Мед. Товар вікінгів, проводиться в Медоварне.
  • Рогу. Товар вікінгів, проводиться мисливцем на звірів.
  • Шерсть. Товар вікінгів, проводиться Шерстяний Фермой.

  Якщо ви зібрали достатньо товарів, ви зможете розблокувати нові будівлі поселень вікінгів або покупку розширень.

  Будинки вікінгів. Під час перебування в селі в якості Тана вікінгів, ви будете використовувати досягнення, щоб розблокувати різні житлові, культурні промислові та дипломатичні будівлі. Нижче ви можете побачити, яке будівлю ви можете побудувати в який час. Житлові споруди:

  • Халупа – розблоковано зі старту поселення;
  • Хатина – відкривається з 3-го поліпшення;
  • Будинок клану – відкривається з 8-го поліпшення.

  Культурні промислові споруди :

  • Axe Smith – розблоковано зі старту поселення;
  • Медоварня – відкривається з 2-го поліпшення;
  • Мисливець на звірів – відкривається з 4-го поліпшення;
  • Вовняна ферма – відкривається з 7-го поліпшення.

  Дипломатичні будівлі:

  • Рунічний камінь – розблоковано зі старту поселення;
  • Святилище – відкривається з 1-го поліпшення;
  • Тотем клану – відкривається з 5-го поліпшення;
  • Ринок – відкривається з 6-го поліпшення;
  • Стара верба – відкривається з 9-го поліпшення;
  • Медовий зал – відкривається з 10 го поліпшення.

  розширення. У культурному поселенні вікінгів розширення для міста можна придбати за товари культури або за діаманти. Ви можете вибрати, який товар культури ви хотіли б заплатити за будь-яке розширення. На одне розширення потрібно тільки один з товарів.

  Нагороди. За перше завершення поселення вікінгів ви отримаєте Иггдрасиль – ур. 1. Набори поліпшення іноді можна виграти пізніше. Крім того, ви можете виграти фрагменти для рунного каменю. Кількість фрагментів, яких можна виграти, залежить від того, наскільки швидко ви виконаєте свою задачу – допомога поселенню. Як тільки лінія квестів від Рагнара Лодброка буде завершена, поселення буде повністю довіряти вам як свого вождя – поселення буде завершено. У списку нижче ви знайдете нагороди, перераховані за кожне проходження поселення вікінгів:

  • 1-й раз – Иггдрасиль ур. 1;
  • 2-й раз – Харальд Суворий + Безкоштовний слот;
  • 3-й раз – Иггдрасиль ур. 2;
  • 4-й раз – Ерік Рудий;
  • 5-й раз – Иггдрасиль ур. 3;
  • 6-й раз – Иггдрасиль ур. 4;
  • 7-й раз – Лейф Ерікссон + Безкоштовний слот;
  • 8-й раз – Иггдрасиль ур. 5;
  • 9-й раз – Иггдрасиль ур. 6;
  • 10-й раз – Иггдрасиль ур. 7;
  • 11-й раз – Фрейдіс Еріскдотір;
  • 12-й раз – Иггдрасиль ур. 8;
  • 13-й раз – Гудрід Торбьярнардотір + Безкоштовний слот;
  • 14-й раз – Ауд Мудра;
  • 15-й раз – Иггдрасиль ур. 9;
  • 16-й раз – 50 Стратегічних очок.

  Емісари вікінгів. Всього шість емісари доступні в Культурному поселенні вікінгів:

 • Харальд Суворий – 1 стратегічне очко;
 • Ерік Рудий – медалі (в залежності від епохи);
 • Лейф Ерікссон – ресурси (в залежності від епохи);
 • Фрейдіс Еріскдотір – монети (в залежності від епохи);
 • Гудрід Торбьярнардотір – 1 Юніт ( в залежності від епохи);
 • Ауд Мудра – 2 Товару (в залежності від епохи).
 • Культурна поселення Феодальної Японії

  Феодальна Японія. Як тільки ви ввійдете в своє нове поселення, Акеті Міцухіде проведе вас через створення вашого села і допоможе завоювати довіру його народу.

  Товари і ресурси Феодальної Японії. Для Феодальної Японії вам потрібно буде збирати нові товари, а також вам будуть доступні нові ресурси, які допоможуть вам на вашому шляху:

  • Японці. Еквівалентно населенню в в Ашем головному місті. Ви потребуєте в них, щоб побудувати певні будівлі.
  • Дипломатія. Показує кількість довіри, яке ви придбали серед вікінгів. Це необхідно, щоб розблокувати нові будівлі цієї культури.
  • Монети Кобан. Монети Кобан використовуються для виробництва товарів культурного призначення і може бути зібрана в житлових будинках, а також в деяких будівлях дипломатії. Ви починаєте розвиток поселення з 4.500 монет Кобан на рахунку.
  • Соя. Товар Японії, виробляє Поле соєвих бобів.
  • Картини. Товар Японії, виробляє Галерея.
  • Обладунки. Товар Японії, виробляє Зброяр.
  • Інструменти. Товар Японії, виробляє Майстерня інструментів.

  Якщо ви зібрали достатньо товарів, ви зможете розблокувати нові будівлі поселень Японії або покупку розширень.

  Торговець. Феодальна Японія приносить абсолютно новий елемент в культурні поселення: Торговець. Торговця можна розблокувати після виконання перших 6 квестів Феодальної Японії, а разом з ним – нового способу заробити культурні товари!

  Після розблокування ви можете отримати доступ до торговцю на сході населеного пункту. Натисніть на продавця, щоб побачити, що він може запропонувати! Кожен день Торговець буде пропонувати до 3 різних культурних товарів в обмін на завершення переговорів з жителями села.

  Пропоновані товари вибираються випадковим чином, а також можуть бути відхилені, якщо вам не потрібен пропонований товар. Кожні 24 години будь-якого порожнього слот буде замінений новою пропозицією, що згенерував випадковим чином, для переговорів!

  Будинки. У той час, коли ви були дайме в японській селі, ви будете використовувати досягнення, щоб розблокувати різні житлові, культурні промислові та дипломатичні будівлі. Нижче ви можете побачити, яке будівлю ви можете побудувати в який час, а також пов’язані з ним витрати на будівництво. Зверніть увагу, що вартість будівництва залежить від вашої власної епохи, тому наведені нижче дані засновані на вартості бронзового століття. Житлові споруди:

  • Хатина гассё-дзукури – розблоковано зі старту поселення;
  • Будинок сеин-дзукури – відкривається з 3-го поліпшення;
  • Маєток сінден-дзукури – відкривається з 6-го поліпшення.

  Культурні промислові споруди:

  • Поле соєвих бобів – розблоковано зі старту поселення ;
  • Галерея – відкривається з 2-го поліпшення;
  • Зброяр – відкривається з 3-го поліпшення;
  • Майстерня інструментів – відкривається з 5-го поліпшення.

  Дипломатичні будівлі:

  • Торо – розблоковано зі старту поселення;
  • Святилище сінто – відкривається з 1-го поліпшення;
  • Священні ворота торії – відкривається з 4-го поліпшення;
  • ворота торії – відкривається з 4-го поліпшення;
  • Чайний будиночок – відкривається з 5-го поліпшення;
  • Сад Дзен – відкривається з 7-го поліпшення;
  • Додзьо – відкривається з 8-го поліпшення.

  Розширення для Феодальної Японії. У культурному поселенні феодальної Японії ра сшіреніе для міста можна придбати за товари культури або за діаманти. Ви можете вибрати, який товар культури ви хотіли б заплатити за будь-яке розширення. На одне розширення потрібно тільки один з товарів.

  Нагороди. За перше завершення поселення поселення, ви отримаєте Храм синто. Комплекти поновлення іноді можна виграти на наступних етапах поселеднія. Крім того, ви можете виграти фрагменти для Вічного дёдзе. Кількість фрагментів, яких можна виграти, залежить від того, наскільки швидко ви виконаєте свою задачу – допомога поселенню. Як тільки лінія завдань буде завершена, поселення буде повністю довіряти вам як свого вождя – поселення буде завершено. У списку нижче ви знайдете нагороди, перераховані за кожне проходження поселення:

  • 1-й раз – Храм сінто ур. 1;
  • 2-й раз – Ода Нобунага + Безкоштовний слот;
  • 3-й раз – Храм сінто ур. 2;
  • 4-й раз – Храм сінто ур. 3;
  • 5-й раз – Храм сінто ур. 4;
  • 6-й раз – Томое Годзен;
  • 7-й раз – Храм сінто ур. 5;
  • 8-й раз – Храм сінто ур. 6;
  • 9-й раз – Такеда Сінген + Безкоштовний слот;
  • 10-й раз – Храм сінто ур. 7;
  • 11-й раз – Храм сінто ур. 8;
  • 12-й раз – Ода Ойті;
  • 13-й раз – Храм сінто ур. 9;
  • 14-й раз – 50 СО.

  Емісари Японії. Всього чотири емісарів доступні в Культурному поселенні Феодальної Японії:

 • Ода Нобунага – 1 СО;
 • Томое Годзен – 1 юніт поточної доби;
 • Такеда Сінген – 2 товари поточної епохи;
 • Ода Ойті – 1 СО.
 • Культурна поселення Стародавнього Єгипту

  Єгиптяни. Ваша мета – допомогти цариці Нефертіті відбудувати процвітаючий мегаполіс, гідний уваги богів, зі скромного містечка! Подібно поселенням Вікінгів або Феодальної Японії, вам потрібно збирати ресурси і побудувати місто, використовуючи в процесі товари поселення. Проте, Єгипетське Культурна поселення значно від них відрізняється! Боги незадоволені сусідніми містами єретиків і послали для вас завдання: продемонструвати міць своєї віри, розбивши їх в бою.

  Товари і ресурси Поселення. У поселенні єгиптян вам потрібно збирати ресурси, щоб просунутися далі. Ресурси будуть новими, і якщо ви зберете достатню їх кількість, ви зможете відкрити нові будови для Поселення або ж розширення.

  • Єгиптяни. Грають ту ж роль, що і населення в основному місті. Потрібні для побудови деяких будівель.
  • Дипломатія. Показує, наскільки вам довіряють Єгиптяни. Необхідна для відкриття нових будівлі Поселення.
  • дебен. Потрібні для виробництва військових одиниць. Ви їх отримуєте з житлових і дипломатичних будівель. Кожне Поселення єгиптян ви починаєте з балансом в 8000 монет.
  • Видобуток. Потрібна для виробництва Товарів поселення. Для отримання потрібно виграти бій, пропонований Великої пірамідою.
  • Ячмінь. Товар, вироблений Зерновим Господарством.
  • Гончарні вироби. Товар, вироблений гончарного.
  • Квіти. Товар, вироблений Квітковій фермою.
  • Жертвопринесення. Товар, вироблений молитовні.

  Щоденна нагорода. З введенням нового Культурного Поселення в нього додана ціна на дороги в Єгипті. Тому було змінено кількість монет при запуску Поселення, а також доданий щоденний збір з Посольства.

  Облоговий табір. Розблокувати Облоговий табір просто: закінчите перші три завдання в поселенні, і у вас відкриється доступ до облогових табору при натисканні на Піраміду на околиці міста.

  будівлі Поселення. Під час вашої співпраці з Нефертіті ви будете використовувати просування, щоб розблокувати споруди Поселення. Зверніть увагу, що вартість будинків зростає в залежності від епохи, в якій знаходиться ваш основний місто, і вартість, зазначена нижче, може бути застосована до гравців, що знаходяться в Бронзовому столітті. Житлові споруди:

  • Проста глиняна хатина – розблоковано на самому початку поселення;
  • Багатоповерховий будинок – відкривається з 3-го поліпшення;
  • житловий квартал – відкривається з 8-го поліпшення;
  • Розкішний особняк – відкривається з 12-го поліпшення.

  Громадські споруди:

  • Зернове господарство – розблоковано на самому початку поселення;
  • гончарне – відкривається з 2-го поліпшення;
  • Квіткова ферма – відкривається з 6-го поліпшення;
  • Молитовня – відкривається з 10-го поліпшення.

  Дипломатичні будівлі:

  • Вазон – розблоковано на самому початку поселення;
  • Статуя божества – відкривається з 1-го поліпшення;
  • Вирощені пальми (північ) – відкривається з 4-го поліпшення;
  • Вирощені пальми (схід) – відкривається з 4-го поліпшення;
  • Парковий ставок – відкривається з 5-го поліпшення;
  • Гарний пальмовий сад (схід) – відкривається з 7-го поліпшення;
  • Гарний пальмовий сад (північ) – відкриваються ється з 7-го поліпшення;
  • Процесія – відкривається з 11-го поліпшення;
  • Оазис – відкривається з 12-го поліпшення;
  • Піраміда – відкривається з 13-го поліпшення.

  Перешкоди. Як завжди, “Перешкоди” обмежать вашу площа забудови, перетворюючи кожне поселення в головоломку! Будинки повинні бути розміщені навколо перешкод, так як вони не можуть бути переміщені або видалені. З кожним випадком нового врегулювання перешкоди будуть переставлятися, додаючи додатковий рівень складності до організації врегулювання.

  Перешкоди тепер можуть бути видалені з вашого поселення: використовуйте кирки! Кирки можна знайти, або виконавши єгипетську серію завдань, або купити за діаманти. Як тільки у вас буде кирка, відкрийте режим будівництва і натисніть на перешкоду, яку потрібно видалити, а потім виберіть, чи хочете ви використовувати для видалення діаманти, або кирку з ваших запасів, отриманих за завершення завдань. Будьте обережні, проте, в серії завдань є обмежена кількість кирок, доступних як для покупки, так і безкоштовно.

  Нижче наведено кілька прикладів того , як виглядають перешкоди в поселеннях:

  Нагороди: Королівська купальня і Древній обеліск. За перше завершення поселення Єгипту ви отримаєте Королівську купальню. Набори поліпшення іноді можна виграти пізніше. Крім того, ви можете виграти фрагменти для Древній обеліск. Кількість фрагментів, яких можна виграти, залежить від того, наскільки швидко ви виконаєте свою задачу – допомога поселенню. Як тільки лінія квестів від Нефертіті буде завершена, поселення буде повністю довіряти вам як свого – поселення буде завершено. У списку нижче ви знайдете нагороди, перераховані за кожне проходження поселення Єгипту:

  • 1-й раз – Королівська купальня ур. 1;
  • 2-й раз – Евклід Олександрійський + Слот для емісара;
  • 3-й раз – Королівська купальня ур. 2;
  • 4-й раз – Королівська купальня ур. 3;
  • 5-й раз – Ментухотеп;
  • 6-й раз – Королівська купальня ур. 4;
  • 7-й раз – Хеметре + Слот для емісара;
  • 8-й раз – Королівська купальня ур. 5;
  • 9-й раз – Мааткара Мутемхат;
  • 10-й раз – Королівська купальня ур. 6;
  • 11-й раз – 60 Стратегічних очок.

  Емісари Єгипту. Єгипетське Культурна Поселення пропонує 4 емісара в якості нагород за його завершення:

 • Евклід Олександрійський – 1 СО;
 • Ментухотеп – ресурси (кількість залежить від епохи);
 • Хеметре – 3 товара (вашої епохи);
 • Мааткара Мутемхат – 2 бойові одиниці (вашої епохи).
 • Forge of Empires: Таверна “Друзі”

  Що таке Таверна? Якщо ви тільки почали грати, ви побачите руїни вздовж річки на північ від вашого міста. Після того, як ви відкриєте технологію Будівництво в бронзовому столітті, вам стане доступним функціональний будинок – Таверна “Друзі”. Ваша Таверна буде зі своїм інтерьером- це невеликий стіл і кілька стільців. Всі ваші ігрові друзі можуть відвідати вашу таверну і сидіти на цих стільцях, якщо вони не зайняті. Коли буде зайнятий хоча-б один стілець у вас з’явиться можливість зібрати Срібні монети і очистити стіл, звільнивши простір для нових друзів.

  За допомогою цих Срібних монет ви можете активувати різні корисні посилення для вашого міста або налаштувати зовнішній вигляд таверни , щоб не тільки зробити її більш привабливою, але і збільшити свій дохід срібла. Ви можете відвідати таверну кожного свого друга один раз в день. Це можна легко зробити за допомогою соціальної панелі – просто відкрийте список друзів і ви знайдете кнопку для відвідування їх таверни (в мобільній версії гри вам потрібно буде натиснути на аватар гравця для цієї опції).

  Для того, щоб мати можливість зайняти стілець в таверні вашого нового друга, ви повинні почекати 24 години з початку вашої дружби. У той же час, щоб це обмеження не вплинуло на нових гравців, воно вступить в силу тільки після того, як ви видалите 20 осіб зі списку друзів і буде діяти далі завжди. Таверна матиме чотири види промальовування, в залежності від того, в якій епосі ви знаходитесь.

  Зал таверни. Ваша Таверна з’являється з невеликим столом на 4 стільця, але тільки 3 стільці розблоковані. Перший стілець дає 50 срібних монет, а потім кількість срібла збільшується на +2 для кожного наступного стільця. Це означає, що, коли ви збираєте дохід зі столу за яким сидять кілька гравців ви отримаєте більше срібних монет.

  Майте на увазі, що, якщо всі ваші стільці будуть зайняті, то інші друзі не можуть відвідати вашу таверну. Як уже згадувалося ви знайдете різні поліпшення для таверни, які ви зможете придбати за допомогою срібних монет (або діаманти, якщо у вас немає срібла – вартість в діамантах становить 1/2 від вартості срібла). Майте на увазі:

  • Поліпшення піднос дасть додатковий% срібла таверни, коли друзі сідають за ваш стіл в таверні;
  • Поліпшення Скатертини дає шанс одного, який сів за ваш стіл, знайти Стратегічне очко;
  • Поліпшення статі збільшить кількість монет, які ви можете знайти, сівши за стіл у одного в таверні.

  Ось короткий огляд цих поліпшень. Як і з іншими поліпшеннями, якщо не вистачає срібла, то ви можете оплатити діамантами покупку: це половина від тієї ціни, що вказана для срібних монет.

  Ви повинні розблокувати ці поліпшення в лінійній формі: один за одним. Чи не вийде перескочити, наприклад, зі столу без скатертини відразу до БУРГУНСЬКЕ. Одного разу розблокувавши поліпшення, ви зможете використовувати його коли захочеться!

  Магазин таверни. За срібні монети ви можете активувати різні посилення, які пропонуються в магазині таверни – збільшення видобутку монет і ресурсів, більш вигідний курс обміну товару з торговцями на ринку, міський щит, який буде захищати вас від агресивних сусідів, і багато іншого! Ці посилення тимчасові, кожен з яких має певну тривалість.

  У будь-який момент часу ви можете активувати тільки одне посилення за срібні монети. Також можете відкрити ще один слот, який дозволить вам мати два активних посилення в будь-який час за ціною 50 діамантів. Деякі з цих підсилень будуть доступні тільки після того, як ви купили певну кількість стільців у вашій таверні.

  Посилення

  Посилення Ресурсів. Як ви вже зрозуміли з назви перша група підсилень – посилення які впливають на ваші ресурси в грі. Ці посилення буде працювати як доповнення до будь-яких існуючих бонусів, які у вас вже є (наприклад, якщо у вас є 100% до притоку монету з Собору Святого Марка, і 20% припливу монет з таверни, ви отримаєте в цілому + 120% монет поки бонус посилення таверни не має терміну дії).

  Військові посилення. Військові посилення даватимуть бонуси до вашої армії, як і бонуси з Великих Будов. Коли ви активуєте Посилення Атаки то ефект буде діяти незалежно від місця, де ви проводите атаку (ПВП, Війни Гладій, Експедиція Гільдії або на Карті континентів). Посилення захисту матиме вплив на армію прикриття в вашому місті.

  Посилення Часу. Ці посилення допоможуть прискорити деякі особливості в грі! Після того, як ви активуєте Посилення будівництва, будівництво нових будівель буде завершено швидше. Прискорення найму зробить наймання військових юнітів з військових будівель швидше (проте це посилення не поширюватиметься на Алькатрас).

  Forge of Empires: Гавань

  Що таке гавань? Як тільки ви відкриєте першу технологію Арктичного майбутнього ви зможете побачити будівельний майданчик гавані. Вона з’явиться на невеликому острівці зліва від вашого міста. Для того, щоб будівельний майданчик стала Гаванню і почала працювати вам необхідно відкрити технологію “Видобуток Прометей”. У Гавані ви зможете вибрати команду, щоб відправити її в подорож з кораблем і добути спеціальний ресурс – прометий. Прометій буде необхідний вам для подальшого вивчення технологій.

  Варто відзначити, що ви не зможете торгувати цим ресурсом з іншими гравцями а також не зможете розграбувати чужу Гавань і там самим добути прометий. Для вибору членів екіпажу вам потрібно буде заплатити 25 товару Арктичного Майбутнього. Всі члени екіпажу мають різні сильні і слабкі сторони, які допоможуть досягти різних ефектів, таких як додатковий прометий, прискорення часу в дорозі, різний рівень пошкодження судна в дорозі і т.д.

  На зображенні вище ви можете побачити статистику для вашого наступного подорожі (-15% утрати, 50 Прометей, 1 день подорожі корабля). Стандартний збиток судну 15% за одну поїздку, хоча вона може вище або нижче залежно від екіпажу, який ви вибрали. Всякий раз, коли ваш корабель повертається з подорожі, ви можете переключитися на вкладку “Ремонт” в гавані, і якщо ваш корабель досяг порога пошкодження ви зможете відновити його, використовуючи товар. Є кілька порогів пошкодження і чим більше пошкодження ваш корабель отримав тим менше прометия він поверне, і час у дорозі буде довшим.

  Якщо ви вирішили не ремонтувати свій корабель, ви все одно отримаєте прометий, але дуже невелика кількість, і поїздка триватиме дуже довго.

  Покращення Гавані. Сама Гавань може поліпшуватися з часом, як тільки ви розблоковуєте нові дослідження. Другий рівень для вашої Гавані з’являється з дослідженням Арктичних Станцій. Це поліпшить статистику ваших подорожей за рахунок збільшення кількості прометия (57 замість 50) і зменшення часу подорожі (21 годину замість 24). Крім того, вивчення Арктичних Станції також дасть вам можливість поліпшення вашого екіпажу.

  Кожен раз, коли член екіпажу відправляється в подорож, вони отримують певну кількість очок досвіду. Після того, як необхідну кількість досвіду буде досягнуто, і ви заплатите за підвищення рівня товаром Арктичного Майбутнього, вони будуть на рівень вище! Природно, чим вище рівень, тим краще результати їх роботи. Але і чим вищий рівень ви хочете отримати, тим більше очок досвіду необхідно для кожного з членів екіпажу.

  Forge of Empires: Антиквар і Торгівля

  Хто такий антиквар? Антиквар прагне допомогти гравцям використовувати предмети в своєму інвентарі, які збирають пил минулих століть! Він любить збирати артефакти з історії Forge і буде платити чималі гроші за самі рідкісні знахідки!

  Як я можу отримати доступ до антиквара? Як і Таверна, торговець антикваріатом з’явиться у вашому місті в руїнах, якщо ви його не розблокували. Коли ви розблоковуєте технологію Економіка в дереві технологій, ви отримаєте доступ до цієї функції. Після розблокування ви побачите на околиці свого міста, поруч з таверна друзів, ви побачите несолько наметів, в яких розміщується продавець антикваріату і його аукціонний будинок. Натисніть на антиквара, щоб відкрити для себе захоплюючий світ аукціонного дому!

  Як працює антиквар? Антиквар управляє своїм власним Аукціонним Домом, і він буде платити досить непогано за непотрібні вам предмети інвентарю! Обмінюйтеся з ними, беріть участь в торгах проти інших гравців і отримуйте доступ до дивних і ексклюзивним нагород!

  Обмін непотрібних предметів

  Виберіть непотрібні предмети зі свого інвентарю і запропонуйте їх антикварові в обмін за торгові монети, які ви можете використовувати в його магазині. Більш цінні предмети також дадуть вам шанс заробити рідкісні і бажані дорогоцінні камені. Ви можете збільшити прибуток, витративши більше часу на обмін з антикваром, або прийняти більш низький дохід, щоб швидко заробити свої торгові монети і дорогоцінні камені! Виберіть 2, 8 або 24 години, щоб віддати ваші товари. Ви також можете збільшити свій прибуток за допомогою діамантів!

  • Торгівельні монети – це валюта, яку ви можете заробити, віддаючи предмети в магазині антиквара. Ці монети можуть бути використані для здійснення покупок в його магазині або навіть для участі в торгах на одному з його ексклюзивних аукціонів! Торгові монети можна придбати за діаманти;
  • Дорогоцінні камені – це валюта, яку ви можете заробити, віддаючи більше цінні та рідкісні предмети в магазині антиквара. Коштовне каміння можуть бути використані для здійснення покупок в його магазині. Коштовне каміння не можна використовувати на Аукціонах, а також не можна купити за діаманти.

  Щоб почати продаж, натисніть на намет антиквара, а потім натисніть на значок руки в правій частині екрана. Натисніть на знак плюс у верхній частині, щоб вибрати предмет, який ви хочете продати. Продаючи, можна розблокувати більше слотів, а це значить, що чим більше ви використовуєте цю функцію, тим ефективніше будуть ваші торги!

  Після того, як ви вибрали, який елемент ви хочете продати, виберіть час продажу, яке ви хочете використовувати, і потім натисніть Обмін. Передбачуване значення по торговим монетам і коштовних каменів можна побачити в правій частині вікна перед початком процесу бартеру. Як тільки ви почнете процес, ваші предмети будуть вилучені з вашого інвентарю. Якщо ви передумаєте, ви можете натиснути “Скасувати” до того моменту, коли закінчиться таймер! Це поверне предмети в ваш інвентар, так що не хвилюйтеся, ви нічого не втратите (крім часу), якщо передумаєте.

  Якщо ви хочете прискорити процес, ви можете миттєво завершити продаж за допомогою діамантів! Коли працює таймер, над антикваром в вашому місті з’явиться таймер, який допоможе вам стежити за його прогресом! Коли процес завершений, натисніть кнопку “Зібрати”, щоб отримати свої Торгові монети і Коштовне каміння!

  Нарешті, ви помітите в своєму інвентарі, що для будь-яких предметів, доступних для обміну, кнопка видалення буде замінена кнопкою, яка безпосередньо приведе вас до продавця антикваріату. Це має гарантувати, що ви випадково не видалите цінні предмети, які ви можете обміняти. Звичайно, кнопка видалення все ще існує для предметів, які не можна обміняти через антиквара, таких як пакети СО або фрагменти!

  За покупкою! Отже, ви обміняли Лик древніх на торговельні монети. Що тепер? У антиквара є для вас пропозиція. Натисніть на будівлю в вашому місті, щоб побачити, що він пропонує. Деякі предмети можна купити тільки за торгові монети, в той час як для більш цінних предметів потрібні також дорогоцінні камені. Чи не бачите нічого, що вам подобається? Магазин регулярно оновлюється, тому обов’язково зайдіть і не пропустіть те, що вам подобається. Якщо ви шукаєте щось конкретне, ви також можете миттєво оновити магазин за діаманти.

  Що якщо ви побачите те, що дійсно хочете, але у вас недостатньо торговельних монет? Не бійтеся, ви можете купити додаткові торгові монети за діаманти. Проте, дорогоцінні камені можуть бути отримані тільки шляхом розставання з вашими рідкісними предметами інвентарю, і не можуть бути придбані за діаманти.

  Продано за високою ціною! Антиквар як цінитель всіх речей Forge, також пропонує вам можливість виграти деякі цікаві, а також ексклюзивні предмети, пропонуючи ціну на своєму аукціоні. Ставки можуть бути зроблені тільки торговими монетами, а ви робите ставки проти інших гравців! Якщо ви перебиває, ваші торгові монети будуть повернуті на ваш запас, щоб ви могли витратити їх на іншу ставку або інші предмети, якщо ви вирішите, що ціна занадто висока.

  Гравець з найвищою ставкою в кінці аукціону виграє предмет . Крім того, якщо ви зробите ставку протягом останніх 30 секунд аукціону, таймер буде скинутий на 30 секунд, що дасть іншим можливість зробити більш вигідну пропозицію для Дилера, тому не забудьте залишитися до останньої секунди, якщо хочете переконатися, що ви Ви переможець!

  Унікальні предмети Антиквар

  Також у Антиквар ви можете купити предмети, які неможливо отримати де-небудь ще. Їх вийде придбати тільки у Антиквар: в його Магазині або на Аукціоні.

  Набір поліпшення Святилища знань. Набір поліпшення Святилища знань поліпшить наявне у вас Святилище знань, і в результаті ви отримаєте Святилище знань – ур. 2! Після поліпшення споруда буде виробляти ще більше Монет, а якщо її мотивувати, то і 2 СО.

  Набір вибору Виставки. набір вибору Виставки також можна отримати тільки у Антиквар. Він дозволяє або поставити в місті Виставку 1 рівня, або підвищити рівень будівлі за допомогою Набору поліпшення!

  При використанні Набору вибору Виставки відкриється вікно, де ви можете вибрати зведення нової Виставки 1 рівня (кнопка “Побудувати”) або поліпшення однієї з вже наявних в місті (кнопка “Поліпшити”).

  Виставка – це особлива будова розміром 4: 4, яке можна поліпшити до 8 рівня! Воно дасть місту Населення, Щастя і Монети, а якщо його мотивувати, то при зборі ви отримаєте крім цього Ресурси, 25 Товарів і 10 Стратегічних очок!

  Торгівля

  Що таке торгівля? Вам необхідні всі види товарів для успішного розвитку в Forge of Empires. Незважаючи на те, що вам є виробництво всіх видів товарів, при відкритті відповідних будівель, виробляти все підряд неефективне, так як це вимагає багато місця і населення в місті. Функція торгівлі дозволяє вам обмінюватися товарами які ви виробляєте ефективно на відсутні товари.

  З ким я можу торгувати? Ви можете торгувати по не самому вигідному курсу з торговцем або з більш вигідним курсом з вашими сусідами. Якщо ви приєднаєтеся до гільдії, це значно спростить торгівлю. Також, торгівля з членами гільдії не обкладається податком в 1 СО за 1 обмін.

  Створення пропозиції. Створити пропозицію на ринку просто. В меню торгівлі є закладка “Створити пропозицію”. Введіть потрібну кількість товару який вам потрібно, нижче виберіть товар і введіть потрібну суму товару, який ви пропонуєте натомість і натисніть “Створення пропозицію”. Ви не впізнаєте коли ваше пропозиція була прийнята, тому створення вигідного курсу обміну – збільшить ваші шанси на обмін товарами.

  Скасування пропозиції. Якщо ви, з яких-небудь причин, хочете скасувати розміщене пропозицію, ви зможете це зробити у вкладці “Мої пропозиції”. Перейшовши по вкладці, натисніть на кнопку розташовану в правій стороні від вашої пропозиції для скасування угоди.

  Пошук пропозицій. У магазині зазвичай безліч пропозицій які ви зможете побачити перейшовши в меню “Торгівля”. Вони сортуються залежно від вигоди пропозиції, де найвигідніші пропозиції у верхній частині списку. Якщо ви не хочете шукати потрібний вам ресурс серед безлічі пропозицій, використовуйте фільтри знаходяться у верхній частині меню: ви можете вибрати який конкретно товар вам потрібен, також є дві галочки, які відсівають пропозиції торговця, пропозиції від гравців знаходяться поза вашої гільдії, а також є галочка яка відобразить тільки доступні вам пропозиції.

  Прийняття пропозиції. Якщо ви знайдете підходящу пропозицію, ви можете прийняти його натиснувши на кнопку знаходиться праворуч від пропозиції. Якщо ви перебуваєте в одній гільдії з гравцем, кнопка буде мати вигляд молота і щита, якщо ні – буде тільки молот. Якщо кнопка має помаранчевий колір, це означає що у вас є необхідне число товарів для обміну. Якщо ви натиснете на таку кнопку, з’явиться меню, яке покаже вам умови угоди перед прийняттям.

  Беручи пропозиції від гравця, який не перебуває в гільдії, воно буде обкладатися податком в 1 СО для однієї угоди. Однак, не відкидайте вигідних пропозицій – Стратегічні Окуляри легкодоступна валюта, і, набагато вигідніше отримати потрібні вам товари, ніж зберегти трохи СО. Обмінюватися з гравцями, з вкрай невигідним курсом, точно не варто витрати СО.

  Не вдається знайти потрібного пропозиції? Якщо ви не можете знайти те, що вам потрібно на Ринку, кращий спосіб попросити інших гравців про допомогу – вони можуть мати потрібний вам товар. Використовуйте чат, форум, або розпитайте у членів гільдії!

  Forge of Empires: Повідомлення і чат

  Повідомлення. У багатокористувацької грі спілкування є ключовим моментом. Ви можете використовувати систему обміну повідомленнями для відправки та отримання повідомлень, або спілкуватися з іншими за допомогою функції чату. Але, будь ласка, майте на увазі, що спілкування з іншими гравцями повинно відбуватися в дружньому тоні. Переконайтеся, що ви нікого не ображаєте і не завдаєте нікому шкоди.

  Огляд центру повідомлень. Граючи в додатку на мобільному пристрої ви можете отримати доступ до Центру повідомлень з кнопок з правого боку.

  У браузерної версії гри ви можете знайти центр Повідомлень серед кнопок меню гри, в лівому нижньому кутку, натиснувши на кнопку із зображенням конверта.

  Якщо ви отримали нове повідомлення, значок буде блимати, повідомляючи вас про те, що у вас є нове не прочитане повідомлення. Після того, як ви відкриєте Центр Повідомлень, ви вже зможете побачити повідомлення, які ви отримали.

  Типи повідомлень. Є 3 типи повідомлень:

 • Повідомлення від гільдії. Ця гілка має прапор і назва вашої гільдії, вона завжди знаходиться у верхній частині Центру повідомлень. Вона завжди автоматично оновлюється включаючи в себе нових членів гільдії, а так само за винятком гравців, які більше не є частиною гільдії.
 • Групові повідомлення. Будь-які повідомлення між трьома і більше гравцями є груповими повідомленнями. Вони будуть відображатися з зображенням групи а так само мати заданий назва групового повідомлення.
 • Особисті повідомлення. Це повідомлення між вами і іншим гравцем. Вони мають зображення іконки гравця а в назві зазначено ім’я співрозмовника.
 • Крім того, кожен раз, коли у вас будуть повідомлення де всі учасники покинули діалог, таке повідомлення буде відображатися з іконкою білого прапора а в заголовку буде вказано назву ” Скасувати повідомлення “. Ви можете залишити діалог натиснувши на червоний значок кошика. Будь ласка, зверніть увагу, що як тільки ви покинете діалог, ви більше не будете отримувати ніяких повідомлень з цього діалогу. У верхньому лівому кутку ви побачите невелику кнопку. Натиснувши на неї у вас буде можливість позначити всі повідомлення як прочитані або покинути все діалоги.

  Створення повідомлень. Для того, щоб відправити повідомлення іншому гравцеві вам необхідно вибрати вкладку “Створити Повідомлення” в Центрі повідомлень.

  Тут у вас буде можливість ввести імена інших гравців. Як тільки ви почнете вводити ім’я ви побачите список, що випадає список гравців ваших сусідів, гравців вашої гільдії або друзів, які відповідають цим іменам. Натискання на кнопку “Додати” додасть їх в якості одержувача вашого повідомлення.

  Якщо у вас є права “глашатая”, які вам може надати ваша гільдія, у вас також буде кнопка “Додати всіх членів гільдії”. Як тільки ви додасте мінімум 2 гравця в діалог, у вас буде можливість ввести назву для групового повідомлення. Аналогічно це працює і в мобільному додатку гри. Просто перейдіть на вкладку “Створити Повідомлення” після того, як ви увійшли в центр повідомлень.

  Основна відмінність тут в тому, що вам потрібно натиснути на кнопку “Додати одержувачів”, щоб вибрати яким саме гравцям ви хочете відправити повідомлення.

  ви можете побачити меню, що випадає яке дозволить вам перемикатися між різними групами гравців , з якими ви пов’язані. Потім просто перейдіть, поки не знайдете того, кому хочете відправити повідомлення, а після встановіть навпроти імені цього гравця прапорець. Якщо ви не хочете прокручувати список, можна просто почати вводити ім’я гравця в верхньому полі для більш швидкого пошуку. Ви можете вибрати кілька гравців для створення групового повідомлення. Просто натисніть на кнопку “Додати обраних” після того як ви встановили прапорці навпроти всіх, кому ви хочете відправити повідомлення.

  Функції повідомлень. Як ви вже зрозуміли, існують різні ситуації, коли ви можете взаємодіяти з гравцем безпосередньо з повідомлень. Зробити ви можете це дуже просто:

  При натисканні на іконку гравця в повідомленнях ви знайдете різні варіанти для взаємодії з цим гравцем:

  • Відвідати його місто;
  • Додати його в друзі;
  • Написати особисте повідомлення безпосередньо йому;
  • Ігнорувати, що робить для кожного з вас за неможливе відправляти один одному повідомлення . Для того, щоб скасувати це ви можете натиснути на гравця і вибрати “Зняти ігнорування”
  • Скарга. Якщо ви вважаєте, що гравець порушує правила гри, ви можете відправити скаргу модераторам.

  У лівому верхньому кутку ви знову знайдете маленьку кнопку. При натисканні на неї ви можете залишити діалог, або дізнатися більш детальну інформацію про діалог, таку як список учасників, або повернутися в головне вікно Центру Повідомлень.

  Чат. Чат не пов’язаний з Центром Повідомлень , він розташований в правому верхньому куті ігрового екрану. В даний час чат доступний тільки в браузерної версії гри. У нижній частині вікна чату є дві кнопки – “Сховати чат” і “Масштабування”, які дозволять вам приховати вікно чату, або зменшити до мінімуму вікно чату або навпаки розширити його.

  за допомогою чату ви можете в живу спілкуватися з іншими гравцями. Є 3 вкладки, які ви знайдете в верхньому лівому кутку чату, які відповідають трьом різним чатах:

  • Глобальний чат. Включає в себе всіх гравців в вашому ігровому світі;
  • Чат гільдії. Цей чат, виключно, для гравців у вашій гільдії;
  • Чат з сусідами. Цей чат для спілкування з вашими сусідами.

  Якщо натиснути на ім’я гравця в чаті, ви побачите деякі можливості:

  • Скарга – для того, щоб повідомити про порушення правил модераторам;
  • Відвідати – для того, щоб відвідати місто гравця;
  • Додати в друзі ;
  • Ігнорувати . Після того як ви вибрали “Ігнорувати”, ви більше не побачите повідомлення від цього гравця в чаті;
  • Шепотіти . Відкривши шепіт, ви створите приватний чат, між вами і цим гравцем.

  Форум Гільдії. У вас також є можливість створювати теми та брати участь в обговореннях в вашому власному Форумі Гільдії. Форум Гільдії на даний момент доступний тільки для браузерної версії гри. Доступ до нього можливий з головного меню. У випадаючому списку кнопки “Гравці” потрібно вибрати третю кнопку із зображенням щита і значка обговорення.

  Форум Гільдії доступний тільки для членів гільдії. Також у вас є можливість створити зону форуму спільно з іншого гільдією. Крім того ви можете створити приховані зони форуму, які будуть видні тільки для учасників гільдії і які маю права “довіреної”. Це ідеальне місце зустрічі засновників гільдії і лідерів!

  Плюс у вас є можливість створювати опитування на тему, рішення якої ви хочете прийняти голосуванням. Все в гільдії можуть створювати нові теми на форумі гільдії і відповідати на повідомлення, але тільки учасники гільдії з правами “Модератор” мають можливість закривати теми, створювати нові розділи форуму, змінювати статус теми з “Звичайною” на “Приховану” і так далі. Права “Модератора” завжди мають Лідери гільдії і Засновники гільдії.

  На форумі гри, ви можете знайти велику кількість корисних порад і настанов по грі, а також різні обговорення. Для того, щоб потрапити в нього в браузерної версії гри, вам потрібно натиснути на кнопку “Гравці” і, в випадаючому меню, натиснути на кнопку “Відкрити форум” (це остання, четверта кнопка в випадаючому меню “Гравці”)

  Forge of Empires: Рейтинги

  У Forge of Empires присутні кілька рейтингів. Щоб відкрити рейтинг, вам потрібно використовувати наступну кнопку:

  Вікно рейтингу виглядає наступним чином:

  Рейтинг гравців

  Основи. Ваші окуляри рейтингу складаються з:

 • Бойових очок. Все бойові окуляри (за все битви) зараховуються до рейтингу. Крім того, всі поточні бойові окуляри які ви отримуєте, будуть збережені.
 • витрачених товарів. Всякий раз, коли ви витрачаєте товар (в дереві технологій, на зведення Великих Будов, в переговорах і так далі), його окуляри будуть зараховані в ваш рейтинг. Єдиним винятком є ​​торгівля. Щоб уникнути зловживань, товари які ви продаєте і купуєте в рейтинг не зараховуються. Цінність товару відрізняється в залежності від його епохи. Чим вище епоха, тим вище вартість.
 • Очок за будівлі. Все будівлі в грі мають певну кількість очок, які розраховуються виходячи з їх розміру, епохи і типу будівлі (івентовие і преміальні будівлі цінуються трохи вище ніж звичайні, стандартні будівлі).
 • Внесок в рейтинг Великого Будівлі буде складатися з 3-х частин:

  • Базова цінність будівлі – цінність звичайного будівлі тієї ж епохи і тих же розмірів.
  • цінність товарів, які необхідно затратити, щоб побудувати його спочатку.
  • Цінність Стратегічних очок, які були вкладені в нього, щоб підняти то поточного рівня (підсумовується).

  Бойові окуляри. Кількість очок рейтингу які ви отримаєте від битви можна обчислити за формулою: Отримані бойові окуляри / 50. Враховуються всі ваші битви. Немає ніяких винятків. Звичайно, якщо ви програли бій, то ви не отримаєте ніяких очок рейтингу, також як і бойових очок.

  Використані товари. Товари мають різні значення в залежності від епохи до якої вони належать. Чим вище епоха тим цінніше товар. У кожного товару є базове значення. Перероблені товари мають базове значення + значення товару використаного в його виробництві. Аналогічно, повторно перероблені товари мають своє базове значення + значення товару використаного в його виробництві. Значення товарів по епоха ви можете побачити нижче:

  • Бронзовий Століття – 2.5;
  • Залізний Вік – 3;
  • Раннє Середньовіччя – 3.5;
  • Високе Середньовіччя – 4;
  • Пізніше Середньовіччя – 4.5;
  • Колоніальний Період – 5;
  • Індустріальна Епоха – 5.5;
  • Ера прогресивізму – 6;
  • Епоха Модерну – 11.5;
  • Епоха постмодерну – 12.5;
  • Новітнє Час – 13.5;
  • Завтра – 19;
  • Майбутнє – 21;
  • Арктичне майбутнє – 22.5;
  • Прометій – 42;
  • Океанічне майбутнє – 29;
  • Орихалк – 42;
  • Віртуальне Майбутнє – 33.

  Базове значення починається з 2,5 в Бронзовому Віці і збільшується на 0,5 з кожною епохою. У Епосі Модерну з’явилися напівфабрикати, тому значення відповідного товару додається до базового значення товару епохи (наприклад, для Епохи Модерну це базове значення Епохи Модерну, яке становить 6,5 + базове значення Колоніальної Епохи – 5, в сумі загальне значення становить 11,5) . В епосі Завтра напівфабрикатами є вже перероблені раніше товари І, по аналогії, базове значення товару Завтра 8 + вартість переробленого товару Епохи Модерну 11,5 дає в сумі 19.5).

  Окуляри будівель. Коли будинок розміщений в місті його значення очок додається до рейтингу. Коли воно віддаляється, то це значення віднімається з рейтингу. Метод розрахунку очок відрізняється для великих будівель і для всіх інших будівель міста.

  Міські будівлі. Окуляри рейтингу для кожної будівлі розраховуються наступним чином: Ширина * Довжина * Тип споруди * Епоха Будівлі.

  Тип споруди. для більшості будівель цей коефіцієнт дорівнює 1. для будівель за діаманти і для івентових будівель це значення дорівнює 2 (будівля не може бути одночасно і преміумного і івентовим). Ратуша має найвищий коефіцієнт, що дорівнює 3. В основному, це означає, що преміумні будівлі і івентовие споруди коштують удвічі більше ніж звичайні будівлі тієї ж епохи. Приклад: Котедж із залізного століття коштує 16 очок, так як він займає площу 2 на 2, це звичайний тип будівлі епохи Залізного століття. Таким чином, відповідно до формули: Ширина * Довжина * Тип споруди * Епоха Будівлі = 2 * 2 * 1 * 4 = 16.

  Великі Будівлі. Великі Будівлі розраховуються інакше, ніж інші споруди в грі. Формула така: Значення звичайній міській споруди однієї і тієї ж епохи і розміру + вартість товарів які необхідні для його фундаменту + вартість Стратегічних Очок, необхідних для досягнення поточного рівня. Приклад: будівництво Статуї Зевса буде коштує 390 очок, так як:

 • Значення звичайній міській споруди одного і того ж віку і розміру 3 * 2 * 1 * 2,5 = 15;
 • Вартість товарів для того, щоб закласти фундамент Статуї Зевса становить 150 * 2,5 = 375;
 • значення Стратегічних Очок, необхідних для досягнення поточного рівня 0, оскільки ніякі Стратегічні окуляри не були витрачені досі.
 • як тільки ваша Статуя Зевса досягне 1-го рівня, то його значення буде збільшено на 600 пунктів, так як досягнення рівня 1 вимагає 40 Стратегічних очок а 1 Стратегічне очко коштує 15 рейтингових очок.

  Пам’ятайте, що всі ці окуляри видаляються при видаленні Великого Будівлі. Це означає, що і окуляри за товар, який витрачений на фундамент Великого Будівлі, також будуть видалені, коли ви видалите Велике Будова.

  “Неточна” математика. Може так статися, що кількість очок , які у вас є, не є цілим числом. Наприклад: якщо у вас вже є 100 очок рейтингу, і ви пожертвували 3 гуми в казну вашої гільдії, в сумі повинно вийти 116,5 очок рейтингу. Гума товар індустріальної епохи. Він коштує 5,5 очок, тому ваше пожертвування коштує 3 * 5,5 = 16,5. Навіть якщо у вас є 116,5 очок рейтингу, гра як і раніше буде показувати 116.

  Причиною цього є те, що розробники вирішили просто відключити дробові частини рейтингу при відображенні, так як це технічно простіше, ніж зробити математично правильне округлення (плюс це не використовує потужності сервера і набагато менш схильний до помилок). Звичайно, точне число досі зберігається в базі даних, так що ваші 0,5 очок не втрачаються, і як тільки ви отримаєте наступні 0.5 очок, воно буде відображатися правильно.

  Рейтинг медалей

  медалі – дуже корисний ресурс і завдяки чому вони мають особливе місце в рейтингу. Ви можете використовувати їх, щоб отримати більше розширень, придбати спроби в Експедиції Гільдії, а також для війни на карті “Все Епохи” в гільдійского війнах. Рейтинг медалей виглядає наступним чином:

  При виборі вкладки Медалі в вікні рейтингу, вона покаже вам ваше поточне становище, гільдію, загальна кількість медалей, яке ви мали за весь час гри в Forge of Empires і кількість боїв, які ви провели. Ви можете отримати медалі наступним чином:

  • Беріть участь в турнірах Вежі Епохи;
  • Під час подій;
  • У деяких Великих будови (таких як Колізей або Статуя Геї) ;
  • у спеціальних будівлях (таких як Вежа Перемоги);
  • Вкладаючи Стратегічні окуляри в Великі Будівлі інших гравців і займаючи призові місця в них.

  Forge of Empires : питання та відповіді про грі

  Як мені отримати населення? Ваше населення збільшується при будівництві житлових будинків. Якщо в місті недостатньо вільного простору, ви можете досліджувати щось нове, наприклад, нові Житлові будівлі, і замінити старі.

  Мої городяни нещасливі. Що я повинен зробити? Будуйте більше громадських будівель і декорацій – вони збільшують щастя вашого народу.

  Чи можу я забрати будівлі в інвентар? На жаль, ви не можете переміщати будівлі, які вам не потрібні в вашому місті в інвентар. Проте, будівлі, які ви отримали в якості нагороди під час спеціальних заходів будуть зберігатися у вашому інвентарі, поки ви не помістіть їх в своєму місті.

  Чи можу я обертати будівлі? Ні, повернути будівлі не можна. Перестановка в місті – це головоломка – частина гри. Таке завдання не повинна бути занадто простий.

  Як мені відвідати міста інших гравців? Ви можете відвідати міста інших гравців, просто натиснувши на їх портрети, які ви можете побачити на соціальної панелі в нижній частині екрана.

  Чи можу я змінити сусідів? Мене постійно грабують. Сусіди об’єднуються автоматично кожні два тижні, ви не можете змінити своїх сусідів. Іноді може бути важко боротися з більш сильними супротивниками. Але пам’ятайте: той факт, що вони мають більше очок, не обов’язково означає, що вони сильніші. Спробуйте боротися з ними, або принаймні переконатися, що вони не зможуть нічого пограбувати у вас, збираючи вчасно урожай!

  Скільки разів за день я можу грабувати міста інших гравців? Ви можете атакувати гравця один раз в день. Після того, як ви перемогли армію оборони, у вас є рівно 24 години, щоб пограбувати будинок за вашим вибором. Потім вам доведеться чекати 24 години перш ніж ви зможете атакувати знову.

  Я захопив провінцію з бонусом до виробництва товару на мапі. Що вона дає? Провінція з бонусом до виробництва товару збільшить виробництво конкретних товарів на 400%, при виробництві цих товарів в ваших Промислових будівлях.

  Мені потрібні товари, щоб розблокувати технологію. Як я можу отримати їх? Є кілька способів отримати товари. Ви можете виробляти їх самостійно шляхом будівництва промислових будівель відповідно до ваших вимог або ви можете торгувати з іншими гравцями для отримання товарів, які вам потрібні. Товари можна придбати також за діаманти.

  Ви повинні робити тільки бонусні товари в вашому рідному місті. Бонуси на виробництво товарів видаються в якості нагороди за успішно придбані провінції, тому ви повинні стежити за цим!

  Що таке технології і як я можу відкрити їх? Вивчення наук є одним з найбільш важливих елементів гри в Forge of Empires. За допомогою Стратегічних Очок ви можете відкрити для себе нові технології, і як тільки ви розблоковуєте їх за допомогою різних товарів, вам стануть доступні нові будівлі і розширення.

  Що таке Стратегічні Окуляри і як мені їх отримати? Вам потрібні Стратегічні Окуляри для проходження гри. Вони накопичуються в шкалі у верхній частині ігрового екрана. Ви отримуєте 1 Стратегічне Очко на годину, до фіксованого максимуму, а також додаткові Стратегічні Окуляри можна придбати за монети або діаманти. Вони можуть бути використані для проведення досліджень і торгівлі, або можуть бути інвестовані в Великі Будівлі інших гравців.

  Як мені наймати війська? Ви повинні побудувати військову будівлю за своїм вибором, а потім ви зможете наймати в них війська.

  Як поводяться різні типи військ в битві? Війська певного типу отримують бонус в атаці і захисті проти певного іншого типу військ. Деякі з них можуть також отримати бонуси на місцевості, які можуть вплинути на їх атаку, оборону, або обидва цих показника:

  • Легкі воїни збільшують свій захист по лісах / кущах і отримують бонус проти швидких воїнів.
  • Стрілища воїни отримують бонус атаки на скелях і мають перевагу проти важких воїнів.
  • Швидкі воїни є відмінними проти стріляючих воїнів .
  • Важкі воїни отримують бонус захисту на рівнинах і дуже корисні проти легких воїнів.
  • Далекобійні воїни також отримують бонус атаки і оборони проти важких воїнів .

  Що таке Діаманти і що я можу за них отримати? Діаманти є преміум валютою Forge of Empires. Вам не потрібно купувати діаманти, щоб грати в гру. Проте, з діамантами ви можете отримати корисні переваги, які можуть, наприклад, прискорити ваш прогрес у грі.

  Діаманти можуть бути куплені за реальні гроші, а також можуть бути отримані за певні квести і періодичні змагання. Щоб придбати діаманти, просто торкніться / натисніть кнопку + поруч з цифрою, яка б показала ваші наявні діаманти в правому верхньому куті екрану.

  Що таке Великі Будівлі? Великі Будівлі – це дуже особливі будівлі, які нададуть вам різні бонуси. Вони коштують дорожче, ніж інші будівлі в грі і можуть бути прокачані на наступні рівні за допомогою Стратегічних Очок, щоб підвищити ці бонуси.

  Ви можете видалити Великі Будівлі так само, як будь-яка інша будівля в вашому місті. Якщо у вас є всі необхідні креслення і товари, тоді ви зможете відновити раніше видалені Великі Будівлі.

  Я знайшов фрагмент креслення. Для чого він потрібен? Фрагменти креслень є частинами будівельного плану, який потрібно для побудови Великих Будов. Перш ніж почати будувати Велике Будова, ви повинні зібрати 9 унікальних фрагментів креслень Великого Будівлі, щоб зібрати повний креслення.

  Бойові очки не зараховуються в моєму рейтингу в ПВП вежі, чому? Щоб бойові окуляри бути зараховані в башті, у вас повинна бути розблокована ця вежу на вашій карті провінцій. Найвищий з епохи воїн, який використовується в бою визначає, в яку вежу битва буде зарахована. Прохання також пам’ятати, що турніри проходять щотижня з ранку понеділка до вечора неділі, так що якщо зараз недільна ніч, цілком ймовірно, що в даний час перерву між турнірами.

  Як мені отримати медалі? Ви можете отримати медалі за перемогу в ПВП-турнірах, виконання квестів, а також за допомогу в будівництві Великих Будов іншим гравцям.