Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Final Fantasy Awakening: Поради, WIKI, Огляди

FINAL FANTASY: AWAKENING (Остання Фантазія: Пробудження) – це безкоштовна MMORPG на андроїд, яка є спін-оффом гри Final Fantasy Type-0. Проект розроблений компанією Perfect World і видається силами Square Enix по всьому світу, в тому числі і в Росії. Жанр гри: Рольові. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Зміст статті

Final Fantasy: Awakening

Передісторія гри
Як завантажити гру?
Як правильно качатися?
Ефективний бій в системі PvE
Ефективний бій в системі PvP
Бойовий лад

Гайди по основним активностей гри
Проходження сюжетної компанії
Альянс
Світовий бос
Арена
Командний Данжі
Щоденний Данжі
Призовий квест
Арена прикрас
Вічні випробування
Розвідка світу
Царство сансари
Випробування героя
Трон Парагон

Качаємо персонажа правильно!

Final Fantasy: Awakening

Персонажі
Огляд Ейдолона
Титул персонажа
Астрал
Костюм
Кращі герої
Досвід героя
Навички героя
Як підвищити зірки героїв
Посилення героя
Класи і Агито
Спорядження
Прикраси
Самоцвіти
Резонанси
Ланцюжки героя
Підтримка

Інші хитрості ігри

Final Fant asy: Awakening

Кузня
Збір і обмін карт
Огляд місій
Друзі
Магазин
Рюкзак
Рулетка удачі
VIP
Бонуси
заклик героя, самоцвітів, спорядження
План – щоденні видання
Налаштування
Щоденний вхід
Акція на червоного героя
Подарункові коди і набори

Передісторія гри Final Fantasy: Awakening

Передісторія гри Final Fantasy: Awakening

Дія Final Fantasy: Awakening розгортається на континенті Оріенс, який поділили між собою чотири держави. У кожної з націй є свій кристал, із символів яких виникли назви держав:

 • Домініон Рубрума від кристала Червоної Птахи (велить магією),
 • Імперія Мілітесі від кристала Білого Тигра (сила науки і технологій),
 • Королівство Конкордії від кристала лазуровий Дракона (сила Драконів)
 • Лоріканскій Альянс від кристала Чорної Черепахи (сила живих істот)

У кожній державі є академія (Перістулум), які досліджують Кристали. Кожен з Кристалів може наділити обраного жителя країни силою л’Сі, давши йому довголіття, величезну магічну силу і так званий «фокус» – завдання, яке обраний зобов’язаний виконати. Основною метою більшості людей є становлення Агито – легендарним воїном, який, за легендою, врятує світ від апокаліпсису.

Переваги гри:

 • Красива графіка.
 • Чудова музика.
 • Озвучка персонажів.
 • Відсутність у завдань прив’язки до часу. Більшість квестів Ви зможете спокійно виконати протягом дня.
 • Продуманий сюжет. Багато сюжетних вставок.
 • Можливість добре розвиватися без доната.
 • Миттєва завантаження після блокування екрану.
 • Величезна кількість активностей. Нудьгувати точно не доведеться!
 • Багато хороших заставок і кат.
 • Є автобус і прискорення

Недоліки гри:

 • Забирає багато часу.
 • Після 70 рівня гра стає нудною.
 • гра досить складна в освоєнні.
 • Сюжет іноді буває непослідовним.

Як завантажити Final Fantasy: Пробудження на андроїд і ПК

Як завантажити Final Fantasy

скачати гру на Android і iPhone можна перейшовши з мобільного телефону за посиланнях на початку цієї статті.

На ПК гра не виходить. Однак можна скористатися емулятором Android, доступним теж за посиланням на початку цього стати. Причому гра відмінно виглядає на широкоформатному моніторі і йде на максимальних налаштуваннях. Скріншоти для цієї статті ми робили саме з емулятора Android.

Final Fantasy: пробудження – як правильно качатися?

як правильно качатися

як і в будь-яких інших MMORPG в FF Awakening найбільші шанси на успіх має той, хто вкладає в гру реальні гроші – донатчікі. Однак, якщо Ви будете дотримуватися порад нашого сайту WiseGeek.ru, то навіть без вкладення грошей зможете перемагати тих, хто вкладає певну кількість бабла.

Загальні рекомендації:

 • У кожному розділі цієї статті сайту WiseGeek.ru ми даємо поради як правильно проходити ту чи іншу випробування і як правильно прокачувати різні елементи екіпіровки і навичок. Постарайтеся до них прислухатися.
 • ВАЖЛИВО! На початку гри краще вибрати новий сервер, бажано той, який нещодавно відкрився. Краще починати грати в день відкриття сервера. Тому що багато нагород нараховуються за місце в рейтингу і якщо Ви прийдете на вже заповнений сервер з прокачаний гравцями, то так і будете змушені задовольнятися недоїдками з панського столу. І ще на нових серверах стартує 2-х тижнева акція з чудовими подарунками. Про яких я розповім нижче.
 • На початку гри, при виборі головного персонажа, Ви можете вибрати будь-якого персонажа. Вони все досить збалансовані. Однак при виборі голосу, краще вибрати той який тихіше.
 • Кожен день потрібно виконувати ВСІ щоденні завдання і випробування.
 • Намагайтеся грати на максимальній графіці. Так як на мінімальних настройках не помітні деякі пастки і важливі ефекти.
 • Бойова система PvE

  Бойова система PvE

  На екрані бою в грі проти монстрів багато елементів, але на яких варто зупинитися окремо:

 • автобус – це важливий і корисний елемент, який заощаджує Ваш час. А практично всі локації мають тимчасове обмеження. При автобус персонажі самі біжать в потрібному напрямку і виконують удари. Тому його потрібно включати завжди, крім тих випадків, коли Ви вирішите насолодитися красою пейзажів))) В PvP режимі автобус включений практично завжди.
 • Прискорення бою – битви протікають швидше. Але і ігровий таймер теж прискорюється. WiseGeek.ru рекомендує включати 1х швидкість на важких локаціях. Так як багато боси мають суперудар з позначеної червоною зоною. З неї потрібно встигнути вибігти, щоб не отримати серйозну утрату. На подвійний швидкості час на реакцію відводиться значно менше.
 • Удари при автобус виконуються автоматично. Однак уворот потрібно натискати, коли бачите, що стоїте в зоні ураження супер удару боса.
 • Супер удари – при заповненні жовтої смужки зліва від іконки героя можна натиснути на неї і тоді герой використовує свій найпотужніший прийом.
 • Заклик Ейдолона – при виконанні 5 супер ударів з’явиться можливість закликати Ейдолона. Це Ваш помічник на поле бою, який при своїй появі забирає у всіх ворогів багато здоров’я. Так само він деякий час починає атакувати одного ворога, відволікаючи його на себе. Ейдолон зникає при смерті або приблизно через 15 секунд після появи.
 • Строй – 5 героїв з них 3 знаходяться на полі бою і 2 в запасі. Командир дає ефекти всій команді і його не можна змінювати під час бою. Однак змінити командира можна перед початком бою і це не обов’язково повинен бути Ваш головний герой. Решту 2 героїв змінювати можна і потрібно. Так як, перебуваючи в запасі, вони відновлюють життя і енергію супер удару. А це дуже важливо, адже для отримання зірки в пригоді потрібно зберегти живими всіх 5 героїв. Притому мертві герої не завдають шкоди – це Вам не гра про зомбі.
 • Підсумки шкоди – в кінці битви можна побачити всю статистику бою (шкоди, лікування, отриманий шкоди). Це потрібно, щоб змінити тактику бою, будуючи або прокачування героїв.
 • Бойова система PvP

  Бойова система PvP

  Все бої в PvP проходять в автоматичному режимі без призову Ейдолона. Супер удари так само застосовуються автоматично. Убиті герої замінюються автоматично з резерву. Вплинути на результат бою можна тільки перед його початком. Тільки в випробуванні “Сансари” можна протягом бою міняти паті і застосовувати супер удари в ручному режимі. Після бою можна подивитися статистику і отримати заслужену нагороду.

  Строй

  Строй

  Перед кожною битвою дуже важливо налаштувати Ваш лад.

  Лідер ладу дає всім його учасникам Баффі – атаки, лікування та ін. Лідера ладу не можна змінити в битві. Але він змінюється автоматично, якщо гине.

  Перша група – 2 героя, які відразу з’являються на полі бою. Їх можна змінювати протягом битви.

  Друга (запасна) група – 2 героя, які знаходяться в резерві і яких можна поміняти протягом бою. Перебуваючи в запасі, герої відновлюють здоров’я і трохи енергію супер удару.

  WiseGeek.ru рекомендує виставляти лікуючого героя лідером в PvP і для битв проти складних босів в яких потрібно зберегти живими всіх героїв. Для деяких боїв (Данжі альянсу, вічні випробування, світовий бос і ін.), Де важливіше рівень заподіяної шкоди потрібно виставляти паті, з лідером, що збільшує шкоди, і складом з атакуючих героїв.

  Якщо запропонований склад зазнає поразки, то потрібно провести кілька експериментів з лідером і складом паті. Так само слід пам’ятати, що в бойовий склад потрібно включати героїв з максимальним БС.

  Final Fantasy: Пробудження – проходження сюжетної компанії

  сюжетна компанія

  Сюжетна компанія або Битва – це набір випробувань (Данжі) при проходженні яких даються певні нагороди. Найціннішими нагородами є: душі героїв, еліксири і астральні камені. Решта ж нагороди можна купити або отримати в іншому місці. Саме випробування, що дають ці нагороди потрібно проходити найчастіше !!!

  Пам’ятайте:

 • Чим далі Ви йдете по сюжету, тим вище вимоги до рівня вашого БС (сили загону).
 • Якщо Вашої БС не вистачає, щоб пройти ключове випробування – скористайтеся послугами найманця. Наймання здійснюється за золото, якого в грі предостатньо.
 • При проходженні Данжі на 3 зірки можна його більше не проходити, а влаштовувати рейд, так швидше і ефективніше.
 • У битв 2 рівня складності «звичайний »і« елітний ». На елітному рівні призи цінніше.
 • При відкритті Агито на карті з’являться вторгнення. Перемога під вторгнення дає матеріал для посилення Вашого Агито.
 • Не забувайте забирати нагороди зі скринь при отриманні всіх зірок.
 • Випробування мають ліміт на проходження. Тому випробування з найбільш цінними призами проходите щодня.
 • Альянс

  Альянс

  Альянс представляє собою співтовариство з 30+ гравців. Щоденні завдання і активності альянсу дають непогані нагороди, які можна витратити в магазині альянсу. Нагорода за випробування залежить від рівня альянсу. Тому якомога раніше вступайте в альянс, а якщо Ви увійшли в ТОП альянсу за рівнем БС, то рекомендуємо змінити альянс на сильніший.

  Рейтинг альянсів можна знайти у внеску “рейтинги”. Однак слід пам’ятати, що після того, як Ви залишили альянс в новий не можна вступити в протягом 8 годин. Тому виходити з альянсу потрібно, після того, як Ви забрали все або майже все нагороди.

  На жаль, не можна подивитися чи є вільні місця в новому альянсі чи ні. Як правило всі топові альянси пускають тільки за заявками і мають вимоги за рівнем гравця і його БС. Подати заявку можна тільки в 3 альянсу одночасно.

  Створювати новий альянс має сенс, тільки якщо Ви самі активно граєте і почали грати практично в момент створення сервера. Інакше Вам буде дуже важко набрати хороших гравців в свої ряди. Якщо гравці давно не з’являються в грі – сміливо виганяйте їх і шукайте нових.

  Все активності альянсу потрібно проходити кожен день:

 • Пожертвування – Ви можете пожертвувати золото або алмази 1 раз на день. За це Ви отримуєте “внесок альянсу”, який можна витратити в магазині. Це НЕ вигідний обмін, тому WiseGeek.ru рекомендує жертвувати тільки золото.
 • Найманці альянсу – тут Ви виставляєте свою кандидатуру для найму іншими членами альянсу. Чим Вище Ваш БС, тим більше Ви отримаєте грошей при наймі Вас і тим вище Ваша регулярна зарплата.
 • Банкет альянсу – ви садите свого персонажа за стіл і коли набереться 5 гравців за столом все отримають порцію Сили. Рекомендую робити це вранці, так як увечері важко буде набрати повний стіл. Після отримання Сили сядьте за стіл ще раз, так Ви допоможете іншим членам вашого альянсу.
 • Конверт альянсу – рулетка, яку може покрутити будь і отримати деяку нагороду. Однак відправити рулетку може тільки гравець альянсу з VIP-5. Тому чим більше в альянсі гравців з VIP-5, тим більше рулеток буде.
 • Зал Альянсу – тут можна подивитися всю інформацію про Ваш альянсі і покинути його, при необхідності.
 • Технологія альянсу – тут за очки технології можна підвищити Ваш БС. Не переживайте при зміні альянсу, ваше розвиток не скинеться, а перейде з Вами. Окуляри технологій дуже важко отримати.
 • Данжі альянсу

  Данжі альянсу – битва з босом. Краще брати героїв з найбільшим втратою, так як час бою обмежена 1 хвилиною. За 20 секунд до кінця бою рекомендуємо змінити паті, використовувати супер-удари і викликати Ейдолона, так Ви завдасте найбільше шкоди. Можна вибрати боса, з яким належить битися, але краще боротися з рекомендованими босами (див. Скріншот), так Ви отримаєте найбільше валюти Внесок альянсу.

  Нагороди видаються в кінці бою, при вбивстві всіх босів і при зборі 15 , 30, 45, 60 балів. Коли Ваша персональна нагорода за бій з босом буде вище 500 Внесків альянсу – WiseGeek.ru рекомендує купувати додаткові виклики за Алмази. Так виходить вигідніше, ніж витрачати Алмази в магазині альянсу.

  Перевезення дирижаблів

  Перевезення дирижаблів – це пригода в якому Вам належить запускати свої дирижаблі і битися з охороною ворожих судів. Якщо Ви запускаєте дирижабль з 12 до 14 і з 18 до 20 годин, то нагорода подвоюється. Наймудрішим варіантом є запуск з 19 до 20 годин, так як шанс бути атакований в цей час найменший, але він є. До 19.00 багато вже витратили свої спроби атаки, і Ви зможете долетіти спокійно.

  Запуск своїх дирижаблів нагадує рулетку. Перший раз безкоштовно, далі поліпшення дирижабля здійснюється за алмази. Чим вище рівень дирижабля, тим цінніше нагорода в кінці шляху, і тим вище шанс бути пограбованим. Рекомендуємо покращувати дирижабль як мінімум до зеленого рівня. Увага: в рулетці можна як поліпшити, так і погіршити якість Вашого дирижабля.

  Атака ворожих дирижаблів має стандартний PvP інтерфейс з повною автобітвой. Вибирати об’єкт для атаки краще в випливали збоку панелі, вона інформативніше. Вибирайте дирижабль з БС нижче вашого. Часом все хороші дирижаблі з низьким БС атакують відразу ж при появі, тому краще вартувати їх починаючи з 12 і 18 годин відповідно. Програш теж нагороджується, але мало.

  У кінці дня альянс займає певне місце в рейтингу, згідно з яким лунає нагорода.

  Битва альянсів

  Битва альянсів – доступно з 8 до 22 годин по середах і неділях, якщо Ваш керівник подасть заявку. Дуже заплутана річ в плані нагород, але фінальна нагорода всіх членів альянсу залежить від його місця в турнірній таблиці. Місце визначається в залежності від зібраних балів учасниками альянсу, є і індивідуальний рейтинг. Кожен гравець отримує індивідуальну нагороду за зібрані окуляри.

  Бали збираються 2 способами:

 • Пасивний. При кліці на квадрати 1-16 відкривається поле де кожна точка може бути зайнята гравцями. Зона А і Б дають пасивний заробіток в 600 балів щогодини. Елітна зона дає приріст 720 балів на годину. Плюс в елітній зоні можна зайняти місто, якщо оселитися учасникам альянсу у всіх пов’язаних з ним точках. Міста дають певний бонус до балів. Якщо Вас вигнали з точки, то Ви переміщується в іншу, але вже в зону нижче якістю. Тому рекомендуємо займати точки відразу ж о 8 ранку. Якщо ж в елітній зоні всі крапки зайняті суперниками з високим БС, то WiseGeek.ru рекомендує загубитися в зоні Б – нагороди там такі ж як і в зоні А, а ось атакують там рідше.
 • Активний . За добу можна атакувати суперників певну кількість разів. Ця кількість зростає приблизно щогодини. Плюс 6 атак можна купити за Алмази, але це не дуже вигідно для Вас, зате вигідно альянсу. Атакувати рекомендується тих, чий БС нижче Вашого інакше зазнаєте фіаско. Після успішної атаки Ви отримаєте окуляри суперника і зможете зайняти його місце. Окуляри за успішну атаку, які Ви отримаєте, написані під БС суперника на полі (див. Скріншот). На союзників краще не нападати))) Нагорода за атаку росте з часом, тому рекомендуємо атакувати після обіду ближче до вечора.
 • Баг це або Фітч, не знаємо, але на одного ворога можна нападати кілька разів кожні 3 хвилини. І при цьому нагорода кожен раз зберігається.

  Наступного дня нагорода за місце в рейтингу приходить на пошту.

  Світовий бос

  Світовий бос

  Світовий бос з’являється з 16 і доступний до 22 годин. Нагорода видається за місце в рейтингу за кількістю нанесеного шкоди, за досягнення мети за кількістю шкоди (тут дуже хороші нагороди), за вбивство боса і за битву. Нагороду слід забирати на наступний день, інакше вона згорить!

  Всього можна провести 2 битви безкоштовно і ще 1 за 100 алмазів (це не завжди вигідна покупка). Втрати збільшується у героїв за кожну зірку, починаючи з помаранчевого рівня. Тому перед боєм виставляйте самих звездатих героїв.

  Після певного моменту бос завдає супер удар, який вбиває всю паті. Повторний бій краще починати відразу ж так зберігається Ейдолон, який був на полі бою при Вашій загибелі.

  Арена в Файнал Фентезі: Пробудження

  Арена

  На арені ти кидаєш виклик іншим гравцям. Нагорода нараховується щодня в залежності від займаного місця, а також одноразово при досягненні певного місця. Бій на арені – це стандартне PvP бій. Вибрати суперника можна до початку бою клікаючи по кнопці “Змінити партію”. Кнопка “Рейд 5 р” потрібна що б швидко здійснити 5 разів рейд проти слабких гравців. За 1 бій витрачається 2 енергії. Увага: деякі гравці з низьким БС можуть перемогти Вас за рахунок добре підібраній паті.

  Final Fantasy: Пробудження – гра «Командний Данжі»

  Командний Данжі

  Командний Данжі являє собою бій з босом, який проходиться разом з іншим гравцем. Напарника можна вибрати – виганяючи тих, у кого БС нижче Вашого. Кожен бос має специфічні удари, від яких потрібно уникати. Здійснити рейд, можна тільки коли рекомендований БС проходження боса значно нижче Вашого і виділений зеленим кольором. За перше проходження боса даються хороші нагороди. Після перемоги Ви зможете вибрати карту з нагородою, при рейді карта вибирається автоматично і вам буде розкрита тільки результат. Якщо Ви помрете, то програєте, навіть якщо Ваш напарник доб’є боса. Нагорода використовується для збільшення сили Ейдолона.

  Щоденний Данжі

  Щоденний Данжі

  Ця битва PvE при якому витрачається сила, при ураженні сила не витрачається, тому можна пробувати пройти випробування нескінченне число разів. Данжі відкриваються щодня в залежності від дня тижня. По неділях відкриті всі Данжі – не пропустіть момент. Тут можна і потрібно наймати найманців, тому так важливо знайти хороший альянс.

  Отримані при перемозі зірки не впливають на розмір нагороди, а впливають лише на можливість здійснити рейд і відразу забрати нагороду без бою.

  Призовий квест

  Призовий квест

  Тут взагалі не потрібно боротися. Вам потрібно забрати 10 кращих карт в день. Основну цінність представляє досвід головного героя. Карти оновлюються, коли Ви зберете всі 3 карти або коли поновіть їх вручну (3 рази безкоштовно, далі за Алмази).

  WiseGeek.ru рекомендує наступну тактику – збирати карти рівня з 2 зірками і вище, якщо на полі залишається з 1 зіркою – оновлювати їх вручну. Якщо Вам дуже потрібен досвід, то можете підняти цю планку збори до трьох зірок, тоді доведеться оновлювати за алмази.

  Арена прикрас

  Арена прикрас

  На арені прикрас Ви зможете отримати і зібрати елементи в ціле прикраса синього, бузкового і оранжевого якості, а також матеріали для посилення прикрас. Червоні прикраси виходять шляхом з’єднання есенції червоних прикрас і оранжевого прикраси. Есенцію можна купити в магазині або отримати в якості нагороди в різних активностях гри. Що б зібрати прикраси, потрібно добути всі його частини. Частини видобуваються в поєдинках (рейдах) PvP проти інших гравців, при цьому на одну битву витрачається 2 енергії. Чим краще прикраса, тим більше частин потрібно зібрати і тим нижче шанс їх отримати. Причому з ростом Вашого БС рівень Ваших суперників теж росте, тобто халяви не буде))).

  Частина прикрас у Вас можуть відібрати, тому варто докласти всіх зусиль, щоб максимально швидко його зібрати, для цього купуйте енергію в магазині. При зростанні Вашого БС крадіжки можуть зменшиться, а при високому зовсім зійти нанівець. Єдину частина прикраси у Вас не зможуть вкрасти.

  Якщо частини синього прикраси Ви можете почати збирати в будь-який час, то для збору бузкового і оранжевого прикраси у Вас повинна з’явитися хоча б одна його частина. Найкраще отримувати цю частину, відкриваючи скрині з фрагментами прикраси, які можна купити в магазині.

  Вічні випробування

  Вічні випробування

  Це низка PvE боїв проти босів. Нагорода видається за проходження ярусу і за досягнення порогу по зірках. На ярусі 3 рівня складності, чим складніше бос, тим більше нагорода. Всього на кожному ярусі можна зробити 3 спроби перемогти ворога. Чим вище ярус, тим складніше вороги. Зірки витрачаються на придбання бафов кожні 3 яруси. Чим більше зірок Ви накопичили, тим сильніше Баффі.

  Щодня можна скинути прогрес 1 раз безкоштовно і ще 1 раз за алмази. При повторному проходженні Ви отримаєте всі нагороди за переможених ворогів. Уже пройдених ворогів можна не вбивати, а зробити рейд. Можна зробити великий рейд і зібрати максимальну нагороду за всіх ворогів, яких Ви пройшли на 3 зірки. Так само автоматично можна отримати Баффі.

  WiseGeek.ru рекомендує наступну тактику – в перший раз Ви проходите пригода на максимально можливу кількість зірок. На наступний день, коли Ваш БС збільшиться – пробуйте пройти битву на 1 зірку більше. Наприклад, Ви пройшли 40 ярус на 1 зірку, на наступній день пробуйте проходити вже на 2 зведена і т.д. Якщо БС збільшився значно, то пробуйте додавати відразу 2 зірки до спроби. Таким чином Ви зберете максимально можливу кількість нагород і витратите не так багато часу.

  Деякі пригоди дуже підступні, в них бос не бореться, а тікає від Вас. У таких битвах потрібно використовувати героїв з великою втратою і / або тих, хто здатний заморожувати або зупиняти ворогів.

  Коли Ви набираєте менше 1000 «монет випробувань», то скидати випробування за алмази нерентабельно, простіше купити монети в магазині знижок . Коли сумарна нагорода понад 1000 монет, скидання за алмази стає найкращим вкладенням алмазів.

  Розвідка світу FF Awakening

  Розвідка світу

  Розвідка світу – це найдешевший і ефективний спосіб отримати душу потрібного героя. Однак є кілька обмежень:

 • У день можна отримає всього 6 душ героя і то якщо запускати розвідку світу відразу ж при її закінченні. 1 розвідка йде максимум 12 годин і приносить максимум 3 душі героя.
 • Не можна запускати кілька розвідок на пошуки душі одного і того ж героя.
 • Можна отримувати душі тільки наявних героїв.
 • Що б відкрити нову територію потрібно пройти бій. Бій має стандартний PvP інтерфейс і пробувати пройти його можна нескінченну кількість разів, проте там не можна залучати найманців. Подорож варто енергії – 2 енергії за 1 годину розвідки. Тому без покупки пляшок енергії тут не обійтися.

  Крім душ Ви отримаєте і інші цінні призи. Їх кількість може бути назавжди збільшено при проходженні певних випробувань в головній сюжетній компанії. Так само якщо у Вас багато друзів, які активно грають і допомагають Вам у подорожі, то ви будете отримувати бонусну енергію за таку допомогу. Ви так само можете надавати допомогу своїм друзям, натискаючи на відповідну кнопку знизу праворуч.

  Final Fantasy: Пробудження – вікіпедія царства Сансари

  царство Сансари

  Царство Сансари складається з 10 випробувань (битв) з нестандартним PvP інтерфейсом. Бої тут проходять автоматично, але міняти паті і застосовувати супер удари тут потрібно вручну. Накопичена енергія супер удару і здоров’я переноситься в наступне випробування. Після чергового випробування герої заповнюють своє здоров’я приблизно на 20% від максимального. Тому при смерті герої не вмирають назавжди, а можуть боротися з 20% здоров’ям в наступній битві.

  Нагороди видаються після кожного випробування, щодня в залежності від зайнятого місця в рейтингу, і при досягненні певного порогу по балам. Ефір – валюту царства Сансари можна витрачати у відповідному магазині на досить хороші речі. За кожне 3 випробування Ви отримуєте хорошу нагороду і можете вибрати для певного героя Баффі, який діє до 10 випробування включно.

  Кожен день складність випробувань зростає, але все одно залишається адекватною Вашому БС. Випробування можна проходити як на простому, так і на складному рівні.

  WiseGeek.ru рекомендує наступну тактику. Строй повинен в основному складатися з героїв підтримки, які лікують і захищають, так у Вас буде більше шансів довести живе паті до 10 випробування. Перші випробування потрібно проходити на складному рівні і опускатися до простого рівня, коли Ви не зможете його пройти.

  Випробування героя

  Випробування героя

  Випробування героя є з понеділка по середу. Всього 5 глав, в кожному розділі по 5 битв, разом 25. Кожна наступна битва складніше попередньої. За кожну битву дається хороша нагорода. Чим важче битва, тим краще нагорода. У день можна зробити 3 спроби пройти битву. Випробування героя скидаються раз в тиждень.

  Якщо Ви запросіть колегу зі свого альянсу, який пройшов далі Вас (кнопка праворуч), то складність випробувань знизиться на 40%, і Ви зможете зібрати нагороди, які раніше були Вам не по зубам. Тому WiseGeek.ru рекомендує складатися в сильному альянсі.

  Трон Парагон

  Трон Парагон

  Трон Парагон видає нагороди кожну годину в залежності від займаного місця. На відміну від стандартних PvP битв, тут змагання проходить в 3 раунду. Ви виставляєте 3 команди по 3 різних героя, разом 9 героїв. БС героя не включає артефакти, спорядження, самоцвіти та прикраси, решта все включає. Перемога зараховується, коли Ви виграли 2 бою з 3.

  Займати можна 4 місця і, відповідно, отримувати щогодини 1 з 4 нагород – авторитет, ефір, внесок альянсу або монети артефактів. Чим вище ви рухаєтеся вгору, тим більше повсякчасна нагорода. Нагорода буде Вас чекати 2 дні, потім вона перестає нараховуватися. Так що не забувайте її забирати.

  WiseGeek.ru рекомендує під кожен бій виставляти свій лад. Потрібно дивитися який лад у противника слабше, там і виставляти свої сильні групи бійців. І тоді можна перемогти навіть перевершують в силі супротивників.

  У битвах Парагон є ще і захисний лад. Захисний лад обороняється, коли на Вас йде напад. У цьому ладі рекомендуємо виставляти війська за силою рівномірно.

  Final Fantasy: пробудження – персонажі

  персонажі гри

  Початковий вибір персонажа – це справа смаку, так як в грі потрібні як атакуючі, так і лікуючі герої. Рекомендацій щодо цього немає і бути не може.

  Final Fantasy: Awakening – огляд Ейдолона

  Ейдолон

  Ейдолона, з’являючись на полі бою, може переламати результат будь-якої сутички. Навіть в PvP боях він впливає на паті, але при цьому не з’являючись на полі бою. Чим правіше знаходиться Ейдолон на скріншоті вище, тим він сильніший. Не бійтеся брати нового Ейдолона в бій він буде краще, ніж навіть той, який у Вас вже прокачаний. Внизу кожного Ейдолона зазначений спосіб його отримання – це важливо, тому що дозволить Вам стати сильніше.

  Початкові характеристики дані у вкладці «Властивості» праворуч. Прокачування здійснюється у вкладці «Просування». При просуванні Ейдолона піднімається і БС всього загону, і не змінюються, навіть якщо Ви змінили Ейдолона. Напевно гойдаються характеристики не тільки Ейдолона, але і всього загону.

  Титул персонажа

  Титул

  Титул видається за певні досягнення. Умови отримання і бонуси, які він дає написані поряд з його назвою. Деякі титули, які ви отримаєте можуть бути з характеристиками нижче ніж наявний, тому будьте уважні при його зміні. Можна відобразити титул над персонажем або зняти його незалежно оснащений він на Вас чи ні.

  Астрал

  Астрал

  Просування в астралі – це єдиний спосіб підвищити зірки Вашого персонажа. Астральний камінь, необхідний для відкриття вершин астралу, можна отримати тільки при проходженні сюжетної компанії. Тому рекомендуємо Вам використовувати найманців кожен день і своєчасно змінювати альянси.

  Костюм

  Костюм

  Костюм – це спосіб змінити Вашого героя не тільки зовні, але і внутрішньо (навички, супер удари і ін.) Так само костюм збільшує деякі характеристики і БС Вашого основного героя. Під кожним костюмом можна дізнатися спосіб його отримання. При виборі загону можна так само змінити костюм. Костюми можна посилювати за допомогою Каменя посилення костюма. Один і той же костюм може мати кілька видів, які можна знайти в галереї.

  Кращі герої Final Fantasy: Пробудження

  Кращі герої гри

  Слід пам’ятати, що персонажі (крім головного) мають якість і його не можна збільшити з часом. Якість героїв визначається його початковим кольором і кількістю зірок. За якістю кольору герої бувають:

 • Зелені – цих героїв досить легко получіть.Основная мета для яких вони стати в нагоді – це бути переробленим в «Кристали душі».
 • Сині герої можуть входити до складу Вашого загону тільки у відсутності бузкових на ранніх етапах гри. Подальша їх доля – бути переробленими.
 • Бузкові – Ви будете отримувати їх досить часто, спеціально купувати їх душі не слід.
 • Помаранчеві – складають основний кістяк Вашої бойової угруповання. Вони стануть в нагоді Вам практично до кінця гри.
 • Червоні – дуже рідкісні, роздобути їх надзвичайно важко, але вони коштують витрачених коштів. Найкращі герої, яких можна роздобути – це червоні герої з двома зірками (Король Лорікана і Королева Конкордії).
 • Золоті. Первинних золотих героїв в грі поки немає, проте до золотого рівня можна прокачати будь-якого персонажа.
 • Якість героїв впливає на його БС при інших рівних умовах і на його ефективність в бою. Детальніше про те, як поліпшувати колір героя і кількість його зірок розказано у відповідному розділі.

  На початкових етапах гри в загоні можуть бути сині герої, потім слід їх замінювати бузковими, потім помаранчевими, потім червоними. Герої можуть дістатися Вам з брам призову героїв, або бути зібраними з душ, які можна купити в магазині. Кожні 10 закликів Ви будете отримувати оранжевого героя.

  Кращі герої

  Кращі герої :

 • клинки тіні, Спіральні мечі, Безстрашний розум, Голос зцілення – це помаранчеві герої з початковими 2 зірками. Це кращі герої, яких можна швидко отримати в перші 2 тижні гри. Їх душі продаються в магазинах Арени та Альянсу. Притому, що якщо Ви скористалися нашою порадою і почали грати на новому сервері, то там буде діє спеціальна акція. В кінці першої і другої тижні акції можна буде купити цих героїв дуже дешево за алмази.

  Тактика наступна. У магазині Арени Ви купуєте душі героя «Клинки тіні», а героя «Безстрашний розум» Ви купуєте зі знижкою по акції на новому сервері. Душі героя «Спіральні мечі» Ви купуєте в магазині Альянсу, а героя «Голос зцілення» Ви купуєте зі знижкою по акції на новому сервері.

 • Капітан Конкордії, Козир Нуль, Крижаний хранитель, Жнець крижаного клинка, Апостол Серпа – цих персонажі, перебуваючи в підтримці сильно підсилюють основний бойовий склад, що перелічені вище. Так як складають з ним 4 ланцюжки (по одній на кожного). Потрібно збирати їх у другу чергу або чекати поки вони випадуть їх врат призову.
 • Рубрум Л’Сі – червоний герой, душі якого легко отримати і купити в магазинах після досягнення головним персонажем 60 рівня. При появі цього героя у Вас повинна зібратися практично всі колекція помаранчевих персонажів, тому проблем з вибором основного паті і підтримки у Вас виникнути не повинно.
 • Інші червоні герої. Отримати їх проблематично на відміну від Рубрум Л’Сі. Однак вони здатні добре підняти Ваш БС.
 • Досвід героя

  Досвід героя

  Досвід головного героя можна отримати обмеженим числом способів – проходячи сюжетну компанію, виконуючи призові квести або завершуючи місії. При досягненні певного порогу рівень головного персонажа зростає.

  Досвід інших героїв підвищується за допомогою книг досвіду, проте їх рівень не може бути більше рівня головного героя. При збільшенні рівня зростає БС і можна підвищувати навички героя.

  Навички Героя

  Навички

  Навички героя збільшують шкоди від його прийомів, а також значно підвищують його БС. Граничний рівень навику обмежений рівнем героя. Тому при підвищенні рівня героя не забувайте прокачувати його навик. Прокачування здійснюється за золото, якого в грі буде до пупка і більше.

  Спочатку герой має кілька навичок, інші закриті. Що б їх відкрити потрібно підвищити зірки персонажа. Після відкриття нову навичку можна буде прокачати до максимального.

  При прокачуванні є обмеження – можна прокачати 30 рівнів навички відразу, далі по 1 навику в 30 секунд або за алмази. Але це не найкраще вкладення алмазів, краще просто почекати.

  Final Fantasy: Awakening – як підвищити зірки героїв?

  зірки героїв

  Підвищення зірок героїв збільшує не тільки його базові характеристики, але і відкриває нові навички. Для підвищення зірок потрібні душі цього героя і чим вище його зірковість, тим прожорливее він стає.

  Душі можна придбати в різних магазинах. В якості нагороди за різні змагання. Але найдешевшим, зате повільним способом є відправка мандрівників в розвідці світу.

  Посилення героя

  Посилення героя

  Посилення героїв відбувається за допомогою матеріалів посилення. Пил, елемент і еліксир посилення можна роздобути в пригоди сюжетної компанії, або купити їх в магазині. Причому еліксир купити дуже важко, і він продається тільки за алмази, тому його краще добувати його в пригоди. Посилення героя, як Ви вже зрозуміли по скриншоту, дає прибавку до атаки, захисту і життя.

  Final Fantasy: Пробудження – класи і Агито

  Агито

  Всього героїв існує 3 класу – атака, захист і підтримка.

  Герої класу атаки наносять найбільшої шкоди

  Герої класу підтримки лікують і захищають інших персонажів.

  Герої класу захисту мають багато життів і стійки в бою. Однак атакуючі вороги можуть бити не тільки його, а переключитися на інших Ваших персонажів.

  Клас позначений в гуртку поруч з іконкою героя. Це меч, серце і щит відповідно.

  Класів Агито існує 4 – лід, вогонь, небо, природа (життя). Прокачування Агито йде за допомогою відповідних матеріалів пробудження. При досягненні 10 рівня пробудження Ви можете відкрити нове царство цього героя за допомогою його душ і каменю пробудження. Нове царство дає деякі активні навички цього героя і добре позначається на його БС.

  Сума всіх рівнів Агито (пробудження) героїв підвищує загальний потенціал елемента, який так само дає приріст характеристик.

  Спорядження – покупка , поліпшення, підвищення зірок і розбирання

  спорядження

  Отримати цілий елемент спорядження можна зібравши його по частинах. Частини можна отримати різними способами, але швидше і дешевше купити їх в магазині спорядження.

  Спорядження, як і герої мають кілька кольорів – зелений, синій, бузковий, помаранчевий і червоний. Чим вище якість речі, тим більший приріст характеристик і БС вона дає при його поліпшення. Якість речі підвищити не можна.

  WiseGeek.ru рекомендує спочатку зібрати всі комплекти зеленого спорядження, потім весь комплект синього, потім бузкового і так далі. І не перескакувати, наприклад, з синього на помаранчевий, так як це буде і довше і дорожче в підсумку.

  Речі НЕ прив’язуються до персонажу, і це логічно. Кожну річ можна розібрати, за це Ви отримаєте назад 100% матеріалів, витрачених на її посилення і 50% вартості її первісної покупки. Все це ставить гру на щабель вище ніж конкурентів, так як не потрібно жаліти, коли ти прокачав персонажа, а потім зрозумів, що даремно і потрібно качати іншого героя з нуля.

  Підвищення рівня речі здійснюється за золото і верхня межа прокачування визначається рівнем головного героя, помноженого на 2.

  Підвищення рангу речі здійснюється за рахунок каменю поліпшення спорядження. Чим вище ранг, тим більше потрібно каменів на його підвищення. Підвищуються ранги хитро і залежить від шансу підвищення, який збільшується пропорційно вкладеним камінню. Тому вартість підвищення однієї і тієї ж речі може відрізнятися, але не сильно.

  Підвищення зірок речі здійснюється за рахунок спеціального каменю. Чим вище зірок, тим більше потрібно каменів.

  Прикраси – створення, посилення, поліпшення

  Прикраси

  Прикраси можна отримати на арені прикрасі і зі скринь прикрас. Червоні прикраси виходять шляхом з’єднання есенції червоних прикрас і оранжевого прикраси. Есенцію можна купити в магазині або отримати в якості нагороди в різних активностях гри. Тому рекомендуємо помаранчеві прикраси відразу ж перетворювати в червоні.

  Поліпшення здійснюється шляхом з’єднання каменю поліпшення прикраси і аналогічних прикрас.

  Посилення відбувається за рахунок прикрас нижчої якості, або за допомогою «прикраси досвіду».

  Final Fantasy: Awaken – самоцвіти: помаранчеві, рожеві і сині

  самоцвіти

  З ростом рівня головного героя з’являється можливість вставляти певне число самоцвітів. Самоцвіти бувають сині, рожеві, помаранчеві і червоні. Якість впливає на його початкові і додаткові характеристики. Самоцвіти можна отримати різними способами. З 4 самоцвітів однакової якості можна синтезувати самоцвіт підвищеної якості. Причому можна вдало синтезувати і отримати не один, а два самоцвіту. Якщо один з використаних самоцвітів розвинений, то в ході синтезу ви можете повернути назад всі витрати на його поліпшення.

  Самоцвіти бувають декількох форм і різних властивостей. Якщо на одному герої надіті самоцвіти однієї форми, але різних властивостей, то вони отримують особливу рамку і дають додаткову надбавку до характеристик. Не можна одягнути на одного героя два абсолютно однакових самоцвіту. Чим вище якість самоцвітів, тим більше варіантів властивостей вони мають.

  Часом отримати самоцвіт з потрібними характеристиками буває важко. Тому в грі є функція конвертація самоцвітів. Але варто мати на увазі, що витрати на конвертацію можуть бути більше одержуваного ефекту.

  Посилити самоцвіт можна за допомогою самоцвіту досвіду або інших самоцвітів. Однак інші самоцвіти дають мало досвіду, тому рекомендуємо з них синтезувати самоцвіти більш кращої якості.

  Загальний резонанс і резонанс самоцвітів

  резонанс

  за досягнення всіма предметами спорядження і прикрас на одного героя певного рівня поліпшення і посилення можна отримати не погану прибавку до БС. Резонанс як на скріншоті можна бачити, натиснувши відповідну кнопку внизу інтерфейсу героя. Тому мудрим рішенням буде прокачувати спорядження і прикраса рівномірно.

  Аналогічна ситуація і з самоцвітами. Але там враховується сума всіх рівнів посилення самоцвіту, одягнутих на персонажа. Звичайно можна качати з перекосами, але дешевше і ефективніше прокачувати самоцвіти рівномірно.

  Ланцюжки героя

  Ланцюжки героя

  Кожен герой може утворювати ланцюжки з іншими героями, елементами спорядження, прикрасами, самоцвітами і артефактами. Ланцюжки значно збільшують силу героя і нехтувати ними не слід.

  З спорядженням, прикрасою, самоцвітами і артефактами WiseGeek.ru рекомендує наступну тактику – потрібно якомога раніше отримувати річ потрібної якості. Однак не слід перескакувати через щабель. Наприклад, у Вас стоїть спорядження синього якості, то не потрібно збирати на помаранчеву річ, а потрібно спочатку поступово замінити речі на бузкові, а вже потім в першу чергу купувати потрібну Вам помаранчеву річ.

  З ланцюжками з героїв все набагато складніше. Ланцюжки утворюються як з персонажами в загоні, так і з підтримкою. Тому не слід позбавлятися від помаранчевих героїв. Ланцюжок дає ефект тільки для персонажів в загоні, для групи підтримки ефекту не буде. Особливо ефективна перша ланцюжок, так звана доля героя.

  WiseGeek.ru рекомендує наступну тактику :

 • Визначитися з персонажами, які входять в бойовий загін. Вони повинні бути добре прокачані і утворювати максимальну можливу кількість доль. Наприклад, на початкових етапах гри рекомендується такий склад – Клинки тіні, Спіральні мечі, Безстрашний розум, Голос зцілення.
 • Виписати на папірці всіх наявних героїв, які утворюють з бойовим загоном ланцюжка.
 • Подивитися скільки героїв перетинаються, і які герої потрібні що б утворити максимальну кількість ланцюжків. Цих героїв потрібно ставити в групу підтримки. Наприклад, для загону з пункту 1 рекомендуємо такий склад підтримки – Капітан Конкордії, Козир Нуль, Крижаний хранитель, Жнець крижаного клинка, Апостол Серпа.
 • Якщо Ви отримали героя кращої якості, то Вам доведеться пересобрать всю паті, скидати розвиток непотрібних героїв і прокачувати нових героїв в паті. Різниця між початковими помаранчевими і червоними героями колосальна. Ніякі ланцюжка не компенсують таке розходження. Тому не варто шкодувати, а як можна швидше пересобрать паті з червоними героями в бойовому строю.
 • Підтримка

  Підтримка

  Підтримка – це 6 персонажів що не з’являються на полі бою, але вони можуть і повинні утворювати з основним загоном ланцюжка, тим самим посилюючи його. Правильний підбір персонажів в ланцюжки написаний в іншому розділі цієї статті.

  Справа при виборі персонажів видно скільки вони можуть утворити ланцюжків. Однак сліпо слідувати цим рекомендаціям нерозумно.

  Якщо сума рівнів і БС всіх героїв підтримки досягне певних порогів, то це дає ще один бонус до характеристик основної паті. Якщо з рівнями все зрозуміло, вони гойдаються книгами досвіду, то з БС важче. Тут не можна одягнути спорядження, самоцвіти або прикраси. Качати БС можна лише декількома способами:

 • Рівень – книги досвіду.
 • Навички – за золото.
 • Зірки – душі героїв.
 • Посилення – матеріали посилення .
 • Агито – матеріали піднесення.
 • Однак слід пам’ятати, що прокачувати БС групи підтримки потрібно не на шкоду основної паті. Так як приріст БС групи підтримки передається бойовим персонажам лише опосередковано.

  Кузня: руйнування, відродження, синтез і конвертація

  Кузня

  У кузні можна зруйнувати непотрібних героїв, їх душі, спорядження, артефакти і фрагменти артефактів. Слід пам’ятати, що, руйнуючи перерахований суті, Ви отримаєте лише 50% від витрат на покупку героя, спорядження і артефакту. Однак Ви отримаєте практично 100% витрат на розвиток предмета / героя.

  Рекомендуємо не замислюючись руйнувати речі, якщо Ви її замінили на більш кращу. Однак не рекомендуємо руйнувати помаранчевих героїв, так як вони стануть в нагоді Вам для освіти ланцюжків.

  Відродження працює аналогічно руйнуванню, тільки з одним відрізняємо, Ви отримуєте назад всі витрати, пов’язані з розвитком речі і саму цю річ в первісному вигляді. Відроджувати в грі можна будь-які невикористані і розвинені предмети: героїв, самоцвіти, спорядження, артефакти, прикраси.

  Синтезувати можна тільки самоцвіти. З 4 самоцвітів однакової якості виходить 1 самоцвіт понад кращої якості. При цьому Ви маєте невеликий шанс отримає подвійний результат при синтезі.

  Конвертувати крім самоцвітів можна і артефакти. Так як помаранчеві і червоні артефакти підходять тільки відповідним героям

  Магазини, акції, події

  Збір і обмін карт

  Збір і обмін карт

  Незважаючи на те, що карти знаходяться в «події» по функціоналу вони більше нагадують просту міні-гру без бою. Однак спочатку отримати карти можна тільки при проходженні основного сюжету. Це виходить, як додатковий бонус. При зборі 4 карт одного кольору Ви отримаєте певну кількість алмазів.

  Карти можна обмінювати і продавати. Але, якщо чесно, морочитися з цим не варто. Краще почекати, коли випаде потрібна карта.

  Final Fantasy: Пробудження – огляд місій

  огляд місій

  Місії дають найцінніший ресурс – досвід головного героя. Є щоденні місії. А є місії на проходження певного пригода в сюжетній компанії.

  Місії передбачають діалог з NPS в ході, якого Ви дізнаєтеся більше про світ Final Fantasy, його долю, сюжеті і героїв. Ці діалоги відмінно переведені на російську мову і вигідно відрізняють цю гру від аналогічних ігор.

  Щоденні місії складаються з 5 етапів, 2 з яких – бій з ворогами. Решта 3 – це цікаві пригоди з діалогами і навіть кат-сценами. Так що щоденне їх проходження – це обов’язкова активність мудрого геймера.

  Друзі

  Друзі

  Друзів просто знайти і завести у відповідній вкладці. Друзі дарують один одному енергію і допомагають в розвідці світу, так само даруючи енергію. Тому WiseGeek.ru рекомендує видаляти з друзів тих, хто закинув гру і дружити з тими, хто грає регулярно.

  У вкладці «Мої друзі» вони відсортовані за останнім відвідування гри. Рекомендуємо виганяти тих, хто з’являвся в грі менше 5 днів тому. І відправляти запити новим гравцям, тим самим доводити список своїх друзів до максимуму – 80 осіб.

  Final Fantasy Awakening WIKI магазину: постачання, арени, душ, альянсу, спорядження, Сансари і артефактів.

  WIKI магазину

  на самому початку слід сказати, що всі магазини мають ліміти на покупки. Магазини постачання і спорядження оновлюються 1 раз в день. Інші магазини оновлюються кілька разів на дню. Багато магазинів можна оновити примусово за алмази або за допомогою Токена поновлення. Токени можна витрачати тільки в магазині душ і магазині артефактів.

  У всіх магазинах набори товарів статичні. А в магазині душ і магазині артефактів кожне оновлення нагадує рулетку – випаде тобі можливість купити артефакт йди душу потрібного виду чи ні.

  З 60 рівня можна буде купити душу червоного героя Рубрум Л’Сі в магазині душ і магазині Сансари .

  У будь-якому магазині можна купити товар за алмази. Але витрачати спеціальну валюту можна тільки у відповідному магазині. Рекомендуємо не збирати і не шкодувати спеціалізовані гроші, а витрачати їх на потрібні речі, які підвищують Ваш БС. Так Ви зможете заробити більше грошей.

  У магазині є хороші ексклюзивні одноразові покупки при досягненні певного рівня гравцем або альянсом. Купівля їх вкрай рекомендується.

  Рюкзак

  Рюкзак

  У рюкзаку зберігається все що у Вас є, крім душ – для них є окремий місце зберігання. В інтерфейсі рюкзака можна відкрити скрині, випити пляшечки і перейти до відповідного інтерфейс використання речі. Іноді корисно знати, що у Вас зайвого накопичилося.

  Рулетка удачі

  Рулетка удачі

  Щоденна міні-гра, що нагадує рулетку (як не дивно). Її можна активувати через певний час, тому не забувайте періодично заглядати в гру.

  VIP

  VIP

  При досягненні певного рівня VIP вам будуть доступні щоденні подарунки і щотижневі покупки зі знижкою. VIP можна підняти навіть без вкладення реальних грошей – просто купите пакет рівня в магазині.

  Бонуси

  Бонуси

  Бонуси мають багато потрібних і корисних вкладок. Більшість з них орієнтовано на стимулювання гравця вкладати свої кровно зароблені гроші в гру. Інші навпаки дають різні бонуси і подарунки:

 • Отримання сили і алмазів . Двічі в день в обід і ввечері можна отримати по 100 сили і деяку кількість алмазів.
 • Два магазина. Тут з деякою знижкою можна купити речі як ті, які продаються в звичайному магазині, так і ексклюзивні товари. Оновлюються магазини регулярно.
 • Алмази за репост. Тут слід зробити застереження що зробити репост не так вже й просто – потрібно в телефон встановити спеціальний додаток від Facebook і авторизуватися в ньому. Інакше 100 алмазів в день Ви не отримати. Але рекомендуємо робити репост тільки для себе. Інакше Ваші друзі в Facebook здивуються щоденної реклами цієї гри.
 • Акції активності. Наприклад, потрібно виграти певну кількість битв в сюжетній компанії або перемогти на арені теж вказане число раз. Нагороди тут не сильно щедрий, але все одно отримувати їх приємно.
 • Щоденні нагороди. Всього в місяць можна забрати стільки нагород, скільки днів у місяці. Чи не пропускайте їх.
 • Заклик героя, самоцвітів, спорядження

  Заклик героя

  У ході призову можна виграти випадкового героя, самоцвіт, спорядження або матеріали для їх посилення. Всі заклики кожні 10 раз дають Вам особливу нагороду у вигляді помаранчевого героя, червоного самоцвіту або каменю поліпшення спорядження.

  Все заклики можна кілька разів на день здійснити безкоштовно і така ж кількість разів за алмази зі знижкою 50%. Мудрий Гик рекомендує користуватися щоденним безкоштовним закликом і відразу ж купувати заклик з 50% знижкою.

  У ході деяких активностей можна виграти кілька безкоштовних закликів на добу. Вони не впливають на вищевказані безкоштовні заклики і заклики зі знижкою в 50%

  Заклик героя може бути звичайний (зелені, сині і бузкові герої) і вищий (сині, бузкові і помаранчеві герої).

  план – щоденні видання

  ежедневки

  Щоденний план – це відмінний спосіб нічого не забути і отримати щедру нагороду. Рекомендуємо виконувати весь захід цього плану. Там же є вкладка «Досягнення» тут видається нагорода за досягнення певних успіхів у грі. Тут же виходять титули, які непогано підвищують Ваш БС

  Налаштування

  Налаштування

  У налаштуваннях можна побачити кількість Вашої ігрової валюти. А також дізнатися, коли заповниться сила і енергія персонажа. Це важлива інформація, яка дозволить дізнатися чи буде згоряти Ваша енергія і сила чи ні. Ліміт сили зростає збільшується кожен рівень на 1 одиницю. Ліміт енергії ніяк не збільшується. Якщо Ви отримаєте сили і енергії вище ліміту, то вони не згорять, просто перестануть вироблятися. Тому стежте, що б не був переліміт. Способів їх витратити дуже багато.

  Щоденний вхід

  Щоденний вхід

  Кожен день при першому вході вискакує повідомлення з проханням забрати нагороду. Нагороди тут даються дуже хороші, особливо в останній день / дні. Якщо Ви пропустили ігровий день, то нагороди не пропадуть, вони просто буду чекати вашого повернення. Тому не пропускайте ігрові дні.

  Акція на червоного героя

  Акція

  Акції червоного героя – це, мабуть, єдиний спосіб отримає сильного червоного героя. За алмази Ви отримуєте певні нагороди і збираєте слово Final Fantasy. За збір частин цього слова Ви отримуєте скрині душею червоного героя. Тому збирайте алмази і тратте (спускайте) їх на акції.

  Подарункові коди і набори в Final Fantasy: Пробудження

  Подарункові коди і набори

  Подарункові коди, набори, алмази інші цінні призи розігруються на офіційних сторінках гри:

  https://www.facebook.com/finalfantasyawakening.ru/

  https://vk.com / mobileff

  Щоразу умови розіграшу міняються. Так само на цих сторінках публікуються анонси оновлень і інша цінна інформація, тому рекомендую підписатися.

  куди водити коди в грі Final Fantasy Awakening. Щоб отримати сюрприз, необхідно ввести спеціальний промокод. Зробити це можна в меню “Бонуси” (Benefit), яке розташоване у верхньому правому куті екрану. Потім слід перейти в розділ “Подарунковий код” (Kode Hadian), де вводяться символи коду. Після того, як ви ввели дані, слід підтвердити операцію “Обміняти” (Tukar).

  Це захоплююча гра, розробники якої періодично балують користувачів гарними подарунками. Ми зібрали для вас найсвіжіші та доступні для отримання промокодом з усього інтернету.

 • Oam0nday – 1000 сила Ейдолона, 50 токенов поновлення, 2 таємних купона обмінних, випадковий помаранчевий самоцвіт.
 • Af0600100000j2m – 200 алмазів 1000 експериментальних грошей, 300 каменів поліпшення.
 • Ae0500100000xah – 200 алмазів, 10 книг поліпшення досвіду, 5 пляшок зілля енергії.
 • Ag7001000003u7 – 200 алмазів, 4 сувої дорогоцінної лотереї, 5 каменів проміжного досвіду.
 • Aq0v0010000097q – 100 алмазів.
 • Ar0w00100000b84 – 1000 сила Ейдолона.
 • As0x00100000v8n – 100 каменів поліпшення.
 • At0y0010000040b – 1000 експериментальних грошей.
 • Sdfyjxt – 200 алмазів, 5 книг поліпшення досвіду, 3 зілля Стаміни.
 • Narkxcvz – 200 алмазів, 3 елементи крижаний блискавки, 5 токенов оновлення.
 • Rotisfcr – 200 алмазів, 800 експериментальних грошей , 100 каменів поліпшення.
 • Arqimwve – 200 алмазів, 2 сувою дорогоцінної лотереї, 3 каменю проміжного досвіду.
 • Indonesiaraya – 100000 монет, 10 книг поліпшення досвіду.
 • Ad0400w99100ykh – 200 алмазів 1000 сила Ейдолона, 200 – книг досліди (Е).
 • Коди швидко застарівають. Час від час наш сайт – Мудрий Гик. Тут ми будемо, по можливості, додавати нові подарункові коди гри. Не пропустіть, так як деякі коди діють обмежений час!

  Автор статті: Яро