Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Fallout Shelter: Поради, WIKI, Огляди

FALLOUT SHELTER (Фоллаут Шелтер) – це симулятор притулку на андроїд зі світу Fallout, випущений американською компанією Bethesda Game Studios 14 червня 2015 року. Жанр гри: Симулятор. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Краще Fallout Shelter завантажити на комп’ютер (ПК) за цим посиланням і грати в дозволі Full HD з максимальною графікою, без гальм і зі збереженням прогресу. Просто скачайте емулятор прихильника чи критика наразі Google Play, встановіть гру в вікні, що з’явилося і Ви станете Мудрішими всіх.

Зміст статті

Fallout Shelter

 • Що дають параметри SPECIAL?
 • Як отримати Містера Помічника?
 • Будуємо Притулок правильно
 • Секрети Кімнат
 • Як залучити жителів?
 • Як народити дитину?
 • Як спіймати Загадкового незнайомця?
 • Все про Зброя
 • Гайд по Броні
 • Таблиця Костюмів
 • Все Вихованці в грі
 • Проходимо Пустка правильно!
 • Секрети Завдань
 • Fallout Shelter: параметри SPECIAL

  у кожного жителя в грі є спеціальні параметри (SPECIAL), за якими можна дізнатися в якій кімнаті людина буде ефективніше працювати. Щоб подивитися характеристики слід клацнути по жителю, в віконці, що з’явилося будуть написані основні властивості.

  Параметри жителів SPECIAL

  Сила (S) – потрібна для роботи в генератор (знижує час вироблення енергії), також сила збільшує втрати, тому важлива дослідникам поверхні і охоронцям. Дозволяє жителям відкривати закриті контейнери.

  Сприйняття (P) – необхідно для роботи на Станції обробки води. Характеристика збільшує огляд і підходить для досліджень, тому що дає можливість принести більше їжі. Житель, у якого достатня кількість цього показника, може знаходити занедбані будівлі.

  Витривалість (E) – потрібно для роботи в коморі і в Пункті розливу ядер-Коли. Дає підвищений опір радіації і збільшує окуляри життів. Ці показники дає жителю можливість довше перебувати на поверхні.

  Харизма (С) – підвищує привабливість для протилежної статі, що зменшує період народження дитини. З таким параметром добре працювати на Радіостанції, підвищується можливість закликати нових людей, при цьому знижується час між закликами. На пустки людина може завести нові знайомства і проводити бесіди.

  Інтелект (I) – дозволяє працювати в Секретної лабораторії і Медичному пункті. Властивість знижує вплив радіації на жителів і дозволяє швидше відновлювати окуляри здоров’я. На поверхні це властивість дає можливість надавати першу допомогу пораненим людям.

  Спритність (A) – дозволяє успішно працювати в їдальні і в саду. Параметр дозволяє швидше готувати їжу. Також підійде охоронцям, тому що спритність підвищує швидкість атаки. На поверхні житель зможе швидше і без поранень втекти від розбійників і агресивних тварин.

  Удача (L) – підвищує шанс отримати більше кришок, також підвищує число кришок при закінченні роботи. Збільшує шанс успішного прискорення роботи кімнати без аварії. На пустки підвищує ймовірність знайти кришки при зборі предметів.

  Інші параметри жителів

  Імена – у кожного жителя є своє ім’я, за яким можна його вибрати зі списку (перебувати в верхньому лівому кутку екрана). Але не завжди зрозуміло, кого саме потрібно вибрати в даний момент, тому радиться просто перейменувати людини в ясна для гравця назву. Наприклад, якщо житель працювати в генератор, то можна написати “Генератор 1” (тому що з часом працівників ставати багато). Також гравцеві буде простіше, якщо житель покинув робоче місце, повернути його назад.

  Щастя – у кожного жителя є індикатор, за яким можна визначити задоволений він життям чи ні. Щасливі люди краще працюють і швидше заводять стосунки. Люди виявляють невдоволення від: нестачі ресурсу, їжі, води, від неправильно обраного місця роботи. Щастя знижується після аварійної ситуації в кімнаті. Поліпшити показник можна розподіливши людей на роботу за рівнем параметрів, періодично лікувати їх і давати відпочити. Після отримання нового рівня у людини щастя збільшується. Також люди задоволені якщо прискорення роботи в кімнаті пройшло успішно.

  Здоров’я – індикатор здоров’я перебувати під профілем персонажа в меню жителя. При нестачі здоров’я у робочого падає щастя, потрібно постійно стежити за здоров’ям. Воно зменшується після подій в кімнатах і досліджень на поверхні. Лікувати жителів можна стимуляторами і антірадіном. Чим вище рівень людини, тим більше шкала здоров’я.

  Щоб не втратити жителів, необхідно постійно стежити за рівнем їх здоров’я, щастя. Покращувати вхідні двері в Притулок (від нападу ворогів) і видати всім членам громади зброю. Слід пам’ятати, що діти і вагітні жінки в обороні житла не беруть участь, тому їм не варто видавати зброю.

  Fallout Shelter: Містер Помічник

  Хто такий Містер Помічник в Fallout Shelter

  Це додатковий персонаж, який допомагає стежити за безпекою в Притулок. Слід поставити його працювати в кімнату, де вироблений ресурс. При цьому Помічник охоронятиме поверх, на якому він виконує роботу. Як тільки на рівні відбувається подія або з’являться вороги, Робот самостійно відправитися в кімнату, де трапилася проблема. Ворога він буде переслідувати по всьому рівню. Але якщо біда трапилася на іншому поверсі, Помічник туди не переміститися. Отже, для кожного рівня необхідний свій Робот.

  Робот не є жителем Притулку, тому його появи в кімнаті не веде за собою вигнання з робочого місця робітника. Також він не впливає на підвищення досвіду жителям, на відсоток аварії в кімнаті. Якщо у гравця на акаунті кілька Притулків, то Помічник буде закріплений тільки за тим бункером, де з’явився. Переміщати Робота між Притулками не можна.

  Робота Містера Помічника на пустки

  Робота можна відправити на поверхню для збору кришок. При цьому він буде входити до складу жителів, які досліджують Пустка. Всього на поверхні може одночасно перебувати до 5 істот від одного бункера.

  Помічник може знайди 5000 кришок. Проводячи дослідження, Робот не вступає у взаємодію з іншими людьми на пустки, але може відбиватися від агресивних істот. Пробувши 4 доби (приблизно стільки необхідно часу, щоб він набрав повні сумку кришок) на поверхні, Робот повернеться додому.

  Як в Fallout Shelter отримати Містера Помічника?

  У грі є декілька варіантів того, як можна отримати домашнього Робота:

 • Придбати в магазині за реальні кошти. Можна купити скільки душа забажає, але є обмеження по використанню роботів: на одному поверсі може розташовуватися тільки один Помічник, другого додати не дасть механіка гри.
 • Робот може бути в одній з карт, які випадають з ланч-боксів. Шанс випадання невеликий, тому сильно сподіватися отримати Помічника таким чином не варто.
 • Помічник дається після виконання спеціальних завдань.
 • Знайти Помічника на поверхні.
 • Загальна кількість роботів на одне Притулок не може перевищувати кількість поверхів і ще 5 штук для пустки. Решта отримані Помічники можуть спокійно лежати в нерозпечатаній коробці в коморі.

  Як в Fallout Shelter починають Містера Помічника?

  Робот може дуже довго працювати, він надійний і отримує мінімальний відсоток втрати при атаках ворогів і під час аварій на поверсі. Помічник буде довго вірою і правдою служити доглядачеві Притулку. В ході використання Робота неможливо полагодити, тому доведеться чекати поки він не загине від рук нападників. В цьому випадку його можна відновити за 2000 кришок. Процес воскресіння проходить також як у жителів підземелля.

  Якщо на лагодження Помічника не вистачає кришок, або вони необхідні для інших потреб, то відправте Робота, у якого мало здоров’я, досліджувати поверхню. Перебуваючи на пустки, Андроїд не загине, так як він не отримує ушкоджень поза бункера.

  Як в Fallout Shelter видалити Містера Помічника?

  Є кілька способів того, як видалити непотрібного Робота з підземелля:

 • Дочекатися поки він не загине від лап нападників на поверх монстрів.
 • Прискорити вироблення ресурсу в кімнаті, де працювати Андроїд. Як тільки ресурс скінчитися, з’являться скорпіони, які вб’ють Помічника.
 • При обох способів, після загибелі Робота, необхідно просто прибрати його останки.

  Містер Помічник дуже корисна штука в Fallout Shelter, особливо на перших етапах гри, коли у жителів мало зброї або їх не вистачає для робіт в підземеллі і на поверхні. Для того, щоб не було перенасиченості Роботами, необхідно стежити за відкриттям коробок і не купувати їх багато в магазині.

  Fallout Shelter: Притулок

  Притулок – це своєрідний бункер, в якому ховаються люди від радіоактивного зараження. Гравець є доглядачем підземелля, повинен його розвивати, покращувати умови життя мешканців, захищати людей від нападу монстрів. Суть гри полягає саме в тому, щоб розвивати притулку.

  Як правильно будувати притулок в Fallout Shelter?

  Номер притулку. На одному акаунті у гравця може бути тільки 3 притулку . При створенні бункера необхідно дати йому номер. Можна вибрати будь-яку тризначну цифру, номер не впливає на характеристики підземелля, і не дає ні які бонуси. Просто ця назва пункту проживання. Також при створенні притулку необхідно вибрати складність гри:

 • Звичайний режим – йде за замовчуванням. Вибравши цей режим гри, геймер буде спокійно і методично розвиватися, чекати нападу монстрів, відбивати їх.
 • Режим виживання – тут потрібно поставити галочку у верхній частині екрану при створенні підземелля. Цей режим передбачає динамічний розвиток з постійними атаками монстрів на житло. Цей варіант гри рекомендується вибирати вже досвідченим гравцям.
 • Старт гри. Після того, як гравець створив бункер, йому пропонується пройти навчання. Тут і криється перша небезпека, яка може привести до неправильної розстановці кімнат. Справа в тому, що механіка гри розрахована на об’єднання 3 кімнат. Якщо кімнати розподілені по одній, вони менш ефективні. Покращуючи кімнати окремо, гравець заплатить більше кришок, ніж об’єднані приміщення. Про ефективність об’єднання гравцеві скажуть набагато пізніше, тому легко припуститися помилки в побудові бункера.

  Розподіл жителів. Поки гравець не побудував генератор, їдальню і станцію очищення води, варто залишити жителів біля входу. Але варто пам’ятати, що кімнати необхідно об’єднувати. Тому кімнати, які дають ресурси: енергію, їжу і воду, радиться розташувати праворуч від ліфтів. При цьому, генератор рекомендується поставити на другому рівні. Коли відбудеться нестача енергії, то приміщення, розташовані далеко від генератора згаснуть першими.

  Тепер, коли перші кімнати розставлені, можна запускати мешканців. При розподілі людей по кімнатах, необхідно розставляти їх по рівню параметрів SPECIAL. Наприклад, в генератор підійдуть робочі з найвищим властивістю Сили (S). В першу чергу потрібно заповнити приміщення, які дають ресурси. Якщо людей не вистачило на житлові кімнати, немає нічого страшного, з часом до бункера будуть підходити ще жителі або випадуть з ланч-боксів.

  Енергія – це дуже важливий ресурс для життєдіяльності Притулку. На старті гри можна побудувати 3 кімнати, об’єднавши їх разом. Потім зробити поліпшення. Слід пам’ятати про те, що на багато кімнат енергії може не вистачити. Якщо шкала з показником енергії ставати червоним, то стануть відключатися кімнати. Спочатку будуть вимкнені далекі приміщення. Як тільки кімната потемніє, вона перестане виробляти ресурси, тому столову і станцію по очищенню води слід розмістити поруч з енергостанція. Надалі гравцеві доведеться будувати нові генератори. Їх теж слід ставити разом.

  Вода . Впливає на життєдіяльність людей. Без води швидко падає рівень щастя, і жителі починають погано працювати. Без відсутності води у людей поступово втрачається здоров’я. Це основний ресурс після енергії. Без води перестає працювати харчоблок.

  Їжа. Також необхідна поселенцям, і від її нестачі люди стають нещасними. Виробництво сповільнюється. Шанс на прискорення роботи ставати мінімальним, збільшуються події. Необхідно стежити за тим, щоб в їдальні працювали жителі з високим показником Спритності.

  Планування Притулку в Fallout Shelter

  Перш за все варто подумати над тим, що на житло будуть нападати монстри з пустки, тому важливо розташувати на верхніх поверхах кімнати з сильними мешканцями. Наприклад, більше користі при боях можуть принести робочі Генератора і водоочисні станції. Якщо кімнати розташовані близько до входу (наприклад, на верхньому поверсі підземелля), то саме в них почнеться перша битва. Просто поставити кімнату з сильними жителями недостатньо, необхідно забезпечити їх зброєю і бронею. Краще поставити на верхніх поверхах на роботу мешканців з високим рівнем.

  Житлові кімнати слід розташувати нижче. На першому етапі гри можна поставити житлове приміщення на 3 рівні зліва від ліфта. При небезпеки туди необхідно переміщати вагітних жінок і дітей.

  Кімнати, які дають підвищення характеристик (спортзал), медпункт, комори, можна розташувати на старті гри зліва від ліфта. Їх не обов’язково робити великими, вистачить по 2 приміщення. На перших етапах не обов’язково будувати комору – туди все одно нічого ставити. Краще витратити кришок на поліпшення кімнат, що дають ресурси. Так вони швидше будуть вироблятися.

  Як будувати Притулок в Fallout Shelter?

  Для того, щоб побудувати кімнату, слід зайти в меню будівництва (молоток в правому нижньому кутку). Там будуть показані абсолютно всі кімнати в грі, але доступні будуть на старті тільки декілька з них. У міру того, як в бункері будуть з’являтися нові мешканці, будуть відкриватися нові споруди. Внизу кожного приміщення буде написано скільки потрібно людей, щоб його відкрити.

  Іноді жителі приходять швидко, або випадають нові з ланч-боксів, але іноді доводиться довго чекати їх появи. У таких випадках необхідно мотивувати жителів на народження дітей. Максимальний рівень кількості жителів в 1 Притулок 200 чоловік. Цей фактор варто враховувати при будівництві і розподілі кімнат.

  Будувати кімнати необхідно тільки тоді, коли для них буде досить жителів. Мешканців, які поки не поміщаються в бункері, можна відправити на поверхню в розвідку.

  При будівництві нових кімнат необхідно буде розбивати каміння, які знаходяться близько Притулку. Варто операція не дорого, всього 175 кришок, але про це теж слід пам’ятати, щоб в потрібний момент не було несподіванок.

  Fallout Shelter: Кімнати

  Як правильно побудувати кімнати в Fallout Shelter?

  на старті гри при завантаженні слайдів натиснути на кнопку “Пропуск”, то навчання не буде, це дасть можливість гравцеві розподіляти кімнати на свій розсуд, без примусово поставленої на 1 рівні житлової кімнати. Але якщо гравець все ж запустив Притулок з навчанням, то радиться виконати наступні дії з видалення 1 житлової кімнати:

 • Коли гра запропонує побудувати Генератор, необхідно встановити його на 2 рівні праворуч від ліфта.
 • Далі необхідно буде відправити 2 підійшли людини на роботу в Генератор.
 • Потім гравцеві пропонується прискорити роботу в приміщенні (варто виконати цей крок).
 • Потім гравцеві запропонують побудувати Столову. Її слід розташувати на 3 рівні під Генератором. Як говорилося вище, при нестачі енергії, в першу чергу будуть відключатися кімнати, розташовані далеко від Генератора. Тому приміщення, що виробляють важливі ресурси, повинні перебувати близько енергоблоку.
 • Гра запропонувати побудувати Станцію по обробці води. Її можна поставити зліва на 2 або 3 рівень.
 • Потім прибіжать нові люди, рекомендується їх залишити поки біля входу.
 • Навчання закінчено, і гравець може самостійно розставляти приміщення. Поки люди стоять біля входу, необхідно побудувати на рівні, де немає Станції, зліва від ліфта ще 1 житлову кімнату.
 • Тепер можна видалити житлове приміщення на 1 рівні. Це необхідно для того, щоб поставити в ряд 3 Станції Необхідно видалити раніше поставлену Станцію і побудувати нову на 1 поверсі бункера.
 • Слід розподілити гравців по кімнатах. Вибирати жителів слід по їх параметрами SPECIAL.
 • Якщо на 1 рівні розташувати Станцію по переробці води, там будуть працювати робочі з підвищеним параметром сприйняття (Р). Ця характеристика підвищує рівень володіння зброєю. Тому в першу чергу цих жителів необхідно забезпечити зброєю. Під час нападу рейдери побіжать спочатку на Станцію (з механіки гри вони в першу чергу побіжать до упору по 1 рівню, потім по найближчому ліфта спускаються і побіжать направо до упору, і потім наліво, так повторюється з кожним рівнем). Якщо ворога зустрінуть жителі зі зброєю, то вони швидко розберуться з ворогами.

  Як в Fallout Shelter переміщати кімнати?

  Варто відразу зазначити, що в Fallout Shelter міняти місцями кімнати або переносити їх в інше місце не можна! Якщо гравець побудував приміщення, яке з часом потрібно перенести, то доведеться його спочатку видалити, а потім побудувати в іншому місці. При цьому, якщо кімната є прохідною, то видалити її неможливо, поки є далекі приміщення.

  Також не можна видалити кімнату, якщо в ній знаходяться люди. Для видалення приміщення необхідно вивести звідти людей. Якщо необхідно прибрати житлову кімнату, то варто спочатку перевірити чи вистачить залишилися ліжок для жителів. Якщо житлову кімнату неможливо видалити через нестачу місць, то слід побудувати житлове приміщення в іншому місці.

  Розташування кімнат у Fallout Shelter

  Для того, щоб вірно розмістити кімнати в підземеллі, потрібно знати їх призначення. Тоді стане зрозуміло, куди слід поставити приміщення. Важливо пам’ятати, що деякі кімнати спочатку будувати не обов’язково, просто варто відкрити приміщення, як воно стане доступним. В першу чергу необхідно будувати і покращувати кімнати для виробництва ресурсів, костюмів, зброї. У другу чергу можна будувати і покращувати приміщення. Деякі кімнати рекомендується будувати в міру необхідності. Наприклад, житлові приміщення, комори, медпункт і лабораторію.

  Функції кімнат в Fallout Shelter

  Двері Притулку – захищає жителів від радіації і ворогів, які бігають по пустки. Двері, як і будь-яке приміщення в підземеллі необхідно покращувати. З кожним новим рівнем, підвищується міцність двері. Після нападу рейдерів, розбита двері автоматично відновлюється. Для охорони бункера потрібно поставити людей, у яких підвищено характеристики Сили і сприйняття. Також їх необхідно одягнути в броню і видати наймогутніша зброя.

  Ліфт – переміщає всіх істот між поверхами. Він не вимагає поліпшень і не захищає жителів від ворогів. Його слід розмістити з двох сторін підземелля, щоб жителі швидко могли потрапити на інший рівень в разі небезпеки. Якщо гравець будує новий ряд ліфтів, то після побудови першого, другий підйомник з’явитися автоматично.

  Житлова кімната – ці приміщення рекомендується об’єднувати по 3 штуки і потім покращувати їх. Ця кімната впливає тільки на знайомства двох персонажів протилежної статі, де відбувається зачаття дитини. Потім партнерів можна розподілити по робочих місцях. Ці кімнати на старті гри годі й покращувати. Для того, щоб містилося більше жителів в бункері, необхідно мати відповідні число житлових приміщень. Звичайно, не варто фанатично будувати житло, досить будувати по одній кімнаті. Як тільки ліжок буде не вистачати, гра сама повідомить про це.

  Генератор – так само як і житлове приміщення, доступний для будівництва на старті гри. Його слід будувати з урахуванням того що в подальшому 3 Генератора можна буде об’єднати. Краще перший енергоблок поставити на 2 рівні. Він дає енергію, найважливіший ресурс в грі. Слід його по максимуму покращувати відразу як є можливість. Тут повинні працювати жителі з підвищеною Силою. Якщо є рідкісні або легендарні мешканці, то можна їх поставити на роботу на електростанцію. Роботу в генератор необхідно періодично прискорювати.

  Їдальня – виробляє їжу, її необхідно побудувати на старті гри під Генератором. Якщо буде мало енергії, харчоблок буде продовжувати працювати. Приміщення рекомендується з’єднати з 3 кімнат в одну. В їдальні працюють кухарі з підвищеним параметром Спритності.

  Станція обробки води – дає воду, важливий ресурс в грі. Її рекомендується будувати на 1 рівні. Як пояснювалося вище, це обумовлено не тільки близькістю до генератора, а й можливістю швидкого відбиття атаки.

  Комора – споруда відкривається, коли в бункері буде 12 осіб. Це приміщення необхідно, щоб максимально підвищити кількість одягу і зброї. Її можна будувати по 1 або з’єднати 2 кімнати. З кожним поліпшенням, збільшується місткість сховища. Для роботи на складі необхідно мати підвищену Витривалість.

  Медпункт – тут працюють жителі з підвищеним Інтелектом, і виробляють стимулятори. Вони підвищують рівень здоров’я у жителів, важливо дати з собою шприци з ліками, яке поповнить життя на поверхні. Можна з’єднати 2 кімнати. З кожним рівнем лазарет зменшує час виробництва стимулятора. Медпункт доступний для будівництва, коли в Притулок буде перебувати 14 осіб.

  Лабораторія – буде доступна, як тільки в підземеллі набереться 16 мешканців. Тут виробляється антірадін, який знижує рівень радіації. Тут працюють жителі з підвищеним показником Інтелекту. З кожним поліпшенням, знижується час виробництва вакцини.

  Кабінет доглядача – це місце, де доглядач Притулку (гравець) проводить багато часу, покращуючи підземеллі. Насправді, приміщення необхідно, щоб отримувати завдання (їх можна побачити в меню у вкладці “Завдання”).

  Радіостудія – для відкриття цієї кімнати потрібно 20 жителів підземелля. Тут працюють люди з підвищеною Харизмою, які підвищують відсоток щастя мешканців бункера, а також дозволяють залучити нових мешканців з поверхні. Рекомендується поєднати 3 кімнати радіостудії, що підвищить відсоток залучення людей з пустки.

  Збройна майстерня – тут виготовляється зброя, чим вище рівень майстерні, тим вище потужність зброї. Кімната займає три клітини, тому поєднання неможливо. Відкривається для побудови якщо з’явилося 22 жителя. Перше поліпшення майстерні можливо, якщо в бункері є 45 жителів, а друге – при 75 жителів.

  Кімната з тренажерами – тут мешканці підземелля зможуть тренуватися, тим самим підвищуючи свої характеристики сили. Чи стане доступна для будівництва, як тільки в Притулок буде 24 людини. З кожним новим рівнем, час тренування в кімнаті зменшується на 1 хвилину. Тренажерний зал збільшує загальний відсоток щастя в бункері.

  Спортзал – тут мешканці будуть підвищувати показник Спритності. Показники спортзалу ідентичні з кімнатою для тренувань. Відкриється для побудови, як тільки в підземеллі буде 26 жителів.

  Збройна кімната – призначена для поліпшення параметра сприйняття. Для будівництва стане доступна, коли в Притулок буде 28 чоловік. Показники Збройової ідентичні з кімнатою для тренувань.

  Класна кімната – підвищує показник Інтелекту у жителів. Відкривається після того, як набереться 30 жителів. Показники Классной кімнати ідентичні з кімнатою для тренувань.

  Майстерня костюмів – призначена для пошиття одягу. Можна будувати після того, як в Притулок буде 32 людини. Кімната займає три клітини, тому поєднання неможливо. Перше поліпшення можливо після того, як в бункері буде 55 осіб. При цьому буде проводитися рідкісна одяг. Друге поліпшення дозволяє виготовляти легендарну одяг, можна поліпшити після того, як число жителів складе 90 осіб.

  Зал фітнесу – кімната призначена для поліпшення параметра Витривалості. Відкривається після того, як набереться 35 чоловік. Показники Залу ідентичні з кімнатою для тренувань.

  Вітальня – тут жителі можуть тренувати Харизму. Відкривається після того, як в підземеллі буде 40 осіб. Показники Вітальні ідентичні з кімнатою для тренувань.

  Ігрова кімната – призначена для підвищення Удачі. Відкривається після того, як в підземеллі буде 50 осіб. Показники Ігровий ідентичні з кімнатою для тренувань.

  Ядерний реактор – призначений для виробництва енергії. Тут працюють жителі з підвищеним показником Сили. Відкривається для будівництва після того, як в Притулок буде 60 осіб. Реактор дає дуже багато енергії, тому його слід розмістити (заздалегідь залишити місце) в центрі важливих приміщень. Наприклад, близько Сада, Кімнати фільтрації води або Пункту розливу ядер-коли. Кімнати з реактора можна об’єднувати і покращувати спільно.

  Сад – дає поживу, в ньому працюють жителі з підвищеним параметром Спритності. Відкривається після того, як набереться в бункері 70 осіб. Кімнати можна поєднувати. Краще облаштовувати приміщення близько Ядерного реактора. Після поліпшень знижується час приготування їжі.

  Кімната фільтрації води – відрізняється від Станції очистки води тільки кількістю виробництва. Буде доступна, як тільки в Притулок набереться 80 чоловік. Кімнати рекомендується об’єднувати і покращувати. Чим вище рівень кімнати, тим менше часу витрачається на переробку води. Тут працюють люди з підвищеною характеристикою сприйняття.

  Пункт розливу ядер-коли – це приміщення виробляє одночасно воду і їжу. Для роботи потрібна Витривалість. Швидкість розливу залежить від числа зайнятих на виробництві жителів. З кожним новим рівнем пункту, знижується час розливу напою.

  При розстановці і поліпшенні кімнат, необхідно пам’ятати, що об’єднати можна тільки приміщення одного рівня. Наприклад, якщо один Генератор 1 рівня, то його не можна з’єднати з Генератором 2 рівня.

  Fallout Shelter: Як залучити жителів

  як залучити жителів в грі Fallout Shelter?

  Від кількості мешканців підземелля залежить розвиток бункера, рівень щастя і виробництва ресурсів. Одного разу в грі настає такий момент, коли мешканців катастрофічно не вистачає. Навіть якщо в Притулок часто народжуються діти, не рятує ситуацію. Тому необхідно побудувати Радіо студію, бажано не одну.

  Жителі діляться на 3 види:

 • Звичайні – мають всього до 13 пунктів SPECIAL. Можуть народжуватися в Притулок. Складають більшу частину населення.
 • Рідкісні – даються за завдання, можна отримати з ланч-боксів. Приходять вже прокачаний на 5 – 10 рівнів з хорошою одягом і зброєю.
 • Легендарні – можна отримати з ланч-боксів. Мають підвищений рівень параметрів SPECIAL. Спочатку мають високий рівень, відмінну амуніцію і просунуте зброю. Можуть бути покликані з поверхні (це трапляється дуже рідко). Рідко гравець може отримати персонажа за проходження завдання.
 • Радіостанція привертає увагу людей, які знаходяться на пустки. Для роботи на рей потрібні жителі з підвищеною Харизмою. Передачі залучають біженців, і вони приходять до дверей Притулку. Чим вище рівень радіостанції, тим більше людина зверне увагу на бункер.

  Легендарні жителі в Fallout Shelter

  Ім’я персонажаКостюм (підвищення параметрів SPECIAL) Зброя (шкоди) Авраам ВашінгтонДомашняя одяг Авраама (E + 1, I + 2 , A + 2, L + 2) Гвинтівка Лінкольна (4 – 9) Алістер ТенпенніКостюм Тенпенні (P + 2, C + 2, I + 2, L + 1) Гвинтівка “Вікторія” (10 – 15) АматаКомбінезон Притулку (стандартна одяг , додає + 5 шкоди) Пістолет “Самотній мандрівник” (2 – 7) ЛютікКостюм Лютик (S + 2, P + 2, E + 2, C + 1) нетБучКостюм тунельних Змій (P + 2, E + 1, C + 2 , A + 2) Пістолет “Самотній мандрівник” (2 – 7) Полковник ОтемФорма Отем (S + 2, P + 2, E + 2, C + 1) Пістолет “Гроза контрабандиста” (7 – 12) Сповідник КромвельТряпье сповідника Кромвеля ( P + 2, E + 2, L + 2, I + 1) нетДоктор ЛіЛабораторний халат вищого класу (I + 7) нетСтарейшіна ЛайонсРяса старійшини (C + 4, A + 3) Пістолет “Гроза контрабандиста” (7 – 12) Трунар ДжонсКостюм трунаря Джонса (P + 2, C + 2, L + 2, I + 1) Пістолет “Блекхок” (3 – 8) ДжеймсЛабораторний халат вищого класу (I + 7) Рево львер Білла Дикуна (1 – 6) ДжерікоТаежная шкіряна броня (S + 3, E + 4) Гвинтівка “Інфільтратор” (8 – 13) Лукас СіммсПлащ шерифа (P + 2, E + 5) Гвинтівка “Інфільтратор” (8 – 13) Мойра БраунКомбінезон механіка вищого класу (A + 7) нетМістер БёркТоржественная одяг, що приносить удачу (L + 7) Револьвер Білла Дикуна (1 – 6) Престон ГарвіФорма Мінітмен (S + 2, P + 2, E + 2, A + 2) Лазерний мушкет (10 – 13) Страж ЛайонсСіловая броня T-51f (S + 4, P + 3) Лазерне рушницю (12 – 17) Писар РотшільдОдеяніе скриптора Ротшильда (P + 2, C + 2, E + 1, I + 2) Пістолет “Самотній мандрівник” (2 – 7) Вищий паладин КроссСіловая броня T-51f (S + 4, P + 3) Пістолет “Гроза контрабандиста” (7 – 12) ТрідогнайтКостюм Трідогнайта (P + 2, C + 5) нетПайперКостюм Пайпер (P +2, E + 2, A + 2, L + 2) нетСтарік ЛонгфеллоРваное пальто (P + 2, S + 2, E + 2, C + 2) Гвинтівка “Генрієта” (13 – 16)

  У грі є можливість поміняти легендарним жителям зброю, а ось одяг залишиться при них.

  Fallout Shelter: Як народити дитину?

  Як народити дитини в Fallout Shelter? Один із способів отримання жителів в Притулок – народження дітей. Для цього необхідно поселити двох різностатевих мешканців підземелля в житлову кімнату (краще, якщо пара буде перебувати в приміщенні одна). Партнерка, як правило, повинна мати підвищений показник Харизми. Але, як показала практика, абсолютно не важливо скільки Харизми має чоловік або жінка, головне, щоб вони були в кімнаті одні. Спочатку вони підходять один до одного, мило розмовляють. Через пару годин вони усамітнюються. Чим вище рівень Харизми партнерів, тим швидше у них закінчиться діалог (на інше цей параметр не впливає). Іноді чоловік вибирає дівчину з низьким показником Харизми, хоча в кімнаті буде розташовуватися дама з високим параметром “привабливості”. Після усамітнення обидва партнери виходять, при цьому жінка вже вагітна.

  Якщо гравець хоче постійно мати нових жителів, то чоловіка можна залишити в кімнаті, а вагітну матусю відправити на місце роботи. Нові відносини почнуться і завершаться ідентично попереднім. Діти не можуть вступати в стосунки з одним з батьків.

  Через скільки народжується дитина в Fallout Shelter? З моменту зачаття до пологів повинно пройти близько 3 годин реального часу. В цей час жінка може виконувати будь-яку роботу, на яку її призначить доглядач. Народити вона може в будь-якій кімнаті (де в той момент знаходиться). Дитино успадковує параметри обох батьків. Чим вони вище, тим вище показник характеристик у малюка. Багато гравців вибирають батьком легендарного жителя.

  Що відбувається після народження дитини? Після народження малюк наданий сам собі. Його ніхто не виховує, він бродить по поверхах бункера. Гравець може дати йому ім’я або залишити запропоноване. Після народження малюка, гра додає до списку мешканців ще одного. Але поки дитина не подорослішав, він не бере участь в роботі жителів. Зростання триває близько 3 годин. Після закінчення росту система сповістить про те, що малюк виріс і є повноцінним жителем Притулку. З цього моменту його можна відправити на роботу, на Пустка. Розвивається він як звичайні жителі.

  Fallout Shelter: Загадковий незнайомець

  Загадковий незнайомець – це додатковий персонаж у грі. Він з’являється кожні 5 хвилин в найнесподіваніших місцях бункера. Щоб знайти його слід бути уважним. Гра оповіщає доглядача про його появу специфічним сигналом. При пошуку незнайомця слід якомога далі відсунути камеру. Якщо дуже близько розглядати кімнати, він відразу зникне.

  Для чого потрібен загадковий незнайомець? Якщо клікнути по фігурці персонажа, то сам він зникне, але залишить в подарунок нагороду – кришки. Кількість кришок не регламентоване, іноді випадає всього кілька десятків, іноді кілька тисяч кришок.

  Завдання на Незнайомця – в грі є кілька квестів, в яких необхідно знайти незнайомця. За виконання завдань дається ланч-бокси. Незнайомець одягнений у світло-коричневе пальто з піднятим коміром, на голові темно коричнева капелюх.

  Fallout Shelter: Зброя

  Зброя необхідно , щоб відбивати напад монстрів на Притулок, для походів на поверхню. В першу чергу, необхідно його видати жителям з хорошими характеристиками Сили, сприйняття і Витривалості. У грі передбачено багато різновидів зброї. Кожна зброя має 6 рівнів прокачування і прив’язане до характеристик SPECIAL. Основне поділ – це поділ за типом (важке, легке, бластерное). Можна розділити зброю за ступенем унікальності: звичайне, рідкісне і легендарне.

  Виробництво зброї

  Багато видів зброї можна зробити і поліпшити в Збройової майстерні. Зброя виготовляється з креслень і різного мотлоху. Деякі предмети, які потрібні для виробництва зброї не можна знайти, а тільки зібрати. Вони відзначені спеціальним значком. Перед виготовленням нового предмета, слід переконатися чи є місце на складі. Якщо місця немає, то необхідно побудувати додаткову комору.

  Після того, як буде побудована майстерня, туди необхідно направити робітника. Для створення зброї потрібно виділити кімнату, внизу екрану з’явитися меню збройової, де буде іконка “Створити”. Слід натиснути на неї, відкриється список того, що можна виготовити і які предмети необхідні для цього. У списку показано час виробництва, кількість шкоди, скільки кришок необхідно віддати за виробництво. Деякі предмети необхідно розблокувати перед виробництвом (просто натиснути на “Відкрити”).

  Поліпшення зброї. Для того, щоб поліпшити зброю, необхідно підвищити рівень Збройової майстерні. Вибрати зброю можна з того ж списку “Створити”. У першому стовпчику буде намальовано зброю, яке необхідно зробити. Його слід розблокувати. Тут же можна зробити рідкісне зброю (необхідний креслення). Для виробництва легендарного зброї потрібно ще раз поліпшити Збройна майстерню. Зброя більш високого класу не вимагає для виготовлення вже наявні предмети. Воно виготовляється з непотребу, а низкоуровневое зброю можна продати або розібрати на мотлох.

  Наймогутніша зброя в Fallout Shelter

  Найпотужнішим зброєю в грі є легендарне зброю. Його можна отримати з ланч-боксів, виготовивши в Збройової майстерні 3 рівня, знайти на пустки або отримати із завдань.

  Найменування зброї Втрати Де найтіПредмети для ізготовленіяПарамеnр SPECIALКрасная ракета (пневматичну рушницю) 0 – 6Пустошь, завдання, ланч-бокси, ізготовленіечудо – клей (2), золотий годинник (2), лопата (1) ВоспріятіеРевольвер Білла Дікаря1 – 6Пустошь, завдання, ланч-бокси, виготовлення, з легендарними персонажаміглобус (2), “жовтець” (1), диво – клей (1) ЛовкостьПістолет “Самотній мандрівник” 2 – 7Пустошь, завдання, ланч-бокси, виготовлення, з легендарними персонажамічудо – клей (2), “жовтець” (1), лопата (1) ЛовкостьРевольвер “Блекхок” 3 – 8Пустошь, завдання, ланч-бокси , виготовлення, з легендарними персонажамікамера (3), лопата (2), набір хіміка (1) ЛовкостьГладкоствольний пістолет “Молодший брат” 6 – 13ізготовленіеглобус (3), “жовтець (2), диво – клей (2) ЛовкостьВінтовка Лінкольна4 – 9Пустошь, завдання, ланч-бокси, виготовлення, з легендарними персонажаміармейская изолента (2), глобус (2), лопата (1) ВоспріятіеОхотнічье рушницю “Наркоз” 5 – 10Пустошь, завдання, ланч-бокси, ізготовленіеармейская изолента (2), глобус (2), лопата (1) ВоспріятіеДвуствольний обріз “Коленострел” 6 – 11Пустошь, завдання, ланч -Бокс, ізготовленіезолотие годинник (2), лопата (2), диво – клей (2) ВинослівостьГладкоствольний карабін “Старша сестра” 10 – 17ізготовленіе “жовтець” (3), глобус (2), диво – клей (2) ВоспріятіеЛазерний пістолет ” гроза контрабандистів “7 – 12Пустошь, завдання, ланч-бокси, виготовлення, з легендарними персонажамілопата (3), військова схема живлення (2), мікроскоп (2) ЛовкостьШтурмовая гвинтівка” Інфільтратор “8 – 13Пустошь, завдання, ланч-бокси, виготовлення, з легендарними персонажаміглобус (3), армійська изолента (2), камера (2) ЛовкостьДвуствольний дробовик “Селянська дочка” 9 – 14Пустошь, завдання, ланч-бокси, ізготовленіелопата (3), золотий годинник (2), армійська изолента (1) ВинослівостьВінтовка ” Вікторія “10 – 15Пустошь, завдання, ланч-бокси, виготовлення, з легендарними персонажамівоенная електро осхема (3), лопата (2), мікроскоп (2) ВоспріятіеЛазерний мушкет10 – 13Пустошь, завдання, ланч-бокси, виготовлення, з легендарними персонажамімікроскоп (3), військова схема живлення (2), “жовтець” (1) ВоспріятіеВПЕ “Прибой” 11 – 16Пустошь, завдання, ланч-бокси, ізготовленіенабор хіміка (3), глобус (2), камера (2) ЛовкостьЛазерное ружье12 – 17Пустошь, завдання, ланч-бокси, виготовлення, з легендарними персонажамівоенная схема живлення (3), лопата (3) , камера (2) ВоспріятіеПістолет “Апофеоз” 14 – 21ізготовленіемікроскоп (4), військова схема живлення (2), золотий годинник (2) ІнтеллектДробовік Харона13 – 18Пустошь, завдання, ланч-бокси, ізготовленіелопата (3), армійська изолента (2), золоті годинник (2) СілаВінтовка “Генрієта” 13 – 16легендарний персонажГвоздетрон14 – 19Пустошь, завдання, ланч-бокси, ізготовленіеглобус (3), “жовтець” (2), армійська изолента (2) ВоспріятіеОгнемет “Спалювач” 15 – 20Пустошь, завдання, ланч- бокси, ізготовленіекамера (4), “жовтець” (2), набір хіміка (2) СілаХламотрон “Помста інженера” ​​18 – 25ізготовле ніекамера (4), армійська изолента (3), “жовтець” (2) СілаМагнетрон – 40016 – 21Пустошь, завдання, ланч-бокси, ізготовленіенабор хіміка (4), лопата (3), мікроскоп (2) ВоспріятіеКарабін Верджіла19 – 26ізготовленіемікроскоп (4 ), золотий годинник (3), військова схема живлення (2) ІнтеллектПлазменная гвинтівка “Зелена смерть” 17 – 23Пустошь, завдання, ланч-бокси, ізготовленіекамера (3), набір хіміка (3), золотий годинник (2) ВоспріятіеБластер “дестабілізатори” 18 – 23Пустошь, завдання, ланч-бокси, ізготовленіеармейская изолента (3), камера (3), набір хіміка (2) Спритність “Свінцоплюй” 19 – 24Пустошь, завдання, ланч-бокси, ізготовленіелопата (4), золотий годинник (3), армійська изолента (2) Сила “Гранато-Мед” 20 – 25Пустошь, завдання, ланч-бокси, ізготовленіемікроскоп (4), золотий годинник (3), військова схема живлення (2) СілаГатлінг – лазер “Месник” 21 – 26Пустошь, завдання, ланч -Бокс, ізготовленіемікроскоп (5), військова схема живлення (3), “жовтець” (2) СілаМногозарядний “Товстун” 22 – 27Пустошь, завдання, ланч-бокси, ізготовленіеармейская изолента (3), лопата (3), набір хіміка (3) СілаПлазмомёт “Паща дракона” 22 – 29заданія, виготовлення військова схема живлення (3), глобус (3), набір хіміка (3) Сила

  Для виготовлення необхідно мати певний кількість кришок, відповідний зброї креслення, збройова майстерня 3 рівня (збройовий завод).

  Fallout Shelter: Броня

  Броня в грі володіє підвищеними характеристиками. Підбирається під характеристику SPECIAL. Броня є однією з різновиду одягу в бункері, необхідна охоронцям, дослідникам пустки, жителям, які виконують завдання.

  НаіменованіеЕффектиПараметри SPECIALТіпГде взятьБоевая броняСіла + 2 Витривалість + 2СілаобичнаяПустошь, завдання, ланч-бокси, ізготовленіеПрочная бойова броняСіла + 3 Витривалість + 3редкаяТяжелая бойова броняСіла + 4 Витривалість + 4легендарнаяБронірованний комбінезон УбежіщаВоспріятіе 3ВоспріятіеобичнаяПустошь , завдання, ланч-бокси, ізготовленіеПрочний комбінезон УбежіщаВоспріятіе + 5редкаяТяжёлий комбінезон УбежіщаВоспріятіе + 7легендарнаяБроня рицаряСіла + 2 Сприйняття + 2 Удача + 1СіларедкаяПустошь, завдання, ланч-бокси, виготовлення, з легендарними персонажаміБроня чумиВинослівость + 4 Харизма + 4 Інтелект + 4 Спритність + 4для всехлегендарнаязаданія “Вершники постапокаліпсіс” Військова броняСіла + 2 Спритність + 1СілаобичнаяПустошь, завдання, ланч-бокси, ізготовленіеПрочная військова броняСіла + 3 Спритність + 2редкаяТяжёлая військова броняСіла + 4 Спритність + 3легендарнаяДоспехі ВойниСіла + 4 Сприйняття + 4 Витривалість + 4 Харизма + 4для всехлегендарная завдання “Вершники постапокаліпсіс” Шкіряна броняСіла + 1 Витривалість + 2ВинослівостьобичнаяПустошь, завдання, ланч-бокси, ізготовленіеПрочная шкіряна броняСіла + 2 Витривалість + 3редкаяТяжелая шкіряна броняСіла + 3 Витривалість + 4легендарнаяПрочная металева броняСіла + 3 Удача + 2Сіларедкаязаданіе “Чудово небезпечний слід”, ізготовленіеТяжёлая металева броняСіла +4 Удача + 3легендарнаяРейдерская броняВоспріятіе + 1 Спритність + 2ЛовкостьобичнаяПустошь, завдання, ланч-бокси, ізготовленіеПрочная рейдерська броняВоспріятіе + 2 Спритність + 3редкаяТяжёлая рейдерська броняВоспріятіе + 3 Спритність + 4легендарнаяКожаная броня Джеріко (для чоловіків) Сила + 2 Витривалість + 6обичнийПустошь, завдання, ланч- бокси, ізготовленіеТяжёлая броня сінтаІнтеллект + 3 Витривалість + 4Винослівостьлегендарнаяізготовленіе

  Броню можна розбирати на мотлох або продавати за непотрібністю.

  Силова броня в Fallout Shelter

  найбажаніша броня в грі – це силова броня, вона дуже рідко трапляється. Її можна виготовити або знайти в ланч-боксах. Силове спорядження є легендарним. В не рекомендується одягати охоронців і дослідників пустки. Дуже рідко така броня дається за виконання завдань.

  НаіменованіеПараметри SPECIALЕффектиПредмети для ізготовленіяГде взятьСіловая броня T-45aВоспріятіеСіла + 2 Сприйняття + 3 “жовтець” (3), камера (2), диво – клей (2) завдання, ланч-бокси, ізготовленіеСіловая броня T-45dСіла + 2 Сприйняття + 4чудо – клей (4), “жовтець” (2), військова схема живлення (2) Силова броня T-45fСіла + 2 Сприйняття + 5чудо – клей (4), “жовтець” (3) , військова схема живлення (2) Силова броня T-51aСілаСіла + 3 Сприйняття + 1 “жовтець” (2), камера (2), диво – клей (2) ланч-бокси, ізготовленіеСіловая броня T-51dСіла + 3 Сприйняття + 2 “жовтець “(3), камера (2), диво – клей (2) Силова броня T-51fСіла + 4 Сприйняття + 3чудо – клей (4),” жовтець “(3), військова схема живлення (2) ланч-бокси, виготовлення, легендарні жітеліСіловая броня T-60aВинослівостьСіла + 2 Витривалість + 3 “жовтець” (3), камера (2), диво – клей (2) завдання, ланч-бокси, ізготовленіеСіловая броня T-60dСіла + 2 Витривалість + 4чудо – клей (4) , “жовтець” (2), військова схема живлення (2) Силова броня T-60fСіла + 1 Вос прийняття + 1 Витривалість + 5чудо – клей (4), “жовтець” (3), військова схема живлення (2) Силова броня X-01 тип IСілаСіла + 3 Сприйняття + 1 Витривалість + 1 “жовтець” (3), камера (2) , чудо – клей (2) ланч-бокси, ізготовленіеСіловая броня X-01 тип IVСіла + 4 Сприйняття + 1 Витривалість + 1чудо – клей (4), “жовтець” (2), військова схема живлення (2) Силова броня X-01 тип VIСіла + 5 Сприйняття + 1 Витривалість + 1чудо – клей (4), “жовтець” (3), військова схема живлення (2) завдання, ланч-бокси, виготовлення, Пустка

  найпотужніші броня і зброя в Fallout Shelter

  Незважаючи на те, що силова броня вважається найкращим спорядженням в грі, є інша чудова екіпірування, яку можна з’єднати з найпотужнішою зброєю. При поєднання цих компонентів, вийде відмінний воїн з поліпшеними параметрами.

  Найменування найпотужнішого оружіяС який бронею рекомендовано соедінітьГранато-медДоспехі Війни, Силова броня T60fМстітельТолстякПасть ДраконаМесть ІнженераСвіноплюйКарабін ВерджілаБроня чумиДестабілізатор

  Fallout Shelter: Костюми

  Майстерня костюмів в Fallout Shelter

  Одяг в грі називається “костюм”, для виготовлення яких необхідно побудувати “Майстерню костюмів”. Вона виробляє звичайні костюми. Для виготовлення рідкісної одягу потрібно апгрейд до “Фабрики костюмів” (необхідно 55 жителів). Для виробництва легендарного спорядження необхідно поліпшити майстерню до “Заводу костюмів” (необхідно 90 осіб). Дії в Майстерні костюмів ідентична з діями в Збройової майстерні (як виробляти і покращувати зброю описано вище).

  У Майстерні можна не тільки виготовляти костюми для пересічних жителів, але і броню для охорони. Слід виготовляти одяг в міру необхідності. Костюми для мешканців підземелля підбираються за характерами SPECIAL. Також ці параметри впливають на ефективність виготовлення.

  Костюми в Fallout Shelter

  Одягу в грі дуже багато, деякі речі взяті з інших варіантів Fallout. Одяг ділитися на 3 типи:

 • Звичайна.
 • Рідкісна.
 • Легендарна.
 • Найкраща одяг в грі – це легендарні костюми.

  Найменування легендарного костюмаЕффектиПараметр SPECIALПредмети для ізготовленіяГде взятьКомандірская військова формаСіла + 7Сіласложенний втричі прапор (5), глобус (4) ланч-бокси, ізготовленіеТяжёлий комбінезон убежіщаВоспріятіе + 7Воспріятіесложенний втричі прапор (5), шкура браміна (4) завдання, ланч- бокси, ізготовленіеТяжелий похідний костюмВинослівость + 7Винослівостьглобус (4), шкура яо-гаю (3), набір хіміка (2) ланч-бокси, ізготовленіеНочная сорочка, що приносить удачуХарізма + 7Харізмасложенний втричі прапор (5), диво – клей (4) ланч-бокси , ізготовленіеЛабораторний халат вищого классаІнтеллект + 7Інтеллектнабор хіміка (5), плюшевий ведмедик (4) завдання, ланч-бокси, виготовлення, легендарні героіКомбінезон механіка вищого классаЛовкость + 7Ловкостьшкура яо-гаю (5), плюшевий ведмедик (4) ланч-бокси, виготовлення, легендарні героіТоржественная одяг, що приносить уд ачуУдача + 7Удачасложенний втричі прапор (5), плюшевий ведмедик (4) ланч-бокси, виготовлення, легендарні героіКостюм польового хірургаВоспріятіе + 4 Удача + 3Воспріятіемікроскоп (4), складений втричі прапор (3), шкура яо-гаю (2) ланч-бокси , ізготовленіеАнтірадіаціонний костюм вищого классаВоспріятіе + 3 Витривалість + 4Винослівостьглобус (4), складений втричі прапор (3), набір хіміка (2) ланч-бокси, ізготовленіеТяжёлий костюм наемнікаВоспріятіе + 2 Спритність + 3 Удача + 2Ловкостьшкура яо-гаю (5), плюшевий ведмедик (4) ланч-бокси, ізготовленіеПарадная командирська формаХарізма + 3 Інтелект + 4Інтеллектсложенний втричі прапор (5), шкура браміна (4) ланч-бокси, ізготовленіеОдеяніе старейшіниХарізма + 4 Спритність + 3Харізмашкура яо-гаю (5), плюшевий ведмедик (4) ланч -Бокс, виготовлення, легендарні герої, ПустошьКостюм мисливця на мутантовСіла + 4 Сприйняття + 3Сілашкура яо-гаю (5), плюшевий ведмедик (4) ізготовленіеКостюм льотчика вищого классаВинослівость + 3 Спритність + 4Ловкостьшкура яо-гаю (5), плюшевий ведмедик (4) ізготовленіеФорма Братства Сталі в исшего классаВоспріятіе + 4 Харизма + 3Воспріятіешкура яо-гаю (3), плюшевий ведмедик (4), військова схема живлення (2) ізготовленіеКомбінезон Інституту вищої классаІнтеллект + 4 Спритність + 3Інтеллектсложенний втричі прапор (5), шкура браміна (4) ізготовленіеКостюм ЛютікаСіла + 2 Сприйняття +2 Витривалість + 2 Харизма + 1Сілашкура яо-гаю (5), шкура браміна (4) ланч-бокси, виготовлення, легендарні герої, ПустошьФорма ОтемаСіла + 2 Сприйняття + 2 Витривалість + 2 Харизма + 1Сіласложенний втричі прапор (5), шкура браміна (4) ланч-бокси, виготовлення, легендарні герої, ПустошьПлащ шеріфаВинослівость + 5 Сприйняття + 2Винослівостьсложенний втричі прапор (5), шкура браміна (4) ланч-бокси, виготовлення, легендарні герої, ПустошьТряпье сповідника КромвеляВоспріятіе + 2 Витривалість + 2 Інтелект + 1 удача + 2Удачасложенний втричі прапор (5), шкура браміна (4) ланч-бокси, виготовлення, легендарні герої, ПустошьКостюм тунельного ЗмейВоспріятіе + 2 Витривалість + 1 Харизма + 2 Спритність + 2Харізмашкура яо-гаю (5), плюшевий ведмедик (4) ланч -Бокс, виготовлення, легендарні герої, ПустошьОдеяніе скриптора РотшільдаВоспріятіе + 2 Харизма + 2 Витривалість + 1 Інтелект + 2Інтеллектшкура яо-гаю (5), плюшевий ведмедик (4) ланч-бокси, виготовлення, легендарні герої, ПустошьКостюм ТрідогнайтаВоспріятіе + 2 Харизма + 5Харізмашкура яо-гаю (5 ), плюшевий ведмедик (4) ланч-бокси, виготовлення, легендарні герої, ПустошьКостюм ТенпенніВоспріятіе + 2 Харизма + 2 Інтелект + 2 Удача + 1Інтеллектсложенний втричі прапор (5), плюшевий ведмедик (4) ланч-бокси, виготовлення, легендарні герої, ПустошьКостюм трунаря ДжонсаВоспріятіе + 2 Харизма + 2 Інтелект + 1 Удача + 2Харізмасложенний втричі прапор (5), плюшевий ведмедик (4) ланч-бокси, виготовлення, легендарні герої, ПустошьДомашняя одяг АвраамаВинослівость + 1 Інтелект + 2 Спритність + 2 Удача + 2Інтеллектсложенний втричі прапор ( 5), плюшевий ведмедик (4) ланч-бокси, виготовлення, легендарні герої, ПустошьФорма мінітменаСіла + 2 Сприйняття + 2 Інтелект + 2 Спритність + 2Воспріятіесложенний втричі прапор (5), шкура яо-гаю (1), шкура браміна (4) виготовлення , легендарні герої, П устошьКостюм ПайперВоспріятіе + 2 Витривалість + 2 Спритність + 2 Удача + 2Ловкостьсложенний втричі прапор (1), плюшевий ведмедик (4), шкура яо-гаю (5) ланч-бокси, виготовлення, легендарні герої, ПустошьРваное пальтоСіла + 2 Витривалість + 2 Харизма + 2 Удача + 2легендарние героіМайка рекі ДжобінсонаСіла + 4 Сприйняття + 4 Харизма + 4 Спритність + 4заданіе “Пошуки майки Джобінсона!” Костюм детектіваВоспріятіе + 4 Витривалість + 4 Інтелект + 4 Удача + 4заданіе “Справи детективні” Костюм Санта-КлаусаВоспріятіе + 4 Витривалість + 3 харизма + 4заданіе “Врятувати Санту” Куртка СмертіВоспріятіе + 4 Витривалість + 4 Спритність + 4 Удача + 4заданіе “Вершники постапокаліпсіс” Шати ГолодаСіла + 4 Витривалість + 4 Інтелект + 4 Удача + 4заданіе “Вершники постапокаліпсіс”

  Fallout Shelter: Вихованці

  Вихованців в грі дуже багато. Вони приносять бонус власнику. Один житель може містити 1 тварина. Звірі прикріплюються до людей шляхом додавання їх в інвентар (як одяг або зброю).

  Існує 3 види домашніх тварин:

 • Кішки.
 • Собаки.
 • Папуги.
 • Кожна тварина дає тільки 1 бонус. Слід підбирати звірів за родом діяльності людини, до якого кріпитися вихованець. Наприклад, кішка Сомалі зменшує час виготовлення речей, її можна прикріпити до робочого з будь-якій майстерні. Вихованці поділяються на 2 підгрупи: звичайні і легендарні (їх дуже складно отримати). Варто відзначити, що при аварії в Притулок тварини ховаються.

  Як отримати вихованця? Тварини трапляються дуже рідко (навіть звичайні), тому їх слід розставляти з розумом. Беруться вони з ланч-боксів, перенесень, з завдань, їх можна знайти на поверхні. Також тварин можна придбати в магазині за реальні гроші (одного або декількох).

  Які вихованці є в Fallout Shelter

  Кішки звичайні:

 • Абиссинская – підвищує опірність втрат на певний відсоток.
 • Американська короткошерста – збільшує відсоток знаходження кришок на поверхні.
 • Бомбейська – підвищує здоров’я на 26%.
 • Британська короткошерстна – господар швидше одужує.
 • Бурмілла – знижує вартість на виготовлення речей.
 • Гавана – знижує час на виготовлення речей.
 • Лікою – підвищує атаку.
 • Манул – підвищує ймовірність знаходження мотлоху на поверхні.
 • мейнкунов – зменшує навчання.
 • Менкс – підвищує шанс народження близнят.
 • Оцикет – підвищує ймовірність знаходження спорядження на поверхні.
 • Перс – підвищує щастя на 25 – 33%.
 • Сіамська – зменшує радіацію.
 • Сомалі – знижує час на виготовлення речей.
 • Сфінкс – підвищує швидкість переміщення я на поверхні.
 • Тойгер – підвищує шанс знайти незнайомця.
 • Турецький ван – підвищує характеристики SPECIAL дитини.
 • Шотландська висловуха – підвищує відсоток отримання досвіду.
 • Кішки легендарні:

 • Ashes – швидкість лікування підвищується в 4 рази.
 • Bangor – знижує час навчання на 26%.
 • Bastet – підвищує швидкість переміщення на поверхні в 4 рази.
 • Calypso – підвищення атаки.
 • Cinder – збільшує знайдений непотріб + 91-100%.
 • Cloudy – знижує вартість на виготовлення речей.
 • Diamond – знижує ціну виготовлення речей.
 • Duchess – + 3 до характеристик SPECIAL малюка.
 • Genius – шанс зачаття близнюків 25%.
 • Ginger – збільшення досвіду на 45%.
 • Goblet -Зменшує радіацію в 4 рази.
 • Kato – підвищує шанс знайти незнайомця.
 • Luna – підвищує ймовірність знаходження мотлоху на поверхні.
 • Merlin – знижує час на виготовлення речей.
 • Mr. Pebbles – щастя + 100%.
 • Pouncer – підвищує ймовірність знаходження мотлоху на поверхні.
 • Pumpkin – підвищує характеристики SPECIAL дитини.
 • Saffron – знижує час на виготовлення речей.
 • Shadow – здоров’я + 97-100%.
 • Shakespeare – підвищує шанс зачаття близнюків.
 • Speckle – шанс знаходження цінних предметів + ​​30%.
 • Static – підвищує ймовірність знаходження мотлоху на поверхні + 25-33%.
 • Sterling – підвищує ймовірність знаходження кришок на поверхні + 45%.
 • Stubbs – підвищує шанс зачаття близнюків на 50%.
 • Zula – броня + 48%.
 • Собаки звичайні:

 • Австралійська вівчарка – підвищує характеристики SPECIAL дитини.
 • Акіта – підвищує шанс знайти незнайомця.
 • Англійський мастиф – знижує ціну виготовлення речей.
 • Бладхаунд – підвищує шанс знайти мотлох на поверхні.
 • Боксер – підвищення досвіду.
 • Бріттані – зниження часу і вартості виготовлення предметів на 17%.
 • Голден-ретривер – пов ишает шанс знайти спорядження на поверхні.
 • Грейхаунд – знижує час виготовлення речей.
 • Далматинець – підвищує шанс зачаття близнюків.
 • Доберман – знижує лікування в 3 рази.
 • Коллі – знижує ціну виготовлення речей на 9%.
 • Німецька лягава – зниження радіації.
 • Німецька вівчарка – дає додатковий приз за квест.
 • Пастушья собака – + 15% до знайденим кришок.
 • Пітбультер’єр – підвищення атаки.
 • Пудель – підвищення щастя.
 • Ротвейлер – здоров’я + 29%.
 • Сенбернар – підвищує шанс знайти мотлох на поверхні.
 • Хаскі – підвищує швидкість переміщення на поверхні.
 • Чорний лабрадор – знижує таймер навчання на 7-19%.
 • Собаки легендарні:

 • Apolda – час лікування знижується в 4 рази.
 • Bandit – підвищення характеристик SPECIAL дитини.
 • Barry – підвищує шанс знайти мотлох на поверхні.
 • Cindy – підвищує шанс знайти спорядження на поверхні.
 • Cocoa Bean – підвищує швидкість перемещ ення на поверхні.
 • Dogmeat – швидкість проходження квесту знижується в 3 рази.
 • Duke – підвищує шанс знайти мотлох на поверхні.
 • Four Score – + 45% до знайденим кришок.
 • Gaston – зниження часу і вартості виготовлення предметів.
 • Goliath – зменшує ціну на виготовлення речей на 30%.
 • Hulk – атака + 6.
 • Kabosu – підвищує шанс знайти незнайомця.
 • Kuma – підвищує шанс знайти незнайомця на 0.75.
 • Little Helper – зниження часу виготовлення речей.
 • Lord Puffington – щастя + 100%.
 • Lucky – підвищує шанс зачаття близнюків на 75%.
 • Maizie Rai – здоров’я + 94%.
 • Moose – підвищує шанс знайти мотлох на поверхні.
 • Mr. Peepers – зменшення радіації в 4 рази.
 • Muttface – зниження часу навчання на 30%.
 • Pal – ціна на виготовлення речей знижується на 30%.
 • Pongo – підвищує шанс зачаття близнюків.
 • Ranger – підвищує атаку.
 • Scavver – підвищує отримання досвіду на 44%.
 • Titan – підвищує атаку.
 • Trench – підвищує швидкість переміщення на поверхні в 4 рази.
 • Valentine – підвищує шанс знайти мотлох на поверхні.
 • Папуги звичайні:

 • Навчений папуга – підвищує атаку.
 • Піратський папуга – броня + 24%.
 • папуга “Волт-Тек” – підвищує швидкість виконання квесту.
 • Папуги легендарні:

 • Butch – підвищує атаку.
 • Pip – підвищує швидкість виконання квесту у 3 рази.
 • Polly – підвищує атаку.
 • Vinnie – підвищує швидкість виконання квесту у 2 рази.
 • Wanderer – підвищення броні.
 • Fallout Shelter: Пустка

  Пустка – це поверхня від якої бункер відокремлює двері. На ній панує радіація, бігають монстри, зустрічаються рідкісні люди, які шукають притулок і допомоги. На поверхню можна відправляти експедиції, які знайдуть предмети, спорядження, кришки. Багато завдань для доглядача Притулку, необхідно виконувати на пустки.

  Як відправити жителів на Пустка в Fallout Shelter? Є три способи відправити людей на поверхню:

 • Необхідно виділити потрібного мешканця підземелля і виставити його за двері Притулку, при цьому на екрані з’явиться меню, де необхідно натиснути на кнопку “Розвідка”.
 • Вибрати загін для виконання завдання на пустки. Для цього слід підбирати жителів за обумовленими в квесті параметрам. Зібравши групу, необхідно клацнути по кнопці “Почати завдання”. Загін побіжить на поверхню.
 • Як і в першому пункті, виставляємо жителя за двері бункера, і якщо він не потрібен (погано працює, наприклад), відпускаємо його назовсім.
 • Кого краще відправляти в Пустка в Fallout Shelter? Для досліджень підійде будь-який мешканець бункера. Але щоб людина вижила на руїнах і повернувся живим, слід вибирати людей з підвищеними параметрами Сили, сприйняття, Витривалості. Як доповнення, можна вибрати з поліпшеними характеристиками Спритності і Удачі (залежить від поставленої перед дослідником завданням). Важливо забезпечити розвідника хорошою бронею і зброєю.

  Як досліджувати Пустка в Fallout Shelter? Якщо гравець відправляє жителя в розвідку, то стежити за процесом переміщення можна тільки по щоденнику мандрівника. Вплинути на дію людини гравець не може. При великій небезпеці, єдине що можна зробити, відкликати розвідника додому.

  Якщо гравець відправив загін виконувати завдання на поверхню, то він практично повністю керує діями героїв (направляє їх в кімнати для дослідження, збирає предмети, вибирає, хто може атакувати монстрів).

  Fallout Shelter: Завдання

  Завдання – важлива частина гри, яка дозволяє відвідувати нові місця, добувати кришки, ланч-бокси, мотлох та багато іншого.

  Звичайні завдання. Ці квести можна виконувати з першого заходу в гру. Вони розташовані в меню підземелля (справа внизу) у вкладці “Завдання” (значок у вигляді стрічки). Ці завдання даються один за іншим, час на виконання не обмежена. За успішне виконання гравець може отримати кришки, ланч-бокси і ресурси. Вони не вимагають певних навичок, і можуть виконуватися по ходу гри. Наприклад, зібрати 100 одиниць води.

  Завдання Кабінету доглядача в Fallout Shelter

  Завдання стають доступними після будівництва Кабінету доглядача. У них можна призначати групи, споряджати експедиції. У групі може бути задіяно лише 3 персонажа. У кожного квесту своє обмеження на рівень і екіпіровку жителів, які допомагають пройти його. Для успішного проходження квесту потрібно підібрати потрібного вихованця.

  Відкрити і подивитися квести можна в меню бункера, натиснувши на іконку карти. Також це можна зробити в Кабінеті доглядача. Завдання іноді можна замінити за 1 ядер-колу. Особливі завдання, і квести, виконувані за час, замінити немає можливості.

  Коли гравець взяв завдання, завдання загону добігти до місця його виконання, потім виконавши квест, повернутися додому. Ці дії можна прискорити ядер-колою (кількість буде вказано в квесті). Якщо група не виконала завдання, гравець може виконати її знову. Якщо група загинула, але впоралася із завданням (залишилися не відкриті місця), то такий квест повторити не можна.

  Ігрові завдання Кабінету доглядача:

 • Особливі завдання – ці квести можуть випадково знайти мешканці підземелля, роблячи розвідку або виконуючи вже поставлену задачу на поверхні. Ці завдання можна виконати в будь-який час.
 • Випадкові – може випадково знайти дослідник руїн. Як тільки завдання з’являється в інвентарі, гравцеві про це дає знати спеціальний значок в меню.
 • Завдання дна – даються щодня, повторюються. Якщо гравець за 24 години їх не виконав, вони зникають.
 • Завдання тижні – даються раз в тиждень, повторюються. Складні квести рекомендується пропускати.
 • Термінові – видаються на свята. Якщо гравець їх не виконав за певний час, квести зникають.
 • Безстрокові – це кілька квестів, які виконуються по черзі. Чи не повторюються. Час на виконання не обмежена.
 • Автор статті: Єв