Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Etherlords: Поради, WIKI, Огляди

ETHERLORDS – клієнтська гра на комп’ютер від компанії Nival. Жанр гри: Рольові. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Зміст статті

 • Сюжет гри
 • відновлення світу
 • Тактика Бою
 • Синтез
 • Лавка Міров
 • Друзі в грі
 • Чат
 • Etherlords: Сюжет гри

  Як відбувається розвиток подій в сюжеті? Сюжетна лінія являє собою кампанію, що складається з декількох епізодів, які представлені у вигляді набору глав, об’єднаних сюжетною лінією. Виконуючи завдання в розділах (відновлення миру, вбивство босів) гравець просувається по сюжетної лінії.

  Я пройшов сюжетну лінію – чим я можу зайнятися тепер? Після проходження сюжетної лінії гри ви можете брати участь в івентах. Івент – місія з унікальним завданням і нагородою. Все івенти діляться на 3 рівні складності: легкий, середній і складний. Щоб взяти участь в івент, потрібно зайти на карту компанії, натиснути на значок івенту і вибрати відповідний вам за рівнем складності.

  Які істоти представлені в грі і де їх можна знайти? У грі представлені 3 раси істот: кине, Віталій і хаоти.

 • кине. Колір істот кине – синій, символ – силует птиці. Живуть в основному на холодних вершинах морозних гір.
 • Віталій. Колір істот Віталій – зелений, символ – древо. Зустрічаються на зелених рівнинах і в густих лісах.
 • Хаоти. Колір істот хаотов – червоний, символ – полум’я. Хаоти – раса істот, що живуть в пустелях, серед вулканів і лавових озер.
 • Варто відзначити, що кине наносять підвищений шкоди Хаотам, Хаоти наносять бонусний шкоди Віталій, а Віталій сильніше б’ють по кине.

  Мої вороги стали занадто сильними! Як мені їх перемогти? Складність ворогів в сюжетній лінії збільшується з кожною пройденою місією. Тому порада проста:

  • Проходьте більше несюжетних завдань;
  • Приділіть більше часу на посилення своїх істот в попередніх місіях;
  • Беріть участь в івентах.

  Що таке скриню і як його знайти? Після кожних трьох успішних боїв за матерію ви будете отримувати скриню, з якого можна дістати цінні речі: ефір, кристали гніву, руни народження і істоти. Чим сильніше будуть противники, яких ви здолали, тим кращу нагороду ви знайдете в скрині.

  Що означають серця? Для чого вони потрібні? Серця – це ваші Життя, ліміт на програні битви для однієї конкретної місії. На кожну місію їх відводиться певна кількість. Після програшу в битві ви втрачаєте одну життя. Наприклад, якщо ви кілька разів не змогли перемогти боса і витратили всі життя, то при спробі заново битися з босом вам доведеться купити нове життя за ефір, причому покупка кожної наступної життя буде обходитися дорожче за попередню.

  чому деякі місії позначені на карті зірочкою? Зірочкою позначені побічні місії, в нагороду за проходження яких можна отримати рідкісних істот. Їх проходження не є обов’язковим і не впливає на сюжетну лінію.

  Etherlords: Відновлення світу

  Що таке режим відновлення миру і як його відновлювати? Режим відновлення миру – це окремий етап сюжетної кампанії, де вам потрібно відновити зруйнований осколок світу за допомогою установки світових плит, створюючи замкнуті зони. За це ви отримуєте істот і ефір. Завдання місії відображається на екрані в правому верхньому куті. На установку однієї світової плити потрібно 1 одиниця матерії. Синіми силуетами позначаються місця, на які можна ставити дану світову плиту. Золотими силуетами позначаються місця, установка плити в які завершить замкнуту зону (ліс, галявину, озеро тощо.).

  Натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку екрану, ви можете активувати “Містичну Плиту”, що дозволить вам розмістити плитку в абсолютно будь-якому місці за невелику кількість Ефіру. Ви також отримуєте безкоштовну Містичну Плиту за розміщення 8-12 звичайних плиток. Вам може знадобитися:

  • Створити закриті зони різної складності;
  • Створити закриті зони різної кількості;
  • забудувати якусь особливу область (місце сили):
  • Встановити певну кількість світових плит.

  Що таке Містична Плитка? Якщо вам потрібна конкретна плитка, але ви не хочете чекати, поки вона з’явиться, ви завжди можете використовувати Містичну Плиту, яка розташована в правому нижньому кутку екрану. Ця Плита дозволяє вам розмістити плитку в будь-якому місці, яке ви виберете – вона автоматично перетвориться в плитку, яка підходить для розміщення в цьому місці. Використання Містичній Плити вимагає Ефіру, однак ви отримуєте безкоштовну Містичну Плиту кожен раз, коли розміщуєте 8-12 звичайних плит.

  Які види ресурсів є в грі і де їх отримати? У грі існує 3 ресурсу.

 • Ефір, який можна добути як ігровим шляхом (створюючи замкнуті зони в режимі відновлення миру, вбиваючи босів, проходячи місії, продаючи істот) так і придбати в ігровому магазині – Крамниці Міров.
 • Матерія, необхідна для установки світових плит, яка видобувається в боях на арені.
 • Також в грі присутній особливий соціальний ресурс .
 • За яким принципом я отримую ефір і істот? Створення найменших замкнутих зон (з 4-х світових плит) дає тільки невелика кількість ефіру і не приносить істот. Чим більше замкнута зона, тим більше ефіру ви отримаєте, і тим більш високого рівня буде отримане вами істота.

  Чому я став отримувати менше істот за створення замкнутих зон? У грі присутня спеціальна Руна народження, яка тимчасово подвоює кількість одержуваних істот в процесі відновлення світів. Швидше за все, термін дії цієї руни закінчився, але ви можете придбати її в крамниці Міров, або ж отримати в нагороду за вбивство босів.

  Я поставив плиту не туди, куди хотів. Чи можу я скасувати цю дію? На жаль, скасувати установку плити не можна.

  Наскільки великим я можу вибудувати світ в режимі відновлення? Кількість світових плит, яке можна встановлювати в режимі відновлення миру, обмежена (точна кількість вказано на жовтої смузі в верхній частині екрану). Іноді після завершення будівельної складової місії вам буде видано додаткову кількість плит. Це означає, що вони в режимі автодостройкі завершать одну або кілька замкнутих зон на уламку світу, які принесуть вам в нагороду додаткових істот / ефір.

  Що буде, якщо я не вистачить і відведений кількість світових плит в режимі відновлення миру? Якщо ви не вклалися у відведений вам кількість плит, ви можете кілька разів збільшити їх запас, витративши невелику кількість ефіру, або почати місію заново.

  Чому я не можу ставити плити? Є кілька варіантів:

 • У вас закінчилася матерія. В цьому випадку вам потрібно вийти на арену і отримати її в нагороду за бій.
 • Установка поточної плитки в даному місці неможлива. Натискання на кнопку “Містичний Плити” в нижній правій частині екрану дозволить вам розмістити Містичну плитку в абсолютно будь-якому місці!
 • Що таке розлом, і як він опинився у мене в світі? Розломи – це об’єкти, що дозволяють гравцям проводити асинхронні PvP битви і отримувати окуляри доблесті, якщо гравець переміг армію супротивника після натискання на розлом.

  Чи збережуться плити, які я поставив у місії, якщо я вийду на карту не виконавши завдання? Так, вони будуть збережені. Однак, якщо ви вийдете на карту компанії і почнете проходити іншу місію, прогрес попередньої незавершеної місії буде втрачено. Про це вас повідомить спливаюче вікно з попередженням.

  Etherlords: Тактика Бою

  Як почати битву за матерію? Для цього необхідно натиснути “В бій” в центрі нижньої панелі меню в режимі відновлення миру.

  Що таке PvP-арена і як туди потрапити? PvP-арена-спеціальне місце, де відбуваються рейтингові битви між гравцями. Зайти туди можна, натиснувши на значок кубка на головній панелі меню, після чого відкриється вікно, в якому можна кидати виклик гравцям, а так само стежити за рейтингами гравців (глобальними, рейтингами друзів і гравців своєї ліги).

  За якими правилами відбуваються бої на PvP-арені? Раз о 24 годині всі гравці отримують 10 різних за силою противників. Ваше завдання – перемогти якомога більше інших гравців своєї ліги за сезон. На даний момент тривалість сезону – 7 днів, але в майбутньому вона може бути змінена. Розподіл по лігам відбувається в залежності від сили армії. За підсумками сезону всі учасники Арени нагороджуються призами, в залежності від займаного місця і ліги. Найсильніші гравці вищих ліг зможуть виграти легендарних драконів!

  Чи можу я вибрати нового противника перед початком битви? Так, ви можете зробити це, натиснувши “Замінити” внизу екрана. На кожне використання цієї функції ви витрачаєте 1 життя.

  Як вибрати інших істот для моєї армії? Можна повністю змінити склад армії, натиснувши “Армія” перед початком бою. Робиться це так:

 • Спочатку вибирається істота, яке потрібно замінити,
 • Потім вибирається істота, яке необхідно поставити на поле.
 • Крім цього, перед початком бою можна міняти розстановку істот , перетягуючи їх з однієї позиції на іншу.

  Що означає х2 і х3 на іконці здатності істоти? Ці цифри показують кількість цілей, які будуть піддані впливу здатності даного істоти.

  Мої істоти б’ються самі по собі, чому я не можу їх контролювати? Бій складається з двох фаз: активної та пасивної:

  • У пасивній фазі істоти б’ються автоматично: атакують істота навпаки або залишилися істот на поле бою (якщо істоти навпаки немає) . Ви не можете брати в цьому участі.
  • В активній фазі ви самі вибираєте вміння істоти, яким воно буде відкривати хід, або наказує суті змінити позицію.

  Як подивитися характеристики істоти в бою? При довгому натисненні на іконку істоти ви можете подивитися інформацію про:

  • Величині атаки;
  • Поточному здоров’я;
  • спроможність існуючого;
  • Кристал світу, якщо він є;
  • Позитивних і негативних ефектів, накладених на істота.

  Де я можу подивитися отриману за бій нагороду? Нагорода за бій відображається на нижній панелі меню під кнопкою “В бій” у вікні вибору противника.

  Що за знаки час від часу з’являються під моїми істотами? Іноді на позиціях істот можуть з’являтися гліфи трьох різних кольорів. Кожен колір відповідає певної раси:

  • Зелений – Віталій;
  • Синій – кине;
  • Червоний – хаоти.

  Якщо на позиції, де з’явився гліф, варто істота потрібної раси, то в наступній активній фазі здатність цієї істоти буде значно посилена. Черговістю появи гліфів керують ті ознаки, що можна побачити на верхній панелі екрана в режимі бою.

  Що таке Гнів? Гнів – це атакуюча заклинання, яке ви можете застосувати під час бою. Воно завдає шкоди кожній істоті противника, послаблюючи його армію. Для виголошення вимагає кристал гніву, який можна придбати в крамниці Міров або отримати в якості нагороди за вбивство боса.

  Чому я весь час програю рівною за рівнем армії? Пам’ятайте, що базові параметри істот, так само як і їх здатності, відрізняються. Спробуйте поміняти істот місцями, поставивши істота з найбільшим втратою навпаки слабшого противника. Також ви можете спробувати змінити склад армії перед початком бою. Поставте істота навпаки його улюбленого суперника.

  Як я можу отримати більш сильних істот? Істоти видобуваються в режимі відновлення миру. Сильніші істоти будуть потрапляти:

  • По ходу проходження сюжетної лінії;
  • З бустерів;
  • Побічних місій / подій;
  • У нагороду переможцям ліг.

  Я програв битву з босом і не можу заново кинути йому виклик, що робити? Перед початком будь-якої місії вам доступна певна кількість життів. Ви могли витратити всі доступні життя, і вам потрібно заново пройти цю місію, або придбати нові життя за ефір. Ціна кожної наступної життя буде збільшуватися.

  Etherlords: Синтез

  Що таке синтез і як правильно посилювати моїх істот? Синтез – це процес поліпшення істоти шляхом його злиття з іншими. Для проведення синтезу необхідно:

 • Натиснути на значок синтезу, позначений колом, на нижній панелі меню;
 • На верхній панелі ви можете сортувати істот за рівнем, атаки, здоров’ю та раси;
 • Натиснути на базове істота (вмістилище), яке ви хочете прокачати;
 • Після чого вибрати від 1 до 4 істот-фідерів, при виборі фідера відобразиться інформація про те, скільки досвіду він додасть підсилюється суті;
 • Натиснути на галочку, після чого відкриється Небесна лабораторія, де буде вказана сума ефіру, необхідна для синтезу;
 • Натиснути на “Синтез”.
 • Деякі істоти підходять для синтезу краще, ніж інші . Іноді процес синтезу може бути поліпшений.

  Хто такі фідери? Фідери – це істоти з вашої армії, які виступають як матеріал для прокачування іншого істоти, після чого знищуються. Кристали світу, вставлені в фідерів, також знищуються. Як фідерів розумно використовувати непотрібних вам істот.

  Чи можна скасувати результат синтезу і повернути істот? Ні, синтез – незворотний процес.

  Чому я не можу провести синтез істоти? Є кілька варіантів:

  • Вам не вистачає ефіру;
  • У вас залишилося лише одна істота;
  • Істота має максимальний рівень.

  Якими параметрами володіють істоти? Під іконкою істоти відображається його поточний рівень, і максимально можливий рівень прокачування. При довгому натисненні на істота можна подивитися інформацію про його здібності, рівні здоров’я і значенні наноситься шкоди, а також інформацію про кристалі світу, вставлений в істота, якщо такий є.

  Який межа прокачування істоти? Межа прокачування істоти позначений в позначці УРВ. Наприклад, значення 23/40 означає, що дана істота має 23 рівень і може бути прокачано лише до 40-го рівня. Різні види істот мають різний максимальний рівень відповідно.

  Чи можу я розширити колекцію істот? Що робити, якщо вона переповнена? На жаль, функція розширення колекції істот відсутній. Її межа – 50 карт істот. Ви можете або продати непотрібних вам істот, або використовувати їх в якості фідерів, щоб надалі отримувати нових істот.

  Як продати істота за ефір? Зробіть довге натискання на карту істоти і виберіть “Продати”.

  Мої істоти кудись пропали! Ви могли використовувати цих істот для синтезу в якості фідерів, або продати їх за ефір.

  Що таке кристал світу і де його дістати? Кристал світу – це унікальний модифікатор, який може бути вставлений в будь-яку істоту, даючи тому додаткові бонус ефекти в бою, наприклад додаткове здоров’я. Кристал світу видобувається після перемоги над босами. В одна істота може бути вставлений тільки один кристал одночасно, проте при необхідності його можна замінити на інший. При цьому старий кристал буде знищений.

  Що таке ідеальний синтез? З певним шансом процес синтезу може випадковим чином виявитися ідеальним. В цьому випадку вам буде запропонований вибір:

  • Витратити невелика кількість очок доблесті на ідеальний синтез, завдяки чому прокачувати істота отримає бонусний досвід;
  • Проводити звичайний синтез, при небажанні витрачати окуляри доблесті або їх відсутності.

  Чому мою суті дають різну кількість досвіду при використанні фідерів однакового рівня? Якщо при прокачуванні істоти вибрати фідера тієї ж раси, то кількість досвіду, яке отримає посилюване істота, зросте в 2 рази. При використанні в якості вмістилища і фідера однакових істот, кількість досвіду зросте в 4 рази.

  Якими види рідкості бувають у істот? Рідкість істот і її співвідношення з параметрами (здоров’я і атаки) показана в нижче:

  • Звичайна – 100%;
  • Незвичайне – 125%;
  • рідкісне – 150%;
  • Чудова – 175%;
  • Легендарне – 200%.

  Мені попалося істота зі значенням рівня 15/15 і я не можу його прокачати. В чому справа? Існує певна ймовірність того, що вам попадеться Ефірне істота. Ефірне істота має рідкість куди більш високу, ніж рідкість доступних гравцеві в даний момент істот і дає наочне уявлення про те, як рідкість істоти впливає на його силу. Ви можете вставити в нього кристал світу, включити до складу армії або ж використовувати в якості фідера.

  Я помітив, що расові значки на картках істот обведені сердечками і мечами. Що це означає? Ці знаки позначають, від якої характеристики істоти залежить його здатність. Якщо істота позначено серцем значить сила його здатності залежить від рівня здоров’я істоти. Якщо схрещеними мечами – здатність істоти залежить від його сили атаки. Правильно вибираючи кристали світу, можна значно підсилити здатності істот.

  Etherlords: Лавка Міров

  Що таке Лавка Міров? Лавка Міров – це внутрішньо-магазин, в якому можлива покупка деяких ігрових цінностей за реальні кошти. Потрапити в нього можна натиснувши на значок скрині в нижній частині меню.

  Які ігрові цінності я можу придбати в крамниці світів? Ви можете придбати ефір, а також різні бустери, з яких ви отримаєте випадкових істот. У бустерах можуть міститися унікальні і рідкісні істоти!

  Я купив ефір в магазині, але не отримав його в грі! Що робити? На жаль, в окремих випадках потрібно до 24-х годин на те, щоб ігрові цінності з Лавки Міров були доставлені. Вам необхідно трохи зачекати. Не намагайтеся зробити одну і ту ж покупку кілька разів! Якщо по закінченні 24-х годин ви не отримали куплений товар, будь ласка, зверніться в службу підтримки.

  Чи можу я купити ефір і бустери поза Лавки Міров? Немає. Ці товари доступні для покупки тільки в крамниці Міров.

  Як дізнатися докладну інформацію про товар? Отримати додаткову інформацію про товар Ви можете, натиснувши на значок “i” на іконці товару.

  Чи бувають у магазині знижки? Є 2 варіанти покупки бустерів: покупка одного бустера за повну вартість, або декількох (зі знижкою)! Для цього є 2 окремі кнопки, що дозволяють купити товар у відповідній вам формі. На великі кількості ефіру також передбачена знижка.

  Чому ціна на деякі товари в крамниці Міров збільшується? Ціна на витратні матеріали (руни народження і кристали гніву) зростає з кожною наступною покупкою в перебігу дня. На початку кожного дня ціна повертається до свого початкового значення.

  Чому у мене не доступний магазин, не приходять подарунки або щоденні нагороди? Швидше за все, ви не були авторизовані в Google Play перед тим, як почати грати. Щоб це перевірити, натисніть на іконку із зображенням шестерінки в лівому верхньому кутку екрану, а потім на іконку із зображенням людини. Якщо в налаштуваннях профілю ви побачите, що навпроти іконки Google Play зазначено “Відключений”:

  Клацніть по цій іконці і авторизуйтесь під вашим профілем в Google Play. Якщо ви не авторизовані в Google Play, весь прогрес, досягнутий в оффлайн-режимі може бути втрачений.

  Etherlords: Друзі в грі

  Що таке окуляри доблесті і як їх отримати? Окуляри доблесті – це спеціальна валюта, яку гравці можуть отримати за соціальні взаємодії, такі як:

  • Запрошення друзів;
  • Перемогу над противником в Розломі;
  • Підношення Дарів доблесті (подарунків) друзям.

  чи можу я дарувати щоденні подарунки друзям і як це робити? Так, можете. Для цього:

  • Натисніть на значок із зображенням шоломів на нижній панелі меню;
  • Виберіть друзів, яким хочете відправити подарунок (дар доблесті);
  • Натисніть на значок подарунка.

  У якості подарунка виступає деяка кількість очок доблесті. Ви можете відправляти до 5-ти подарунків друзям щодня.

  Не можу відправити подарунок другу. Можливо один вже отримав подарунок від вас або ви вичерпали щоденний ліміт подарунків.

  Як в грі додати гравця в друзі? У чаті натисніть на нік гравця, якого хочете додати, після чого з’явиться меню з функцією додавання гравця в друзі.

  Як прив’язати гру до аккаунту Facebook або Game Center? У меню налаштувань (значок з шестерінкою) натисніть на іконку з людиною. У вікні буде опція прив’язки гри до аккаунту Facebook і Game Center, а також можливість зміни ігрового ника.

  Як запросити одного з Facebook в гру? Зайшовши в меню друзів (значок з трьома шоломами на нижній панелі меню), натисніть “Запросити”, після чого натисніть на значок із шоломом і виберіть друзів, яких потрібно запросити до гру.

  чи отримаю я подарунки запрошуючи друзів з Facebook в гру і розміщуючи Share-повідомлення?. За запрошення Facebook друзів в гру, гравцеві будуть нараховуватися очки доблесті в якості подарунка. Якщо за посиланням Share-повідомлення гравця, хтось перейшов в гру, то гравець, який розмістив це повідомлення також отримає окуляри доблесті в нагороду.

  Чи буду я отримувати щоденні подарунки? Звичайно! Один раз в день за вхід в гру ви будете отримувати щоденний подарунок. Серія отримання щоденних подарунків становить 21 день і не скидається при її переривання (не обов’язково забирати подарунок 21 день поспіль). Цінність подарунків росте разом з тривалістю серії. Після отримання 21-го подарунка в серії, він починається заново.

  Etherlords: Чат

  Як писати в чат? Натисніть на значок репліки справа, після чого ви побачите меню чату.

  За що мені відключили чат? Швидше за все за застосування нецензурної лексики.

  Мені набридло читати однотипні повідомлення від одного і того ж людини. Чи є функція ігнорування повідомлень конкретних гравців? Так, ви можете заблокувати повідомлення, що йдуть від одного з учасників. Для цього натисніть на його нік в чаті і виберіть функцію ігнорування. Після активації цієї функції ви не будете бачити його повідомлення в чаті. Ігнорування знімається автоматично через 24 години.

  Автор статті: Надія Д.