Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Epic Seven: Поради, WIKI, Огляди

EPIC SEVEN – гра на андроїд з датою виходу 7.11.2018 р від компанії Smilegate Megaport. Жанр гри: Рольові. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Краще Epic Seven завантажити на комп’ютер (ПК) за цим посиланням і грати в дозволі Full HD з максимальною графікою, без гальм і зі збереженням прогресу. Просто скачайте емулятор прихильника чи критика наразі Google Play, встановіть гру в вікні, що з’явилося і Ви станете Мудрішими всіх.

Зміст статті

 • огляд гри
 • Tier List (ТОП кращих героїв)
 • Roana
 • Vivian
 • Sez
 • Ken
 • Kawerik
 • Kayron
 • Luna
 • Bellona
 • Pavel
 • Vildred
 • Haste
 • Lilias
 • Krau
 • Ravi
 • Tenebria
 • Violet
 • Aramintha
 • Montmorancy
 • Catalyst
 • Labyrinth
 • Damage Calculator
 • Camping Simulator або Morale Calculator
 • Русификатор ігри
 • Epic Seven: Огляд гри

  30 серпня 2018 року відбувся реліз нового мобільного корейського проекту компанії Smilegate Megaport під назвою Epic Seven. У цій грі користувачам доведеться зібрати спеціальний загін з кількох персонажів, і відправитися знищувати полчища різних монстрів, виконуючи основну Сюжетну кампанію.

  Epic Seven – це захоплюючий 2D проект, в якому основне пересування відбувається тільки вперед або назад. Однак кожна місія являє собою своєрідний лабіринт з безліччю різних шляхів, які іноді можуть привести в глухий кут з грізними монстрами або найціннішою нагородою. Кожне нормальне функціонування ваших персонажів або супротивників супроводжується простий анімацією, але як тільки ви використовуєте спеціальні вміння – запускається 3D ролик з красивою ігровий сценою. Як і гра, всі сюжетні заставки виконані дуже якісно в унікальному корейському стилі.

  Основне завдання гравця полягає в колекціонуванні нових персонажів, і їх поліпшення різними доступними способами. Це необхідно для того, щоб командою пройти основну Сюжетну кампанію. Кожен герой ставитися до певного класу. Якщо розвинути героя до певного рівня, йому стане доступна спеціальна можливість Пробудження, що змінює його зовнішній вигляд і поліпшує показники.

  У грі присутні понад 300 різних персонажів. Кожен герой має унікальний характер і набір різних емоцій, щоб гравець після зустрічі з ним, міг легко його запам’ятати. Наприклад, через незвичайного поведінки. З героями також пов’язана особлива система особистого сюжету, яка розповідає користувачам його історію через спеціальні місії. Ці квести відкриваються поступово, у міру виходу нових оновлень, щоб у гравців був час насолодитися проходженням.

  Між героями є якась система взаємини – довіра, яке показує, наскільки ефективно вони будуть вести себе в бою, якщо їх поставити поруч . У довіри є 3 основних статусу:

 • Синій колір – показує звичайне довіру.
 • Фіолетовий колір – відображає недовіру.
 • Зелений колір – позначає сильну прихильність.
 • Всі предмети, які продаються в магазині за реальні гроші, можна отримати в різних пригодах. Основний упор в грі робиться на розвиток персонажів, ніж на його отримання. Тому в грі є система, що дозволяє гравцеві закликати нових героїв. Але система розрахована на виклик бажаного воїна.

  У цілому, гра досить цікава і захоплююча. Основний геймплей зрозумілий і без знань іноземних мов.

  Epic Seven: Tier List (ТОП кращих героїв)

  Як ми вже написали , в грі безліч персонажів. Звичайно, з них є слабкі герої, які стануть в нагоді вам на самому старті, але є досить сильні провини, з яких варто прокачувати і вкладати в них все ігрові засоби.

  Кращі герої для PvE ( битви проти монстрів, для проходження Сюжетною кампанії). У пригодах ви можете зіткнутися з легкими суперниками, але сюжет періодично призводить гравця до босів, які є вельми сильними і витривалими ворогами.

  Герої Tier 1 (1 рівня) Герої Tier 2 (2 рівня ) Герої Tier 3 (3 рівня) Рави – чудовий захисник, має високий урон.Армін – хороший захисник, ставить щит, має гідну атакой.Шарлотта – масовий урон.Крау – відмінних захисник з високим втратою і позитивним ефектом для команди.Ускореніе – володіє великим уроном.Паррдіс – захисник з масовою атакою, накладає позитивні ефекти на друзей.Сесілія – ​​захисник з непоганою атакою, накладає негативні ефекти на врагов.Ахатес – лікар, знімає негативні ефекти з союзніков.Сігрет – володіє великим уроном.СЕЗ – висока масова атака.Елсон – лікар, знімає негативні ефекти з союзніков.Сідд – володіє вибуховою атакой.Дестіна – хороший лікар, знімає негативні ефекти з союзників. Відрізняється стойкостью.Ісерія – боєць далекого бою, має підвищену атакою, ставить негативні ефекти на врагов.Много – відмінний лікар, розвінчує противників (знижує довіру) .Мастер бойових мистецтв Кен – захисник з великою втратою, має властивість парирувати удари врага.Лідіка – на старті битви підвищує швидкість атаки всій команді, і знижує швидкість у противників. Має хороший урон.Діенн – підвищує бойову готовність загону, зцілює союзника з найменшою кількістю очок здоровья.Беллона – має найвищу масової атакой.Тамарін – лікар в одній формі і маг з високою масовою атакою – в інший форме.Луна – відмінний шкоди в одну цель.Вайолет – моторний злодій з високим потенціалом атака і уклоненія.Анжеліка – найкращий (на думку досвідчених гравців) лікар.

  Кращі герої для PvP (для битви з іншими гравцями на Арені). Тут головне правильно оцінити свого суперника, так як інший геймер сам завдає не лише шкоди, а й накладає негативні ефекти на вас, і позитивні – на себе.

  Рекомендується вибирати героїв для Арени з масовою і розривної атакою. Це необхідно для того, щоб швидше знищити ворога. Також важливо в загоні мати лікаря, щоб довше простояти проти опонента.

  Герої Tier 1 (1 рівня) Герої Tier 2 (2 рівня) Герої Tier 3 (3 рівня) Дестіна.Сідд.Бааль і Сезан – володіє масовим втратою і накладає негативні ефекти на врагов.Мастер бойових мистецтв Кен.Шарлотта.Много.СЕЗ.Кларісса – хороший захисник з відмінною атакой.Ахатес.Армін.РавіЮна – атака по площі, накладає позитивні ефекти на союзніков.Елсон.Кен – шкоди не такий високий, але його недолік перекривають накладені на противника негативні еффекти.Руель – зцілює союзника з найменшою кількістю очок здоров’я, оживляє мертвого друга.Сесілія.Корвус – чудовий захисник з високими показниками в характерістіках.Деззі – непогана масова атака, завдає суттєвих пошкоджень ворогам своїми негативними заклінаніямі.Палочкі – має великий вибух і урон.Арбітр Вілдер – кошмар низькою оборони на Арені. Має високу масову атаку.Вайолет.

  Кращі герої Безодні – це режим гри, в якому з кожним новим етапом зростає складність противників – монстрів. Вам тут знадобляться лікарі і персонажі, які завдають високий шкоди, і мають додаткові можливості.

  Герої Tier 1 (1 рівня) Герої Tier 2 (2 рівня) Герої Tier 3 (3 рівня) Раві.Крау.Много.Мастер бойових мистецтв Кен.Карін – має хорошу атаку і взрив.Дестіна.Сесілія.СЕЗ.Ахатес.Армін.Елсон.Ісерія.

  Epic Seven: Roana

  Роана має дуже високий поріг витривалості, тому її можна ставити в слот після основного захисника команди.

  Рідкість – 5 зірок.

  Елемент – Земля.

  Клас – Ткач Душі.

  Зодіак – Риби.

  Максимальний СР (максимальна кількість загальної потужності) – 15402.

  Артефакт – Посох Сімандри (PvP) підсилює пасивні вміння героя , і Стелла ХАРП (PvE) якщо Роана стоїть попереду команди.

  Навички:

 • Очищення душі – атакує противника, при цьому надає союзнику з найменшою кількістю здоров’я бар’єр на 2 ходи, кото рий поглинає входить шкоди. Міцність щита пропорційна здоров’ю заклинателя.
 • Пильне око – відновлює здоров’я всім союзникам, коли вони піддаються додатковій атаці, контратаці або подвійний атаці. Підвищує бойову готовність усіх друзів на 5%, кожному з атакованих членів команди. Сума відшкодування пропорційна максимальному здоров’ю Роани і кількості атакованих союзників.
 • Шляхетний Рекос – відновлює здоров’я всім союзникам, і оживляє їх за 2 ходу. Сума відшкодування пропорційна максимальному здоров’ю Роани.
 • Плюси героя:

  • Завдяки її пасивним вмінням і елементу, вона стала прямим жорстким противником команд, що базуються навколо Приморської Беллона. Оскільки у Роани 2 пасивних вміння, тому вона може використовувати їх нескінченну кількість разів, і будуть, в основному, зцілювати всю свою команду при масовому входять утраті.
  • Роана є першим не Місячним героєм, яка використовує накладення захисту на союзників . Хоч цей щит і не має великого ефекту (швидко розсіюється), але все одно це додатковий захисний шар для загону.
  • Коли Роана використовує свою 1 здатність, вона буде захищати союзника так само, як це робить Падшая Сесілія. За 20 душ вона буде захищати весь загін, але їй необхідно повернутися, щоб прочитати заклинання.

  Мінуси героя:

  • Як цілитель, Роана фокусується на зцілення і пом’якшення пошкоджень, що залишає її відкритою для накладення на неї противником негативних ефектів, оскільки вона не може забезпечити собі імунітет або очиститися. Це означає, що їй або знадобиться очищающий артефакт, такий як Флакон з зіллям, або у неї буде союзник, такий як Ліліас, який може впоратися з негативними ефектами.
  • Роана має дуже низьку швидкість прочитання заклинань, що ускладнює побудову в команді.

  перевага активності (де герой принесе більше користі) – Образа Арени, Напад в війнах Гладій, Пекельний рейд.

  Epic Seven: Vivian

  У більшості збірок Вівіан використовується одна і та ж статистика, просто персонаж змінює слоти з різними пріоритетами. Але важливо фокусується виключно на швидкості на користь захисту товаришів по команді. Чим швидше працює Вівіан, тим надійніше буде настройка.

  Рідкість – 5 зірок.

  Елемент – Земля.

  Клас – Маг.

  Зодіак – Стрілець.

  Максимальний СР – 17151.

  Артефакт – Стародавня книга Тегаля, яка дає можливість використовувати її бонусом “Гаряча душа” вже на першому ходу битви. Якщо Вівіан в основному працює в PvE а не в PvP, то рекомендується замінити книгу на “Час має значення”, яке дозволяє частіше накладати позитивні ефекти на команду.

  Навички:

 • Витік життєвих сил – розбиває противника каменем, підвищуючи бойову готовність Вівіан на 10%. Критичне потрапляння підвищує боєготовність ще на 10%.
 • Гучний Божий крик – атакує всіх ворогів грозовим ударом. Навик автоматично активується, якщо ворог переможений. Кожне наступні використання Крика, який був активований при критичному ударі, буде наносити менше шкоди, ніж попередній удар. Активувати вміння можна до 3 разів.
 • Посилення мани – повністю заповнює шкалу мани, надаючи імунітет всій команді на 3 ходу. При цьому підвищує всім атаку, крім заклинателя.
 • Плюси героя:

  • Вівіан блищить як в PvP, так і в PvE, що робить її відмінним вибором для інвестицій нових гравців. У PvE, Вівіан процвітає у всіх полюваннях і рейдових боях босів. У PvP вона може бути поставлена ​​як швидка підтримка стратегії розщеплення, яка також дає результат у разі, якщо ворог виживає після першого ходу.
  • Може при вдалому збігу обставин наносити масовий шкоди кілька разів завдяки своєму 2 вмінню.
  • У Вівіан дуже швидкий відкат здібностей, що робить її вдалим вибором на полюваннях і на Арені.
  • Вона сама собі підвищує боєготовність, тим самим персонаж може нанести за 1 хід відразу кілька подвійних атак.

  Мінуси героя:

  • щоб Вівіан процвітала в битвах, вона повинна знищити мінімум 1 мета щоразу, коли вона використовує свій 2 навик, щоб герой могла скористатися своїм перевагою. Це делет її вузьконаправленим масовим персонажем, і знижує її ефективність атаки в 1 мета.
  • Як герой елемента Землі, Вівіан слабка проти вогненних персонажів і босів. Особливо це клопітно в PvE, де часто зустрічаються вогняні боси.
  • Дуже важливо максимально підвищити її швидкість ходу, щоб вона могла скористатися своїм 3 умінням раніше супротивників і союзників. Імунітет повинен бути застосований до того, як противник почне діяти, так як імунітет тільки оберігає команду від негативних ефектів, а не знімає їх.

  Epic Seven: Sez

  Цей хлопець оптимізований для битв PvP, хоча він також може використовуватися в інших активностях і на босів.

  Рідкість – 5 зірок.

  Елемент – Лід.

  Клас – Злодій.

  Зодіак – Скорпіон.

  Максимальний СР – 16762.

  Артефакт – Вершник вітру, який підвищує атаку він 30% за хід при вбивстві супротивника. Тонфа екзорциста, який підвищує шкоди від 8%, коли здоров’я опонента перевищує 50%.

  Навички:

 • Темна тінь – проникає в противника темної енергією, при цьому робить Сеза невразливим на 1 хід. Наноситься шкоди збільшується пропорційно втраченому кількості здоров’я ворога.
 • Посягання – коли здоров’я противника нижче 50%, то після Темної тіні проводиться додаткова атака по всім ворогам, при цьому є ймовірність 50%, що на суперників буде накладена “невиліковність” на 1 хід. Цей прийом можна активувати тільки 1 раз за хід.
 • Переконання – завдає смертельний шкоди противнику, завдаючи шкоди пропорційно втраченому здоров’ю ворога. Якщо суперник гине, завдає шкоди по всім живим ворогам пропорційно атаці заклинателя.
 • Плюси героя:

  • Друге вміння робить придатним Сеза в фермерстві, його можна ставити в команди для розщеплення. Також 2 здатність має шанс накласти на ворогів анти – зцілення.
  • Перші 2 навички можуть завдати невиліковний шкоди, який є незвичайним негативним ефектом і дуже цінний в деяких збірках на на босів.
  • 3 здатність Сеза є одним з найпотужніших ядерних зарядів у грі. Масовий шкоди від 3 навички спільно з артефактом можуть залишити непоправну пролом в загоні суперника.

  Слід мати на увазі, що навіть якщо у суперника члени команди мають мало очок здоров’я, то високий захист групи запобіжить вбивства від 3 вміння Сеза. Іноді новачки не звертають увагу на броню команди супротивника.

  Мінуси героя:

  • У Сеза дуже мало очок здоров’я, при цьому йому постійно не вистачає скритності і захисту, щоб довго стояти на поле битви.
  • Це універсальний герой, який може бити як в 1 мета, так і за кількома ворогам. Тому персонажі з вузькою спрямованістю перевершують його в кількості наноситься шкоди. Щоб завдати відчутної шкоди 2 умінням Сезу потрібно накопичити достатню кількість енергії для удару, а на це потрібен певний час, якого йому часто не вистачає.
  • Він дуже ситуативний персонаж. Його “неизлеченного” може розбитися, якщо в команді ворога варто лікар з вбудованим зняттям негативного ефекту. Тим більше, що ефект тривати всього один хід.

  Epic Seven: Ken

  Кен відмінний захисник команди, за яким інші бійці знаходяться як за кам’яною стіною. Він має хорошу можливість нанести критичний удар. Цього героя дуже люблять брати на полювання багато досвідчених гравців.

  Рідкість – 5 зірок.

  Елемент – Вогонь.

  Клас – Воїн.

  Зодіак – Козеріг.

  Максимальний СР – 17487.

  Артефакт – Пекельний різак (для повільного Кена) підвищує шанс критичного удару, Кулак Ель (для швидкого Кена) підвищує швидкість носія, Тарілка Драко для підвищення критичних влучень, Смугаста Рукавичка для підвищення опору негативних ефектів. Основний артефакт – Коса Сигурда, коли здоров’я носія знижується нижче 50%, він підвищує його атаку на 25% і поглинає 25% вхідного шкоди, завданої здоров’ю (броня не рахується).

  Навички:

 • Нокаут – завдає атаку з безліччю ударів, є ймовірність 35% знизити захист ворога на 2 ходи. При цьому суперник залишається горіти 2 ходу, якщо заклинатель отримує енергію. Наноситься шкоди збільшується пропорційно максимальному здоров’ю воїна.
 • Небесний удар – штовхає супротивника, підвищуючи швидкість заклинателя на 2 ходи. Герой отримує 40 одиниць бойового духу, при вбивстві ворога. Коли бійцеві надається сила, шанс зниження захисту підвищується до 100%, при цьому ігнорує опірність. Наноситься шкоди збільшується пропорційно максимальному здоров’ю Кена.
 • Атака Фенікса – завдає потужного удару по опоненту, приголомшуючи його на 1 хід. Надає силу заклинателів на 4 ходи і дає 15 одиниць бойового духу. Наноситься шкоди підвищується пропорційно максимальному здоров’ю Кена. Боєць починає 1 хід з 50 одиницями бойового духу, і при кожній атаці бойовий дух підвищується на 5 одиниць.
 • Плюси героя:

  • Кен має найвище базове кількість здоров’я в грі. Також у нього є концентрація відбитка, яка ще більше підвищує його здоров’я. Це означає, що Кена необхідно покращувати в сторону здоров’я, але при цьому у нього буде залишатися дуже значна атака.
  • Це дуже універсальний герой, і завдяки здатності опіку, зниження захисту і оглушення, може бути корисний практично в кожній команді .
  • Кен використовує “неприємне” спорядження, яке не підходить більшості інших героїв. Також він може знайти застосування кожному слоту для вставки артефакту або спорядження.
  • Його останнім вміння дає Кену підвищення атаки, захисту і додаткові атрибути для інших його навичок.

  Мінуси героя :

  • Він дуже вразливий до негативних ефектів, коли його 1 навик знаходиться в відкат, тому з ним в команду слід ставити героя, який дає Кену підвищення опірності або імунітет. Також добре з ним ставити підтримку, яка знімає негативні ефекти з героя.
  • На жаль, над Кеном крижані герої домінують. Також він не підійде в полюванні на віверни, де багато крижаних монстрів.
  • Це ідеальний персонаж для новачків, його дуже легко прокачати. Але щоб використовувати його в повній мірі, гравцям необхідно буде знайти конкретні частини його спорядження. Ви не можете просто повісити на Кена залишки свого спорядження, і чекати від нього чудових результатів.

  Epic Seven: Kawerik

  Каверік володіє сильним потенціалом як ослаблення швидкості атаки в секунду (DPS). Тому його необхідно прокачувати в напрямку швидкості.

  Рідкість – 5 зірок.

  Елемент – Вогонь.

  клас – Маг.

  Зодіак – Діва.

  Максимальний СР – 17281.

  Артефакт – Кривава троянда підвищує ефективність при кожній атаці бійця, Стародавня книга тагела (для PvP) дає носію 10% бойового духу на початку кожного ходу.

  Навички:

 • Просторове переміщення – переміщається до мети і атакує, є ймовірність в 50% заморозити опонента на 1 хід. Наноситься шкоди збільшується пропорційно швидкості заклинателя.
 • Мірний коридор – затягує противника в простір і атакує, є шанс 75% при кожному ударі зняти з них позитивні ефекти, перш ніж збільшити час відновлення навички на 1 хід. Наноситься шкоди підвищується пропорційно швидкості руху мети.
 • Розмірений вибухо в – блокує всіх супротивників в певному просторі, перш ніж викликати вибух. Проникає в захист ворога на 30%, коли заклинателів надається підвищена швидкість. Наноситься шкоди збільшується пропорційно швидкості воїна.
 • Плюси героя:

  • Після пробудження Каверіка можна зосередити на ньому спорядження і реліквії досить легко, також можна зробити збірку для того , щоб він став найголовнішим атакуючим персонажем в команді.
  • він відмінний кандидат на боротьбу проти Басра, так як його підвищена швидкість дозволяє відсунути навик боса, і не дати йому першим вимовити забійне заклинання. Також він може протистояти Клур і Ліліас.
  • У Кверіка немає відкоту на 1 умінні, але атаки його можуть бути досить потужними. Також він вміє накладати негативний ефект, який дуже погано переносять захисники і цілителі.

  Мінуси героя:

  • У нього, як і у інших магів , дуже мало очок здоров’я. Тому, якщо у нього не буде захисту, він дуже швидко впаде в PvP.
  • Так як у нього основна атака розраховується з поєднання 2 і 3 вміння, то йому б сильно знадобився додатковий поворот гарячої душі (як у Павла, наприклад), але у мага його немає. Отже, йому на допомогу будуть потрібні інші члени команди, щоб досягти свого потенціалу.
  • Каверік має велику швидкість з невеликою кількістю опору. Тому він буде вразливий на високих арені, і не зможе нічого протиставити Ткач душі.

  Epic Seven: Kayron

  це один з найбільш гнучких злодіїв, які використовуються в командах для Арени та полювання. Також він може повертати собі здоров’я 2 навиком. Його рекомендується ставити з героями, у яких буде прорив захисту, для нанесення більшого шкоди по цілі. Його шкоди підвищується, якщо падає його здоров’я. Володіє масовими атаками і втратою по 1 мети.

  Рідкість – 5 зірок.

  Елемент – Вогонь.

  Клас – Злодій.

  Зодіак – Овен.

  Максимальний СР – 16141.

  артефакт – Кошик Алекси підвищує 20% шансу підвищення атаки і критичного удару на 1 хід в кінці ходу. Фіолетовий талісман збільшує атаку і шанс ухилення на 5% на початку кожного ходу. Обидва артефакту розраховані на PvP.

  Навички:

 • Порожня Коса Риси – атакує мечем, має шанс в 35% зменшити ймовірність попадання в нього на 1 хід. Завдає шкоди пропорційний втраченому здоров’ю заклинателя. Є ефект гарячої душі, яка підвищує атаку героя і дає масовий шкоди.
 • Безсмертна воля – дарує безсмертя на 1 хід, коли заклинатель отримує смертельний шкоди, і скидає перезарядку навички Апокаліпсис. Можна активувати 1 раз за 9 ходів.
 • Апокаліпсис – атакує ворога вибуховою силою Архідемона, яка міститься в мечі. Коли ворог переможений, підсилює будь-які позитивні ефекти, які були на заклинатель в момент активації, на 1 хід. Завдає шкоди пропорційний втраченому здоров’ю заклинателя.
 • Плюси героя:

  • 2 вміння робить героя безсмертним на 1 хід, при цьому є можливість активувати здатність ще раз, якщо битва затягнеться надовго. Оскільки шкоди Кайрон пропорційний його втраченому здоров’ю, то 2 навик дозволяє досягти вершини його потенціалу при застосуванні 3 вміння.
  • Кайрон може завдати величезної шкоди по 1 мети завдяки Апокаліпсису, і зробити масову атаку, використовуючи Косу.
  • 3 здатність може посилити будь-які позитивні ефекти, які є на Кайрон, якщо він переможе ворога. І повторити збільшення, якщо буде активована Воля.

  Мінуси героя:

  • Щоб нанести масовий шкоди першим умінням (і основним), Кайрон потрібна підтримка іншого персонажа (для спрацьовування масового шкоди). І це його єдине вміння, яке дозволяє Кайрон накласти негативний ефект на супротивників.
  • Кайрон в PvP дуже сприйнятливий до оглушення або сну після того, як спрацьовує або розсіюється Безсмертна воля.

  Epic Seven: Luna

  Це одноцелевой крижаний воїн з руйнівним потенціалом шкоди. Унікальна, але випадкова багатоударна механіка її основний атаки, означає, що Місяць, за своєю суттю є персонажем з високим ризиком і високою нагородою. Її вміння в купе з артефактами і спорядженням можуть стати дуже потужними активами в її наборі, але тільки в разі, якщо удача буде на боці Місяця.

  Рідкість – 5 зірок.

  Елемент – Лід.

  Клас – Воїн.

  Зодіак – Терези.

  Максимальний СР – 17097.

  Артефакт – Зуб Уберіуса дає шанс в 50% нанести додатковий шкоди, якщо критичний удар наноситися при 1 атаці. Додатковий шкоди пропорційний атаці носія (при прокачуванні реліквії, герой отримає 100% шанс). Тонфа екзорциста підвищує весь наноситься героєм шкоди. Обидва артефакту гарні для Арени.

  Навички:

 • Нескінченність – б’є по цілі випадкове кількість разів. Перезарядка умінь знижується на 1 – 3 ходу, а наноситься шкоди збільшується в залежності від кількості атак.
 • Воля лицаря – дракона – підвищує ймовірність атаки і критичного удару на 20%, коли здоров’я заклинателя більш 50%. Або збільшує захист і зменшує ймовірність отримання вхідного критичного шкоди на 20%, коли здоров’я воїна менше 50%.
 • Спис Рагнара – злітає в повітря і вражає противника списом, з імовірністю 80% зменшити захист противника на 1 хід. Має ефект палаючої душі, яка підвищує пошкодження, що наноситься.
 • Плюси героя:

  • Набір для Місяця побудований на масовому ураженні однієї мети (для 1 навику). Друге ж уміння дає поштовх до підвищення атаки і ймовірності туристичного удару для цього вміння, Місяць може підвищити свій шкоди в 2 з гаком рази.
  • Її реліквії можуть забезпечити їй 20 – 30% пасивної атаки або підвищення шансу критичного удару. Це значно знижує вимоги до спорядження.
  • 3 здатність завжди атакує противника з потужним елементом, збільшуючи універсальність Місяця в боротьбі з різноманітними супротивниками. Елемент Переваги пропонує безліч переваг, таких як підвищений шанс критичного удару, і ймовірність нанесення негативних ефектів на ворогів (наприклад, зниження захисту 3 навиком). Крім того, 3 здатність має високий базовий множник, що підвищує шанс критичного попадання.

  Мінуси героя:

  • З 1 самостійним пасивним навиком і 1 умінням накладати негативні ефекти, Місяць пропонує дуже обмежену командну корисність. Вибравши Місяць, інші члени загону повинні будуть компенсувати позитивні і негативні ефекти.
  • Хоча 2 вміння і дає Місяці додатковий відсоток захисту, поки у неї 50% і нижче здоров’я, її базові характеристики і рольові напрямки означають, що її бонуси неефективні самі по собі. Тим не менше, використання її в 1 слоті добре працює в якості альтернативної збірки, щоб більш ефективно використовувати її бонуси від пасивного навички.
  • Високий потенціал шкоди Місяця, часто так залишається саме як потенціал. Її набір зосереджений навколо її 1 вміння. Кількість ударів від 1 навику безпосередньо впливає на вихідний шкоди. Звідси можна зробити висновок, що тільки неймовірна удача призведе Місяць до неймовірного втрат.

  Epic Seven: Bellona

  Набір Беллона зосереджений на наступальної корисності і ситуативним, але дуже потужним, наступальним потенціалом. На додаток до рідкісної 100% точності масового ураження її 3 навички, Беллона має можливість наносити максимальної шкоди 1 здатністю. Це робить її відмінним виборів на високих босів, але також дозволяє їй стати відмінним провідним варіантом для клинових композицій в PvP.

  Рідкість – 5 зірок.

  Елемент – Земля.

  Клас – Рейнджер.

  Зодіак – Козеріг.

  Максимальний СР – 16457.

  Артефакт – Мрії Джокера наносять додатковий втрат, еквівалентний 1,5% від максимального здоров’я при атаці. Роза Харгана збільшує ймовірність подвійний атаки на кілька відсотків (залежить від прокачування артефакту) і підвищує саму атаку на 30%.

  Навички:

 • Вітрозахисний вентилятор – атакує противника віялом, завдаючи шкоди пропорційний здоров’ю противника. Коли накопичена енергія становить 5 одиниць, то вся енергія йде на Бритвений вентилятор.
 • Метелик – вентилятор – атакує всіх ворогів, розмахуючи віялом. Наноситься шкоди збільшується з великою кількістю ворогів. Після пробудження заклинатель отримує імунітет на 1 хід після атаки.
 • Бритвений вентилятор – атакує всіх ворогів, створюючи потужний порив вітру, з імовірністю в 65% знизити захист супротивника на 2 ходи. Імовірність ефекту підвищується на 20%, коли вміння запускається вітрозахисних вентилятором. Навик має ефект палаючої душі, який збільшує наноситься шкоди.
 • Плюси героя:

  • Беллона є найкращим захисником в грі за кількома факторами – її перерву в захисті, це масові атаки (Включаючи 3 навик), з її прокачуванням і ексклюзивним обладнанням вона може досягти 100% швидкість поразки на негативний ефект (вона і Тайвін, два героя, які можуть 100% знизити захист супротивника). Також Беллона своїм 1 умінням може зробити прив’язку до 3 навику при повній шкалі енергії. Це дозволяє використовувати його частіше.
  • Процентний шкоди від 1 вміння дозволяє войовниці виходити зі складної ситуації, коли вона стикається з ворогами з великою кількістю здоров’я (наприклад, босами). Цей шкоди масштабується з критичними ударами, що робить набори руйнування і критичні пошкодження надзвичайно потужними (її потенціал проти босів робить її одним з кращих носіїв артефакту Кривавого каменю рейнджерів).
  • Беллона, такий герой, який відмінно себе почуває в PvP і в PvE. Вона може виступати провідним членом команди в DPS або як підтримка. 3 вміння робить її корисною в практично будь-якій битві.

  Мінуси героя:

  • У Беллона низькі множники атаки, але при цьому вона завдає дуже високий шкоди. Якщо войовниця НЕ екіпірована так, щоб використовувати свій набір в повній мірі, її загальний DPS може відставати за середнім показником в порівнянні з іншими персонажами.
  • Велика частина шкоди Беллона залежить від її процентного шкоди 1 навику. Однак на пізніх стадіях пригод зустрічаються вороги, які несприйнятливі до втрат від здоров’я, що значно знижує потенціал героя.
  • Беллона залежить від подвійних атак, щоб швидко побудувати стеки енергії і максимізувати шкоди основного вміння.
  • Беллона – дама високого класу, видатних якостей, і на жаль гравців, дорогих смаків. Ви не можете просто одягнути її в обноски і чекати високих результатів. Вона вимагає високого класу передач, істотного підвищення кваліфікації і правильного ексклюзивного обладнання, щоб засліпити опозицію.

  Epic Seven: Pavel

  Будучи Дівою-рейнджером, Павло має досить високу базову швидкість і атаку, що дає йому хороший потенціал шкоди, який, на жаль, затьмарений посередніми мультиплікаторами шкоди і низькою корисністю.

  Рідкість – 5 зірок.

  Елемент – Земля.

  Клас – Рейнджер.

  Зодіак – Діва.

  Артефакт – Залізний вентилятор підвищує пошкодження, що наноситься від 16% (залежить від прокачування) при атаці на ціль крижаного елемента. Портрет рятівників підвищує пошкодження, що наноситься від 10%, якщо здоров’я противника перевищує 50%.

  Навички:

 • Ураганний меч – завдає противнику удари з гармати , з 60% шансом зменшити попадання на 1 хід. Наноситься шкоди збільшується пропорційно швидкості заклинателя.
 • Штормова куля – випускає сильний порив вітру на всіх ворогів. Наноситься шкоди збільшується пропорційно швидкості заклинателя. Цей навик не може викликати відповідну атаку. Після пробудження дарує заклинателів збільшену атаку на 2 ходи, перед активацією вміння. Навик має ефект палаючої душі, яка дає додатковий хід.
 • Деструктивна гонитва – стрімко рубає і розстрілює ворога. Коли ворог не є елітним монстром або босом, ефекти розподілу шкоди ігноруються. Наноситься шкоди збільшується пропорційно швидкості заклинателя.
 • Плюси героя:

  • Здатність Павла ігнорувати ефекти поділу шкоди вважається корисною в захисній області бою. Таке вміння мають багато захисники в PvP. Це робить його фахівцем зі знищення одиночних далеко стоять цілей, які ховаються за спинами захисників.
  • Маючи високі базові показники атаки і захисту, Павло може стати відмінним DPS героєм, незважаючи на його комплект, який розрахований на вибуховий стиль гри.
  • Після пробудження 2 навички, Павло може підвищувати свою атаку, що бездоганно працює в деяких комбінаціях, і робить його більш гнучким з точки зору збирання та комплектації команд.

  Мінуси героя:

  • його модифікатори поразки посередні, не дивлячись на його професію. Корисна частина його набору приносити в жертву показника “наноситься шкоди пропорційний швидкості заклинателя”, який досить низький і не варто жертв, принесених набору. Щоб підвищити шкоди Павла, потрібно якомога швидше підвищити йому кваліфікацію.
  • Частина того, що робить Павла вибуховим DPS – це атака від позитивного ефекту 2 вміння, з наступною активацією 3 навички. Але з комбінацією іноді виникають проблеми. Наприклад, воїн може загинути, так і не завершивши комбінацію через низький показник здоров’я.
  • Часто Павлу не вистачає живучості, тому, не дивлячись на його базові характеристики, він не може стати досить стійким героєм.

  Epic Seven: Vildred

  Вілдред спеціалізується на нанесенні величезного збитку по площі. Цей герой використовується на полюванні і в інших пригоди. Також він служить воїном на Арені для розщеплення супротивників.

  Рідкість – 5 зірок.

  Елемент – Земля.

  Клас – Злодій .

  Зодіак – Лев.

  Максимальний СР – 16525.

  Артефакт – Пилові смерчі (якщо мета виживає, є 15% шанс знову атакувати основний атакою). Наїзник вітру кидає стелс і збільшує атаку на 30% на 1 хід, коли ворог переможений.

  Навички:

 • Підмітання – атакує ворога за допомогою темного шторму. Наноситься шкоди збільшується пропорційно швидкості заклинателя.
 • Танцюючий клинок – збільшує атаку героя на 2 ходи, і атакує всіх ворогів ще раз, коли ворог переможений. Після пробудження вміння підвищує бойову готовність заклинателя на 20% при ураженні противника.
 • Підйом леза – атакує всіх ворогів за допомогою Темної тіні, завдаючи шкоди пропорційний швидкості заклинателя. Є ефект палаючої душі, який підвищує шкоди.
 • Плюси героя:

  • Вілдред отримує додаткові позитивні ефекти при ураженні ворога, при цьому всі вміння носять масовий шкоди. Завдяки основному масового вмінню він хороший в фермерстві, в Башті і Азіманаке.
  • У нього найвища базова атака в грі.
  • Має власний позитивний ефект, який дає 20% боєготовності і підвищення атаки. Герой менш залежний від союзників, ніж деякі інші персонажі його спеціальності.

  Мінуси героя:

  • У нього відносно невисокий шкоди в одну мету. У PvP йому можуть протистояти команди, повністю складаються з витривалих супротивників, які можуть пережити його атаку 1 здатністю.
  • Також Вілдред обмежений своїм елементом Землі, особливо в PvP, де від є основною атакою в швидкісних загонах.

  Epic Seven: Haste

  Він є одним з дуже небагатьох героїв DPS з общекомандной яка зцілює здатністю. На додаток до цього, що у нього є унікальний негативний ефект, який дозволяє йому і його союзникам відновлювати додаткові очки здоров’я при атаці на ослабленого суперника.

  Рідкість – 5 зірок.

  Елемент – Вогонь.

  Клас – Злодій.

  Зодіак – Близнюки.

  Артефакт – Rhianna & Luciella дає 10% шансу на додатковий хід. Пилові смерчі дають 15% шанс знову атакувати основний атакою, якщо мета виживе.

  Навички:

 • Коса посланника – атакує величезною косою, є ймовірність в 40% нанести кровопускання ворогові на 2 ходи.
 • Розрив крові – атакує, розкручуючи косу і відновлюючи здоров’я всім союзникам пропорційно нанесеному втрат. Відновлення збільшується додатково на 50%, коли ворог стікає кров’ю. Є ефект палаючої душі, який підвищує пошкодження, що наноситься. Після пробудження атака робить ворога невиліковним на 2 ходи, завдаючи вампірське дотик.
 • Вампирская друк – атакує всіх ворогів, з імовірністю 60% кожен з яких випадковим чином завдає 3 ефекту кровопускання серед противників на 2 ходу. Коли ворогів менше 3, то наноситься шкоди збільшується.
 • Плюси героя:

  • Має командну цілющу здатність. Він також може застосовувати невиліковність до ворогів, щоб запобігти їх зцілення.
  • Має високу базової швидкістю. Він є відмінним вибором у швидкій команді для PvP.
  • Ефективний фермер для збору кормів та каталізаторів.

  Мінуси героя:

  • Щодо низький шкоди при звичайних атаках.
  • Низька база захисту.
  • Більшість здібностей Хаст зосереджені навколо негативних ефектів, що вимагають високої енерговитрати. Тому доводиться поступатися ціною втрати шкоди, для підвищення енергії.

  Epic Seven: Lilias

  Ліліас – це швидкий захисник з високим утратою, який приносить істотну користь практично будь-якого складу загону.

  Рідкість – 5 зірок.

  Елемент – Вогонь.

  Клас – Лицар.

  Зодіак – Овен.

  Максимальний СР – 17219.

  Артефакт – Ауріус підвищує захист союзників на 10%, а також поглинає 10% вхідного шкоди. Ефект складається з ефектами подібних артефактів. Меч Езер знижує вхідний шкоди по заклинателів від елітних монстрів і босів на 15%.

  Навички:

 • Йди за мною! Зарядка! – бере на себе ініціативу і атакує, викликаючи подвійну атаку від випадкового союзника. Наноситься шкоди збільшується пропорційно максимальному здоров’ю заклинателя.
 • Оборонний лад! – розгортає божественне зброю, надаючи щит заклинателів на 2 ходи, перш він провокує атаку супротивника на себе на 2 ходи з 85% шансом. Має ефект палаючої душі, який ігнорує опір ворога.
 • Приготуватися, зарядити, вогонь! – стріляє по ворогам, знижуючи їх боєготовність на 25%, і завдає шкоди відповідно до атакою героя з найвищим показником атаки. Підвищує боєготовність воїна на 50%.
 • Плюси героя:

  • Ліліас гарантує допомогу від випадкового союзника в своїй команді з кожної основної атакою, на додаток до нанесення хорошого кількості шкоди.
  • Ліліас – це новий стандарт захисника з великим DPS, також вона має хороший базовий показник критичного шкоди.

  Мінуси героя:

  Вона слабка до матюками і атакам крижаних героїв, так як належить до елементу Вогню.

  Провокація – досить слабка механіка для PvE. Більшість важливих цілей не можна спровокувати.

  Epic Seven: Krau

  Крау є захисником, який може бути повністю одягнений на підвищення кількості здоров’я , але при цьому у нього залишиться високий показник втрати. Також він володіє великою користю для команди, що робить його незамінним у багатьох командах. Цей хлопець хороший і в PvP і в PvE.

  Рідкість – 5 зірок.

  Елемент – Лід.

  Клас – Лицар.

  Зодіак – Риби.

  Максимальний СР – 17231.

  Артефакт – Шляхетна клятва підвищує опірність і вплив до 25% під час зниження здоров’я. Меч Езер знижує вхідний шкоди по заклинателів від елітних монстрів і босів на 15%.

  Навички:

 • Буря мечів – штурмує противника мечами, є ймовірність в 50% спровокувати ворога на 1 хід. Наноситься шкоди збільшується пропорційно максимальному здоров’ю заклинателя.
 • Заряд – штовхає супротивника щитом, знижуючи боєготовність на 35%, надає підвищений захист всім союзникам на 2 ходи. Наноситься шкоди збільшується пропорційно максимальному здоров’ю заклинателя.
 • Викличте Зігфріда – закликає стража Зігфріда, який завдає шкоди, пропорційний втраченому здоров’ю заклинателя, пробиваючи захист (тобто чистий шкоди). Ця атака не може викликати критичне попадання.
 • Плюси героя:

  • Атаки пропорційні величезному здоров’ю, що значно підвищує шкоди.
  • Крау виконує свою роль захисника просто чудово, так як підвищує її всім своїм друзям. Його 1 вміння викликає провокацію, а його друга – дарує союзникам захист, одночасно завдаючи шкоди і затримуючи одного ворога. Це поєднання не дає зробити пролом у захисті команди.
  • Крау має один з найбільш смертоносних 3 навичок в грі. Він дає варту шкоди, заснований на своє здоров’я, при цьому удар проникає крізь броню і завдає чистий шкоди.
  • Володіє найвищими базовими характеристиками здоров’я в грі.

  Мінуси героя :

  • Багато боси мають імунітет до провокації.
  • Негативні ефекти, накладені Крау можуть бути швидко зняті противниками.
  • Тривала перезарядка 3 здатності.
  • Він дуже повільний.

  Epic Seven: Ravi

  Рави – це універсальний воїн, який стати в нагоді у всіх пригоди і в PvE контенті. У неї високий показник базової кількості здоров’я і втрати.

  Рідкість – 5 зірок.

  Елемент – Вогонь.

  Клас – Воїн.

  Зодіак – Козеріг.

  Максимальний СР – 17484.

  Артефакт – Давня оболонка підвищує шкоди, що завдається базовим навиком від 8% (залежить від прокачування). Коса Сигурда підвищує атаку носія на 25%, коли здоров’я нижче 50%.

  Навички:

 • Забій – атакує двосічним сокирою і переносить частину пошкоджень в здоров’я. Є ефект палаючої душі, який значно збільшує суму завданих збитків. Не викликає подвійний атаки.
 • Кров демона – збільшує атаку заклинателя, коли він нападає або піддається нападу. Ефект може накопичуватися до 5 разів. Під час нападу підвищується на 8% боєготовність, а бойовий дух додається на 5.
 • Привід диявола – жорстоко атакує всіх ворогів, з 75% шансом оглушити їх на 1 хід. Після пробудження знижує боєготовність супротивників на 100%.
 • Плюси героя:

  • Завдяки вбудованій підтримці Рави, масштабування атаки і підвищенню бойової готовності, вона може процвітати в більшості складів команд.
  • Палаюча душа Рави дає їй відмінний множник атаки, що дозволяє їй робити шкоди, без підготовки від 3 вміння.

  Мінуси героя:

  • Основний удар шкоди Рави буде виходити від її пасивного ефекту бойового духу, який накопичується кожен раз, коли вона піддається нападу або атакує. Як і належить, за своєю природою висхідним здібностям, вона не може відразу отримати доступ до своєї повної потужності.
  • Навички Рави не дають можливості експериментувати зі складом команд, і схема нападу буде вибудовуватися хід за ходом, що не дуже добре для PvP.

  Epic Seven: Tenebria

  Королева ілюзій постає перед гравцями в образі школярки. Має високу атаку і корисність в команді. Завдає шкоди за площею.

  Рідкість – 5 зірок.

  Елемент – Вогонь.

  Клас – Маг.

  Зодіак – Рак.

  Максимальний СР – 17191.

  Артефакт – стародавня книга тагела дає на старті ходу 10 душ (20 після прокачування). Проклятий компас підвищує ефективність на 25% з першого ходу.

  Навички:

 • Темний вибух – атакує викликом темної енергії, з 60% шансом приспати супротивників на 1 хід. Цей навик не викликає подвійний атаки. Після пробудження, якщо вороги засипають боєготовність заклинателя підвищується на 50%.
 • Зловісний грім – викликає зловісний грім, щоб атакувати всіх ворогів, знижуючи їх боєготовність на 20% на 2 ходи, при цьому знижує швидкість ворогів.
 • Кошмар – атакує всіх ворогів, з 70% шансом зменшити захист супротивників на 2 ходи. і приспати їх на 1 хід, підвищує атаку заклинателя на 2 ходи. Має ефект палаючої душі, що підвищує атаку носія.
 • Плюси героя:

  • Всякий раз, коли Тенебрія завдає сон на ворога 1 умінням, вона отримує 50% боєготовності , що по суті на 50% збільшує її швидкість, коли він приземляється.
  • Висока базова атака.
  • Дуже багато негативних ефектів.

  Мінуси героя :

  • Слабка базовий захист.
  • Для повного розкриття її потенціалу, необхідно витратити багато часу на збір екіпіровки.

  Epic Seven: Violet

  Більшість гравців можуть погодитися, що всякий раз, коли Вайолет з’являється в PvP, є хороший шанс, що він буде дратувати своїм противникам. При правильній побудові в його користь, він буде ухилятися від усього, що його суперники кидають на нього і стати армією одну людину.

  Рідкість – 5 зірок.

  Елемент – Земля.

  Клас – Злодій.

  Зодіак – Скорпіон.

  Максимальний СР – 16762.

  Артефакт – Мріючи місячне світло збільшує шанс ухилення на 10%, після успішного ухилення, заклинателів надається збільшена атака на 1 хід (PvP). Фіолетовий талісман збільшує атаку і шанс ухилення на 5% на початку кожного ходу, кожен ефект може складатися до 3 разів, і скидається на початку бою.

  Навички:

 • Витончений крій – атакує мечем, з 65% шансом зменшити атаку ворога на 1 хід. Має ефект палаючої душі, яка збільшує шанс ефекту до 100% і зменшує атаку цілі на 2 ходи.
 • Дуель прийнята – готується до поєдинку шляхом розгону двох дебютів, відновлення здоров’я на 15% і надання додаткового ходу. Коли цей навик знаходиться на перезарядку, ухилення збільшується на 35%. Після успішного ухилення, отримує контратаку на 1 хід.
 • Метелик – пронизує ворога мечем, і поглинає всю увагу. Наноситься шкоди збільшується пропорційно кількості споживаної енергії. Після пробудження є ймовірність повторно провести вміння.
 • Плюси героя:

  • Вайолет має унікальну здатність контратакувати щоразу, коли противник промахується по ньому. Це настільки потужна механіка, що все, що гравці будують на героя свої команди. У правильних матчах Вайолет може легко здолати всю ворожу команду.
  • У Вайолет дуже високий показник ухилення, так що на нього нелегко повісити будь-негативний ефект, що дає йому велику перевагу.

  Мінуси героя:

  • У нього є велике вікно уразливості перед прочитанням 2 навички, де противники можуть вбити його, перш ніж він зможе контратакувати. Боротьба з ним зазвичай включає в себе використання цього вікна.
  • Дуже низький показник базової захисту.
  • Вайолет використовує 3 навик незалежно від кількості накопиченої енергії, тому він не завжди може використовувати це вміння в повній міру.

  Epic Seven: Aramintha

  Араманза – сильний маг з корисними і з доступом до масового пошкодження, болючим опіків, 2 ходовому невиліковному негативного ефекту, скорочень перезарядки і надійному командному атакуючому ефекту.

  Рідкість – 5 зірок.

  Елемент – Вогонь.

  Клас – Маг.

  Зодіак – Близнюки.

  Максимальний СР – 16737.

  Артефакт – Каледра (якщо ворог ослаблений, завдану шкоду збільшується на 15,0%). Скіпітр етики є 25,0% шанс знизити перезарядку навички на додатковий хід на початку ходу.

  Навички:

 • Підпалювати – атакує ворога з 35 % шансом накласти опік за 2 ходу. Зменшує час відновлення вогняного стовпа на 1 хід.
 • Каталізатор – збільшує атаку всіх союзників на 2 ходи. Коли ворог буде спалений, каталізатор вибухне і завдасть шкоди всім ворогам, що робить їх невиліковними протягом 2 ходів.
 • Вогняний стовп – атакує всіх ворогів потужним вогняним стовпом, з 80% шансом підпалити ворогів на 2 ходи, і 30% шансом оглушити за 1 хід, перш ніж підвищити бойову готовність заклинателя на 50%. Має ефект палаючої душі, яка ігнорує ефекти опору.
 • Плюси героя:

  • Воительница має можливість побудувати комбінацію між 1 і 3 умінням. Це дає їй 50% боєготовності (швидкості) кожен раз, коли він використовується, і час відновлення може бути зменшено на 1 хід кожного разу, коли вона використовує 1 вміння.
  • Дуже багато корисних ефектів для команди і некорисних для противника .
  • Арамінза також має синергію з будь-яким героєм, який виграє від опіків (Сілвер, Дінго, Моркоу і Кен). Цей шкоди особливо добре працює на захисних цілях і складається з часом для великих чисел.

  Мінуси героя:

  • Арамінза, на жаль, вимагає, щоб ворог був спалений, щоб нанести невиліковний шкоди ворогам. Оскільки її власний опік 1 вміння може бути кілька ненадійним, вона може не бачити повної вигоди свого 2 здатності без партнера, який може надати ще один шанс спалити ворога.
  • Має високу вразливість, оскільки у неї мало базового показника здоров’я.

  Epic Seven: Montmorancy

  До того, як її спеціальність зміниться, Монморансі буде менше цілителем і більше очищує героєм (знімає негативні ефекти з друзів). Її зцілення дуже обмежена, але вона здатна розсіяти ефекти з усією команди відразу, і може також застосовувати імунітет, роблячи одного союзника несприйнятливим до будь-якого або всіх негативних ефектів протягом 2 ходів. Можливість укласти ворогів спати 1 умінням, також є корисним маленьким трюком.

  Після того, як вона змінить спеціальність, і перетворитися в ангельську Монморансі, вона вважається одним з найгірших цілителів в Epic Seven, але потім стає найкращою. Її зцілення стає набагато більш надійним, її очищення стає набагато сильніше, її сон стає більш стійким, і вона отримує більше способів збільшити свою власну бойову готовність для більшої кількості повторів ходу. Незважаючи на те, що він простий герой 3 зірок, Ангельська Монморансі стає таким же гарним (а то й краще!) Ніж будь-який 4 або 5 зірковий цілитель в грі.

  Рідкість – 3 зірок.

  Елемент – Лід.

  Клас – Ткач Душі.

  Зодіак – Риби.

  Максимальний СР – 13775.

  Навички:

 • Магія сну – атакує ворогів водної енергією, з 25% шансом приспати їх на 1 хід.
 • Очищення – розвіює один негативний ефект з усіх союзників, і зцілює ослаблених друзів. Сума зцілення пропорційна максимальному здоров’ю союзника.
 • Водяний завісу – відновлює здоров’я союзника і дає йому імунітет на 2 ходи. Відновлена ​​сума пропорційна максимальному станом здоров’я об’єкта. Має ефект палаючої душі, який надається всім союзникам. Після пробудження відновлює одному на 50% боєготовність.
 • Epic Seven: Catalyst

  Каталізатори в грі – дуже важливий аспект прокачування персонажів. Вони розподілені по знакам Зодіаку героїв. Каталізатори діляться на 3 типи:

 • Каталізатор підвищення кваліфікації .
 • Каталізатор пробудження .
 • Епічний каталізатор – необхідний для попереднього пробудження або підвищення кваліфікації.
 • Необхідна кількість каталізатора залежить від одиниці базової зірковості і рідкості героя.

  Каталізатори Водолія

  Назва каталізатора . Використання. Необхідна кількість по зірковості (в штуках). Шкіряні ножни.Для підвищення кваліфікації. ★★★ – 36,
  ★★★★ – 12,
  ★★★★★ – 30.Орденскій знак щіта.Для пробудження. ★★★ – 9,
  ★★★★ – 12,
  ★★★★★ – 15.Медаль бойца.Для попереднього збору. ★★★ – 6,
  ★★★★ – 14,
  ★★★★★ – 17.

  Каталізатори Овна

  Назва каталізатора. Використання. Необхідна кількість по зірковості (в штуках). Контур Харчування Тракта.Для підвищення навичок. ★★★ – 36,
  ★★★★ – 12,
  ★★★★★ – 30.Благословеніе Орбіса.Для пробудження. ★★★ – 9,
  ★★★★ – 12,
  ★★★★★ – 15.Кошмарная Маска.Для попереднього збору. ★★★ – 6,
  ★★★★ – 14,
  ★★★★★ – 17.

  Каталізатори Рака

  Назва каталізатора. Використання. Необхідна кількість по зірковості (в штуках). Емблема дитини миші.Для підвищення кваліфікації. ★★★ – 36,
  ★★★★ – 12,
  ★★★★★ – 30.Спеціальная Сигнальна Петля.Для пробудження. ★★★ – 9,
  ★★★★ – 12,
  ★★★★★ – 15.Сердце ліцемерія.Для попереднього збору. ★★★ – 6,
  ★★★★ – 14,
  ★★★★★ – 17.

  Каталізатори Козерога

  Назва каталізатора. Використання. Необхідна кількість по зірковості (в штуках). слизової Желе.Для підвищення кваліфікації. ★★★ – 36,
  ★★ ★★ – 12,
  ★★★★★ – 30.Проклятий Пепел.Для пробудження. ★★★ – 9,
  ★★★★ – 12,
  ★★★★★ – 15.Гнев дракона.Для попереднього збору. ★★★ – 6,
  ★★★★ – 14,
  ★★★★★ – 17.

  Каталізатори Близнюків

  Назва каталізатора. Використання. Необхідна кількість по зірковості (в штуках). Кільце Слави.Для підвищення кваліфікації. ★★★ – 36,
  ★★★★ – 12,
  ★★★★★ – 30.Маленькій Значок Солнца.Для пробудження. ★★★ – 9,
  ★★★★ – 12,
  ★★★★★ – 15.Слітий Нерв. для попереднього збору. ★★★ – 6,
  ★★★★ – 14,
  ★★★★★ – 17.

  Каталізатори Льва

  Назва каталізатора . Використання. Необхідна кількість по зірковості (в штуках). Скручений Клик.Для підвищення кваліфікації. ★★★ – 36,
  ★★★★ – 12,
  ★★★★★ – 30.Ультра клик.Для пробудження. ★★★ – 9,
  ★★★★ – 12,
  ★★★★★ – 15.Пилающая Душа.Для попереднього збору . ★★★ – 6,
  ★★★★ – 14,
  ★★★★★ – 17.

  Каталізатори Терезів

  Назва каталізатора. Використання. Необхідна кількість по зірковості (в штуках). Таємнича Вспишка.Для підвищення кваліфікує ції. ★★★ – 36,
  ★★★★ – 12,
  ★★★★★ – 30.Схема Часу Сна.Для пробудження. ★★★ – 9,
  ★★★★ – 12,
  ★★★★★ – 15.Ренгар – студентський білет.Для попереднього збору. ★★★ – 6,
  ★★★★ – 14,
  ★★★★★ – 17.

  Каталізатори Стральца.

  Назва каталізатора. Використання. Необхідна кількість по зірковості (в штуках). Бачення Арчера.Для підвищення кваліфікації. ★★★ – 36,
  ★★★★ – 12,
  ★★★★★ – 30.Холодний взгляд.Для пробудження. ★★★ – 9,
  ★★★★ – 12,
  ★ ★★★★ – 15.Медіціна наемніка.Для попереднього збору. ★★★ – 6,
  ★★★★ – 14,
  ★★★★★ – 17.

  Каталізатор Скорпіона

  Назва каталізатора. Використання. Необхідна кількість по зірковості (в штуках). Гострий Наконечник Копья.Для підвищення кваліфікації. ★★★ – 36 ,
  ★★★★ – 12,
  ★★★★★ – 30.Панцірь Ерікіона.Для пробудження. ★★★ – 9,
  ★★★★ – 12,
  ★★★ ★★ – 15.Черний Порошок Проклятія.Для попереднього збору. ★★★ – 6,
  ★★★★ – 14,
  ★★★★★ – 17.

  Каталізатори Тельця 0> Назва каталізатора. Використання. Необхідна кількість по зірковості (в штуках). Блискучі Чари.Для підвищення кваліфікації. ★★★ – 36,
  ★★★★ – 12,
  ★★★★★ – 30.Пилающая Ярость.Для пробудження. ★★★ – 9,
  ★★★★ – 12,
  ★★★★ – 15. Ріг желанія.Для попереднього збору. ★★★ – 6,
  ★★★★ – 14,
  ★★★★★ – 17.

  Epic Seven: Labyrinth

  Лабіринт – це повзуча темниця, заснована на завдання витривалості, в якій команда повинна боротися через розгалужену карту, зберігаючи високий моральний дух. Втрата бойового духу і неефективна гра призводить до виснаження і важким статусним штрафам. Мета цих карт, крім читання історії, полягає в пошуку хорошого спорядження і іноді магазинів.

  Карти Лабіринту прив’язані до процесу проходження гри і відкриваються в її певний момент при виконанні необхідних умов.

  Для проходження лабіринту необхідні:

 • захисник – захисник повинен мати здатність провокувати противника. Найкраще, якщо захисником буде одночасно лікар і атакуючий персонаж. Така страшна суміш є у 2 – 3 героїв. Наприклад, можна взяти Хаст, але у нього мало здоров’я, хоча його можна поставити не в 1 слот. Для цієї ролі більше підійде Крау.
 • Підтримка – це герої, які накладають позитивні ефекти на свою команду або негативні – на загін противника.
 • Атака – тут багато варіантів, але краще всього вибирати на кожній карті атакуючого героя індивідуально. Вибір буде залежати від кількості монстрів в команді, а також від складу загону в цілому. Буде добре, якщо атака не буде залежати від здоров’я заклинателя.
 • Розрив – на будь-якій карті необхідний персонаж, що володіє розколом броні, на крайній випадок – зниженням захисту.
 • Слід врахувати, що на кожній карті є свій бос, який має особливі здібності. Тому слід взяти одним з героїв в команду воїна, який ставить щит або підвищує захист всьому загону.

  Поради по проходженню Лабіринту:

 • Слід мати в команді імунні або очищаючі ефекти (вміння або чудовий флакон зілля) є обов’язковою вимогою, оскільки майже кожен бій буде мати якийсь неприємний негативний ефект, якого ви хотіли б уникнути.
 • Прорив захисту може бути використаний в кожному бою з босом, і є надзвичайно цінним негативним ефектом для суперника. Його рекомендується використовувати хоча б 1 раз за битву.
 • Все боси несприйнятливі до отрути. Це як добре, так і погано, оскільки навички нанесення шкоди, які завдають отрута, можуть бути використані на босів, які накладають негативні ефекти.
 • Хоча більшість елітних монстрів досить легко проходяться, міні-боси можуть викликати проблеми, тому що вони завдають велику кількість пошкоджень від вибуху. Слід бути обережніше, щоб не втратити членів загону завчасно (необхідно дійти до боса всієї четвіркою).
 • Якщо ви зазнаєте невдачі під час проходження Лабіринту, у вас буде ще шанс.
 • Якщо ви повторюєте спробу проходження, то вам буде потрібно заплатити за вхід певну кількість валюти (кожна карта вимагає індивідуальну оплату).
 • Якщо ваше проходження не складається, слід відмовитися від виконання через меню. Будь поточний прогрес буде втрачено, але ваш вступний внесок буде повернено.
 • Найкраще вибирати команду з елементом, який домінує над елементом боса. Це допоможе в проходженні карти.

  Epic Seven: Damage Calculator

  Для того, щоб прорахувати шкоди, що завдається вашим персонажем, деякі користувачі придумали своєрідні підказки. Для вас ми знайшли 2 ресурсу, де можна поставити базові характеристики і обчислити показники.

  Перший сайт – це https://maphe.github.io/e7-damage-calc/. Сторінка доступна для розуміння навіть новачкам. Тут можна поставити всі параметри (артефакти, екіпіровку, базову атаку). Є поле, де можна подивитися інструкцію з виконання підрахунків. Також можна поставити передбачувані показники захисту суперника. Внизу сторінка можна вибрати навик, за допомогою якого ви будете наносити шкоди. У рядку Achates потрібно вибрати персонажа, у якого ви хочете прорахувати показники шкоди.

  На жаль, всі сайти на англійській мові, тому ми рекомендуємо виконати переклад сторінок в “Яндекс Перекладачі”. У верхній частині сторінки вам необхідно вибрати спосіб перекладу – сайт, потім ввести в активну рядок посилання (адреса) переводиться сторінки. Через кілька секунд система переведе зміст. Виконати підрахунки можна в самому Перекладач.

  Другий ресурс – http://www.epicseventools.com/DamageCalculator розрахований на досвідчених гравців, які зможуть розібратися в таблиці множників кожного героя (посилання на таблицю дана в верхній частині сторінки). Тут можна обчислити шкоди, що завдається кожним умінням окремо, просто слідуючи підказкам, даними в активних рядках. Також можна внести приблизні дані про ворожої захисту, тоді вам будуть показані більш точні результати.

  Після внесених даних слід клацнути по кнопці “Підрахувати шкоди”. Після цього низу ресурсу з’являться результати за такими позиціями:

 • Критичний удар.
 • Нищівний удар.
 • Нормальне потрапляння.
 • Користуючись калькуляторами, ви зможете точніше прогнозувати результат битви в PvE активностях і на босів.

  Epic Seven: Camping Simulator або Morale Calculator

  Camping Simulator або Morale Calculator – це алгоритм найкращого підбору команди для різних історій. Наприклад, у вас є кілька героїв різної зірковості, але ви не знаєте, як оптимально скласти команду для походу в Лабіринт. Для цього вам необхідно порівняти самостійно всі позитивні і негативні сторони персонажа, виявити їх основні корисності. А потім вибрати найбільш поєднуються для Лабіринту воїнів.

  Але для полегшення процесу для новачків були створені спеціальні калькулятори – табори, де можна підібрати наявних у вас героїв, а система сама видасть кілька варіантів відповідних команд. При цьому система порекомендує, куди краще відправити дану команду і скільки очок бойового духу (моралі) вона отримає.

  Адреси калькуляторів:

 • https: //budandan.github. io / e7-lab-team-optimizer / index.html.
 • https://gamepress.gg/epicseven/camping-simulator.
 • Робота в калькуляторах ідентична. На обох ресурсах із запропонованого списку, ви вибираєте своїх бійців і натискаєте на кнопку підрахунку. Після отриманих результатів вам необхідно буде вибрати загін з найвищими показниками для того чи іншого пригоди (вони також будуть позначені навпаки команд). У ресурсах є невелика різниця, так як в одному дано просто перелік персонажів, а в іншому можна вибрати героїв по знаку зодіаку, зірковості, класу і так далі.

  Так як обидва сайти англійською мовою, ми рекомендуємо скористатися Яндекс перекладачем, про який ми розповіли вище.

  Epic Seven: Русифікатор ігри

  Якщо ви любите грати в мобільні ігри на комп’ютері, то ми рекомендуємо скористатися сервісом BlueStacks. Грати на комп’ютері набагато зручніше, ніж на смартфоні. Є і ще одна причина того, що ми радимо почати ігровий процес через емулятор, адже в BlueStacks є вбудований перекладач, який допоможе вам у випадку, якщо ви не володієте англійською або іншою мовою. Варто відзначити, що Epic Seven ще не переведена на російську мову, а тому цей перекладач допоможе розібратися з тим, що відбувається в грі.

  Для того, щоб виконати переклад тексту, необхідно скористатися поєднанням кнопок на клавіатурі Ctrl + Alt + L. Після цього весь текст на екрані буде переведений на рідну мову користувача.

  Більш докладно про налаштування та інші особливості перекладу в BlueStacks ми писали в даній статті – https://ctgame.info/aac/perevod-igr. Сама посилання на скачування гри в емуляторі дана на початку статті.

  Як виконати переклад на телефоні? Для перекладу гри, якщо ви граєте на смартфоні, можна скористатися безкоштовними додатками, які поширюються через Google Play і App Store. Ми вибрали для вас найактуальніше додаток – це “Перевести на екран” (від компанії Dictionary & Translate), яке переведе весь текст на екрані. Коли, вам в грі необхідно перевести частину тексту, ви просто виділяєте необхідний фрагмент і переводите його. При цьому встановлювати мову по замовчування не потрібно. Можна відразу при перекладі вибрати будь-яку мову.

  Раніше, ми вже рекомендували цей перекладач, і пояснили, чому ми його вибрали. Наш вибір ґрунтувався на відгуках і функціях перекладача. До того ж в бібліотеці є для перекладу понад 100 мов. Програма поширюється безкоштовно, але періодично спливає реклама.

  На даний момент, в Google Play і App Store є інші перекладачі екрану, але ми не стали їх радити, так як у них мало бібліотек, функціоналу або вони мають безліч негативних відгуків від користувачів.

  Автор статті: Е