Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Empires and Allies: Поради, WIKI, Огляди

EMPIRES AND ALLIES – гра на андроїд з датою виходу 05.05.2015 р від компанії Zynga. Жанр гри: Стратегії. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Зміст статті

 • Гайд для новачків
 • Проходження Арени Чемпіонів
 • Модернізація штабу до рівнів 33 і 34
 • Воїн Омега Вулкан
 • Сокіл MK2
 • Воїн Омега Колос
 • Воїна Омега Сокіл
 • Автоматичний ремонт воїнів Омега в обороні
 • Воїн Омега MK2
 • Проходження Місій альянсу
 • Рівні престижу альянсу
 • Відставка генералів
 • Воїн Омега Богомол
 • Прапор слави
 • Проходження операції “Удар молота”
 • Гайд по Військовому заводу 2.0
 • Секрети загонів “Альфа”
 • Проходження подій гри
 • Поради по ударного загону
 • Вертоліт з золотом
 • Секрети настройки гри і немає облікового запису
 • Гайд по лігам
 • Використовуємо Соціальні функції правильно
 • Шанси випадання
 • Empires and Allies: Гайд для новачків

  Час воювати! Починайте навчати війська. Збирайте в бою трофеї. У Вас буде 3 хвилини. Щоб почати бій, натисніть значок глобуса в нижньому правому куті екрану.

  Виберіть місце призначення на карті.

  Розвідка: Натисніть кнопку “Розвідка”, щоб розглянути штаб противника. Не впевнені, що впораєтеся? Завжди можна знову натиснути значок глобуса, повернутися на карту і відправити розвідників у іншу точку.

  Атака: Щоб почати бій, натисніть кнопку “Атакувати”. Вам доведеться витратити паливо, так що перевірте його запаси.

  Відправка військ: Щоб відправити війська в бій, торкніться потрібних одиниць , а потім зони висадки. Кожен загін відправляється окремо.

  Щоб відправити сигнальну ракету, виберіть ракету (знизу справа) і торкніться мети.

  командні окуляри: командні очки нараховуються за руйнування будівель противника. Окуляри заповнюються після кожного бою.

  Полномочіякомандованія: одні повноваження наносять руйнівні удари, інші керують Вашими військами. Для використання потрібні командні окуляри.

  Сменаміссіі: Щоб скасувати місію, достатньо натиснути відповідну кнопку. Ця дія скине всі зароблені в місії зірки.

  Бій вважається завершеним, коли Ви знищуєте штаб противника або після закінчення часу. На екрані з’явиться спливаюче вікно з повідомленням про Вашу перемогу і (або) втрати.

  Як працює арсенал? Щоб отримати необхідні для бази матеріали, натисніть на значок арсеналу в лівому нижньому кутку екрану.

  Там ви знайдете три розділи:

  1. “Операції”

  2. “Оборона”

  3. “Ресурси”

  Число в кожній вкладці відповідає кількості бойових, оборонних і ресурсовидобувних об’єктів, які Ви можете побудувати.

  Як завдати у відповідь удар? Якщо Вашу базу атакували, Ви можете відкрити журнал бойових дій і переглянути дані вкладки оборони. Вам буде запропоновано переглянути запис битви і нанести удар у відповідь.

  Примітка: Вибір відповідного удару не починає битву автоматично. У Вас буде можливість відправити розвідників на базу ворога і підтвердити намір контратакувати.

  Як переглянути повтор атаки? Повтори можна переглянути в журналі бойових дій. Щоб відкрити його, торкніться блокнота в лівому нижньому кутку екрану.

  Там Ви зможете знайти журнал атак і журнал оборони . У журналі атак записуються Ваші атаки проти інших гравців, а в журналі оборони вказані атаки інших гравців на Вашу базу. Ви можете переглянути повтор атаки, щоб спланувати наступне наступ або перевірити, наскільки добре захищена Ваша база.

  Як будувати і покращувати базу? Давайте побудуємо склад припасів для зберігання палива і інших ресурсів. Натисніть на значок інструментів в нижньому лівому кутку екрана.

  Відкрийте вкладку “Ресурси” і виберіть склад припасів.

  Тепер можна розміщувати будівлю в зручному для Вас місці! А зараз давайте спробуємо модернізувати штаб! Торкніться штабу. Натисніть на стрілку, щоб модернізувати будова.

  Підтвердіть, що хочете продовжити. Ви можете почекати, поки модернізація пройде сама, а можете завершити її миттєво, витративши золото.

  Переміщати об’єкти в Empires & Allies простіше простого! Потрібно лише торкнутися споруди, яку хочеться перемістити, і перетягнути її на бажане місце на карті. Коли Ви почнете переміщати об’єкт, на землі з’явиться сітка для більш зручного планування простору.

  Іноді при переміщенні значок стає червоним . Це означає, що будівництво тут розмістити не можна. Наприклад, як у випадку на зображенні нижче: сторожовий вишці заважає дерево. Доведеться знайти для неї інше місце.

  Ідеальне місце для сторожової вежі! Значок став зеленим , а значить, тут можна поставити наш об’єкт.

  Де взяти золото? Ось кілька підказок:

 • Купіть, торкнувшись свого золотого запасу;
 • Переробляйте дерева на базі;
 • Заробляйте досягнення;
 • Запитуйте допомогу у альянсу і допомагайте йому.
 • Що показують значки на головному екрані? Ось короткий огляд значків в інтерфейсі і на головному екрані.

  Що таке командні повноваження і командні окуляри, і як їх використовувати ? Є два види бойових атак. Атакуйте ворога військами, створеними на базі, або використовуйте командні повноваження, які можна відкрити і поліпшити в дослідницькому бюро. На застосування командних повноважень (удар з повітря A-10, орбітальна гармата і т.п.) витрачаються командні окуляри. Щоб заробити командні окуляри, знищуйте споруди ворога. Якщо окуляри скінчилися, просто починайте громити базу противника.

  Чи можна змінити назву альянсу? Міняти назву альянсу може тільки генерал.

  Як генерал може змінити назву альянсу? Спочатку необхідно відкрити розділ альянсу і натиснути на кнопку “Редагувати”.

  Потім натиснути на значок у вигляді олівця.

  Ввести нову назву альянсу і підтвердити його.

  Як члени альянсу дізнаються, що генерал змінив назву? У чаті альянсу з’явиться автоматичне повідомлення, яке сповістить гравців про зміну назви.

  Чого мені чекати від Ліг? Тепер все суперники починають сезон без нагород. Переможець визначається за кількістю нагород, набраних за сезон!

  Боріться за звання воєначальника в новій системі ліг Empires & Allies. Гравці, які набрали в режимі PvP максимум медалей, отримають шанс виграти особливі нагороди, включаючи унікальні прапори і багато іншого. Щотижневі обмежені за часом події і шість рівнів звань роблять битви в кожній лізі стрімкими, лютими і чесними.

  Чому мій воїн Омега атакує слабкіше після застосування бойового стимулятора? У минулому деякі гравці застосовували бойової стимулятор, щоб висадити воїнів Омега поруч зі штабом і знищити його за 1-2 пострілу. Нерідко для цієї комбінації використовувалися шахрайські програми, щоб виграти якомога більше нагород (стільки людині не під силу) і стати переможцем ліг. Така поведінка суперечило духу гри, а бойовий стимулятор в поєднанні з воїнами Омега був надто сильний.

  Зараз ця проблема виправлена ​​розробниками для збереження балансу в грі. Крім того, тепер воїни Омега отримуватимуть не таке велике збільшення втрат від бойового стимулятора. Зміна торкнеться тільки воїнів Омега і не торкнеться звичайні війська. Більш того, воно торкнеться тільки ефективності воїнів Омега проти будівель, але ніяк не їх захисних показників. Всі особисті показники воїнів Омега (здоров’я, шкоди і т.д.) залишилися без змін.

  Як мені отримати котушку Тесли після поліпшення штабу до 29 рівня? Котушка Тесли – це 2-я конфігурація електромагнітної вишки. Гравцям потрібно поліпшити її до 3-го рівня і вибрати функцію використовувати, як котушку Тесли.

  Чому мені підбирають в суперники гравців, у яких рівень штабу вище мого на 3 і більше? При підборі суперників для швидкого бою враховується подібне кількість медалей. Якщо Вам дістаються в суперники гравці з більш високим рівнем штабу, це означає, що у Вас подібне кількість медалей. Швидкий бій – це функція PvP, що сприяє прогресу і положенню як в лігах, так і в таблицях лідерів.

  Зараз розробниками вивчається можливість вибирати інші критерії для підбору суперників, але поки що продовжує використовуватися підбір за кількістю медалей. Рекомендується будувати поліпшення на військовому заводі, так як нові оборонні споруди (іонна гармата, генератор невидимості і інші) дозволять посилити захист бази. Співпрацюйте зі своїм альянсом, щоб посилити оборону якомога швидше!

  Empires and Allies: Проходження Арени Чемпіонів

  Що таке арена чемпіонів? Арена чемпіонів – сезонна подія з таблицею лідерів, розділене на кілька тижнів. Всі гравці на арені використовують “воїнів Омега цього тижня” і для захисту, і для нападу.

  Мета на арені – заробити більше всіх очок і піднятися в таблиці лідерів, щоб отримати унікальні нагороди. Бойові окуляри можна заробити, атакуючи і руйнуючи бази противника. Чим більше шкоди ворожій базі нанесено, тим вище рахунок бою.

  Ця функція доступна для гравців зі штабом рівня 15 і вище.

  Як подивитися таблицю лідерів? Щоб подивитися таблицю лідерів, натисніть арени чемпіонів в головному інтерфейсі.

  Як працює таблиця лідерів? Ранг в таблиці лідерів залежить від рахунку, який гравець заробляє в кожному бою. Рахунок залежить від кількості шкоди, завданої базі противника. У таблицях лідерів відображається рахунок за загальним втратам гравця у всіх атаках протягом тижня.

  Тижневий рахунок обнуляється, коли закінчується тижнева таблиця лідерів.

  Як перейти на більш високі ранги? Залежно від положення в таблиці лідерів в кінці тижня гравець може отримати підвищення в ранзі, залишитися в своєму або бути розжалуваний до нижчого. Усього доступно 4 рангу. Це:

  • Звичайний ранг;
  • Високий рівень ранг;
  • Елітний ранг;
  • Легендарний ранг.

  Всі гравці починають зі звичайного рангу і можуть домагатися підвищення. Прогресія лінійна, тобто за раз можна піднятися тільки на один ранг. В кінці сезону ранги обнуляться для всіх гравців, і все знову почнуть зі звичайного рангу.

  Чи можна використовувати на арені чемпіонів якихось інших воїнів Омега, крім воїнів тижні? Немає. На арені чемпіонів можна використовувати тільки заздалегідь оголошеного в таблиці воїна Омега – воїна тижні. Воїна тижні треба буде забирати на заводі робототехніки до початку атаки. Поки воїн тижні відкритий і живий, Ви можете брати участь і атакувати супротивників на арені.

  Якщо на Вашому заводі робототехніки воїн тижні не відкрито, Ви не зможете взяти участь у події тижня. Воїн тижні необхідний для атаки, і на базі противника автоматично застосовується такий же воїн Омега для захисту.

  Чи враховуються нападу і збитки, що завдала в швидкому бою, для цілей прогресу на арені чемпіонів? Немає. В рахунку арени чемпіонів враховуються тільки нападу на противників з тижневої таблиці лідерів.

  Як напасти на супротивників на арені чемпіонів? Гравець може двічі атакувати будь-якого супротивника з таблиці лідерів. Кількість що залишилися атак вказано на їх значку.

  Щоб атакувати ворога, відправте розвідника і при проведенні розвідки бази виберіть “атакувати”, щоб вступити в бій.

  Примітка: як тільки Ви вибрали атакувати ворога, незалежно від того, відправили чи Ви війська чи ні, це зараховується як одна з двох атак на конкретного супротивника.

  Які нагороди можна отримати в чемпіонаті? Залежно від рангу в кінці тижневої таблиці лідерів гравцям дістануться:

  • Альфа-підсилювач воїнів Омега;
  • Ударний загін лейтенанта Ави;
  • Ящик арени ( особливий або стандартний, в залежності від рангу);
  • Квантові ядра;
  • Ресурси: припаси, паливо, сталь і обладнання.

  Щоб побачити, що гравець отримає в залежності від рангу, торкніться секції “Нагороди”.

  Як працює новий ударний загін? Заробивши високий рейтинг в тижневої таблиці лідерів, Ви можете виграти ударний загін лейтенанта Ави. Ударний загін доступний 4 дня і застосовується автоматично в разі виграшу.

  Примітка: Це посилення не потрібно застосовувати, воно активується автоматично протягом 4 днів.

  Що таке альфа-підсилювач воїнів Омега і як він працює? Альфа-підсилювач воїнів Омега – нова унікальна нагорода, яку гравці можуть виграти, зайнявши високе положення в тижневої таблиці лідерів. Цей підсилювач збільшує ОЗ і шкоди всіх воїнів Омега на 20 битв.

  Доступно 3 варіанти підсилювача, вони розрізняються по тому, наскільки вони збільшують шкоди і ОЗ воїнів Омега. Тип виграного альфа-підсилювача буде залежати від рангу виграв гравця. Виграний підсилювач автоматично потрапляє в коробку з подарунками. Перемістіть його звідти в інвентар. Щоб застосувати підсилювач, перетягніть його з інвентарю на завод робототехніки.

  Якщо Ваш інвентар підсилювачів сповнений, підсилювач залишиться в коробці з подарунками до тих пір, поки ви його не заберете або строк придатності не закінчиться. Щоб перемістити його в інвентар, звільніть місце в інвентарі.

  Що буде, коли закінчиться сезон чемпіонів? Коли сезон закінчиться, прогрес всіх гравців буде обнулений, і в новому сезоні все почнуть зі звичайного рангу.

  Які підсилювачі можна купити на арені? На арені можна купити 4 підсилювача:

  • Пожвавлення Омега;
  • Збільшення ОЗ Омега;
  • Підсилювач повноважень командування;
  • Підсилювач бойового літака.

  Пожвавлення Омега і збільшення ОЗ Омега застосовуються тільки до воїна тижні, незалежно від того, обраний він на заводі робототехніки чи ні. Підсилювач бойового літака застосовується тільки проти бази, атакований на арені чемпіонів.

  Чи потрібно відправляти в бій воїна тижні з заводу робототехніки, щоб атакувати противника? Немає. Якщо воїн тижні на заводі робототехніки живий, при атаці на арені чемпіонів відбудеться автоматичне перемикання на воїна тижні.

  Хто коштом Омега буде використаний для захисту, якщо противник атакує мою базу з арени чемпіонів? Коли Вас атакує противник з таблиці лідерів, на заводі робототехніки автоматично підключається воїн тижні, незалежно від того, чи був він обраний. Під час захисту воїн тижні завжди буде відправлятися в бій з повним здоров’ям.

  Чи можна брати участь у тижневій таблиці лідерів після закінчення акції і початку таблиці лідерів? Так, в тижневої таблиці лідерів можна брати участь, якщо Ви відкриваєте воїна Омега до закінчення тижневого таймера.

  Що таке рекомендований противник? Чи є сенс атакувати рекомендованого противника? Рекомендований противник – ворог, у якого рівень захисту в порівнянні з іншими нижче, і Ви зможете його легко перемогти. Перемога над рекомендованим противником приносить більше ресурсів, ніж над звичайним.

  Empires and Allies: Модернізація штабу до рівнів 33 і 34

  За яких умов можна виконати модернізацію штабу до рівнів 33 і 34? Щоб модернізувати штаб до рівнів 33 і 34, переконайтеся, що поліпшили всі склади, а ліміти припасів, стали і обладнання перевищують вартість модернізації штабу.

  Які ресурси потрібні для модернізації штабу до рівнів 33 та 34? Запаси, сталь і обладнання.

  Що з’являється в штабі на рівнях 33 і 34? Навіщо модернізувати штаб до нових рівнів?

  Модернізація до рівнів 33 і 34 відкриє додатковий рівень для більшості будівель, бійців і повноважень командування. Крім того, модернізація збільшить здоров’я і потужність більшості будівель. На 32-м рівні можна буде поліпшити:

  • Нафтову вишку;
  • Паливне сховище;
  • Сталеливарний завод;
  • Склад стали;
  • Майданчик прийому вантажів;
  • Склад припасів;
  • Завод обладнання;
  • Склад обладнання.

  на 33-м рівні можна буде поліпшити:

  • Артилерію;
  • Захисний купол;
  • Електромагнітну вишку;
  • нафтову вишку;
  • Паливне сховище;
  • Сторожову вишку;
  • Штаб-квартири;
  • “Залізний дощ”;
  • ЗРК ” патріот “;
  • Рельсотрон;
  • Дослідницьке бюро;
  • Сталеливарний завод;
  • Склад стали;
  • Майданчик прийому вантажів;
  • Склад припасів;
  • завод обладнання;
  • Склад обладнання;
  • Складський бункер;
  • Стіни;
  • Військовий завод ;
  • Арсенал.

  На 34-м рівні можна буде поліпшити:

  • Артилерію;
  • Захисний купол;
  • Паливне сховище;
  • Сторожову вишку;
  • Штаб-квартири;
  • “Залізний дощ”;
  • ЗРК “Патріот”;
  • Рельсотрон;
  • Дослідницьке бюро;
  • Складський бункер;
  • Військовий завод;
  • Арсенал.

  Після модернізації військового заводу отримають поліпшення і доступні креслення. Модернізація військового заводу на рівні штабу 33 поліпшить:

  • Гніздо дронів;
  • іонну гармату;
  • Генератор невидимості.

  Модернізація військового заводу на рівні штабу 34 поліпшить:

  • іонну гармату;
  • Генератор невидимості.

  “Залізний дощ” : При рівні штабу 33 можна додати ще один “Залізний дощ” на базу. (При рівні штабу 33 можна розмістити 5 “Залізних дощів”).

  Коли відкривається нова бойова одиниця? При рівні штабу 34 відкривається нова бойова одиниця для плацу: танк Гаусса. Вона використовується тільки для атаки.

  Як танк Гаусса може допомогти мені в бою? Танки Гаусса відносяться до наземним військам. Вони можуть атакувати ворожі цілі на землі. Танк Гаусса стріляє електромагнітними снарядами, які вражають мета і продовжують пробивати все на своєму шляху на відстані максимальної дальності снаряда! Після того як снаряд уразив першу мету, шкоди зменшується в залежності від дальності. Втрати від першого попадання завжди однаковий, незалежно від того, на якій відстані від танка Гаусса перша мета.

  І це ще не все: неймовірна технологія танка Гаусса робить його невразливим для знерухомлення! Танк Гаусса можна досліджувати і покращувати для підвищення його здоров’я і здатності завдавати шкоди. Високий рівень здоров’я і шкоди від пострілів навиліт роблять танк Гаусса страхітливим супротивником на полі бою.

  Скільки танків Гаусса може бути на моєму плацу? Якщо у Вас є плац рівня 10, Ви можете розмістити до 2 танків Гаусса.

  Що таке віддалений злом і як його можна використовувати в битві?

  Віддалений злом – здатність, доступна при рівні штабу 33. Для її використання витрачаються не очки командування, а заряди злому, поновлювані після кожної битви. Кількість доступних зарядів злому може бути збільшено при дослідженні здатності віддаленого злому в дослідницькому бюро. Для використання цієї здатності не потрібні фінансові та часові витрати.

  Використовуйте віддалений злом на військах або будівлях противника, і вони будуть битися за Вас протягом битви . Зламані бойові одиниці і будови атакують війська і будови противника, за винятком будівлі штабу. Оборонні об’єкти підлягають злому на більш короткий термін, ніж будови, які підвищують або знижують здатності (напр. Вишка “Альфа”, вишка “Бастіон” і звуковий бар’єр), але зате вони завдають додатковий втрат.

  Злом вишки ” Альфа “, вишки” Бастіон “і звукового бар’єру на деякий час знищує їх захисні переваги. Використання віддаленого злому на штабі зламує штабний Стінгер і відкриває положення генераторів невидимості. Злом електромагнітної вишки на деякий час приголомшує оборонні об’єкти і війська. Ця здатність може бути поліпшена в дослідницькому бюро для підвищення кількості зарядів і тривалості злому.

  Примітка: Джерела ресурсів та коммандос невразливі до віддаленого злому. Оскільки злом діє обмежений час, нападники будуть як і раніше атакувати зламані будови.

  Як використовувати віддалений злом? Під час нападу виберіть значок злому і торкніться будь-якого оборонного будови або механічного війська. Дальність злому 3, так що є ймовірність злому декількох будівель і бойових одиниць, якщо вони знаходяться в радіусі злому.

  Чи буде зламані гніздо дронів – Авіамед лікувати моїх нападників воїнів? Так, зламані гніздо дронів – Авіамед лікує нападників протягом дії злому.

  Empires and Allies: Воїн Омега Вулкан

  Хто такий Вулкан? Які у нього здатності і стратегії? Вулкан – штурмовик Омега класу MK2, що володіє здатністю запалювати ворогів на своєму шляху.

  В якості основного зброї Вулкан використовує вогнемет, підпалюючи ворогів в зоні дії і завдаючи поступовий шкоди вогнем. Сильні сторони Вулкана – здатність контролювати натовп і наносити великої шкоди безлічі ворогів одночасно.

  Здібності Вулкана

  Прапороносець. Відкривається на рівні 5. У боях Вулкан надихає дружні війська, що дозволяє їм наносити більших збитків і збільшує швидкість руху. Підсилювачі руху і шкоди діють, тільки поки живий Вулкан знаходиться на полі бою. Здатність “Прапороносець” впливає на загони на плацу і у прапорця збору.

  Спалах вогнемета. Відкривається на рівні 8. Основне зброю Вулкана входить в режим перевантаження. Перевантаження показана осередками поруч з кнопкою суперуменія. Осередки заповнюються, коли Вулкан використовує своє основне зброю – вогнемет Омега. За замовчуванням одна осередок завжди заповнена. Кожна додаткова заповнена осередок продовжує посилення шкоди вогнемета на 4 секунди. Сила шкоди від спалаху залежить від кількості заповнених осередків. Перевантаження також збільшує втрати від суперуменія “Вибухова хвиля”.

  Самознищення. Вмираючи, Вулкан вибухає і спалахує вогнем, завдаючи шкоди всім в зоні дії.

  Яке у Вулкана суперуменіе? Суперуменіе Вулкана “Вибухова хвиля” направляє конічну хвилю, яка завдає шкоди і приголомшує ворогів в зоні дії. Вибухова хвиля завдає середній шкоди, але приголомшує все війська і споруди ворога в зоні дії на 4 секунди. Воїни Омега противника будуть приголомшені Вибуховою хвилею на більш короткий час в порівнянні з військами і спорудами. Втрати від Вибуховою хвилі може бути додатково посилений здатністю “Спалах вогнемета” (відкривається на рівні 8), яка збільшує втрати в залежності від кількості заповнених осередків перевантаження.

  Як отримати доступ до воїна Омега Вулкану? Ранній доступ можуть отримати гравці з рівнем штабу 8 і вище. Щоб використовувати Вулкана в бою раніше всіх, доведеться придбати ранній доступ.

  Гравці також можуть придбати доступ до Вулкану за 400 квантових ядер. Квантові ядра видаються за завершення місій Альянсу або випадково випадають при покупці елітних схованок.

  Як підвищувати рівень Вулкана? Вулкан заробляє очки досвіду, беручи участь в боях, як в нападі, так і в захисті. Кількість отриманого досвіду залежить від кількості шкоди, завданої і отриманого Вулканом.

  Як і інших воїнів Омега MK2, Вулкана можна розвивати до рівня 15. Воїн Омега швидше підвищує рівень, якщо використовувати підсилювач подвійного досвіду і миттєвий підсилювач досвіду, доступні на заводі робототехніки.

  Чи можна підвищити рівень воїна Омега МК2 Вулкана без поліпшення штабу? Так, воїн Омега МК2 отримує досвід і підвищує рівень тільки в боях і в режимі оборони. Однак поліпшення штабу збільшує втрати і кількість ОЗ воїна Омега Вулкана.

  Чи є у воїна Омега МК2 прискорювачі? Так, прискорювачі воїнів Омега МК1 і інших MK2 можна використовувати для Вулкана. Існує 3 прискорювача нападу і 1 оборони.

  Можна відправити в бій двох воїнів Омега одночасно? Немає. При будь-яких умовах у вас може бути тільки один воїн Омега для оборони і атаки.

  У мене є доступ до різних воїнам Омега. Як перемикатися між ними? У діалоговому вікні заводу робототехніки можна перемикатися між відкритими воїнами Омега. Щоб вибрати іншого воїна Омега замість колишнього, перейдіть на вкладку воїнів Омега на заводі робототехніки і виберіть “Надіслати”.

  Чи потрібно щось то платити за зміну воїна Омега? Немає. На заводі робототехніки можна перемикатися між відкритими воїнами Омега без оплати і в будь-який момент.

  Що означає значок щита на заводі робототехніки? Натиснувши цей значок, можна включити або виключити режим оборони у активного воїна Омега. Функція переходу в режим оборони дозволяє воїну Омега боротися за Вас в разі нападу на Вашу базу. За замовчуванням у Вулкана включений режим оборони. Крім того, під час бою в активному режимі оборони воїн Омега вразливий до пошкоджень.

  Empires and Allies: Сокіл MK2

  Що таке Сокіл MK2? Сокіл MK2 – поліпшена версія попередника, Сокола MK1. Це теж літаючий воїн Омега з гранатометом, але він існує і розвивається окремо. Його здібності розкриваються в міру переходу з рівня на рівень.

  Чим Сокіл MK2 відрізняється від початкового Сокола? Сокіл MK2 зберігає всі можливості свого попередника і у нього збільшені параметри здоров’я і військової потужності. У Сокола MK2 є 3 нові власні здібності.

  Нові можливості Сокола МК2

  У Сокола MK2 є 3 нові здібності, яких не було в оригінального MK1.

  Умножитель обездвиживают шкоди. Ця здатність доступна з самого початку. Вороги, знерухомлені Соколом MK2, отримують додатковий втрат від союзних військ або захисних структур. Цей умножитель зростає в міру розвитку Сокола.

  Суперлеченіе. Відкривається на рівні 5. Суперуменіе Сокола МК2 “Оплот” зцілює воїнів і будови в радіусі дії, до того ж воно працює як щит. Зцілення відбувається миттєво. Кількість одержуваного здоров’я залежить від числа заповнених осередків для відновлення здоров’я в момент використання вміння.

  Осередки для відновлення здоров’я також заповнюються, коли Сокіл МК2 використовує своє основне зброя – гранатомет. За замовчуванням одна осередок завжди заповнена. Кожна заповнена осередок забезпечує поступове зцілення воїнів і будівель в радіусі дії суперуменія. На рівні 10 війська відновлюють:

  • > 1 осередок – 12% здоров’я – завжди є;
  • > 2 осередки – 15% здоров’я;
  • > 3 осередки – 18% здоров’я.

  Сокіл MK2 також відновлює здоров’я. Заповнені клітинки спустошуються при використанні суперуменія. Збільшити зцілення можна, розвиваючи Сокола MK2.

  Додаткові очки командування. Відкривається на рівні 8. Дає більше очок командування за руйнування оборонних об’єктів. При максимальному розвитку оборонний об’єкт дає на 50% більше очок командування. Цей підсилювач діє, тільки поки Сокіл MK2 функціонує або живий під час нападу на базу. Як тільки Сокіл MK2 вмирає, цей підсилювач припиняє дію.

  Якщо я відкрию нового Сокола MK2, у нього буде такий же рівень, як у мого старого Сокола? Ні, Сокіл MK2 – окремий воїн Омега. Його потрібно розвивати з початку.

  Які суперуменія у Сокола MK2? Як і у Сокола MK1, суперуменіе Сокола МК2 “Оплот” захищає дружні війська і будови навколо, роблячи їх невразливими на 6-8 секунд. На рівні 5 відкривається нове вміння MK2 зцілювати воїнів і будови в радіусі дії. Воно також забезпечує щит.

  Як можна отримати доступ до Соколу MK2? Ранній доступ можуть отримати гравці з рівнем штабу 8 і вище. Щоб використовувати Сокола MK2 в бою раніше, доведеться придбати ранній доступ.

  Також доступ до Соколу МК2 можна отримати за 400 квантових ядер. Квантові ядра видаються за завершення місій Альянсу або випадково випадають при покупці елітних схованок.

  Як перемикатися між моїми воїнами Омега MK1 і MK2? Перемикатися між відкритими воїнами Омега можна на заводі робототехніки. Щоб переключитися на воїна MK2, відкрийте відповідну вкладку, виберіть варіант MK2 і натисніть “Застосувати”.

  Як підвищувати рівень мого Сокола MK2? Сокіл MK2 отримує окуляри досвіду так само, як МК1. Кількість отриманого досвіду залежить від нанесеного утрати, отриманого утрати і шкоди, від якого були захищені інші воїни при використанні щита “Оплот”. З рівня 5 Сокіл MK2 також отримує досвід за зцілення дружніх військ і будівель, коли використовує суперуменіе.

  Як і інших воїнів Омега MK2, Сокола MK2 можна розвивати до рівня 15. Воїн Омега швидше підвищує рівень, якщо використовувати підсилювач подвійного досвіду і миттєвий підсилювач досвіду, доступні на заводі робототехніки.

  чи можна підвищити рівень воїна Омега Сокола МК2 без поліпшення штабу? Так, воїн Омега МК2 отримує досвід і підвищує рівень тільки в боях і в режимі оборони. Однак поліпшення штабу збільшує втрати і кількість ОЗ Вашого воїна Омега Сокола MK2.

  Чи є у воїна Омега МК2 прискорювачі? Так, прискорювачі воїнів Омега МК1 можна використовувати для Сокола МК2. Існує 3 прискорювача нападу і 1 оборони.

  Empires and Allies: Воїн Омега Колос

  Що таке Колос? Як він допоможе мені в грі? Колос – перший в серії абсолютно нових воїнів Омега, найсильніша бойова одиниця в грі. Будучи воїном з високим рівнем здоров’я і бонусної бронею, він може витримувати атаки, смертельні для будь-яких інших воїнів. Крім того, його потужні атаки по області знищують ворожі війська і оборонні об’єкти. Після відправки в бій воїни Омега також отримують суперздатність. Ці надпотужні здатності унікальні для кожного воїна Омега і можуть кардинально змінити хід битви. суперздатностями: Супер: перевантаження.

  Який мінімальний рівень штабу потрібно, щоб отримати доступ до нового воїну Омега, колос? Завод робототехніки, що випускає Колосів, доступний з 8 рівня штабу.

  Як створити Колоса? Щоб створити Колоса, Вам потрібно 200 кібернетичних ядер. Ці ядра можна зібрати після перемоги в режимі PvP (як бойові трофеї) і при відкритті елітних схованок.

  Чому я не можу отримати доступ до Уолоссу-воїну Омега навіть після досягнення 8 рівня штабу? Щоб отримати доступ до воїна Омега, Вам необхідно:

  • Рівень штабу – 8;
  • Завод робототехніки;
  • 200 кібернетичних ядер.

  Що таке кібернетичні ядра? Як мені їх отримати? Це компоненти, необхідні для отримання доступу до колос. Вам знадобиться 200 кібернетичних ядер. Їх можна зібрати їх при перемогах в швидких боях і при відкритті елітних схованок. Також бонусні кібернетичні ядра можна отримувати за перший швидкий бій дня.

  Що таке завод робототехніки? Як він допоможе мені в грі? Завод робототехніки потрібен для розміщення воїна Омега на Вашій базі. На ньому також можна полагодити, відновити і підсилити відправлених в бій воїнів Омега. Одночасно на базі може бути тільки один воїн Омега.

  Використовуваний воїн Омега буде знаходитися поряд з військами, готовими відправитися в бій. Воїна Омега можна залишити захищати базу або призначити тільки на нападу, якщо Ви вважаєте, що Ваша база зможе відбити атаку.

  Що означає значок внизу на заводі робототехніки?

  Натиснувши на значок вище, Ви можете включити або відключити режим оборони Колоса. Функція переходу в режим оборони дозволяє воїну Омега боротися за Вас в разі нападу на Вашу базу. За замовчуванням режим оборони у Колоса включений. Крім того, під час бою в активному режимі оборони воїн Омега вразливий до пошкоджень.

  Завод робототехніки до отримання доступу до колос (режим оборони відключений):

  Завод робототехніки після отримання доступу до колос (режим оборони включений):

  Як мені підвищити рівень Колоса в грі? Коли Ваш воїн Омега вступає в бій, він отримує досвід, пропорційний нанесеному і отриманому втрат. Ще він отримує досвід за будь-яку успішну оборону в режимі оборони. Колоса можна розвинути до рівня 15. Зростання воїна Омега в рівні відбувається швидше, якщо використовувати підсилювач подвійного досвіду, доступний на заводі робототехніки. Знімки Колосів різних рівнів:

  Колос отримує досвід при будь перемозі в бою і будь-якої успішної обороні Вашої бази:

  На малюнку внизу показаний досвід, отриманий при використанні підсилювача подвійного досвіду в грі.

  чи можна підвищити рівень воїна Омега без поліпшення штабу? Так, воїн Омега отримує досвід і підвищує рівень тільки в боях і в режимі оборони. Поліпшення штабу ніяк не впливає на рівень воїна Омега.

  Що такого особливого в колосі або воїнів Омега? Кожен воїн Омега володіє особливою здатністю, що іменується в грі “Супер”. Суперздатність нового воїна Омега Колоса називається “Супер: Перевантаження” . При її активації щит воїна заряджається на 150%, і він веде вогонь по всіх найближчих ворогам протягом 5 секунд.

  Примітка. Спочатку здатність “Супер: Перевантаження” заряджається 20 секунд, а після використання вимагає 20 секунд на перезарядку.

  Чи є у нового воїна Омега підсилювачі? Так, у Колоса є 2 підсилювача:

  • Автоматичний ремонт – воїн Омега ремонтується або пожвавлюється на 15 хвилин після активації.
  • Подвійний досвід – воїн Омега отримує подвійний досвід протягом наступних 2 битв.

  Натисніть на значок на заводі робототехніки, щоб подивитися підсилювачі воїна Омега.

  Як мені відправити воїна Омега в бій? Увійдіть в бій в звичайному режимі. Зліва Ви побачите нового воїна Омега, готового до відправки. Натисніть на нього і торкніться поля бою, після чого Колос почне знищувати ворожі війська. Використовуйте загін контролю {?} І сигнальні ракети, щоб переміщати воїна Омега на поле бою.

  Мій Колос пошкоджений. Як його полагодити? Колоса можна полагодити на заводі робототехніки. Для цього Вам знадобляться паливо і сталь.

  Натисніть піктограму вгорі, щоб полагодити Колоса.

  Мій Колос знищений. Як мені його оживити? Колоса можна оживити на заводі робототехніки. Виберіть функцію пожвавлення, щоб Колос знову був готовий йти в бій. Для цього Вам знадобляться паливо і сталь. На пожвавлення воїна Омега потрібно більше ресурсів, ніж на лагодження. Тому Вам слід частіше ремонтувати героя.

  Примітка: Якщо у Вас активований підсилювач “Автоматичний ремонт”, Вам не потрібно витрачати ресурси на лагодження або пожвавлення Колоса .

  Empires and Allies: Воїна Омега Сокіл

  Що таке Сокіл? Сокіл – третій представник воїнів Омега, найпотужнішого класу в грі Empires & Allies. Сокіл – перший літаючий воїн Омега. До його спині прикріплений реактивний двигун, тому він, як спалах, перетинає поле бою. Сокіл відмінно підходить для атак середньої дальності, а його далекобійні ракети вибухають і завдають шкоди ворогам в радіусі дії. Кожна ракета додатково паралізує мета в зоні ураження. Завдяки середньої дальності вогню Сокіл може пригнічувати ворога на відстані до повного знищення.

  Після відправки в бій воїни Омега також отримують суперздатність. Ці надпотужні здатності унікальні для кожного воїна Омега і можуть кардинально змінити хід битви на вашу користь. Суперздатність Сокола – Захисник !

  Паралізує чи шкоди від основного зброї Сокола інших воїнів Омега? Звичайні загони відчувають паралізуючий вплив від кожного удару ракети, а для воїнів Омега існує ризик бути паралізованими. Сокіл паралізує ворожих воїнів Омега з ймовірністю в 20% для кожної ракети. Але, як і звичайний загін, паралізований воїн Омега НЕ буде активним протягом 2 секунд. Сокіл може паралізувати ворожих воїнів Омега, працюючи як в атаці, так і в обороні.

  У чому полягає особливість Сокола? У нового воїна Омега, Сокола, є здатність “Супер: Захисник”. Її активація забезпечує тимчасовий непробивний щит (на 6-8 секунд в залежності від рівня Сокола) для бійців і оборонних об’єктів навколо Сокола. Під щитом бійці і структури повністю поглинають завдану шкоду. Коли активована суперздатність Захисник, сам Сокіл НЕ накритий щитом і вразливий до зброї противника. Тому подбайте про те, щоб захистити Сокола від ворожих бомбардувань і розташовувати його за межами їх атак.

  Примітка. Спочатку здатність “Супер: Захисник” заряджається 15 секунд, а після використання вимагає 15 секунд на перезарядку.

  Який мінімальний рівень штабу потрібно, щоб отримати доступ до нового воїну Омега, Соколу? Сокіл відкривається на 8 рівні штабу, одночасно до заводом робототехніки та воїнами Колос і Гадюкою.

  Щоб відкрити Сокола, потрібно спочатку відкрити Колоса і Гадюку? Немає. Побудувавши завод робототехніки, можна відразу вибирати, якого воїна Омега Ви хочете відкрити. Важливий тільки рівень штабу. Воїни відкриваються в будь-якій послідовності.

  Як відкрити Сокола? Щоб відкрити Сокола, вам знадобляться кібернетичні ядра.

  Ці ядра можна зібрати після перемоги в режимі PvP (як бойові трофеї) і при відкритті елітних схованок. Також бонусні кібернетичні ядра можна отримувати за перший швидкий бій дня.

  Скільки кібернетичних ядер потрібно для Сокола? Кількість кібернетичних ядер для Сокола залежить від того, який за рахунком він буде. Для відкриття першого воїна Омега, будь то Колос, Гадюка або Сокіл, Вам потрібно 200 кібернетичних ядер. Для відкриття будь-якого другого і (або) третього воїна знадобиться 400 кібернетичних ядер.

  Можна відправити в бій двох воїнів Омега одночасно? Немає. При будь-яких умовах у Вас може бути тільки один воїн Омега для оборони і атаки.

  Як перемикатися між різними відкритими воїнами Омега? На заводі робототехніки можна перемикатися між відкритими воїнами Омега. Щоб вибрати іншого воїна Омега замість колишнього, перейдіть на вкладку воїнів Омега на заводі робототехніки і виберіть “Надіслати”.

  Чи потрібно щось то платити за зміну воїна Омега? Немає. На заводі робототехніки можна перемикатися між відкритими воїнами Омега без оплати і в будь-який момент.

  Що означає значок щита на заводі робототехніки?

  клацнути піктограму щита, можна включити або виключити режим оборони у активного воїна Омега. Функція переходу в режим оборони дозволяє воїну Омега боротися за Вас в разі нападу на Вашу базу. За замовчуванням у Сокола включений режим оборони. Крім того, під час бою в активному режимі оборони воїн Омега вразливий до пошкоджень.

  Як мені підвищити рівень Сокола в грі? Беручи участь в боях, Сокіл отримує окуляри досвіду в залежності від отриманого, нанесеного і блокованого шкоди (від якого захистила його суперздатність). Ще він отримує досвід за будь-яку успішну оборону в режимі оборони. Сокола можна поліпшити до рівня 15. Рівень воїна Омега підвищується швидше, якщо використовувати підсилювач подвійного досвіду, доступний на заводі робототехніки. Знімки Сокола різних рівнів:

  Сокіл отримує досвід в усіх боях і у всіх атаках на Вашу базу:

  чи можна підвищити рівень воїна Омега без поліпшення штабу? Так, у Сокола є 2 підсилювача.

  • Автоматичний ремонт – воїн Омега ремонтується або пожвавлюється на 15 хвилин після активації.
  • Подвійний досвід – воїн Омега отримує подвійний досвід протягом наступних 2 битв.

  Натисніть на значок на заводі робототехніки, щоб подивитися підсилювачі воїна Омега.

  чи збережуться прискорювачі колоса або Гадюки при перемиканні на Сокола? Немає. Всі прискорювачі, використовувані воїном Омега, не переносяться на інших при перемиканні.

  Empires and Allies: Автоматичний ремонт воїнів Омега в обороні

  Що таке автоматичний ремонт в обороні? Автоматичний ремонт дозволяє ремонтувати і оживляти воїнів Омега під час оборони бази без Вашої участі. Він активується після кожного бою в обороні.

  За яких умов активується автоматичний ремонт воїнів Омега? Воїн Омега повинен знаходитися на базі і брати участь в її обороні. Здоров’я буде відновлюватися, тільки якщо воїн втратить не менше 10% від свого загального запасу. Якщо автоматичний ремонт не використовувався, кількість доступних ремонтів не зменшиться.

  Чи існують якісь обмеження за часом? На відміну від автоматичного ремонту при штурмі, ремонт воїнів в обороні припиняється тільки тоді, коли закінчуються підсилювачі. Підсилювач активується після того, як воїн Омега починає захищати базу.

  Чи можна додати підсилювачів перед тим, як вони закінчаться? Так, Ви можете постійно додавати підсилювачі, щоб Ваш воїн Омега при захисті бази завжди отримував автоматичний ремонт і пожвавлення.

  Чи буде цей підсилювач лагодити мого воїна Омега, коли я нападу на базу ворога? Ні, цей підсилювач працює тільки під час оборони бази. Щоб воїни Омега ремонтувалися після нападу на бази ворогів, потрібно використовувати підсилювач “Автоматичний ремонт при штурмі”.

  Empires and Allies: Воїн Омега MK2

  Воїни Омега MK2 – це поліпшені версії MK1 ? Так, воїни Омега MK2 – поліпшені версії MK1. Але при цьому вони окремі воїни Омега, і на заводі робототехніки можна отримати версії MK1 і MK2 одного і того ж воїна Омега.

  Чи потрібно спочатку отримати воїна Омега MK1, щоб використовувати MK2? Ні, можна відразу відкрити доступ до воїна Омега MK2, навіть якщо доступ до МК1 у вас не відкрито.

  Що таке воїни Омега MK2? Як вони допомагають в грі? Воїни Омега MK2 сильніше і краще, ніж початкові воїни МК1. Їх поведінка залишилося тим же, але характеристики істотно поліпшені. У них також з’явилася нова здатність, протягом битви підсилює союзні війська.

  Які функції додані воїнам Омега MK2? Колос MK2 тепер озброєний протиповітряної туреллю, яка підсилює його атаку і захист. Гадюка MK2 тепер може відновлювати здоров’я в залежності від шкоди, що завдається її зброєю малої дальності.

  Які нові можливості у воїнів Омега MK2?

  Воїни Омега MK2 протягом битви підсилюють союзні війська. У Колоса MK2 дві здібності.

  1. Підсилювач ОЗ прапорців збору : Колос MK2 збільшує здоров’я всіх військ прапорців збору на певний відсоток, якщо використовує своє суперуменіе під час оборони. Цей відсоток зростає, коли воїн Омега збільшує свій рівень.

  2. Підсилювач загального шкоди. Колос MK2 збільшує втрати деяких підрозділів на певний відсоток в будь-який час при атаці і обороні. Цей відсоток зростає, коли воїн Омега збільшує свій рівень.

  У Гадюки MK2 теж дві можливості.

  1. Підсилювач скорострільності: Гадюка MK2 збільшить скорострільність деяких підрозділів на певний відсоток під час використання своєї надздібності. Це стосується і атаки, і оборони. Відсоток зростає, коли воїн Омега збільшує свій рівень.

  2. Підсилювач загальної дальності: Гадюка MK2 збільшує дальність деяких підрозділів на певний відсоток в будь-який час при атаці і обороні. Відсоток зростає, коли воїн Омега збільшує свій рівень.

  Як отримати доступ до воїнів Омега MK2? Для отримання доступу до цих воїнам Вам потрібні нові поліпшені квантові ядра MK2.

  Скільки квантових ядер потрібно, щоб отримати доступ до воїна Омега MK2? І Колос MK2, і Гадюка MK2 вимагають по 400 квантових ядер для отримання доступу.

  Що таке квантові ядра? Де їх отримати? Це компоненти, необхідні для отримання доступу до воїнів Омега МК2. Їх можна отримати, борючись в місіях Альянсу і відкриваючи елітні тайники .

  Чи можна використовувати в битві двох воїнів Омега одночасно або воїнів версій MK1 і MK2 разом ? Немає. При будь-яких умовах у Вас може бути тільки один воїн Омега для оборони і атаки, незалежно від того, МК1 це або МК2.

  Як перемикатися між воїнами Омега MK1 і MK2? Перемикатися між відкритими воїнами Омега можна на заводі робототехніки. Щоб переключитися на воїна MK2, відкрийте відповідну вкладку, виберіть варіант MK2 і натисніть “Застосувати”.

  чи потрібно щось платити за зміну воїна Омега з МК1 на МК2? Немає. На заводі робототехніки можна перемикатися між відкритими воїнами Омега МК1 і МК2 без оплати і в будь-який момент.

  Як мені підвищити рівень Колоса МК2 і Гадюки МК2 в грі? Воїни Омега MK2 отримують досвід точно так же, як і MK1: під час битви, в залежності від шкоди, завданої і отриманого воїном Омега MK2. Також вони отримують досвід за кожну битву в обороні. І Колос MK2, і Гадюка MK2 можуть розвинутися до 15 рівня. Воїн Омега швидше підвищує рівень, якщо використовувати підсилювач подвійного досвіду і миттєвий підсилювач досвіду, доступні на заводі робототехніки.

  Чи можна підвищити рівень воїна Омега МК2 без поліпшення штабу? Так, воїн Омега МК2 отримує досвід і підвищує рівень тільки в боях і в режимі оборони. Однак поліпшення штабу збільшує втрати і кількість ОЗ Вашого воїна Омега MK2.

  Чи є у воїна Омега МК2 прискорювачі? Так, прискорювачі воїнів Омега МК1 можна використовувати для воїнів МК2. Існує 3 прискорювача нападу і 1 оборони.

  Якщо я застосовую прискорювач до воїна Омега (неважливо, MK1 або MK2), перенесеться він на іншого воїна Омега? Немає. Всі прискорювачі, використовувані воїном Омега, не переносяться на інших при перемиканні.

  Empires and Allies: Проходження Місій альянсу

  Що таке місії альянсу? Місії альянсу – це новий режим боїв між альянсами, де два загони з 6 гравців борються за очки місії. Перемагає той загін / альянс, який отримав більше очок до кінця місії.

  Переможці отримують в нагороду ресурси, компоненти військового заводу, ящики місії і досвід альянсу .

  Що потрібно для участі в місіях альянсу? На даний момент в війнах альянсів можуть брати участь тільки гравці зі штабом не нижче 12-го рівня, що складаються в альянсі з престижем 4 або вище. Але планується згодом надати доступ більшій кількості гравців.

  Як мені приєднатися до місії? Щоб приєднатися, використовуйте значок “Місія” в інтерфейсі.

  У інтерфейсі місій генерал і бригадир можуть створювати загони.

  Які є фази у місій альянсу? Як тільки загін сформований (6 гравців), починається автоматичний підбір противників. Як тільки противник знайдений, місія починається. Місія складається з двох фаз:

 • Підготовка;
 • Бій.
 • Після битви підводяться підсумки і видаються нагороди гравцям, на чому місія і закінчується.

  Як дізнатися, що мій загону підібрали противника? Як тільки противник знайдений, на Ваш пристрій прийде повідомлення. Також в ігровому чаті альянсу з’явиться повідомлення про початок підготовчої фази.

  Оповіщення біля значка місії альянсу вказує, що противник знайдений і розпочато стадія підготовки.

  Увага: як тільки противник знайдений, бій переходить у фазу підготовки.

  Що таке фаза підготовки, і які дії я в цей час можу робити? Як тільки буде знайдений противник, почнеться фаза підготовки. Із самої назви випливає, що цей час виділяється на розміщення аванпосту. Використовуйте кнопку “Керувати”, щоб переставити споруди і посилити свою оборону перед прийдешньої битвою.

  Всі ці дії можна зробити за допомогою дошки місій.

  Що таке аванпост? Аванпости схожі на бази гравців: там будуються оборонні і додаткові об’єкти. Гравець може перебудувати свій аванпост, щоб краще підготуватися до майбутньої битви. Рівні об’єктів будуть відповідати наявним на основній базі. Зміни аванпосту не торкнуться основну базу.

  Як мені захопити територію? Ви можете захопити під будівництво аванпосту будь-яку вільну територію. Область, вже зайняту іншим загоном, захоплювати не можна. Для захоплення натисніть на будь-яку вільну територію, щоб відкрити контекстне меню, і виберіть пункт “Зайняти”.

  У ході підготовки можна помінятися місцем під аванпост з товаришами. Натисніть на зайняту територію і виберіть пункт “Покинути”, а потім займіть іншу територію. Використовуйте чат місії, щоб обговорити з товаришами стратегію і місце розташування аванпосту.

  По закінченню підготовки всім гравцям, які не встигли захопити територію, буде автоматично призначено їх місце розташування.

  Як мені змінити планування аванпосту? Натисніть на захоплену Вами територію, щоб відкрити контекстне меню. Змінити аванпост можна за допомогою кнопки “Керувати”.

  Для посилення оборони Ви можете розмістити в аванпості місії ще 6 прапорців збору. Ці додаткові прапорці збору доступні тільки під час місій альянсу і не з’являться на Вашій основній базі.

  Змінюйте планування аванпосту, переставляючи об’єкти і розміщуючи воїнів Омега. Але військові заводи під час підготовки розміщувати не можна. Будуть доступні тільки ті ВЗ, що були розміщені до початку підготовки.

  Зміни аванпосту в завданнях альянсу якось відіб’ються на моїй основній базі? Немає. Ніякі зміни аванпосту в місіях альянсу не торкнуться Вашої основної бази. Більш того, будь-які зміни Вашої основної бази, зроблені після підбору противника, не позначаться на аванпості.

  Як мені напасти на ворожу територію? Щоб почати напад, відправте свої війська в марш-кидок до території ворога. Як тільки вони наблизяться до неї, можна буде атакувати.

  Як мені відправити війська до ворожої території? Для початку Ви повинні пам’ятати, що переміститися можна тільки до території, яка прилягає до Вашої або зайнятої союзником. Територія противника повинна з’єднуватися з Вашої безпосередньо або через території союзників. Червоні території належать ворогам, а сині – Вашому загону.

  Натисніть на відповідну територію і виберіть “Марш-кидок”.

  При виборі території, доступній для переміщення військ, відобразиться час, потрібний для походу.

  Як розраховується тривалість марш-кидка? Тривалість марш-кидка залежить від шляху, що з’єднує дві території. Після початку шлях вже не враховується. Розглядаються тільки початкова і кінцева точки.

  На території, яку Ви вирішили атакувати, вказується час до прибуття. Зворотний відлік починається відразу, як тільки ви натискаєте “Марш-кидок”, і по його закінченню війська прибувають в заданий місце. Як тільки відлік закінчиться, Ваші війська прибудуть в пункт призначення і зможуть атакувати.

  Що я можу робити під час марш-кидка? Під час марш-кидка Вам доступні два види дій:

  • Прискорення (посилення): дозволяє скоротити тривалість марш-кидка на 50%.
  • Відкликати (дія): дозволяє скасувати марш-кидок і миттєво повернути війська на базу.

  Ці функції доступні в контекстному меню при натисненні на цільову територію.

  Як атакувати ворожий аванпост? При досягненні території противника, якщо вона ще не піддалася нападу, з’явиться функція атаки. Якщо аванпост вже атакований одним з Ваших союзників, доведеться дочекатися закінчення бою.

  Коли суперник атакує, територія мерехтить червоним. Щоб кинути суперника виклик, натисніть на його територію і виберіть в контекстному меню пункт “Атака”.

  Повне ім’я в черзі, якщо його війська досягли мети , будуть показані в розділі “Прибувають війська”. Вони можуть напасти на аванпост при виборі функції “Атака”. Якщо до однієї території підійшло кілька армій, атакувати буде перша. Решта опиняться в пулі очікування. Якщо битва завершилася, але аванпост ще не впав, то напасти на нього зможе будь-який гравець з пулу очікування. Решта продовжать стояти в черзі. Якщо за час марш-кидка територія перейшла в інші руки, гравець не зможе атакувати. Йому буде запропоновано тільки повернутися назад. Планування захопленого аванпосту буде відповідати тій, що була у переміг гравця.

  Як захоплювати ворожі території? Ви можете захоплювати ворожі території, руйнуючи аванпости на них. Щоб зруйнувати аванпост, Вам з загоном доведеться атакувати його кілька разів. Аванпости накопичують шкоди. Це означає, що будь-які нанесені Вами пошкодження збережуться до наступної атаки.

  Щоб захопити аванпост, Зруйнуйте його повністю. Відсоток здоров’я вказує, скільки його залишилося у аванпосту. Знизьте його до 0%, щоб захопити територію.

  Примітка: якщо нападу не увінчалися успіхом, об’єкти аванпосту не відновляться, але все бойові одиниці прапорця збору повернуться на колишні місця.

  Можу чи я здійснювати марш-кидки і атакувати, якщо мій аванпост захоплений? Якщо Ваш аванпост захоплений і у Вас не залишилося інших територій, організувати марш-кидок або атаку можна. Доведеться чекати або відродження на своїй території, або сподіватися, що Ваш аванпост відіб’ють союзники. Час очікування відродження на своїй території:

  Якщо Ваш вихідний аванпост був захоплений, але у Вас є інші території, Ви все ще можете здійснювати марш-кидки і атакувати території ворогів.

  чи можу я застосувати підсилювач на захоплену територію? Так, підсилювачі захисту можна використовувати і на захоплених територіях. Але як тільки противник відродиться або землі будуть відбиті, підсилювач перестане діяти.

  Які вигоди дає захоплена територія? Захоплена територія противника генерує окуляри місії і дозволяє Вам і Вашим союзникам атакувати прилеглі до неї землі ворогів. Захоплена Вами територія змінить свій колір на синій (а територія, захоплена ворогом, – на червоний).

  Як нам із загоном отримувати окуляри місії? Окуляри місії генеруються раз в 5 секунд кожній союзній територією під контролем Вашого загону і тими ворожими територіями, які захопив Ваш загін. Захоплені території приносять більше очок, ніж союзні.

  Як дізнатися, скільки очок набрали союзники і члени загону? Натисніть на значок рахунку команди в правому верхньому куті, щоб побачити особистий внесок кожного гравця.

  Які війська можна використовувати в місіях альянсу? Війська, навчені на основній базі, можуть брати участь в місіях альянсу і атакувати аванпости. Плац буде спільним як для звичайних PvP / PvE ігор, так і місій альянсу. В інтерфейсі місій альянсу буде функція “Перепідготовка”, щоб швидко навчати солдатів на плацу без повернення на основну базу. Ударний загін, застосований до армії на плацу, впливатиме і під час місії альянсу, а термін його дії залишиться колишнім.

  Яких воїнів Омега можна використовувати в місіях альянсу? Всіх воїнів Омега, розблокованих до початку місії. Під час місії можна використовувати тільки воїнів Омега, які були відкриті до початку фази підготовки. Воїнів Омега, відкритих після початку місії, використовувати буде не можна.

  Які підсилювачі доступні під час місій альянсу?

  Які нагороди видаються за місії альянсу? За кожен бій гравець отримує ресурси (запаси, паливо, сталь і обладнання). Розмір нагороди залежить від завданих збитків та рівня штабу обороняється. Якщо рівень штабу захисника вище, ніж у нападника, то і нагорода за атаку буде краще в порівнянні з битвою з гравцем з меншим рівнем.

  Нагороди вручаються гравцям після закінчення бою. В кінці місії альянсу гравець отримує ресурси і ящик місії (якщо Ваш загін переміг), а також компоненти військового заводу. Кількість ресурсів і компонентів ВЗ залежить від сумарного шкоди, завданої при проходженні місії.

  Як перевірити історію своїх попередніх місій? Натисніть значок завдань в інтерфейсі загону місії, щоб відкрити журнал. Натисніть запис в журналі, щоб подивитися статистику.

  Empires and Allies: Рівні престижу альянсу

  Що таке система престижу? Система престижу дозволяє Вашому альянсу заробляти досвід альянсу, отримувати нові рівні престижу і відкривати дуже корисні бонуси престижу, які поширюються на всіх членів альянсу.

  Яка від системи престижу користь для мого альянсу? Після відкриття бонуси престижу дають приголомшливі переваги, такі як прискорення досліджень, бонусні трофеї, бонусні очки командування, новий осередок ударного загону альянсу тощо. Всього є 15 бонусів, які альянс може відкрити у міру підвищення рівня альянсу і отримання нових рівнів престижу . Як тільки будь-який альянс отримує рівень престижу, відкривається новий бонус, але при цьому зберігаються переваги всіх раніше відкритих бонусів.

  Як моєму альянсу отримувати нові рівні престижу ?

  Альянс може отримувати рівні престижу, заробляючи необхідну кількість досвіду альянсу. Щоб побачити, скільки досвіду альянсу потрібно для досягнення наступного рівня, натисніть альянсу і відкрийте розділ “Рівень престижу”. І пам’ятайте, що тут потрібна командна робота! Заробити досвід для свого альянсу дозволяють наступні дії:

  • Пожертвування військ і ресурсів;
  • Відповіді на запити про прискорення;
  • Призначення учасників альянсу в ударний загін;
  • Перемога у війні альянсів;
  • Пожертвування безкоштовних компонентів для військового заводу
  • Відповіді на запити про будівництво ударного корабля.

  Крім того, Ви можете заробити досвід альянсу за перші 10 перемог в боях за день, а також за поліпшення будівель та досліджень.

  Пам’ятайте, що Ви можете заробити досвід альянсу при виконанні будь-яких вищезазначених дій тільки в тому випадку, якщо Ви член альянсу. (А Ви знали, що за вступ до альянсу в перший раз Ви отримуєте 5 ядерних боєголовок?). Як тільки Ви і члени Вашої альянсу заробите достатньо досвіду, престиж альянсу зросте, його рівень підвищиться і буде відкритий новий корисний бонус.

  Як мені дізнатися свій внесок в досвід альянсу за весь час? Ви можете дізнатися свій внесок в досвід альянсу за весь час на сторінці “ Послужний список “. Щоб відкрити послужний список, натисніть командира. Ви побачите весь досвід альянсу, який Ви коли-небудь допомогли отримати у всіх союзах, де ви перебували.

  Інші гравці також зможуть побачити Ваш внесок у досвід альянсу за весь час, якщо відвідають Вашу базу. Загальний досвід альянсу наводиться у Вашій статистиці.

  Рада генералам: Якщо Вам до альянсу потрібен цілеспрямований, палкий і відданий рекрут, погляньте на його загальний досвід альянсу .

  Як працює таблиця лідерів альянсу? Разом з системою престижу з’явилися дві нові таблиці лідерів. Ви можете поглянути на них, вибравши альянсу і перейшовши в підрозділ “Таблиця лідерів альянсу”. Перша – це таблиця лідерів альянсу з досвіду. Тут наводиться список всіх гравців Вашого альянсу, розташованих по місцях згідно зробленому внеску. У цій таблиці враховується досвід альянсу, який гравець допоміг отримати за останні 7 днів.

  Друга таблиця лідерів стосується військових прапорів. Ви можете перейти в неї, якщо торкнетеся розділу “Військові прапори”. Тут наводиться список всіх гравців Вашого альянсу, розташованих по місцях відповідно до кількості прапорів, які вони придбали в останніх трьох війнах альянсів. В даній таблиці враховуються тільки три останні завершені війни альянсів. Якщо Ваш альянс на даний момент бере участь у війні, то список оновиться, як тільки будуть оголошені результати цієї війни.

  Чи відбудеться перенесення досвіду альянсу, якщо я покину поточний альянс і вступлю в новий? Немає. Зароблений Вами досвід альянсу відноситься виключно до альянсу, в якому Ви перебуваєте. Якщо Ви змінюєте альянс, досвід, зароблений в попередньому альянсі, не переноситься.

  Чи бонуси постійними? Бонуси відкриваються, коли альянс отримує рівень престижу. Тому коли для альянсу відкривається бонус престижу, всі члени альянсу можуть користуватися перевагами бонуса, поки складаються в цьому альянсі. Як тільки Ви залишаєте альянс, всі переваги від бонусу негайно відбираються. Якщо Ви вступаєте в новий або інший альянс, стають активними рівні престижу і бонуси, відкриті для нового альянсу.

  Що таке емблеми альянсів? Емблема альянсу уособлює силу, своєрідність і славу Вашої альянсу. Як тільки альянс отримує рівень престижу, рамка емблеми змінюється автоматично, показуючи цей рівень престижу. Генерал альянсу може вибрати символ, який стане центральним у Вашій емблемі. Щоб поглянути на всі доступні символи, торкніться Вашої емблеми альянсу на екрані “Престиж”. Ви будете відкривати нові емблеми при кожному підвищенні рівня Вашого альянсу.

  Як мені відкрити більше символів для емблеми? Нові емблеми для Вашого альянсу будуть відкриватися при кожному підвищенні його рівня.

  Як отримати досвід альянсу в війнах альянсів? На війні досвід альянсу можна отримати 2 способами. Перший – це захоплення військових прапорів. З кожним прапором Ви отримуєте 3 очки досвіду альянсу. Таким чином, на війні альянсів гравець може заробити до 9 очок альянсу за кожен бій і в сукупності 18 очок альянсу за все прапори на війні.

  Ваш альянс може також заробити величезну кількість досвіду альянсу за перемогу у війні. Всього за перемогу у війні альянсів можна заробити фіксований досвід альянсу, дорівнює 4000 очок.

  Як досвід альянсу розподіляється між членами альянсу? Коли альянс перемагає у війні, 4000 очок досвіду альянсу розподіляються порівну між гравцями, які захопили хоча б 1 прапор під час війни.

  Яка користь для мого альянсу від нового звання бригадного генерала? Бригадний генерал – це нове звання, введене в альянсах. Воно друга по старшинству, і одночасно в альянсі може бути тільки три бригадних генерала, обраних генералом. У них є повноваження, що стосуються всіх членів альянсу нижчого звання. Звання бригадного генерала дозволяє:

  • Почати війну альянсів;
  • Знизити або підвищити учасника нижче рангом;
  • Надіслати повідомлення учаснику;
  • Прийняти учасника в альянс;
  • Запросити гравця до альянсу.

  Як бригадні генерали можуть почати війну альянсів? Бригадні генерали можуть почати війну альянсів так само, як і генерали. Перейдіть на карту світу і натисніть значок меча в правій частині інтерфейсу, над значком швидкого бою. Після цього Ви будете перенаправлені на екран внизу. У лівому нижньому кутку, до речі, містить деяку інформацію про війну альянсів. Далі виберіть членів альянсу, з якими хочете йти в бій.

  Зачекайте противника і можете починати війну! Не рекомендується починати війну, не обговорюючи цього спочатку з генералом свого альянсу. Обережно вибирайте, хто буде боротися, тому що якщо виберете члена союзу, яка не б’ється, то пожертвуєте прапорами на війні і дасте альянсу супротивників перевага.

  Що таке досвід альянсу за пожертвування ресурсів? За певний пожертвування ресурсів гравець отримує до 50 очок досвіду альянсу. Скільки досвіду альянсу Ви отримаєте при пожертвування ресурсу, залежить від місткості складу для цього ресурсу. Кількість заробленого досвіду залежить від відсотка певного типу пожертвуваного ресурсу в порівнянні з його місткістю на складі.

  Приклад: Якщо місткість стали на складі становить 10000 одиниць, а член Вашої спілки просить 5000 одиниць стали, то Ви отримаєте 25 очок досвіду альянсу за пожертвування 5000 одиниць стали. Якщо Ви пожертвуєте тільки 1000 одиниць стали, то отримаєте всього 5 очок досвіду альянсу. Гравець може заробити до 200 очок досвіду альянсу за пожертвування ресурсів кожен день.

  Як можна відправляти особисті повідомлення іншим членам альянсу? Тільки генерал і бригадні генерали можуть відправляти особисті повідомлення іншим членам альянсу. Щоб відправити повідомлення, натисніть учасника альянсу на сторінці “Мій альянс” або “Таблиця лідерів альянсу”. З’явиться декілька варіантів дій на вибір. Щоб відправити повідомлення, торкніться пункту “Повідомлення”.

  Відкриється сторінка, де можна написати повідомлення, яке Ви хочете відправити. Закінчивши писати повідомлення, торкніться кнопки “Відправити”.

  Коли якомусь гравцеві відправляється повідомлення, запускається таймер очікування наступного повідомлення. Генерал і бригадні генерали не можуть відправити члену альянсу повідомлення, поки таймер очікування не обнулився.

  Одержувач повідомлення отримає його у вигляді push-повідомлення. Ви можете подивитися будь-які отримані повідомлення на вкладці “Повідомлення”, куди можна перейти після натискання значка “Чат” в інтерфейсі (нижче значка союзу).

  Empires and Allies: Відставка генералів

  Що буде, якщо генерал альянсу перестане заходити в гру? Якщо генерал не заходить в гру 7 днів поспіль, протягом наступних 7 днів йому будуть щодня приходити повідомлення з нагадуванням про те, що йому необхідно увійти в гру.

  Що буде, якщо генерал проігнорує попередження і не ввійде в гру? Неактивним визнається генерал, який не входив у гру 14 днів. Генерал втрачає своє звання на 15-й день відсутності активності, а новим генералом стає бригадний генерал з найбільшою кількістю медалей.

  А якщо генерал встигне увійти в гру протягом 14 днів? Якщо генерал увійде в гру протягом 14 днів, то його не знизиться.

  А якщо в альянсі немає активного бригадного генерала? Якщо в альянсі немає активного бригадного генерала (або він не заходив в гру більше 14 днів), то новим генералом альянсу стане активний полковник з найбільшою кількістю медалей.

  А якщо в альянсі немає активного бригадного генерала і полковника? Якщо в альянсі немає ні того, ні іншого, то новим генералом стане наступний гравець в ієрархії з найбільшою кількістю медалей.

  Попередній генерал отримає повідомлення про те, що його понизили? Так, гравцеві прийде повідомлення.

  До якого звання знижують неактивних генералів? Після зниження генерал отримує звання бригадного генерала. Якщо в альянсі вже є 3 бригадних генерала, то колишній генерал стає полковником.

  Іншим учасникам альянсу прийде повідомлення про те, хто став новим генералом? Так, всім учасникам альянсу прийде повідомлення про новий генерала. А також буде опублікована новина в чаті альянсу.

  Empires and Allies: Воїн Омега Богомол

  Хто такий Богомол? Які у нього здатності?

  Богомол – 8-й воїн Омега в грі “Empires & Allies”. Це воїн Омега рівня MK2, клас Напад / Заклик, спеціалізується на стрільбі з гранично близької відстані і маневреної тактики. Зброя Богомола – двоциліндровий двоствольний кулемет, випускає по 2 снаряди в секунду. Конічна область руйнування завдає шкоди всім воїнам і будівлям, які опинилися в ній на будь-якій відстані! Щоб завдати максимальної шкоди, підійдіть ближче і виберіть кілька цілей!

  Суперуменіе Богомола називається “Рой Дронов” . Коли суперуменіе готове до запуску, Богомол задіє рій бойових дронів. Це невеликі швидкі літаючі об’єкти, які самостійно пересуваються і атакують ворожі будови і воїнів. На короткий час бойові дрони застосовують “кінетичний бар’єр”: силове поле, за допомогою якого тимчасово стають невразливі для балістичного і знерухомлює зброї. Через проблеми з витратою енергії бойові дрони втрачають міць і переходять в режим камікадзе, пошкоджуючи воїнів і будови, в які врізаються. Не турбуйтесь. Пілот зможе задіяти новий рій бойових дронів з тими ж здібностями, коли перезарядиться генератор суперуменія.

  Бонус до втрат повноважень командування. Починаючи з рівня 5 використання Богомола на 10% підсилює шкоди від ударів з повітря A-10, ракет “Хеллфайр”, ударів з орбіти і тактичних ядерних ударів. Підсилювач доступний, тільки коли Богомол на поле бою.

  Мед. мікродрони. Починаючи з рівня 12 в рої дронів з’являються мед. мікродрони . Це невеликі дрони-вертолетік, вони лагодять дружні будови і лікують війська. Якщо рівень здоров’я Богомола падає нижче 15 відсотків, в рої дронів з’являється додатковий мед. мікродрон, що займається лікуванням Богомола!

  Який мінімальний рівень штабу потрібно, щоб отримати доступ до Богомолу? Для отримання доступу до Богомолу необхідний рівень штабу 8 або вище. Отримати доступ до Богомолу можна на заводі робототехніки.

  Як отримати доступ до Богомолу? Щоб використовувати Богомола в бою раніше, доведеться придбати ранній доступ. Також отримати доступ до Богомолу можна, зібравши 400 квантових ядер. Отримати квантові ядра можна за перемогу в місіях альянсу або з елітних схованок. В елітних схованках є шанс отримати квантові ядра.

  Що означає значок щита на заводі робототехніки? Натиснувши цей значок, можна включити або виключити режим оборони у активного воїна Омега. Функція переходу в режим оборони дозволяє воїну Омега боротися за Вас в разі нападу на Вашу базу. За замовчуванням режим оборони у Богомола включений. Крім того, під час бою в активному режимі оборони воїн Омега вразливий до пошкоджень.

  Як підвищувати рівень Богомола? Коли Богомол вступає в бій, він отримує досвід, пропорційний нанесеному і отриманому втрат. Ще він отримує досвід за будь-яку успішну оборону в режимі оборони. Богомола можна поліпшити до рівня 15. Воїн Омега швидше підвищує рівень, якщо використовувати підсилювач подвійного досвіду і миттєвий підсилювач досвіду, доступні на заводі робототехніки.

  чи можна підвищити рівень воїна Омега Богомола без поліпшення штабу? Так, воїн Омега Богомол отримує досвід і підвищує рівень тільки в боях і в режимі оборони. Однак поліпшення штабу збільшує втрати і кількість ОЗ Вашого воїна Омега Богомола.

  Чи є у воїна Омега МК2 прискорювачі? Так, прискорювачі воїнів Омега МК1 можна використовувати для Богомола. Існує 3 прискорювача нападу і 1 оборони.

  Empires and Allies: Прапор слави

  Що таке прапор слави? Це декоративний флагшток, який відкривається на 9-му рівні штабу. На ньому Ви можете підняти прапор будь-якої країни. Прапор слави можна купити в меню будівництва і розмістити на базі. Він стане Вашою найвищою будівлею, яку при цьому не можна зруйнувати в бою.

  Які є прапори? Ви можете вибрати будь-яку категорію:

  • Прапори країн : Австралія, Австрія, Азербайджан, Аргентина, Бельгія, Бразилія, Болгарія, Великобританія, В’єтнам, Німеччина, Данія, Єгипет, Індія, Індонезія, Іспанія, Італія, Канада, Малайзія, М’янма, Нідерланди, Норвегія, ОАЕ, Пакистан, Польща, Росія, Румунія, США, Таїланд, Туреччина, Україна, Філіппіни, Франція, Швеція, Південна Корея, Японія.
  • Єдність (світ);
  • Побоїще (війна).

  “Єдність” і “Побоїще” є особливими прапорами. Після покупки прапора слави Ви можете змінювати прапори на свій розсуд.

  Чому в грі немає прапора моєї країни? Прапора Вашої країни немає в грі за однією з причин:

 • Закони Вашої країни забороняють використовувати національні прапори в іграх.
 • Прапор Вашої країни ще не встигли додати. Згодом планується випустити більше прапорів. А поки Ви можете підняти особливі прапори “Єдність” і “Побоїще”!
 • Чому я не можу підняти прапор на своєму штабі? Поки що Ви не можете підняти той же прапор на своєму штабі.

  Empires and Allies: Проходження операції “Удар молота”

  Що таке операція “Удар молота”? Операція “Удар молота” – це нова глобальна подія, в якому Ви воюєте проти баз інших гравців і отримуєте особливі нагороди!

  Як отримати доступ до операції “Удар молота” у грі? Операція “Удар молота” буде доступна після звільнення Центральної Африки. Щоб отримати доступ до події, клацніть по значку операції “Удар молота” на базі – або на планеті, коли подія буде запущено.

  Як зараховується прогрес “Удар молота”? У операції “Удар молота” можна отримувати зірки за знищення баз ворожих гравців. Це буде враховуватися на шкалі нагород і в загальному прогресі події. Щоб пройти подія і отримати всі нагороди, заробіть все 60 зірок.

  Які підсилювачі доступні в операції “Удар молота”? Протягом операції “Удар молота” Вам будуть доступні два потужних підсилювача:

 • Окуляри командування: покупка цього підсилювача дасть 10 додаткових очок командування протягом 60 хвилин.
 • Ядерна боєголовка: покупка цього підсилювача буде давати 1 ядерну боєголовку в кожному бою на 15 хвилин.
 • Можна використовувати ці підсилювачі поза операції “Удар молота”? Немає. Ці підсилювачі можна застосовувати тільки в операції “Удар молота”. Їх також можна буде зберегти після закінчення події.

  Як отримати доступ до підсилювачів і як використовувати їх під час події? Підсилювачі доступні в правій частині екрана. Клацніть розділ “Підсилювачі” і відкрийте сторінку покупки.

  Як тільки Ви їх купите і активуєте, то зможете бачити, що залишився, дії підсилювачів.

  При активації підсилювачів в операції “Удар молота” вони будуть відображатися в правій частині екрана.

  Що таке ударний корабель X-250? Ударний корабель X-250 – це підсилювач, який можна використовувати в арсеналі. Якщо підсилювач активний, то в додатку у Вас буде можливість використовувати безкоштовний ударний корабель в кожному бою.

  Чому я бачу три різні варіанти ударного корабля X-250, і як мені його отримати? Підсилювач “Ударний корабель X-250” дається за зірки в операції “Удар молота”. Як тільки Ви наберете необхідну кількість зірок, Ви отримаєте підсилювач “Ударний корабель X-250”.

  • Отримання 20 зірок відкриває бронзовий ударний корабель X-250 з часом дії 15 хвилин.
  • отримання 40 зірок відкриває срібний ударний корабель X-250 з часом дії 1 годину.
  • отримання 60 зірок відкриває золотий ударний корабель X-250 з часом дії 3 години.

  Як використовувати ударний корабель X-250? Як тільки Ви отримаєте підсилювач “Ударний корабель X-250”, він буде поміщений в “Подарунки”. Перемістіть його звідти в інвентар. Щоб використовувати повноваження командування ударного корабля, перетягніть підсилювач з інвентарю в арсенал.

  Можна використовувати повноваження командування ударного корабля X-250 поза операції “Удар молота”? Так. Після застосування підсилювача “Ударний корабель X-250” до арсеналу Ви зможете використовувати його повноваження командування в будь-якому бою.

  Можна пройти подія повторно? Так. Після отримання всіх 60 зірок за бази ворожих гравців у Вас буде можливість почати подія заново і отримати більше нагород. Повторити подію можна тільки один раз.

  Empires and Allies: Гайд по Військовому заводу 2.0

  Що нового буде на військовому заводі? Військовий завод зазнав великих змін: візуальне відміну підсилень в залежності від їх виду, нові посилення і новий інтерфейс!

  Які зміни внесені в роботу військового заводу? Посилення вимагатимуть менше компонентів для виготовлення, а й діяти будуть не так довго.

  У чому відмінності різних типів підсилень? Тепер все посилення військового заводу будуть ділитися на два види: штурмові і оборонні . Штурмові посилення виділяються червоним кольором, а оборонні – синім.

  Інтерфейс військового заводу теж зміниться? Так. Кнопка запиту переміститься в лівий верхній кут екрану поруч з компонентами, а її місце займе випадає штурмових (червоних) / оборонних (синіх) підсилень. Буде ще 2 зміни: вкладка категорій і список з посиленнями.

  Чи будуть ще якісь зміни на екрані військового заводу? Так, крім списку підсилень також змінений вид карт підсилень. Тепер на карті посилення будуть вказані:

  • Назва посилення;
  • Категорія посилення у вигляді червоної / синьою мітки;
  • Час дії посилення;
  • кількість.

  Як називаються нові щити? Оборонний щит отримав назву “Ізоляційна оболонка”, а штурмовий – “Супутникова маскування”.

  Навіщо потрібні ці щити? Оборонний щит ( “Ізоляційна оболонка” ), як і штурмової ( “Супутникова маскування” ) захищають ресурси і медалі від атак. Вони відрізняються тим, що ефект “ізоляційні оболонки” скасовується при нападі на бази інших гравців як в PvP, так і в PvE. “Супутникова маскування” продовжує діяти при атаці на базу противника, як в PvP, так і на PvE-картах. Але вона коштує набагато дорожче і діє набагато менше, ніж “Ізоляційна оболонка”.

  Якщо я використовую щит, інші гравці будуть бачити мене на мапі? Так, інші гравці можуть вести розвідку на Вашій базі. Але якщо вони атакують Вас, Ви не втратите жодних ресурсів. Крім того, під час дії щита війська і об’єкти не будуть отримувати ніякої шкоди.

  Чи можна використовувати ці щити під час війни альянсів? Ні, Ви не зможете застосувати щит на військовій базі під час війни альянсів.

  Чи можна якось ще отримати ці щити або їх потрібно створювати тільки на військовому заводі? Щити можна також отримати в якості нагороди за подію або відкривши елітний тайник.

  Empires and Allies: Секрети загонів “Альфа”

  Що таке загони “Альфа”? Загони “Альфа” – це посилення, які можна виготовити на військовому заводі і застосувати до плацу або прапорця збору. Воно дозволяє створювати більш потужних бійців “Альфа”. Після застосування цього посилення все війська на плацу чи прапорці збору автоматично підвищуються до бійців “Альфа”, поки не закінчиться термін дії посилення.

  Як я можу отримати це шикарне посилення? Посилення для загонів “Альфа” можна виготовити на військовому заводі. Для цього військовий завод повинен бути модернізований до 2 рівня.

  Як це працює? Щоб застосувати посилення, створіть його і перетягніть з інвентарю на плац або на прапорець збору. Війська будуть автоматично поліпшуватися до загонів “Альфа”. Якщо на плацу / прапорці збору немає військ або їх потрібно змінити, при навчанні нових військ з’являться штурмовики “Альфа”.

  Чи можна передати мої загони “Альфа” учасникам мого альянсу? Ні, не можна передати загони “Альфа” учасникам Вашого альянсу. Після передачі ці штурмовики “Альфа” стануть звичайними бойовими одиницями одного типу.

  Чи можна змінити тип бойової одиниці на плацу / прапорці збору, до якого було застосовано посилення загонів “Альфа”? Так, посилення застосовується до плацу / прапорця збору, а не до бойової одиниці. Таким чином Ви завжди можете змінити тип бойової одиниці, яку хочете використовувати.

  Чи можна додати ударний загін на плац / прапорець збору, на якому вже є загони “Альфа”? Так, можна додати ударний загін, щоб зробити загони “Альфа” ще сильніше.

  Чи вплинуть ці посилення військ на вартість і час навчання військ? Ні, загони “Альфа” не впливають на вартість і час навчання військ.

  Як використовувати це круте нове посилення? Перемагайте!

  Empires and Allies: Проходження подій гри

  Модернізація штабу до рівня 21 і 22

  Як перевірити, що я можу виконати модернізацію штабу до рівня 21 і 22? Переконайтеся, що Ви досягли рівня штабу 20. Крім того, модернізуйте склади припасів, стали і устаткування на рівні штабу 20, щоб максимальні значення ресурсів перевищували вимоги до модернізації штабу.

  Ресурси, необхідні для модернізації штабу до рівня 21

  Ресурси, необхідні для модернізації штабу до рівня 22

  Що з’являється в штабі на рівнях 21 і 22? Навіщо модернізувати штаб до нових рівнів? Модернізація рівня штабу дозволить Вам побудувати більше оборонних об’єктів на Вашій базі і закласти більше хв. Ви зможете підвищити рівень більшості будівель, військ і повноважень командування. Модернізація також відкриває нові війська.

  Коли буде доступний новий вид військ і як він називається? Це Хантер MK.I. Нові війська відкриваються на рівні штабу 22. Він може використовуватися як для атаки, так і для оборони. Хантер MK.I тренується для оборонного призначення у прапорців збору, а для нападу – на плацу.

  Як Хантер MK.I допоможе мені в бою? Хантер MK.I відноситься до сухопутних юнитам. Він може атакувати ворожі цілі як на землі, так і в повітрі. Хантер MK.I блискавично переміщається по полю бою. Його скорострільний кулемет швидко знищує ворога, що дозволяє використовувати цей юніт на передових позиціях. Його додаткове зброю знищує ворожі снаряди, націлені на Ваші війська, захищаючи їх від артилерії і “Залізного дощу”. Хантер MK.I готовий взяти на себе захист Ваших військ.

  Скільки юнітів Хантер MK.I я можу розмістити на плацу? Якщо у Вас є плац рівня 10, Ви можете тренувати до 9 юнітів Хантер MK.I.

  Чи можна модернізувати Хантер MK.I? І якщо так, то як саме? Модернізація Хантера MK.I буде доступна найближчим часом.

  Які будівлі можна модернізувати при досягненні рівнів штабу 21 і 22? При досягненні рівня штабу 21 можна модернізувати перераховані нижче будівлі, щоб зробити їх більше і краще:

  • Майданчик прийому вантажів;
  • Склад припасів;
  • Сталеливарний завод;
  • Склад стали;
  • завод обладнання;
  • Склад обладнання;
  • Нафтову вишку;
  • паливне сховище;
  • Сторожову вишку;
  • Захисний купол;
  • Артилерію;
  • ЗРК “Патріот”;
  • Рельсотрон;
  • “Залізний дощ”;
  • Дослідницьке бюро;
  • Складський бункер;
  • Арсенал;
  • Військовий завод.

  При досягненні рівня штабу 22 можна модернізувати перераховані нижче будівлі:

  • Паливне сховище;
  • Сторожову вишку;
  • Захисний купол;
  • Артилерію;
  • ЗРК “Патріот”;
  • Рельсотрон;
  • “Залізний дощ “;
  • Дослідницьке бюро;
  • Складський бункер;
  • Арсенал;
  • Військовий завод;
  • Будівля Альянсу;
  • Стіни.

  Після модернізації військового заводу отримають поліпшення і доступні креслення. Модернізація військового заводу на рівні штабу 21 поліпшить:

  • Генератор невидимості;
  • Гніздо дронів;
  • іонну гармату.

  Модернізація військового заводу на рівні штабу 22 :

  • Генератор невидимості;
  • Гніздо дронів;
  • іонну гармату.

  Крім того, Ви зможете побудувати більше оборонних об’єктів при модернізації штабу до рівнів 21 і 22. Додаткові будівлі, доступні на рівні штабу 21 :

  • ” Залізний дощ “;
  • ЗРК” Патріот “;
  • Е / М міни.

  Додаткові будівлі, доступні на рівні штабу 22 :

  • Захисний купол;
  • Наземні міни.

  чи можу я модернізувати наявні у мене війська і повноваження командування на рівнях штабу 21 і 22 ? Так, Ви можете модернізувати війська на плацу, а повноваження командування – в дослідному бюро.

  Чи можу я жертвувати війська Хантер MK.I моїм союзникам? Так, Ви можете передавати союзникам війська Хантер MK.I.

  Модернізація штабу до рівнів 23 і 24

  Як дізнатися, що вже можна виконати модернізацію штабу до рівнів 23 та 24? Перевірте, що у Вас вже 22 рівень штабу. Крім того, модернізуйте склади припасів, стали і устаткування на рівні штабу 22, щоб максимальні значення ресурсів перевищували вимоги до модернізації штабу.

  Що з’являється в штабі на рівнях 23 і 24? Навіщо модернізувати штаб до нових рівнів? Відновивши штаб до рівня 23, Ви отримаєте доступ до нового потужному захисному спорудження: вежі “Альфа” .

  на рівні штабу 24 відкривається нове повноваження командування: “Камуфляж” .

  Досягнувши 75 рівня, Ви отримаєте ще одне відділення для ударного загону. Як ударних загонів можна використовувати своїх друзів по Facebook. Крім того, Ви зможете побудувати на базі ще один рельсотрон, а також розмістити більше наземних і Е / М хв. Ви зможете збільшити ефективність більшості будівель, військ і повноважень командування, провівши їх модернізацію. Більше дізнатися про уповноваження командування “Камуфляж” можна в дослідницькому бюро.

  Як працює нове захисне будова, вежа “Альфа”? Вежа “Альфа” збільшує показники здоров’я і втрати в секунду у всіх будівель в межах своєї досяжності. Вона грає важливу роль в підтримці оборонних структур. При руйнуванні вежі “Альфа” ефект посилення пропадає. На зображенні нижче показано радіус і ефект дії вежі “Альфа” на сусідні споруди.

  Дізнатися більше про вежі “Альфа” можна в розділі Будівлі | Оборона.

  Чи можна модернізувати вежу “Альфа”? Якщо так, то як? Доступ до башти “Альфа” відкривається на 23 рівні штабу. Покращення вежі “Альфа” стають доступні на 24 рівні штабу. Щоб поліпшити вежу “Альфа”, натисніть на неї, натисніть значок модернізації і виберіть “Модернізація” або “Миттєво”.

  Як працює нове повноваження командування, “Камуфляж”? Командне повноваження “Камуфляж” дозволяє Вашим військам непомітно пересуватися в бою. Ця унікальна здатність може використовуватися як для атаки, так і для оборони.

  Примітка: камуфляж не захистить Ваших бійців від шкоди, якщо вони настануть на наземні або Е / М міни.

  Щоб переміщати війська під покровом “камуфляж”, використовуйте сигнальні ракети або групи контролю.

  • Натисніть на значок командного повноваження і застосуєте його до військ.
  • Переміщайте війська з однієї точки в іншу, запускаючи сигнальні ракети або використовуючи групи контролю.
  • Командне повноваження “Камуфляж” можна застосувати до будь-якого виду військ в будь-який момент бою.

  На зображенні вище показано, як виглядають бойові одиниці під впливом “камуфляж”. При використанні цього командного повноваження обрані війська зупиняються. Щоб переміщати їх, використовуйте сигнальні ракети і групи контролю.

  Чи можна збільшити час дії “камуфляж”? Якщо так, то як? Так, Ви можете збільшити час дії цього командного повноваження в дослідницькому бюро.

  чи можу я розмістити на базі кілька веж “Альфа”? Ні, на базі можна розмістити тільки одну вежу “Альфа”.

  Чи підвищує вежа “Альфа” показники здоров’я і втрати військ у прапорця збору? Немає. Вежа “Альфа” підвищує ці показники тільки у будівель, що знаходяться в зоні її досяжності.

  Модернізація штабу до рівнів 25 і 26

  Що головне для модернізації штабу до рівнів 25 і 26? Переконайтеся, що Ви покращили все склади, щоб ліміти припасів, стали і обладнання були вище, ніж вартість модернізації штабу.

  Які ресурси потрібні для модернізації штабу до рівня 25 і 26? Запаси, сталь і обладнання.

  Що нового буде на 25 і 26 рівні, навіщо робити модернізацію? Модернізувавши штаб до 25 і 26 рівнів, Ви зможете будувати більше захисних споруд, а багато будинків придбають новий вид (наприклад, сторожова вежа (25-й рівень), вишка “Альфа”, стіни, склад припасів, склад стали, склад обладнання та військовий завод (26-й рівень). Крім того, на рівні 26 відкривається новий об’єкт!

  новий об’єкт: особливий плац. особливий плац можна зробити на військовому заводі. Він дозволяє миттєво навчати війська, при цьому накладаючи на бійців посилення штурмовиків “Альфа”.

  Яка місткість особливого плацу? 18 осередків.

  чи можна покращувати особливий плац, щоб він вміщував більше бійців? Ні, особливий плац поліпшити не можна.

  Обмежено чи час дії особливого плацу, як у інших споруд військового заводу? Так, особливий плац діє x год.

  особливий плац виглядає так само, як і звичайний? За розмірами особливий плац не відрізняється від звичайного, але у нього дещо інша форма і колір, які допомагають визначити, що це особливий плац.

  Для підготовки військ на особливому плацу потрібно якийсь час? Ні, війська при навчанні на особливому плацу стають доступні відразу ж.

  Чи можна використовувати бійців, підготовлених на особливому плацу, в режимі оборони? Ні, таких бійців можна використовувати тільки в режимі нападу.

  Переозброєння якось впливає на підготовлені війська? Так, впливає.

  Чи можна готувати на особливому плацу ударні загони? Ні, ударний загін не можна навчати на особливому плацу.

  Нововведення: турель штабу. Турель штабу з’являється при модернізації штабу до 25-го рівня. Вона автоматично атакує наближаються ворогів як в повітрі, так і на землі.

  Чи можна покращувати турель штабу? Так, турель штабу поліпшується при модернізації штабу. Чим вище рівень штабу, тим більше шкоди турелі.

  Нововведення: розширення бази. Розширення бази дає 2 додаткових смуги вільного місця (ширина смуги дорівнює 3 клітинам, а довжина ідентична однієї зі сторін бази).

  Коли я зможу розширити територію? Перша смуга розширення з’явиться після модернізації штабу до 25-го рівня, а другу можна отримати за допомогою компонентів для військового заводу.

  Для розширення бази потрібні інженери? Так, для розширення бази буде потрібно один інженер.

  Модернізація штабу до рівнів 27 і 28

  Як дізнатися, що вже можна виконати модернізацію штабу до рівнів 27 і 28? Щоб модернізувати штаб до рівнів 27 і 28, повинні бути поліпшені всі склади, а ліміти припасів, стали і обладнання повинні бути вище, ніж вартість модернізації штабу.

  Які ресурси потрібні для модернізації штабу до рівня 27 і 28? Запаси, сталь і обладнання.

  Що з’являється в штабі на рівнях 27 і 28? Навіщо модернізувати штаб до нових рівнів? Модернізація до рівнів 27 і 28 відкриє додатковий рівень для більшості будівель, всіх бійців і всіх повноважень командування. Крім того, модернізація збільшить здоров’я і потужність більшості будівель. На 27-м рівні можна буде поліпшити:

  • Майданчик прийому вантажів;
  • Склад припасів;
  • Сталеливарний завод;
  • Склад стали;
  • Завод обладнання;
  • Склад обладнання;
  • Нафтову вишку;
  • Паливне сховище;
  • Сторожову вишку;
  • Захисний купол;
  • Артилерію;
  • ЗРК “Патріот”;
  • Рельсотрон;
  • “Залізний дощ”;
  • Дослідницьке бюро;
  • Складський бункер;
  • Арсенал.

  На 28-м рівні можна буде поліпшити:

  • Паливне сховище;
  • Сторожову вишку;
  • Захисний купол;
  • Артилерію;
  • ЗРК “Патріот”;
  • Рельсотрон;
  • “Залізний дощ”;
  • Дослідницьке бюро;
  • Складський бункер;
  • Арсенал;
  • Військовий завод;
  • Стіни;
  • Турель штабу.

  Після модернізації військового заводу отримають поліпшення і доступні рецепти. Модернізація військового заводу на рівні штабу 27 поліпшить:

  • Генератор невидимості;
  • Гніздо дронів;
  • іонну гармату.

  Модернізація військового заводу на рівні штабу 28 поліпшить:

  • Гніздо дронів;
  • іонну гармату.

  Нове штурмову транспортний пристрій – “Руйнівник М-8”. “Руйнівник М-8” – це броньоване транспортний пристрій подвійної конфігурації, яке може атакувати супротивників як в повітрі, так і на землі. Воно вразливе для “Страйкер” і рельсотрони. Ефективно проти груп ворогів. Відкривається на 28-му рівні.

  Нове оборонна споруда – електромагнітна вишка. Електромагнітна вишка відкривається на 27-му рівні. Встановити її можна через меню будівництва.

  Навіщо потрібна електромагнітна вишка? Ця споруда має величезний радіусом огляду, може паралізувати ворогів і виявляти замаскованих бійців.

  На яких бійців діє вишка? Вона може паралізувати сухопутні, повітряні війська і героїв.

  Вишка “Бастіон”. Вишка “Бастіон” стає доступною на рівнях штабу 27 і 28. Вона значно підвищує здоров’я оточуючих будівель і дає їм невеликий бонус до втрат. При знищенні вишки “Бастіон” в бою її вплив на будови зникає.

  Модернізація штабу до рівнів 31 і 32

  За яких умов можна виконати модернізацію штабу до рівнів 31 і 32? Щоб модернізувати штаб до рівнів 31 і 32, переконайтеся, що поліпшили всі склади, а ліміти припасів, стали і обладнання перевищують вартість модернізації штабу.

  Які ресурси потрібні для модернізації штабу до рівнів 31 та 32? Запаси, сталь і обладнання.

  Що з’являється в штабі на рівнях 31 і 32? Навіщо модернізувати штаб до нових рівнів? Модернізація до рівнів 31 і 32 відкриє додатковий рівень для більшості будівель, всіх бійців і всіх повноважень командування. Крім того, модернізація збільшить здоров’я і потужність більшості будівель. На 31-м рівні можна буде поліпшити:

  • Майданчик прийому вантажів;
  • Склад припасів;
  • Сталеливарний завод;
  • Склад стали;
  • Завод обладнання;
  • Склад обладнання;
  • Нафтову вишку;
  • Паливне сховище;
  • Сторожову вишку;
  • Захисний купол;
  • Артилерію;
  • ЗРК “Патріот”;
  • Рельсотрон;
  • “Залізний дощ”;
  • Дослідницьке бюро;
  • Складський бункер;
  • Арсенал;
  • Військовий завод;
  • Штаб;
  • Електромагнітну вишку;
  • Звуковий бар’єр.

  На 32-м рівні можна буде поліпшити:

  • Паливне сховище;
  • сторожову вежу;
  • Захисний купол;
  • Артилерію;
  • ЗРК “Патріот”;
  • Рельсотрон;
  • “Залізний дощ”;
  • Дослідницьке бюро;
  • Складський бункер;
  • Арсенал;
  • Військовий завод;
  • Штаб.

  Після модернізації військового заводу отримають поліпшення і доступні креслення. Модернізація військового заводу на рівні штабу 31 поліпшить:

  • Генератор невидимості;
  • Гніздо дронів;
  • іонну гармату.

  Модернізація військового заводу на рівні штабу 32 поліпшить:

  • Гніздо дронів;
  • іонну гармату.

  Новий об’єкт – ядерне сховище. Ядерне сховище виробляє поліпшені ядерні боєголовки MK2. Для роботи потрібні компоненти для військового заводу. У об’єкта два лічильника часу:

 • Час роботи сховища – показує, як довго сховище активовано і виробляє ядерні боєголовки МК2;
 • Час виробництва ядерної боєголовки МК2 – показує, скільки займає виробництво 1 ядерної боєголовки МК2.
 • Після виробництва боєголовки МК2 можна використовувати в будь-якому бойовому режимі. Сховище вміщає тільки одну готову боєголовку МК2. Тому потрібно якомога швидше використати готову ядерну боєголовку МК2, щоб почалося виробництво наступної.

  Нове посилення військового заводу – звуковий бар’єр. Залізний купол можна створити на військовому заводі за допомогою компонентів, а потім розмістити на будь-якому “Патріоті” на базі. Він відразу ж накриє сусідні будови особливим полем, яке знижує втрати від ворожих ядерних боєголовок. Залізний купол невидимий для ворогів, поки по ньому не вдарить ядерна боєголовка.

  Колосальна лють

  Як взяти участь у події? Надсилайте Колоса в швидкі бої і битви альянсів і вигравайте в них, щоб збільшувати прогрес в подію. Проходьте етапи події і отримуйте відмінні нагороди.

  Мої друзі бачать цю подію, а я – ні. Чому? Оновлення гру Empires and Allies до останньої версії.

  Як отримати нагороди? Бонусний досвід буде нараховуватися після кожного бою, а додаткові нагороди з’являться в ящику для подарунків при виконанні етапу події. Щоб переглянути прогрес події, натисніть кнопку “Прогрес” на сторінці події.

  Як довго триватиме подія? Подія буде проходити 5 днів.

  Чому у мене більш складні етапи події, ніж у друзів? Етапи події формуються в залежності від Ваших успіхів в грі. Але і нагороди за їх виконання будуть відповідними.

  Що буде, якщо я використовую подвійний досвід під час події? Ваш Колос буде отримувати в 4 рази більше досвіду, ніж зазвичай, а Гадюка – в 2 рази більше.

  Мій Колос вже досяг 15-го рівня. Я виграю що-небудь в подію? Ви зможете отримувати нагороди за перемоги в швидких боях і битвах альянсу.

  Подія “Час підсилювачів”

  Що станеться в цю подію? У цю подію Ви зможете отримати приголомшливу нагороду за створення підсилювачів і споруд на військовому заводі. Крім того, на час події буде знижена вартість створення деяких підсилювачів і споруд.

  Потрібно створювати якісь певні предмети, споруди або підсилювачі? Ні! Для участі в події можна створювати будь-які предмети на військовому заводі!

  Як отримати нагороди? У події є декілька нагород за проходження етапів, які будуть відкриватися в міру створення предметів на військовому заводі. Отримані нагороди з’являться в ящику для подарунків.

  Як довго триватиме подія? Подія триватиме 5 днів.

  Чому мої етапи події не збігаються з етапами товаришів по альянсу або друзів? Етапи події розраховуються індивідуально для кожного гравця з урахуванням різних параметрів, в тому числі сили гравця. Тому Ваші етапи події можуть відрізнятися від етапів у інших гравців.

  Подія “Сходження Омега”

  Як взяти участь у події? Для участі у події відправляйте воїна Омега в бій і заробляйте досвід воїнів Омега. Крім того, під час події Ви отримаєте більше стали за перемоги в боях. Досвід воїна Омега, отриманий під час захисту бази, не впливає на прогрес події.

  Мій Колос вже досяг 15 рівня, він не отримує досвід. Чи означає це, що мені не дістанеться нагород? Просто увійдіть в гру, і Ваші нагороди автоматично з’являться в ящику для подарунків в період дії події.

  Як отримати нагороди? Нагороди з’являються в ящику для подарунків після кожного етапу події. Щоб переглянути прогрес події, натисніть кнопку “Прогрес” на сторінці події.

  Як довго триватиме подія? Подія триватиме тиждень.

  Чому мої етапи події не збігаються з етапами товаришів по альянсу або друзів? Етапи події розраховуються індивідуально для кожного гравця з урахуванням різних параметрів, в тому числі сили гравця. Тому Ваші етапи події можуть відрізнятися від етапів у інших гравців. Проте, турбуватися не варто: нагорода буде відповідати складності випробування.

  Подія “Напад Омега”

  Як взяти участь у події? Використовуйте воїнів Омега в швидких боях і здобувати перемоги. В прогрес події зараховуються тільки перемоги в швидких боях.

  Як забрати свої нагороди? Нагороди з’являються в ящику для подарунків після кожного етапу події. Щоб переглянути прогрес події, натисніть кнопку “Прогрес” на сторінці події.

  Як довго триватиме подія? Подія триває п’ять днів.

  Чому мої етапи події не збігаються з етапами товаришів по альянсу або друзів? Етапи події розраховуються індивідуально для кожного гравця з урахуванням різних параметрів, в тому числі сили гравця. Тому Ваші етапи події можуть відрізнятися від етапів у інших гравців. Проте, турбуватися не варто: нагорода буде відповідати складності випробування.

  Подія “Помста Омега”

  Як взяти участь у події? Вигравайте швидкі бої, вбиваючи героїв-захисників. В нагороду Ви отримаєте чудові призи, в тому числі генератори невидимості!

  Коли я зможу отримати нагороди? Нагороди видаються після завершення будь-якого з трьох етапів події. Для проходження події потрібно обов’язково вбивати героїв-захисників і перемагати в битвах.

  Як отримати нагороди? Коли Ви пройдете один з трьох етапів події, нагороди з’являться в поштову скриньку для подарунків.

  Як довго триватиме подія? Подія триває 5 днів.

  Подія “Брати по зброї”

  Як взяти участь у події? Щоб взяти участь у цій події, досить заробляти досвід альянсу. Досвід альянсу можна заробити, жертвуючи союзникам війська, компоненти для військового заводу і ресурси, перемагаючи в війнах альянсів, модернізуючи будівлі і війська, а також перемагаючи в швидких боях і застосовуючи ударні загони.

  Як отримати нагороди? Нагороди будуть з’являтися в ящику для подарунків кожен раз, коли Ви проходите один з етапів події. Щоб переглянути прогрес події, натисніть кнопку “Прогрес” на сторінці події.

  Як довго триватиме подія? Подія триває 5 днів.

  Чому у мене більш складні етапи події, ніж у друзів? Етапи події формуються в залежності від Ваших успіхів в грі. Нагороди за їх виконання, втім, будуть відповідними.

  Подія “Танк-Сібо”

  Як взяти участь у події? Вигравайте битви, використовуючи хоча б один плац з танками. Кількість зірок не має значення, битви з 1, 2 або 3 зірками зараховуються як 1 перемога. Всі типи битв (швидкі бої, глобальні і Війна альянсів) враховуються в прогресі.

  Чи впливає подія на танки-стелс і титани? Ні, не впливає. Збільшення шкоди зачіпає тільки бойові танки.

  Що саме зроблено з танками? Протягом цієї події у танків збільшений шкоди і швидкість. А ще збільшена дальність тактичних лазерів!

  Як мені отримати свої нагороди? Ви знайдете їх в ящику для подарунків.

  Тактичний прорив

  як взяти участь? Поліпшуйте свої війська і окуляри командування в дослідницькому бюро, щоб отримувати досвід і брати участь у цій події. Будь-яке дослідження, розпочате і завершене протягом події, враховується в прогресі.

  Чому це подія важлива? Протягом обмеженого часу воно прискорює Ваші дослідження за вдвічі меншу кількість золота. Тобто Ви можете поліпшити більше військ і очок командування протягом події, отримати досвід за дослідження і ексклюзивні нагороди!

  А якщо я вже на максимальному рівні? Просто отримуйте задоволення від гри, адже Ви вже виграли! Вам відправлять особливий подарунок як гравцеві, котрий досяг максимального рівня, в кінці події. Допомагайте учасникам Вашого союзу завершити дослідження!

  Як я можу скористатися цією подією максимально ефективно і отримати найкращі призи? Завершіть якомога більше досліджень! Чим більше досвіду Ви заробите, тим краще нагорода.

  Я не бачу знижки 50% на миттєву роботу в дослідницькому бюро. У цій події знижка надається тільки на прискорення, вона не діє на ресурси. Так як миттєва робота дає не тільки прискорення, але і ресурси, то знижка на неї – нижче.

  Екстрена викидання в зону бойових дій

  Що станеться в цю подію? Командний штаб планує забезпечити Вас важливими ресурсами і підсилювачами, щоб допомогти Вам у протистоянні силам МРА. Ці екстрені викидання необхідно збирати в термін, поки сили МРА не встигли привласнити їх собі.

  Як мені збирати ці екстрені викидання в зону бойових дій? Просто регулярно грайте в Empires & Allies, і якщо Ви перебуваєте в грі під час екстреної викидання, Ви зможете зібрати її. Предмети, отримані за рахунок викидання, будуть доступні у Вашому ящику для подарунків.

  Коли відбуваються екстрені викидання в зону бойових дій? Командний штаб робить все можливе, щоб тримати в секреті інформацію про час вибросок і виробляти їх нерегулярно, щоб перешкоджати їх захоплення силами МРА. Ви отримаєте коротке повідомлення про доступність викидання. У Вас буде обмежений час, протягом якого Вам необхідно забрати її. Однак екстрені викидання в зону бойових дій будуть відбуватися протягом тижня. Будьте готові забрати все викидання.

  Що станеться, якщо я пропущу викидання? МРА безжальні, коли справа стосується захоплення військових трофеїв і використання їх в свою користь. Ви можете пропустити певну викидання, але Ви як і раніше зможете забрати всі наступні.

  Як я дізнаюся, що екстрена викидання в зону бойових дій доступна? Існує кілька способів отримати розвіддані про екстрені викидання в зону бойових дій:

  • Регулярно грайте в Empires & Allies, тоді Ви не пропустите жодної викидання;
  • Слідкуйте за оновленнями офіційних спільнот гри в Facebook і Twitter, щоб отримувати сповіщення про екстрені викидання в зоні бойових дій;
  • Донесення з поля бою (push-повідомлення) на своєму пристрої повідомлять Вас про доступну або прийдешньої викидання.

  “Атака страйкера “

  Що таке” Атака страйкера “? Протягом обмеженого часу Ваші Страйкер стали сильніше, а їх удари – потужніше! Вигравайте битви за допомогою Страйкеров і отримуйте чудові нагороди! Остерігайтеся танків і дронів-павуків! Щоб переглянути нагороди, торкніться кнопки “Прогрес”.

  Як взяти участь у події? Вигравайте битви, використовуючи хоча б один плац зі Страйкер. Кількість зірок не має значення, битви з 1, 2 або 3 зірками зараховуються як 1 перемога. У залік йдуть всі види боїв: швидкі бої, бої на карті світу і війни альянсів.

  Як забрати нагороди? Нагороди з’являються в ящику для подарунків після кожного етапу події.

  Хто може брати участь у події? Гравці, які досягли рівня штабу 3.

  “Парад танків-стелс”

  Що таке “Парад танків-стелс”? Протягом обмеженого часу Ваші танки-стелс стануть сильнішими. Вигравайте битви за допомогою танків-стелс і отримуйте чудові нагороди. Виконайте модернізацію зараз і отримаєте максимальну перевагу!

  Як взяти участь у події? У події можуть взяти участь гравці з рівнем штабу вище 9. Атакуйте і вигравайте битви, використовуючи хоча б один плац з танками-стелс. Кількість зірок не має значення, битви з 1, 2 або 3 зірками зараховуються як 1 перемога. Всі типи битв (швидкі бої, бої за планету і Війна альянсів) враховуються в прогресі.

  Як отримати нагороди? Нагороди можна знайти в ящику для подарунків після проходження етапу події.

  “Залізний кулак”

  Що таке операція “Залізний кулак”? Будуйте, покращуйте, проводите дослідження, отримуйте досвід і приголомшливі нагороди, а також проходите командні позначки! Будь-які споруди, поліпшення і дослідження, завершені під час події, враховуються у Вашому прогрес! Натисніть кнопку “Прогрес”, щоб переглянути нагороди.

  А якщо я вже на максимальному рівні? Просто отримуйте задоволення від гри, адже Ви вже виграли! Вам відправлять особливий подарунок як гравцеві, котрий досяг максимального рівня, в кінці події. Допомагайте учасникам Вашого союзу завершити поліпшення!

  Як я можу скористатися цією подією максимально ефективно і отримати найкращі призи? Завершіть якомога більше будівель, поліпшень і досліджень! Чим більше досвіду Ви заробите, тим краще нагорода.

  Лінія фронту

  Що це за подія і як в ньому участь? Вигравайте битви з суперниками і отримуйте медалі. Нагороди присуджуються за виконання щоденних нагородних завдань, а за виконання завдання “Лінія фронту” Ви отримаєте ще більше нагород.

  Чи зараховуються в прогрес медалі за удари? Так! В прогрес зараховуються медалі і за PvP, і за удари.

  А втрата медалей впливає на прогрес? Ні, якщо Ви втратите медалі, Ваш прогрес не зміниться.

  Що буде, якщо я пропущу день? Чи можна буде закінчити тижневе завдання? Так, Ви як і раніше зможете закінчити тижневе завдання, але Вам доведеться напружитися!

  Як отримати нагороди? Ви знайдете нагороди в ящику для подарунків, коли закінчите етап події.

  Додатковий інженер

  Хто такий додатковий інженер? Додатковий інженер – це тимчасовий працівник, якого можна запросити в додаток до інженерів, які вже є у Вас в грі. Запросивши додаткового інженера, Ви зможете модернізувати і побудувати більше будинків, що прискорить Ваш ігровий прогрес.

  Як запросити додаткового інженера? Щоб запросити додаткового інженера, виберіть інженера на базі. Ви також можете запросити додаткового інженера в меню Будівництво .

  Додатковий інженер доступний завжди? Додатковий інженер доступний в обмежений період часу тільки під час цієї події. Подія “Додатковий інженер” триває 8 днів.

  Скільки буде працювати додатковий інженер? Чи є обмеження на число додаткових інженерів, яких я можу запросити одночасно? Запрошений додатковий інженер буде працювати тільки 48 годин. Ви можете запросити тільки одного додаткового інженера протягом 8 днів.

  Щоб перевірити, скільки часу залишилося у активного додаткового інженера, скористайтеся значком інженера.

  Який мінімальний рівень штабу потрібно, щоб запросити додаткового інженера? Щоб запросити додаткового інженера, необхідно досягти рівня штабу 4.

  Що буде, якщо я куплю додаткового інженера в останню хвилину 8-го дня події “Додатковий інженер”? Ви все одно зможете використовувати додаткового інженера 48 годин.

  Зараз у мене тільки один інженер. Я можу запросити додаткового інженера, які не набуваючи другого? Так, Ви можете запросити додаткового інженера, які не набуваючи другого.

  Термін активності додаткового інженера закінчився. Чи можу я запросити ще одного додаткового інженера? Ні, Ви можете запросити тільки 1 додаткового інженера за 8 днів.

  По порядку розрахуватися!

  Що станеться в цю подію? Грайте в Empires & Allies кожен день і отримуйте чудові нагороди. Чим більше днів Ви граєте, тим краще нагорода.

  Так що? Мені просто потрібно грати? Саме! Обов’язково грайте регулярно, щоб отримувати кожен день нагороду кращою за попередню.

  Як забрати свої нагороди? Все щоденні нагороди з’являються в поштовій скриньці для подарунків. Не забувайте перевіряти прогрес події, щоб побачити, які нагороди ви отримали, а які ще чекають Вас.

  Що буде, якщо я пропущу один день? Я втрачу всі наступні нагороди? Не хвилюйтеся, подія триває 13 днів, і за цей період Ви зможете зібрати всі 10 щоденних нагород.

  Дивись і заробляй (W2E)

  Функція “Дивись і заробляй” . Тепер при перегляді коротких відеороликів (рекламних) Ви отримуєте підсилювачі ресурсів. Підсилювачі автоматично застосовуються до всіх будівель, які видобувають ресурси, дозволяючи збільшити їх продуктивність протягом обмеженого часу.

  Яким чином підсилювачі застосовуються в грі? Коли Ви закінчили перегляд реклами, підсилювачі автоматично застосовуються до всіх будівель, які видобувають ресурси. Клацніть по будівлі, видобувному ресурси, і виберіть вкладку “Детальніше” (i), щоб побачити надбавку від підсилювача. Ви можете продовжити перегляд відеороликів, щоб збільшити тривалість дії підсилювача.

  чи можна використовувати інші підсилювачі, поки діють підсилювачі “Дивись і заробляй”? Додаткові підсилювачі можна використовувати разом з підсилювачем “Дивись і заробляй”. Однак підсилювач “Дивись і заробляй” має пріоритет над іншими активними підсилювачами.

  Як отримати доступ до функції “Дивись і заробляй”? Для доступу до функції “Дивись і заробляй” Ваш штаб повинен бути не нижче 3 рівня.

  Кажуть, є суперусілітель в функції “Дивись і заробляй”. Це правда? Так! При кожному перегляді відеоролика є шанс, що зароблений Вами підсилювач буде суперусілітелем! Суперусілітель збільшує продуктивність будівель, які видобувають ресурси, на більш тривалий термін.

  Чому я не бачу події “Дивись і заробляй”, хоча мої друзі його бачать? Ця функція надається гравцям поступово. Незабаром і Ви отримаєте доступ до неї.

  Чи зможу я отримати доступ до функції “Дивись і заробляй” з усіх платформ? У даний момент подія “Дивись і заробляй” є тільки на пристроях iOS. Незабаром ця функція з’явиться і на Android.

  Функція “Дивись і заробляй” відображається сіркою в моїй грі. Як її активувати? Протягом дня Ви можете переглянути обмежену кількість відеороликів і отримати обмежена кількість підсилювачів. Коли Ви перегляньте максимальну кількість відеороликів за день, Вам доведеться почекати наступного дня, щоб знову отримати доступ до функції “Дивись і заробляй”.

  Зимове божевілля !

  Що станеться в цю подію? Зимове божевілля – це сім днів безмежного святкового веселощів в Empires & Allies. Грайте в E & A кожен день і отримуйте чудові нагороди, в тому числі унікальний прапор “Зимового божевілля”, доступний тільки в цьому особливому подію!

  І все? Просто грати? Звичайно! Просто грайте регулярно, щоб щодня отримувати нагороду кращою за попередню.

  Як отримати нагороди? Все щоденні нагороди з’являються в поштовій скриньці для подарунків. Регулярно перевіряйте прогрес події, щоб побачити, які нагороди Ви отримали, а які ще ні.

  Як довго триватиме подія? Подія триває 7 днів, і кожен день можна отримати дивовижні нагороди, включаючи унікальний прапор “Зимового божевілля” за останній день!

  “До зброї!”

  Що буде в оновленні “До зброї!”? Оновлення “До зброї!” додасть в Empires & Allies щоденні місії. Кожен день Ви будете отримувати нові місії з 2 цілями. Виконайте ці цілі за відведений час і отримаєте прекрасні нагороди! Щоб приступити до виконання місії, натисніть на значок “До зброї!” в нижньому лівому кутку екрана.

  Скільки часу дається на виконання щоденної місії? Щоденні місії будуть з’являтися кожен день о 10:00 за московським часом. Виконайте обидві мети протягом 24 годин і отримаєте контейнер з нагородою.

  Місії “До зброї!” будуть доступні для всіх гравців? Щоденні місії “До зброї!” будуть доступні для гравців з рівнем штабу 5 і вище. Однак нові гравці зможуть отримати доступ до щоденних місіям тільки після завершення вступних місій бази.

  Що буде, якщо я не встигну виконати місію протягом доби? Якщо Ви не зможете виконати місію за 24 години, то вона зникне, а на її місці з’явиться нова. Виконайте нову місію, щоб отримати контейнер з нагородою.

  Які нагороди даються за виконання щоденних місій? Нагород безліч! За виконання щоденної місії Ви отримуєте контейнер з нагородою, в якому можуть виявитися ресурси, компоненти для військового заводу і різні підсилювачі. Контейнери з нагородою діляться на три види залежно від складності місії. Крім контейнерів Ви можете отримати золото за проходження щотижневого випробування.

  У чому полягає щотижневе випробування? Оновлення “До зброї!” включає не тільки щоденні місії, але і щотижневі випробування. За виконання будь-яких трьох або п’яти щоденних місій в тиждень Ви будете отримувати відмінні додаткові нагороди. А якщо Ви зумієте зробити все сім місій за тиждень, то отримаєте головний приз!

  Коли оновлюються щотижневі випробування? Щотижневі випробування оновлюються в понеділок о 10:00 за московським часом. Так що кожного тижня у Вас буде шанс отримати більше нагород!

  Що буде, якщо я завершу щоденну місію, але не візьму нагороду з контейнера до того, як закінчиться час? Вона зникне? Ні, нагороди з контейнера можна забрати і після закінчення часу. Але нова щоденна місія буде недоступна, доки Ви не заберете нагороду за попередню.

  Що станеться з нагородою за щотижневе випробування, якщо я не встигну її взяти до того, як випробування оновиться? Я втрачу весь виграш? Ні, Ви зможете забрати нагороду за щотижневе випробування і після того, як воно оновиться. Але нове випробування і нові місії стануть недоступними до тих пір, доки Ви не заберете нагороду за минулий тиждень.

  Empires and Allies: Поради по ударного загону

  Що таке ударний загін? Ударний загін – це можливість запросити і призначити війська союзників (друзів і учасників альянсу) на будівлі бази для атаки і оборони, щоб тимчасово посилити їх боєздатність.

  • Атака: якщо розмістити союзників на плацу, у Ваших атакуючих військ підвищиться здоров’я і шкоди. Якщо розмістити союзників на арсеналі, у Вас буде більше очок командування на початку кожної битви!
  • Оборона: Призначте союзників на оборонні знаряддя, щоб збільшити здоров’я і шкоди.

  Як використовувати ударний загін?

 • Натисніть вільну позицію ударного загону.
 • Виберіть союзника.
 • Натисніть “Призначити”.
 • Перетягніть призначеного союзника з панелі ударного загону на вбрання будівля бази.
 • Чому у мене не розблокується ударний загін? Деякі гравці не можуть розблокувати навчальну гру для отримання ударного загону. Якщо раніше в грі Ви не стикалися із застосуванням ударних загонів, грайте в режимі кампанії якомога довше. Кількість досвіду і рівень штабу не впливають на термін відкриття ударного загону. Дочекайтесь появи лейтенанта Ави!

  Empires and Allies: Вертоліт з золотом

  Навіщо потрібен вертоліт з золотом? Вертоліт з золотом скидає певну кількість золота кожен день з дня покупки.

  Коли відкривається доступ до вертольота з золотом? У даний момент проводиться закрите тестування вертольота з золотом, тому поки він доступний не всім.

  Як купити вертоліт з золотом? Вертоліт з золотом можна купити за допомогою спливаючого повідомлення або натиснувши на значок золота.

  Який термін дії у вертольота з золотом? Вертоліт з золотом буде приносити Вам золото кожен день протягом 30 днів.

  Скільки вертольотів з золотом я можу купити одночасно? Ви можете купити тільки один вертоліт з золотом за раз.

  У який час прилітає вертоліт з золотом? Вертоліт з золотом прилітає щодня в 11:00 за московським часом.

  Мені надійде повідомлення про те, що на базу привезли золото? Так, Вам прийде повідомлення про те, що Ви можете забрати щоденний вантаж золота.

  Як дізнатися, коли наступна поставка золота? Натисніть штабу, щоб перейти в нього. Там Ви побачите значок вертольота з золотом. Він показує, коли буде наступна поставка золота.

  Якщо пропустити поставку, то можна буде забрати золото пізніше? Немає. Золото зникне.

  Empires and Allies: Секрети настройки гри і немає облікового запису

  Як змінити ім’я або перейменувати обліковий запис? На початку гри Ви отримаєте ім’я за замовчуванням (наприклад, General # 12345). Коли Ви підключіться до Facebook, Game Center (iOS) або Google Play (Android), Ви зможете змінити своє ім’я. Щоб підключитися до однієї з цих трьох мереж, виберіть “Настройок” у вигляді шестерінки, а потім натисніть кнопку “Увійти” під логотипом Facebook, Game Center або Google Play. Виберіть “Настройок”.

  Для пристроїв на iOS:

  Для пристроїв на Android:

  Якщо Ви вже підключилися до однієї з мереж і хочете змінити ім’я, скористайтеся новою функцією, “Зміною імені “! Тепер її можна використовувати багато разів! Для цього достатньо оновити гру до останньої версії, а потім відкрити функцію зміни імені в ігрових налаштуваннях.

  Примітка: Будь ласка, не використовуйте в імені косу риску (/), це може призвести до помилок в грі.

  Як відключити повідомлення в системі iOS? Для управління повідомленнями на пристрої з iOS (iPod, iPhone або iPad) виконайте наступні дії:

  • Перейдіть в “Налаштування”;
  • Перейдіть в “Повідомлення”;
  • Торкніться програми, для якого потрібно виконати зміну;
  • Увімкнути / викл “Увімкнути сповіщення”.

  Як відключити повідомлення в системі Android? Для управління повідомленнями на пристрої з Android (планшет або телефон), виконайте наступні дії:

  • Перейдіть в “Налаштування”;
  • Перейдіть в “Додатки” або “Управління додатками “;
  • Торкніться програми, для якого потрібно виконати зміну;
  • Встановіть / зніміть прапорець” Показувати сповіщення “.

  Empires and Allies: Гайд по лігам

  Що змінилося в нагородах ліг? У кінці сезону Ви зможете отримати додаткові нагороди за всі попередні ранги, а не тільки за поточний. Нова система представлена ​​в таблиці нижче:

  Що таке Ліги? Ліги – це обмежені за часом змагання з трофеями і призами для переможців.

  Як взяти участь в лігах? Вступайте в бій і заробляйте медалі. Отримавши 100 медалей, Ви ввійдете в Ліги. Кількість нагород до початку сезону визначає діапазон, всередині якого Ви воюєте. Кожен сезон Ви будете змагатися з гравцями з такою ж кількістю медалей.

  Скільки часу триває сезон? Для кожного сезону включається таймер зворотного відліку. Час, що залишився до кінця час можна подивитися в будь-який момент.

  Як часто проходять сезони? Зазвичай щотижня, але періодичність може змінитися.

  Як визначається діапазон? Приміщення в діапазон відбувається випадково. На даний момент максимум діапазону становить 50, але з часом він зміниться. Ви будете змагатися за призи тільки з гравцями Вашого діапазону до кінця сезону.

  Як заробити призи в лігах? Після закінчення кожного сезону гравці, що займають верхні рядки в своєму діапазоні, отримують призи. Призи доставляють так само, як подарунки, і Вам буде потрібно відкрити їх.

  Чому грати в лігах так складно? Мені в суперники ставлять гравців, у яких рівень штабу набагато вище мого! Підбір суперників для PvP залежить від кількості медалей. З Вами будуть битися гравці з тією ж кількістю нагород, що і у Вас. Чим вище Ви піднімаєтеся в таблиці лідерів, тим сильніше будуть Ваші суперники. Радимо не нехтувати обороною і зміцненням бази. Якщо швидкі бої і удари стають занадто важкими, повертайтеся на карту світу і продовжуйте боротися з МРА і заробляти ресурси. Пам’ятайте: Тепер можна ділитися військами і рівняти ігрове поле з землею! А найголовніше: завжди є наступний сезон і можливість наздогнати суперників!

  Empires and Allies: Використовуємо Соціальні функції правильно

  Як приєднатися до альянсу чи створити свій? Скличте друзів і створіть потужний альянс або приєднаєтеся до існуючого! Щоб створити альянс або вступити в нього, потрібно підключитися до Facebook або Game Center. Виберіть альянсу (3 голови) в лівій частині екрана. Тут можна шукати альянси, в яких складаються Ваші друзі, і приєднатися до них!

  Створіть альянс: відкрийте переговорний центр і торкніться “Створити”. Введіть назву альянсу, опис альянсу, вимоги до рівня і кількості медалей, потім торкніться кнопки “Створити альянс”.

  Хочете об’єднати сили з друзями або навпаки , битися з ними? Шукайте вкладку друзів в переговорному центрі .

  Використовуйте функцію пошуку в переговорному центрі, щоб знайти друзів.

  Як відправляти і отримувати подарунки? На головному екрані або в інтерфейсі торкніться стрілки між “Досягненнями” і “Альянс”.

  Після розгортання Ви побачите 5 вкладок. 2 останні дають можливість посилати і просити подарунки.

  Надіслати подарунок:

  Зробити запит:

  Приєднуйтеся до альянсу, щоб скористатися всіма перевагами подарунків і запитів.

  Як працює ігровий чат? На головному екрані торкніться стрілки між значками досягнень і альянсу.

  З’являться 5 вкладок, перші три з яких керують функціями чату.

  Загальний чат:

  Чат альянсу:

  Приватний чат:

  (x214)

  Empires and Allies: Шанси випадання

  Елітний тайник

  • Доп. окуляри командування (10 очок кожні 24 години) – 0,2%
  • Доп. окуляри командування (10 очок кожні 3 години) – 9,5%
  • Доп. окуляри командування (10 очок кожні 15 хвилин) – 21,2%
  • Підсилювач будівництва (45 хвилин) – 21,2%
  • Підсилювач будівництва (1 година) – 12,5%
  • Підсилювач будівництва (1,5 години) – 0,8%
  • Компонент для виробництва 1 – 12,3%
  • Компонент для виробництва 2 – 12 , 3%
  • Компонент для виробництва 3 – 12,3%
  • Захисний купол альфа-конфігурації – 0,3%
  • 180 золота – 0 , 2%
  • 30 золота – 13,7%
  • 50 золота – 3,9%
  • Ракетні сторожові вишки – 5,7%
  • Компоненти героїв 10 – 12,2%
  • Компоненти героїв 3 – 27,6%
  • Подвійні нагороди (в 2 рази більше нагород в 1 наступному бою) – 13,3%
  • Подвійні нагороди (в 2 рази більше нагород в 2 наступних боях) – 7,3%
  • Подвійні нагороди (в 2 рази більше нагород в 3 наступних боях) – 0,4%
  • Коричнева забарвлення будівель – 0,2%
  • Світло-зелене забарвлення будівель – 0,2%
  • Рожеве забарвлення будівель – 0,2%
  • Фіолетова забарвлення будівель – 0,2%
  • Бірюзова окр аска будівель – 0,2%
  • Жовте забарвлення будівель – 0,2%
  • “Патріоти” – наземні цілі – 5,7%
  • Скорочення дослідження 1 раз на 30 хвилин – 21,2%
  • Підсилювач дослідження (1 година) – 12,5%
  • Скорочення дослідження 1 раз на 1,5 години – 0,6%
  • Підсилювач ресурсів (30% протягом 5 годин) – 11,3%
  • Підсилювач ресурсів (30% протягом 6 годин) – 0,8%
  • Підсилювач ресурсів (30% в протягом 1 години) – 16,4%
  • Чорна забарвлення військ – 0,9%
  • Синяя забарвлення військ – 0,9%
  • Золотиста забарвлення військ – 0,9 %
  • Рожеве забарвлення військ – 0,9%
  • Фіолетова забарвлення військ – 0,9%
  • Миттєве навчання військ (1 хвилина) – 13,7%
  • Миттєве навчання військ (1 година) – 7,3%
  • Миттєве навчання військ (1,5 години) – 0,6%
  • Зниження часу навчання на 50% (1 година ) – 17,7%

  Ав