Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Dungeon Hunter 4: Поради, WIKI, Огляди

DUNGEON HUNTER 4 – гра на андроїд від компанії Gameloft. Жанр гри: Рольові. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Для чого потрібні руни і осередки? Руни накладають різні ефекти на ваше спорядження, наприклад, додають стихійний шкоди або збільшують здоров’я. Руни розміщуються в осередках броні або зброї. Руни та осередки мають 5 різних форм: коло, квадрат, трикутник, зірка. Форма руни повинна відповідати формі осередки.

Чи необхідно мені для створення предмета мати точну кількість матеріалів? Ви можете купити відсутні ресурси за кристали. Гра запросить у вас підтвердження обміну. ​​

Де можна знайти руни? Руни можна знайти в скринях, іноді вони випадають з переможених ворогів, крім того, їх можна виграти на Колесі Фортуни. Унікальні руни можна виграти в щотижневих випробуваннях. Ви також можете вилучати руни зі знайдених предметів або купувати їх.

Що за рівні рун? Є 10 рівнів рун. Чим вище рівень, тим сильніше ефект. Рівень руни відображається на її значку в інвентарі.

Як зняти руну з зброї або броні? Виберіть предмет в інвентарі, натисніть на кнопку Видалити руни. Вилучення рун займає деякий час, оплата за вилучення проводиться золотом. Чим могутніше руна, тим дорожче і довше процес вилучення.

Навіщо потрібно об’єднувати руни? Якщо у вас є дві руни одного рівня і однакової форми, ви можете об’єднати їх в одну руну наступного рівня. Це обійдеться вам в кілька золотих, але зате збереже місце в інвентарі, а також дозволить більш ефективно використовувати осередок. Виберіть групу рун у вкладці Руни в інвентарі, потім виберіть Об’єднання, щоб об’єднати руни.

Де роздобути матеріали для виготовлення предметів? Матеріали можна знайти серед видобутку, виграти в “Колесі Долі”, Смертному Бое або отримати в подарунок від друзів. Якість матеріалу, яке можна знайти серед видобутку, залежить від рівнів противника і вашого персонажа.

Чи можна перетворити один матеріал в інший? Так, можна. Для цього потрібно натиснути на кнопку Трансмутація в Майстерні. Трансмутація проводиться в наступній пропорції:

 • 3 шматка Чорного заліза на 1 Драголіт.
 • 3 шматка Драголіта на 1 Стародавній кристал.
 • 3 шматка Стародавнього кристал на 1 Камінь порожнечі.
 • 1 Камінь Духів.

Як зібрати предмет? Предмети створюються в Майстерні (в меню персонажа). Там ви можете вибрати предмет з категорії, а потім почати його збірку, натиснувши відповідну кнопку.

Що робити з Чорним залізом, Драголітом, Древніми кристалами, Камінням порожнечі і Камінням Духів, і де вони знаходяться в інвентарі ? Ці матеріали використовуються для складання предметів. Вони знаходяться в Майстерні.

Що за кільця? Кільця – унікальна частина спорядження:

 • їх можна тільки купити, але не можна взяти з переможених ворогів або знайти в скринях.
 • не можна поліпшити.
 • не можна додати або вилучити руни.

Кільця продаються тільки в магазині, вони збільшують коефіцієнт отримання досвіду або коефіцієнт знаходження золота. Велика частина має додаткові ефектами, наприклад, стихійним втратою або бонусами захисту. Кільця краще купувати в самому початку, особливо тим гравцям, які хочуть прокачуватися швидше або менше фармить золото і досвід.

Як продавати спорядження і руни? Спорядження і руни продаються через меню інвентарю, а не через магазин. Виберіть предмет, що не надітий на персонажа, натисніть Продати. З’явиться вікно із запитом бажаної ціни і пропозицією скасування або підтвердження. Ви не можете продавати надягнуте спорядження.

Який максимально досяжний рівень в цій грі? У даний момент обмеження по рівню в Dungeon Hunter 4 одно 130.

Як працює Скриня фортуни? У цій лотереї приз можна отримати, просто відкривши скриню зі скарбами. Є 3 види скринь: бронзовий, срібний і золотий. Чим дорожче скриню, тим вище ймовірність отримати більш рідкісний і могутній предмет. Скриня можна відкрити, купивши за алмази ключ, відповідний кольору скрині.

Як заробити досвід? Вбивайте ворогів в грі і виконуйте певні завдання, і заробіть досвід за кожен новий рівень.

Як переглянути параметри персонажа? Все параметри персонажа можна переглянути, натиснувши на ліву кнопку в меню інформації в інвентарі. У цьому меню можна переглянути всі параметри, що впливають на вашого персонажа. Ви не побачите параметри, які не впливають на вашого персонажа. Наприклад, ви не побачите шкоди від отрути, якщо у персонажа немає зброї, що завдає шкоди отрутою.

У чому різниця між типами навичок в DH4? Активні: навички, які можна застосовувати після призначення з на кнопку навички. Для їх використання потрібна енергія. Пасивні: навички, що дають постійний ефект після призначення на осередок пасивного навички. Не вимагають енергії. Заклинання духу: найсильніший навик. Можна використовувати після призначення на відповідну кнопку. Не потребує енергії для використання, але дуже довго відновлюється.

Де знаходяться навички персонажа? Все навички знаходяться в Меню навичок. Вони діляться на 3 типи: Активні, Пасивні і Заклинання духу. Натисніть на значок навички, щоб зайти в меню його категорії.

Що за навички? Навички – спеціальні здібності, які дозволяють персонажу збільшувати захист / атаку. У кожного персонажа свій набір навичок, а також набір заклинань духу, доступних всім класам.

Що за очки навичок? Окуляри навичок використовуються для поліпшення навичок і заклинань духу. Очко навички дається після підвищення рівня персонажа. Додаткові очки навичок можна виграти на Колесі фортуни (призи Книга навичок або Книга знань).

Як відкрити навик? Під кожним закритим навиком є ​​замок з цифрою, яка відображає рівень на якому навик відкриється. Також навички можна розблокувати раніше за кристали (див. В центрі значка).

У меню пасивних навичок два навички заблоковані (на них замки). Як їх відкрити? Вони відкриваються за кристали. Коли ви вирішите відкрити їх, просто натисніть на них.

Я граю 2 (або більше) персонажами. Чи можна перерозподілити між ними окуляри навичок? Ні, не можна. Окуляри навичок розподіляються тільки на того персонажа, який їх отримував (якщо ви отримали очко навички воїном, то ви можете витратити його тільки на воїна).

Я хочу перерозподілити очко досвіду. Як це зробити? Це можна зробити за кілька кристалів, натиснувши на скидання ОЧКІВ НАВИЧОК в меню навичок. Потім їх можна перерозподілити між відкритими навичками.

Як активувати навик? У кожній категорії навичок є секція Призначення навички. Для активації відкритого навички потрібно перетягнути навик на відкриту осередок.

Як поліпшити навик? Ви можете поліпшити навик, витративши на нього очко досвіду. Максимальний рівень – 20.

Що дають такі показники: бонус шкоди, шкоди отрутою, вогнем, від кровотечі, світлом, блискавкою та льодом? Ці бонуси додаються до втрат від базових атак і навичок. Деякі типи шкоди ефективніше діють проти певних типів ворогів. Втрати отрутою, вогнем і шкоди від кровотечі наноситься протягом деякого часу. Тривалість кожного з ефектів відрізняється, ефекти не додаються. Отрута діє 4 секунди, кровотеча – 3, вогонь – 2. Втрати блискавкою, світлом, льодом і додатковий втрат наносяться з кожним ударом.

Як робити подарунки? Якщо ви хочете зробити подарунок другу, виберіть його в розділі Друзі DH4, натисніть на кнопку Зробити подарунок справа. Щодня одному другові можна зробити один подарунок. Вміст подарунка вибирається випадковим чином (в тому числі там може бути і золото).

Які подарунки я можу відправляти? Якщо ви хочете надіслати другу загадковий подарунок, він буде обраний довільно: частина броні, зброя або руна.

Я можу покращувати зібрані предмети? Так, зібрані предмети можна покращувати до легендарного рівня. Такі предмети поліпшуються точно так же, як і інші предмети.

Навіщо потрібно покращувати предмети? Ви можете покращувати зброю і броню. Покращуючи предмети, ви збільшуєте шкоди (у зброї) або бонус здоров’я (у броні), а також додаєте осередку рун. Якість предмета можна визначити по фону комірки в інвентарі а також за кількістю осередків рун:

 • Середній (коричневий, немає осередків)
 • Хороший (зелений, 1 осередок)
 • Мастеровой ( синій, 2 осередки)
 • Легендарний (помаранчевий, 3 осередки) Предмети легендарного рівня (помаранчеві) не можна поліпшити, але можна вилучати або встановлювати в них руни. Покращення перманентні, їх не можна втратити або скасувати.
 • Можна покращувати предмети з магазину? Будь-які предмети можна покращувати. Не можна покращувати тільки предмети легендарного рівня.

  Як покращувати зброю і броню? Виберіть предмет в інвентарі, натисніть на кнопку Поліпшити. За поліпшення предметів потрібно платити золотом, крім того, це займає деякий час.

  Коли в магазин додаються нові предмети? Нові предмети додаються в магазин по мірі проходження гри або отримання рівнів. Приблизно через 12 рівнів або після знищення деяких босів магазин поповнюється. Крім того, кожного тижня в магазині з’являються рідкісні і дуже цінні предмети, час продажу яких обмежена.

  Що таке режим Хардкор? Це новий режим складності, в якому вам належить пройти сюжетну лінію з більш небезпечними ворогами.

  Як відкрити режим Хардкор? Ви можете зіграти в цьому режимі після проходження сюжету в звичайному режимі.

  У чому різниця між звичайним режимом і хардкор? Відмінності між режимами такі:

 • У режимі Хардкор вороги володіють великим запасом здоров’я і втратою, ніж в звичайному;
 • У режимі Хардкор з ворогів падають значно цінніші трофеї;
 • У режимі Хардкор всі сюжетні локації (для одного гравця і групи) закриті. Вам доведеться відкривати їх заново.
 • Чи можна повернутися з хардкор в звичайний режим? Так, ви в будь-який момент можете переключити режим в меню персонажа на карті світу. Однак при перемиканні режиму будуть загублені всі незбережені дані.

  Чи втрачу я свої предмети і спорядження, перейшовши в режим Хардкор? Ні, ви нічого не втратите, всі ваші предмети будуть перенесені в режим Хардкор.

  Чи отримають всі мої персонажі доступ до режиму Хардкор, якщо я пройду гру одним персонажем? Доступ до режиму Хардкор отримають лише ті персонажі, які пройдуть нормальний режим.

  Що таке Гільдії? Гільдії – це організовані групи гравців. Вступаючи в Гільдію, гравець отримує доступ до додаткових командним можливостям.

  Як і коли можна вступити в Гільдію? Пройшовши навчання, ви можете перейти до пошуку доступних Гладій в меню Гладій на карті світу. У цьому меню виберіть бажану Гільдію із запропонованого списку і натисніть значок Вступити.

  Я хочу вступити в певну Гільдію, проте не бачу її в списку. Як бути? Ви можете відшукати конкретну гільдію, ввівши її назву в пошуку в меню Гільдії, у верхній частині списку.

  Які можливості відкриваються учасникам Гільдії? Учасники Гільдії можуть виконувати додаткові дії:

  • Покинути Гільдію в будь-який час;
  • Додати в друзі будь-якого учасника Гільдії.

  чи можна вступити в кілька Гладій одночасно? Можна складатися лише в одній Гільдії. Якщо ви хочете вступити в іншу Гільдію, спершу доведеться покинути поточну.

  Як і коли можна створити свою Гільдію? Пройшовши навчання, ви можете створити власну Гільдію, перейшовши в меню Гладій на карті світу, сплативши внесок золотом. Для цього в меню виберіть “Створити Гільдію”, щоб перейти до початку процесу створення. Завершивши створення Гільдії, ви автоматично стаєте її лідером.

  Чи можна створити більш однієї Гільдії? Одночасно можна бути лише в одній Гільдії, тому, для того, щоб створити нову Гільдію, вам доведеться спершу покинути поточну.

  Які можливості відкриваються перед лідером Гільдії? Лідеру Гільдії доступні такі можливості:

  • Покинути Гільдію в будь-який час;
  • Додати будь-якого учасника Гільдії в список друзів;
  • Вигнати будь-якого учасника з Гільдії;
  • Редагувати Гільдію.

  Я лідер Гільдії, і я хочу покинути свою Гільдію з метою створення нової. Чи буде при цьому автоматично розпущена моя поточна Гільдія? Ні, поточна Гільдія як і раніше буде існувати. Лідером автоматично буде призначений випадково обраний учасник. Гільдія існує до тих пір, поки в ній значиться хоча б один учасник.

  Чи існує можливість спілкування між членами Гільдії? У кожній Гільдії є власний чат. Він розташований в нижній частині екрана на карті світу і в більшості меню. В цьому чаті можна обмінюватися повідомленнями з іншими членами Гільдії.

  Чи будуть проводитися акції, орієнтовані на участь Гладій? Так, існують Акції Гільдії. За своєю суттю вони аналогічні іншим бліц-акціях, проте в них бере участь весь склад Гільдії: учасники повинні зачищати підземелля в найкоротший термін, щоб підняти рахунок своєї Гільдії. Після закінчення акції всі учасники Гільдії, що зайняли місця в списках лідерів акції, отримають нагороди.

  Що таке контрольна точка? Це місце, в якому ваш персонаж відроджується після загибелі або на початку гри.

  Як мені дізнатися, що контрольна точка активована? Коли ви ввійдете в зону контрольної точки, на екрані з’явиться відповідний напис.

  Під час однієї сесії я активував кілька контрольних точок. З якою з них почнеться наступна гра, якщо персонаж раптом загине або я почну гру заново? Якщо ви не перейшли на новий рівень, то ваш персонаж завжди буде відроджуватися в самої останньої активованої контрольній точці.

  Якщо я перейшов на новий рівень, чи буде мій персонаж відроджуватися в останній активованої контрольній точці ? Ні, в цій ситуації ви завжди будете починати на завантаженні рівня, поки не активуєте наступну контрольну точку.

  Контрольні точки в грі є на кожному рівні? Ні, тільки на рівнях в одиночній грі. Це Замок Валанс, Валентія, гоблинский Тунелі, Ущелина Черепа, Механічні Підземелля, Хребет Баянт, Канкір, Безплідні Землі, Стародавні руїни і Порожнеча.

  Що таке Смертний Бій? Це щотижнева акція, під час якої гравці потрапляють на особливу арену і б’ються з нескінченними хвилями ворожих босів.

  Як взяти участь в Смертному Бою? Це можна зробити, натиснувши на значок Смертного Боя в меню Карти світу. Цей значок з’являється тільки для гравців, чий персонаж досяг 6 рівня або вище.

  Хто може брати участь в Смертному Бое? Будь-який гравець з персонажем, які досягли 6 рівня або вище.

  Яка основна мета Смертного Боя? Основна мета – завдати якомога більше шкоди і зібрати якомога більше очок за кров. Кров’ю наповнюються судини, за які учасники потім отримують призи.

  Скільки судин необхідно наповнити? У кожному Смертному Бое можна наповнити 10 судин.

  Чи потрібно наповнювати весь посуд однаковою кількістю крові? Немає. В кожний наступний посудину вміщається більше крові, ніж в попередній.

  Чи можу я брати участь в Смертному Бое стільки раз, скільки захочу? Так, можете, але з невеликими перервами між Боями.

  Чи можна пропустити час очікування Смертного Боя і брати участь негайно? Так, заплативши кілька алмазів або використавши Квиток Крові.

  Що таке Квиток Крові? Це предмет, який використовується, щоб пропустити час очікування Смертного Боя. Щоб негайно взяти участь в Бою, витратьте Квиток.

  Як отримати Квиток? Є тільки один спосіб – отримати його в подарунок від одного. Цей предмет можна купити або продати.

  Чи рейтинг Смертного Боя? Так, кожен учасник оцінюється за кількістю зібраної крові.

  Що відбувається в кінці Смертного Боя? Наприкінці учасники отримують один з трьох призів в залежності від їх місця в рейтингу.

  Що таке акція? Акція – це тимчасова подія, під час якого гравці накопичують окуляри і отримують за це призи. В акції можна взяти участь, витративши необхідну кількість Кристалів грифона.

  Де знайти акції і як в них брати участь? Акції можна знайти на Карті світу. Але спочатку необхідно завершити навчання і виконати вхід.

  Як вигравати призи в акції? Є два види призів: Нагороди за прогрес і Нагороди лідерів. Нагороди за прогрес можна виграти, беручи участь в акціях, заробляючи необхідну кількість очок і відкриваючи все великі призи. Нагороди лідерів ви отримуєте, коли піднімаєтеся в Рейтингу, вони присуджуються в кінці Акції.

  З’явилися нові Підземелля. Як в них грати? Нові акції та Підземелля з’являються щотижня.

  Скільки є видів акцій? Два: акції на час і бойові акції.

  Що таке акції на час? У цьому типі акцій вам необхідно зачистити підземелля якомога швидше. Чим менше часу на це піде, тим більше очок ви отримаєте. Також в кожній такій акції є рівні складності. Чим вище рівень складності, тим більше очок ви отримаєте.

  Що таке бойові акції? Під час такої акції необхідно перемогти якомога більше гравців в Смертельною сутичці. Чим більше ви вб’єте, тим більше очок отримаєте.

  Що таке Кристали грифона? Для участі в кожної акції вам необхідно заплатити певну кількість Кристалів грифона. Їх кількість кожен раз відновлюється. Також їх можна виграти в деяких акціях в якості нагороди за прогрес або нагороди лідерів.

  Чому акції раптово зникають зі списку? Всі акції діють обмежена кількість часу. Вони автоматично зникають, коли час закінчується. Коли це трапляється, вона замінюється іншою акцією, а ви отримуєте нагороду лідера (якщо просунулися в рейтингу.).

  Що таке пороки? Вади – встановлюється гравцем перед початком акції обмеження. Чим сильніше рівень пороку, тим складніше рівень підземелля. Якщо гравець успішно проходить підземеллі, він набирає бонусні очки.

  Скільки типів вад є? Ви можете призначити собі до 5 вад. Кожен обраний порок впливає на певну характеристику персонажа:

  • Дистрофія: знижує швидкість атаки персонажа;
  • Голод: знижує запас і швидкість відновлення енергії;
  • Пошесть: знижує окуляри життя персонажа;
  • Ненависть: знижує швидкість відновлення життя;
  • Летаргія: знижує шанс крит. удару і крит. шкоди.

  Скільки рівнів обмеження вад є? У кожного пороку є 5 рівнів обмеження; 1 – найнижчий, 5 – найвищий.

  Чи можна скасувати ефект вад? Шестикутні руни призначені для нейтралізації вад. Кожна з рун нейтралізує один з пороків:

  • Амулет Блага: при активації погашає ефект пороку Пошесть;
  • Амулет Достатку: при активації погашає ефект пороку Голод;
  • Амулет люті: при активації погашає ефект пороку Дистрофія;
  • Амулет Переможця: при активації погашає ефект пороку Ненависть;
  • Амулет Життя: при активації погашає ефект пороку Летаргія.

  Де можна знайти шестикутні руни? Шестикутні руни можна виграти в золотом скрині.

  Як додати друга в GL LIVE? Якщо ви хочете додати друга в Dungeon Hunter 4, додавши його / її GL LIVE ID, вам потрібно зробити наступне: Перейдіть в розділ “Спілкування”, натиснувши на кнопку внизу / посередині екрану -> Запросити друзів -> Вхід на GL LIVE -> Вхід. В GL LIVE натисніть на значок “Друзі”. Ви побачите значок “+” у верхній правій частині екрана. Натисніть на нього. Введіть ID одного в рядок пошуку. Після того, як ви знайдете друга, натисніть на його / її значок, щоб переглянути його / її сторінку в GL LIVE. Натисніть на кнопку вгорі праворуч і виберіть “Додати в друзі”.

  Чи можлива мережева гра між пристроями на базі Android і пристроями на базі iOS? На жаль, гра між різними платформами не підтримується, так як для кожного типу пристроїв передбачено окремий сервер.

  Чи потрібно з’єднання з Wi-Fi, щоб грати в мережевому режимі? Для участі в акціях, онлайн-матчах і Смертному бою настійно рекомендуємо використовувати саме Wi-Fi, так як цей вид з’єднання зазвичай більш стабільний.

  Мені потрібно Інтернет-з’єднання, щоб додавати нових друзів ? Так. Якщо ви хочете додати кого-небудь в друзі, вам потрібно Інтернет-з’єднання.

  Чи потрібно з’єднання з Інтернетом, щоб брати участь в Смертному Бое? Так, ця акція проводиться тільки в режимі онлайн. Ви можете підключитися через Gameloft LIVE! або через акаунт у Facebook.

  Чи голосовий чат в DH4? Так, в грі з’явився голосовий чат. За замовчуванням він відключений. Увімкніть його, щоб спілкуватися в лобі і під час гри з іншими гравцями, у яких включений голосовий чат.

  Як включити голосовий чат? Ви можете зробити це в Настройках, натиснувши на “Голосовий чат”. Тут ви можете включити \ відключити голосовий чат, змінити гучність.

  Чи можу я купити в магазині за кристали предмети, вартість яких вказана в золоті? Так, ви можете докупити за камені відсутню золото. Гра запросить у вас підтвердження обміну. ​​

  Як отримати безкоштовні кристали? Безкоштовні кристали можна отримати:

  • в подарунок від друзів;
  • перебуваючи в першій десятці PvP-рейтингу в кінці кожного тижня;
  • подивившись рекламне відео в головному меню;
  • вперше підключившись до Facebook;
  • в якості нагороди за Смертний Бій і акції.

  Як додати друга? Для доступу до соціальних функцій необхідно зайти через Facebook або Gameloft LIVE! Ваші друзі з Facebook і Gameloft LIVE! з’являться в списку друзів. Додати друзів до списку друзів у грі DH4 можна таким чином:

 • Зайти в онлайн-кімнату з тим гравцем, якого ви хочете додати в список друзів.
 • Натиснути на його значок.
 • Вибрати “Додати друга”.
 • Гравець отримає запит на додавання в друзі. Якщо ви вступили в Гільдію, ви можете відправити запит через меню Гільдії, виконавши перераховані вище дії.

  Як прийняти пропозицію дружби? Коли хтось надсилає вам запрошення дружби, з’явиться меню, в якому вам потрібно “Прийняти” або “Відхилити” запрошення. Виберіть Прийняти, і людина буде додано до вашого списку друзів.

  Як запросити іншого гравця в гру? Існує два способи почати мережеву гру: за допомогою значка “Спілкування” і через меню мережевої гри. Значок спілкування:

 • Увійдіть на карту для спільної гри (на деяких картах можлива гра тільки в одиночному режимі, інші ж підтримують і мережевий).
 • Натисніть піктограму “Спілкування” в нижній частині екрана.
 • Виберіть пункт “Друзі в DH4”. Якщо хтось із ваших друзів вже грає в гру, вони відобразяться в цьому списку.
 • Натисніть на ім’я одного з друзів в цьому списку.
 • Виберіть пункт “Запросити”.
 • Готово! Ви отримаєте повідомлення, якщо ваш друг прийме запрошення.
 • За допомогою меню мережевої гри:

 • Запустіть нове мережеве лобі.
 • Натисніть на порожній слот “Запросити друга”.
 • Виберіть друга зі списку тих, хто грає в DH4.
 • Натисніть піктограму “Запросити” справа.
 • Готово! Ви отримаєте повідомлення, якщо ваш друг прийме запрошення.
 • Автор статті: Надія Д.