Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Dragon Storm Fantasy: Поради, WIKI, Огляди

DRAGON STORM FANTASY – гра на андроїд з датою виходу 04.12.2019 р від компанії GOAT Games. Жанр гри: Рольові. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Краще Dragon Storm Fantasy завантажити на комп’ютер (ПК) за цим посиланням і грати в дозволі Full HD з максимальною графікою, без гальм і зі збереженням прогресу. Просто скачайте емулятор прихильника чи критика наразі Google Play, встановіть гру в вікні, що з’явилося і Ви станете Мудрішими всіх.

Зміст статті

 • Подарункові коди (промокодом)
 • Гайд по війну
 • Гайд по магу
 • Гайд по стрільцеві
 • Гайд по навичкам і характеристикам героїв
 • як правильно прокачувати персонажа?
 • Секрети перемог над босами
 • Поради по проходженню пригод
 • Поради по проходженню гри
 • Dragon Storm Fantasy: Подарункові коди (промокодом)

  Як ввести промокод? Для введення подарункового коду в грі передбачений окремий розділ в меню “Багатство”. Це меню розташовано в правому верхньому кутку основного екрану поруч з картою. Також увійти в меню “Багатство” можна через “Налаштування”. Кнопка “Налаштування” розташована в правому нижньому кутку екрану, після переходу з режиму “Навичок” в режим “Кнопок”. В налаштуваннях слід перейти у вкладку “Аккаунт”. Тут є розділ “Промокод” (внизу вікна). Тут є кнопка “Перейти”. Після чого гравця переносять у вікно “Багатство”, де необхідно перейти у вкладку “Отримати подарунок”. Тут є діалогова рядок, куди слід ввести код обміну. ​​

  Де взяти промокод? Промокод на даній стадії гри поширюється тільки через офіційну сторінку в “Фейсбуці” https://www.facebook.com / pg / DragonStormFantasy / posts /. Тут періодично організатори проводять конкурси, в яких переможці отримують призи у вигляді алмазів. Точніше алмази приходять на ігрову пошту після введення подарункового коду в грі. Коди переможцям відправляють повідомленням в особистій бесіді в соціальній мережі.

  Ми радимо частіше відвідувати сторінку гри, щоб ви були в курсі розіграшів і конкурсів. Також рекомендуємо уважно читати умови, щоб виконати все правильно, і отримати заслужену нагороду. Не варто засмучуватися, якщо зараз ви не потрапили в десятку переможців, в наступний раз вам обов’язково пощастить.

  Dragon Storm Fantasy: Гайд по війну

  “Король поля битви – головний щит армії, з незламним м’ячем в руках, він буде вічно боротися за Акрус!”

  Плюси Воїна – виживання і захист. У нього найбільший з усіх класів запас здоров’я. Всі його навички дають підвищення захисту і блокування ударів. Незважаючи на те, що Воїн – це захисник, але на відміну від звичних танків (бійців, які прикривають собою інших героїв команди), у нього є велика атака, практично нічим не поступається Магу.

  Мінуси Воїна – це неповороткий і прямий хлопець, у якого немає контролю і спритності, тому практично всі удари супротивника дістають до бійця.

  Навички:

 • Грім (базове вміння) – завдає шкоди по 1 мети (+2 монстра). Пробудження підсилює ефект здатності. Відкат 2 секунди. Втрати залежить від рівня прокачаний вміння.
 • Атака вітру – завдає шкоди по 3 цілям (+2 монстра), ігнорує 15% захисту ворога. Таланти підсилюють ефект. Відкат 10 секунд. Втрати і ігнорування залежать від прокачаний вміння.
 • Атака землі – завдає шкоди по 3 цілям (+2 монстра), вміння дає герою 25% шанс блоку (при цьому знижується швидкість його пересування на 150 одиниць) на 5 секунд. Відкат 5 секунд. Втрати і ймовірність блоку підвищуються при збільшенні рівня здатності. Таланти підсилюють ефект навички.
 • Атака дракона – завдає шкоди по 3 цілям (+2 монстра), дає шанс пильності в 30% (при цьому підвищує шанс блоку на 20%) на 5 секунд . Відкат 15 секунд. З кожним рівнем вміння, шкоди і пильність підвищуються.
 • Атака місяця – завдає шкоди по 3 цілям (+2 монстра), останній удар дає шанс ухилення (при цьому знижуючи атаку на 12%) на 5 секунд. Відкат 29 секунд.
 • Воїн добре тримається на босів. Він може практично завжди воювати в автоматичному режимі, що значно скорочує час битви. Йому не завадить Супутник, який допоможе підвищити атаку Воїну.

  Dragon Storm Fantasy: Гайд по магу

  “Маг, хто приборкав все стихії, панує над полем бою. Витончено змахнувши жезлом, він підкоряє собі стихії і направляє шкоди на ворогів “.

  Плюси Мага – найголовнішим плюсом є його високий шкоди. Також Маг відмінно контролює супротивників, не даючи їм застосовувати спеціальні здібності. Цей боїв дуже гнучкий і моторний. У нього дуже високий відсоток спритності, що дає можливість частіше ухилятися від атак суперників.

  Мінуси Мага – герой є дуже крихким, з мінімальною кількістю здоров’я. По можливості варто прокачувати бійцеві базові окуляри здоров’я.

  Навички:

 • Крижаний вітер (базове вміння) – завдає шкоди по 1 мети (+2 монстра). Пробудження підсилює ефект здатності. Відкат 1,7 секунди. Втрати залежить від рівня прокачаний вміння.
 • Удар крижаного – завдає шкоди по 3 цілям (+2 монстра), підвищує влучність. Таланти підсилюють ефект. Відкат 10 секунд. Втрати і підвищення влучності залежать від прокачаний вміння.
 • Крижана заметіль – завдає шкоди по 3 цілям (+2 монстра), вміння дає шанс блокування (при цьому знижується швидкість його пересування на 150 одиниць) на 3 секунд. Відкат 5 секунд. Втрати і шанс блокування підвищуються при збільшенні рівня здатності. Таланти підсилюють ефект навички.
 • Гуркіт грому – завдає шкоди по 3 цілям (+2 монстра), дає шанс активного магічного щита (при цьому підвищує захист на 65%) на 5 секунд. Відкат 15 секунд. З кожним рівнем вміння, шкоди і шанс щита підвищуються.
 • Гуркіт грому – завдає шкоди по 3 цілям (+2 монстра), дає шанс дезактивації 40% (при цьому знижуючи пробиття на 22% ) на 5 секунд. Відкат 20 секунд.
 • Маг досить цікавий персонаж, на високих рівнях його дуже складно знищити. Так як при створенні у нього дуже високий показник спритності, то після 2 – 3 Пробудження Маг буде чудово ухилятися від атак ворогів. Але на босів Магів необхідно постійно рухатися. Супутником рекомендується взяти Лекаря або істота з високим показником атаки.

  Dragon Storm Fantasy: Гайд по стрільцеві

  “Спритний і вільний Лучник полює за здобиччю у темряві. Якщо він вибрав мету, живої вона не піде “.

  Плюси Лучника – це самий моторний персонаж в грі, незважаючи на те, що у нього мало здоров’я, його швидкість переміщення і ухилення допомагає довше перебувати на полі брані. Також у Лучника непогана атака, але вона поступається атаці Воїна і Мага.

  Мінуси Лучника – у нього дуже низький показник виживаності, контролю і захисту. Ці мінуси, в цілому, перекривають моторність і атаку Лучника. На високих рівнях, боєць стає набагато живуче, і його захист значно підвищується.

  Навички:

 • Потік стріл (базове вміння) – завдає шкоди по 1 мети (+2 монстра). Пробудження підсилює ефект. Відкат 1,2 секунди.
 • Ілюзія вітру – завдає шкоди по 3 суперникам (+2 монстра), дає ігнорування блоку 10%. Відкат 10 секунд.
 • Блискавка жаху – завдає шкоди по 3 цілям (+2 монстра), дає шанс блокування 25% (при цьому знижується швидкість пересування на 150 одиниць) на 3 секунди. Таланти підвищують ефект. З підвищенням рівня вміння збільшується шкоди і відсоток шансу блокування.
 • Удар урагану – завдає шкоди по 3 цілям (+2 монстра), дає шанс спритності 30% (при цьому підвищує ухилення на 10% ) на 5 секунд. Відкат 15 секунд. Таланти підсилюють ефект. Втрати і шанс спритності залежать від рівня вміння.
 • Дождь з стріл – завдає шкоди по 3 цілям (+2 монстра), дає шанс пробиття 40% (при цьому знижує захист на 50%) на 5 секунд. Таланти підсилюють ефект.
 • лучників рекомендується брати в Супутники лікаря, який зможе відновлювати йому здоров’я. Боєць добре може протистояти натовпу монстрів, але він дуже погано стоїть проти босів. Тому слід постійно вручну контролювати нападу монстра.

  Dragon Storm Fantasy: Гайд по навичкам і характеристикам героїв

  У персонажа є ряд характеристик, які прокачуються під час підвищення його рівня . Є показники, які даються Супутниками або Драконами. У грі є ряд різних особливостей героя, які впливають на його удари і поведінку в бою.

  Базові параметри – даються герою на старті гри, підвищуються при Трансмутації і збільшенні рівня героя. Іноді ці показники підвищує екіпірування й зброю. Але постійні характеристики підвищує тільки рівень і перетворення. Ці показники значно підвищуються під час пробудження (їх 4 в грі).

  Назва характеристики Опис Атака.Обичний наноситься шкоди. Цей показник підвищується в першу чергу. Всі бонуси, які додаються до втрат, додаються саме до базової атаці героя.Очкі здоровья.Стойкость персонажа при отриманні урона.Пробітіе.Прямой наноситься шкоди, який ігнорує всі показники захисту і броні.Защіта.Сніженіе звичайного вхідного урона.Меткость.Етот показник впливає на шанс потрапляння по ворогу. Чим вище ця характеристика, тим вище шанс потрапляння по противнику. Цей параметр хороший проти тих монстрів і босів, у яких є висока уклоненіе.Уклоненіе.Показатель, який впливає на шанс Уворот від атаки противника. Параметр впливає на ймовірність попадання по герою ворогом. Чим вище ця характеристика, тим менше ймовірність того, що суперник потрапить в вас.Крітіческій удар.Ето показник, що впливає на шанс критичного (підвищеного) удару. Параметр критичного простого удару може доходити до 150% від звичайної атаки. Критичний шкоди може виникнути при безперервного ланцюжка ударів по противнику (Комбо) .Сопротівленіе.Сніженіе шансу на вхідний критичний шкоди.

  Поліпшені параметри – це отримані в процесі прокачування бонуси до базових параметрах. Можуть змінюватися, і залежать від наявних екіпіровки, драконів, Спутников та інших змінних характеристик.

  Назва характеристики Опис Бонус урона.Повишеніе наноситься урона.Сніженіе урона.Поніженіе входить (будь-якого) урона.Урон навика.Повишеніе наноситься шкоди від уменій.Сніженіе шкоди навика.Поніженіе входить наноситься шкоди від умінь. Інший шкоди характеристика не сніжает.Фінальний урон.Повишеніе шкоди від останнього удару в схватке.Сніженіе фінального урона.Поніженіе рівня атаки противника під час останнього удара.Сніженіе блока.Дополнітельная разова блокування вхідного урона.Пробітіе блока.Дополнітельная разова блокування вихідного шкоди при успіху. бонус критичного урона.Повишает базовий критичний урон.Сніженіе критичного урона.Показатель знижує входить критичний урон.Бонус спрямованої атакі.Повишеніе наноситься критичного урона.Сніженіе спрямованої атакі.Показатель знижує відсоток входить будь-якого критичного урона.Ярость.Прі вході битву, у героя є деякий кількість Люті (підвищує ініціативу і трохи підвищує шкоди персонажа). Після того, як боєць вперше в битві перетворюється в Дракона, Лють ісчезает.Скорость передвіженія.Увеліченіе швидкості пересування персонажа в битві.

  Особливі параметри – даються за певні завдання, можуть зустрічатися в додаткових параметрах в спорядженні або зброю.

  Назва характеристики Опис шанс попаданія.Повишает шанс потрапляння по врагу.Шанс уклоненія.Повишает шанс уклоненія.Шанс сопротівленія.Повишает базову характеристику сопротівленія.Блокірованіе.Шанс на блокування вхідного шкоди. Поглинає 50% втрати в разі успеха.Ігнорірованіе блока.Сніженіе шансу блокування у протівніка.Шанс спрямованої атакі.Шанс нанести критичний шкоди в розмірі 200% звичайного урона.Сніженіе шансу спрямованої атакі.Сніжает підвищений критичний урон.Шанс потужного кріта.Шанс нанести 250% шкоди врагу.Шанс опору потужному кріту.Вероятность знизити входить потужний урон.Шанс зухвалого кріта.Вероятность нанести 300% утрати по протівніку.Шанс опору люто кріту.Вероятность знизити входить лютий кріт.Тяжелий удар.Шанс на додаткове збільшення шкоди навички на 200%. Ослабленіе.Шанс на додаткове збільшення шкоди навички на 200% при отриманні шкоди. Тобто герой завдає підвищений удар умінням, в тому випадку, якщо по ньому провели атаку.Смертельний удар.Шанс на разовий бонус урона.Ізбеганіе.Шанс на разовий бонус ухилення. Чи не впливає на звичайні удар / ухилення.

  Стихійні атаки – атаки, які завдає герой водою, повітрям, землею або вогнем. Ці атаки в основному проводять Істоти і Дракони, але герой також може користуватися Стихійними вміннями в певних ситуаціях, якщо має відповідні можливості. Наприклад, якщо зброя або спорядження мають відповідні параметри. В основному, Стихійним втратою мають Маги. Давати Стихійний шкоди можуть Істоти, які супроводжують героя.

  Стихійна захист – захист від Стихійних атак противника. Всі класи героїв можуть володіти подібним захистом. Цей параметр часто зустрічається в характеристиках обмундирування. Також подібний захист можуть давати Істоти, які супроводжують персонажа.

  Перевага – ці параметри даються персонажа на високих рівнях. Вона працюють тільки в певних умовах.

  Назва характеристики Опис Втрати в PvP.Показатель підвищує шкоди в битвах проти інших ігроков.Защіта в PvP.Показатель підвищує захист героя в боях проти інших ігроков.Урон в PvE.Повишеніе шкоди в битвах проти будь-яких монстрів або боссов.Защіта в PvE.Сніженіе входить шкоди від будь-яких монстрів або боссов.Урон существом.Повишеніе шкоди, яку завдає персонаж по пересічних монстрам.Защіта від существ.Защіта від шкоди рядових монстров.Урон боссам.Повишеніе шкоди, яку завдає герой по боссам.Защіта від боссов.Защіта, яка знижує вхідний шкоди від боссов.Бонус оглушенія.Повишеніе шкоди по оглушеної целі.Сніженіе шкоди при оглушеніі.Сніжает входить шкоди, якщо ви в даний момент оглушени.Бонус шкоди по піднесеним целям.Повишеніе шкоди по підкинутий вгору протівнікам.Сніженіе шкоди по піднесеним целям.Сніжает входить шкоди в той момент, коли ви подброшени.Бонус при нокдауне.Повишеніе шкоди по впав супернику. Зниження шкоди при нокдауне.Еслі ви впали під час сутички, параметр знижує весь вхідний шкоди.

  Навички

  Це додаткові вміння героя, які посилюють його під час битви. Є 2 типу здібностей:

 • Активний навик – це суперудари персонажів, використовуються персонажем під час битви. Якщо гравець в ручному режимі, навички необхідно активувати самому гравцеві. Вони розташовуються в правому нижньому кутку. В “Автобітве” герой сам використовує навички у міру їх відкату. Відкриваються на певному рівні героя.
 • Пасивні навички – ці вміння активуються самостійно на старті битви або при виконанні необхідних умов. Пасивні навички відкриваються при появі нових істот в акаунті гравця.
 • Навички талантів – відкриваються після 4 Пробудження, коли гравцеві будуть доступні Таланти. Таланти підсилюють активні навички.
 • Активні навички відкриваються:

 • Базове вміння дається на старті гри.
 • На 12 рівні герой відкриває 2 вміння.
 • На 20.
 • На 40.
 • На 70.
 • Потужні активні навички додаються по 1 після кожного Пробудження. Уміння підвищуються за допомогою монет, які видобуваються в різних пригодах. Рівень здібностей не може перевищувати рівень персонажа.

  У меню поліпшення навичок є кнопка “Швидке поліпшення”, з її допомогою можна рівномірно розподілити підвищення рівня вмінь. Для гармонійного розвитку персонажа, рекомендується покращувати навички рівномірно. Це допоможе проводити бої більш ефективно.

  Dragon Storm Fantasy: Як правильно прокачувати персонажа?

  У грі всі дії підпорядковані прокачування вашого героя. У персонажа, який клас ви б не вибрали, є ряд супутників, які збільшують його бойову Силу:

 • Божественний Дракон – потужне легендарне істота, в яке перетворюється персонаж під час битву, після того як дракон завдає шкоди, з’являється його божественна сутність. У цій сутності є свої навички і удари.
 • Супутник – це істота, яка постійно супроводжує героя. У бою він може завдавати шкоди, лікувати, воскрешати, накладати на бійця позитивні ефекти. Уміння Супутника залежать від його спрямованості.
 • Страж – купується за алмази, які, в свою чергу купуються за реальні гроші. Правоохоронці всюди супроводжують героя (разом зі Супутником), в бою вони підвищують досвід і трофеї, які падають з монстрів.
 • У грі є безліч локацій (Вежі, Підземелля, Сюжетна Кампанія), в яких гравець здобуває для прокачування героя різні ресурси. Мета – досягти максимально можливого показника Бойовий Сили.

  Бойова Сила – за цим показником визначається міць героя, рівень його прокачування. Чим вище бойова Сила, тим більше нагород отримує персонаж, тим далі проходить в пригоди. Всі існуючі методи прокачування підвищують Силу героя. Вона впливає на його здібності.

  Трансмутація – меню, в якому можна перетворити екіпіровку в базові показники героя, що дозволяє підвищити Силу:

  • Ухилення.
  • Атака.
  • Захист.
  • Влучність.

  З правого боку вікна розташовуються всі предмети спорядження, які є у вас в рюкзаку. Внизу є кнопка “Посилення”, за допомогою якої відбувається перетворення. Але перед операцією потрібно вибрати всі непотрібні вам предмети (які не підійдуть для Синтезу чи занехають надіті на героя). Звичайно, предмети можна продати, але більше користі вони принесуть воїнам після Трансмутації.

  Ковка

  У цьому меню відбувається посилення вашої одягненою на героя екіпіровки та зброї. Всі поліпшення успадковуються, якщо ви міняєте предмет одягу на персонажі. В меню є кілька вкладок, які відкриваються на різних рівнях бійця.

  Посилити. Тут підвищується рівень і якість кожного надягнутого предмета спорядження. Для прокачування необхідно використовувати різні види точильного каменю. Посилюючи амуніцію, ви підвищуєте його базові параметри. Також з посиленням додаються нові параметри. Чим вище рівень рангу предмета, тим більше характеристик покращитися. З підвищенням рівня речі, можна зробити її сяючою.

  Осередки для самоцвітів. Тут відбувається вставка самоцвітів в відповідні предмети гардероба героя. Самоцвіти значно підвищують показники атаки і захисту бійця. Кількість доступних для вставки самоцвітів слотів підвищується з рангом предмета.

  Предмети для самоцвітів захисту:

 • Рукавички.
 • Шолом.
 • броня.
 • Поножі.
 • Предмети для самоцвітів атаки:

 • Зброя.
 • Намисто.
 • Кільце .
 • Наплечники.
 • Талісман.
 • У кожну річ можна вставити по 6 самоцвітів. Чим вище якість каменів, тим вище підвищуються показники характеристик. Самоцвіти можна вставляти тільки після активації осередки. Активація також залежить від якості предмета і рівня VIP. Базовий самоцвіт можна синтезувати в покращений.

  Піднесення самоцвітів:

 • Можна використовувати відповідні предмети, щоб викувати вставлені самоцвіти.
 • Піднесені камені більше підсилюють параметри спорядження.
 • При зміні самоцвітів, рівень Ковки автоматично успадковується.
 • Простий точильний камінь використовується для поліпшення предмета до 8 рівня. Чудовий точильний камінь буде покращувати показники з 9 по 18 рівень. Бездоганний точильний камінь використовується для посилення амуніції з 19 і вище рівня.

  У предметів різного рангу різні ліміти посилення. Чим вище ранг, тим вище ліміт. При зміні спорядження, нові предмети успадковують рівень кування. З ефектом кожного рівня поліпшення можна познайомитися під час Ковки.

  Не слід боятися покращувати предмети на самому старті гри, так як абсолютно будь-які маніпуляції з речами будуть переноситися на нові предмети.

  Є певні ймовірності успішної кування. До певного рівня поліпшення відбуваються зі 100% вірогідністю. Невдалі дії не знижують ранг предмета і попередні посилення. Шанс успіху різних рангів за рівнем:

 • 0 – 2 – 100%.
 • 3 – 4 – 80%.
 • 5 – 7 – 70%.
 • 8 – 10 – 65%.
 • 11 – 13 – 60 %.
 • 14 – 15 – 50%.
 • 16 – 18 – 40%.
 • 27 – 34 – 30%.
 • 35 – 40 – 25%.
 • Транспорт

  У грі є декілька видів верхових і в’ючних тварин. Всі вони мають різні параметри і навички. Кожен навик дає пасивне посилення самого героя. Чим вище розвинене тварина, тим вище Бойова Сила персонажа. Якщо у гравця кілька звірів, то їх можна зміцнити Узами для посилення тварин в зв’язці, підвищуючи їх параметри. Кожен транспорт можна посилити, тобто підвищити його рівень. Рівень скакунів підвищується за допомогою трави різної якості. Чим вище якість рослини, тим більше досвіду отримує тварина.

  Зміцнення – це підвищення зірковості скакуна. Підвищити зірковість можна за допомогою осколків відповідного тварини. Щоб заповнити нестачу необхідних осколків, рекомендується використовувати універсальні “потужні осколки”, які підходять кожному скакуна.

  Які параметри транспорту можна підвищити?

  Поліпшення зміцнення Окуляри здоровья.Боевие параметри.Защіта.Пассівние уменія.Уклоненіе.Скорость бега.Сопротівленіе.Очкі здоров’я.

  “Зоряна душа”. У меню Транспорту є вкладка “Зоряна душа” – це загальні для всіх скакунів поліпшення. Тут підвищується загальна Сила тварин. Загальний рівень підвищується за допомогою трав різної якості. При підвищенні рівня посилюються загальні показники:

 • Очок здоров’я.
 • Захисту.
 • Ухилення.
 • Опору.
 • Також тут можна викувати навички тварин в певному порядку. Викувані вміння зникає зі списку не активована здібностей. Потім можна викувати нову навичку. Уміння розташовуються по порядку: рожеві – червоні – помаранчеві – фіолетові.

  Шанс отримання навичок:

 • Рожевий – 10%.
 • Червоний – 20%.
 • Помаранчевий – 40%.
 • Фіолетовий – 80%.
 • Для створення вміння, необхідно використовувати певну кількість каменів навички транспорту.

  Тут можна підвищити базові параметри за допомогою аспектів:

 • Аспект дикості – підвищує захист. Видобувається в Підземелля Транспорту, у Одиночних босів, в пригоді “Залишитися в живих”.
 • Аспект звіра – підвищує захист, ухилення, параметри Звірячий душі і додаткову силу. Дістати можна в пригоді “Залишитися в живих”.
 • Аспект спритності – підвищує ухилення. Падає в Підземелля Транспорту, з Одиночних босів, і в пригоді “Залишитися в живих”.
 • Чим вище параметри Звірячий душі, тим вище загальний бонус параметрів кожної тварини.

  Супутники

  Це істоти, які постійно супроводжують героя, беруть участь в битві. Супутників багато, і вони мають різну спеціалізацію:

 • Атакуючі – Супутники, у яких все вміння і параметри спрямовані на атаку. Також вони накладають позитивні ефекти на героя, що збільшують шкоди.
 • Захисники – ці істоти мають всі навички, які допомагають захистити персонажа, дати йому більше очок здоров’я, або ставлять щит над героєм.
 • Підтримка – підвищують персонажу додаткові вміння, для ефективного ведення битви (швидкість удару, ухилення, влучність і так далі).
 • Цілителі – лікують і воскрешають вашого героя.
 • Контролери – накладають негативні ефекти на супротивників (зниження захисту, атаки, швидкості, ухилення).
 • Ослаблення – накладають ослабляють заклинання на противника, які завдають тривалий шкоди (заморозка, опік).
 • Поступово у вас набереться кілька різних Спутников, яких можна буде використовувати в найбільш відповідних битвах. Якщо вам необхідний шкоди, то рекомендується взяти атакуючих Спутников, якщо важливо лікування, то Цілителів.

  Рівень Спутников підвищується грімуар різної якості. Для вознесіння Супутника, потрібно вжити магічні плоди (кожні 10 рівнів необхідно проводити вознесіння для подальшого прокачування істоти). З підвищенням рівня Супутника збільшуються:

 • Атака.
 • Окуляри здоров’я.
 • Пробиття.
 • Захист.
 • Зміцнити – в цій вкладці, як і у Транспорту, підвищується зірковість істот. Для підвищення зірковості необхідно використовувати осколки відповідного Супутника. Кожна нова зірка значно підвищує показники:

 • Базові параметри.
 • Автоматичний вищий навик.
 • Атака.
 • Захист.
 • Магічна душа – це загальне посилення всіх наявних (або майбутніх) Спутников. Поліпшити Душу можна грімуар різної якості.

  Рекомендується в першу чергу прокачувати загальні показники всіх Спутников, Транспорту, крил. Так як ці характеристики підвищують властивості всіх істот, а не 1 конкретного істоти.

  Параметри Душі підвищуються за допомогою аспектів:

 • Аспект вірності – підвищує окуляри здоров’я. Видобувається в Підземелля грімуаров, у Одиночних босів, в Вічної битві.
 • Аспект Магії – підвищує пробиття, окуляри здоров’я, параметри магічною душі, додаткову силу. Видобувається в Війні Гладій.
 • Аспект хоробрості – підвищує пробиття. Видобувається в Підземелля грімуаров, у Одиночних босів, в Вічної битві.
 • Крила

  Крила даються після 120 рівня. Вони не тільки покращують зовнішній вигляд персонажа, але і значно додають бойової Сили. Також крила покращують базові і особливі параметри героя. У крил є навички, які допомагають бійцеві в сутичках.

  Поліпшення – підвищує рівень крил за допомогою пір’я різної якості. При цьому поліпшуються:

 • Атака.
 • Пробиття.
 • Захист.
 • Влучність.
 • Зміцнення – підвищує зірковість крил, з кожною зіркою поліпшуються показники:

 • Базові параметри.
 • Пасивні навички.
 • Пробиття.
 • Захист.
 • підвищення зірковості відбувається за допомогою відповідних осколків крил.

  Небесна душа – здійснює загальне зміцнення всіх крил, яких кілька в грі. Душа поліпшується за пір’я різної якості. При поліпшенні Небесної душі підвищуються показники:

 • Атака.
 • Пробиття.
 • Влучність.
 • Критичний удар.
 • У Душі є вміння , які поліпшуються за камені навички крил. Також базові характеристики підвищуються за допомогою аспектів:

 • Аспект гніву – збільшується атака. Видобувається в Вторгнення демонів, в дракона схованці, в Підземелля крил.
 • Аспект небес – підвищує атаку, захист, параметри небесної душі, силу. Видобувається в дракона схованці.
 • Аспект ілюзії – підвищує влучність. Видобувається в Вторгнення демонів, в дракона схованці, в Підземелля крил.
 • Навички відкриваються на певних рівнях.

  Божественні дракони

  Дракони – це додаткова сила персонажа. Вони можуть постійно супроводжувати героя (якщо в Настройках виставити відповідне позначення). Головна місія драконів – з’явитися в найскладніший момент битви. Герой може перетворитися в ящера тільки після того, як заповниться шкала досвіду.

  Якщо гравець проводить бій в ручному режимі, то перетворення краще використовувати в той момент, коли зовсім ставати важко, або коли, ви бачите, що у героя залишається трохи здоров’я. В автоматичному режимі сутички, герой сам вибирає момент для перетворення.

  Після перетворення кілька секунд дракони не вразливий, потім деякий час відбувається битва Божественної сутності дракона з монстром. У цей момент Дракон користується своїми активними навичками, які поліпшуються в меню.

  Поліпшення драконів відбувається за божественні частинки. Видобуваються вони в магазині рубінів, в магазині розвитку, в Підземелля Божественних Драконів, в дракона схованці, в магазині визнання. Божественні частки є нагородою в завданні супроводу. При цьому підвищуються:

 • Окуляри здоров’я.
 • Атака.
 • Захист.
 • Пробиття.
 • Звездность підвищується у вкладці “Удосконалити” за осколки відповідних драконів. При цьому підвищується:

 • Окуляри здоров’я.
 • Атака.
 • Захист.
 • Базові параметри.
 • З часом у гравця набереться кілька драконів. Перед битвою можна вибрати, з яким драконом йти в битву. Ящери дають стихійний шкоди і захист, тому їх можна використовувати проти інших стихій. Наприклад, дракона льоду можна виставити проти вогняного монстра, дракона життя проти темної сутності.

  Пробудження зброї значно посилює навички Божественного дракона. Зброя дракона можна підняти за осколки зброї дракона, які можна отримати:

 • Спектр морозу – зброя Дракона морозу. Можна купити в магазині купонів Божественного дракона.
 • Подвійні мечі Місячного світла – зброя Дракона життя. Можна отримати за виконання основних завдань.
 • Спис світла – зброя Дракона світла. Можна отримати за виконання особливих завдань.
 • Магічний дракона клинок – зброя Дракона темряви. Можна купити в магазині ексклюзивних VIP наборів “Синтез вигляду – божественний дракон”.
 • Коса вогню – зброя Дракона вогню. Видобувається в різні події.
 • Магнум часу – зброя Дракона часу. Видобувається в різні події.
 • Кільце порядку – зброя Дракона простору. Видобувається в різні події.
 • Дракони – найпотужніші помічники персонажа в битві, вони на якийсь час замінюють його. Тому дуже важливо ставити прокачування ящерів на перше місце після персонажа. Слід частіше відвідувати Підземелля, де можна отримати ресурси для прокачування Драконів, частіше брати участь у тимчасових події в грі.

  Драконьи символи

  Драконьи символи – це спеціальні предмети, які підвищують базові параметри героя. Символи діляться на 2 категорії, в залежності від осередку:

 • Основні – смертельний удар, уникнення, символи смертельного удару.
 • неосновні – щоб отримати параметр, необхідно вставити символ в відповідному полі.
 • Для отримання нових символів, необхідно проходити Вежу Божественного дракона, можна отримати символи в Скарбниці дракона. Потрібно вставляти символи з тими параметрами, що і осередок. При синтезі драконівських символів можна отримати символи з подвійними параметрами. Вони набагато сильніше, ніж звичайні символи. В осередку краще ставити поліпшені символи. Для синтезу подвійних символів необхідно підібрати звичайні символи і відповідні кристали дракона.

  Підвищення рівня драконівських символів: після розбирання драконівських символів можна отримати сутності драконівських символів, які підвищують базові параметри символів при поліпшенні. Для поліпшення необхідно клацнути по символу в комірці, потім натиснути на кнопку “Поліпшити” в правому нижньому кутку вікна. Якщо ви хочете вилучити символ з слота, необхідно натиснути на “Видалити”.

  Якщо клацнути в основному меню драконівських символів кнопку “Поліпшити” в правому нижньому кутку вікна, то відкриється опція не тільки поліпшення, але і “Зміцнення” символів. Тут можна підвищити ранг оранжевого символу і вище.

  Dragon Storm Fantasy: Секрети перемог над босами

  Проходження всіх активностей подібно. У кожній історії є свої боси. І правила ведення бою і сутички з босами підходять для всіх пригод в грі.

  У всіх пригодах (сюжет, підземелля, завдань) є режим “Автобітви”. В цьому режимі горою самостійно орієнтується на місцевості, вбиває по дорозі необхідну кількість монстрів. Потім він підбігає до боса і сам проводить з ним битву. Під час сутички персонаж сам використовує навички і викликає дракона.

  Коли гравець проходить історії вручну, він сам виконує всі дії. Режими проходження бою можна змінити в будь-який момент, натиснувши кнопку, яка розташована в правому нижньому кутку над кнопками умінь.

  Краще використовувати “автобітву” на легких етапах проходження історій. Це сильно економить час. Вручну можна битися з сильними босами.

  Мінус “автобітви” полягає в тому, що герой не виходить з виділеної області масового удару, тим самим герой піддає себе зайвої небезпеки. Часто одним із завдань на етапах, є збереження певного рівня здоров’я в межах 35%, 50% або 70%. А якщо персонаж постійно знаходиться в області удару, то виконати завдання буде дуже складно. В цьому випадку краще воювати з босом вручну.

  Коли гравець стикається зі складною ситуацією (особливо в Башті) необхідно переходити в ручний режим і ходити героєм навколо боса, завдаючи в цей час удари. Чим спритнішими ви будете йти від атак, тим вищі ваші шанси не тільки вижити, але і виконати всі завдання сутички.

  У грі є багато командних пригод, в які необхідно ходити з іншими гравцями або проти інших гравців. У такі активності краще збиратися спільно з членами гільдії або друзями. Брати рекомендується перевірених гравців, щоб ви знали, як ведуть вони себе в битві. Можна брати на сутички гравців з іншими класами героїв. При цьому Воїн повинен наносити по босам перший удар, щоб вони нападали саме на нього, а тендітні персонажі повинні завдавати атаки з відстані. Якщо бос зірветься з Воїна, то Магу або лучників (на кого націлена монстр) слід перестати його бити, при цьому краще подалі відійти він агресивного істоти. Також в командних битвах краще домовитися про вибір драконів і Спутников.

  Dragon Storm Fantasy: Поради по проходженню пригод

  У грі дуже багато активностей, які необхідні для комплексної прокачування персонажа. Кожне з пригод дає гравцеві ті або інші ресурси.

  Сюжетна Кампанія (Сюжет) – проходиться по засобам основних завдань. Складається з декількох глав. Кожна глава складається з епізодів. Прогрес проходження Сюжету буде відображатися на спеціальній шкалі внизу екрану. На певних етапах заповнення шкали, гравець може відкрити скрині з хорошими нагородами (нагороди різноманітні і передбачити, що може лежати в скрині – неможливо). Щоб відкрити скрині, потрібно пройти кілька боїв Сюжету.

  Щоб шкала повністю заповнилася, і з’явилася можливість відкрити останній найцінніший скриню, необхідно пройти всі історії на 3 зірки. Для того, щоб отримати 3 зірки, необхідно виконати 3 завдання, які даються на старті битви.

  Вежа Божественного дракона – ця активність є багатоповерховий будинок. На кожному поверсі героя чекає сильний монстр. Щоб потрапити на наступний поверх, необхідно перемогти чудовисько. За проходження кожного поверху гравець отримує нагороду (скрині з драконьими символами і сутностями), досвід і монети.

  Краще за все не поспішати і проходити Вежу в міру того, як будуть з’являтися основні або побічні завдання, пов’язані з проходженням “етажерки “. Так ви заощадите час, вас не вб’ють в Вежі (бо завдання даються за рівнем героя), і ви отримаєте додаткові нагороди.

  Поодинокі Підземелля

  проходить вони 1 героєм без участі інших гравців. Для проходження підземелля можна використовувати обмежену кількість спроб, яке відповідає вашому VIP статусу. Якщо ви не вносите в гру реальні гроші, то VIP рівень підвищити не вийде, і доведеться задовольнятися 1 – 2 спробами. Підземелля проходяться так само, як і інші пригоди, але за різні активності ви отримуєте різні нагороди:

 • Великий льох грімуаров – відкрито зі 165 рівня. Проходиться легко, необхідно відбити кілька хвиль звичайних монстрів і перемогти не складно боса. Трофеї – скриня Спутников, аспект вірності, аспект хоробрості, осколок Супутника, купон Супутника (можна обміняти на осколки Супутника).
 • Великий льох транспорту – відкрито з 120 рівня. Потрібно пробігти по залах і знищити звичайних монстрів. На десерт – битва з нескладним босом. Трофеї – скриня Транспорту, аспект дикості, аспект спритності, осколок Тварину, купон Транспорту.
 • Великий льох Божественних драконів – відкрито з 90 рівня. Рівень складності залежить від босів – драконів. Під час проходження рекомендується стежити за героєм. Але можна проходити в автоматичному режимі. Трофеї – божественна частинка, осколок божественного дракона, купон дракона, божественний осколок.
 • Склад гоблінів – відкритий з 160 рівня. Необхідно за певний проміжок часу знищити якомога більше простих монстрів. Залежно від кількості вбивств, ви отримаєте монети, простий (чудовий, бездоганний) точильний камінь, камінь перекувати, самоцвіти (атаки і захисту).
 • Перехрестя диявола – доступний зі старту гри. Тут гравці отримують досвід. Матч тривати певний час, за яке потрібно вбити якомога більше монстрів.
 • У всіх підземель, в яких необхідно набити багато вбитих ворогів, рекомендується користуватися зіллям досвіду і натхненням (збільшує відсоток атаки). Так ви заробите більше досвіду і вб’єте більше монстрів.

  Командні Підземелля

  Скарбниця дворфов – доступна після 150 рівня. Складається з декількох рівнів складності. У Великий льох вас будуть атакувати хвилі монстрів. Чим більше зірок ви отримаєте за проходження, тим краще нагороду отримаєте. Мінімальна кількість гравців – 2 людини. На проходження дається певна кількість спроб (при цьому ви не виходите за межі Підземелля). Після того, як ваші спроби закінчаться, то можна допомогти іншим гравцям вбити босів і заробити досвід і нагороду. Допомогу можна надати 6 разів. За кожну допомогу ви будете отримувати по 110 очок Слави (потім їх можна обміняти в магазині на необхідні рецепти). Якщо ви йдете в Підземелля з друзями, то весь загін отримує по 50 очок Близькості.

  Випробування пари – двоє гравців можуть об’єднатися для проходження Підземелля. Якщо один з героїв купує спроби, то обидва гравці отримують більше входів в Підземелля. Гравець без команди не може купувати спроби і використовувати запити пари. Рекомендується об’єднуватися в пари, щоб отримати по 100 очок Близькості (для тих, хто захоче в подальшому зіграти весілля в грі). Заручені пари можуть спробувати удачу в “Випробуванні взаємодії”.

  Події

  Події – це тимчасове явище, проходитися всім сервером незалежно від рангів і титулів гравців. Події доступні в певний час:

  Вічна битва – відкривається щодня о 15:00 – 15:25 в 20:15 – 20:40. Дається 1 спроба на добу. Після відкриття поля, з’являється кілька скринь, з яких можна отримати рідкісні предмети. Через 10 хвилин після відкриття, з’являється 3 боса. Гравець, який добив боса, отримує вищий предмет. Коли член вашої гільдії вбиває боса або отримує скриню, всі учасники гільдії, які знаходяться в подію, отримують підвищені нагороди.

  Рекомендується вибирати поле битви порівнянно вашої бойової Сили. Чим складніше поле битви, тим краще нагороди, тим досвідченіше монстри. Пам’ятайте, що змінити місце сутички після початку події буде неможливо.

  Вечірка гільдії – мирне подія, проходить щодня з 19:30 по 19:45. Всі члени альянсу збираються біля багаття в “Таборі гільдії”. Доступно подія з 100 рівня. Учасники просто сидять і розмовляють біля багаття, пригощають один одного міцними напоями. В кінці заходу всі присутні отримують досвід і монети.

  Напад на боса – на майданчику стоїть потужний бос, якого б’ють всім сервером. Від кількості нанесеного вами по ньому шкоди буде розраховуватися рейтинг. Після події вам на пошту прийде нагорода, відповідна вашому рейтингу. Чим вище ви стоїте в таблиці, тим краще будете отримувати трофеї. Подія є щодня 2 рази на добу (20:00 – 20:15, 22:20 – 22:35), але спроба дається лише 1.

  Під час битви, ви на деякий час можете увійти в стан невразливості , але потім отримаєте великої шкоди. Саме на цей стан необхідно залишити свого дракона. Як тільки ви ввійдете в режим невразливості – відразу викликайте ящера, тим самим ви завдасте більше шкоди.

  Драконівські тайник – подія стартує в понеділок, четвер та неділю о 20:45 – 21:05 і о 23:00 – 23:20. У схованці б’ються 2 команди за очки. Також окуляри виходять за відкриття скринь і за вбивство боса. Трофеї – скрині різної якості, рюкзак з самоцвітами, божественна частинка. Гравці отримують нагороди за рейтинг сутички, рейтинг залежить від кількості отриманих очок. Тайник проходить в режимі PvP, команди учасників формуються у випадковому порядку (тут вже не збереш заздалегідь загін). На старті матчу гравцям дається 5 хвилин для підготовки. У цей час не можна нападати на інших персонажів.

  Часто на поле будуть з’являтися капсули з посиленням. Рекомендується частіше підбирати їх, щоб підвищити свої шанси на перемогу. У певний час на карті будуть з’являтися Телепорт, які перенесуть гравця в випадкове місце локації.

  Арена – режим PvP. Якщо обраний гравець набагато нижче вас по Силі, то битву можна провести в автоматичному режимі. На екрані просто з’явиться статистика битви, і будуть видані призи. На Арені працюють ті ж поради, що і з босами.

  Рекомендується вибирати слабких по Силі супротивників, але тільки тих, хто стоїть вище вас в рейтингу. Таким чином, ви не втратите своє місце і просунетеся набагато вище в рейтингу.

  Залишитися в живих – подія закінчується, коли на поле бою залишиться 1 вижив (переможець). Переможець отримує щедру нагороду і унікальний титул (він теж підвищує Силу гравця). Приз за участь отримують всі гравці, які перебували в подію. Приз за очками дається після завершення сутички. Після старту вся локація ділитися на що залишилися в живих, поле випробувань і унікальне поле випробувань. Битва проходить в режимі PvP (всі проти всіх). Після старту події, на поле можна зайти в протягом 5 хвилин, в решту часу потрапити в бійку не вийде. Якщо ви запізнилися, то потрапити можна тільки на просте поле випробувань. Всі гравці на старті мають по 2 життя. Головне завдання – залишитися в живих. Втратили життя учасники потрапляють на просте поле, де немає обмежень в життях.

  Вікторина – проводиться щодня о 21:00. Тут необхідно відповісти на ряд питань. Причому питання задаються не тільки по грі, а й з інших областей життя. Щоб відповісти на питання позитивно, необхідно натиснути на “О”, негативно – на “Х”. Наприклад, може бути поставлено питання “Африка найбільший континент”. І ви сміливо можете тиснути на “Х” та отримати приз за відповідь.

  Щоденне

  Щоденні – це спеціальні завдання для гравців, щоб дати їм прокачати свого героя. В меню є кілька вкладок, в яких розміщені пригоди по розділах.

  Щодня – це завдання або пригоди, які гравець може проходити в соло.

  Назва завдання Опис Купити винослівость.Дается 1 спроба. Слід натиснути на кнопку “Перейти” і купити за рубіни зілля винослівості.Подаріть цветок.Дается 1 спроба. Необхідно клацнути по кнопці “Перейти”, після чого ви потрапите в меню друзів, де слід вибрати 1 друга. Навпаки його аватарки буде кнопка “подарувати квітку” .Порученіе.Дается 1 спроба. Це легкі завдання, для економії часу можна завершити пригоди за рубіни, або відправити проходити квести героя в “авторежимі”. Він самостійно виконає всі місії, і пробіжить по всім необхідним местам.Заданіе сопровожденія.Дается 1 спроба. Це легкі завдання, для економії часу можна завершити пригоди за рубіни, або відправити проходити квести героя в “авторежимі”. Доступно з 210 рівня.

  Груповий геймплей – тут зосереджені командні місії, загальні події.

  Геймплей боса – необхідно знищити боса для проходження пригод.

  Назва завдання Опис Поодинокі босси.Режім доступний для гравців з VIP 4. За проходження можна отримати рідкісні крила і кристал снаряженія.Міровие босси.Бьются всім сервером. Не варто забувати, що є гравці, які виставляють режим битви “Гільдія” або “Проти всіх”. Такі хлопці можуть вас вбити або добре покалічити. Тому рекомендується ходити з сильними членами гільдії під режимом “Гільдія” або “Світові” (тим більше в таких режимах дається більше досвіду і нагород). Боси доступні з певних уровней.Вторженіе демонов.Іспитаніе є після проходження 3 глави 5 історії Сюжету. Тут дуже багато демонів, вони мають різні рівні, Силу. Також чорти передбачають різні режими битви з ними. Наприклад, “Світові” (в цьому режимі не можна атакувати інших гравців) або “Гільдія” (можна нападати на всіх, крім членів свого союзу).

  Обмежені події – випробування даються на кілька хвилин в певний час . Для проходження квестів дані фіксовані спроби (не залежить від рівня VIP статусу). Тут майже всі завдання пов’язані з битвами (проти босів, гільдій, стихійних команд). Тут є “Вікторина” (про яку говориться вище).

  Dragon Storm Fantasy: Поради по проходженню гри

  Навіщо потрібна гільдія? Ми рекомендуємо якомога швидше увійти в хорошу гільдію (при виборі показаний ранг співдружності, необхідні вимоги для вступу, кількість гравців і загальна Сила гільдії). Як і в інших іграх, тут необхідно вносити пожертвування, які дано у вигляді купонів (даються за досягнення, можна купити в магазині).

  Також в гільдії є склад, куди всі члени гільдії можуть покласти предмети спорядження, щоб інші гравці могли ним скористатися. Є ще така річ, як підвищення характеристик. Тут кожен гравець, який досяг певного рівня, може прокачувати свої параметри (кількість показників залежить від рівня героя) за валюту “внесок гільдії”.

  Ще гільдія важлива “Завданнями гільдії”, де відповідно до рівня можна взяти і виконати ряд нескладних завдань (можна поставити на “автоматичний режим”) і отримати багато досвіду і ресурсів. Це найбільш актуально на високих рівнях героя.

  Червоні гуртки. Рекомендується заходити в меню, які виділені червоними колами. Цими символами позначається те, що в даному розділі є щось, що можна прокачати, посилити, розібрати, пройти, отримати. Іншими словами, виконати якісь дії, які пропонує вам система. Їх не варто ігнорувати, так як в грі багато різних опцій, в яких можна заплутатися, деколи складно знайти потрібні функції.

  Якщо ви хочете продуктивно розвиватися в грі, то рекомендується уважно читати всі підказки, щоб вміти орієнтуватися в безлічі функцій і можливостей. Якщо ви щось не розумієте, краще запитати у гравців в чаті або в гільдії.

  Навіщо потрібні друзі? Друзів можна знайти в самій грі (система може автоматично вам запропонувати товаришів), іноді гравці самі відправляють запити дружби. Друзі насамперед дають щодня вам в подарунок Витривалість (це своєрідна енергія, яка береться за проходження пригод, коли вона закінчується немає можливості проходити активності). А велика кількість друзів допоможе вам постійно ходити в пригоди, і ви не будете потребувати Витривалості. Також друзі потрібні для проходження деяких активностей і завдань (наприклад, подарувати квітку).

  Автор статті: Євген