Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Dragon Ball Z: Поради, WIKI, Огляди

DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE – гра на андроїд з датою виходу 26.11.2017 р від компанії BANDAI NAMCO Entertainment Inc. Жанр гри: Екшен. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Краще Dragon Ball Z завантажити на комп’ютер (ПК) за цим посиланням і грати в дозволі Full HD з максимальною графікою, без гальм і зі збереженням прогресу. Просто скачайте емулятор прихильника чи критика наразі Google Play, встановіть гру в вікні, що з’явилося і Ви станете Мудрішими всіх.

Зміст статті

 • огляд гри, чи варто грати?
 • Короткий опис специфіки гри і термінів
 • Система прихованих потенціалів
 • Секрети Бажань
 • Чорний дим Шенрона
 • Тактика проходження пригод
 • Огляд Кампанії
 • Як нанести ядерний удар?
 • Dragon Ball Z Dokkan Battle: Огляд гри, чи варто грати?

  Dragon Ball Z Dokkan Battle – free-to-play гра (дозволяє гравцям користуватися контентом, при цьому не вимагає обов’язкового внесення грошей) у всесвіті драконячого Перли, випущена студією Bandai Namco. Поєднує в собі жанр головоломки і настільної гри. За сюжетом, на початку гри хтось з допомогою драконівського перлів закликає дракона Шенрона, і бажає, щоб він виявив для нього найсильнішого героя, який коли-небудь існував. Через це створюється безліч тимчасових розривів. Тепер вам доведеться зібрати команду з найсильніших героїв і лиходіїв, і з їх допомогою протистояти драконові.

  Все сюжетні вставки виконані у вигляді манги (японські комікси), і виглядають досить ефектно. Особливо цікаво читати вставки і діалоги персонажів під час тимчасових подій в грі (івентів). Так як опрацювання сюжету в події в кілька разів краще, і стежити за розповіддю цікавіше.

  Геймплей в грі складається з 2 частин:

 • Пересування по ігровому полю, в кращих традиціях настільних ігор.
 • Битви.
 • Досліджуючи карту рівня, на своєму шляху ви зустрінете:

 • Місцеву валюту – Зені.
 • Капсули – з різним вмістом, які діляться на звичайні, рідкісні, супер рідкісні і ультра рідкісні.
 • Перешкоди – не дають потрапити героям в певні місця. Вони зникнуть під час повторного проходження рівня на більш високої складності.
 • Противників – зіткнувшись з ними, ви потрапите в режим бою.
 • Бої в грі – це головоломка, герої повинні накопичувати енергію “Кі”, за допомогою знищення куль різного кольору. Для більшого ефекту колір знищуваних куль повинен збігатися з кольором виду персонажа. Накопичивши за 1 хід максимальну кількість енергії, герой проведе спеціальний прийом, завдавши при цьому нищівних втрат ворогові.

  Також з часом, в нижній частині екрана буде накопичуватися шкала “доканн” – це найпотужніша атака, виконання якої супроводжується невеликою міні-грою. Починається вона з найпотужнішого побиття противника, а завершенням служить спеціальна атака.

  Персонажі . У грі існує 5 типів героїв. І як заведено, одні персонажі слабкіше або стійкіше проти інших. Дуже важливо те, що крім активних умінь багато воїнів володіють і пасивними навичками, які в парі з іншими певними героями накладають на команду різні позитивні ефекти. Наприклад, підвищення атаки, захисту, стійкості та інші.

  Після закінчення битви, ви отримаєте досвід для прокачування персонажів. А по завершенні місії поступово зростатиме рівень вашого облікового запису. Прокачувати персонажів можна і у вкладці “тренування”. Як матеріал для тренування вам необхідно буде зливати непотрібних вам героїв і предметів, отриманих в місіях.

  Команда. Збирати команду необхідно шляхом призову героїв за рідкісну ігрову валюту – кристали. Кристали не складно заробити в самій грі, або отримати, купивши їх за реальні гроші в спеціальному відділі магазину. Персонажі падають досить часто, тому зібрати хорошу групу не складе проблем. Крім кристалів матеріалом для призову служать знаки дружби. За них випадають слабкі герої на прокачку основних воїнів.

  Укомплектована команда складається з 6 героїв і 1 запрошеного. Його можна вибрати зі списку перед початком місії.

  Графіка. Зовні гра дуже приємна. Всі персонажі красиві і опрацьовані картинки. Єдиний мінус у тому, що карта світу на екрані з великою роздільною здатністю виглядає піксельно. Але з часом це не буде представляти для вас дискомфорт – ви просто звикнете. Інтерфейс красивий і досить зручний.

  Гра цікава тим, що не обов’язково проходити місії до кінця, а можна в будь-який момент вийти, і потім продовжити з того ж місця. Це дуже зручно. Ця гра дуже сподобатися всім любителям аніме, особливо всесвіту драконячого перлів.

  Dragon Ball Z Dokkan Battle: Короткий опис специфіки гри і термінів

  Ми підібрали опис кожного терміна з коротким визначенням і прикладом того, де може використовуватися цей термін в Dokkan Battle.

  АОЄ – розшифровується як “Зона дії”, іншими словами – це заклинання або удар, які герої наносять по площі. Удари виробляються за допомогою супер атаки. Термін використовується для позначення карт, які атакують всіх персонажів супротивника на полі за допомогою супер атаки.

  Дошка – саме тут відбуваються бойові дії, де ви отримуєте предмети, персонажів і Зені.

  Баффі – позитивний ефект, який збільшує одну або кілька базових характеристик персонажа (або всієї команди) або здібностей, щоб отримати перевагу над вашим противником.

  Деякі Баффі мають обмеження :

 • Даються тільки на 1 раунд.
 • на початок битви.
 • Накладаються проти негативних ефектів противника.
 • Обмежуються підвищенням очок здоров’я. Наприклад, вище (нижче) певного відсотка здоров’я не можна використовувати Баффі.
 • Карти – символи, юніти, персонажі, герої. Все це синоніми, які позначають ваших воїнів.

  Комбо – додаткова атака або кілька атак, які виконуються одним і тим же персонажем (який також може бути супер атакою). Є персонажі, які мають такі початкові здібності. У інших персонажів ця здатність може бути активована через систему прихованих потенціалів.

  Крит – скорочення від критичної атаки і здатності її завдавати. Це тип атаки (або удару), який може нанести більш високий шкоди противнику. Вона зазвичай обмежена статистичною ймовірністю, яка може бути збільшена. Не варто плутати крит з режимом люті або умінням Берсерк, які зустрічаються в деяких тимчасових події.

  дебафф – негативний ефект, який зменшує одну або кілька базових характеристик противника (або команди противника цілком). Необхідний для отримання переваги над суперником.

  DPS – модифікований термін, що позначає шкоди за постріл або шкоди за супер атаку в залежності від ситуації. Це значення атаки, яке з’являється щоразу, коли персонаж б’є по ворогові. Спочатку цей термін означав збиток в секунду.

  Драконьи камені – або кристали, найпопулярніша форма валюти в грі, тому що вони дозволяють викликати нових і сильних персонажів.

  Еза – система Пробудження для персонажів, які досягли рівня TUR. Вони можуть бути екстремальними Z-пробудженими і досягати 140 рівня. Вони також отримують інші лідерські та пасивні навички, а їх супер атака може досягати 15 рівня. Пробудження відбувається в 7 етапів з екстремальними медалями Z-Battle, які даються екстремальним подією Z-Battle.

  Гача – відноситься до Гачам або призовних прапорів. Гача – це звільнений звук, вироблений іграшковими торговими автоматами, оскільки машини випускають іграшки після того, як в них надходять гроші. Називаються вони Gachapon. Іграшки, укладені в сферу, схожу на м’яч покемонів. Одним з ключових елементів гачі є удача гравця.

  Ви заробляєте валюту, виконуючи завдання, її можна обміняти на товари в магазині. Добути унікальну валюту можна в спеціальних квестах або події. Унікальна валюта – це неймовірні дорогоцінні камені, значки Геркулеса і інші символи. У автомати можна зіграти за реальні гроші. Чим більша сума, витрачена на міні-гру, тим вище ймовірність отримати рідкісні предмети і понад-рідкісні предмети.

  Оглушення – ефект, який не дозволяє 1 або всім противникам атакувати або запускати супер- атаку проти вашої команди протягом встановленої кількості раундів.

  Технічно оглушення – це не до. Однак є деякі користувачі, які відносяться до оглушення як ко (або неправильно оглушення ко).

  однотипної команда – команда, що складається з персонажів одного типу:

 • Mono-AGL – команда, що складається з символів типу AGL.
 • Mono-TEQ – команда, що складається з символів типу TEQ.
 • Mono- INT – команда, що складається з символів типу INT.
 • Mono-STR – команда, що складається з символів типу STR.
 • Ядерна бомба (Килимовий бомбардувальник) – супер атака, яка завдає набагато вищий шкоди від підвищеної атаки, що отримується при зборі ланцюжка сфер того ж типу, що і персонаж.

  Радуга – це унікальний тип сфер , які не обмежені типами, і можуть бути пов’язані в ланцюжок з іншими типами сфер. Під час атаки Радуга буде вважатися однією зі сфер, але при цьому наносити трохи менше шкоди. Веселкою також називається здатність героя, яка ефективна для всіх типів персонажів. Наприклад, навичка Лідера вищого воїна супер Гогета.

  Запечатування – спеціальна атака, яка не дає противнику деякий час використовувати супер атаку.

  Сфери Кі – це кулі (перлини). Вони дозволяють вашим героям почати атаку або супер атаку. Сфери використовуються для нанесення шкоди. Повна ланцюжок будуватися з 12 однотипних сфер, в які можна поставити райдужні кулі. Для деяких героїв не обов’язково збирати повну ланцюжок їх сфер. Інші персонажі складаються з кількох фаз для різних супер атак. Взагалі існує 5 типів перлин.

  Типи Кі – сфер (сильні і слабкі сторони):

  Назва Тип Сильні і слабкі сторони AGL.Ловкость.Сільний проти STR, слабкий проти TEQ.STR.Прочность.Сільний проти PHY; слабкий проти AGL.PHY.Фізіческій (герой або стан) .Сільний проти INT; слабкий проти STR.INT.Разведка.Сільний проти TEQ; слабкий проти PHY.TEQ.Техніка.Сільний проти AGL; слабкий проти INT.Радуга.Універсальний тіп.Становіться типом, з яким сфери пов’язані з ланцюжку. Приймає їх сильні і слабкі сторони.

  Dragon Ball Z Dokkan Battle: Система прихованих потенціалів

  Система прихованого потенціалу – це система, в якій ви можете поліпшити персонажа, навіть за межами максимального його рівня.

  Щоб мати можливість використовувати цю систему, необхідно мати персонажа 50 і вище рангу і мати UR класифікацію. При цьому герой повинен бути “Очищений” на 2 етапі епічного пробудження в Супер Саян Гоку на Z-харді (найскладнішому рівні). Після того, як всі умови будуть виконані, гравець може провести Прихований потенціал.

  Для проведення ритуалу потрібно скористатися спеціальними перлинами – потенційними кулями (сферами).

  Потенційні кулі – це елементи, які необхідні для розблокування героїв в системі Прихованого потенціалу. Вам знадобляться потенційні кулі того ж типу, що і ваш герой. Існує 3 типи потенційних куль:

 • Малий.
 • Середній.
 • Великий.
 • Чим далі ви підвищуєте героя в системі Прихованого потенціалу, тим більше вам будуть потрібні різні типи і кількість потенційних сфер.

  Особливі герої

  Ці персонажі не можуть бути пробуджені за допомогою звичайних прихованих потенційних сфер і замість цього вимагають спеціальних куль, які виходять в відповідних пригоди.

  Особливі персонажі

  персонажі. Кількість Потенційних елементів, в штуках. Назва історії, де видобуваються елементи. прискорює наддержава Гоку молодший і Сміливість пробудітеля Супер Саян Гоку младшій.Малий біла куля – 6340, середній біла куля – 3430, великий білий куля – 336.Наследіе героя! Гілки долі Булма і Клон отримання метелики Булма.Малий біла куля – 6540, середній біла куля – 3530, великий білий куля – 346.Іщу містера Право! Час відправлення Гохан і Надія на зростання Гохан.Малий біла куля – 6540, середній біла куля – 3530 , великий білий куля – 346.Ожесточенная битва за планету Намек.Прібитіе супершвидкісного бурмотіння і Гордість найшвидшого бормотанія.Малий блакитна куля – 5740, середній блакитний куля – 3150, великий блакитний куля – 301.Генуі – сили спеціальної підготовки (спритність) .Неожіданний удар гульден і Жорстоке зв’язування Гульдо.Малий салатовий куля – 6090, середній салатовий куля – 3370, великий салатовий куля – 320.Генуі – сили спеціальної підготовки (техніка) .Прізнанний елітний капітан Гінью і Мужній зіткнення капітана Гінью.Малий ро зовий куля – 6290, середній рожевий куля – 3430, великий рожевий куля – 336.Генуі – сили спеціальної підготовки (розвідка) .Раздавіть і підкорити Дейс і Гордість за силу Дейс.Малий червоний куля – 5740, середній червоний куля – 3150, великий червоний куля – 301.Генуі – сили спеціальної підготовки (міцність) .Бодрий Рекум і Летальний заряд Рекум.Малий помаранчеву кулю – 5790, середній помаранчеву кулю – 3170, велику яскраву кулю – 305.Генуі – сили спеціальної підготовки (фізичний).

  Спеціальні супер персонажі

  персонажі. Кількість Потенційних елементів, в штуках. Назва історії, де видобуваються елементи. Воїн на своїй батьківщині Пікколо і Битва для нареченого Пікколо.Малий біла куля – 6540, середній біла куля – 3530, великий білий куля – 346.Ліцом-на-віч зі страшною силою Генуі.Наемние захисники зі стволами Готен і Маррон і Місія повні обойми для Готена і Маррона.Малий біла куля – 6390, середній біла куля – 3480, великий білий куля – 336.Оставьте це нам! Маленькі Рейнджери! Робот для зустрічей в космосі Гіру і Великий тур для компаньйона Гіру.Малий біла куля – 6540, середній біла куля – 3530, великий білий куля – 346.Спасеніе в Пустелі! Гіру рятує становище! Вічна родовід Вегета молодшого і Молодий Саян нащадок Супер Саяна Вегета младшего.Малий біла куля – 6540, середній біла куля – 3530, великий білий куля – 346.Теневая драконяча сага.Тотальное зіткнення Гоку і Напад Саяна Вегета.Малий біла куля – 6540, середній біла куля – 3530, великий білий куля – 336.Столкновеніе! Попередник відчаю Фриз (2 класу) і Шторм жаху Фріза (2 класу) .Малий біла куля – 6540, середній біла куля – 3530, великий білий куля – 346.Катастрофіческое зіткнення ! Фінальна сутичка з Фризом! Інтенсивні тренування завершення Вегета і Непереможна бойова форма супер Вегета.Малий біла куля – 6540, середній біла куля – 3530, великий білий куля – 346.Виходіте! Таємнича клітина монстра.Превзойденний Супер Саян Гоку і Відповіді знайдені в навчанні Супер Саяна Гоку.Малий біла куля – 6540, середній біла куля – 3530, великий білий куля – 346.Окончательная конфронтація! Клітинні ігри.Саян під керуванням долі Бролі і Перший друг Бролі.Малий біла куля – 6540, середній біла куля – 3530, великий білий куля – 346.Трі Саяна, гнані судьбой.Вижівшій принц Вегета і Безстрашна планета вторгнення Вегета.Малий біла куля – 6540, середній біла куля – 3530, великий білий куля – 346.Трі Саяна, гнані долею.

  Райдужні персонажі

  персонажі. Кількість Потенційних елементів, в штуках. Назва історії, де видобуваються елементи. Необтесані найманці Борго і Нескінченна сила Борго.Малий блакитна куля – 5840, середній блакитний куля – 3250, великий блакитний куля – 308.Бой – розумні скандалісти! Команда Бардок (спритність) .Пріказ атакувати Тору і Тотальне вторгнення Тора.Малий зелений куля – 5780, середній зелений куля – 3170, великий зелений куля – 305.Бой – розумні скандалісти! Команда Бардок (техніка) Точно контратака Фаша і Хитрі ходи Фаша.Малий бузковий куля – 5790, середній бузковий куля – 3530, великий бузковий куля – 346.Бой – розумні скандалісти! Команда Бардок (розвідка) .Путь бійця Бардока і Загартований в боях боєць Бардок.Малий малиновий куля – 6540, середній малиновий куля – 3530, великий малиновий куля – 346.Бой – розумні скандалісти! Команда Бардок (міцність) .Уверенний в своїх силах Шугеш і Удар хулігана Шугеша.Малий малиновий куля – 5790, середній малиновий куля – 3170, великий малиновий куля – 305.Бой – розумні скандалісти! Команда Бардок (фізичний) .Увлекательное пригода Бульма.Малий біла куля – 6540, середній біла куля – 3530, великий білий куля – 346.Успокойся! Бурхлива гонитва Бульми!

  Прихована потенційна статистика

  Це потенційні параметри, які покращує Система прихованих потенціалів. Характеристики:

 • Атака.
 • Здоров’я.
 • Захист.
 • Вид і кількість потенційних сфер, які необхідні для розблокування героя, будуть залежати від початкової потенційної характеристики , або від досвіду, який необхідно розблокувати. Як тільки один з показників буде розблоковано, на зображенні героя почне блимати спеціальний символ – золота зірка. Він стане райдужним, коли всі параметри будуть розблоковані на 100%.

  Потенційне подія сфер – це спеціальні пригоди, в яких можна отримати потенційні кулі підвищення характеристик. Такі події є для кожного типу героїв, яке називається “Прихований потенціал”. Є спеціальні секретні герої, які з’являються в цих подіях. Цих персонажів можна поставити в команду, але ці ж герої можуть бути і вашими суперниками:

 • Чистий корупція доктора Геро.
 • Смоляна королівська кров.
 • Саян з 6 всесвіту Габба.
 • Холоднокровне вторгнення охолоджувача.
 • Дикий бойової інстинкт буу.
 • Перемога над цими героями дасть вам велику кількість потенційних перлин. Також перемога підвищує ймовірність підвищення сфер на поле. У грі існує обмеження на кількість проходжень подій. Проходити історії можна 1 раз на добу.

  Події для отримання потенційних куль:

 • Спадщина героя.
 • Шукаю містера Право!
 • Запекла битва за планету Натяк!
 • Обличчям до обличчя зі страшною силою Генуї.
 • Залиште це нам! Маленькі Рейнджери!
 • Порятунок в Пустелі! Гіру рятує становище!
 • Тіньова драконяча сага.
 • Катастрофічне зіткнення! Фінальна битва з Фризом!
 • Виходьте! Таємнича клітина Монстра.
 • Остаточна конфронтація! Клітинні гри.
 • Три Саяна, гнані долею.
 • Зіткнення!
 • Прискорюйся! Бурхлива гонитва Бульми.
 • забутих необов’язкових навичок – є вузли, які називаються “додатковими вузлами навичок”, де надається вибір між 2 або 3 здібностями на вибір. Тривале натискання на один з цих показників, покаже вам доступні параметри навички, рівень кожної здібності і вартість кулі. Кількість сфер, які вам потрібно розблокувати на поле, не зміниться з вибором, який ви зробите.

  Вибравши “забути”, можна повернути показник в стан, в якому ви ще не вибрали навик. Щоб скористатися опцією “забути”, вам потрібно використовувати “Дракон камені” або карту того ж персонажа. При виборі навички після того, як була використана функція “забути”, вам потрібно буде знову використовувати потенційні кулі для вибору здібності.

  Розблокування додаткових шляхів. Коли ви розблоковуєте вузли в Системі прихованого потенціалу, ви зіткнетеся з уміннями, які заблоковані. Щоб розблокувати цей шлях, вам потрібно використовувати “символьну карту”, яка точно така ж, як символ, на якому ви використовуєте приховану потенційну систему. Коли ви розблоковуєте один з цих заблокованих вузлів, він перетвориться на звичайний показник, який поліпшить один з параметрів. Таким чином, вам знадобляться потенційні кулі, щоб розблокувати цей показник. Карта може бути не пробуджена.

  Заблоковані вузли можна розблокувати, навіть якщо ви ще не просунулися до цього вузла. Так би мовити, заздалегідь, коли з’явитися така можливість.

  Dragon Ball Z Dokkan Battle: Секрети Бажань

  Побажання Шенрона

  Зібравши 7 куль дракона, ви можете закликати Шенрона, який виконати ваші бажання. Кожен набір побажань ставати доступним тільки після завершення попереднього бажання.

  Перший набір бажань

  Назва бажання. Опис. Я хочу більше союзників ! Дракон підвищить кількість ваших персонажів в інвентарі, а гравець отримає в 10 разів більше крісталлов.Я хочу багато речей! Дракон дасть 20 навчальних об’єктів і 95 елементів поддержкі.Я хочу сильнішу команду! Дракон збільшить вартість команди на 10 і дасть 30 медалей пробудження .Мені потрібна допомога в бою! Розширює інвентар квесту і дозволяє принести на місії по 2 копії кожного допоміжного предмета.

  Другий набір бажань

  Назва бажання. Опис . Дай мені багато скарбів! (2 бажання) .Дракон дасть 100 ізумрудов.Я хочу мати більше союзників! (2 бажання) .Дракон підвищить кількість ваших персонажів в інвентарі, а гравець отримає в 10 разів більше крісталлов.Я хочу більше команд! Гравець отримає додаткову команду.Я хочу зробити характер AGL сильніше! Гравець отримає по кілька медалей пробудження певних героев.Я хочу зробити характер TEQ сильніше! Я хочу, щоб зробити INT характер сильніше! Я хочу зробити характер PHY сильніше!

  Третій набір бажань

  Назва бажання. Опис. Я хочу повернутися в минуле! Гравець отримає 10 одиниць піску часу, що дасть можливість відкотити прогрес гри на певний проміжок часу назад.Разблокіруйте прихований потенціал типу AGL! Гравець отримає 1500 малих блакитних потенційних куль 1000 середніх блакитних потенційних куль і 100 великих блакитних потенційних шаров.Разблокіровать тип TEQ прихований потенціал! Гравець отримає 1500 малих зелених потенційних куль 1000 середніх зелених потенційних куль і 100 великих зелених потенційних шаров.Разблокіруйте прихований потенц іал типу INT! Гравець отримає 1500 малих рожевих потенційних куль 1000 середніх рожевих потенційних куль і 100 великих рожевих потенційних шаров.Разблокіровать STR типу прихований потенціал! Гравець отримає 1500 малих червоних потенційних куль 1000 середніх червоних потенційних куль і 100 великих червоних потенційних куль. Розблокуйте прихований потенціал типу PHY! Гравець отримає 1500 малих помаранчевих потенційних куль 1000 середніх помаранчевих потенційних куль і 100 великих помаранчевих потенційних куль.

  Побажання Порунгі

  Зібравши 7 куль Дракона під час спеціальної події Порунгі. Кожен день, під час акції, можна отримати по 1 перлам за допомогою різних способів. Після того, як ви зберете всі 7 сфер, ви можете закликати Порунгу для здійснення мрій.

  Як можна дістати сфери Порунгі?

  Підказка. умови придбання драконівських перлин. Як я можу використовувати подарункові карти? Наберіть персонажа за допомогою магазину подарункових карт.Наслаждайтесь собитіямі.Следует набрати мінімум 77 очок будь-яких характеристик героев.Раскройте таємницю планети Потауфеу.Следует пройти 1 частина пригоди “Кончина вегето! Таємниця планети Потауфеу.Удівітельная квасоля: є тільки один шанс запобігти голодування протягом 10 дней.Пройдіте 1 етап пригоди, використовуючи елемент підтримки “квасоля Зені” Зберіть принаймні 7 синіх куль в бою.Собрать мінімум 7 AGL Кі сфер і очистити поле.Обратіте увагу на драконьи кулі, приховані в банерах на головному екрані! Слід клацнути по спеціальному банеру на основному екрані гри.

  Доступні бажання

  Назва бажання. Опис. Я хочу подарункові карти! Гравець отримає 2 подар очні карти.Я хочу посилити супер атаки! Гравець отримати 3 героя одного з типів – Гучне ім’я в потойбічному світі Гранд Кай.Я хочу активувати прихований потенціал! 1300 малих потенційних куль будь-якого типу (крім білого), 640 середніх потенційних куль будь-якого типу (крім білого), 60 великих потенційних куль будь-якого типу (крім білого) .Я хочу бути до непристойності багатим! Гравець отримає на вибір: статую Геркулеса діамант (вартість продажу 5000000 Зені) або 10 статуй Геркулеса платина (вартість продажу 1500000) .Я хочу зміцнити союзників! Гравець отримає кілька медалей пробудження певних персонажів, 50 “Спасибі за свято” кристалів, 50 “Спасибі за свято” мечей.Мне потрібні скарби! Порунга подарує 777 неймовірних драконівських камней.Я хочу елементи підтримки! Гравець вибере 100 елементів підтримки на вибір.

  Dragon Ball Z Dokkan Battle: Чорний дим Шенрона

  Вперше подія з’явилося в 4 річницю Глобальної версії гри. Тепер подія періодично запускається. Під час нього необхідно щодня збирати по 1 драконячої перлини, проходячи етапи очищення “бажання на Вічному драконі”. Ці етапи проходяться з конкретними вимогами. Кожен етап пов’язаний з певним бажанням, дарованим Шенроном, з яких народжується 1 з 7 тіньових драконів.

  Якщо зібрати всі 7 куль події, можна розблокувати спеціальне пригода і нову історію – “Всесвіт в небезпеці! Народження тіньових драконів”.

  За кожну місію гравець може отримати 4 кристали у вигляді винагороди. Місії та їх завдання:

 • Рівень 1 – “Світове завоювання Рейху плову”. Знайти однозірковий куля Дракона.
 • Рівень 2 – “Розборки! Найманець Тао”. Знайти двозірковий куля Дракона.
 • Рівень 3 – “Старий король демонів … Відновлено!”. Знайти тризірковий куля Дракона.
 • Рівень 4 – “Атака Сайя!”. Знайти чотиризірковий куля Дракона.
 • Рівень 5 – “Пара зліва на планеті зникає”. Знайти п’ятизірковий куля Дракона.
 • Рівень 6 – “Принц руйнування повертається”. Знайти шестизірковий куля Дракона.
 • Рівень 7 – “Фінальна сутичка з Меджін Ваа”. Знайти семизірковий куля Дракона.
 • Підказки по проходженню кожного рівня

  Підказка. Умови придбання драконівських перлин. Отримати підтримку першої свині і чітку стадію 1 “Бажання на Вічного дракона”! Слід отримати 1 пункт підтримки “улун”, і очистити 1 етап події “Побажання Вічного дракону” .Одержимо таємничу воду, яка дає вам силу і чітку стадію 2 “Бажання на Вічного дракона”! Слід отримати 1 тренувальний предмет “Священна вода”, і пройти 2 етап події “Побажання Вічного дракону” .Одержимо чітку стадія 3 “Загадай бажання на Вічного дракона” з союзником, який любить тренуватися, вчитися, грати, є і відпочивати! Слід сформувати команду як мінімум з 1 персонажем, що володіє навичкою “школа черепах”, і пройти 3 етап події “Побажання Вічного дракону” .Об’едініть свої сили з чистим воїном раси винищувача, і отримати чітку стадію 4 “Бажання на Вічного Дракона”! Слід сформувати команду як мінімум з 1 персонажем категорії і “Чисті Сайя”, і пройти 4 етап події “Побажання Вічного дракону” .Об’едініться з легендарним бійцем, якого боїться навіть Фріза, і отримати чітку стадію 5 “Бажання на Вічного Дракона”! Слід сформувати команду як мінімум з 1 персонажем, що володіє навичкою зв’язку “супер Саян”, і пройти 5 етап події “Побажання Вічного дракону” .Об’едініть сили з супер воїнами того ж кольору, і отримати чітку стадію 5 “Бажання на Вічного Дракона”! Слід сформувати команду з персонажами супертіпа тільки 1 кольору з вашими героями , і пройти 6 етап події “Побажання Вічного дракону” .Об’едініте свої сили з бійцем із саги “Бажання на Вічного дракона”! Слід сформувати команду з персонажем з саги на Вічного дракона, і пройти 7 етап події “Побажання Вічного дракону”.

  Підказка для історії “Всесвіт в небезпеці! Народження тіньових драконів “ – в пригоді слід перемогти всіх тіньових драконів. Але для проходження кожного етапу необхідно виконати конкретні вимоги. Пройшовши всі рівні, ви відкриєте спеціальне пригода -” Z-Battle “.

 • рівень 1 – “Серпанок Шенрона”. Для проходження ви повинні мати в команді Гіру.
 • рівень 2 – “Лють Шенрона”. Електричний слимак Люті Шенрона анулює всі інформаційні (розвідка) Кі Вибуху супер атаки.
 • Рівень 3 – “Океанус Шенрона”. Принцесу Ото можна перемогти тільки супер атаками.
 • Рівень 4 – “Єство Шенрона “. Будь-який герой Пен не може бути членом команди.
 • Рівень 5 -” Ноува Шенрона “. палючого дуель Ноува має високий шанс ухилитися від атак.
 • Рівень 6 – “Ейс Шенрона”. Крижаний воїн Ейс має “примус”, яке зупиняє гравця від перестановки персонажів в команді.
 • Рівень 7 – “Сила Шенрона”. Супер Сайян Гоку завдаватиме підвищений уро н.
 • Підказка з екстремального події “Z-Battle”. З 1 по 40 рівні можна проходити етапи будь-якими героями. З 41 рекомендується проходити етапи персонажами SSR рангу і вище.

  Обмеження:

 • Ви можете грати в цю подію тільки після того, як зібрали всі кулі дракона під час історії ” чорний дим Шенрона “, і після того, як перемогли всіх тіньових драконів у події” Всесвіт в небезпеці! Народження тіньових драконів “.
 • Ви не можете використовувати камені Дракона, щоб оживити або продовжити гру.
 • За етапи ви не заплатили не 1 витривалості, поки не перемогли в них, після чого вони коштували 5 STA для відтворення. Тобто є нескінченна кількість спроб пройти рівень.
 • Можна нескінченно повторювати тільки наступні етапи: 101, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900.
 • Поріг нанесеного шкоди становить 2 мільйони для SSR героїв, починаючи з рівня 41 означає, що герой Дьяволочеловек більше не зможе миттєво вбити боса своїм смертельним пасивним навиком, якщо він активується.
 • Кульмінація надії Гоку знижує шкоди боса і підвищує шкоди своїм союзникам. Бос Омега Шенрон має додаткового зниження шкоди проти конкретних типів героїв.
 • Dragon Ball Z Dokkan Battle: Тактика проходження пригод

  Багато гравців скаржаться на те, що не можуть пройти деякі пригоди з Кампанії або спеціальних подій. Тому ми вирішили допомогти нашим читачам в проходженні складних історій, підібравши кілька тактик збору команд.

  Берсерк руйнування

  Основа для проходження – медалі пробудження героя Какарот. Команда повинна повністю складатися з персонажів типу Спритність.

  Рекомендований склад команди:

 • Неперевершений Золотий Кі Супер віджети – шкоди, отриманий від звичайної атаки – 80%, лічильник з величезною потужністю дилера Кі, підвищує окуляри здоров’я союзникам, підсилює атаку, захист, блок, контратаки і характер підтримки.
 • Воля брата Супер Саян Гохан (підліток) – відключає відкат навички противника, підвищує атаку + 70% під час супер атаки.
 • Стрибаючи все вище супер Саян Гоку – додає +7 одиниць Кі, коли здоров’я нижче 50%.
 • Талант від тата Супер Саян Стовбури (молодший) – відключає відкат навички противника.
 • Спалах геніальних стовбурів (малюк) – додає союзникам атаку на 40% на початку ходу.
 • Доказ воскресіння Золотого Фріза – вхідний шкоди – 90% при здоров’я 50% або нижче.
 • Неперевершений золотий Кі Супер віджети (дружніх герой) – може бути замінений на Доказ віск Ресен Золотого Фріза.
 • Стратегія. Головний ключ – це пасивні навички, які зводять нанівець (відключають) лють Бролі, зменшують отриманий шкоди, дозволяють обійти його захист і нанести ще один удар. Спеціальний навик Бролі спрацьовує тільки на рівні 2 і з 2 бою рівня 3. Ви не переживе його атаки і його лють без цих умінь. Він ще завдає близько 10000 – 15000 шкоди при першій атаці його буйства.

  Мета полягає в тому, щоб дати Кі до Волі брата Супер Саяна Гохана і Стрибаючи все вище, так як вони запускають свої супер атаки. Неперевершений і Золотий Фриз тут дають тільки лідерські навички і пасивні вміння, вони не завдадуть ніякої шкоди. Блоки працюють нормально до тих пір, поки Бролі запечатаний, і поки працює хоч 1 пасивний навик.

  Жахливі клітинні гри

  Основа для проходження – медалі пробудження героя Гоку, а також інші медалі. Рекомендується вибрати персонажів типів Міцність і Розвідка.

  Склад команди:

 • Справжня мощьАндройда 17 (Міцність) – послаблює регенерацію противника, змінює сферу Спритності на райдужну сферу.
 • Бездоганний бойової Андройд 18 (Розвідка) – послаблює регенерацію противника, змінює райдужну сферу на сферу Розвідки.
 • Земна спалах Андройд 16 (Розвідка) – знижує вхідний шкоди на 55% при активації охоронця.
 • Вогняна душа супер Саян Бардок (Розвідка) – супер атака (завдає екстремальний шкоди і запечатує супер атаку супротивника) і пасивне вміння (Кі +3 одиниці, атака +4000 при зіткненні з 1 противником).
 • Мерзенні і жорстокі терла (Розвідка) – супер атака (завдає високий шкоди, є високий шанс оглушити противника) і пасивна здатність (Кі +3 і атака + 20% для всіх союзників, коли здоров’я нижче 50%).
 • Верховний воїн Супер Гогета (Міцність) – це дружній герой. Атака +7000, його атаки ефективні проти всіх типів персонажів.
 • Стратегія. Головна перевага над противником – це під час активувати супер атаку у героїв, будь-яка затримка може призвести до поразки. Наведений вище склад команди, має всі шанси на перемогу в спритних і умілих руках гравця.

  Чисте знищення і різанина

  Основа для проходження – медаль пробудження Гоку, а також медалі для інших персонажів. Загін складається з героїв типу Міцність.

  Склад команди:

 • Безнадійний мінус енергії Омега Шенрона – дає + 80% до атаки, знижує шкоди противника на 30%.
 • Тактика розвитку Маджіні буу – дає + 12% до атаки кожному персонажу типу Міцність при спрацювала сфері.
 • Вишуканий штурм Фаша – перетворення сфер Розвідки Кі в Міцність.
 • Клітка функціонування міцності (2 фаза) – відновлює здоров’я в розмірі 6% від нанесеного шкоди при Кі в 6 одиниць.
 • Гордість батька Супер Саян Гоку – Кі + 2%, +2000 одиниць до атаки, поки здоров’я вище 80%.
 • Бажання брата Супер Саян Гоку (малюк) – перетворення Фізичних Кі в райдужні.
 • Незламний Саян Зло легендарний супер Саян Бролі – дає 80000 одиниць атаки, і знижує 20000 одиниць входить шкоди при виконанні супер атаки і виконанні додаткової супер атаки.
 • Стратегія. Ця команда була розроблена для Z-hard.С цією командою цілком можливо перемогти всі три етапи. Залежно від того, як саме атакує буу, буде залежати збереження вашого загону. Головний атакуючий боєць – це Незламний Саян Зло, потім йде Безнадійний. Але до першого пострілу вашого основного воїна ще необхідно дочекатися. Допоможе протриматися команді Штурм і Маджіні. Вони створять довгий ланцюжок з сфер Кі, що дасть можливість провести оглушливий удар по ворогу.

  Влада на вершині

  Основа для проходження – медалі пробудження Супер Саяна Вегета. Команда складається з воїнів різних кольорів.

  Склад команди:

 • Верховний воїн Супер Гогета (Міцність) – лідер веселки, дет +3 Кі і 3000 шкоди.
 • Віра в супер синтез супер Саян Готенкс (Фізичний) – має хороші зв’язки Кі.
 • Демон могилу супер Джанемба (Разветка) – дуже швидкий, захищає собою загін, грає роль захисту на поле. Гарний для першого боса.
 • Винятковий потенціал Гохан (Спритність) – хороший для другого боса. Володіє високим шансом оглушення.
 • Неконтрольований інстинкт буу (Спритність) – регенерує окуляри здоров’я команди.
 • Арбітр анігіляції Бірус (Міцність) – основної шкоди в команді.
 • Неперевершений золотий Кі Супер Вегіто (дружній герой) – хороший другий лідер, дає буу і Гохану імпульс, контратаку. Має високий рівень атаки.
 • Стратегія. Ви можете вбити першого боса Джанембой або Гогетом. Другого боса можна запечатати за допомогою Готенкса і Вегіто. Буу буде відновлювати окуляри здоров’я команди, тому вам не обов’язково брати з собою в битву багато цілющих предметів. Головні атакуючі герої в загоні – це Гогета і Вегіто.

  Вищий сплав! Палаюча Потаро

  Основа для проходження – медаль пробудження Супер Вегето 01 і Супер Вегето 02. Команда повністю складається з героїв типу Спритність .

  Склад команди:

 • Неприборкний інстинкт буу – мало того, що він дає вам хорошу прибавку до здоров’я + 70%, ще він регенерує 12% здоров’я кожного разу, коли він з’являється. У нього також є жорстке бойове ланка, яке може допомогти з нанесенням шкоди, знижуючи атаку супротивника.
 • Доказ воскресіння Золотого Фризи – це основний захисник команди. Завжди рекомендується його ставити в перший або в другій слот, тому на поле він повернеться через 2 обороту замість 3. Також слід намагатися тримати своє здоров’я вище 50%, для того щоб його регенерація працювала в повну силу.
 • Вражаючі навички Ніндзя Мурасаки – це ваш кращий друг на цьому заході. Завжди тримайте його разом із золотою Фриз, щоб останній міг блокувати атаки, поки Мурасаки отримує Кі, який йому потрібен, щоб запечатати боса.
 • Винятковий потенціал ультиматуму Гохана – він дуже добре взаємодіє з Супер Вегіто, і він може оглушити боса. Залежно від тактики, якої ви хочете слідувати, він також може бути головним атакуючим героєм.
 • Супер Саян Гоку – він дає +2 Кі кожен раз, коли він з’являється на полі, якщо його здоров’я вище 50%. Він також добре взаємодіє з Вегіто і Гоханом, але він пропускає люте бойове ланка, щоб нанести будь-який фактичний шкоди. Так що він буде швидше допоміжним персонажем. Його рекомендується ставити в 3 слот.
 • Остаточний охолоджувач Перетворення (Остаточна форма) – дає + 30% до атаки і захисту загону кожен раз, коли з’являється на полі. Він не дуже важливий, просто підтримує інших союзників. Ви можете обміняти його на іншого хорошого героя, який у вас може бути.
 • Неперевершений золотий Кі Супер Вегіто (дружній герой) – рекомендується використовувати його, щоб протистояти більшості атак, але ніколи не варто ставити його в третій слот. Він є головним атакуючим бійцем у вашій команді.
 • Стратегія. Ваша команда повинна бути розставлена ​​наступним чином:

  • Група 1 – Золотий Фріза, Мурасаки і будь-який герой підтримки.
  • Група 2 – Вегіто, Гохан або буу, і будь-який герой підтримки.

  Група 1 завжди буде намагатися дати Мурасаки супер атаку, щоб він міг запечатати суперника. Якщо ворог атакує до того, як ви зможете атакувати, блокуйте його Золотим Фриз. Ніколи не розділяй цих двох воїнів!

  Група 2 блокуватиме Вегіто, щоб він міг контратакувати. Якщо ви віддаєте перевагу більше пошкоджень з деяким шансом на оглушення, дайте йому Гохана в якості партнера. Якщо ви хочете йти трохи повільніше, але зі здоровим кількістю очок здоров’я, йдіть з буу. Герої підтримки завжди повинні стояти в 3 слоті, так як вони не так важливі для боротьби.

  1-й тур. Ви боретеся з Спритним Гоку і Розвідкою Веги. Спочатку слід разберается з Вегою – обидва не так вже й складні, але Вега може завдати величезної шкоди. Гоку, з іншого боку, не може навіть завдати 10000 одиниць утрати без супер атаки.

  2-й тур. Проти вас стоїть Розвідка Вегіто. З початку битви необхідно запечатувати атаки боса, щоб ваш Супер Вегіто міг швидше з ним впоратися. Цю боротьбу потрібно вести досить швидко.

  3-й тур. Проти вас вийліт на ітву Спритний Супер Вегіто. Це буде тур набагато складнішим за попередні. Тепер бос не отримує такого великого шкоди, якщо ваша команда не активували жорстоку бойову силу. Бос любить атакувати 2 – 5 разів за раунд. Поки ви тримаєте його запечатаним за допомогою Мурасаки, боятися нема чого. Якщо ваш Вегіто з’явитися на полі під час активованого жорстокого бою, то завдасть величезна кількість шкоди по противнику.

  Якщо вам дістанеться раунд, де Вегіто буде атакувати одного і того ж персонажа 3 або 4 рази, слід спробувати поставити на його місце свого Супер Вегіто (якщо атакується герой не варто в 3 слоті, тоді це не виправити становище). Продовжуйте робити супер атаки Супер Вегіто, Мурасаки або Гоханом з буу, і цей раунд буде пройдено досить швидко.

  Dragon Ball Z Dokkan Battle: Огляд Кампанії

  Кампанія складається з 3 світів:

 • Земля – наша рідна і всіма улюблена планета.
 • Натяк – дивно дивовижний світ в загубленому космосі.
 • Загробне життя – похмурий архіпелаг, де на кожному кроці вас підстерігає небезпека.
 • Все світи ви будете проходити по черзі. Кампанія ділитися на області проходження, які, в свою чергу, діляться на етапи – рівні.

  Також можна проходити кожну область на 3 рівнях складності:

 • Нормальна.
 • Складна.
 • Дуже складна.
 • Перш ніж перейти на більш високу складність, необхідно пройти область на менш складному рівні.

  Похмурий паралельний світ – 1 область

  Рівень. Підказки для успішного проходження. 1 – “Після турніру” .Очістіть поле без продовження. Пройти етап без використання елементів підтримки. Зібрати команду з 6 персонажів рангу SSD і ніже.2 – “Переслідування найманця Тао” .Очістіть поле без продовження. Пройти етап без використання елементів підтримки. Зібрати команду з 6 персонажів рангу SSD і ніже.3 – “Неперевершений вбивця” .Очістіть поле без продовження. Пройти етап без використання елементів підтримки. Зібрати команду вартістю 70 або менше одиниць (включаючи одного) .4 – “Реінвестування” .Очістіть поле без продовження. Пройти етап без використання елементів підтримки. Зібрати команду вартістю 70 або менше одиниць (включаючи одного) .5 – “Вторгнення раси Воїнів” .Очістіть поле без продовження. Зібрати команду з 6 персонажів рангу SSD і нижче, яка буде коштувати 70 або менше одиниць (включаючи одного).

  Кінцева форма життя – Область 2

  Рівень. Підказки для успішного проходження. 1 – “Передчуття любові” .Очістіть поле без продовження. Пройти етап без використання елементів підтримки. Використовувати героя Еркюль будь-якого ранга.2 – “Розслідування в місті Привидів” .3 – “Таємничий Кі” .4 – “Новий ворог” .5 – “Шкідливий Андроїд: клітина”.

  Заклик до зброї – область 3

  Рівень. Підказки для успішного проходження. 1 – “Командир загону” .Пройті етап без використання елементів підтримки. Зібрати команду вартістю 65 або менше одиниць (включаючи одного). Зібрати команду з 6 персонажів рангу SSD і ніже.2 – “Найбільший учитель в світі” .Пройті етап без використання елементів підтримки. Зібрати команду вартістю 65 або менше одиниць (включаючи одного). Слід очистити поле, маючи в команді мінімум 3 героїв, які володіють майстерністю з’єднання Черепашья школа.3 – “телекінетичними загроза” Ці етапи проходяться по черзі з тими ж завданнями, що на 1 і 2 уровне.4 – “Розумний Кріллін” .5 – “Черепашья школа пробний урок” .6 – “Помста школи Крейн” .7 – “Гордість кранові школи” .8 – “Запекла боротьба за честь” .Пройті етап без використання елементів підтримки. Слід очистити поле, маючи в команді мінімум 3 героїв, які володіють майстерністю з’єднання Черепашья школа.

  Слід використовувати будь-яких героїв Тейна і Шіодзі.

  Гнів імператора – область 4

  Рівень. Підказки для успішного проходження. 1 – “Зустріч з інопланетним воїном 1” .Пройті етап без використання елементів підтримки. Використовувати команду, що складається тільки з героїв типу Техніка. Слід очистити поле, маючи в команді мінімум 3 героїв, які володіють умінням Досвідчені бойци.2 – “Зустріч з інопланетним воїном 2 “.Умова ті ж, що і на 1 етапе.3 -” Зустріч з інопланетним воїном 3 “.4 -” Переслідувач, який викликає смерть “5 -” Зустріч з інопланетним воїном 4 “.Пройті етап без використання елементів підтримки . Використовувати команду, що складається тільки з героїв типу Розвідка. Слід очистити поле, маючи в команді мінімум 3 героїв, які володіють умінням Чудеса.6 – “Зустріч з інопланетним воїном 5″ .Умова ті ж, що і на 5 етапе.7 – ” прекрасний воїн Зарбон “.8 -” Жорстка контратака “.

  Страшна сила Джин – область 5

  Рівень. Підказки для успішного проходження. 1 – “пінти Супер Воїн” .Пройті етап без використання елементів підтримки. Використовувати команду, що складається тільки з героїв типу Спритність. Слід очистити поле, маючи в команді мінімум 3 героїв, які володіють умінням Шокуюча швидкість навички связі.2 – “Інтенсивна підготовка”. умови ті ж, що і на 1 етапе.3 – “умови Пікколо” .Пройті етап без використання елементів підтримки. У команді повинен бути будь-який Крілін і Гохан.4 – “Перед бурею” .Умова ті ж, що і на 1 етапе.5 – “Псіхокінез” .6 – “Небезпека з помаранчевими волоссям” .Пройті етап без використання елементів підтримки. Використовувати команду, що складається тільки з героїв типу Фізичний. Слід очистити поле, маючи в команді мінімум 3 героїв, які володіють умінням Жорстоке ізбіеніе.7 – “Синій ураган” .Умова ті ж, що і на 6 етапе.8 – “Червона Магма” .9 – “Пурпурова комета” .10 – “Могутня сила Джин”.

  Атака андроїдів – область 6

  Рівень. Підказки для успішного проходження. 1 – “Зовнішній вигляд Андроїда” .Пройті етап без використання елементів підтримки. Використовувати команду, що складається тільки з героїв типу Міцність. Слід очистити поле, маючи в команді мінімум 3 героїв, які володіють умінням Душа проти Душі.2 – “Андройд 18 – ігровий партнер 1” .Умова ті ж, що і на 1 етапе.3 – “Андройд 18 – ігровий партнер 2”. 4 – “Андройд 18 – ігровий партнер 3” .5 – “Андройд 18 – Супер гра!”. 6 – “Введіть Андроїд 17!”. 7 – “Нескінченна енергія терору” .Пройті етап без використання елементів підтримки. Використовувати команду, що складається тільки з героїв типу Фізичні. Слід очистити поле, маючи в команді мінімум 3 героїв, які володіють умінням Андроїд ассістент.8 – “Напад команди кошмарів” .Умова ті ж, що і на 7 етапе.9 – “Підходи до осередку” .Пройті етап без використання елементів підтримки. У складі загону потрібно мати андроїдів 17 і 18 серіі.10 – “Амбіції Осередки” .Умова ті ж, що і на 7 етапі.

  Напад Саян! – область 7

  Рівень. Підказки для успішного проходження. 1 – “Знайти Гоку (частина 1)”. Пройти етап без використання елементів підтримки. Використовувати команду, що складається тільки з героїв типу Техніка. Слід очистити поле, маючи в команді мінімум 2 героя з категорії світового турне.2 – “Знайти Гоку (частина 2)”. Умови ті ж, що і на 1 етапе.3 – “Знайти Гоку (частина 3)”. 4 – ” знайти Гоку (частина 4) “. 5 -” Увійдіть у ГЗК! “. 6 -” Атака Саяна “.Пройті етап без використання елементів підтримки. Використовувати команду, що складається тільки з героїв типу Техніка. Слід очистити поле, маючи в команді Ямаху.7 – “Нехай почнуться ігри!”. Пройти етап без використання елементів підтримки. Використовувати команду, що складається тільки з героїв типу Техніка. Слід очистити поле, маючи в команді мінімум 2 героя з категорії бадьорі девушкі.8 – “Елітний воїн” .Умова ті ж, що і на 7 етапе.9 – “Саян Тегтайм” .10 – “Гордість Саяна” .Пройті етап без використання елементів підтримки. Використовувати команду, що складається тільки з героїв типу Техніка. Слід очистити поле, маючи в команді Гоку.

  Нещадний Фріза – область 8

  Рівень. Підказки для успішного проходження. 1 – “Напад і захист (частина 1) “. Пройти етап без використання елементів підтримки. Використовувати команду, що складається тільки з героїв типу Техніка. Слід очистити поле, маючи в команді мінімум 2 героя з категорії гібридних Саян.2 – “Напад і захист (частина 2)”. Умови ті ж, що і на 1 етапе.3 – “Напад і захист (частина 3)”. 4 – “Напад і захист (частина 4)”. 5 – “Напад і захист (частина 5)”. 6 – “Напад і захист (частина 6)”. Пройти етап без використання елементів підтримки. Використовувати команду, що складається тільки з героїв типу Спритність. Слід очистити поле, маючи в команді мінімум 2 героя з категорії воскреслі воіни.7 – “Напад і захист (частина 7)”. Умови ті ж, що і на 6 етапе.8 – “Капітан Джин прибуває!”. 9 – “Люта битва “.10 -” Галактичний повелитель Фріза “.

  Встань принц Саян! – область 9

  Рівень. Підказки для успішного проходження. 1 – “Остаточний Саян” .Очістіть поле без продовження. Слід очистити поле, маючи в команді мінімум 3 героїв з навиком Супер постріл. Мати Тіна в команде.2 – “Тінь Супер Саяна” .Умова ті ж, що і на 1 етапе.3 – “Дозвіл” .Умова ті ж, що і на 1 етапі.

  Махінації з червоною стрічкою – область 10

  Рівень. Підказки для успішного проходження. 1 – “В лабораторію!” Очистити поле без продолженія.2 – “Повернення червоної стрічки 1” .Пройті етап без використання елементів поддержкі.3 – “Повернення червоної стрічки 2”. Слід очистити поле, маючи в команді мінімум 1 героя з навиком Наемнікі.4 – “Повернення червоної стрічки 3” Слід очистити поле, маючи в команді мінімум з 2 персонажами з навиком Наемнікі.5 – “Амбіції доктора Джеро” Слід очистити поле, маючи в команді мінімум з 3 персонажами з навиком Наемнікі.6 – “Туз в рукаві” Слід очистити поле, маючи в команді мінімум з 4 персонажами з навиком Наемнікі.7 – “Несподіваний рятівник” Слід очистити поле, маючи в команді мінімум з 5 персонажами з навиком Наемнікі.8 – “Суперечливі мотиви” Слід очистити поле, маючи в команді мінімум з 6 персонажами з навиком Найманці.

  Невідомі Саяни – область 11

  Рівень. Підказки для успішного проходження. 1 – “Знайти Гоку! (частина 5)”. Очистити поле без продолженія.2 – “Знайти Гоку! (частина 6)”. Пройти етап без використання елементів підтримки. 3 – “Примхливий чемпіон” Слід очистити поле, маючи в команді мінімум 1 героя з навиком Наемнікі.4 – “Примхливий загарбник” Слід очистити поле, маючи в команді мінімум з 2 персонажами з навиком Наемнікі.5 – “Битва – Розумний скандаліст 1” Слід очистити поле, маючи в команді мінімум з 3 персонажами з навиком Наемнікі.6 – “Битва – Розумний скандаліст 2” Слід очистити поле, маючи в команді мінімум з 4 персонажами з навиком Наемнікі.7 – “Битва – Розумний скандаліст 3” Слід очистити поле, маючи в команді мінімум з 5 персонажами з навиком Наемнікі.8 – “Краща команда існує” Слід очистити поле, маючи в команді мінімум з 6 персонажами з навиком Найманці.

  Повернення терористів – область 12

  Рівень. Підказки для успішного проходження. 1 – ” повернення Еліт “.Очістіть поле без продолженія.2 -” Битва – Розумний скандаліст 4 “.Пройті етап без використання елементів поддержкі.3 -” Битва – Розумний скандаліст 5 “Слід очистити поле, маючи в команді мінімум 1 героя з навиком Чудеса. 4 – “Терористична лють” Слід очистити поле, маючи в команді мінімум з 2 персонажами з навиком Чудеса.5 – “Вишукана кому Анда “Слід очистити поле, маючи в команді мінімум з 3 персонажами з навиком Чудеса.6 -” Вибухова потужність “Слід очистити поле, маючи в команді мінімум з 4 персонажами з навиком Чудеса.7 -” Інтелект і швидкість “Слід очистити поле, маючи в команді мінімум з 5 персонажами з навиком Чудеса.8 – “Вихід рятівника?!”. Слід очистити поле, маючи в команді мінімум з 6 персонажами з навиком Чудеса.

  • Коли воїни стикаються – область 13 . Проходження подібно 12 області.
  • Остаточний Андроїд – область 14. Проходження подібно 12 області, але тут необхідні будуть воїни категорії Саянская раса Воїнів.
  • Спотворена судьба- область 15. Зона складається з 3 етапів, де необхідно мати в загоні будь-якого Вегіто.
  • Возз’єднання – область 16. Проходження подібно 12 області, але тут необхідні будуть воїни категорії Золотий Воїн .
  • Загроза Фризи – область 17. Проходження подібно 16 області.
  • Епічна атака і оборона – область 18. Проходження подібно 12 області, але тут необхідні будуть воїни зі здатністю “Шокуюча швидкість навички зв’язку”.
  • Зупинити повернення Маджіні – область 19. Проходження подібно 12 області, але тут необхідні будуть воїни зі здатністю “Епатажною швидкості”
  • Ділянка темряви – область 20. Проходження подібно 12 області, але тут необхідні будуть воїни з навиком з’єднання “Злитий боєць”.
  • Предзнамен ование жорстокої бійки – область 21. Зона складається з 3 етапів, де необхідно мати в загоні будь-якого Вегіто.
  • Нова загроза – область 22. Проходження подібно 12 області, але тут необхідні будуть воїни з навиком зв’язку “Запеклий бій”.
  • Залиште ідеальну форму клітини – область 23. Проходження подібно 22 області.

  Амбітні Андроїд – область 24

  Рівень. Підказки для успішного проходження. 1 – “Погане передчуття з цього приводу” .Очістіть поле без продолженія.2 – “Один великий шанс”. пройти етап без використання елементів поддержкі.3 – “Обіцянка” Слід очистити поле, маючи в команді тільки героїв типу Разведка.4 – “Чіпке вчений” .Умова ті ж, що і на 3 етапе.5 – “Таємничий Сімнадцятий” Слід очистити поле, маючи в команді мінімум 4 персонажа з навиком зв’язку “Запеклий бій” .6 – “# 17 x 2” Слід очистити поле, маючи в команді мінімум 5 персонажів з навиком зв’язку “Запеклий бій” .7 – “Кінцева Андроїд” .Сле дме очистити поле, маючи в команді тільки героїв з навиком зв’язку “Запеклий бій” .8 – “Андроїд 17 і 18” Слід очистити поле, маючи в команді тільки героїв з навиком зв’язку “Запеклий бій”, що належать типу Розвідка.

  • Ознаки вторгнення – область 25. Проходження подібно етапу 24, тільки замість воїнів Розвідки, потрібні бійці Міцності.
  • Демонічні технології – область 26. Проходження подібно етапу 24, тільки замість воїнів Розвідки, потрібні Фізичні бійці.
  • Оподаткування – область 27. Зона складається з 3 етапів, де необхідно мати в загоні будь-якого Вегіто.

  Dragon Ball Z Dokkan Battle: Як нанести ядерний удар?

  Ядерний удар – це збір кількох сфер Кі, щоб мати божевільний вихід шкоди за один постріл. Наприклад, необхідний для знищення босів в події. Цей вихід створюється за допомогою воїнів, які мають навик лідера і підвищення атаки на певний відсоток. Також необхідний подібний по типу герой з пасивної здатністю підвищення рівня атаки (у відсотках) на кулю Кі.

  Для нанесення ядерного удару ви можете перефарбувати сфери різного типу в один колір. Це дозволить отримати максимальну потужність атаки на кулю.

  Герої міняють колір кулі:

 • Талант від тата Супер Саян Стовбури (малюк) – змінює райдужні кулі на кулі Спритності.
 • Сокрушитель зла Супер Саян Бог СС Гоку – змінює райдужні кулі на кулі Технології.
 • Бездоганний бойової Андроїд 18 – змінює райдужні кулі на кулі Розвідки.
 • Палаюча лють Супер Саян Бог СС Вегета – змінює райдужні кулі на Фізичні кулі.
 • Розлючений натиск Супер Саян Готен (малюк) – змінює сфери Спритності на райдужні перлини.
 • Справжня міць Андроїда 17 – змінює сфери Спритності на райдужні перлини.
 • нехтувати цілями Андроїд 13 – змінює сфери Технології на райдужні перлини.
 • Козирна карта Гоку (Кайокен) – змінює сфери міцності на райдужні перлини.
 • Бажання брата Супер Саян Готен (малюк) – змінює Фізичні сфери на райдужні перлини.
 • Буйство руйнування Андро ід 18 – змінює Фізичні сфери на кулі Спритності.
 • Вишуканий штурм Фаша (гігантська мавпа) – змінює сфери Розвідки на перлини Міцності.
 • зіткнувшись з гордістю Маджіні Вегета – змінює сфери Спритності на перлини Міцності.
 • Лідери, які підвищують Атаку і захист в битвах:

 • Злий імператор Золотий Фріза – дає героям типу Спритність + 30% атаки в отриманий куля Спритності.
 • Сокрушитель зла Супер Саян Бог СС Гоку – дає героям типу Технологія + 30% атаки в отриманий куля Технології.
 • Палаюча лють супер Саян Бог СС Вегета – дає воїнам Фізичного типу + 30% атаки в отриманий Фізичний куля.
 • Вимоглива помста супер дитини 2 – дає героям типу Розвідка + 30% атаки в отриманий куля Розвідки.
 • Кінцеве прагнення Супер Саяна Гоку – дає героям типу Міцність + 30% атаки в отриманий куля Міцності.
 • Найсильніша Маджіні Маджіні буу (Готенкс) – + 30% атаки на кожен отриманий куля (колір не має значення).
 • Персонажі, які мають пасивний навик, що підвищує атаку і захист:

 • Перевершуючи всі ідеальні клітини – дає + 12% до атаки і захисту за кожну отриману сферу Кі.
 • Спалах смерті (ідеальна клітка) – кожен створений куля Кі дає + 7% до атаки і захисту.
 • Раніше використання Готенкса (невдача) – кожен створений куля Кі дає + 3% до атаки і захисту.
 • Тотальний реліз Супер Саян Гоку – кожен створений куля Кі дає + 7% до атаки.
 • Монументальні мрії Гоку – кожен створений куля Кі дає + 7% до атаки.
 • Подвійна потужність Готенков – кожен створений куля Кі дає + 10% до атаки.
 • Культивована здатність Супер Саян транксен – кожен створений куля Кі дає + 10% до атаки.
 • великий блиск Гоку – кожен створений куля Кі Міцності дає + 15% до атаки.
 • Найсильніша Маджіні Маджіні буу (Готенкс) – кожен створений куля Кі Про чності дає + 15% до атаки.
 • Вершина раси Воїнів (гігантська мавпа) – кожен створений куля Кі дає + 7% до атаки.
 • Все надії Гоку – кожен створений куля Кі дає + 10% до атаки.
 • Додаткова опуклість Готекс – кожен створений Фізичний куля Кі дає + 10% до атаки.
 • Катаклізматіческая сила Бордо (гігантська мавпа) – кожен створений куля Кі дає + 7% до атаки.
 • зіткнувшись з гордістю Маджіні Вегета – кожен створений куля Кі дає + 7 % до атаки і захисту.
 • Прикладена здатність Вегета – кожен створений куля Кі Розвідки дає + 15% до атаки.
 • Незрівнянна комбінація Вегета – кожен створений куля Кі дає + 10% до атаки.
 • Коріння злий лінії охололи – кожен створений куля Кі Розвідки дає + 15% до атаки.
 • Всіх перерахованих вище героїв можна комбінувати між собою за прикладами, описаним в розділі “Тактика проходження пригод”.

  Автор статті: Евг