Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Disney Magic Kingdoms: Поради, WIKI, Огляди

DISNEY MAGIC KINGDOMS: ЗБУДУЙ ЧАРІВНИЙ ПАРК – гра на андроїд з датою виходу 17.03.2018 р від компанії Gameloft. Жанр гри: Симулятор. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Краще Disney Magic Kingdoms завантажити на комп’ютер (ПК) за цим посиланням і грати в дозволі Full HD з максимальною графікою, без гальм і зі збереженням прогресу. Просто скачайте емулятор прихильника чи критика наразі Google Play, встановіть гру в вікні, що з’явилося і Ви станете Мудрішими всіх.

Як запрошувати персонажів і підвищувати їх рівень? Щоб запросити героя з Книги героїв або підвищити його рівень, зберіть все необхідне (жетони, Магію або Алмази).

Не можу знайти будівлю після переміщення в сховище! Де воно? Атракціони, декорації та інші предмети, які ви перемістили в Сховище, зберігаються у відповідній вкладці в Магазині.

Як заробити Магію? Магію можна отримати за виконання завдань, збір доходу з будівлі, підвищення рівня і багато іншого! Також її можна отримати в якості щоденної нагороди за вхід. Магію можна придбати в Магазині, натиснувши на відповідний значок +, який знаходиться у верхній частині екрану.

Що таке щастя? Рівень щастя показує, наскільки задоволені жителі королівства. Різні рівні щастя відкривають доступ до нових функцій і бонусів. Чим більше щастя в королівстві, тим краще нагороди! Отримуйте більше щастя, виконуючи бажання жителів королівства. Щастя з часом вичерпується, так що заходьте частіше і виконуйте більше бажань!

Я зможу перемістити предмет, який вже був встановлений? Щоб перемістити предмет, натисніть на нього і деякий час утримуйте натискання. Після цього ви зможете перемістити його.

Чому Міккі може виконати бажання тільки одного гостя за раз? Бажання гостей для одного персонажа можуть бути найрізноманітнішими. Якщо ви, наприклад, виберете завдання “Знайди друзів” для Міккі, до нього попрямують тільки гості, які хочуть знайти друзів.

Чому рівень щастя не заповнюється на 100%? Рівень щастя швидко знижується, всього можна отримати 160 од. щастя. Тільки в рідкісних випадках можна заповнити рівень на 100%, але дане число швидко знизиться, так як вам постійно необхідно підтримувати гостей в щасливому стані.

Що за скрині з’являються в моєму Королівстві? Це Зачаровані скрині. Вони добре заховані, але містять багато призів, так що спробуйте знайти їх все!

Як отримати Зачаровані скрині? Зачаровані скрині з’являються в будь-якому місці Королівства – обшукайте все його куточки. Один скриню в день доставляється поїздом, не пропустіть! Також у вас є шанс отримати такий скриня після виконання завдання. Щоб дізнатися, скільки зачароване скринь заховано в вашому Королівстві, натисніть на значок скрині в верхньому лівому кутку екрана.

Де знайти жетони синьої тканини для костюма Міккі? Якщо у вас немає костюма Міккі-Пірата або ви не запросили персонажів з попередніх акцій, жетони синьої тканини можна знайти в скринях. Але якщо у вас є костюм Міккі-Пірата, надіньте його на Міккі, і ви зможете бачити завдання, які дають жетони синьої тканини.

Навіщо потрібен Чарівний котел? Він дозволить вам перетворити кіоски та декорації в зілля. За зілля в Магазині Мерліна можна купити ексклюзивні предмети.

Що трапляється з предметами, поміщеними в Чарівний котел? Вони пропадають назавжди, так що відповідально підходьте до вибору предметів, які хочете обміняти на зілля.

Як потрапити в Магазин Мерліна? Перейдіть в Магазин Мерліна з меню Магазину або Чарівного котла.

Чому я отримую кілька нагород зі скринь? Скрині стали більше і краще. Кожен раз ви будете отримувати кілька нагород.

Як отримати зілля? Щоб отримати зілля, поліпшите Мерліна до 2 рівня, а потім відкрийте список заклинань Мерліна і виберіть Чарівний котел. Після цього перетягніть потрібні предмети з правого боку списку в котел і зваріть зілля.

Де можна отримати більше інформації про нагороди в зачарованому скринях? У Банку скарбів натисніть на значок Нагороди в верхньому лівому кутку. З’явиться список всіх можливих нагород в кожному зі скринь. Натиснувши на будь-яку нагороду, ви побачите повідомлення з подробицями.

Як найкраще дізнатися, як отримати певний жетон? Якщо у вас не виходить з’ясувати, як отримати певний жетон, скористайтеся Жетоноіскателем з Книги героїв. Для цього виберіть персонажа і натисніть на будь-який з його жетонів в списку ліворуч. Жетоноіскатель відобразить список джерел отримання жетонів.

Джерела якого роду відобразить Жетоноіскатель? Жетоноіскатель відобразить всі джерела, які можуть скинути обраний жетон, включаючи навіть ті, які в даний момент недоступні або заблоковані. Більш того, він також відобразить вимоги, які необхідно виконати, щоб отримати доступ і відкрити ці джерела.

Що таке “Знайди скриню” Мерліна? Це таке заклинання, при якому для пошуку скрині в Королівстві використовується зілля. Мерлін повинен бути на 2 рівні, щоб користуватися заклинанням.

Як отримати Гоночну трасу Зверополіса? Гоночну трасу Зверополіса можна отримати з Платинового скрині, коли він з нього просто випадає, або купити в складі Бліц-Набору, коли він стане доступним у вигляді рекламного пропозиції.

Чому я не можу підключитися до соціальної мережі з гри? Зверніть увагу, що необхідно ввести інформацію у вікно підтвердження віку. Щоб захистити дітей віком до 13 років від небажаних соціальних взаємодій, для них з гри була усунена функція виходу в соціальні мережі та інші функції, що відкривають справжнє ім’я та інші персональні дані. Обмеження також стосуються акційних пропозицій.

Я пропустив тимчасову акцію. Чи є у мене шанс отримати доступ до цього контенту? Хоча завдання тимчасової акції унікальні, персонажі і атракціони можуть повернутися в Легендарних скринях! Легендарні скрині з’являються часто, не пропустіть!

Як заробити Алмази? Алмази можна отримати за підвищення рівня, щоденний вхід і багато іншого! Також їх можна купити в Магазині, натиснувши на відповідний значок +, який знаходиться у верхній частині екрану.

Навіщо потрібна функція “Відвідати дім”? Функція “Відвідати дім” дозволяє відправляти персонажів додому. Поки їх немає вдома, ці персонажі автоматично виробляють нагороди, які можна зібрати перед Замком, коли вони будуть готові. Час, необхідний для виробництва нагород, можна побачити в екрані “Відвідати дім” в Замку. Ви можете в будь-який момент повернути персонажів до Королівства.

Що трапиться, якщо я не зберу магію, вироблену персонажами, які були відправлені додому ? Як і у випадку з декораціями і магазинчиками, виробництво нагород переривається, поки не будуть зібрані попередні нагороди. Після того як вони будуть зібрані, запуститься таймер наступної нагороди.

Що це за функція “Пошук зайнятих героїв”? За допомогою цієї функції ви легко зможете знайти героїв, які зайняті виконанням завдання. З цього меню ви зможете перейти в локацію, в якій зараз знаходиться персонаж, і пропустити одне або всі завдання. Щоб перейти в цей розділ, натисніть на блакитний значок під значком Щастя праворуч від Пошуку.

Навіщо потрібні окремі підтвердження? Коли ця опція включена, ви можете пропускати деякі дії без необхідності прокручувати спливаючі вікна. Зверніть увагу, що дана опція буде за замовчуванням відключатися при кожному запуску гри.

Вимикає опцію окремих підтверджень “Пропустити все”? Ні, не відключає. Коли ви натискаєте Пропустити все, на екрані з’являється список ваших нагород. Якщо ви ще раз натиснете пропуск, на екрані з’явиться повідомлення для підтвердження цієї дії.

Що станеться, якщо завдання закінчиться в той момент, коли у мене будуть відкриті нагороди, які я можу пропустити. Меню Пропустити все оновиться і покаже актуальну інформацію про нагороди і вартість їх пропуску. Повідомлення з підтвердженням також оновиться.

Чому у мене не відображається значок “Пошук зайнятих героїв”? Доступ до значка відкриється після того, як ви побудуєте Колесо веселощів Міккі Мауса і пройдете навчання по опції пошуку.

Де розташований значок Спілкування? У даний момент ця опція з гри прибрана для поліпшення.

Навіщо потрібен календар? У календарі ви знайдете інформацію про дні тижня і нагороди, які ви отримаєте за вхід. Заходьте кожен день і отримуйте нагороди. Чи не пропускайте дні, щоб отримати ще краще призи!

Що станеться, якщо я пропущу день? Якщо ви пропустите день, ланцюжок щоденних входів перерветься, і вам доведеться починати все з самого початку, щоб отримати нагороди. Зверніть увагу, що ви можете відновити перервану ланцюжок, заплативши алмазами. Крім того, ви можете відновити нагороду за попередній день, заплативши алмазами або подивившись рекламний ролик (якщо буде доступний).

Що означає синій банер з текстом “Пропустити нагороду”? Ця функція дає можливість підвищити шанси отримання жетонів персонажа, якщо ви пропускаєте це завдання за алмази.

Як взяти участь в акції Ліло і Стіч? Щоб взяти участь в цій акції, спочатку відкрийте California Screamin “, а потім пройдіть навчання по костюмах!

Як запросити героїв акції Ліло і Стіч? Доступ до героям в акції Ліло і Стіч буде закритий до тих пір, поки ви не виконаєте потрібні тимчасові завдання. Як тільки відлік на таймері героя закінчиться, доступ до нього відкриється. Продовжуйте виконувати акції завдання, щоб перейти до наступного персонажу!

Як взяти участь в рейтингових акціях під час проведення акції Ліло і Стіч? Рейтингові акції – це міні-акції, які будуть проходити в грі паралельно з основною акцією. Не пропустіть золоті трофеї, які можна отримати під час виконання деяких завдань, а ще, зібравши з деяких будинків в королівстві. Крім того, виконуйте бажання відвідувачів і отримуйте трофеї! Як тільки ви зберете один золотий трофей або Щастя, ви потрапите в рейтинг. Заходьте якомога частіше і збирайте нагороди для просування в акції!

Що це за нові акції завдання, в яких потрібно збирати жетони для Стича, доступ до якого закритий? У цих завданнях ви зможете заздалегідь почати збирати жетони для фінального героя в акції – Стича. Як тільки ви зберете всі жетони для всіх завдань, ви зможете запросити цього героя.

Як отримати щоденну нагороду? Нагороду можна отримати раз в 24 години о 15:00 за Гринвічем. Коли ви ввійдете в перший раз після цього часу, то побачите повідомлення з нагородою!

Що означає хмарка над кожним зі скринь? У хмарці показані можливі нагороди в скрині. Колір кордону хмарки означає рідкість нагород. Натисніть на хмарку, щоб побачити весь список можливих нагород.

Як довго в грі будуть герої і будівлі акції Ліло і Стіч? Герої і будівлі будуть доступні в грі під час проведення акції. Щоб дізнатися, скільки часу залишилося до кінця акції, перейдіть в меню акції, розташованого знизу в середній частині екрану. Участь в акції – самий простий і швидкий спосіб отримати цей контент!

Що це за рожеві завдання в списку завдань? Помаранчевим кольором відзначені тимчасові завдання акції Ліло і Стіч. Постарайтеся виконати їх, поки акція не закінчилася!

Що означають сині значки на завданнях? Ці значки допомагають побачити різницю між двома типами завдань сюжету гри: Королівські завдання і Додаткові завдання. Завдання зі значком замка відносяться до Королівським і є частиною основного сюжету гри. Виконання таких завдань призводить до появи нових персонажів, будівель і нових частин Королівства! Завдання зі значком персонажа відносяться до Додатковим і являють собою коротенькі додаткові історії. Такі завдання не впливають на прогрес у грі.

Як відправитися на парад? Для цього натисніть на Парадний намет, який знаходиться в лівій частині замку. Там ви зможете придбати платформи і слоти, а потім почати парад, за проведення якого можна отримати жетони, Алмази, Магію і досвід!

Що таке бажання і як їх виконати? Бажання – це запити гостей королівства. Зверніть увагу, що над головами деяких гостей відображаються їх бажання. Натисніть на бажання і приступайте до його виконання. Якщо над гостем відображається значок з персонажем, значить, він хоче побачити щось в його виконанні. Значок з будівлею означає, що гість хоче відвідати атракціон або бажає, щоб ви побудували нову будівлю.

Як перейти до розділ Костюми? Для цього натисніть на значок Магазин або натисніть на Магазин костюмів в королівстві. Це будова з головою Міккі в циліндрі біля головних воріт королівства.

Як створювати костюми для своїх персонажів? Цей процес дуже схожий на запрошення персонажів в королівство. Щоб створити костюм для персонажа, спочатку вам необхідно запросити його в королівство. Перевірте вимоги для костюма – деякі можна відкрити, тільки досягнувши певного рівня або виконавши певні завдання. Відкривши костюм, ви повинні зібрати жетони для створення костюма, в тому числі спеціальні жетони тканини, які можна отримати за виконання деяких дій, знайти в скринях або в Магазині Мерліна.

Чи для костюмів якісь обмеження за рівнем? Для доступу до деяких костюмах необхідно досягти певного рівня. Запросивши в королівство потрібного персонажа, натисніть на костюм в Магазині костюмів і подивіться, чи є для нього будь-які обмеження по рівню.

Навіщо потрібно заклинання Збирач? Це заклинання збирає магію, жетони, ОП та інші предмети з будівель. Не використовується для персонажів з виконаними завданнями.

Навіщо потрібно заклинання Чарівність щастя? Це заклинання за допомогою алмазів підвищить рівень щастя до максимального.

Як часто можна використовувати Чарівність щастя? Це заклинання можна використовувати в будь-який час при рівні щастя нижче 99% статусу Захоплений.

Навіщо потрібно заклинання Страж щастя? Це заклинання за допомогою зілля утримує щастя на одному рівні протягом 24 годин.

Як перетягнути предмети в котел Мерліна? Натисніть на Мерліна і виберіть заклинання “Чарівний котел”. Перетягніть по одному кіоски або декорації з меню, розташованого справа, в котел. Якщо це необхідно, натисніть стрілку вгору в правому нижньому кутку, щоб збільшити кількість предметів, що додаються за один раз. Коли в казані знаходяться всі бажані предмети, натисніть на зелений значок “ВПЕРЕД”, розташований внизу зліва. Перевірте предмети, які збираєтеся перетворити в зілля.

Чому у мене не відображається значок календаря? Доступ до календаря відкриється на одному з етапів навчання. Продовжуйте виконувати завдання королівства, і Календар стане доступним.

Коли я відкриваю скриню, чи впливає час натискання на хмару на нагороду, яку я отримаю? Немає. Картинки на хмарі всього лише показують, які нагороди ви можете отримати, але час натискання не впливає на те, що саме ви отримаєте. Щоб оцінити шанси отримання певних предметів, натисніть на значок Нагороди в Банку скарбів або на екрані покупки скрині. Потім натисніть на предмет і подивіться ймовірність його отримання.

Як потрапити в розділ новин? У себе в Королівстві натисніть на значок з конвертом у верхньому правому куті екрану, прямо під Настройками.

Чому я не бачу нічого нового в розділі новин? Щоб стрічка новин оновилася, ви повинні грати онлайн. Якщо ви граєте офлайн, новини будуть зберігатися в стрічці всього три дні і потім зникати. Також цілком можливо, що з того моменту, як ви в останній раз заходили в розділ, не з’явилося нічого нового! Заходьте частіше і отримуйте найновішу інформацію про гру!

Як потрапити в нове меню редагування королівства? Для цього натисніть і утримуйте будівлю, поки воно не стане доступним для переміщення. Потім скасуйте розміщення або встановіть будівлю, щоб перейти до нового інтерфейсу. Якщо у вашому королівстві немає будівель для переміщення, ви можете розмістити будівлю з Магазину, щоб перейти в меню редагування.

Що це за стрілочки, які з’являються навколо моїх будівель під час переміщення? Ці стрілочки були додані для вашої зручності під час переміщення і розміщення будівель! Натиснувши на одну з стрілок, ваш будинок буде переміщено на одну зону в обраному напрямку.

Що це за нові квадратики, які з’являються навколо моїх будівель під час переміщення? Ці квадратики показують вільну територію навколо будівлі, щоб ви змогли дізнатися, де є місце для розміщення. Жовті квадратики – вільна територія, на якій ви можете розмістити свою будівлю. Помаранчеві квадратики – територія зайнята іншими будівлями, завданнями героїв або знаходиться за межами будівельного зони.

Як складувати все будівлі? Для цього перейдіть в меню редагування королівства і в нижній частині екрана знайдіть “Складати все будівлі”. Ви можете складувати все будівлі або тільки будівлі певного типу (наприклад, атракціони). Щоб вибрати інші будівлі, виберіть іншу вкладку праворуч. Крім того, ви можете складувати будови з однієї зони або з усього королівства. Перед тим, як зайнятися складуванням, переконайтеся, що зібрали всю магію і акційну валюту з цих будівель, так як після перенесення все нагороди будуть втрачені!

Що таке зона і що станеться, якщо я складують будівлі зі всій зони? Зона – це ділянка землі, навколишнього великий атракціон, який зачарований з самого початку гри (наприклад, California Screamin “і Спейс Маунтін). Вибравши складувати все будівлі зони, всі будівлі на цій території будуть перенесені на склад.

Чому деякі мої будівлі залишилися в королівстві, незважаючи на натискання “Складати все будівлі”? Зачаровані Малефісент будинки та споруди, в яких герої виконують завдання, не можуть бути перенесені натисканням на “Складати все будівлі”.

Чому в меню редагування королівства у мене не відображається “Складати все будівлі”? Досягніть завдання, в якому вам належить битися з Пітом, і вам відкриється доступ до функції складування!

Чому деякі значки “Складати все будівлі” недоступні? це означає, що в поточному розділі немає будівель для складування. Якщо значок “Зона” неактивний, це означає, що в даній зоні або немає будівель, відповідним параметрам пошуку, або на цій территор ії немає будівель, які можна було б перенесті.Еслі значок “Королівство” неактивний, це означає, що у всьому королівстві немає будівель обраної категорії або категорій, які можна було б перенести.

Як брати участь в Випробуванні в башті? Для цього спочатку відкрийте California Screamin “і пройдіть навчання по костюмах, отримавши костюмчик Міккі-Пірата!

Як довго будуть доступні нагороди за Випробування в башті? нагороди за Випробування в башті будуть доступні тільки під час дії акції. час, що залишився відображається на значку Випробування в середині нижньої частини екрану. Участь в Випробуванні – найлегший і швидкий спосіб отримати цей контент, так що покваптеся!

Як домогтися успіху в Випробуванні в башті? Одночасно відправляйте до 5 героїв на Випробування в башті Малефісент. Після того, як випробування героїв закінчиться, ви отримаєте акції окуляри і Монети Малефісент. За допомогою окулярів ви зможете знищити вежу Малефісент.

Як збирати і використовувати валюту для Випробування в башті? Щоб отримати Монети Малефісент, відправляйте героїв на Випробування в башті, проходите певні етапи акції, виконуйте спеціальні завдання, або натискайте на прокляті атракціони. Монети Малефісент можна обміняти на унікальні нагороди, доступ до яких відкриється під час випробування!

Як отримати акційні окуляри і для чого вони потрібні? Щоб отримати акційні окуляри, відправляйте героїв на Випробування в башті. Так ви будете проходити випробування, заробляючи очки і отримуючи в процесі нагороди. Гравців, які отримали найбільшу кількість очок за главу, чекають нагороди.

Чому я не можу відправити деяких героїв на Випробування в башті? Герої, яких ви вибираєте, повинні бути частиною колекції або колекцій, зазначених в слотах для кожного персонажа. Для кожного розділу потрібні колекції і герої міняються.

Чому не можна відправити у вежу одного і того ж героя двічі? Герої повертаються з вежі втомленими, і їх не можна відразу ж відправити туди ще раз. Всі втомлені герої відпочинуть і знову будуть готові відправитися в вежу кожен день з 15:00 за Гринвічем. Якщо у вас є Енергетики, ви зможете їх використовувати для того, щоб відразу ж відправити героя в вежу. До речі, Рекомендовані герої ніколи не втомлюються, і їх можна використовувати відразу!

Як отримати Енергетики? Ці предмети можна отримати за виконання деяких тимчасових завдань і дій.

Я пропустив одну главу Випробування в башті! Чи можна далі приймати в ньому участь? Так! Для кожного розділу є окремий рейтинг і нагороди. Крім того, ви можете отримати Монети Малефісент за все випробування і обміняти їх на унікальні нагороди.

Як отримати жетони, щоб відкрити нового героя в Випробуванні в башті? Монети Малефісент, зароблені під час Випробування, можна обміняти на жетони цього героя. В меню Випробування натисніть на значок Магазину і дізнайтеся вимоги для жетонів героя. У правій частині екрана ви можете перегорнути Магазин і обміняти монети на певні жетони.

Чому я не можу обміняти Монети на деякі нагороди, наприклад, жетони нового героя? Деякі нагороди закриті до початку однієї з наступних глав. Продовжуйте грати, поки не почнеться ця глава, і нагороди будуть відкриті. Нагороди за минулі глави будуть доступні протягом всієї акції.

Чому деякі мої атракціони відображаються фіолетовим кольором? Ці атракціони прокляла Малефісент! Натисніть на них кілька разів, щоб зняти прокляття, отримати Монети Малефісент і знову почати їх використовувати. Ваші атракціони продовжать виробляти Магію, але ви не зможете пересунути їх або отримати з них прибуток, поки не знімете прокляття!

Як часто виникають істоти, на яких можна натиснути? Такі істоти будуть з’являтися час від часу протягом усього Випробування. Якщо у вашому Королівстві їх немає, спробуйте зіграти онлайн. Якщо ви вже онлайн. А істот ще немає, поверніться пізніше!

Що це за різнокольорові завдання в моєму списку завдань? Це спеціальні тимчасові завдання, засновані на рекомендованій колекції для поточної глави. Постарайтеся якомога швидше їх виконати, адже вони діють тільки до кінця випробування!

Чому я не бачу виставлені на продаж Кіоски або Декорації в Магазині? Кіоски та Декорації тепер знаходяться в зачарованому скринях. Відкрийте скриню, і вам випаде шанс знайти ці будівлі!

Чому мій рівень Щастя більше не дає прибавку до Досвіду або Магії? Нагороди, які дають Щастя, оновлені. Тепер Бадьорий і Радісний рівень Щастя дає прибавку до швидкості випадання Жетонів, що означає більш високу вірогідність отримання бажаних Жетонів!

Чому я не отримую стільки Бажань від гостей, як раніше? Нещодавно в грі був виправлений баг, який давав деяким гравцям досить високу кількість бажань. В результаті цього ви могли помітити, що менше бажань, пов’язаних з атракціонами і діями героїв.

Як отримати Зачаровані скрині? Зачаровані скрині з’являються в будь-якому місці Королівства – обшукайте все його куточки. Щоб дізнатися, скільки зачароване скринь заховано в вашому Королівстві, натисніть на значок скрині в верхньому лівому кутку екрана.

Які нагороди можуть бути в зачарованому скринях? із зачарованого скринь можна отримати різноманітні нагороди – магію, жетони, ексклюзивні декорації і атракціони! Щоб побачити можливі нагороди, перейдіть в Банк скарбів, знайдіть потрібний скриню в списку ліворуч і натисніть на значок Нагороди поруч зі знаком.

Скільки є видів зачароване скринь? Є такі типи скринь в грі Чарівні королівства Disney: Бронзові скрині, Скрині з декораціями, Скрині з магазинами, Скрині з ресурсами і Зачаровані скрині з атракціонами.

Як отримати Зачаровані скрині? Зачаровані скрині з’являються в будь-якому місці Королівства – обшукайте все його куточки. Щоб дізнатися, скільки зачароване скринь заховано в вашому Королівстві, натисніть на значок скрині в верхньому лівому кутку екрана.

Які нагороди можуть бути в зачарованому скринях? із зачарованого скринь можна отримати різноманітні нагороди – магію, жетони, ексклюзивні декорації і атракціони! Щоб побачити можливі нагороди, перейдіть в Банк скарбів, знайдіть потрібний скриню в списку ліворуч і натисніть на значок Нагороди поруч зі знаком.

Скільки є видів зачароване скринь? Є такі типи скринь в грі Чарівні королівства Disney: Бронзові скрині, Скрині з декораціями, Скрині з магазинами, Скрині з ресурсами і Зачаровані скрині з атракціонами.

Чому деякі магазини і декорації зникли з мого королівства? Розмір деяких магазинів і декорацій був змінений, щоб всі будівлі однієї категорії були однаковими. У зв’язку з цим деякі будівлі могли бути перенесені в Інвентар. Щоб їх знайти, перейдіть в Магазин будівель або розділ редагування!

Що це за категорії з магазинами і декораціями? Декорації та магазини тепер розділені по різним категоріям, які додадуть нові ігрові функції. Такі значки тепер будуть відображатися поруч з будівлями в інвентар, будівлями, які можна купити в Магазині, і будівлями, які можна знайти в сундуке.В грі передбачені наступні категорії:

 • Декорації: туроб’єктами, Озеленення, Прикраса, Пам’ятник, трофей.
 • Магазини: Їжа, Напій, Головний убір, Сувенір
 • Що це за нова функція з чаклунством атракціонів? Це новий спосіб отримати більше нагород від атракціонів! Збираючи Креслення і Сувенірні жетони, ви можете зачарувати атракціон точно так же легко, як ви підвищуєте рівень героїв!

  Навіщо мені зачаровують свої атракціони? Таким чином ви зможете отримувати більше магії і жетонів, що випадають з атракціонів. Досягнувши найвищого рівня чаклунства, вам може дістатися навіть два жетона за один раз!

  Як зачаровувати атракціони? З атракціонами все точно так же, як і з підвищенням рівня героїв. Щоб зачарувати атракціон, необхідно зібрати жетони і магію. Щоб дізнатися, що точно потрібно для чаклунства, натисніть на атракціон, який бажаєте зачарувати.

  Чому деякі атракціони я можу зачаровують, а інші ні? Спочатку тільки деякі атракціони в грі Чарівні королівства Disney можна буде зачаровувати. Згодом ця можливість буде додана і для інших атракціонів!

  Що це за Креслення і Сувенірні жетони я знаходжу в скринях? За допомогою креслень і Сувенірних жетонів ви зможете зачаровувати атракціони, і підвищувати рівень їх чаклунства.

  Де знайти всі отримані мною Чаклунські жетони? Щоб переглянути всі отримані жетони і навіть ті, які не потрібні на даному етапі для підвищення рівня чаклунського будівлі, перейдіть в Магазин будівель. Потім натисніть на значок “Чаклунські жетони” у верхній частині екрану.

  Чому після того, як я зачарував атракціон і додаток показало, що він почне приносити новий тип жетони, його немає в списку нагород? зачароване атракціон, у вас з’явиться шанс на отримання нового типу жетона героя. Цей жетон НЕ буде випадати і не буде відображатися в списку нагород в тому випадку, якщо герой ще не запрошений або вже досяг максимального рівня.

  Чому деякі мої атракціони продовжують приносити жетони героїв, незважаючи на те, що у мене їх досить для підвищення рівня? Випадання жетонів буде працювати за принципом скринь, атракціон буде приносити вам жетони героїв, поки персонаж не досягає максимально рівня.

  Коли у мене з’явиться можливість зачаровувати атракціони? У вас з’явиться така можливість відразу після того, як ви відкриєте Чаклунські скрині.

  Як зрозуміти, що атракціон можна зачарувати? Якщо атракціон знаходиться на території королівства, над ним буде відображатися спеціальний значок. Якщо атракціон знаходиться в інвентар, в Магазині або редакторі королівства над таким атракціоном теж з’явиться спеціальний значок.

  Чому Чаклунські скрині відкриваються одразу після того, як я їх знаходжу? У роботу Зачароване скринь внесені зміни! Тепер скрині, знайдені в королівстві, будуть відкриватися відразу, і вам не потрібно переносити їх в Інвентар і чекати, поки вийде час на таймері.

  Що ​​ відбудеться з скринями, які вже у мене зберігаються, після закінчення часу на таймері? Скрині, які у вас зберігаються, все ще можна відкрити. Для цього просто перетягніть скриню на вільний постамент, і він відкриється! Згодом постамент з скринею буде видалений.

  Що станеться з магією і алмазами, які я витратив (а) на нові осередки в Сховище і постаменти, які більше не використовуються? Через кілька місяців, коли постамент буде повністю прибраний, ви отримаєте назад алмази і магію, яку витратили на нові осередки і постаменти.

  Що це за нові скрині в королівстві? У гру були внесені зміни, і тепер в королівстві ви знайдете нові види скринь, такі як Бронзовий скриню, Скриня з декораціями і Скриня з магазинами.

  Як відкрити доступ до захоплюючим рівнями і бонусів? Здобувши перемогу над Зурга, вам відкриється захоплюючий рівень в Зоні California Screamin “. (Ця зона є першою серед усіх цілей захоплюючих рівнів, після неї вам відкриються й інші!). Для отримання бонусів вам необхідно перейти на наступний захоплюючий рівень, виконавши достатню кількість запитів гостей.

  чи потрібна для захоплюючих рівнів проходження основного ігрового сюжету? Ні, не потрібно. Захоплюючі рівні були створені для того, щоб ви могли заробити додаткові бонуси і нагороди, так що проходження основного ігрового сюжету не потрібно.

  Чому в більшості моїх зон немає захоплюючих рівнів? Зона California Screamin “є першою серед усіх цілей захоплюючих рівнів, після неї вам відкриються й інші рівні!

  Як підвищувати рівень Цікавою зони? Для підвищення рівня Цікавою зони вам необхідно виконати достатню кількість завдань в цій зоні (розмістити певний вид або кількість магазинчиків, декорацій чи зачарованих атракціонів). Щоб дізнатися, що потрібно для підвищення рівня, натисніть на атракціон з такою ж назвою, як зона (наприклад, California Screamin “)!

  Які є категорії магазинів і декорацій? Декорації та магазини тепер розділені по різним категоріям. Для досягнення мети рівня Цікавою зони, вам необхідно розмістити певну кількість різних будівель. Значки поруч з вимогами до захоплюючого рівню показують, які саме будівлі необхідно розмістити. Крім того, ця інформація може відображатися на будівлях, які ви зберігаєте. В грі є такі категорії будівель:

 • Декорації: туроб’єктами, Озеленення, Прикраса, Пам’ятник, Трофей.
 • Магазини: Їжа, Напій, Головний убір, Сувенір
 • Чому я втрачаю захоплюючий рівень і нагороди? Ви будете продовжувати отримувати нагороди за рівень в Цікавою зоні, якщо вимоги до зони виконані. Ви перестанете отримувати нагороди в тому випадку, якщо ваш захоплюючий рівень буде втрачено. Це може статися за при чині того, що ви прибрали з зони будови, які вказані у вимогах. Щоб і надалі отримувати нагороди, поверніть назад ці будівлі.

  Що таке Магічний постамент? Магічний постамент – це невелика платформа поруч з атракціоном зони (наприклад, поруч з California Screamin “), яка пов’язана з рівнем Цікавою зони. Цей постамент генерує магію, кількість якої залежить від вашого поточного захоплюючого рівня в зоні. Через деякий час ця платформа наповниться, і вам необхідно буде її спустошити, щоб вона знову могла генерувати магію.

  Що таке спецзапрос на бажання? У зоні королівства, яка досягла 1 захоплюючого рівня, з’явиться можливість виконати спецзапрос на бажання. ці побажання відрізняються від звичайних бажань тим, що замість щастя ви зможете отримати сюрприз!

  чи враховуються спецзапроси на бажання в загальна кількість побажань, які одночасно з’являються в королівстві? Ні, ці запити з’являються в королівстві окремо від звичайних і не входять в їх кількість. у кожній зоні, що досягла 1 захоплююче рівня, у вас буде можливість виконати 1 спецзапрос на бажання.

  Що станеться, якщо я не зберу Магію, яку справив Магічний постамент? Як і у випадку з атракціонами і кіосків, виробництво нагород буде призупинено до тих пір, поки ви не заберете попередню нагороду. Відразу після цього почнеться відлік наступного таймера.

  Що станеться з магією, яку виробляє Магічний постамент, якщо я втрачу Захоплюючий рівень? Магія буде продовжувати генеруватися зі швидкістю, яка визначається поточним Цікавим рівнем. Якщо Захоплюючий рівень впаде до нуля, таймер продовжить відлік, але магія не буде генеруватися. Після закінчення відліку таймера ви зможете зібрати вироблену Магію. Якщо ви відновите свій Захоплюючий рівень, Магічний постамент почне генерувати Магію з моменту відновлення і до завершення відліку таймера.

  Чому я збираю так багато звичайних жетонів, на кшталт Шариков Міккі, якщо мої герої вже на максимальному рівні? Є кілька причин. Одна з них – можливо, ви ще не відкрили якийсь костюм, для якого потрібні звичайні жетони. А можливо, у вас є будівлі з цієї франшизи, які можна зачарувати. Щоб зачарувати будівлю, потрібно зібрати відповідні звичайні жетони.

  Я вже отримав (а) Зручний костюм для принцеси і тепер мені потрібна Гримерка принцес для участі в наступному завданні. Як її отримати? гримерці принцес можна купити за Магію в Магазині (розділ Атракціони).

  Що таке Сувої героя? Це внутрішньоігрові предмети, які можна використовувати, щоб запросити персонажів у відповідному меню або підвищити рівень двох героїв одночасно.

  Як отримати Сувої героя? Сувої героя можна отримати в Магазині Мерліна, обмінявши їх на Зілля. Крім того, вони іноді можуть з’являтися в Магазині наборів.

  Де дізнатися, скільки у мене Сувоїв героя? Для цього натисніть значок книги, розташований в нижньому правому куті екрану, коли оглядаєте свій парк, або натисніть на Замок. Крім того, ви можете перейти в Магазин Мерліна і побачити, скільки Сувоїв героя у вас залишилося.

  Коли можна почати використовувати Сувої героя? Як тільки ви отримаєте Сувій, ви зможете використовувати його, щоб запросити або підвищити рівень героя.

  Скільки Сувоїв героя можна використовувати за раз? Можна використовувати тільки один сувій за раз.

  Що означає “ранній доступ”? У грі Чарівні королівства Disney цей термін означає, що ви можете отримати контент (наприклад, героїв) до того, як він з’явиться в основному сюжеті. Такий контент доступний обмежений час. Після цього він знову блокується, поки ви не пройдете сюжет.

  Чому Рапунцель можна отримати в нагороду в рейтинговій акції? Рапунцель потрапила в ранній доступ. Беріть участь в рейтинговій акції, щоб отримати її. Таким чином, у більшої кількості людей буде шанс отримати і її Зручний костюм, коли до нього буде відкритий обмежений доступ.

  У мене повинна бути Рапунцель, щоб отримати її Зручний костюм? Так, ви повинні запросити Рапунцель в своє королівство, щоб отримати її Зручний костюм.

  Я не встиг (а) отримати Зручний костюм. Чи з’явиться він у грі знову? Зручні костюми знову з’являться в грі в майбутньому.

  Як отримати Паскаля? Паскаля можна відкрити в основному сюжеті гри. Вам необхідно пройти сюжет “Заплутаною історії”, щоб отримати завдання, яке дозволить запросити Паскаля.

  Як підключитися до Facebook в грі Чарівні королівства Disney? Для цього перейдіть в меню налаштувань, відкрийте розділ Facebook і виберіть Ввійти.

  Як змінити ім’я користувача? На жаль, ця опція може бути недоступною. Додаток використовує дані вашого профілю з соцмережі, яку ви використовували перший раз для входу.

  Як я дізнаюся, якщо персонаж, який відвідує будинок, знадобиться для основного прогресу в грі? Ви все одно будете бачити завдання з персонажами, яких ви відправили додому, і гра буде перенаправляти вас в меню “Відвідати дім” з Завдань, списку жетонів тощо. У персонажів, які перебувають вдома, з’явиться значок, який повідомляє, що вони виконують завдання, за яке ви можете отримати жетони.

  чи можу я налаштувати гучність в грі? Так, звичайно. Щоб налаштувати звук, музику і звукові ефекти, перейдіть в меню налаштувань і виберіть розділ Звук.

  Чому я не отримую повідомлення? Якщо ця функція включена, але ви все одно не отримуєте повідомлення, перевірте налаштування пристрою – повідомлення від гри Чарівні королівства Disney повинні бути включені.

  Які повідомлення я буду отримувати? Ви будете отримувати повідомлення про моментах в грі, які вимагають вашої уваги. Ви можете налаштувати повідомлення у відповідному розділі меню Настройок.

  Що таке Розклад сну? Це функція, яка блокує відправку повідомлень під час стандартного “часу сну”. Функція використовує годинник на вашому пристрої, так що переконаєтеся, що вони працюють належним чином для отримання необхідного результату.

  Чому я отримую менше повідомлень, ніж раніше? Сервіс повідомлень був вдосконалений. Деякі з них тепер об’єднані. Ви будете отримувати об’єднані повідомлення для дій, виконаних в один проміжок часу. Також ви отримувати об’єднані повідомлення різних типів після завершення сну.

  Чому я отримую повідомлення, незважаючи на включену функцію “Розклад сну”? Розклад сну діє тільки на локальні повідомлення, які генеруються вашим телефоном. Ви продовжите отримувати повідомлення сервера з інформацією про акції!

  Автор статті: Надія