Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Dino War: Поради, WIKI, Огляди

DINO WAR – гра на андроїд з датою виходу 26.04.2018 р від компанії KingsGroup Holdings. Жанр гри: Стратегії. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Зміст статті

 • Гайд для новачків
 • Геймплей гри
 • Релокатори
 • Звірі і їх потенціал
 • Війна за інститут
 • Суперзарядчікі
 • Золота супершахта
 • нові активності в грі
 • Гайд по Союзу
 • Ігрові події
 • Поради досвідчених гравців
 • Баги в грі
 • Dino War: Гайд для новачків

  Передісторія Dino War. Колись доктор Кіготь був доктором Гиббсом, вченим “генезис”, якого охопила манія створювати гібриди людей і динозаврів. Коли компанія “Генезис” звільнила доктора Гіббса, він випробував процедуру створення гібрида на собі і перетворився в доктора Кігтя. Доктор Кіготь випустив у світ вірус під назвою revel8, що ушкоджує всі системи контролю звірів, чим викликав Крах світу. Тепер він збирає армію “Нового світанку”, переслідуючи одну лише мета – знищити людство.

  Людство може врятуватися, лише відновивши контроль над звірами і повернувши зброю доктора Кігтя проти нього самого. Створює союз солдатів і тренує звірів група тих, що вижили, яка називає себе Опором, – це остання перепона, яка відокремлює людство від вимирання. Світ небезпечний, адже в ньому є люті звірі, ворожі війська і військові сили доктора Кігтя, що борються за контроль над цим світом. Тільки найсильніший зможе перемогти ворогів і відбудувати цивілізацію заново.

  Загальний фонд. Загальний фонд – це свого роду банк в “Dino War”. Тут ви можете вибрати схему вкладу і вкласти алмази, щоб отримати відсотки за вкладом в подальшому. Відсоток за вкладом, який ви отримаєте, залежить від схеми вкладу. Чим довший термін вкладу, тим вище відсоток за вкладом.

  Як змінити зону? Тільки ті, хто почав грати в “Dino War” менше 5 днів тому і чий рівень штабу ще не досяг рівня 6, можуть змінити зону. Щоб змінити зону, натисніть на кнопку пустки – кнопку “Карти” – кнопку із зображенням земної кулі – на зону, в яку ви хотіли б перебратися. Після цього натисніть на карту, і ваша фортеця буде перенесена з випадковим координатами в новій зоні.

  Перед зміною зони переконайтеся, що ви не перебуваєте в союзі.

  Як змінити аватар? Щоб змінити аватар:

 • Натисніть на ваш аватар в лівому верхньому кутку;
 • Натисніть на кнопку “Детально”
 • Натисніть на кнопку з двома зеленими стрілками;
 • Переглянути доступні аватари і виберіть вже наявний аватар або завантажте ваш особистий аватар.
 • Dino War: Геймплей гри

  Шлях дослідника. Поруч з водоспадом є печера, в якій ви зможете вступити на стежку дослідника. Натисніть на неї, і ви побачите вкладку. Ви можете відправити війська по стежці дослідника, щоб оглянути незнайому глушину. Киньте виклик патрулям “Нового світанку” і дізнайтеся більше про підступний план доктора Кігтя.

  Стежка дослідника розділений на кілька експедицій, а кожна експедиція розбита на кілька випробувань. Завершивши випробування, ви зможете забрати нагороду за випробування і перейти до наступного випробування. Щоб піти по стежці дослідника, вам знадобиться стійкість, яка буде зменшуватися кожного разу, коли ви візьметеся за випробування.

  Якщо на вашу базу відправили розвідника або якщо вас атакували, ви зможете пропустити бій на стежці дослідника. Якщо ви пройшли експедицію 4 або активували VIP рівня 6 і вище, ви зможете пропустити бій на стежці дослідника. Якщо ви хочете пройти випробування заново, вам знадобиться план зачистки і стійкість для зачистки.

  Таланти командира. При кожному підвищенні рівня командира ви отримаєте в нагороду предмети і окуляри таланту. Використовуйте окуляри таланту, щоб підвищувати ваші навички, які значно збільшать бонуси вашої бази. Якщо ви хотіли б змінити вашу стратегію, ви можете скинути окуляри таланту і перепризначити їх відповідно до нової вибраної стратегії.

  Бонуси комплекту. У “Dino War” існує кілька комплектів спорядження, але тільки деякі з цих комплектів дають бонуси комплекту (наприклад, плазмокомплект і зміїний комплект). Бонуси комплекту складаються з трьох різних бонусів, які починають діяти, коли ви наділи 2, 4 і 6 одиниць спорядження з одного комплекту, незалежно від кольору одиниць спорядження. Ви можете дізнатися більше в розділі “Арсенал” – “Збройна”.

  Чіпи спорядження. Чіпи спорядження – це чіпи, які ви можете імплантувати в ваше спорядження, щоб зробити його більш потужним. У грі існує кілька способів отримати чіпи спорядження: з різних подій або з певних наборів. Чіпи спорядження можна імплантувати в проекти. Щоб використовувати чіпи спорядження, вам необхідно спочатку вийняти їх з рюкзака, щоб вони з’явилися в арсеналі.

  Вийнявши чіпи спорядження з рюкзака, натисніть на одиницю спорядження, в якій є вільний гніздо для чіпа, і натисніть на вільне гніздо, щоб імплантувати чіп. Пам’ятайте, що чіп спорядження можна імплантувати, тільки якщо він збігається за формою з порожнім гніздом. І не забувайте, що не у всіх одиниць спорядження є гнізда. Ви можете прибрати вже вставлений чіп спорядження з спорядження безкоштовно. У грі також існують кріптожетони, які дозволяють калібрувати чіпи спорядження.

  Ви можете отримати кріптожетони з подій і певних наборів. Ви також можете продати наявні у вас чіпи спорядження і отримати за них кріптожетони.

  Допомога предметами. На біржі натисніть “Допомога предметами”, потім ви побачите рівноцінні запити для кожного учасника союзу, також як і запити на конкретні предмети. Виберіть відповідний предмет, щоб допомогти. Коли ви допомагаєте іншим, ви відправляєте ваш предмет іншим учасникам союзу. Ви можете попросити допомогу предметами в учасників союзу. Кожен раз, коли ви отримуєте допомогу, запис про це з’являється в біржовому журналі. Коли ви досягнете ліміту запитів, ви отримаєте відповідний лист поштою союзу.

  Допомога ресурсами. На біржі натисніть “Допомога ресурсами “, потім ви побачите 2 варіанти:” Мої запити “і” запити учасників “. Якщо вам потрібна допомога, ви можете вибрати один тип ресурсів і попросити допомогу у учасників союзу. При бажанні ви зможете скасувати ваш запит або дочекатися, поки закінчиться час на його виконання, після чого запит зникне автоматично. Також ви побачите запити інших учасників союзу на допомогу ресурсами. Ви можете вибрати учасника, з яким ви хочете допомогти. Коли ви відправите допомогу ресурсами, війська доставлять їх учаснику вашого союзу.

  Допомога предметами не займає місця в поході, а допомога ресурсами займає. Допомога ресурсами і предметами можлива тільки між учасниками одного союзу. Для кожного учасника встановлено щоденний ліміт допомоги в золоті. Якщо розмір допомоги перевищує розмір запиту, надлишок буде відправлений назад.

  Будинки

  У грі є такі будівлі:

  • Штаб. Штаб – це центр вашої бази і ключ до виживання в глушині. Покращуйте його, щоб отримати доступ до нових будівель і поліпшень.
  • Казарми, полігон і загін. Ви можете тренувати три різних види військ в цих будівлях. Тренуйте піхоту в казармах, стрільців – на полігоні, а наїзників – в загоні.
  • Майстерня. Створюйте матеріали в майстерні.
  • Електростанція. Проводьте енергію на електростанції.
  • Фабрика боєприпасів. Проводьте боєприпаси на фабриці боєприпасів.
  • Притулок. Проводьте золото в притулок.
  • Стіна. Стіна захищає вашу базу від ворожих атак. Коли після ворожої атаки рівень оборони вашої стіни падає до 0, ваша база буде перекинута по випадковим координатами. Ви можете підвищити оборону, натиснувши на стіну і призначивши звіра в патруль.
  • Госпіталь. Лікуйте війська в госпіталі. Покращуйте його і збільшуйте ліміт госпіталю.
  • Склад. покращуйте його і збільшуйте кількість товарів, які можна одночасно виставити на біржу.
  • Радарна станція. Радарна станція виявляє наближаються розвідників і ворожі походи. Покращуйте і збільшуйте ваші розвідданих і антіразвед-здатності. Чим вище показники разведспособності радарної станції і чим нижче антіразведспособності радарної станції вашого противника, тим більше подробиць ви отримаєте під час розвідки.
  • Арсенал. виготовляють потужне спорядження в арсеналі. Виготовляйте ваше власне спорядження в арсеналі. Спорядження дає вам приголомшливі бонуси для бою і розвитку. Вам потрібні матеріали і проект спорядження, щоб виготовити спорядження. Проект можна з’єднати з фрагментів. Чим вище рівень проекту, тим більше фрагментів вам знадобиться для його отримання.
  • Зверокомплекс. Вирощують звірів в зверокромплексе. Покращуйте його, щоб отримати більш потужних звірів. Рівень контролю однаковий для всіх звірів. Максимальний рівень контролю залежить від рівня зверокомплекса.Ви можете отримати звірів з розвідданих Опору того ж рівня в залежності від вашої удачі.
  • ветстанции. Поранені звірі відправляються на відновлення в ветстанции. Покращуйте ветстанции, щоб підвищити швидкість відновлення звірів. Якщо ви програли бій, ваш звір може втратити кілька пунктів здоров’я. Відновити здоров’я звіра можна в ветстанции.

  Dino War: Релокатори

  Види релокаторов. У грі існує 4 види релокаторов:

 • Релокатор новачка;
 • Релокатор до глави союзу;
 • Високий рівень релокатор;
 • Випадковий релокатор.
 • Ви можете використовувати всі ці релокатори, щоб перемістити вашу базу в іншу точку на карті, проте можливість використання релокаторов, також як і спосіб їх використання, залежать від виду релокатора .

  Як використовувати релокатор новачка? Щоб використовувати релокатор новачка, увійдіть в зону, в яку ви хотіли б перебратися, і натисніть на карту зону. Після цього натисніть на кнопку “Перемістити”, підтвердіть ваш вибір і ваша база отримає нові випадкові координати в новій зоні. Ви не можете скористатися релокатором новачка, якщо ви перебуваєте в союзі.

  Як використовувати релокатор до глави союзу? Щоб використовувати релокатор до глави союзу, виберіть цей предмет у вашому рюкзаку і натисніть “Використовувати”. Гра автоматично підбере вам місце на карті поряд з главою вашого союзі. Натисніть на кнопку “Перемістити”, і ваша база буде перекинута по потрібним координатами.

  Ви не можете вибирати координати для переміщення при використанні релокатора до глави союзу!

  Високий рівень релокатор. Якщо у вас є просунутий релокатор в рюкзаку, натисніть на точку на карті пустки, куди ви хотіли б переміститися і натисніть на кнопку “Перемістити”. Після цього ви зможете перемістити вашу базу вручну ще трохи, щоб розташувати її саме за тими координатами, за якими ви хотіли б встановити вашу базу. Чотири вільних клітини, підсвічених зеленим на карті пустки, необхідні для того, щоб розташувати вашу базу на новому місці. Коли всі чотири клітини підсвічені зеленим, натисніть “Перемістити”, щоб перенести вашу базу на нове місце.

  Як використовувати випадковий релокатор? Зайдіть в ваш рюкзак, натисніть на випадковий релокатор, а потім – на “Використовувати”. Після цього ваша база буде перенесена на нове місце на карті пустки, вбрання випадковим чином.

  Dino War: Звірі та їх потенціал

  Звір. Ваш звір – це чудова бойова машина, що її бере жодна зброя, винайдена людиною. Поліпшення зверокомплекса, модулі і биоусиление підвищують боєздатність ваших військ, ваш ліміт в поході і ваші навички збору.

  Підвищення рівня контролю. Ви можете вбивати монстрів, збирати ресурси або вбивати ворожі війська, щоб отримати досвід рівня контролю. Звірі також набираються досвіду від вас, тому, навіть якщо звірі не беруть участі в поході, вони все одно отримують деяку кількість досвіду.

  Модулі. Імплантація модулів дає вашим звірам переваги. Ви можете отримати модулі з розвідданих Опору або при монтажі матеріалів. Імплантувати всі модулі одного рівня, ви зможете підсилити їх і поліпшити звіра до наступного рівня поліпшення. При підвищенні рівня поліпшення ви можете отримати переваги більш високого рівня і відкрити більше навичок звіра або поліпшити їх.

  биоусиление. Ви також можете провести биоусиление звірів, щоб підвищити їх здатності. Ви можете підсилити звіра, використавши сироватку звіра. Чим вище рівень посилення, тим краще перевага, яку дає цей рівень посилення. Ви можете поглянути на переваги наступного рівня у вкладці “биоусиление”.

  Навички звіра. Навички звіра дають вашим військам істотну підтримку в бою. У кожного звіра є три навички. Ви можете відкрити навички і поліпшити їх під час поліпшення звірів до наступних рівнів. Різні навички звіра дають різні переваги, при цьому поліпшення навичок веде до поліпшення переваг.

  Потенціал звіра

  Не тільки командир, але і звір постійно намагається вийти за межі своїх можливостей. Коли необхідний рівень посилення досягнутий, ви зможете пробудити потенціал звіра! Призначайте потенціали, щоб ваші звірі могли виконувати спільні дії в команді. Кожен вид потенціалу можна призначити тільки одному звірові за раз.

  Активація навичок контролю. Ви можете отримати потенціал, збираючи ресурси, вбиваючи монстрів, атакуючи табору “Нового світанку” і на арені монстрів. Коли необхідний рівень посилення досягнутий, ви зможете пробудити потенціал звіра. Після того, як ви виконаєте всі умови, ви зможете вибрати потенціал для вашого звіра в правому куті зверокомплекса.

  Якщо у вашого звіра вже призначений потенціал, ви повинні скинути діючий навик перед призначенням іншого потенціалу. Коли потенціал вивчений, натисніть на нього, щоб налаштувати його. Якщо звір став на чолі команди, то команда отримає додаткові ефекти. Натисніть на зверокомплекс, призначте звіра лідером команди, і ви зможете переглянути і призначити всі активовані потенціали і зібрати сильну команду.

  Візьміть до уваги, що якщо ви не призначите потенціал після його вивчення, ви не зможете отримати додаткові ефекти.

  Список потенціалів. Натисніть на збройову звіра в зверкомплексе, і у вкладці “потенціали” ви побачите всі наявні у вас потенціали. Тут ви зможете конвертувати непотрібний потенціал в диски з бойовими даними або поліпшити потенціал. Також ви зможете пробудити ще не взрощенний потенціал. Щоб поліпшити і пробудити потенціали, вам будуть потрібні диски з бойовими даними, які ви зможете знайти на арені монстрів, в магазині і в таборах “Нового світанку”.

  Dino War: Війна за інститут

  Введення. у центральній частині зони знаходиться будівля інституту, в якому міститься суперкомп’ютер. Союз, який заволодіє суперкомп’ютером, захопить владу в зоні. Доктор Кіготь хоче захопити інститут, щоб завоювати світ. Опір протистоїть йому, поклявшись знову заволодіти суперкомп’ютером. Війна за інститут незабаром почнеться, підготуйтеся до неї і киньте всі сили на захоплення інституту.

  Отбейте інститут. Якщо інститут знаходиться в зоні, у якій раніше не було голови, вам спочатку потрібно буде відбити інститут у військ доктора Кігтя. Під час події командири спочатку повинні захопити вежі, щоб потім взяти владу над інститутом. Командир, який переможе війська доктора Кігтя в інституті, здобуде остаточну перемогу і стане першим главою зони.

  Війна за інститут. Під час війни за інститут всі гравці можуть брати участь в рейдах, атакувати або відправляти підкріплення до інституту і його чотирьом башт в центрі зони. Союзи ведуть війну за інститут: коли союзи знаходяться в одному і тому ж будинку інституту або його баштах, командири з одного союзу можуть відправляти підкріплення своїм союзникам, а командири з інших спілок можуть вступати в бій.

  Альянс, який займає інститут протягом 8 годин підряд, здобуде перемогу у війні за інститут і отримає контролер “Кратос”. Лідер переміг союзу може призначити главу зони протягом двох годин після перемоги. Якщо лідер союзу не призначив главу зони, лідер альянсу автоматично стає главою зони.

  Темний тираннозавр. Невимовно жахливі створення знайшли притулок в лабіринті тунелів і колишніх дослідних лабораторій на нижніх рівнях інституту “Генезис”. Коли контролер “Кратос” вилучено з інституту, створення турбуються. Якщо вам дуже не поталанить ви натрапите на темного тиранозавра. Атакуйте його, щоб отримати нагороди за шкоду! Темний тираннозавр дуже сильний, і ви не зможете вбити його, але ви все ж зможете отримати нагороди за шкоду, атакуючи його. Ви зможете отримати нагороди, досягнувши цілей за очками шкоди. Окуляри і нагороди скидаються щодня о 10 ранку (UTC + 0).

  Переваги глави. Після війни за інститут глава може розподілити набори глави будь-якого командиру в зоні. Однак кожен командир може отримати тільки один набір глави. Глава зони може розподілити набір через профіль командира, якому він хотів би розподілити набір. Глава зони також може змінити назву зони, її прапор, відредагувати повідомлення глави для всієї зони, призначити ранги деяким командирам або використовувати жетони глави, щоб задіяти навички глави.

  Поради по проходженню.

 • Кожен командир може відправити максимум 1 військо до інституту і його чотирьом башт.
 • Якщо під час війни за інститут різні союзи займають вежу і інститут, час від часу вежа завдає шкоди інституту.
 • Лідер переміг альянсу може призначити главу зони. Якщо лідер переміг альянсу не призначив главу зони, він сам автоматично стане головою зони.
 • Коли війна закінчена, глава зони може відправити набір будь-якого командиру зони, за винятком самого себе. Зробити це можна в профілі командира, якому глава планує відправити набір.
 • Битися за інститут можна кожні два тижні. Якщо попередня війна за інститут не закінчилася протягом двох тижнів, статус захоплення не зміниться.
 • Dino War: Суперзарядчікі

  Введення. Опір зробило неймовірний прорив у дослідженнях. Тепер для деяких будівель можна задіяти суперзарядчікі, які надають відмінні переваги. Натисніть на ваш штаб, а потім на кнопку “Суперзарядчікі”. Тут ви можете задіяти, поліпшити або розібрати суперзарядчікі. Суперзарядчікі бувають різних рівнів, їх максимально можливий рівень залежить від їх кольору.

  Рідкість в порядку убування: помаранчевий – фіолетовий – синій – зелений. Ви можете підвищити рівень суперзарядчіка, але не можете змінити його колір. Ви можете отримати суперзарядчікі за допомогою збору, в таборах “Нового світанку”, на стежці дослідника, в магазині, в складі ігрових наборів і т.д. Ви можете отримати блоки суперзарядчіка, розбираючи суперзарядчікі і набори.

  Залучення. У меню “Задіяти” ви можете переглянути всі будівлі, в яких ви можете задіяти суперзарядчікі. Натисніть на осередок біля будівлі, виберіть “Суперзарядчік” і задійте його. Після того як ви задієте суперзарядчік, ви зможете переглянути переваги, які він дає будівлі.

  Для активації кожного переваги суперзарядчіка потрібно будівлю певного рівня. Натисніть на суперзарядчік, щоб поліпшити або прибрати його. Також ви можете натиснути на кнопку “Показники переваг”, щоб переглянути діючі переваги суперзарядчіка.

  Поліпшення. У меню “Поліпшити” ви можете переглянути всі наявні у вас суперзарядчікі. Зліва ви побачите переваги для поточного і наступних рівнів, а також кількість необхідних блоків суперзарядчіка. Ви можете пересунути бігунок, щоб вибрати потрібний вам рівень. Натисніть кнопку “Поліпшити”, щоб поліпшити суперзарядчік. Також ви можете поліпшити суперзарядчік за допомогою меню “Задіяти”. Натисніть на кнопку “Показ суперзарядчіков”, щоб переглянути інформацію про всіх суперзарядчіках.

  Розбирання. У меню “Розібрати” ви можете розбирати суперзарядчікі. Ви отримаєте блоки суперзарядчіка після його розбирання.

  Dino War: Золота супершахта

  Введення. Доктор Кіготь використовує золото з золотих супершахт, щоб оплатити проведення своїх диявольських експериментів. Дайте йому відсіч разом з вашими союзниками і отримаєте перемогу над правоохоронцями “Нового світанку”, і ви зможете здобувати золото замість нього. Супершахти розташовуються в глушині випадковим чином. Коли ваш союз займе супершахту, всі учасники союзу зможуть почати збирати золото. Швидкість збору золота в супершахтах вище, ніж в звичайних, тому добувати золото в них ефективніше.

  Правила. Кожен союз може займати тільки одну супершахту одночасно. Війська, які ви відправили в супершахту, можуть виконувати дві функції: складатися в гарнізоні і захищати супершахту або добувати золото. Командири отримають нагороди за участь в гарнізоні супершахти. Загальна швидкість видобутку всіх видобувних військ визначає ставку нагород гарнізону. Атакуючи шахти, зайняті іншими союзами, ви можете заробити очки престижу.

  Проведіть розвідку перед атакою, щоб дізнатися, скільки очок престижу ви можете отримати. Чим більше золота ви добули, тим більше очок престижу ви отримаєте. Окуляри престижу зберігаються в сховищі союзу. Коли цілі за очками виконані, всі учасники союзу зможуть отримати нагороди за престиж. Ті, хто вніс видатний внесок в справи союзу, отримають додаткові особливі премії.

  Війська гинуть в битвах при супершахтах, тільки якщо ліміт госпіталю перевищено.

  Як знайти супершахти? Перебуваючи в глушині, натисніть на кнопку “Карта” справа, а потім – на значок супершахти, щоб побачити розташування супершахт у вашій зоні. Незайняті супершахти позначені жовтим кольором, зайняті вашим союзом – зеленим, а зайняті іншим союзом – червоним.

  Після певного часу супершахти обсипаються. Коли час на таймері закінчиться, супершахта зникне з карти. Натисніть на зображення шахти, щоб відправити до неї війська і зайняти або захопити її. Кількість командирів, які можуть взяти участь у захопленні шахти необмежено.

  Гарнізон і видобуток. Коли ваш союз займе супершахту, учасники союзу зможуть відправити війська для видобутку золота або організації гарнізону. Війська, які брали участь в першому поході, автоматично призначаються в гарнізон після перемоги. Ви зможете відправити підкріплення до гарнізону або відкликати ваші війська з гарнізону. Також війська гарнізону можуть отримати нагороди гарнізону, що залежать від кількості військ, задіяного у видобутку золота.

  Коли війська здобудуть досить золота, вони відправляться назад на вашу базу самостійно. Після повернення військ ви можете відправити їх до супершахте ще раз вручну. Якщо вашу супершахту атакують, війська гарнізону будуть її захищати. Якщо гарнізон зазнає поразки, який напав союз заволодіє супершахтой, а ваш союз втратить деяку кількість зібраного золота.

  Окуляри престижу. Гравці можуть заробити очки престижу, нападаючи на супершахти інших спілок. Окуляри престижу зберігаються в сховищі союзу. Коли кількість очок престижу досягне певного значення, всі учасники союзу отримають нагороду. Гравці, які зробили видатний внесок у справи союзу, отримають додаткові особливі премії.

  Dino War: Нові активності в грі

  Каньйон Хаосу. Коли ваша база стане рівня 5, ви побачите вхід в каньйон Хаосу. Натисніть на нього, і ви побачите наступні варіанти: “Командний магазин” і “Дослідити”. У командному магазині ви зможете обміняти сироватку мутації, зібрану в каньйоні, на товари. У розділі “Дослідити” ви зможете створити вашу власну команду звірів і приступити до дослідження каньйону Хаосу. Якщо ви впоралися з певним рівнем складності, ви отримаєте доступ до наступного рівня складності.

  Чим вище рівень складності, тим краще нагороди. Ви отримаєте нагороди за дослідження, коли завершите його. Ви можете скинути дослідження кілька разів, але, як тільки ви скинете дослідження, число на лічильнику скидів дослідження зменшиться. Коли перезарядка завершиться, вам знову стане доступним дослідження каньйону. У каньйону Хаосу також є рейтинги. Чим вище буде ваш ранг, якого ви зможете досягти за певний проміжок часу, тим краще буде нагорода, яку ви отримаєте, коли вийде час перезарядки.

  Арена монстрів. Коли союз досягне 6 рівня, учасники союзу зможуть побудувати арену монстрів . Весь союз cможет брати участь в подіях арени монстрів у відповідному будинку. Беручи участь у події “Арена монстрів”, учасники союзу зможуть відправити війська в атаку проти мутованих монстрів і отримати нагороди в залежності від рівня кожного командира. Союзу потрібно отримати жетони “Нового світанку”, щоб брати участь в подіях на арені монстрів (для цього всі учасники повинні зробити пожертвування).

  Жетони “Нового світанку” можна отримати з бонусних ящиків “Нового світанку” (бонусні ящики ” нового світанку “можна отримати в таборах” нового світанку “). Вам буде потрібно ключ-карта “Нового світанку”, щоб відкрити бонусний ящик “Нового світанку” (ключ-карту “Нового світанку” можна отримати з щоденних нагород). Коли учасники союзу пожертвують необхідну кількість жетонів, ви зможете об’єднатися з учасниками союзу, щоб атакувати мутованого монстра.

  Нові учасники союзу зможуть взяти участь у події тільки через 48 годин після вступу в союз.

  завдання Опору. При штабі 6 рівня командир іноді зможе отримувати завдання Опору неподалік від стін. Якщо він виконає завдання Опору за відведений час, командир отримає нагороди або значну допомогу в розвитку штабу.

  Контора команди збирачів. Щоб винагородити командирів і підтримати їхній бойовий дух, контора команди збирачів дає командирам золото , коли командир вбив війська противника або коли його війська вбили в PVP-бою. У кожному звіті про PVP-бою ви побачите компенсацію за вбивство і компенсацію за втрати. Розмір компенсації залежить від рівня, кількості та виду військ, яких ви вбили або яких ви втратили.

  У грі існує максимальний розмір компенсації, яку ви можете отримати щотижня, і цей розмір компенсації визначається за вашим рівнем штабу. Компенсація не буде автоматично зарахована на ваш ігровий рахунок, вона буде врахована в конторі команди збирачів на ринку. У конторі команди собіраетелей ви зможете переглянути вашу історію компенсацій і забрати золото, отримане в якості компенсації. Максимум 50 записів зберігається в історії компенсацій.

  Битва за будівлю

  Уряду давно вже немає, але в деяких колишніх урядових будівлях ще залишилися цінні технології. Час від часу ви можете вступати в битви за будівлі і захоплювати їх. Союз, який отримав перемогу, скористається цими технологіями. Якщо союз захопить більше одного будинку, то він отримає тільки найпотужніше перевага кожного виду. Ви можете знайти будівлі, натиснувши на кнопку “Подія” або перейшовши на карту зони.

  На карті зони ви зможете натиснути на кнопку “Будівля”, щоб побачити або приховати будівлі. На початку кожної події статус “Зайнято” скидається. Ви можете надіслати ваші війська, щоб зайняти будівлю або відправитися в кооперацію на будівлю разом з союзниками. Коли будівля взято під контроль, учасники альянсу, який посів будівля, можуть Відправте війська підкріплення, щоб захистити будівлю, а інші гравці можуть атакувати будівлю або приєднуватися до кооперації, що йде на будівлю, щоб отримати контроль над будівлею.

  Коли союз успішно займає урядову будівлю і утримує його протягом 8 годин підряд, всі учасники союзу отримують переваги. Коли союз успішно захоплює урядову будівлю і утримує його протягом восьми годин, всі його учасники отримують переваги. Одночасно союз може утримувати більше одного будинку, але діяти буде тільки найпотужніше перевага кожного виду. На початку кожної події статус “Зайнято” скидається, і починається нове випробування для бажаючих взяти будівлю під контроль.

  Dino War: Гайд по Союзу

  Вступивши в союз, ви зможете об’єднатися з іншими вижили і битися з “Новим світанком”, отримати підтримку в боях з іншими гравцями, а також отримати всі зазначені нижче переваги.

  переваги союзу. Переваги гравців, які перебувають в союзі:

 • Чат союзу для спілкування з союзниками. Заводите нових друзів, плануйте атаки і оборонні дії, допомагайте союзникам і отримуйте допомогу від них.
 • Переваги технології союзу. Отримуйте численні бонуси до показників вашого міста, військ і союзу. Робіть пожертвування і отримуйте за це нагороди.
 • Приєднуйтесь до рейдів і створюйте свої рейди. Здійснюйте більш потужні атаки. Вбивайте армію “Нового світанку”.
 • Війська підкріплення. Допомагайте союзникам відбивати ворожі атаки. Отримуйте війська від союзників, які допоможуть вам захиститися від ворожих атак.
 • Будинки союзу. Дають доступ до особливих функцій союзу.
 • Допомога з таймерами. Допомагайте вашим союзникам зменшити час будівництва, поліпшення, дослідження і лікування в посольстві.
 • Магазин союзу. Отримайте доступ до унікального магазину з найвигіднішими пропозиціями.
 • Як створити союз або вступити в нього? Натисніть на значок союзу в нижній частині екрана, щоб відкрити вкладку союзу. У цій вкладці ви зможете вступити в союз або створити новий союз. Власники баз низького рівня (з 1 по 5) можуть створити союз за 200 алмазів. Власники баз рівня 6 і вище можуть створити союз безкоштовно.

  Мова союзу встановлюється автоматично відповідно до мови, обраним на пристрої лідера союзу. При цьому мова союзу можна змінити в будь-який час. Якщо ви створюєте союз, пам’ятайте, що назва і девіз союзу значно впливають на те, які вижили захочуть приєднатися до вашого союзу.

  Як я можу змінити союз, вийти з союзу або розформувати його? Ви можете складатися тільки в одному союзі одночасно. Щоб вступити в інший союз, натисніть на запрошення, яке може з’явитися на вашому екрані, або натисніть на кнопку “Союз” в нижній частині гравців екрану, щоб переглянути союзи, в які ви можете вступити. Ви можете виходити з союзів і вступати в них по своєму розумінню, проте вам необхідно спочатку вийти з того союзу, в якому ви перебуваєте, щоб вступити в інший союз.

  Щоб вийти з союзу, натисніть на кнопку “Союз” в нижній частині екрана, потім – на “Управління”, а потім – на “Вийти”. Тільки лідер союзу має повноваження, достатні для розформування союзу. Якщо лідер хоче вийти з союзу або змінити союз, що не розформували поточний союз, він повинен призначити іншого учасника лідером союзу. Щоб розформувати союз, натисніть на “Союз” в нижній частині екрана, потім – на “Управління”, а потім – на “Розформувати”. Пам’ятайте, що дружний союз – це наріжний камінь вашого успіху.

  Як мені змінити мій ранг в союзі? Тільки лідер союзу або учасник спілки, чий ранг вище вашого на два пункти, може змінити ваш ранг в союзі. Якщо ви на два пункти вище іншого союзника, у вас є можливість підвищити або знизити його. Натиснувши на значок “Союз” в нижній частині екрана ви можете:

 • Натиснути на “Учасники”, щоб переглянути ранги в вашому союзі,
 • Натиснути на “Повноваження” в меню “Управління”, щоб переглянути повноваження, доступні для кожного рангу.
 • Dino War: Ігрові події

  Рейд “Нового світанку”. Рейд “Нового світанку” – це подія союзу, в якому гравці можуть заробити нагороди відповідно до їх особистого рейтингу і з рейтингом союзу. Під час цієї події армія “Нового світанку” буде атакувати всіх учасників союзу. Чим більше рейдів “Нового світанку” ви витримаєте, тим краще нагороди ви отримаєте. Деякі з рейдів “Нового світанку” вкрай сильні, тому вдалим ходом буде об’єднатися з союзниками, щоб витримати цю атаку.

  Якщо оборона бази впаде двічі за раунд, армія “Нового світанку” перестане атакувати вас. В цей час ви можете відправляти війська в підкріплення союзникам і в гарнізони штабу союзу. Якщо все оборона баз усіх союзників впаде двічі, цей раунд події союзу завершиться. Енергощит не зупинить війська “Нового світанку”.

  Тільки 15 капітанів рейду відправляються в рейди рівня 7, 14 і 17 на кожен союз, так що ви, можливо, не зможете зустрітися віч-на-віч з цими рейдами, якщо в вашому союзі більше 15 учасників.

  Алмазне подія

  “Алмазне подія” – це обмежений за часом подія, беручи участь в якому, ви зможете отримати очки за певні дії, вчинені в вказане в подію час. Коли ви наберете достатньо очок для досягнення мети події, ви автоматично отримаєте нагороду за ігровий поштою. Ви можете дізнатися подробиці події, натиснувши на центр подій в правій частині екрана.Тіп і послідовність подій визначається випадковим чином щотижня. У грі є наступні етапи “Алмазного події”:

 • Етап збору. Ви можете отримати очки “Алмазного події”, збираючи ресурси на мапі пустки. Окуляри за збір ресурсів призначаються в залежності від виду збираються ресурсів.
 • Етап полювання на монстрів. Ви можете отримати очки “Алмазного події”, вбиваючи монстрів на карті пустки. Чим вище рівень монстра, тим більше очок ви отримаєте.
 • Етап поліпшень. Ви можете отримати очки “Алмазного події”, підвищуючи вашу силу. Підвищити силу можна, покращуючи будівлі і проводячи дослідження.
 • Етап навчання військ. Ви можете отримати очки “Алмазного події”, навчаючи війська. Чим вище рівень військ, яких ви навчите, тим більше очок ви отримаєте.
 • Етап знищення. Ви можете отримати очки “Алмазного події”, вбиваючи ворожі війська. Чим вище рівень убитих військ, тим більше очок ви отримаєте.
 • Нагороди. “Алмазне подія” розділене на кілька етапів. На кожному етапі є нагороди трьох рівнів. Ви отримаєте ці нагороди по ігровій поштою, як тільки досягнете мети етапу за очками. Пам’ятайте, що вам необхідно буде зібрати нагороди, щоб використовувати їх. На кожному етапі події ви також можете отримати нагороди за рейтинг, які даються за кількість очок, зароблених на цьому етапі події.

  Пам’ятайте, що нагороди за рейтинг розігруються між усіма командирами вашої зони. Чим вище ваш рейтинг, тим вище нагороди. І нарешті, найрозкішніші нагороди ви можете отримати, зайнявши високе місце в загальному рейтингу після закінчення події. Цей рейтинг побудований на окулярах, які ви отримали за всі етапи “Алмазного події”. Командиру, який набрав найбільше очок за всі етапи події, буде присвоєно звання переможця. Окуляри події обнуляються в кінці кожної події.

  Dino War: Поради досвідчених гравців

  Будьте завжди насторожі. Ви могли бачити в чаті зони або в особистих повідомленнях, що дехто пропонує придбати ресурси, набори або золото … і ви напевно помітили, що це – шахрайство. Всі ці люди намагаються обманом виманити у вас особисті дані, як, наприклад, адреса електронної пошти та пароль. Більш того, багато рекламовані сайти містять програми- “зломщики”, трояни і віруси, які, звичайно, становлять загрозу для ваших особистих даних і вашого пристрою!

  Ніколи не повідомляйте ваші особисті дані нікому. Навіть співробітникам “Dino War”. Шахраї також часто прикидаються співробітниками гри. Справжні співробітники “Dino War” ніколи не попросять вас надати ваш пароль. Якщо у вас є підстави вважати, що ви стали жертвою шахраїв, негайно поміняйте пароль вашої електронної пошти та зв’яжіться зі службою підтримки сайту, на якому розташовується ваш ящик електронної пошти.

  Про чесної гри. щоб забезпечити чесні умови гри для всіх гравців, в грі “Dino War” суворо заборонено порушення правил гри і грубу поведінку по відношенню до інших гравців. Усі профілі, що належать гравцям, які були викриті в порушенні умов надання послуг, будуть або оштрафовані на ігрову валюту, або закриті на деякий час, або закриті назавжди.

  Грайте в задоволення. Образи інших гравців вбиває все задоволення від гри. Проявляйте повагу до інших гравців під час спілкування з ними. Це прохання також відноситься до назви вашого альянсу і його опису (наприклад, назвою союзу або його будівель, тегу союзу, ім’я гравця і т.д). Ось список того, що неприпустимо в грі:

 • Розсилка спам-повідомлень;
 • Використання непристойних / образливих / матюків і виразів;
 • Домагання або натяки на них;
 • Пригнічення інших гравців;
 • дискримінує висловлювання;
 • Непристойні імена і аватари;
 • Продаж акаунтів і / або ресурсів.
 • Наслідки порушень правил гри: подібна поведінка може призвести до тимчасової або навіть повного блокування облікового запису або до блокування в чатах. Неправдиві повідомлення про порушення правил можуть привести до тих же наслідків.

  Не порушуйте правила. Використання автоматичних програм для модифікації гри і для отримання переваг в грі вважається порушенням правил гри. Настійно рекомендується лордів, які мають подібні програми на пристроях, видалити їх. Програмне забезпечення, що надається третіми особами – це неперевірені додатки, які дозволяють змінювати гру. Змінюючи функціонал ігри, програмне забезпечення імовірно дає нечесну перевагу тим, хто встановив їх, одночасно ставлячи під сумнів недоторканність вашого облікового запису та особистих даних.

  У число програмного забезпечення, наданого третіми особами, входять: програми для злому або зміни даних і функціоналу гри, програми, сервіси або сценарії виконання програм, які дозволяють автоматично виконувати певні дії в грі, інші програми, призначені для зміни даних гри або отримання переваг в грі нечесними методами. Наслідки порушення правил: спроба отримати перевагу в грі з використанням стороннього програмного забезпечення призведе до тимчасової і вічної блокування будь-якого облікового запису, на якому було скоєно порушення правил.

  Захистіть себе. Деякі сайти або деякі люди можуть пропонувати вам придбати золото, набори або ресурси зі знижкою. Не дайте обвести себе навколо пальця – це обман. Подібні шахраї запитують особисті дані для входу в обліковий запис (наприклад, Apple ID, Google Play і так далі), щоб отримати доступ до вашого ігрового аккаунту. У таких випадках шахраї отримують доступ до вашого аккаунту та нерідко крадуть аккаунт, щоб перепродати його іншим гравцям.

  Якщо ви повідомляєте особисті дані стороннім особам, ви піддаєте постійної небезпеки ваш ігровий аккаунт, а також ваші фінансові дані. Наслідок порушення правил: покупка предметів у третіх осіб може привести до видалення ігрової валюти з вашого облікового запису та видалення облікового запису назавжди.

  І один у полі воїн. Купівля, продаж, спільне користування або за надання одного ігрового аккаунта іншим гравцям порушує умови надання послуг і не схвалюється в грі “Dino War”. Ризики, які тягнуть за собою дії, зазначені вище:

 • Продавець може забрати ваші гроші і не надати вам аккаунт;
 • Ви ніколи не можете бути впевнені, що продавець не користується вашим аккаунтом;
 • Продавець може продати один і той же обліковий запис великій кількості людей;
 • Ви не знаєте статус вашого облікового запису: можливо, він вже знаходиться в черзі на вічну блокування;
 • Ваш аккаунт завжди знаходиться в небезпеки.
 • “Dino War” не надає допомогу і підтримку для акаунтів, власники яких порушили ігрові правила. Якщо ви вирішите придбати ігровий аккаунт, цей обліковий запис може бути заблокований назавжди в будь-який час за порушення умов надання послуг. Допоможіть зупинити торгівлю акаунтами: відмовтеся від продажу вашого облікового запису та повідомте про тих, хто займається торгівлею акаунтами. Наслідки порушення правил: вам не гарантується безпека аккаунта, який був переданий від одного гравця іншому. Розробники залишають за собою право закрити назавжди доступ до такого аккаунту.

  Dino War: Баги в грі

  Чому втрачається підключення до мережі? Для безперебійної роботи гри вам необхідно мати стабільне підключення до мережі Інтернет від надійного провайдера. Навіть якщо індикатор підключення до мережі Wi-Fi або до мобільної мережі показує максимум, підключення до мережі Інтернет може бути нестабільним, так як деякі локальні мережі можуть бути тимчасово перевантажені або працювати з низькою швидкістю.

  Ця проблема особливо актуальна, якщо ви граєте в рухомому транспорті або в підземному громадському транспорті. Як і у випадку з іншими Інтернет-сервісами, рекомендується використовувати підключення до мережі Wi-Fi від надійної компанії або ж стабільне 3G / 4G-підключення від надійної компанії під час гри.

  Що робити, якщо гра не завантажується? Спробуйте спочатку зробити наступне:

 • Увімкнути і вимкнути ваш пристрій і ваш Wi-Fi роутер, якщо ваш пристрій підключено до мережі Wi-Fi при грі.
 • Якщо проблема все ще не вирішена , видаліть і перевстановіть гру.
 • Для того, щоб розробники змогли забезпечити більшу стабільність гри, відправте їм наступну інформацію:

  • Подробиці вашого підключення до мережі Інтернет (Wi-Fi, 3G, 4G, чи є у вас проблеми з підключенням до мережі в інших іграх).
  • Детальний опис проблеми із завантаженням гри. Чим докладніше ви опишіть проблему, тим швидше вам зможуть допомогти її вирішити.

  Гра вилітає. Спробуйте використовувати такі способи вирішення цих проблем:

 • Переконайтеся, що ви завантажили гру з Google Play Store або App Store. Ніхто не може гарантувати бездоганну синхронізацію версій гри, викачаних з інших магазинів додатків.
 • Звільніть більше оперативної пам’яті на вашому пристрої, закривши всі невикористовувані програми, що працюють у фоновому режимі.
 • Звільніть більше внутрішньої пам’яті на вашому пристрої, видаливши додатки, якими ви більше не користуєтеся. Також спробуйте перенести або видалити непотрібні відео і зображення з вашого пристрою.
 • Більшість проблем з вильотом і зависанням гри можна вирішити, включивши і вимкнувши пристрій. Зверніть увагу, що гра “Dino War” найкраще працює на пристроях з наступними характеристиками:

  • Більше 1 GB RAM (рекомендовано: 2 GB або більше);
  • Android OS 4.1. 0 і вище;
  • iPhone 5 і новіше.

  Якщо після застосування цих способів усунення проблем, ви все ще стикаєтеся з проблемою вильоту з гри, зв’яжіться зі службою підтримки і розкажіть їм докладніше про проблему, що виникла у вас в грі. Вони будуть раді допомогти вам вирішити цю або інші проблеми, які можуть виникнути у вас в грі.

  Як зберегти дані ігрового аккаунта при зміні пристрою? Ви можете прив’язати ваш ігровий аккаунт до вашого особистого аккаунту. Після цього ви зможете продовжити грати в вашу поточну гру на інших пристроях. Прив’язка ігрового аккаунта також запобіжить втрату ігрового процесу в разі виникнення будь-яких неполадок на вашому пристрої.

  • Щоб прив’язати ваш ігровий аккаунт: зайдіть в профіль гравця, натиснувши на ваше зображення – “Налаштування “(зображення шестірні) -” аккаунт “-” Управління аккаунтом “- виберіть відповідний варіант прив’язки аккаунта.
  • Щоб переключитися на інший обліковий запис: зайдіть в профіль гравця, натиснувши на ваше зображення -” налаштування “(зображення шестірні) -” аккаунт “-” Переключити аккаунт “- виберіть обліковий запис, в який ви хотіли б увійти.

  Як перенести аккаунт на новий пристрій? За допомогою Google Play, Game Center або Facebook ви легко і просто можете перенести вашу вже існуючу гру на інший пристрій. Зверніть увагу, що Facebook (або Google Play) дозволяє прив’язувати до вашого особистого аккаунту тільки один ігровий аккаунт одночасно, тому, якщо вам необхідно прив’язати ще один ігровий аккаунт, вам потрібно буде прив’язати його до іншого аккаунту Facebook (або Google Play).

 • Спочатку переконайтеся, що ваша поточна гра належним чином прив’язана до аккаунту Facebook, Game Center або Google Play на вашому старому пристрої.
 • Завантажте гру “Dino War” з Google Play Store або App Store і встановіть її на вашому новому пристрої.
 • Відкрийте “Dino War” на вашому новому пристрої, переконавшись попередньо, що ваша гра відкрита тільки на вашому новому пристрої.
 • Натисніть на ваше зображення (зображення персонажа) і перейдіть в “Налаштування” (значок шестерінки в нижньому лівому кутку) – “аккаунт” – “Переключити аккаунт” і виберіть “акаунт Facebook” ( “аккаунт Google Play” / “аккаунт Game Center”), щоб увійти в гру, прив’язану до цього аккаунту .
 • Як прив’язати аккаун т на пристрої iOS? Щоб не втратити досягнення в грі, будь ласка, прив’яжіть ваш ігровий аккаунт до вашого аккаунту Game Center або Facebook. Натисніть на ваше зображення в грі – “Налаштування” – “Аккаунт” – “Управління аккаунтом” і виберіть прив’язку до Game Center або Facebook.

  Зверніть увагу, що один акаунт Game Center або Facebook можна прив’язати тільки до одному ігровому аккаунту. Тому перевірте перед прив’язкою вашого поточного ігрового аккаунта до аккаунту Game Center або Facebook, що не прив’язували ви вже інший аккаунт “Dino War” до того ж самому аккаунту Game Center або Facebook.

  Як прив’язати аккаунт на андроїд ? Щоб не втратити досягнення в грі, прив’яжіть ваш ігровий аккаунт до вашого аккаунту Google Play або Facebook. Натисніть на ваше зображення в грі – “Налаштування” – “Аккаунт” – “Управління аккаунтом” і виберіть прив’язку до аккаунту Google Play або Facebook.

  Один аккаунт Google Play або Facebook можна прив’язати тільки до одного ігрового аккаунту. Тому перевірте перед прив’язкою вашого поточного ігрового аккаунта до аккаунту Google Play або Facebook, що не прив’язували ви вже інший аккаунт “Dino War” до того ж самому аккаунту Google Play або Facebook.

  Автор статті: Надія Д.