Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Danger Dash: Поради, WIKI, Огляди

ДЖУНГЛИ ЗОВУТ (DANGER DASH) – гра на андроїд від компанії Gameloft. Жанр гри: Екшен. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Чи можна повернути не туди? У грі немає неправильних шляхів. Біжіть, куди вам подобається!

Чи дає оточення якісь бонуси? Ні, зовсім неважливо, куди бігти, головне – не зупинятися!

Як нараховуються очки? Очки нараховуються за збір монет. Вартість кожної монети множиться на ваш множник рахунку. Міранда Роуз збільшує множник на 3 очка. До того ж, за пройдену відстань нараховується певна кількість очок.

Для чого потрібні поліпшення? Покращення дають персонажеві додаткові можливості. Покращення – ключова складова установки рекордів! У магазині можна придбати поліпшення на свій смак.

Для чого потрібно виконувати завдання? Завершуючи завдання, ви зможете назавжди збільшити свій мультиплікатор рахунку, і, відповідно, збільшити свій рекорд! Намагайтеся виконати якомога більше завдань, щоб отримати шанс потрапити в списки лідерів.

Де можна переглянути завдання? Для перегляду завдань перейдіть в розділ Цілі в Головному меню. Також, завершивши завдання під час забігу, ви побачите список завдань перед екраном результатів.

Для чого потрібна шкала у верхній частині екрану? Ця шкала показує ваш рівень божевілля! Заповніть цю шкалу, збираючи монети, і включіть режим Поклик джунглів, натиснувши з’явився значок, щоб зробити відчайдушний ривок!

Що таке режим Поклик джунглів? У режимі Поклик джунглів ви тимчасово отримаєте збільшення мультиплікатора рахунку. Збирайте монети, щоб заповнити шкалу Поклик джунглів (вона розташована у верхній частині екрану). Заповнивши її, натисніть на що з’явився значок, щоб включити режим Поклик джунглів!

Я постійно програю через перешкоди, що мені робити? Запам’ятовуйте розташування перешкод і уважно стежте за ним! Висока перешкоду потрібно обійти з боку; лежить на землі – перестрибнути, під лежить над землею – підкотитися! Не захоплюйтеся збором монет, якщо це відволікає вас від Уворот від перешкод.

Навіщо потрібні досягнення? Досягнення можна отримати за виконання довгострокових цілей. За них ви не отримаєте нагороди, проте кожне з них – саме по собі нагорода!

Як придбати предмети в грі? Всі предмети можна купити в магазині. Серед них – поліпшення, персонажі і набори валюти. В Магазин можна потрапити з Головного меню.

Чи можна заплатити за пропуск завдання? Так, перейдіть в розділ Цілі в Головному меню і використовуйте монети, щоб миттєво завершити будь-яке завдання, окрім навчальних. Рекламні завдання будуть зараховані після наступного забігу!

Для чого потрібні зелені та червоні предмети? Це підсилювачі швидкості. Зелені прискорюють гравця і збільшують на один множник рахунку до кінця забігу. Червоні уповільнюють і зменшують множник рахунку. Щоб набрати максимальну кількість очок, збирайте якомога більше зелених підсилювачів, але тримайтеся подалі від червоних!

Як збільшити множник рахунки? Є кілька способів це зробити. Виконуючи завдання, ви можете назавжди збільшити множник до 20. Під час забігу ви будете збирати зелені підсилювачі, які збільшують множник на один. Ви також можете активувати режим “Лихоманка”, заповнивши шкалу. У цьому режимі, в залежності від поліпшень, множник збільшується на 5 – 10 очок.

Чи можу підключитися до соціальної мережі, якщо мені менше 13? Ні, не можете.

Як можна змінити ім’я в грі? Гра автоматично встановить ваше ім’я, грунтуючись на інформації з Facebook. Однак, якщо ви не підключені до Facebook, на початку гри ви отримаєте ім’я Гість з додаванням випадкового набору символів. Для зміни імені необхідно підключитися до Facebook.

Як підключитися до Facebook? Ви можете підключитися до Facebook в будь-який момент, натиснувши на синій значок Facebook в меню Налаштування, на екрані списку лідерів або на екрані результатів.

Як можна налаштувати рівень гучності? Виберіть розділ Налаштування в Головному меню або в меню паузи.

Як змінити налаштування мови? Виберіть розділ Налаштування в Головному меню або в меню паузи. Виберіть пункт Мови, і потім виберіть потрібну мову.

Чи в грі розділ допомоги? Так. Виберіть розділ Налаштування в Головному меню, потім Інформація та розділ Допомога. Він містить кілька категорій, що відносяться до різних аспектів гри.

Як управляти персонажем в грі? Проведіть вгору – стрибок, проведіть вниз – підкат, вліво і вправо – переміщення в відповідні сторони.

Скільки всього видів монет? Три: золоті, діамантові (вдвічі дорожче) і величезні (вчетверо дорожче).

Як використовувати перкі? Перкі можна придбати і поліпшити в Магазині (потрапити в нього можна з Головного меню). Під час забігу перкі можна підібрати в зелених ящиках зі знаком оклику або зображенням тигра. Знайдені перкі активуються автоматично.

Які типи валюти присутні в грі? Монети – єдина валюта, яку можна збирати під час забігу. Ви можете переглядати відео в Магазині монет, щоб заробити набори монет і прискорити ігровий прогрес.

Що можна купити за монети? Ви можете купити за монети майже все, що завгодно в грі. Наприклад, поліпшення з Магазину, відкриті персонажі, пропустити завдання і оживити персонажа під час забігу.

Які переваги підключення до Facebook? Ви зможете змагатися з друзями з Facebook за місця в списках лідерів і переглядати їх рекорди!

Як додати друзів в гру “Джунглі”? Все друзі з Facebook, які грають у “Джунглі”, приєднаються до вас автоматично! Ви можете запросити нових друзів в гру, натиснувши значок Запросити. Відкрити списки лідерів можна з Головного меню.

Навіщо потрібна кнопка Поділитися інформацією? Натиснувши значок Поділитися інформацією, ви опублікуєте новина про свої досягнення на своїй стіні в Facebook.

Автор статті: Надія Д.