Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження CSR Racing 2: Поради, WIKI, Огляди

CSR RACING 2 – гра на андроїд з датою виходу 29.06.2016 р від компанії Zynga. Жанр гри: Гонки. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Зміст статті

 • Гайд для новачків
 • Проходження кампанії “Legends”
 • Поради по грі
 • Гайд по поліпшенню і тюнінгу
 • Гайд по Машинам, гаражу та персоналізації
 • Гайд по Командам
 • Налаштовуємо гру правильно!
 • Шанси випадання
 • Відповіді розробників на питання гравців
 • CSR Racing 2: Гайд для новачків

  Що таке аркадний режим, і де мені знайти ігровий автомат? Аркада – це міні-гра в стилі ретро, ​​яку звуть супердріфтом турбокомпресора. Вона розташована під сходами в кутку Вашого гаража.

  Щоб зіграти в неї, потрібно натиснути на зал ігрових автоматів.

  Примітка: в аркаду можна зіграти лише раз в день. Якщо Ви вийдете з міні-ігри, заново зайти в неї можна буде тільки на наступний день.

  Навіщо потрібне паливо? Автомобіль з порожнім баком точно нікуди не поїде. Лічильник палива відображається у верхній частині екрану поруч зі значком у вигляді заправної колонки.

  У кожній гонці витрачається як мінімум одна одиниця палива. Паливо з часом відновлюється, але повільно. Якщо захочете прискорити цей процес, торкніться лічильника палива в верхній частині екрану і виберіть один з варіантів заповнення бака.

  Як заробити очки поваги? Окуляри поваги (або ОУ) можна заробити, прогресуючи в грі, здобуваючи перемоги над командами та іншими гравцями. Найбільше очок поваги можна отримати, беручи участь в онлайн-гонках.

  Що таке битви дня? Беручи участь в битвах дня, можна випробувати нові автомобілі і виграти грошові призи. Вам доведеться часто змагатися на кращих автомобілях, так що це відмінна можливість перевірити їх у справі, а також шанс виграти трохи готівки. Битви дня обмежені за часом, тобто після закінчення гонки взяти участь в наступному заїзді можна буде тільки через кілька годин.

  Що таке золото і готівку? У правому верхньому куті екрана відображається, скільки у Вас золота і готівки. Щоб поповнити запас, натисніть плюс і зайдіть в магазин. Тут за справжні гроші можна придбати додаткові готівкові і золото. Більше золота можна також отримати в такий спосіб:

  • Підвищити рівень і просуватися в грі.
  • Перемогти певних суперників.

  Що таке ключі та як їх отримати? Ключі відкривають доступ до автомобілів, поліпшеним деталей і інших предметів в магазині імпортних деталей. Є три види ключів: бронзовий, срібний і золотий, причому кожен з них дає доступ до різних типів призів. Ключі можна виграти в деяких змаганнях, в мережевій грі, а також купити в магазині.

  Що таке ранги? Ранги відносяться до двох аспектів. У грі кожна команда має певний ранг: гонки 1 рангу представлені командою “Нью фенгз”, а гонки з 2 по 5 ранг – іншими командами. Для автомобілів ранг означає обмеження, які накладаються на кожну машину. Ранг автомобіля відображається у верхній центральній частині екрану: наприклад, “Р4”. Це ранг поточний машини.

  Коли Ви перебирає автомобілі в шоу-румі, зверніть увагу, як змінюється відображається ранг в залежності від обраної машини. Як правило, автомобілі певного рангу можна використовувати на такому ж або більш високому ранзі одиночної гри. Скажімо, автомобіль Р4 можна використовувати тільки в одиночній грі 4 і 5 рангу, хоча можуть бути і виключення, наприклад, для стандартних гонок.

  Що таке “окуляри Evo”? Окуляри Evo відображаються праворуч від окулярів потенціалу Вашого автомобіля. Цифри (+/-) показують, скільки додаткових переваг за технічними характеристиками Вам вдалося вичавити з тачки після тюнінгу або установки вбудованих деталей.

  як прибрати рекламу? Відключити рекламу в грі можна, якщо купити що-небудь в магазині. Щоб перейти в магазин, торкніться золотого плюсик в правому верхньому куті екрану.

  Що таке ВП? ОП – це показник технічних характеристик Вашого автомобіля. Він враховує базові технічні характеристики, а також вплив виконаних поліпшень з 1 по 6 етап. Однак враховуйте, що тюнінг автомобіля і вбудовування деталей збільшують окуляри Evo автомобіля, а не його ОП.

  Скільки триває кожен сезон? Кожен сезон триває два тижні. Між сезонами є невеликий період, коли підводяться підсумки для таблиці лідерів і виділяються кращі команди. Сезони починаються і закінчуються по четвергах. Дати початку всіх сезонів 2019 року:

  • 21 березня.
  • 4 квітня.
  • 18 квітня.
  • 2 травня.
  • 16 травня.
  • 30 травня.
  • 13 червня.
  • 27 червня.
  • 11 липня.
  • 25 липня.
  • 8 серпня.
  • 22 серпня.
  • 8 серпня.
  • 5 вересня.
  • 19 вересня.
  • 3 жовтня.
  • 17 жовтня.
  • 31 жовтня.
  • 14 листопада.
  • 28 листопада.
  • 12 грудня.
  • 26 грудня.

  Що таке “Вхідні” та як вони працюють?

  Тепер нагороди гравцям за командні події і таблицю лідерів, а також загальні подарунки відправляються у “Вхідні “. А нагороди за кубки, випробування і т.п. видаються гравцеві відразу після завершення гонки або її етапу.

  Коли у “Вхідних” з’явиться нагорода, про неї повідомить особливий значок у верхньому лівому кутку на екрані гаража (там же, де значок щоденного входу). У Вас буде сім днів, щоб забрати всі нагороди, включаючи ОУ і жетони, які можна отримати тільки за кубок команд.

  Є два варіанти, як забрати нагороди з “Вхідних”:

 • Натискати на кожну окремо, наприклад, на 30 срібних ключів за кубок команд. В такому випадку Ви отримаєте ці 30 ключів, а інша нагорода все ще залишиться у “Вхідних”
 • Натиснути на кнопку “Забрати все”. Так Ви отримаєте всі нагороди відразу.
 • Зверніть увагу, що за допомогою кнопки “Забрати все” не можна отримати нагородні машини – кожну потрібно забирати окремим натисканням.

  CSR Racing 2: Проходження кампанії “Legends”

  Чому я не можу перемістити в майстерню машини для відновлення? У гаражі майстерні “Legends” всього три місця. Щоб відкрити друге і третє, гравці спершу повинні відновити 250GTO і п’ять машин серії “Legends” відповідно. Можна відновлювати однакові машини серії “Legends”, однак зверніть увагу, що для лічильника McLaren F1 вони будуть зараховуватися як одна машина. Крім того, можна продати машини з майстерні, натиснувши “i”, а потім “продати”, щоб звільнити місце.

  Чому я не отримую компоненти для машини, яку використовую в подію “Legends”? Після проходження “Гарячки відновлення”, всі компоненти в кампанії стають фіксованими і необов’язково відповідають машинам в майстерні або машинам, на яких гравці беруть участь в гонках. При цьому в випробуваннях з машинами серії “Legends”, які йдуть паралельно з кампанією, компоненти будуть відповідати машині в майстерні, якщо на нагороду є значок “?”.

  Чи є у машин серії “Legends” прискорювачі ОУ? Так, повністю відновлені машини серії “Legend” отримують прискорювач ОУ!

  Можна додати елітний бонус до відновленої машині серії “Legends”? Так! Елітні бонуси можна додавати до відновлених машин серії “Legends”.

  Чи можна відновити кілька однакових машин серії “Legends”? Так, можна відновити скільки завгодно машин серії “Legends”.

  Можна розбирати машини серії “Legends”? Машини серії “Legends” можна розібрати відразу після того, як вони будуть відновлені.

  Як заробити компоненти? Компоненти можна заробити, беручи участь в кампаніях “Legends”, щоденних випробуваннях і кубках. Вони розташовані в області “Legends”.

  Можна продавати компоненти? Компоненти можна продати ніяким способом.

  Можна тюнінгувати машини серії “Legends”? Тюнінг відкривається, коли Ви повністю відновлюєте машину серії “Legends”.

  Що мені робити, коли я відновлю всі машини? Продовжувати відновлювати! Не забувайте, що відновлені машини можна розібрати на вбудовані деталі і поліпшення 6-го рівня.

  Як перевірити кількість компонентів? Просто загляньте в свій інвентар, розташований під вкладкою “Компоненти”.

  Чому у мене пропав весь прогрес відновлення машин серії ” Legends “? При відкат CSR2 до більш ранньої версії через APK в профілі виникають помилки, які ведуть до втрати прогресу відновлення машин серії “Legends”. Гравцям не рекомендується відкочувати гру до ранніх версій.

  Чи потрапить Mustang Boss в майстерню “Legends”? Ні, Mustang Boss вже відновлена ​​і з’явиться відразу в основний колекції у Вашому гаражі.

  Верстат Legends і як його отримати. Гравці, які завершили “гарячку відновлення” в області Legends, автоматично отримають верстат Legends, який буде забезпечувати їх компонентами, що вбудовуються деталями і EVO-деталями 6-го рівня для всієї колекції Legends. Верстат можна отримати в магазині рідкісних деталей (через гараж), після чого він з’явиться в головній вкладці ящиків. Верстат залишиться навіть після завершення кампанії Legends.

  CSR Racing 2: Поради по грі

  Як мені взяти участь в гонці з друзями? Онлайн-гонки CSR 2 створені для змагань з гравцями з усього світу, тому не можна вибирати для участі в гонці тільки своїх друзів. У грі використовується тонкий механізм підбору суперників, щоб дати можливість брати участь в гонці з гравцями, які найкраще підходять для захоплюючого заїзду!

  Чому у мого суперника відображається від’ємне значення часу старту? У більшості онлайн-перегонів гравцям необхідно натиснути кнопку старту якнайшвидше після команди “Руш!”, Щоб вдало стартувати. В кінці гонки Ви побачите порівняння своїх показників і показників суперника: позитивне значення часу означає пізній старт, а негативне значення – ранній старт. Обидва цих показника означають уповільнення часу гонки. При пізній старт знижуються показники палива, а при ранньому зчеплення з дорогою буде менше, що вплине на прискорення.

  Як ідеально стартувати? У звичайних гонках досить тільки стежити за тим, щоб горіло зелене індикатор , а все інше робить автомобіль. В онлайн-гонках все кілька складніша. Коли Ви будете на лінії старту, зверніть увагу на кнопку “Старт” зліва. Щоб стартувати, потрібно не просто дочекатися зеленого індикатора, але і вчасно натиснути кнопку старту. Встигнете – втратите дорогоцінний час, а натиснете завчасно – пробуксовка поставить хрест на стартовому прискоренні. Легенько торкніться педалі справа, щоб до моменту старту горів зеленим кольором.

  У мережевій грі також потрібно торкнутися кнопки старту, коли спрацює таймер. Якщо торкнетеся завчасно, при старті буде пробуксовка, а якщо занадто пізно – суперник вмить вирветься вперед!

  Як мені досягти ідеального перемикання? Уміння перемикати передачі – головний навик будь-якого вуличного гонщика. Справжній гонщик чітко перемикає передачі, хоч серед ночі його розбуди. Індикатор праворуч від тахометра показує момент, коли потрібно переключитися на передачу вище. Для оптимального перемикання передач тисніть на кнопку праворуч у момент, коли загоряється зелений індикатор. Чітке попадання в потрібний момент перемикання – це “ідеальне перемикання”, а при передчасному або запізнілому перемиканні загориться червоний індикатор і знизиться швидкість.

  Як використовувати суперзакісь? Ефективне використання закису азоту може стати вирішальним для перемоги в гонці. Якщо у Вашій тачці встановлена ​​система закису азоту, користуйтеся кнопкою “Закис” зліва, щоб використовувати короткочасне прискорення.

  Оптимальний час для активації системи закису азоту залежить від характеристик автомобіля і конкретної гонки.

  Що таке кар’єрні гонки? Ці гонки дають відмінну можливість розжитися готівкою. Перемагайте суперників і рухайтеся вгору по кар’єрних сходах! З кожною сходинкою призи краще і більше! Кількість цих перегонів не обмежена, але після перемоги в гонці повторити цей заїзд вже не можна.

  Що таке онлайн-гонки? Онлайн-гонки дають можливість випробувати свої сили в змаганнях з іншими членами спільноти CSR 2, ризикнувши з таким трудом заробленими грошима. Беручи участь в онлайн-гонках, можна заробити багато очок поваги і просунутися в таблиці лідерів! Коли гравців онлайн трохи, Вам, можливо, доведеться змагатися з водіями-ботами, щоб була можливість провести гонку. Боти ніколи не кидають виклик реальним гравцям і ніколи не роблять ставок.

  Що таке стандартні гонки? Стандартні гонки – ще один спосіб поправити фінансове становище: вони не закінчуються, і можна вибирати заїзди підвищеної складності, щоб поборотися за більш цінні призи. При виборі стандартної гонки відображаються її рівень складності і довжина траси, а також шанси на перемогу з Вашим автомобілем. У цих перегонів є важлива особливість: в них можна використовувати автомобіль, ранг якого вище рангу самого змагання.

  Що таке кубкові змагання? Це обмежені за часом змагання. Взяти участь в них можна тільки при дотриманні ряду умов. Наприклад, певний автомобіль, тюнінг до потрібної кількості очок потенціалу, певні оновлення і т.п. Щоб дізнатися подробиці про ці заїздах, в тому числі час, що залишився і вимоги до учасників, виберіть цього змагання на карті.

  Що таке битви дня? Ви можете брати участь у цих подіях кожні чотири години і непогано заробити. У цих перегонах Вам в оренду буде виділено такий же автомобіль, що і у суперника, щоб змагання проходило в рівних умовах.

  Куди пропала кнопка “Наступна гонка”? Кнопка “Наступна гонка” недоступна під час стандартних гонок, але повинна бути видна в усіх інших заїздах.

  CSR Racing 2: Гайд по поліпшенню і тюнінгу

  Огляд поліпшень

  Спочатку Ваша тачка може рвати суперників, але щоб перемагати і надалі, їй знадобляться поліпшення. Зайдіть в головне меню на вкладку “Покращення”. Пам’ятайте, що поліпшення ставляться на використовуваний в даний момент автомобіль.

  Внизу екрана можна прокручувати перелік поліпшень. Не варто покращувати все підряд без розбору. Наприклад, якщо прокачати турбокомпресор до 5-го рівня, але залишити шини без поліпшень, погіршиться зчеплення з дорогою, а це Вас навряд чи обрадує.

  щоб змінити рівень встановленого поліпшення, перегортайте вліво або вправо в великому вікні поліпшень в центрі екрану. Якщо у Вас немає куплених поліпшень, їх установка зажадає витрати готівки або золота. При переході до деталей 4-го рівня доведеться чекати поставки поліпшень.

  Якщо посміхнеться удача, у Вашому розпорядженні можуть виявитися сверхредкіе поліпшення 6-го рівня. Вони могутніше поліпшень 5-го рівня, забезпечують вдосконалені характеристики, а також додаткові осередки для вбудованих деталей.

  Як додавати і прибирати поліпшення? Виберіть автомобіль, який хочете поліпшити, і перейдіть у вікно “Покращення”. На вкладках в нижній частині екрана виберіть компонент, який хочете поліпшити. Покращення різних рівнів можна прокручувати, гортаючи вправо або вліво. Коли поліпшення вибрано, його можна купити або встановити, торкнувшись кнопки “Перевстановити деталь”.

  Де можна виграти автомобільні деталі? Автомобільні деталі можна виграти в мережевій грі або в деяких змаганнях. Ще їх можна отримати з ящиків у вікні “Імпортні деталі”.

  Що таке “деталі 6-го рівня”? Якщо посміхнеться удача, у Вашому розпорядженні можуть виявитися сверхредкіе деталі 6-го рівня. Вони могутніше поліпшень 5-го рівня, забезпечують вдосконалені характеристики, а також додаткові осередки для вбудованих деталей. Ці деталі підходять тільки до певних автомобілям. Їх можна виграти в деяких змаганнях, а також отримати за ключі в вікні “Імпортні деталі”. Встановлену деталь 6-го рівня можна зняти і поставити на іншу машину за золото.

  Чи можна витягнути вбудовану деталь? Так, витягнути вбудовану деталь можна. Знайдіть поліпшення, на яке встановлена ​​деталь, на екрані поліпшень. Торкніться вбудованої деталі і заплатите вартість повернення цієї деталі в інвентар.

  Імпортні деталі. У нижній частині вікна “Гараж” на панелі меню є розділ “Імпортні деталі”. У ньому Ви можете виграти рідкісні поліпшення, вбудовані деталі і навіть ексклюзивні автомобілі. Коли Ви виграєте поліпшення або деталі, вони виявляються у Вашому інвентарі, звідки їх можна вбудувати в автомобіль.

  Чому після установки вбудованих деталей не збільшилися окуляри потенціалу? Вбудовані деталі дають очки Evo, а не очки потенціалу. Окуляри Evo відображаються праворуч від рейтингу автомобіля. За змістом окуляри Evo схожі на окуляри потенціалу: вони показують, які додаткові переваги з’явилися в характеристиках автомобіля після тюнінгу і вбудовування деталей.

  CSR Racing 2: Гайд по Машинам, гаражу та персоналізації

  Як зробити унікальним зовнішній вигляд автомобіля? Щоб змінити зовнішній вигляд автомобіля, перейдіть в гараж і в нижній частині екрана натисніть кнопку “зовнішній вигляд”, або перейдіть у вікно карти гонок і виберіть значок “Майстерня”. У вікні настройки зовнішнього вигляду можна також підібрати унікальні номерні знаки. Ваш унікальний номерний знак побачать всі учасники мережевої гри.

  У мене не виходить змінити колір машини. Через ліцензійних обмежень в CSR 2 для деяких автомобілів доступні тільки певні кольори.

  Скільки автомобілів поміщається в гаражі? У гараж можна поставити 6 автомобілів.

  Коли в гаражі закінчиться місце, нові машини будуть розміщені в іншому гаражі. Для переходу до нього потрібно торкнутися кнопки з 9 квадратиками, розташованої в правій частині вікна екрану.

  Як сфотографувати автомобілі в гаражі? Щоб зробити знімок машини, торкніться фону в будь-якому місці, щоб приховати панель меню. Потім натисніть камери, який з’явиться в лівій частині екрана. Врахуйте, що необхідно дозволити грі доступ до фотографій, інакше знімок не буде збережено!

  Як змінити автомобіль? Якщо хочете використовувати автомобіль зі свого гаража, просто торкніться його. Якщо автомобіль знаходиться в іншому гаражі, торкніться кнопки з 9 квадратиками в правій стороні екрану, щоб побачити повний перелік своїх машин.

  Щоб переміщатися між гаражами, перегортайте вправо або вліво.

  Як оттюнінговать автомобіль? Щоб зробити тюнінг тачки, перейдіть в гараж і виберіть “Тюнінг”. Ви опинитеся в вікні “Тюнінг”, в якому можна вибрати автомобіль для тюнінгу. Тут можна прокачати систему закису, КПП і тиск в шинах, якщо машина вже поліпшено до рівня, на якому можна встановлювати тюнінговані деталі! Тюнінг доступний тільки для деталей, поліпшених до певного рівня.

  • Система закису азоту: потрібне оновлення 2-го рівня;
  • КПП: потрібне оновлення 4-го рівня;
  • Шини: потрібне оновлення 3-го рівня.

  Чому деякі автомобілі можна придбати тільки за золото? Більшість автомобілів можна купити за готівку і золото, але деякі ексклюзивні машини можна придбати тільки за золото.

  Купівля автомобіля. Купуючи тачку, важливо пам’ятати, що її характеристики важливі не менше, ніж зовнішній вигляд. Зверніть увагу на поточний рейтинг автомобіля (тобто на окуляри потенціалу або технічний потенціал), який відображається у верхній частині в центрі екрану. Поруч з окулярами потенціалу машини відображається її ранг. Наприклад, “Р1” позначає “Ранг 1”.

  Врахуйте, що зазвичай автомобіль можна використовувати тільки в заїзді рангу, відповідного рейтингу, або більш високого рангу. Наприклад, автомобіль Р3 можна використовувати в гонках рангу 3, рангу 4 і рангу 5. Автомобілі, куплені за золото, доставляються миттєво. Доставка машин, куплених за готівку, займає деякий час.

  Як мені дізнатися більше про моїх машинах? Щоб побачити основні відомості про своїх машинах, виберіть їх у гаражі і натисніть значок (i) праворуч. Тут же можна розібрати автомобіль, розкурочити його на вбудовані деталі, продати машину, а також перетрусити свій запас вбудованих деталей.

  Помаранчевий жетон на значку (i ) показує, скільки нових вбудованих деталей у Вас в інвентарі.

  Чому я не можу поміняти зовнішній вигляд всіх своїх машин? З юридичних причин, це не завжди можливо.

  Що таке свіжість? Іноді в заїжджену стару тачку треба додати нову деталь, і вона заграє як новенька. Тепер з бонусом свіжості у Вас з’явиться ще більше причин перевірити цю теорію. Міняйте фарбу, кольору, супорти або салон в меню настройки зовнішнього вигляду, і кожного тижня до цього автомобіля буде застосовуватися множник ОУ. Хочете, щоб цей множник свіжості діяв і далі? Регулярно займайтеся персоналізацією свого автомобіля, щоб освіжити його зовнішній вигляд і продовжити дію бонусу ОУ. Свіжість розблокується, коли Ви перемагаєте команду “Нью фенгз”.

  Чому я не можу взаємодіяти з капотом, дверима і іншими частинами свого автомобіля? Повністю інтерактивні автомобілі – це просунута опція, яка доступна тільки на пристроях високого рівня. Якщо двері, капот або багажник Вашого автомобіля не відкриваються при торканні, це означає, що Ваш пристрій не підтримує цю опцію.

  Що таке “вбудовані деталі” і як ними користуватися?

  Щоб перемагати в кожній гонці і безроздільно панувати на вулицях, одних тільки типових поліпшень тачки недостатньо – потрібно діяти нестандартно. Вбудовані деталі дають можливість вичавити максимум з поліпшень, а також приносять окуляри Evo, що дають ще більший бонус до характеристик. Вбудовані деталі діляться на три види: незвичайні (зелені), рідкісні (блакитні) і епічні (фіолетові).

  Вбудовані деталі можна виграти, беручи участь в особливих змаганнях або перемагаючи в мережевій грі, а також отримати у вікні “Імпортні деталі”. Кожна деталь випускається конкретним виробником. Запас вбудованих деталей можна переглянути в гаражі. Виберіть (i) праворуч і виберіть “Інвентар” в нижній частині екрана.

  Вбудовані деталі можна вбудовувати в спеціальні осередки. Для цього перейдіть у вікно “Покращення” і виберіть деталь з вільною осередком для вбудовування. Торкніться осередки для вбудовування, виберіть вбудовану деталь і вставте її в клітинку. Дивіться, як відразу виростуть окуляри Evo! Вбудовані деталі можна прибирати по одній. Просто торкніться тієї деталі, яку хочете зняти, і з’явиться інформація про те, скільки для цього потрібно золота. Після цього деталь автоматично перенесеться в інвентар.

  Зверніть увагу: Деталі потрібно знімати по одній і тільки в певному порядку. Крім того, вбудовані деталі мають накопичувальним ефектом: якщо встановити деталь в оновлення 3-го рівня, а потім перейти до оновлення 5-го рівня, Ви все одно будете отримувати окуляри Evo за деталь 3-го рівня.

  Що станеться, якщо я розберу автомобіль? При розборі автомобіля можна отримати вбудовані деталі і деталі 6 рівня, однак після цього автомобіль буде втрачено. Як правило, це робиться тільки в тому випадку, якщо є кілька примірників одного і того ж автомобіля, і потрібно використовувати деталі одного примірника для поліпшення іншого тієї ж самої моделі.

  Щоб розібрати автомобіль, виберіть його в гаражі і торкніться кнопки (i) справа, а потім торкніться кнопки “Розібрати”. Слід пам’ятати, що деталі, одержувані при розборі автомобіля, ніяк не пов’язані з поліпшеннями, які були зроблені з ним, так що не варто чекати повернення всіх вбудованих деталей і деталей 6-го рівня, які були вкладені в цю машину.

  Як використовувати деталі 6-го рівня? Деталі 6-го рівня – це самі рідкісні поліпшення, які дозволяють Вашому автомобілю обійти конкурентів. Вони призначаються для конкретної моделі автомобіля, тому не можна використовувати деталі 6-го рівня для Ferrari 488 Spider при поліпшенні Ferrari 458 Speciale. Маючи деталь 6-го рівня для автомобіля, можна встановити її в меню поліпшень, як і на інших рівнях, після поліпшення цієї деталі до 5-го рівня (т. Е. Поліпшення встановлюються послідовно).

  Ці деталі можна отримати у Донни в її “Імпортних деталях”, виграти в деяких подіях або отримати при розборі автомобілів. Щоб переглянути свої деталі 6-го рівня, потрібно увійти в гараж, торкнутися кнопки (i) справа, а потім торкнутися інвентарю і вибрати вкладку “Покращення 6-го рівня”.

  Що це за цифри в верхньої частини екрану під назвою мого автомобіля? Ці цифри показують технічні характеристики Вашого автомобіля, чим вони вищі – тим краще характеристики. Ви побачите, що вони розділені на кілька частин:

  • Спочатку, в кольоровому полі, відображається ранг Вашої машини. Р1 означає, що Ви керуєте автомобілем рангу 1, і так далі до Р5 / 5-го рангу.
  • Далі Ви побачите кілька білих цифр. Це окуляри потенціалу Вашого автомобіля, вони визначають його базові технічні характеристики плюс рівень зроблених поліпшень від 1 до 5.
  • І в кінці йдуть сині або червоні цифри, що показують Ваші окуляри Evo. Окуляри Evo показують будь-які додаткові технічні характеристики, отримані завдяки вбудованим деталей, поліпшенням 6-го етапу або тюнінгу.

  CSR Racing 2: Гайд по Командам

  Що таке темні конячки ? Темні конячки – це абсолютно новий спосіб отримати обмежений за часом бонус для Вашої команди! Наприклад, темна конячка може дати Вам 10% командний бонус до ОУ на 4 години. Пам’ятайте, що кожен учасник команди отримає доступ до цього бонусу, поки він активний. Темні конячки активуються за допомогою жетонів, які можна виграти в змаганнях події.

  Як тільки Ви внесли досить жетонів для темної конячки, будь-який учасник команди може активувати її за допомогою кнопки “Активувати”. Обговоріть активування темної конячки в чаті команди: в цей час в мережі має бути якомога більше учасників, щоб всі вони змогли скористатися перевагами бонуса!

  Що станеться з моїми жетонами в кінці чемпіонатів команд? Все невикористані жетони темної конячки будуть втрачені в кінці чемпіонатів команд, краще використовуйте їх заздалегідь!

  Що таке “команди”? Команди – абсолютно нова особливість гри CSR 2. Вони дають можливість об’єднувати зусилля з іншими гравцями, щоб відкривати доступ до бонусів і фішках.

  Навіщо вступати в команду? Вступ до команди дає переваги, які допоможуть Вам перемогти будь-якого суперника. У складі команди потрібно набирати позначки, щоб отримати доступ до різних нагород: від стрімкого зростання призових за гонку до збільшення очок поваги.

  У Вашій команді напевно будуть сильні гравці, тому дуже до речі доведеться командний чат, де можна обговорити різноманітні тактичні хитрощі.

  Що таке чемпіонат команд, і як в ньому участь? Чемпіонат команд щотижня приносить призи учасникам провідних команд. Якщо Ви учасник команди, то в кожній завершеною Вами гонці Ваша команда заробляє командні ОУ, і в кінці сезону команди з найбільшою кількістю ОУ отримають чудові призи. Перевірте настройки чемпіонату на тусовці команди, щоб подивитися, як йдуть справи у Вашої команди. Нехай вся команда бере участь в гонках, щоб Ваші шанси на виграш були максимальними.

  Як вийти з команди? Щоб вийти з команди, увійдіть в тусовку команди і натисніть кнопку управління в нижній частині. Виберіть вкладку виходу і натисніть “Піти з команди”.

  Чому в залі онлайн-гонки деякі гравці відзначені як “Легенда”? Легендарним статусом нагороджуються гравці найуспішніших команд поточного сезону чемпіонату команд. Цей статус присуджується в залежності від відношення кількості ОУ Вашої команди і команди на першому місці таблиці лідерів. Пам’ятайте, що легендарний статус складно отримати, але легко втратити, так що стежте за тим, щоб Ваша команда постійно заробляла ОУ для його утримання!

  Як зняти з поста неактивного лідера команди? Якщо лідер команди не заходив в гру кілька тижнів, його можна зняти з посади, щоб це місце зайняв інший активний гравець. Для цього дотримуйтесь інструкції, наведеної нижче:

 • Якщо Ваш партнер по команді давно не заходив в гру, в тусовці команди під кнопкою (i) з’явиться аварійна кнопка. Запам’ятайте, що відсторонити лідера команди неможливо, поки в тусовці команди не з’явиться кнопка!
 • Торкніться цієї кнопки, і з’явиться пропозиція позбавити повноважень неактивного лідера команди.
 • Якщо прийняти цю пропозицію, лідером команди стане новий гравець, однак майте на увазі, що в даний момент не можна призначити лідером конкретного гравця.
 • Як мені потрапити в елітну командну битву для гонок з TEMPE5T? Переконайтеся, що у Вас встановлено останнє оновлення гри, так як елітна командна битва доступна тільки у версії 1.8 або вище. Коли переможете Шакс на ранзі 5, знайдіть нове місце тусовки TEMPE5T на карті і торкніться його для початку подорожі. Вам доведеться об’єднатися з кращими гонщиками, щоб довести, що Ви зможете змагатися з TEMPE5T.

  CSR Racing 2: Налаштовуємо гру правильно!

  Як перейти в меню налаштувань? Натисніть стрілку в головному меню в лівій частині екрана, щоб відкрити бічну панель.

  Потім натисніть значок шестерні у верхній частині екрану.

  Як грати в CSR 2 на моєму новому пристрої? Спочатку перевірте, чи підключений до Інтернету, а Ваш профіль – до облікових записів Game Center або Google Play Games. Найпростіше запустити CSR 2 і пограти кілька хвилин, щоб переконатися. Потім просто увійдіть за нового пристрою в ту ж обліковий запис Game Center або Google Play Games і завантажте CSR 2. Коли Ви почнете грати, Вам запропонують відновити профіль зі старого пристрою.

  Мій профіль пропав. Що мені робити? Закрийте гру, вийдіть з облікового запису, а потім знову увійдіть через Google Play / Game Center і перезапустіть гру. Переконайтеся, що Ви використовуєте обліковий запис Google Play або Game Center, яка була прив’язана до Вашого профілю, і пройдіть початкові етапи гри до введення свого імені. Якщо після цього Ви все ще на рівні 1, переустановите додаток, залишаючись в свого облікового запису Game Center або Google Play, і Вас запитають про відновлення Вашого профілю. Якщо навіть після виконання цих кроків у Вас не вийшло відновити свій профіль, зверніться в підтримку, підготувавши відповіді на наступні питання:

 • Якими були ранг / рівень у Вашого профілю?
 • Докладали чи покупки в грі ? Якщо відбувалися, то надайте скріншоти підтверджень цих покупок.
 • Чи були зміни Вашого ідентифікатора гравця? Якщо були, чи можете Ви надати старий і новий ідентифікатори? Відкрийте панель в лівій частині екрана, торкніться значка голови вгорі, потім виберіть “Профіль”. Знайдіть 11-значний номер (це і є Ваш ідентифікатор гравця). Він знаходиться внизу цього вікна.
 • Чи можна мати кілька профілів на одному пристрої? В даний час збереження гри підтримується тільки на одному пристрої, але планується реалізувати цю функцію в майбутньому.

  Як мені зробити резервне копіювання гри на сервер?

  Коли Ви граєте в CSR 2 онлайн , то Ваш ігровий прогрес автоматично зберігається на ігрових серверах. Ваш профіль причепиться до Game Center (iOS) або Google Play Games (Android), відразу ж, як тільки Ви ввійдете в обліковий запис на своєму пристрої. Це означає, що Ви можете синхронізувати свій ігровий прогрес на різних пристроях, просто увійшовши до свого облікового запису Google Play Games або Game Center на одному з них.

  Врахуйте, що неможливо синхронізувати ігровий прогрес на різних платформах (з iOS на Android або з Android на iOS).

  Якщо Ви не ввійдете в Game Center або Google Play Games, то Ваш профіль буде прив’язаний до пристрою. Це означає, що Ви зможете відновити свій ігровий прогрес тільки на цьому ж пристрої, і неможливо буде перенести профіль на нове, якщо телефон зламається або буде вкрадений. З цієї причини настійно рекомендується грати в CSR 2, зробивши вхід в Google Play Games або Game Center.

  Для більшої впевненості рекомендується записати свій ідентифікатор гравця. Це означає, що якщо Ви не зможете відновити свій профіль з якої-небудь причини, є ймовірність, що це вийде у команди підтримки! Ви можете знайти свій ідентифікатор гравця, відкривши меню чату в лівій частині екрана і вибравши голови нагорі, а потім вибравши “Профіль”. Ваш ідентифікатор гравця знаходиться внизу цього меню.

  Чому моє ім’я неприпустимо? Оскільки гра призначена для будь-якого віку, в ній заблоковано використання певних слів і словосполучень. Скористайтеся іншим ім’ям.

  Де можна побачити інформацію про своєму профілі? Торкніться стрілки в головному меню в лівій частині екрана, потім натисніть гравця у верхній частині екрану. Потім виберіть “Профіль”.

  Як мені синхронізувати профіль на двох і більше пристроях? Тепер можна легко відновлювати і синхронізувати профіль на декількох пристроях за допомогою Game Center або облікового запису на Google Play Games. Щоб зв’язати профілі, досить увійти в обліковий запис Game Center або Google Play Games, потім завантажити CSR 2, і Ваші облікові записи будуть автоматично пов’язані між собою. Тепер можна перенести ігровий прогрес на інший пристрій і продовжити грати з того місця, де Ви зупинилися, просто авторизувавшись в тій же облікового запису Google Play або Game Center на новому пристрої.

  CSR Racing 2: Шанси випадання

  Що можна знайти в золотих ящиках 4-5? У кожному ящику міститься 1 машина. Шанс отримати рідкісну машину:

  • 5 зірок = 18%
  • 4 зірки = 82%

  Що можна знайти в бронзових ящиках? У кожному ящику міститься 3 предмета. Шанс отримати наступні предмети:

  • Машина = 2%
  • Готівкові = 30%
  • Деталі 6-го рівня = 33%
  • Вбудовані деталі = 100%

  Що можна знайти в срібних ящиках? Шанс отримати рідкісну машину:

  • 5 зірок = 2%
  • 4 зірки = 8%
  • 3 зірки = 24%
  • 2 зірки = 29%
  • 1 зірка = 37%

  Що можна знайти в золотих ящиках? У кожному ящику міститься 1 машина. Шанс отримати рідкісну машину:

  • 5 зірок = 10%
  • 4 зірки = 30%
  • 3 зірки = 60%

  Що можна знайти в ящиках деталей – машина рангу 5? У кожному ящику міститься 5 предметів. Шанс отримати наступні предмети:

  • Деталі 6-го рівня = 10%
  • Вбудовані деталі = 100%

  Що можна знайти в ящиках деталей – машина рангу 4? У кожному ящику міститься 4 предмета. Шанс отримати наступні предмети:

  • Деталі 6-го рівня = 8%
  • Вбудовані деталі = 100%

  Що можна знайти в ящиках деталей – машини рангу 2 і 3? У кожному ящику міститься 3 предмета. Шанс отримати наступні предмети:

  • Деталі 6-го рівня = 6%
  • Вбудовані деталі = 100%

  Що можна знайти в ящиках деталей для Legends? У кожному ящику міститься по 5 предметів. Імовірність отримати предмети:

  • деталь для відновлення = 63%
  • вбудована деталь = 99%
  • деталь 6-го рівня = 10%

  Шанс випадання деталей з ящика. Кожен ящик містить 3 предмета для машин 1-го, 2-го і 3-го етапу, 4 предмета для машин 4-го етапу і 5 предметів для машин 5-го етапу. Можливість отримати хоча б один екземпляр кожного предмета:

  • деталі 6-го рівня = 10%
  • вбудовуються деталі = 100%

  CSR Racing 2: відповіді розробників на питання гравців

  (x29)

  Чому за активацію темних конячок відповідають не тільки адміністратори? Система темних конячок була створена, щоб допомагати гравцям взаємодіяти з командою: їм необхідно обговорювати, як вони хочуть використовувати її. Це відкрита система з окулярами спілкування для нагородження злагоджених команд.

  Чому не можна дозволити лідерам деяких команд самим вибирати налаштування? На думку розробників, проста і відкрита система набагато краще. В іншому випадку це було б несправедливо по відношенню до маленьких командам і командам, чиї адміністратори і лідери давно не заходили в гру.

  Чому розробники не віддадуть все управління в руки адміністраторів? Окуляри спілкування і взаємодія між гравцями стануть на порядок нижче, якщо більшість гравців позбудеться прав пожертвувань і прав активації. Мета розробників – щоб темні конячки стали цікавою соціальною функцією.

  Як можна уникнути зловживання правами серед членів команди? Нові гравці можуть активувати темних конячок лише через 24 години після вступу в команду. Це допомагає уникнути неприємностей. Крім того, на прохання гравців додана кнопка підтвердження, щоб уникнути випадкових активацій темних конячок. Краще рішення для команд – обговорення. Воно допоможе донести свої думки до небажаючих співпрацювати членів команди і виключити з неї тих, хто постійно порушує правила.

  Чому моя обліковий запис заблоковано? Заборонені облікові записи користувачів, які порушують правила про чесну гру . Перед цим вивчається вся доступна інформація, щоб кожна блокування була обґрунтованою. Залежно від обставин акаунт може бути заблокований тимчасово (попередження) або остаточно (в серйозних випадках). Обліковий запис може бути заблокована:

  • Якщо Ви ділитеся даними облікового запису з іншими людьми;
  • Якщо були спроби злому гри або нечесного отримання предметів / валюти в грі;
  • Якщо уразливості гри використовуються для отримання нечесного переваги або доступу до додатків до їх офіційного запуску. При виявленні уразливості, напишіть про неї в службу підтримки гравців;
  • У випадках неприйнятної поведінки, включаючи образливі повідомлення в чат;
  • При отриманні машини, яка ще не була випущена і недоступна в грі;
  • За використання будь-яких сторонніх інструментів для нечесного переваги в грі;
  • При незаконному отриманні ігрових предметів або валюти шляхом злому або зміни додатки CSR2.

  Власник облікового запису несе відповідальність за те, щоб з його профілю не було порушення правил, тому не діліться своєю інформацією з іншими людьми.

  Чому таблиця лідерів етапу закрита, але машину пропонують в дилерському салоні? Таблиця лідерів етапу відкрита у гравців, які повинні були отримати тачку за етап в минулому сезоні. Хоча машина відображається в дилерському салоні, придбати її буде можна тільки через два тижні після завершення сезону.

  Чому мені не дісталася ювілейна / сезонна машина? Щоб відправити всім ювілейні машини, буде потрібно якийсь час. Будь ласка, зачекайте пару годин, перш ніж звертатися в службу підтримки гравців. Щоб отримати ювілейну машину, потрібно бути активним учасником команди, яка набрала як мінімум 20 000 000 командних ОР (очок репутації). Чому найчастіше гравець може не отримати ювілейну машину:

  • Покинувши команду в сезоні, Ви більше не заробляєте окуляри репутації і не можете отримати ювілейну машину.
  • Покинувши команду і приєднавшись знову перед закінченням події, Ви втрачаєте право на ювілейну машину, навіть якщо команда набрала більше 20 000 000 командних ОР.
  • якщо інші гравці з будь-якої причини залишають команду і загальна кількість ОР виявляється нижче 20 000 000, ювілейна машина Вам не дістається.
  • якщо команда не набрала необхідну кількість ОР (20 000 000), вона не отримає машину, навіть якщо до потрібної планки залишається зовсім трішки.

  Критично важливо, щоб команда зібралася і грала чесно – так ніхто не упустить прекрасні призи. Команда CSR Racing 2 постійно моніторить гравців, які мають право отримати ювілейну машину, так що якщо Вам вона не дісталася, одна з найбільш вірогідних причин вказана в списку вище. Якщо ж Ви твердо знаєте, що у Вашій команди не менше 20 000 000 ОР, а машини у Вас немає, напишіть в службу підтримки гравців.

  Чому змінилася система накопичення ОУ? Система накопичення максимуму ОУ недавно була змінена, щоб позбутися від зайвої складності цієї системи. Гравцям більше не потрібно здійснювати особливі дії і підраховувати, скільки вони принесуть їм ОУ, необхідних для отримання так званого “ідеального значення”. Вся ця система спочатку повинна була працювати не так. За словами розробників гри, більш проста і зрозуміла система набору ОУ принесе гравцям куди більше приємних вражень. Повернення до старої системи, яка працювала зовсім не так, як було задумано, не планується. Якщо більше 10 команд наберуть рівну кількість ОУ, це буде вважатися нічиєю. Всі вони зможуть отримати призову тачку з пурпурової зіркою.

  Автор статті: Надій