Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Critical Ops: Поради, WIKI, Огляди

CRITICAL OPS – гра на андроїд з датою виходу 05.10.2015 р від компанії Critical Force. Жанр гри: Екшен. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Краще Critical Ops скачати на комп’ютер (ПК) за цим посиланням і грати в дозволі Full HD з максимальною графікою, без гальм і зі збереженням прогресу. Просто скачайте емулятор прихильника чи критика наразі Google Play, встановіть гру в вікні, що з’явилося і Ви станете Мудрішими всіх.

Зміст статті

 • Гайд для початківців
 • Всі види ігрових режимів
 • Відповіді розробників на питання гравців
 • Як поліпшити Продуктивність ігри
 • Вирішення проблем з Кредитами та виплатами
 • Можливості облікового запису
 • Втрата облікового запису
 • Батьківський контроль
 • Critical Ops: Гайд для початківців

  Що таке Critical Ops? Critical Ops – це динамічний FPS для мобільних пристроїв, який перевірить Ваші рефлекси і тактичні навички. Випробуйте гострі відчуття сучасної війни, борючись в операції критичного удару в якості елітного бойовика проти протистоїть сили. Боріться за домінування разом зі своїми друзями або покажіть світу свою майстерність, ведучи індивідуальне табло. Приєднуйтесь до конкурентного бою в самому вмілому портативному FPS! Розробники постійно працюють над грою, щоб виправляти помилки, покращувати оптимізацію і додавати нові функції і контент в гру! Critical Ops не є і ніколи не буде платним, але Ви можете придбати скіни для налаштування свого улюбленого зброї та інших косметичних предметів.

  Які мінімальні вимоги для гри в Critical Ops? Для Android підтримуються версії від 4.4. Для iOS – від 10.0. Підтримуються пристрої з оперативною пам’яттю від 1 Гб. Якщо Ваше пристрій не підтримує грою або Ви не можете завантажити її з офіційного магазину, пам’ятайте, що гра не підтримує рутованних або імітованого будь-пристрої.

  Чи можу я грати на комп’ютері або ноутбуці? Ні, гра призначена тільки для мобільних пристроїв.

  Як почати грати? Просто натисніть “Грати” в головному меню. Новим гравцям доступні швидкі ігри і призначені для користувача гри. Виберіть один з ігрових режимів або призначену для користувача гру, в якій Ви зможете налаштувати параметри самостійно.

  Critical Ops: Всі види ігрових режимів

  Швидкі гри. Швидкі ігри – це ігри з автоматичним підбором суперників і розминкою перед початком матчу.

  • Знешкодження. У режимі Знешкодження команда Breach закладає бомбу і захищає її, а Coalition намагається їх зупинити. Раунд закінчується, якщо бомба вибухнула або знешкоджена. Ви також можете виграти, вбивши всіх гравців команди суперника до закладки бомби. Команда, яка перемогла в 4 раундах, виграє матч.
  • Командний бій на смерть. Гравці з двох команд вбивають один одного, поки не закінчиться час. Перемагає команда, яка вбила більше противників.
  • Гонка озброєнь. Гонка озброєнь – ігровий режим, в якому грають дві команди, але кожен гравець окремо проходить через всі види зброї в грі. Кожне вбивство приносить очки, що дозволяють перейти до наступного вигляду зброї.

  Рангові гри. Рангові гри – гри в режимі Знешкодження з підбором суперників в більш змагальному і напруженому форматі. Щоб грати в рангові гри, потрібно набрати 250 вбивств гравців в призначених для користувача або швидких іграх. Для початку Ви зіграєте в серії розподільних матчів і отримаєте початковий ранг. Після цього при перемозі чи поразці Ви будете отримувати або втрачати рейтингові очки. Залежно від цих окулярів Ваш ранг буде підвищуватися або знижуватися. Команда, яка перемогла в 9 раундах, виграє матч.

  Пам’ятайте, що за вихід з трьох або більше рангових ігор Ви отримаєте дводенний (48-годинний) штраф. Розробники рекомендують грати в рангові гри тільки при стабільному підключенні до мережі і при наявності часу для того, щоб закінчити розпочату гру.

  Користувальницькі гри. Користувальницькі гри засновані на класичній системі кімнат. Створіть кімнату за своїм бажанням або приєднаєтеся до вже наявної. У цьому режимі зручно тренуватися або відчувати різні тактики.

  • Знешкодження . У режимі Знешкодження команда прориву Breach встановлює бомбу і захищає її, а коаліція Coalition намагається їх зупинити. Раунд закінчується, якщо бомба вибухнула або знешкоджена. Ви також можете виграти, знищивши ворожу команду до установки бомби. Команда, яка перемогла в 13 раундах, виграє матч.
  • Командний бій на смерть . Гравці з двох команд вбивають один одного, поки не закінчиться час. Перемагає команда, яка вбила більше противників.
  • Гангейм . Гангейм – ігровий режим, в якому грають дві команди, але кожен гравець окремо проходить через всі види зброї в грі. Кожне вбивство приносить очки, що дозволяють перейти до наступного вигляду зброї.

  Регіональний підбір суперників. Тепер розробники пропонують регіональний підбір суперників в рангових іграх. Це означає, що пошук гравців в рангових іграх буде вестися тільки в обраному Вами регіоні. При регіональному підборі поліпшується зв’язок, але може збільшитися час очікування. Включити або вимкнути цю настройку можна в меню “Фільтри”: “Грати” => “Користувальницькі гри”.

  Карти. Вам пропонується на вибір десять карт Bureau, Canals, Grounded, Legacy, Heat, Plaza, Brewery, Gallery, Division, і Raid. Розробники постійно працюють над новими картами і додаватимуть їх у міру розробки.

  Щоденні завдання. Раз на добу Ви будете отримувати щоденне завдання на виконання будь-якої внутрішньо мети. Відзвітувавшись про виконання завдання, Ви отримаєте досвід, а поза сезонів Шляхи Солдата – кредити. При цьому Ви можете отримати додатковий досвід або кредити за перегляд реклами. Ви можете взятися за три щоденних завдання одночасно, пройшовши всі завдання, будете отримувати по одному новому завданням кожен день.

  Щотижневі випробування. Щотижневі випробування – абсолютно новий елемент гри, в якому гравці повинні за тиждень виконати 15 щоденних завдань, за що можуть отримати нагороду в розмірі 20 000 очок досвіду (переглядом реклами вона не збільшується). Нове щотижневе випробування починається щопонеділка о 7:00 UTC. На його проходження Вам дається рівно один тиждень. Призначені для користувача гри не дають можливості прогресу по щотижневим випробувань і щоденним завданням!

  Контрольні точки. Контрольні точки – це довгострокові цілі, що відповідають певним показникам зброї. При досягненні контрольної точки видається нагорода. Ви завжди можете подивитися, наскільки близькі до поточної мети по кожній контрольній точці. Доступ до цієї інформації можна отримати з профілю гравця. В даний час в нагороду за контрольні точки видаються ящики різних рівнів або кредити.

  Клани. Гравці можуть створювати клани, щоб грати разом з друзями. Члени клану отримують позначку клану, яка відображається в грі. Кількість членів клану обмежена, але можливо розширити клан до 50 учасників. Щоб створити клан, перейдіть в соціальне меню і натисніть “Створити клан”. Створення клану коштує 1000 кредитів. Тепер, коли у Вас є клан, Ви можете запросити в нього інших гравців. Щоб вступити в клан, потрібно отримати запрошення. Якщо хочете отримати запрошення в один з наявних в грі кланів, приєднуйтесь до соціальних мереж розробників! Багато клани проводять набір в Facebook або в Discord.

  Система скарг. Ви можете поскаржитися на гравця, торкнувшись його імені на табло в грі. Натисніть “Поскаржитися” і виберіть категорію далі підтримувати свою заяву. В даний час є такі категорії:

  • Бездіяльність – гравець нічого не робить або відсутній в грі (AFK).
  • Хакерська діяльність – Ви підозрюєте гравця у зломі або шахрайстві.
  • Некоректна поведінка в чаті – гравець поводиться агресивно або ображає інших у внутрішньоігровому чаті.
  • Шкідництво – неспортивну поведінку, що заважає грати іншим гравцям.

  Система друзів. Ви можете додавати друзів в грі через соціальне меню. Ви будете бачити, чи знаходяться Ваші друзі в грі або в мережі, і зможете починати спільні призначені для користувача гри. Ви також зможете спілкуватися з друзями в чатах і об’єднуватися в команди, щоб разом стати в чергу.

  Емблеми. Емблеми дозволять Вам налаштувати зовнішній вигляд свого аккаунта на свій смак за допомогою картинки, яка Вам подобається. Ви можете заробити емблеми через Critical Pass, а також іншими способами, які будуть доступні в майбутньому.

  Тренувальний режим. У тренувальному режимі Вам дається можливість створити призначену для користувача гру, в яку ви можете за своїм вибору включити як членів команди ІІ-ботів, так і супротивників. Завантаження гри в тренувальному режимі може зайняти більше часу, ніж в звичайному режимі швидкої гри, оскільки необхідно також завантажити ІІ-ботів. Щоб почати гру в тренувальному режимі, пройдіть в меню “Грати” => “Користувальницькі гри” => “Створити” і змініть режим гри.

  Рівні гравця. Рівні гравця – це система розвитку гравця, заснована на накопиченні очок досвіду. Отримати досвід можна, граючи в гру, виконуючи завдання і проходячи випробування. Таким чином, рівні гравця показують, скільки він грає в C-OPS. Окуляри досвіду даються за щоденні завдання і щотижневі випробування, швидкі ігри з підбором суперника, рангові гри і гонку озброєнь. Весь отриманий досвід тепер відбивається і на Шляху Солдата, і на рівнях гравця. Рівні гравця, включені в версію 1.6.0, – перший варіант цієї системи. Додаткові елементи (наприклад, відповідні рівням рамки) з’являться в патчі 1.7.0.

  Турніри спільноти. Хочете позмагатися з іншими гравцями в турнірі? Всі турніри спільноти проводить партнер розробників Battlefy. Більш детальну інформацію та інструкцію по створенню турніру можна знайти тут https://blog.battlefy.com/apply-to-run-a-critical-ops-tournament-with-prize-support-directly-from-critical-force-76edb194c595

  Critical Ops: Відповіді розробників на питання гравців

  У грі є читер! Що робити? Скористайтеся системою внутрішньоігрових скарг. Відкрийте профіль гравця, торкнувшись його імені на табло, і поскаржтеся на нього. Якщо Ви хочете вручну поскаржитися на хакера, розробникам потрібно відеозапис, що підтверджує вчинене порушення. Одні тільки знімки екрану не є достатнім доказом. Завантажте відео на YouTube або Google Drive і відправте розробникам посилання, щоб вони могли додати її в профіль гравця на випадок оскарження бана. Відправите відео на адресу reportahacker@criticalforce.fi або зв’яжіться з розробниками через внутрішньоігрову систему допомоги.

  Чи можу я стати модератором? У розробників більше не має модераторів в грі, так що, на жаль, немає.

  Я не можу брати участь в рангових іграх через штраф. Що мені робити? Якщо Ви вийшли з бою, відключилися або відволіклися в трьох або більше рангових іграх, Ви отримаєте штраф за вихід з рангових ігор, з яким Ви не зможете грати в рангових іграх протягом 48 годин. Цей штраф не є баном і автоматично знімається по витікання часу дії. Ви зможете грати в призначених для користувача або швидких іграх.

  Я отримав вічний бан, що мені робити? Ви забанені або за хакерську діяльність, або за порушення Умов обслуговування. Цей бан підтверджений розробниками, значить, Ваші шкідливі дії були доведені. Такі бани використовуються як крайній захід, а не символічне покарання. Вічний бан видається за використання хакерських методів, модифікованих установок, засобів віртуалізації або емуляторів. Такі бани не знімає. Розробники не повертають доступ в гру гравцям, забаненим за хакерство або порушення Умов обслуговування.

  Я не отримав кредити за виконання оффера. Видача кредитів за оффер іноді проводиться не відразу. Перевірте терміни даного оффера або реклами. Компанія розробників не несе відповідальності за рекламу або оффер. Вони надаються рекламодавцем. Якщо Ви не отримали кредити після виконання оффера, зверніться в службу підтримки рекламодавця через гру і залиште запит.

  Critical Ops: Як поліпшити Продуктивність ігри

  Чому гра працює із затримками або вилітає? Якщо Ви зустрічаєтеся з нестабільною роботою або збоями, спробуйте відключити інші працюючі додатки перед запуском гри. Переконайтеся, що відключені функції енергозбереження. Також перевірте стабільність мобільного підключення або Wi-Fi перед початком гри. Якщо у Вас постійно виникають проблеми з кадровою частотою, спробуйте знизити настройки графіки. На частоту кадрів або загальну продуктивність також може впливати підвищена температура. Перевірте, чи не перегрілася чи пристрій.

  Оновлення пристрій до останньої версії Android або iOS, а також до останньої версії завантажувача / ПЗУ / ОС для Вашого пристрою Android. Переконайтеся, що на пристрої достатньо вільного місця (додаткова пам’ять SD-карти не враховується). Пристрої, що працюють на межі можливостей пам’яті, схильні до збоїв та інших проблем з продуктивністю. Якщо Ви спробували всі перераховані вище методи, але так і не вирішили проблему, спробуйте наступне.

  • Повторно гру.
  • Вимкніть Wi-Fi, очистіть кеш Critical Ops, знову підключіть Wi-Fi .
  • Перезавантажте маршрутизатор або модем. Якщо Ви користуєтеся мобільним передачею даних, включіть і вимкніть режим “в літаку”.
  • Перезавантажте пристрій.

  Гра не може пройти аутентифікацію. Що мені робити? Найбільш поширена причина такої проблеми – зміна пароля облікового запису, до якої прив’язана обліковий запис Critical Ops. Перезавантажте пристрій. Якщо це не допоможе, перевстановіть гру.

  Гра зависає в процесі завантаження або закривається після завантаження. Схоже, грі не вистачає пам’яті. Для роботи цієї гри потрібно не менше 1 Гб оперативної пам’яті. Якщо на Вашому пристрої є більш 1 Гб оперативної пам’яті, але Ви все одно стикаєтеся з подібними труднощами, спробуйте відключити інші працюючі додатки перед запуском гри.

  Індикатор втрати пакетів і стану мережі. Індикатор втрати пакетів і стану мережі з’являється в разі, якщо по дорозі між Вами і ігровим сервером втрачається значна кількість даних. Якщо Ви звертаєтеся в службу підтримки або ще якими-небудь способами відправляєте розробникам відеозапису гри, це допомагає їм зрозуміти можливі причини виникнення проблем та розібратися з ними, особливо якщо вони пов’язані з факторами, які розробники самі безпосередньо не можуть контролювати.

  Critical Ops: Рішення проблем з Кредитами та виплатами

  Що я можу купити в магазині? Як отримувати кредити? За реальні гроші Ви можете купувати кредити: валюту, яка використовується для здійснення покупок в грі. Кредити також видаються за виконання завдань, досягнення контрольних точок і просування по Шляху Солдата, перегляд реклами та виконання офферов. За кредити Ви можете купувати ящики зі скінами для зброї. Скіни служать чисто декоративним елементом, вони ніяк не впливають на ігровий процес. З ящиків Ви будете діставати випадкові скіни. Якщо в ящику знаходиться скін, який у Вас вже є, замість нього Ви отримаєте сині жетони: валюту, за яку можна купувати скіни безпосередньо з меню спорядження.

  Відшкодування коштів. Як і в разі з більшістю завантажуються програмних продуктів, куплені в грі предмети як правило не можна повернути. Виконання транзакцій знаходиться під контролем Apple (для пристроїв iOS), Google (для пристроїв Android) або Amazon (для пристроїв Amazon).

  • Для пристроїв Apple (iOS): Перейдіть на сторінку підтримки Apple і знайдіть в меню кнопку “Отримати підтримку”. Відкрийте розділ “Програми і ПО”, потім “Mac App Store” і “Purchases, billing and redemption” ( “Покупки, оплата і повернення”), де виберіть відповідний Вам варіант.
  • Для пристроїв Google (Android) Перейдіть на сторінку Довідка – Google Play і відкрийте “Відгуки платежів і повернення коштів”, де виберіть відповідний Вам варіант.
  • Для пристроїв Amazon: Перейдіть в Amazon Appstore, перейдіть вниз і виберіть розділ “Help” ( ” Довідка “). Виберіть “Returns & Refunds” ( “Повернення та відшкодування”), а потім знайдіть відповідний Вам варіант.

  Примітка: Можливість здійснення покупок в додатках регулюється в загальних налаштуваннях мобільного пристрою. Ви можете налаштувати захист пароля або повністю відключити покупки всередині програми. Конкретні дії залежать від того, чи користуєтеся Ви пристроєм Apple iOS, наприклад, iPhone або iPad, пристроєм Google Android або планшетом Amazon Fire.

  Гра вилетіла під час відкриття ящика, і скін пропав! Скіни з відкритих ящиків ніколи не пропадають, навіть якщо гра вилітає в момент відкриття. Після відкриття ящика предмет з нього розміщується в меню спорядження або додається у вигляді синіх кредитів. Ці дії виконуються на сервері розробників. Виліт гри не позбавить Вас скіна або кредитів. Пошукайте уважніше в меню спорядження. Один новий скін легко пропустити.

  Дайте мені скін, будь ласка! Служба підтримки не видає ящики, кредити, скіни або ножі. Єдиний спосіб отримати скіни – відкрити ящик або придбати його з меню спорядження або під час раптової розпродажі.

  Моє замовлення не прийшов. Зазвичай замовлення виконуються негайно, але іноді можуть виникати затримки. Подібні затримки означають, що Ваш платіж все ще обробляється. Не потрібно намагатися купити той же набір ще раз – Ви скоро його отримаєте. Якщо пройшло більше 24 годин, а Ваше замовлення так і не прийшов, зверніться в службу підтримки iTunes. Всі покупки, зроблені в ігровому магазині, проходять через Apple. Зв’язатися з ними можна, перейшовши за посиланням. Якщо Ви зробили оплату за допомогою Google, але так і не отримали своє замовлення через 24 години, зв’яжіться з розробниками, приклавши знімок екрана з Вашим чеком. На знімку екрана має бути видно ідентифікатор транзакції (приклад: GPA.1234-1234-1234-12345), розташований внизу чека.

  Critical Pass. Critical Pass – це система розвитку гравця. Ви можете придбати елітні версію Critical Pass або пройти безкоштовну. Critical Pass пропонує унікальні нагороди за кожен сезон. Ви будете отримувати скіни, кредити та інші внутрішньоігрові призи. Нагороди розблокуються за очки досвіду. Ви будете отримувати досвід за швидкі і рангові гри. Гравець, який залишив матч до його завершення, не отримує досвід.

  Скіни. Скіни – це косметичні модифікації для зброї, які можна вибирати в меню спорядження, щоб надати зброї унікальний вид. Ви можете придбати ящики зі скінами в магазині. Залежно від типу придбаного ящика в ньому міститься один випадковий скін рівня 1-7. Якщо Вам випаде скін, який у Вас вже є, в компенсацію Ви отримаєте сині жетони або жетони події, за які можна купити скіни безпосередньо в меню спорядження. Скіни також продаються в магазині за кредити під час розпродажів.

  Ящики. Ящики містять скіни для зброї. Залежно від типу придбаного ящика в ньому міститься один випадковий скін рівня 1-7. Якщо Вам випаде скін, який у Вас вже є, в компенсацію Ви отримаєте сині жетони, які можна витратити на покупку скінів безпосередньо в меню спорядження. Ящики купуються за кредити в ігровому магазині. Також Ви будете отримувати ящики в якості нагород за досягнення деяких контрольних точок.

  Термінові розпродажі. Хочете отримати якийсь конкретний скін? Тепер Ви можете купувати певні скіни в магазині під час раптових розпродажів. Раз о восьмій годині на продаж виставляється новий скін. Протягом обмеженого часу Ви зможете придбати його за кредити. Ціна скіна залежить від рівня. Якщо у Вас вже є скін, виставлений продаж, розпродаж не буде відображатися.

  Жетони. Якщо в купленому ящику виявиться скін, який у Вас вже є, ви отримаєте жетони. Кількість жетонів залежить від рідкості скіна. Жетони – це валюта синього кольору, яку можна витратити на покупку скінів безпосередньо в меню спорядження.

  Жетони подій. Жетони подій – нова можливість придбати певні скіни з меню спорядження. Вони аналогічні синім жетонами, але тільки для скінів конкретних подій. Замість скінів-дублікатів Ви будете отримувати жетони події, кількість яких залежить від цінності скіна. Після завершення події ці жетони перетворюються в звичайні сині жетони.

  Critical Ops: Можливості облікового запису

  Прив’язка облікового запису . Пройшовши навчання, Ви можете прив’язати свою обліковий запис C-OPS до Facebook, Google Play або Game Center. Просто торкніться імені користувача у верхньому лівому кутку бази, потім виберіть тип соціальних медіа, до яких збираєтеся прив’язати обліковий запис, і надайте запитану інформацію. Обліковий запис Critical Ops можна прив’язати до всіх трьох типів підтримуваних типів облікових записів, тобто Ви можете бути одночасно прив’язані до Facebook, Game Center і Google.

  Пам’ятайте, що ні в якому разі не можна ділитися своїми обліковими даними з іншими людьми. Також звертаємо Вашу увагу на те, що ніхто з Critical Force ні за яких обставин не буде питати Ваш пароль.

  Чи можу я віддати, позичити, продати або придбати обліковий запис? Торгівля обліковими записами або їх передача заборонені і суперечать Умовам обслуговування гри на всіх підтримуваних платформах. Гравці, помічені в торгівлі обліковими записами, отримують вічний бан.

  Чи можу я змінити обліковий запис Facebook, Google або Game Center, до якої прив’язана обліковий запис C-OPS? Ні, не можете . Але Ви можете одночасно прив’язати обліковий запис до Facebook, Game Center і Google. Це зручно, якщо Ви, наприклад, збираєтеся грати і на пристроях iOS, і на пристроях Android. Прив’язавши обліковий запис до Facebook, Ви отримаєте доступ до облікового запису з обох типів пристроїв.

  Чи можу я завести більше одного облікового запису на своєму пристрої? Використання декількох облікових записів на одному пристрої не допускається умовами обслуговування і не підтримується в грі. Якщо Ви спробуєте завести кілька облікових записів на одному пристрої, Ви можете втратити одну з них або декілька без можливості відновлення. Розробники настійно рекомендують грати тільки з одним обліковим записом.

  Critical Ops: Втрата облікового запису

  Я втратив свій обліковий запис. Як її повернути? Якщо Ви не прив’язали обліковий запис до соціальних медіа, на жаль, вона втрачена назавжди. Якщо Ви впевнені, що прив’язали свою обліковий запис до Google, Game Center або Facebook, спробуйте один з наступних методів.

 • Для Android: видаліть кеш і дані додатка в меню налаштувань пристрою. Для iOS: спершу видаліть цю програму, а потім повторно його.
 • Пройдіть навчання.
 • не прив’язуйте обліковий запис до Google, Game Center або Facebook.
 • Підключіться до облікового запису через Facebook, Google або Game Center.
 • Якщо це не спрацювало або Вам запропонували прив’язати інший обліковий запис, швидше за все, розробники не зможуть Вам допомогти. Зверніться в службу підтримки за подальшою інформацією.

  Я позичив свого облікового запису або поділився їй, і тепер вона пропала! Торгівля обліковими записами або їх передача заборонені і суперечать Умовам обслуговування гри на всіх підтримуваних платформах . Гравці, помічені в торгівлі обліковими записами, отримують вічний бан. На жаль, розробники нічим не можуть допомогти у Вашому випадку.

  Обліковий запис, до якої прив’язана моя обліковий запис в C-OPS, зламана, і тепер моя обліковий запис C-OPS пропала! зверніться в службу підтримки Facebook / Google / Apple App Store прямо зараз і подбайте про захист свого облікового запису. Розробники рекомендують змінити пароль, вийти з усіх відкритих облікових записів і налаштувати двухфакторую аутентифікацію. Розробники нічого не зможуть зробити, якщо Ви втратили доступ до облікового запису, до якої прив’язана ваш профіль Critical Ops.

  Я видалив свій обліковий запис, що можна зробити? На жаль, в такому випадку розробники нічим не зможуть Вам допомогти. Облікового запису більше не існує. Якщо Ви прив’язали новий обліковий запис Critical Ops, у Вас немає можливості відновити стару. Пам’ятайте, що розробники не підтримують використання декількох облікових записів і забороняють його в Умовах обслуговування.

  Critical Ops: Батьківський контроль

  з якого віку можна грати в гру? Вікові обмеження в Google Play – 12, а в App Store для iOS – 16 років відповідно до правил кожної з компаній. Гра містить реалістичні сцени насильства і їй присвоєно рейтинг PEGI 16 за жорстокість.

  Як контролювати покупки в додатку, щоб їх не робив мій маленький дитина? У загальних налаштуваннях мобільного пристрою Ви можете змінити налаштування покупок в додатку, додати пароль або повністю заборонити покупки в додатку. Конкретні дії залежать від того, чи користуєтеся Ви пристроєм Apple iOS, Google Android або Amazon.

  Моя дитина зробив покупку в додатку без дозволу. Що мені робити? Як і у випадку з більшістю завантажуються програмних продуктів, куплені в грі предмети як правило не можна повернути. Виконання транзакцій знаходиться під контролем Apple (для пристроїв iOS), Google (для пристроїв Android) або Amazon (для пристроїв Amazon).

  • Для пристроїв Apple (iOS): Перейдіть на сторінку підтримки Apple і знайдіть в меню кнопку “Отримати підтримку”. Відкрийте розділ “Програми і ПО”, потім “Mac App Store” і “Purchases, billing and redemption” ( “Покупки, оплата і повернення”), де виберіть відповідний Вам варіант.
  • Для пристроїв Google (Android) Перейдіть на сторінку Довідка – Google Play і відкрийте “Відгуки платежів і повернення коштів”, де виберіть відповідний Вам варіант.
  • Для пристроїв Amazon: Перейдіть в Amazon Appstore, перейдіть вниз і виберіть розділ “Help” ( ” Довідка “). Виберіть “Returns & Refunds” ( “Повернення та відшкодування”), а потім знайдіть відповідний Вам варіант.

  Примітка: Можливість здійснення покупок в додатках регулюється в загальних налаштуваннях мобільного пристрою. Ви можете налаштувати захист пароля або повністю відключити покупки всередині програми. Конкретні дії залежать від того, чи користуєтеся Ви пристроєм Apple iOS, наприклад, iPhone або iPad, пристроєм Google Android або планшетом Amazon Fire.

  Автор статті: Надія Д