Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Cosmic Wars: Поради, WIKI, Огляди

COSMIC WARS: THE GALACTIC BATTLE – гра на андроїд з датою виходу 02.12.2019 р від компанії UTPlus Interactive. Жанр гри: Стратегії. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Зміст статті

 • Головний гайд – по модулях корабля.
 • Секрети кращого бойового оснащення корабля
 • Гайд з предметів. Установка або вимкнення обладнання
 • Основи виготовлення і створення
 • Головні подробиці про заводі перехоплювачів
 • Гайд по колоніям. Як завоювати і управляти?
 • Гайд по режиму PvP
 • Секрети отримання подарунків
 • Огляд по Всесвіту, ресурсів і кораблям
 • Головне про складський службі і зміни формації корабля
 • Гайд по Чорному ринку
 • Огляд бортового журналу
 • Висновок по грі
 • Cosmic Wars: Головний гайд – по модулях корабля.

  Види модулів. Всього на кораблі присутні чотири категорії модулів:

 • Функціональність. Модулі, що відповідають за життєздатність корабля і виробництво найважливіших компонентів для його функціонування;
 • Атака. Атакуючі модулі. Визначають бойову міць корабля;
 • Захист. Модулі оборони. Виконують функцію захисту від ворожих ударів.
 • Навичка. Обладнання, яке визначає вміння вашого корабля в бою. Його застосування пов’язане з використання спеціальних навичок.
 • Слоти і ліміти будівель. Весь корабель складається з слотів, в яких розміщуються модулі. Число слотів залежить від прокачування Командного центру – чим вона вища, тим більше слотів є для установки. Дозволена кількість слотів можна подивитися в будівельній службі.

  Обов’язково заповнюйте всі доступні слоти! Якщо у вас не вистачає модулів атаки – заповнюйте слоти пекарнями та ливарні. Такий маневр допомагає перемогти в бою, оскільки служить засобом відволікання ворогів від інших важливих модулів.

  Поліпшення модулів. Для прокачування модулів необхідні продовольство, залізо і ядра. Щоб поліпшити модуль, виберіть потрібний і підтвердіть поліпшення. Не забувайте, що максимальний рівень прокачування модуля залежить від рівня прокачки Командного центру.

  Трохи про будівельну службі. Будівельна служба відповідальна за будівництво нових модулів і ремонт пошкоджених. Вона завжди знаходиться біля вашого корабля, незалежно від того, в якому секторі ви подорожуєте. Клікнувши на жовтий будівельний корабель або натиснувши відповідну кнопку меню, ви побачите дві вкладки: будівництво та ремонт. У кожній з них є кілька черг відповідної функції. Число розблокованих черг залежить від рівня поліпшення будівельної служби.

  Поліпшення будівельної служби. У цілому будівельну службу можна поліпшити до четвертого рівня, і, відповідно відкрити по 4 черги для одночасного будівництва та ремонту модулів . Щоб поліпшити службу, клікніть кнопку “Поліпшення” і оплатіть його ураном. Чим вище рівень поліпшення, тим вище буде плата.

  Не варто прагнути поліпшити будівельну службу до четвертого рівня. Рівень три – цілком достатній для її повного функціонування. Уран для поліпшення збирається досить трудомістким, тому може вийти так, що поліпшення служби обійдеться вам дорожче, ніж безпосереднє поліпшення самих модулів!

  Командний центр

  Значення. Командний центр – головний модуль корабля. Забезпечує його постачання енергією. Потужність Командного центру впливає на кількість модулів, які можна встановити. Його поліпшення дозволяє поліпшувати інші модулі і збільшувати місткість складу ресурсів. Іншими словами, якщо ваш Командний центр недостатньо прокачаний, ви не зможете прокачати і інші модулі.

  примикає модуль. Модуль, з’єднаний з Командним центром, живить одержуваної енергією під’єднані до нього модулі. Важливо знати, що виведення з ладу примикає модуля миттєво відключить ті, що були до нього приєднано! Тут працює так званий принцип “ланцюгової реакції” – відключення одного відразу ж виведе з ладу інші.

  Характеристики Командного центру. Чим вище рівень Командного центру, тим сильніше ростуть такі показники:

  • Потужність командного центру. Визначає, скільки модулів можна додати на космічний корабель. Фактично відповідає за розширення корабля.
  • Місткість складу продовольства і складу ресурсів. Визначає кількість їжі і ресурсів, які можна помістити на корабель. Якщо склади заповнені повністю, то збирається в боях видобуток згорає;
  • ОЗ. Визначає число очок здоров’я модуля.

  Наслідки виведення Командного центру з ладу і тактика розміщення. Саме Командний центр – перша мета ваших противників. Вони захочуть розбити його в першу чергу, хоча, така тактика позбавлена ​​сенсу. Справа в тому, що навіть якщо Командний центр буде виведений з ладу, сам корабель не відключиться і продовжить бій за рахунок блоку живлення.

  При розміщенні Командного центру намагайтеся виносити його за межі основного тіла корабля. Така тактика допоможе не зачепити при обстрілі інші важливі модулі.

  Наслідки поліпшення Командного центру. Майте на увазі, що з підвищенням рівня Командного центру вам автоматично будуть підбирати більш сильних ворогів в PvP. Це не передбачено в правилах, це просто факт. Дане ігрове рішення дуже сумнівно, оскільки знецінює сенс прокачування головного модуля і порушує баланс сил.

  По можливості розвивайте Командний центр тільки тоді, коли інші модулі були прокачані по максимуму. Поки що це єдиний спосіб зберегти рівновагу системи підбору супротивників.

  Модулі функціональності

  Космічна пекарня. Космічна пекарня відповідає за виробництво хліба. Її поліпшення збільшують продуктивність і місткість складу продовольства. 1 пекарня займає 1 слот. Чим вище рівень Командного центру, тим більше пекарень ви можете побудувати.

  Вам доведеться розмістити як мінімум одну пекарню – так передбачено ігровою системою. Однак, не захоплюйтеся: постійно тримати на кораблі багато пекарень також буде зайвим, адже більшість їжі ви все одно отримуєте в боях і в колоніях.

  При виході з гри можна встановити і залишити працювати кілька пекарень. Це допоможе збільшити запас продовольства на кораблі в режимі оффлайн.

  Ливарна. Ливарна виробляє залізо. З поліпшенням ливарна збільшує продуктивність і місткість складу. На кораблі обов’язково потрібно одна ливарна, і цього буде достатньо. 1 ливарна займає 1 слот. Чим вище рівень Командного центру, тим більше ливарних ви можете побудувати.

  Пам’ятайте, що основну масу заліза ви отримуєте в боях і в колоніях. Велике число ливарних позначиться на бойових здібностях корабля, адже ці модулі займають слоти, де могли бути встановлені бойові модулі! Таким чином, як і у випадку з пекарнями, не перевантажуйте корабель ливарними.

  Для збільшення запасів заліза в режимі офлайн, можна встановити і залишити працювати кілька ливарних при виході з гри.

  Блок живлення. Модуль, відповідальний за подачу енергії на інші модулі. Живляться від нього елементи працюють на 100%. Навіть якщо ваш Командний центр буде обстріляний і перестане постачати корабель енергією, модулі, підключені до блоку живлення, продовжать функціонування. Блок живлення – незамінний альтернативне джерело живлення на кораблі. Його максимальний рівень – 1. Подальше поліпшення неможливо.

  Найчастіше ворожі кораблі намагаються пошкодити ваш Командний центр, що виводить з ладу примикають до нього модулі. Саме тому будівництво блоку живлення на кораблі так необхідно. У разі втрати Командного центру, цей блок буде відповідати за життєздатність всього корабля, а що примикають до нього модулі оборони і атаки продовжать давати відсіч ворогу.

  Приєднуйте до блоку живлення більше модулів оборони і атаки, ніж до Командному центру. Цим ви забезпечите безперервну роботу більшого числа модулів при знищенні Командного центру.

  Завод перехоплювачів. Дозволяє будувати перехоплювачі – ракети, достроково атакуючі ворога до його зіткнення з кораблем. 1 завод займає 2 слота. На кораблі можна розмістити 1 завод. У бою завод не використовується, тому встановлювати його можна на периферію корабля. Якщо завод перехоплювачів стане атакою ворога, інші модулі ніяк не постраждають, боєздатність НЕ буде втрачена. Поліпшення заводу дозволяють збільшувати кількість вироблених перехоплювачів, швидкість виробництва і окуляри здоров’я.

  Ангар перехоплювачів. У ангарі зберігаються перехоплювачі для битв. Поліпшення ангара збільшує кількість вільних місць для перехоплювачів, і, відповідно, впливає на їх загальне число на кораблі. Ангар займає 2 слота. Всього на кораблі можна встановити тільки 1 ангар.

  Обов’язково прокачивайте завод і ангар перехоплювачів. Від їх роботи залежить чисельність перехоплювачів і ваші можливості по захопленню колоній. Чим більше у вас перехоплювачів, тим більше колоній ви зможете завоювати.

  Лабораторії “Гадюка”, “Марселіно”, “Риба-меч”. Кожна лабораторія займає 1 слот. На кораблі можна встановити по 1 лабораторії кожного виду. Вони відповідають за виробництво перехоплювачів “Гадюка”, “Марселіно” і “Риба-меч”. Покращення лабораторій дозволяють посилити їх атаки.

  Модулі атаки

  Види простих модулів. На кораблі можна розмістити до тисячі звичайних модулів атаки різних видів. До них відносяться:

  • Вулкан V. Скорострільний кулемет Гатлінга, атакуючий ворожі кораблі. Тип шкоди – одиночний. Мета атаки – модулі;
  • Сонячна енергія. Атакує за допомогою лазерного променя, завдаючи шкоди ворожим кораблям. Тип шкоди – одиночний. Мета атаки – модулі;
  • Смертельна дотик. розплавляється ворожі перехоплювачі за допомогою швидкострільного кулемета. Тип шкоди – одиночний. Мета атаки – перехоплювач;
  • Нещадний. Рейкова гармата, яка прострілює наскрізь ворожі кораблі. Тип шкоди – дальність. Мета атаки – модулі;
  • Бембі. Палить ворожі перехоплювачі лазерним променем. Тип шкоди – одиночний. Мета атаки – перехоплювач;
  • Кувалда. обстрілювали по ворожих перехоплювачів градом куль, завдаючи великий шкоди. Тип шкоди – дальність. Мета атаки – перехоплювач;
  • Крилатий мисливець. Випускає 4 керованих ракети, щоб знищити ворога. Атакує перехоплювачі і кораблі. Тип шкоди – одиночний. Мета атаки – перехоплювач + модулі.

  Легендарні модулі. Крім звичайних, існують також легендарні модулі атаки, найсильніші, здатні перетворювати ваш корабель в справжню машину знищення ворогів. Для будівництва легендарних модулів потрібні спеціальні креслення, одержувані в боях і квестах. Також їх можна купити на чорному ринку за уран. До легендарним модулів відносяться:

  • Геошторм. Стріляє енергетичною сферою, завдаючи непереборний шкоди перехоплювачам і кораблям. Тип шкоди – одиночний, мета атаки – перехоплювач + модулі;
  • Розряд Тесли. Стріляє потужним електричним розрядом, вражаючи кілька цілей. Атакує перехоплювачі і кораблі. Тип шкоди – одиночний. Мета атаки – перехоплювач + модулі;
  • Цунамі. Стріляє потужним енергетичним променем, завдаючи шкоди в широкому секторі. Атакує перехоплювачі і кораблі. Тип шкоди – дальність. Мета атаки – перехоплювач + модулі.

  Модулі захисту

  Види. Модулі захисту бувають двох видів:

 • Індукційний щит. Часткова захист. Встановлює бар’єр навколо індукційного щита, що захищає від атак ворогів.
 • Щит Егіда. Повний захист. Встановлює бар’єр навколо всього корабля, що захищає від атак ворогів, незалежно від місць попадання ворожих снарядів.
 • Ліміти на будівництво обох видів щитів досить щедрі – 1000 одиниць.

  Модулі, що захищаються щитом, що не піддаються впливу ефектів такої зброї, як “Відблиск льоду”, “Рідка кислота”, “Окаменевший вірус” і модуль поглинання “Змія”.

  Які модулі захищати в бою не варто? Це відноситься до тих модулів, які не грають ніякої ролі в бою: пекарня, ливарна, ангар перехоплювачів, лабораторії та ін. В разі попадання снаряда по цих модулів, їх можна буде відправити на ремонт після бою, в самому битві ви нічого від цього не втратите.

  Переважний варіант захисту. Найкраще – це використовувати обидва види щитів в їх взаємодії. Захист модулів атаки і обладнання навичок слід зміцнювати за допомогою індукційних щитів, а сам корабель повністю “поміщати” під щити Егіди. В цьому випадку ви зможете захистити весь корабель і додатково зміцнити сектора, які потребують підвищеної стійкості (ті, від яких залежить ваш бій).

  Якщо ваш корабель атакують, він буде захищений 6 годин, незалежно від результату бою.

  Устаткування навичок

  Поняття. Устаткування навичок відрізняються від решти зброї тим, що використовує в боях спеціальні вміння. Розміщення на кораблі цього обладнання допоможе здобути перевагу в битві і привести вас до швидкої перемоги при виконанні ряду умов.

  Види. Всього є чотири види обладнання:

 • Командувач;
 • Поцілунок смерті;
 • Ліхтенштейн;
 • Невдале подорож.
 • Кожен з представлених видів може бути встановлений на корабель в одиничному екземплярі.

  Командувач. Для обладнання “Командувач” можна використовувати навик “В яблучко!”. Він дозволяє модулям атаки вести прицільний вогонь і коригувати його. Іншими словами, при застосуванні “Командувача” ви зможете стріляти по ворожих кораблів на манер снайпера – тобто конкретно по певній заданої мети. Поліпшення обладнання дозволяє збільшити тривалість обстрілу і ОЗ.

  Поцілунок смерті. Для обладнання “Поцілунок смерті” можна використовувати навик “Воднева бомба “. Воднева бомба завдає величезної шкоди по ворожих об’єктах. Конкретну мету атаки також задаєте і коригуєте ви. Поліпшення “Поцілунку смерті” сприяють збільшенню показників ОЗ і шкоди, а також скорочення часу підготовки до пострілу.

  Ліхтенштейн. “Ліхтенштейн” може використовувати навик “Радар дальньої дії”. Радар дальньої дії дозволяє модулям, атакуючим ворожі перехоплювачі, також атакувати ворожі кораблі. Поліпшення цього обладнання збільшує тривалість атаки модулів.

  Якщо ви будуєте корабель, націлений на швидкі атаки, тобто тільки з модулями, атакуючими перехоплювачів, і “Ліхтенштейном”, то майте на увазі: він буде найбільш вразливим місцем на кораблі. Фактично при знищенні Ліхтенштейну ви залишитеся без модулів, здатних протистояти натиску ворожого корабля. Намагайтеся комбінувати зброю, не покладаючись тільки на одне.

  Невдале подорож. Для обладнання “Невдале подорож” можна використовувати навик “Попутний вітер”. Попутний вітер спотворює простір і час, уповільнюючи швидкість ворожих ракет і прискорюючи швидкість ваших. При поліпшенні обладнання збільшується швидкість ракети, ОЗ і тривалість атаки.

  На нашу думку, “Невдале подорож” не робить великого впливу на результат боїв. Крім того, саме устаткування займає досить багато слотів і є громіздким. Чи не рекомендовано до використання та поліпшення.

  Перезарядка. Чи варто використовувати обладнання? Устаткуванню навичок потрібен час на перезарядку, тому тут все залежить від того, яку мету ви переслідуєте. Якщо для вас головне – швидкі множинні перемоги, то використовуйте звичайні модулі атаки і оборони. Якщо ж ви хочете зробити корабель потужніший і технічно більш складним, то вам доведеться вичікувати час між атаками для перезарядки обладнання навичок. Крім того, з обладнанням навичок ви зможете перемагати сильніших супротивників.

  Cosmic Wars: Секрети кращого бойового оснащення корабля

  Яка зброя краще використовувати?

  Звичайно ж, саме топове зброю – це легендарні модулі атаки. Однак, їх ще потрібно постаратися отримати, тому вам все одно доведеться користуватися звичайними. Але не переживайте – навіть за допомогою звичайних модулів ваш корабель можливо перетворити в смертоносну бойову машину. Ми зібрали думки топових гравців Cosmic Wars з приводу кращих бойових рішень для гри.

  1. Зв’язка: звичайний модуль + обладнання. Для звичайних модулів передбачається спеціальне обладнання, тобто те, що призначений для встановлення конкретно на нього. Це різні гармати, ракети, підсилювачі щитів і тд. Застосування обладнання в рази підвищує бойові характеристики самого модуля, навіть якщо до середини гри він морально застаріває.

  Не забувайте встановлювати на модулі бойове обладнання і підвищуйте наноситься ними шкоди. Використовуйте кілька видів зброї для різних модулів.

  2. Зв’язка: “Бембі” + “Ліхтенштейн”. На думку багатьох гравців, саме сильний і швидкий “Бембі” є найкращим модулем для знищення ворожих перехоплювачів. Його використання в зв’язці з навиком “Ліхтенштейн” забирає у вашого противника 50% ОЗ ще на перших секундах бою.

  3. Зв’язка: “Безпощадний” + спеціальне обладнання. Модуль атаки “Безпощадний” часто використовується гравцями на середніх і пізніх етапах гри за рахунок свого типу шкоди і високих показників. “Безпощадний” прострілює ворожі кораблі наскрізь. На думку топових гравців, на “Безпощадний” варто встановити таке обладнання:

  • Ракета “Рідка кислота”;
  • Модуль “Окаменевший вірус”;
  • Ракета миттєвого гальмування .

  При такому складі екіпіровки тільки один постріл “Безпощадного” завдасть ворожому кораблю величезної шкоди, заодно знеструмить його і знерухомити. Особливо великий ефект досягається на горизонтально орієнтованих кораблях – в цьому випадку “Безпощадний” здатний знищити половину корабля за один раз. Використовуйте “Безпощадного” на початку бою – і 50% перемоги вже будуть за вами.

  4. Зв’язка “” Крилатий мисливець “+ спеціальне обладнання. ” Крилатий мисливець “хороший подвійною функціональністю. Спочатку він розправляється з перехоплювачами, а потім б’є по ворожому кораблю. Установка на нього спеціального обладнання допоможе зробити обидві атаки в рази сильніше і швидше.

  Правильна розстановка модулів

  Перевага вертикально орієнтованого корабля. Будуючи вертикально орієнтований корабель, ви заздалегідь забезпечуєте його стійкість перед ударами “Безпощадного”, часто застосовується гравцями. Якщо ж ваш корабель буде зібраний в довжину, то дуже швидко стане мішенню для цього потужного модуля, здатного, в поєднанні з правильно підібраним обладнанням, відсікти половину судна за один постріл.

  Саме вертикальний корабель найменше постраждає від “Безпощадного” та інших потужних модулів атаки, в тому числі, і від легендарних. Якщо постріл ворога влучить у ціль на такому кораблі, то зачепить лише кілька наступних один за одним мод їй, а не всі їх нагромадження, як на горизонтальному кораблі.

  Щоб подивитися цікаві розкладки з побудови, ви можете відвідати кораблі найуспішніших гравців Cosmic Wars. Для цього клікніть на таблицю загального рейтингу зліва і натисніть “Відвідати корабель”.

  Що з Командним центром? Не встановлюйте Командний центр в глибині. Виносьте його назовні, як можна далі від основних модулів атаки. Справа в тому, що в першу чергу буде атакований якраз він. Однак, виведення з ладу Командного центру не знеструмить сам корабель! Він буде продовжувати функціонувати завдяки підживленні від Блоку харчування.

  Орієнтир на Блок живлення. На відміну від Командного центру, його слід поміщати всередину, добре обороняти і приєднувати як можна більшу кількість наступних один за одним модулів. У такому випадку, якщо Командний центр прийме удар на себе, відповідати за продовження вогню буде Блок живлення.

  Cosmic Wars: Гайд по предметам. Установка або вимкнення обладнання

  Значення. Предмети – це все, що може бути у вас в грі, для прокачування і посилення модулів. Також до предметів відносяться різні подарунки (з досить хорошими призами), речі, що залишилися після проходження квестів і ін. Щоб перейти до предметів, натисніть кнопку “Предмети” в меню.

  Різновиди предметів. є три види предметів:

 • Матеріали;
 • Устаткування;
 • Інше (квестовиє предмети і подарунки).
 • Продаж предметів. ви можете продавати деякі предмети. Для цього виберете потрібний і натисніть кнопку “Продати”. Залежно від цінності предмета, його можна продати за продовольство, залізо або навіть уран.

  Матеріали. Предмети, необхідні для прокачування модулів. Приклади: реактивні двигуни для перехоплювачів, імпульсні приводи для щитів, компоненти машин різних класів для зброї. Також до матеріалів відносяться креслення для легендарних модулів атаки. Матеріали можна виготовляти і в дуже рідкісних випадках отримувати в якості нагород в квестах.

  Устаткування. Спеціальна техніка, що встановлюється на модулі для підвищення їх характеристик. До спеціального устаткування відносяться різні ракети, бомби, двигуни і т.д. Також буває обладнання, призначене тільки для одного виду модулів. Все обладнання поділяється за класами: S, А, В і С. Найпотужніше – обладнання класу S. Відповідно, базове устаткування – класу С.

  Установка або вимкнення обладнання. На модулях є по три вільних слота – для трьох видів обладнання. Щоб встановити:

 • Виберіть модуль на ігровому екрані або скористайтеся функцією “Управління обладнанням” в Меню;
 • Натисніть на один з слотів. Якщо у вас є все необхідне обладнання, праворуч на екрані з’явиться його зображення і характеристика.
 • Натисніть “Встановити”.
 • Для деактивації обладнання виконайте аналогічну процедуру, натиснувши в кінці “Деактивувати обладнання”.

  Cosmic Wars: Основи виготовлення і створення

  створення обладнання

  Слоти для створення. Відкрийте вкладку “Предмети” і перейдіть в розділ “Виготовлення”. Натисніть кнопку “Створити”. Перед вами відкриються п’ять слотів для створення устаткування. На перших порах буде розблоковано тільки один слот. Розблокування останніх чотирьох здійснюється за уран і при досягненні Командним центром потрібного рівня.

  Додавання компонентів для створення. Устаткування створюється при з’єднанні двох обов’язкових компонентів. Це:

  • 10 і більше одиниць продовольства;
  • 10 і більше одиниць заліза.

  Необов’язковий компонент – один з матеріалів на вибір. Вибрати його можна, клікнувши на осередок з написом “необов’язково”.

  Краще не додавайте матеріали при створенні обладнання. Залиште їх на прокачку конкретних модулів.

  Коли всі обов’язкові компоненти зібрані в осередку, натисніть зелену кнопку “Створити”. Запускається таймер з часом, після закінчення якого ви отримаєте нове обладнання. Можна завершити процес виготовлення миттєво, але заплативши уран.

  Створення обладнання високих класів. На самому початку гри ви зможете створювати устаткування тільки класу С. У подальшому, підвищуючи рівень Командного центру, збільшуючи ліміти на розміщення модулів і, відповідно, вироблення ресурсів, ви поступово перейдете до створення устаткування високих класів. Також завжди є певний шанс отримати потужне обладнання в якості нагороди в будь-якої акції.

  Виготовлення обладнання

  Процес. Виготовлення відрізняється від створення тим, що в цьому процесі беруть участь не ресурси, а обладнання. Поєднуючи два певних виду обладнання, ви отримуєте нове. Для цього відкрийте вкладку “Виготовлення” і виберіть обладнання, яке буде брати участь в з’єднанні. Вибравши, натисніть кнопку “Виготовлення”.

  У результаті з’єднання ви отримаєте нове випадкове обладнання. Точно така ж процедура передбачена для креслень легендарних модулів: поєднуючи два, ви отримуєте новий. Однак знайте, що їх продаж на Чорному ринку все ж є більш вигідною.

  Виготовлення матеріалів

  Поняття. Якщо при виготовленні і створенні обладнання ви отримуєте рандомних річ, то з матеріалами інша справа – тут ви заздалегідь знаєте, що зможете отримати на виході. Виготовляються матеріали потрібні для поліпшення модулів.

  Що потрібно? Виготовляти можна компоненти машин певного класу. Те, що ви можете виготовити, відбивається в лівій частині вкладки “Матеріали” розділу “Виготовлення”, а в правій – п’ять вільних осередків, які потрібно заповнити необхідними матеріалами. Після заповнення натискайте кнопку “Виготовити” і оплачуйте процес потрібною кількістю продовольства.

  Cosmic Wars: Головні подробиці про заводі перехоплювачів

  Що таке перехоплювачі і навіщо вони потрібні? перехоплювачі відповідають за зіткнення з ворогом до вирішального бою і нерідко впливають на переможний перевага. Їх мета: ворожі перехоплювачі і модулі. Перехоплювачі досить швидко збиваються засобами ППО, однак, якщо на ворожому кораблі немає ППО, ваші шанси на перемогу значно зростуть. Найважливіше значення перехоплювачів полягає в тому, що тільки з їх допомогою ви можете захоплювати нові колонії.

  Перехоплювачі виготовляються на заводі, що включає в себе три лабораторії, в кожній з яких розробляються перехоплювачі певного виду. Потрапити на завод можна, натиснувши відповідну кнопку меню, або на сам модуль на кораблі.

  Види виготовляються перехоплювачів. Всього завод може виробляти три види перехоплювачів:

 • Гадюка;
 • Марселіно;
 • Риба-меч.
 • Найефективнішим перехватчиком з представлених є Риба-меч за рахунок високих показників шкоди і очок здоров’я. Він займає найбільше місця в ангарі, однак і в бою показує найкращі результати.

  У першу чергу організуйте виробництво перехоплювача Риба-меч і розмістіть отримані одиниці в ангарі. Далі використовуйте залишилися вільні площі для розміщення перехоплювачів інших видів.

  Обсяг виробництва і від чого він залежить. Є два головні чинники, що впливають на допустимий обсяг виробництва заводу перехоплювачів:

 • Рівень прокачування ангара перехоплювачів. Можливості ангара вміщати в себе виготовлену продукцію впливають на її допустиму кількість. Чим ширшими буде ваш ангар, тим більше перехоплювачів зможе виготовити завод. Без прокачаного ангара діяльність заводу буде малоефективною.
 • Рівень прокачування заводу перехоплювачів. У цілому завод може запускати 4 одночасних лінії виробництва. Їх розблокування залежить від рівня розвитку заводу. Потужний завод виробляє в 4 рази більше перехоплювачів.
 • Одночасна прокачування заводу і ангара перехоплювачів допоможуть вам налагодити лінію безперервного виробництва перехоплювачів у великій кількості.

  Лабораторії. Кожен вид перехоплювачів виготовляється в своєму модулі – спеціальних лабораторіях:

 • Лабораторія “Гадюка”;
 • Лабораторія “Марселіно”;
 • Лабораторія “Риба-меч”.
 • Покращення лабораторій дозволяють посилити атаку перехоплювачів, їх показники шкоди і ОЗ.

  Спеціальні модулі для лабораторій. Відмінною особливістю кожної з лабораторій є те, що на них можна ставити спеціальні модулі – рятувальне обладнання. При знищенні лабораторії, на ній розгортаються спеціальні ракети:

  • Для лабораторії “Гадюка”: “Гадюка” 1.0;
  • Для лабораторії “Марселіно”: “Марселіно” 1.0;
  • Для лабораторії “Риба-меч”: “Риба-меч” 1.0.

  Таким чином, в разі атаки ваші лабораторії можуть стати могутньою зброєю, здатним завдати удару по ворогу і зіграти вирішальну роль в битві.

  Обов’язково встановлюйте на кораблі три діючі лабораторії для перехоплювачів, навіть якщо не збираєтеся їх виробляти! Пам’ятайте, що наявність лабораторій з відповідними модулями забезпечує вас додатковими ракетами в боях.

  Cosmic Wars: Гайд по колоніям. Як завоювати і управляти?

  Для чого потрібні колонії і як їх отримати? Колонії можуть масово виробляти залізо і їжу, тому є важливим джерелом поповнення ресурсів. Колонії потрібно захоплювати. Єдиний спосіб зробити це – використовувати перехоплювачів. Велике число прокачаних перехоплювачів гарантує вам отримання нових колоній, а значить – безліч їжі і заліза, які не доведеться робити самим на модулях. Всього ви можете володіти п’ятьма колоніями. Прокачувати колонії не можна.

  Характеристики колоній. Кожна колонія характеризується показниками, що визначають її міць і корисність. До них відносяться:

  • Виробництво. Скільки ресурсів на годину здатна виробляти колонія;
  • Втрати в секунду. Атакуючі здатності. Тобто якої шкоди колонія може нанести при спробі захоплення ворожими перехоплювачами;
  • ОЗ. Окуляри здоров’я.

  Вибір колонії для атаки. Все колонії можна подивитися на загальній карті сектора. Клікнувши на кращу, ви побачите її показники і число прикріплених до неї перехоплювачів. Характеристики перехоплювачів і їх рівень прокачування також доступні для перегляду. Для атаки натисніть кнопку “Атака”.

  Не всі колонії можна атакувати. Якщо до вас її атакував хтось інший і активував щит оборони, то ніхто не зможе до неї наблизиться на заданий щитом час.

  Відправлення перехоплювачів на захист. На ваші захоплені колонії постійно будуть нападати вороги. Щоб зміцнити оборону і захистити свої колонії, в них обов’язково слід надсилати перехоплювачів. Саме вони зустрінуть першу хвилю атаки в разі нападу. Щоб відправити перехоплювачів:

 • Зайдіть в Управління колонією (кнопка в правій частині екрана посередині);
 • Виберіть потрібну колонію;
 • Натисніть кнопку “Відправити” і підтвердіть дію.
 • Кількість перехоплювачів для захисту колоній залежить від числа перехоплювачів, які можуть поміститися в ангар на кораблі.

  Збір ресурсів, вироблених колонією. Щоб зібрати ресурси, просто клікніть по зображенню відповідного ресурсу на самій колонії. Вироблені ресурси автоматично відправляться в відповідний склад. Знайте, що якщо ліміти заповнення складів досягнуті, то ресурсів, отримані від колоній, буде ніде розміщуватися. У такому випадку, вони просто згорять.

  При максимальній наповненості складів не забирати нагороди за квести. За рахунок функції зберігання в чорному ящику ваші нагороди не згорять.

  Cosmic Wars: Гайд по режиму PvP

  Підготовка до бою. Натисніть “Пригоди” в правому нижньому кутку екрану. Перед вами з’явиться зоряний простір сектора з безліччю кораблів-супротивників. Поруч з кожним кораблем зазначений рівень його Командного центру. Чим він вищий, тим сильніше і могутніше противник. Клікнувши по кораблю, ви побачите докладні дані, в тому числі:

 • Очікувана нагорода в разі перемоги над цим противником і бонус за рейтинг, залежить від займаної ліги;
 • Окуляри рейтингу, одержувані при перемозі, і віднімають при ураженні;
 • бойові параметри противника (ОЗ, щит, шкоди);
 • Кількість його перехоплювачів.
 • Не забувайте порівнювати свої бойові параметри з параметрами противника. Якщо вони вище, то атакувати такий корабель ризиковано. Також майте на увазі, що ОЗ і шкоди перехоплювачів відображається окремо і не входить в ОЗ і шкоди самого корабля.

  Натиснувши на кнопку “i” екрану подробиць, ви можете додатково ознайомитися з усіма модулями ворога, переглянути їх рівні і встановлене обладнання. Далі, якщо ви готові продовжувати, натискайте кнопку “Атака”. За атаку у вас береться певна кількість продовольства.

  Окуляри рейтингу (медалі). Ви отримуєте очки рейтингу, коли берете участь в боях PvP. З кожною перемогою кількість ваших очок зростає і впливає на рейтинг і рейтинг ліги.

  Ліги. У грі є 6 ліг, потрапляння в які залежить від кількості очок рейтингу (медалей):

 • Бронза – від 400 медалей;
 • Срібло – від 800 медалей;
 • Золото – від 1400 медалей;
 • Платина – від 2000 медалей;
 • Діамант – від 2600 медалей;
 • Майстер – від 3200 медалей.
 • Рейтинг PvP. Критерієм для складання рейтингу PvP є кількість очок рейтингу (медалей). Кнопка рейтингу знаходиться в лівій частині екрана, поруч з показником вашого числа медалей. Тут ви можете подивитися, яке займаєте місце в рейтингу, і який вам покладений бонус за рейтинг (деяка кількість ресурсів). Також в розділі рейтингу є 4 вкладки:

 • Загальний рейтинг. Рейтинг всіх гравців в режимі PvP;
 • Рейтинг ліги. Окремий рейтинг гравців вашої ліги ;
 • Ліга. Інформація про кількість медалей, необхідних для знаходження в певній лізі;
 • Нагорода. Інформація про нагороди, покладених за перебування в лізі і рейтингу ліги.
 • Нагороди

  Нагороди у вигляді урану видаються по четвергах о 00:00 (UTC) відповідно до рейтингів. Щотижневі нагороди можна отримати в поштовій скриньці бортового журналу.

  Нагороди за лігу. Розмір залежить від ліги, в якій ви перебуваєте:

  • Майстер – 300 од. ;
  • Діамант – 250 од.;
  • Платина – 200 од.;
  • Золото – 150 од.;
  • Срібло – 100 од.;
  • Бронза – 50 од.

  Нагороди за рейтинг ліги. Залежить від вашого місця в рейтингу ліги:

  • 1 місце – 2000 од.;
  • 2 місце – 1000 од.;
  • 3 місце – 800 од.;
  • Місця 4-50 – 650 од. ;
  • Місця 51-100 – 500 од.;
  • Місця 101-200 – 400 од.

  Cosmic Wars: Секрети отримання подарунків

  Cosmic Wars досить щедра на видачу подарунків своїм гравцям. Щоб дізнатися про положеннях нагороди, натисніть на кольоровий миготливий корабель з написами “News”, який знаходиться біля вашого корабля.

  Особлива подія для новачків. Передбачає видачу подарунків новачкам за перші сім днів входу в гру. Кожен день – новий подарунок:

  • День 1: реактивний двигун (10 шт.);
  • День 2: компонент машини С-класу (5 шт.);
  • День 3: уранова руда (1 шт.);
  • День 4: імпульсний привід (3 шт.);
  • День 5: ядро ​​( 20 шт.);
  • День 6: уранова руда (1 шт);
  • День 7: випадковий креслення (1 шт).

  Нагорода за вхід для новачків. Нагорода за вхід залежить від часу, проведеного онлайн в грі. Можна грати або просто тримати включеним телефон. Головне – перебувати в грі заявлений час. Оновлюється акція щодня о 00.00 за UTC.

  • 10 хвилин: залізо (10 000 шт.);
  • 20 хвилин: уранова руда низького класу (1 шт.);
  • 30 хвилин: ядро ​​(10 шт.);
  • 60 хвилин: компонент машини С- класу (1 шт.);
  • 90 хвилин: уранова руда низького класу (1 шт.);
  • 120 хвилин: ядро ​​(10 шт.).

  Подія підтримки зростання для новачків. Додатковий стимул для новачка прокачувати і покращувати свій Командний центр. Нагорода видається за досягнення Командним центром рівнів розвитку:

  • Рівень 2: ядро ​​(10 шт.);
  • Рівень 3: компонент машини С-класу (5 шт.);
  • Рівень 4: реактивний двигун (10 шт.);
  • Рівень 5: імпульсний привід (5 шт.);
  • Рівень 6: компонент машини В-класу (5 шт.);
  • Рівень 7: уранова руда ( 1 шт.);
  • Рівень 8: універсальна захисна система (1 шт.);
  • Рівень 9: модуль поліпшення “Вулкана V” (1 шт.).

  Нагорода за щомісячний вхід. Нагорода, яка заохочує гравців за вхід в гру. Натисніть на корабель з написами “News” і перевірте, чи всі нагороди за щомісячний вхід ви отримали. Отримана нагорода і день відзначаються галочкою на вкладці “Щомісячний вхід”.

  Ресурси для підтримки зростання Сари. У вас є можливість збільшувати кількість урану за підвищення рівня Командного центру. Для цього необхідно купити предмет “Ресурси для підтримки зростання Сари”. Покупку можна зробити один раз для кожного облікового запису. З підвищенням рівня Командного центру ви будете отримувати нагороду у вхідній кореспонденції.

  Дана пропозиція є найвигіднішим і виправданим для ігрового доната.

  Як забирати подарунки? Гра сповіщає про доступні нагороди за допомогою push-повідомлень. Необхідно мати на увазі, що подарунки приходять в поштову скриньку бортового журналу і вимагають підтвердження дії для отримання.

  Обов’язково включайте push-повідомлення, щоб не пропустити свої подарунки. Не забувайте перевіряти поштову скриньку для їх отримання.

  Нагороди за перегляд реклами. На карті Всесвіту є корабель під назвою “Рекламний щит”. Натисніть на нього. Тут ви можете отримати одну з випадкових нагород за перегляд реклами. Усього доступно 20 переглядів за добу.

  Cosmic Wars: Огляд по Всесвіту, ресурсів і кораблям

  Про що Cosmic Wars? Ця гра про мандрівці космічного корабля по неосяжного Всесвіту. Вам належить побудувати свій корабель і битися з супротивниками в режимі PvP. Зустрітися з усіма персонажами і дізнайтеся їх історії. Покращуйте модулі корабля, перемагайте і рухайтеся далі.

  Всесвіт. Всесвіт Cosmic Wars складається з безлічі секторів. Ви можете переходити з одного сектора в інший, сплачуючи за це ресурси продовольства. Чим вище ваш рівень, тим більше ресурсів доведеться платити для подорожей по Всесвіту. У міру проходження гри будуть розблоковані нові сектори з новими противниками і сюжетними квестами.

  Деякі сектора на загальній карті Всесвіту помічені значком “Q”. Це означає, що тут має бути виконати квестовиє завдання. Також певні сектори позначаються назвами особливих кораблів – найпотужніших в цьому секторі. Дані кораблі не будуть на вас нападати, але ви можете спробувати удачу і напасти на них.

  Сюжет. Розвиток сюжету залежить від рівня вашого Командного центру. Прокачивайте його і відкривайте нові сюжетні глави гри. Різні завдання і діалоги персонажів можуть ховатися в самих різних модулях, тому не забувайте періодично кликати на них і перевіряти, що там відбувається.

  Ресурси. У грі присутні 4 основні види ресурсів. Їх кількість завжди відображено вгорі основного екрану. До ресурсів належать:

  • Уран. Ігрова преміум-валюта. Необхідна для оплати поліпшень модулів. Можна отримати в боях, в якості нагороди або купити на чорному ринку;
  • Ядро. Використовується в будівництві модулів і в їх поліпшення. Можна отримати в боях, в якості нагороди або купити на чорному ринку;
  • Продовольство. Ваша їжа. Можна отримати в боях, в колоніях, виготовити в космічній пекарні або купити на чорному ринку. Їжа зберігається на складі продовольства. Поступове фарбування квадрата з цифровим значенням кількості їжі показує заповнюваність складу;
  • Метал. Будівельні матеріали. Можна отримати в боях, в колоніях, виготовити в ливарної або купити на чорному ринку. Зберігається на складі металу. Поступове фарбування квадрата з цифровим значенням кількості металу показує заповнюваність складу.

  Кораблі. За натисканні “Пригоди” перед вами відкриється ваша Галактика, по якій літають безліч кораблів – ваших потенційних супротивників в PvP. Кораблі бувають декількох різновидів:

  • Звичайні. Їх назва і рівень підписані білим;
  • Потужні. Противники з високим рівнем прокачування модулів. При виграші у такого противника ви отримуєте найбільше очок рейтингу і видобутку. Підписані помаранчевим;
  • Чужі. Кораблі під командуванням представника інопланетної раси;
  • Ескадри болю і ескадри крові. Дуже сильні кораблі під командуванням ІІ. Перемога над ними принесе вам дуже хорошу нагороду;
  • Кораблі неігрових персонажів. Їх теж можна атакувати, тільки ось попередньо ознайомитися з модулями таких кораблів не вийде;
  • Акційні кораблі. З’являються в період великих подій і свят;
  • Колонії. Проводять їжу і залізо. Підлягають захоплення. Чим вище рівень вашого Командного центру, тим сильніші колонії ви зможете захопити.

  Cosmic Wars: Головне про складський службі і зміни формації корабля

  Для чого потрібна складська служба? Складська служба виконує функцію зберігання. Сюди ви ставите модулі, які поки що не мають наміру використовувати. Надалі ви можете їх забрати і встановити на ваш корабель.

  Продаж модулів. Складська служба відкриває доступ до продажу модулів. Для цього будь-якою послугою і виберете на кораблі модуль, який вам не потрібен. Натисніть кнопку “Продаж”. При продажу модуля ви виручаєте 50% ресурсів, витрачених на його виробництво і поліпшення.

  Ліміт складської служби. Всього ви можете передати в складську службу 100 модулів. Місткість служби можна підвищувати на 5 складських контейнерів за уран.

  Зміна формації корабля. У грі доступна можливість зберігати кілька формацій корабля і називати кожну з них своїм ім’ям. Для цього відкрийте вкладку “Складська служба” і виберіть нову формацію в правій частині екрана. Всього можна зберегти три формації. Слоти для збереження будуть розблоковані в міру підвищення рівня Командного центру корабля і збільшенні числа встановлюваних на нього модулів.

  Для використання модулів з системою формацій необхідно побудувати, поліпшити і відремонтувати всі модулі.

  Cosmic Wars: Гайд по Чорному ринку

  Поняття і будова. Чорної ринок – незамінний помічник і гід по грі. Тут ви можете скористатися послугами внутріігрового магазину, ознайомитися з Легендарними кораблями гри, освіжити в пам’яті сюжет і знайти цікаві завдання. Чорний ринок представлений чотирма головними вкладками:

 • Чорний ринок. Магазин для покупки ресурсів і комплектуючих;
 • Легендарні кораблі. Кращі кораблі Всесвіту;
 • Чутки. Діалоги і розповіді, які стосуються сюжетної лінії гри. Чутки будуть відкриватися в міру проходження сюжетних завдань і прокачування корабля.
 • Розшукується. Ігрові завдання з відмінними нагородами.
 • Вкладка “Чорний ринок”

  Тут знаходиться внутрішньо магазин Cosmic Wars з найрізноманітнішими пропозиціями. Можлива не тільки покупка, але і продаж зайвих і непотрібних вам модулів, і обладнання. Всього на Чорному ринку п’ять розділів:

 • Набори. Продаж різних наборів за реальні гроші. Склад самих наборів варіюється, і представлений, як тільки ураном, так і ураном в поєднанні з обладнанням і матеріалами. Доступна система знижок;
 • Креслення. Купівля та продаж креслень легендарних модулів атаки за уран. Також є можливість купити випадковий креслення – з ймовірністю отримання креслення;
 • Компоненти. Купівля та продаж матеріалів і обладнання за уран.
 • Ресурси. Купівля продовольства і заліза за уран.
 • Уран. Придбання урану за реальні гроші.
 • Як продавати? Зайдіть в розділи Чорного ринку “Креслення” або “Компоненти” та натисніть кнопку “Продати”. Майте на увазі, що ціна продажу креслень буде в 10 разів менша від тієї, за яку ви його придбали. Наприклад, якщо ви купили креслення за 500 од. урану, то продасте тільки за 50 од.

  Які покупки найвигідніші і невигідні? Якщо хочете вкластися, то краще купуйте набори. Вони вигідні за ціною і мають в своєму складі щедре кількість ресурсів. До того ж, ви можете придбати дуже хороші набори зі знижками – стежте за пропозиціями. Найбільш невигідні покупки – придбання урану за реальні гроші і покупка ресурсів за уран. Перше найкраще купувати в наборах, а друге ви можете самі отримати в боях.

  Вкладка “Легендарні кораблі”

  Опис. Тут представлені кращі кораблі Cosmic Wars. Це чудові підказки для нових гравців по правильній побудові. Розділ складається з трьох підрозділів:

  • Кращі 100 в Лізі. Вказані перші 100 кращих кораблів загального рейтингу;
  • Слуги смерті. Кращі кораблі під управлінням ІІ. Перемігши один з них, ви отримаєте колосальні нагороди і Легендарний модуль! Але знайте, що Слуги смерті – дуже сильні кораблі. Даний підрозділ дає можливість попередньо ознайомитися з ними, вивчити розташування модулів і устаткування.
  • Полювання. Потужні кораблі, на які вам належить полювати, щоб забрати собі хорошу здобич. Як і в підрозділі “Слуги смерті” тут можна заздалегідь вивчити ворога, подивитися його корабель, продумати тактику бою.

  Вкладка “Розшукується”

  Опис. “Розшукується” – це вкладка з різними завданнями, виконання яких дає вам додаткову можливість отримати багато урану, ядер і цінні матеріали для модулів.

  Ліміт. Число завдань, які ви можете взяти з вкладки “Розшукується”, лімітовано. Таймер і кількість завдань над ним визначають ваші можливості. Якщо ви укладетеся в цей ліміт і виконайте всі завдання в заданий час, число доступних завдань для вас буде збільшено.

  Повідомлення і збір нагород. Повідомлення, пов’язані з виконанням завдання, будуть відправляти на чорний ящик бортового журналу. Сюди ж будуть надходити нагороди.

  Обов’язково беріть нові завдання з вкладки “Розшукується”. Це хороша можливість поповнити запаси урану і отримати цінні матеріали.

  Cosmic Wars: Огляд бортового журналу

  Знаходження. Все внутрішньоігрові повідомлення, журнал подій і відомостей про пройдених квестах відображаються в бортовому журналі. Знайти його можна, клікнувши по кнопці “Logbook” в правій частині екрана.

  Структура. У бортовому журналі є 3 вкладки:

 • Чорний ящик. Список ваших квестів. Також сюди приходять нагороди за їх виконання;
 • Бойовий журнал. Статистика ваших боїв і захоплення колоній. Тут можна подивитися результат бою, нік і рівень ліпшого суперника. Передбачена можливість відвідати корабель противника (кнопка “Відвідати корабель”), або помститися переміг вас (кнопка “Помститися”);
 • Поштова скринька. Сюди приходять внутрішньоігрові повідомлення, в тому числі про нагороди за вхід, досягнення рівня корабля під час події і т.д.
 • Вкладка активних завдань квестів. Також відноситься до бортового журналу, оскільки коротко показує активні завдання невиконаних (заморожених) квестів. Підказка для гравця. Відображається у вигляді випливають вкладки з правого боку екрану.

  Cosmic Wars: Висновок по грі

  Гра досить цікава, з добре опрацьованими персонажами, світом і сюжетом. Безсумнівно, може надовго захопити і змусити просунутися якнайдалі. Якщо ви любите теми, пов’язані з космосом, і PvP-битви – то Cosmic Wars точно для вас!

  До мінусів можна віднести ту обставину, що на певному етапі вам стане різко не вистачати ресурсів для подальшого прокачування модулів і Командного центру. Як підсумок ви будете змушені активно вдаватися до допомоги внутріігрового магазину і витрачати свої кревні. Варто це робити чи ні – вирішувати тільки вам.

  Автори статті: Надія Д., Ярослов