Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Contra Returns: Поради, WIKI, Огляди

GARENA CONTRA RETURNS – гра на андроїд з датою виходу 25.09.2018 р від компанії Garena Games Online. Жанр гри: Екшен. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Краще Contra Returns завантажити на комп’ютер (ПК) за цим посиланням і грати в дозволі Full HD з максимальною графікою, без гальм і зі збереженням прогресу. Просто скачайте емулятор прихильника чи критика наразі Google Play, встановіть гру в вікні, що з’явилося і Ви станете Мудрішими всіх.

Зміст статті

 • Кращі герої
 • Основні поради щодо проходження гри на перших етапах
 • Огляд режиму “Daily” і секрети проходження
 • Повний гайд по проходженню режиму “Underwater 8”
 • Як правильно боротися з міазми?
 • Особливості проходження режиму “Challenge”
 • Секрети правильного підбору зброї
 • Нюанси правильного старту і економії ресурсів
 • Garena Contra Return : Кращі герої

  Основні вимоги до героям. Героїв в Contra Returns багато, але з усієї цієї маси необхідно виокремити тих, хто краще за інших показує себе в боях і не залишається беззбройним через обмеження здібностей. Таким чином, нам потрібні швидкі і ефективні герої, навички яких не мають ліміту дії. Саме їх потрібно прокачувати в першу чергу і підвищувати потужність. Нижче будуть розглянуті герої, обрані ТОП гравцями.

  Ленс класичний. Універсальний боєць, відповідний для будь-якої активності. При прокачуванні здатний завдавати критичний шкоди ворогові до 50%. Краща зброя для Ленса: spread gun або minigun. При їх використанні здатний зібрати до 500 од. Люті для удару. Також Ленс збирає Адреналін, який можна застосовувати до отримання Люті. Під час дії Адреналіну патрони Ленса не витрачаються!

  Кателин. Ідеальна для режиму PvP в якості підтримки бойової групи. Володіє навичками заморозки ворога, що значно збільшує шанси на перемогу (може знерухомити ворога на 2 сек.). Ефективно стріляє зі снайперської гвинтівки по прямій. В результаті противник вже на середині дистанції може втратити до 50% здоров’я.

  Fang. Чудовий боєць в будь-якої активності. Його фішка: активація захисного щита в момент нанесення удару по ворогу. Також можна використовувати в якості відволікаючого бійця в режимі 3 на 3.

  Елсуїт. Смертоносний снайпер, який потрапляє по ворогу дуже швидко. Завжди величезна проблема для противника. Ефективний і на Арені, і в PvP.

  Sheena. Відмінна підтримка для команди. Може надовго затримати ворогів і одночасно нанести їм істотної шкоди. Хороша в режимах 1 на 1 і 3 на 3.

  Ray. Чи здатний нанести 500% утрати за 2 сек. атаки! Вкрай рекомендується до використання в будь-якої активності. Якщо ж він – ваш ворог, то тримайте Рея на довгій дистанції і не підпускайте близько до себе. Шансів проти нього завжди дуже мало.

  Snowbell. Хороший герой для битви 1 на 1 і 3 на 3. Чи здатний сповільнювати ворога, заморожувати його і завдавати шкоди. При цьому має непоганий захисний щит.

  Garena Contra Return: Основні поради щодо проходження гри на перших етапах

  1. Виконання квестів. Обов’язково виконуйте щоденні завдання з вкладки “Daily” для забезпечення безперервного потоку винагороди.

  2. Економте енергію на боях. На перших етапах гри вашим головним завданням буде прокачування запчастин і зброї. Саме на це варто витрачати більшість енергії. Що стосується босів, то спочатку краще вбивати не більше 3-х для квестів. Така тактика дозволить накопичити багато енергії і прокачати більше зброї.

  3. Упор на прокачку! Обов’язково прокачивайте свою зброю! Пріоритет повинен бути за наступним принципом: спочатку основне, потім – допоміжне, а потім зброю в ядрі. Коли ваша основна зброя покращиться приблизно до 25-27 рівня, можна докачати зброю в ядрі максимум до 20-го рівня.

  4. Збирайте алмази і беріть участь в акціях. Коли зброя для боїв і ядра видобуто, продовжуйте збирати алмази. Не витрачайте їх даремно на привабливі покупки у внутрішньоігровому магазині, чекайте старту акцій! Там ви зможете знайти нових героїв або витратними матеріалами за зниженими цінами, тобто набагато дешевше, ніж стандартні пропозиції в магазині. Наприклад, 10 срібних куль за 1000 алмазів або 100 тренувальних карток. Дивіться за призначенням.

  5. Грайте в PvP. Справа в тому, що це дуже швидкий спосіб отримати ранг Платина і вийти в Топ. Чим вище ранг, тим більше нагорода за нього.

  6. Витрачайте золото. За золото можна купити бронзові кулі. Витрачайте його, але підходите до покупки з розумом. Надалі золота може не вистачати.

  Garena Contra Return: Огляд режиму “Daily” і секрети проходження

  Де знаходиться? Daily – щотижневі завдання з шансом отримати цінні нагороди та підвищити рівень. Щоб перейти, клікніть вкладку “Daily” в основному меню. Тут ви знайдете 4 варіанти активності:

 • Event Mode;
 • Firearm Mode;
 • Ultimate Mode;
 • One Life Mode.
 • Event Mode. Участь в трьох випробуваннях різних рівнів складності:

  • Gold – потрібно стріляти по бочках, запобігаючи їх падіння на землю.
  • Exp – потрібно вбивати ворога і зберігати до 80% енергії до кінця рівня;
  • Chip – потрібно затримати ворога і не дати йому піти.

  Все три випробування добре проходяться з швидкісними гарматами SSS-класу.

  Firearm Mode. За участь ви можете отримати нові фрагменти зброї. Його ранг залежить від того, які саме гармати можна використовувати в квесті. Наприклад, якщо необхідна зброя – фіолетове, то і фрагмент ви придбаєте для фіолетового зброї.

  У вихідні дні обмеження по зброї знімаються, тобто ви можете пройти квест з будь-якою зброєю. В результаті і нагорода за нього буде куди більше. Велика ймовірність отримання зброї золотого рангу.

  One Life Mode. Мета даної активності: добігти до кінця маршруту, при цьому у героя є тільки одне життя. В нагороду за проходження можна отримати срібні кулі та фрагменти зброї.

  Ultimate Championship. Тут ваше завдання – пройти карту, що складається з п’яти етапів. Головне правило квесту – бігти напролом з мінімальними втратами. Ось деякі поради щодо проходження квесту:

 • Не міняйте набір героїв і зброї, запропонований для проходження. Система автоматично підбирає для вас найкращий, відповідно до параметрів противника (див. Скріншот);
 • Біжіть і не зупиняйтеся. Це дійсно так – не намагайтеся знищити всіх ворогів, адже ваша задача – тільки дістатися до кінця дистанції.
 • Не допускайте трьох торкань ворогів по герою. Після третього торкання герой помирає.
 • Перезаряджайте зброю. Пам’ятайте, що перезарядка йде, навіть коли зброя не в руках!
 • Garena Contra Return: Повний гайд по проходженню режиму “Underwater 8”

  Поняття. Underwater 8 – різновид активності Duo, в якій ви проходите квест однією командою. Складається з 3-х етапів складності, розділених на рівні. Всього є 8 рівнів, причому останні два відповідають найскладнішого етапу.

  На кожному другому рівні будь-якого етапу вас чекає бій з фінальним босом. Для отримання доступу до нового етапу необхідно пройти попередній з рангом SSS. Всього на проходження будь-яких 2-х рівнів у вас є 20 хвилин, поки ви не отруїлися міазми.

  Збір команди. Для проходження активності вам знадобляться надійні товариші з потужними гарматами. Щоб їх знайти, боріться на Арені і відзначайте для себе кращих з кращих. Потім додайте ТОП-гравців в друзі і пропонуйте їм спільно пройти Underwater 8. Вам обов’язково допоможуть. Пам’ятайте, що для проходження потрібно 2-4 перспективних партнера.

  Значення містичних монет і на що їх витрачати. ​​ У підводному світі є спеціальні містичні монети – на них ви будете купувати прокачування атакуючих здібностей, здоров’я, шанс на крит. удар і інші важливі речі. Заробляються монети шляхом битви з босами підводного світу. Містичні монети світяться золотом і мають ограновування з буквою “G”.

  Витрата монет безпосередньо залежить від потужності, як вашої, так і вашого партнера. Якщо ви – новачок, і в вашій зв’язці є сильний союзник, то вам краще витрачати монети на можливість прокачування атаки і відновлення здоров’я. Якщо ж ви -топи гравець, який супроводжує новачка, то прокачивайте атаку, крит. удар і крит. дамаг (кількість очок здоров’я, які можна відняти у супротивника).

  Завжди робіть упор на покупку прокачування атакуючих здібностей, але не забувайте про свої показники здоров’я, зберігаючи їх на належному рівні.

  Як отримати більше монет? Є два способи збільшити нагороду:

 • Вибрати для проходження запропонованого системою героя. За це вам відразу дадуть монети. Чим більш потужного героя ви виберете, тим більше монет отримаєте.
 • Гра в перший раз за день. За перше проходження вам і вашим друзям видається нагорода в 4 рази більше, ніж за наступні.
 • Для отримання учетверенной нагороди за першу гру ви і ваш партнер повинні бути один у одного в друзях.

  Нагороди за проходження. У Underwater 8 є 2 види нагород: щоденна і щотижнева. Їх якість залежить від ваших результатів в проходженні останнього рівня і кількості зірок, з яким ви його проходите. У зв’язку з цим, намагайтеся проходити найостанніший рівень з SSS-рангом, і тільки потім забирати нагороди. При зборі вам пропонується витратити алмази для збільшення розміру нагороди. Можна заплатити 10, 20, 40 або 80 алмазів, на вибір, залежно від бажаного збільшення.

  Обов’язково витрачайте алмази і збільшуйте свої нагороди. Це вкрай вигідне вкладення ресурсів. Чим вище нагорода, тим більше енергетичних кубів ви отримаєте!

  Проходження Underwater 8 і поради

  Рівень 1-2. Завдання: захист корабля від генеруються босів. Потрібно знищити якомога більше монстрів (за монети), знайти двох босів і перемогти. На першому рівні рекомендується накопичити багато монет, прокачати атакуючі здатності і вже на другому рівні без проблем перемогти босів. Завдання команди розподіляйте наступним чином: сильний гравець бореться з босами, слабкий – захищає корабель. Обидва заробляють монети і відразу прокачують атаку.

  До кінця рівня можна добити залишилися босів колективно і перейти на другий рівень з прокачаної атакою, що дасть величезні переваги. По-перше, ви заощадите час на знищення за рахунок своєї прокачування, по-друге – у вас буде більше шансів перемогти фінального боса. Його основна небезпека – вогняне дихання, яке він використовує, якщо відняти у нього 5 смужок життя. Ось як він виглядає:

  Рівень 3. Завдання: знищити босів, які захопили портали, і активувати їх. Секретних босів тут немає, тому найголовніше – це правильно активувати всі портали. Врахуйте, що з кожної активацією підвищується сила босів, які охороняють залишилися портали. Правильно розподіліть можливості, щоб не опинитися в незручній точці з найсильнішими ворогами.

  Не залишайте наостанок активацію нижніх порталів. Справа в тому, що вони розташовані в вкрай незручному місці і розраховані на ослаблених гравців. Найкраще спуститися в нижні точки в першу чергу, добити босів і активувати портали, потім піднятися вище, на платформу, і провести подальше знищення, стоячи на ній. Тобто активацію потрібно проводити знизу-вгору.

  Рівень 4. Завдання: захист точки для злому броньованих дверей. Найкраще захищати першу точку. Для вас приготовлено 3 хвилі ворогів, причому на 3-ій є бос. На цьому рівні вашій команді потрібно знову розділитися. Перший гравець стоїть на самій точці, другий – відходить від неї на деяку відстань і палить по ворогах звідти. Це зможе їх відвернути і більш швидко зробити злом.

  Рівень 5-6. Завдання: захист корабля від босів. На цих рівнях є приховані боси, так що ваша мета – знайти їх всіх, знищити і отримати монети. Як і на перших рівнях, сильний гравець займається знищенням, слабкий – захищає корабель. При битві з фінальним босом приділяйте увагу його туреллю. Їх чотири, і коли вони трансформуються в одну, то завдають величезної шкоди.

  Обов’язково Перечікуйте атаку 4-ми турелями. Краща тактика бою: це поділ команди. Поки одна з турелей б’є по одному гравцеві, другий б’є по ній. Знайте, що, коли ви заберете у боса 5 смужок здоров’я, він почне стріляти лазерними променями. Акуратніше з ними, не забувайте перестрибувати.

  Майте на увазі – щопонеділка Underwater 8 обнуляється і скидає гравців на етап складності, який пройдено ними повністю. Таким чином, починайте нові проходження з понеділка і намагайтеся піднятися якомога вище, до останнього доступного рівня.

  Garena Contra Return: Як правильно боротися з міазми?

  Головна небезпека – Міазми. У Underwater 8 повітря отруєний так званої “Miasma”. Вона вкрай небезпечна для героїв, тому чим швидше ви завершите свої завдання, тим краще для вас. Рівень Міазми підвищується в залежності від глибини занурення в підводний світ. Якщо він стане критичним, то герої помруть. Від Міазми можна захищатися, прокачувати Душі прибульців.

  Душі прибульців. Душі дають бонуси до параметрів героя і підвищують його імунітет від шкідливої ​​дії Міазми. Прокачування душ здійснюється за допомогою енергетичних кубів досвіду. Качайте Душі по максимуму і не економте, тим більше, що нестачі в матеріалах виникнути не повинно.

  Прокачування параметрів героя за рахунок кубів. Також проходить за рахунок енергетичних кубів. Прокачуються атакуючі, захисні і тактичні параметри. Всього на прокачку одного параметра можна витратити до 6 кубів: один центровий і п’ять допоміжних (див. Скріншот). Все куби “вставляються” в тіло героя на вкладці Soul Energy Cube. Спочатку вам буде доступно для вставки тільки 3 слота, інші можна буде викупити пізніше в магазині.

  Крім прокачування основних параметрів, куби здатні доповнювати героя особливими унікальними параметрами, які залежать від виду куба, наприклад, ухилення, пробивання, блокування і т.д. Ваше завдання на початку – збирати куби і замінювати слабкі сильнішими. Надалі, в залежності від стилю гри, ви вже самі вирішите, які куби будуть для вас кращими.

  Центровий куб завжди повинен бути найсильнішим з усіх наявних, оскільки він подвоює бонуси від отриманих параметрів.

  Garena Contra Return: Особливості проходження режиму “Challenge”

  Endless mode. Завдання гравця – пройти якомога більше рівнів, причому на кожному 5-му його буде чекати бос. В цілому, не дуже складна активність, де основну увагу потрібно приділити екіпіровці героя і покупці доп. нагород за результатами проходження.

  Bounty mod. У цій активності гравець після проходження квесту повинен завершити якусь задачу, наприклад, вбити певну кількість ворогів, втратити при проходженні тільки деякий відсоток здоров’я і т. п. У моді найголовніше – нагорода за виконання. Вона дається випадковим чином перед кожним рівнем і її можна збільшити за алмази.

  Boss mode. Битви з босами. Проходження буде корисно, якщо в якості нагороди вам пропонується відсутній фрагмент зброї, в іншому ж, рекомендується витрачати енергію героя на інші рейди, що гарантують отримання нових запчастин, екіпіровки і т.д.

  Galuga Breakout. Необхідно пройти 8 рівнів з тимчасового рейтингу. Кожен наступний рівень складніше попереднього. Нюанс даного мода – будь-яка зброя можна використовувати один раз! Перед боєм вам будуть запропоновані бонуси для успішного проходження активності. Самий топовий з них – це Slow time, він уповільнює час.

  Якщо цей бонус вам не запропонували, то вибирайте “підвищення вихідного шкоди на 15%” або “повторне використання зброї”. Інші бонуси особливого значення не мають. Нагорода за проходження активності рандомних, але щедра. Є можливість її збільшити за алмази і отримати доп. алмази в подарунок, тобто збільшити нагороду безкоштовно.

  Garena Contra Return: Секрети правильного підбору зброї

  Що потрібно? Для успішної гри вам буде потрібно:

  • 2 одиниці зброї для боїв;
  • 4 одиниці зброї для прокачування ядра.

  Все зброю ви можете без проблем отримати ще на початкових етапах гри, головне не пропускати ігрові дні і якомога частіше вигравати в боях.

  Різні способи отримання зброї. Ваша зброя має відноситься до фіолетового рангу і його має бути як мінімум два: основне і допоміжне. Це найоптимальніший варіант, поки ви не зможете добути сильнішу екіпіровку. Протягом першого ігрового тижня ви гарантовано отримаєте 3-4 гармати A або S класу. Ось як це можна зробити:

 • Обмін акційних емблем на запчастини для отримання гармати А-класу. Можливий вже на четвертий день гри;
 • Отримання гармати А-класу в якості винагороди за 7-денний вхід в гру;
 • Купівля гармати в магазині за срібні кулі. Тут вам доведеться витратити алмази на кулі і вистрілити 10 разів. Після ви гарантовано отримаєте гармату А чи S-класу на 3 зірки.
 • Намагайтеся дотримуватися такої тактики: одну гармату ви отримуєте в якості обміну або як приз за вхід, другу – за срібні кулі. Якщо вдасться, то ви зможете придбати таким чином навіть не дві, а 3-4 гармати. Але тут все залежить від можливостей з алмазів.

  Секрети підбору зброї з вогневої потужності. Основною зброєю ви пробиваєте свою мету, допоміжним – добиваєте. В ролі основного зброї може виступати будь-яка скорострільна гвинтівка – спред, лазер, напівавтоматична снайперська гвинтівка і інші з цієї серії. Дивіться характеристики перед вибором. Допоміжне зброя повинна відрізнятися високою вогневою потужністю і малим боєзапасом. До найефективнішим за даними параметрами можна віднести гранатомет, плазмовий дробовик, снайперська гвинтівка Baretta.

  Прокачування ядра. прокачати ядро ​​збільшує вашу бойову міць, а значить – підвищує шанси на безпрограшні битви. Ядро прокачується за допомогою зброї. Всього є п’ять слотів для вставки зброї, але за замовчуванням відкрито чотири. П’ятий слот активується по досягненню 60 ігрового рівня та отримання двох гармат S-класу і вище.

  Найкраще поміщати в ядро ​​допоміжна зброя, непотрібне в основний активності при формуванні бойового арсеналу. Таким чином, у вас ніколи не буде зайвого зброї: одні ви використовуєте за призначенням, інші вставляєте в ядро. Прагнути до заповнення ядра гарматами фіолетового кольору теж не обов’язково – на перших етапах цілком можна використовувати і сині.

  Garena Contra Return: Нюанси правильного старту і економії ресурсів

  Що це за гра? Ігровий процес оригінальної гри на приставці повністю збережений, але до нього додані нові фішки на зразок тривимірної графіки і вражаючих візуальних ефектів. Є кілька режимів, в тому числі, PvP, битви на Арені і проходження сюжетних квестів. Кожен етап складається з підетапів, в кінці яких ви переходите до нової чолі. Гра буде цікава як старожилам, так і новачкам за рахунок класної промальовування, цікавого сюжету і динамічних боїв.

  Вибір сервера. Дуже важливо починати грати на новому сервері, в ідеалі – з першого дня його відкриття. Це дозволить вам з самого початку досягти непоганих результатів і потрапити в Топ. Якщо ви починаєте проходження на давно чинному сервері, то високих місць явно не побачите. Підходьте до вибору ігрового майданчика з розумом.

  Нові сервера відкриваються один раз в 1-2 тижні. Слідкуйте за відкриттями, переходите на нові сервера і намагайтеся потрапляти в Топ рейтингів.

  Чим загрожує пропуск ігрового дня? Тим, що це на руку вашим конкурентам. Поки ви не граєте, вони просуваються далі. Радимо по можливості не пропускати ігрові дні і грати кожен день. Особливо це стосується нових, незаповнених, серверів, де тільки формується рейтинг лідерів.

  Алмази. Алмази – ігрова валюта, на яку ви купуєте і покращуєте своє спорядження. На самому початку гри ви будете отримувати достатньо багато алмазів за проходження місій, тільки не поспішайте їх витрачати. В майбутньому цінна валюта буде діставатися куди складніше, а потреб для витрат буде набагато більше. Збирайте алмази і обмірковуйте свої внутрішньоігрові покупки.

  На що не потрібно витрачати алмази на початку гри? Не рекомендується даремно витрачати свої алмази на наступні речі:

  • Гра в “Колесо фортуни” . Як і в будь-який інший рулетці, тут все залежить від випадковості. Ви цілком можете просто програти багато валюти і не отримати нічого путнього.
  • Набори зброї вихованців. Ви зможете добути їх абсолютно безкоштовно під час проходження квестів.
  • Бонусні герої: робот і ведмідь. За замовчуванням в грі є дуже здібні герої. При грамотній прокачування вони дозволять вам показувати відмінні результати в проходженні місій. Таким чином, додаткові герої – тільки приємне доповнення, що ніяк не вплине на ваш ігровий прогрес.

  На що витрачати алмази? Рекомендуємо придбати:

  • Енергія. Вона вам обов’язково знадобиться;
  • Золото. Потрібно для проходження квестів, так що непогано мати заначку;
  • Додаткова нагорода в Endless mode. Має в складі додаткову запчастина для гармати.

  Які VIP краще купити? Система VIP забезпечить хороший старт в грі і додаткові бонуси. Головне зрозуміти, для чого конкретний VIP вам потрібен. Ось список найбільш корисних VIP, на які можна витратитися:

  • VIP 1 – оптимальне рішення для новачка. Дає можливість придбання амуніції фіолетового рангу;
  • VIP 4 – дозволяє активувати бонуси за проходження рівнів. Надалі за рахунок придбаного VIP 4 ви будете отримувати в два рази більше вигоди зі своїх перемог;
  • VIP 8 – коштує дорого, але за нього ви отримуєте зброю золотого рангу.

  Автор статті: Надія Д.