Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Asphalt Екстрім: Поради, WIKI, Огляди

ASPHALT ЕКСТРІМ (XTREME) – гра на андроїд з датою виходу 02.11.2016 р від компанії Gameloft. Жанр гри: Гонки. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Як просуватися в режимі кар’єри? Дуже просто – перемагайте в гонках, заробляйте зірки, кредити і карти. Деякі заїзди відкриваються тільки в тому випадку, якщо у гравця досить зірок, інші – якщо в автопарку гравця є автомобіль потрібно рангу. Тому перш вам знадобляться картки та кредити на поліпшення автомобіля.

Як відкрити гонки в режимі кар’єри? Кожен заїзд відкривається, коли ви збираєте достатню кількість зірок, купуєте певний автомобіль, один з автомобілів зазначеного класу або типу, або покращуючи автомобіль до певного рівня.

Як розблокувати автомобілі? У Asphalt Екстрім немає заблокованих автомобілів. Вам всього лише потрібно накопичити вказану кількість кредитів або жетонів, щоб купити бажаний автомобіль.

Як поліпшити автомобіль? У меню гаража або в меню вибору автомобіля натисніть на значок ПОЛІПШИТИ в нижній частині екрана. Ви побачите поточні характеристики автомобіля і доступні поліпшення. Існує 4 види поліпшень: прискорення, макс. швидкість, керованості і нітро. Збирайте карти і використовуйте їх для поліпшення кожного з показників.

Чи можна з самого початку гри влаштувати гонку на будь-якому авто і будь-якій трасі? Ні, кожна гонка вимагає певного автомобіля або набору автомобілів в залежності від класу або типу. Ознайомтеся з інформацією про акцію і дізнайтеся, які автомобілі потрібні для того чи іншого заїзду.

Що таке рейтинг автомобіля і для чого він використовується? При визначенні рейтингу береться до уваги показник прискорення, макс. швидкості, керованості і нітро. Цей показник використовується для того, щоб дати вам приблизне уявлення про те, який автомобіль вам знадобиться, щоб перемогти в тому чи іншому заїзді. Ви можете збільшити рейтинг автомобіля, купуючи поліпшення для неї в меню гаража, або ж купити інший автомобіль з більш високим рейтингом.

Що значить – правила класичного режиму? У класичному заїзді перемогу здобувають гравці, які фінішували на першому, другому або третьому місці, отримавши в заїзді 3, 2 і 1 зірку відповідно. Ніяких інших умов немає.

Які правила дуелі? У дуелі вам належить гонка з єдиним опонентом. Мета – уникати зіткнення із зустрічними автомобілями і фінішувати першим.

Які правила в режимі нокаут? У режимі нокауту ви змагаєтеся з одним основним опонентом і великою кількістю додаткових супротивників. Ваша мета – вивести з ладу більше автомобілів, ніж ваш опонент або за зазначений час, або за кількістю автомобілів.

Які правила в гонці на вибування? У гонці на вибування, з певним часовим інтервалом по черзі дискваліфікуються гонщики, що йдуть останніми. Після кожного вибування таймер відліку скидається. Щоб отримати 3 зірки, ви повинні залишитися останнім. Якщо ви займаєте друге або третє місце, ви отримуєте 2 або 1 зірку відповідно.

Які правила в режимі “Інфекція”? Гонщик, який посів останнє місце, починає гонку в зараженому стані. Він отримує необмежену нітро, але стан зараження триває всього кілька секунд. Щоб отримати більше часу, гонщик повинен виконати дрифт і різні трюки, а також заразити інших гонщиків, зіткнувшись з ними. Переможе той, хто першим доїде до фінішу!

Чи можна переглянути список цілей заїзду прямо під час гонки? Цілі і завдання гонки в режимі Кар’єри відображаються в меню перед її початком. Натисніть на будь-який логотип Акції, щоб отримати детальну інформацію: тип гонки і 4- і 5-зіркові завдання. Після того, як ви вибрали Акцію і автомобіль, ви знову побачите завдання на екрані завантаження. Якщо ви вже почали гонку, натисніть на значок Пауза, і на екрані з’являться 4- і 5-зіркові завдання.

Чи в грі дзеркало заднього виду? Немає. Під час гонки у вас не буде часу озиратися.

Як подивитися список своїх медалей? У головному меню гри натисніть на шолом (в верхньому лівому кутку екрана) і перейдіть в свій профіль. На екрані профілю ви побачите кілька вкладок. Натисніть на вкладку МЕДАЛІ.

Як змінити тонування стекол автомобіля? Як нанести декали? Зміна кольору автомобіля також впливає на колір затемнення вікон і будь-яких графічних елементів забарвлення.

Що таке Бочка і Розворот? Бочка – повітряний маневр в Asphalt Екстрім, що відправляє автомобіль в штопор. Його можна виконати, заїхавши на закручений трамплін на високій швидкості. Розворот – ще один повітряний маневр, при виконанні якого автомобіль перевертається в повітрі. Його можна виконати, увійшовши в дрифт на звичайному трампліні. За кожен з цих маневрів ви отримаєте нітро. За один стрибок можна виконати кілька бочок або розворотів, що дозволить швидко заповнити шкалу нітро.

Чи можна продати автомобіль? Немає.

Що таке бонуси? Бонуси на деякий час пишуться для всіх гонок, в яких бере участь гравець. Гравці можуть купувати бонуси за жетони або отримувати їх в нагороду / подарунок.

Яка функція бонусів? У грі 3 види бонусів:

 • ПОДВІЙНЕ КРЕДИТИ: бонус Подвійні кредити протягом деякого часу подвоює кількість зароблених кредитів в кінці всіх гонок.
 • перезарядки НИТРО: перезарядка нітро вдвічі швидше заповнює бак нітро .
 • дОДАТКОВИЙ БАК: цей бонус дає додаткове місце на шкалі нітро!
 • Як активувати бонуси? Перед початком кожної гонки з’явиться екран БОНУСІВ з пропозицією купити один з них (вони активуються автоматично при покупці), або активуйте їх, отримавши в подарунок / нагороду.

  Як дізнатися, що бонус активований? На екрані БОНУСИ поруч з активованими бонусами з’явиться таймер.

  Що станеться, якщо я активують бонус, коли вже працює попередній такий же? До таймером додасться додатковий час. Наприклад, якщо до закінчення дії бонусу залишається 30 хвилин, а ви купили / активували інший такий же бонус, таймер буде показувати 1 година 30 хвилин.

  Що таке Щоденні перемоги? Щоденні перемоги приносять нагороди за участь в Мережевих гонках і отримання перших трьох місць в декількох гонках. Чим більше на вашому рахунку перемог, тим краще будуть нагороди. Кожен день вони обнуляються.

  Як одержати Щоденну перемогу? Завершіть Мережну гонку на першому, другому чи третьому місці.

  Як завершити серію щоденних перемог? Завершіть кілька Мережевих гонок на першому, другому чи третьому місці.

  Що таке квитки і як вони працюють? Квитки знадобляться для участі в Бліц-акціях. За участь в кожної акції можна заплатити квитками. Скористайтеся кожним слушною нагодою і не турбуйтеся про те, що квитки можуть закінчитися. Вони відновлюються з плином часу!

  Як отримати карти? Щоб отримати карти, відкривайте набори (нагороди за проходження сезону, Мережну гру, безкоштовні 4- і 24-годинні набори), беручи участь в Бліц-акціях т отримуючи зірки в Кар’єрі. Або купіть їх на сторінці НАБОРІВ в магазині і головному меню.

  Які варіанти тюнінгу передбачені для моїх автомобілів? Ви можете встановити на свої автомобілі декали. Вони знаходяться в розділі ПОКРАСКА в Гаражі.

  Як отримати декали? Їх можна виграти в ексклюзивних Бліц-акціях або в гонках Майстерність водіння, а також придбати за кредити або жетони.

  Скільки всього локацій представлено в грі? У грі представлено 5 локацій: Єгипет, Пхукет, Гобі, Шпіцберген і Детройт. У кожній локації 4 різні траси.

  Чому мені не попадається потрібна карта? Карти випадають за принципом лотереї, тому кожен раз ви отримуєте випадкову карту.

  Що таке Майстерність водіння? Майстерність водіння дозволяє досконало оволодіти автомобілем в серії випробувань. За кожне випробування ви отримаєте різні нагороди, наприклад, ексклюзивні декали для даного автомобіля.

  Що необхідно для гри в Майстерність водіння? Щоб відкрити Майстерність водіння, у вас повинно бути як мінімум 3 автомобілі. Після цього ви відкриєте по одному майстерності для кожного зі своїх автомобілів.

  Чому під впливом деяких дорожніх умов поведінку автомобілів відрізняється? На трасі можуть проявлятися різні умови, при яких поведінка автомобілів змінюється. Наприклад, бруд і вода можуть призвести до затримки всіх автомобілів, крім важких (вантажівки і монстр-траки). По льоду автомобілі починають сильніше ковзати!

  Що таке масло і яка його функція в грі? При кожній поїздці на тому чи іншому автомобілі масло в ньому починає зношуватися. Коли рівень зносу масла досягає небезпечних значень (помаранчева шкала), показники автомобіля знижуються. Це зниження зростає пропорційно рівню зносу, поки останній не досягне критичних значень (червона шкала). Після кожної гонки ви повинні перевіряти рівень зносу масла. Масло можна замінити. За заміну масла потрібно буде заплатити кредитами. Потім дочекайтеся закінчення часу обслуговування. До речі, цей час можна пропустити за жетони або перегляд реклами (якщо вона доступна). Ви не можете їздити на автомобілі під час заміни масла.

  Що таке короткий шлях? Це така доріжка на трасі, доступна тільки для вантажівок і монстр-траків. Вона зазвичай перегороджена спеціальними дорожніми блоками, розбити які можуть тільки важкі автомобілі, інші просто розіб’ються, якщо спробують. Однак моторні гравці можуть проскочити по короткому шляху, якщо важкий автомобіль вже встиг розбити загородження.

  Що таке серії? У грі представлена ​​така кількість сезонів, що і розгубитися недовго. Навігація по режиму Кар’єри може виявитися завданням не з легких, і, як тільки ви почнете відкривати різні траси, вам буде дуже важко відстежити свій прогрес в кожному сезоні. Серії – це, просто кажучи, “сезони сезонів”, свого роду, папки, в яких зберігається певна кількість сезонів з метою впорядкувати інтерфейс і ваше уявлення про гру. Серії допомагають організовано структурувати ваш прогрес. Вони відкриваються за зірки зі спеціальних “змагальних” заїздів в попередніх сезонах. Назви серій посилаються на ваш прогрес або рівень майстерності: Новачок, Аматор, Напівпрофі, Профі та Майстер.

  Що таке змагання? Змагання – це, свого роду, спеціальні сезони, які будуть вас чекати в кінці кожної серії. Вони являють собою особливі заїзди з чудовими нагородами, які потрібно пройти перш ніж перейти до нового сезону. У кожній серії передбачено одне змагання: Новачок, Аматор, Пролупрофі, Профі та Майстер.

  Як включити безперервне нітро? Для цього вам потрібно об’єднати декілька послідовностей нітро. Наприклад, заповніть 3 шкали нітро, запустіть нітро і активуйте ДОВГЕ НИТРО. Перш ніж шкала нітро спорожніє, вам доведеться зібрати пляшки з нітро або виконати трюки і знову наповнити шкалу. У такому випадку ви зможете активувати ДОВГЕ НИТРО.

  Як включити довге нітро? Заповнивши більш ніж одну шкалу нітро, ви повинні активувати нітро і потім знову натиснути на значок нітро в червоній зоні.

  Як просуватися в режимі Кар’єри? Для цього беріть участь в заїздах і отримуйте як мінімум одну зірку в акції, щоб перейти до наступної.

  Як відкрити гонки в режимі Кар’єри? Щоб відкрити режим Кар’єри, отримаєте як мінімум одну зірку в попередньої акції.

  Як розблокувати автомобілі? Для цього вам потрібно зібрати креслення для авто, яке бажаєте отримати в грі Asphalt Екстрім.

  Як поліпшити автомобіль? Щоб поліпшити авто, зберіть потрібну кількість креслень. Крім того, вам знадобляться інструменти, кредити і жетони.

  Чи можна з самого початку гри влаштувати гонку на будь-якому авто і будь-якій трасі? Щоб брати участь в заїздах по різних трасах, спочатку відкрийте Акції. Ви можете брати участь у всіх відкритих акціях на автомобілях, які є у вас в наявності. Крім того, в описі акції ви зможете подивитися, яке авто більше підійде для заїзду.

  Що таке рівень авто і що він означає? У рівні авто враховується прискорення, макс. швидкість, керованість і нітро. Це показник потужності обраного авто, що використовується в грі для вказівки ймовірного рейтингу, який необхідний для отримання перемоги в акції. Щоб підвищити рівень, покращуйте авто в Гаражі.

  Які правила в Класичному режимі? У Класичному режимі вам необхідно фінішувати першим. Для цього використовуйте авто з потрібними характеристиками і пройдіть випробування. Вам необхідно прийти першим, щоб заробити зірки в двох досягнення.

  Які правила в режимі Вибуття? У режимі Вибуття на гравця, який їде останнім, з’явиться таймер. Коли час на таймері вийде, цей гонщик буде виключений. Час на таймері обнуляється після вибування гравця. Ваше завдання – залишитися єдиним гонщиком на трасі, і отримати 1 зірку в нагороду. Щоб отримати другу і третю зірку, прийміть участь в 2-х гонках.

  Чи можна переглянути список цілей заїзду прямо під час гонки? У режимі Кар’єри мета заїзду відображається перед його початком. Щоб дізнатися більше, натисніть на значок Акції. Так ви зможете подивитися, яке випробування вам необхідно пройти, для отримання трьох зірок.

  Як змінити колір автомобіля? Змінювати колір авто не можна, але ви можете вибирати декали, натиснувши на потрібний автомобіль на екрані вибору. Після натискання ви побачите всі можливі декали в нижній частині екрана.

  Як дізнатися, що бонус активований? Після активації перед початком гонки на екрані БОНУСІВ поруч з активним з’явиться таймер.

  Що таке Бліц-акції? Бліц-акції – це гонки, в яких можна брати участь протягом обмеженого періоду часу. Вони відкриваються в головному меню при натисканні на значок “ЧАС ОБМЕЖЕНА”. У цих акціях за поліпшення автомобілів присуджуються чудові нагороди!

  Які нагороди можна виграти в Бліц-акціях? Нагороди залежать від акції. Щоб дізнатися точний приз, натисніть на кожну акцію в списку бліц-акцій. У грі передбачені наступні варіанти нагород:

 • Кредити.
 • Жетони.
 • Декали.
 • Бонуси.
 • Інструменти.
 • Карти.
 • Набори.
 • Креслення.
 • Як отримати нагороду за Бліц-акцію? Як тільки Бліц-акція підійде до кінця, з’явиться повідомлення “ЗАБРАТИ НАГОРОДУ”. Натисніть на нього, щоб забрати нагороди за все Бліц-акції, в яких ви брали участь.

  Як отримати декали? Ви можете виграти декали в Бліц-акціях і гонках Майстерності водіння.

  Що необхідно для участі в гонках Майстерності водіння? Майстерність водіння відкривається автоматично після отримання першого авто. Майстерність для кожного авто відкриється після того, як ви зберете авто за допомогою креслень.

  Що таке сезони? Сезони – це цілий ряд акцій, організованих по порядку в залежності від необхідного рівня для просування в режимі Кар’єри.

  Що таке Чорний ринок? У цьому магазині кожен день вас чекає новий асортимент карт, які можна купити за кредити і жетони. Магазин оновлюється 4 рази на день (кожні 6 годин).

  Що таке Поліпшені колеса? Це тимчасове поліпшення, яке дарує імунітет до пересіченій місцевості. Зверніть увагу, що він вже є у вантажівок і монстр-траків.

  Як працює система підвищення рангу? Тепер весь транспорт можна поліпшити до 50 рівня. Підвищення рангу означає, що транспортний засіб переходить в інший клас. Для цього вам знадобляться спеціальні інструменти, які можна знайти в наборах.

  Що таке Розгін? Це тимчасове поліпшення, яке покращує показники транспорту за креслення. Ви можете знайти його в меню поліпшень.

  Що таке додаткова карта під час відкривання наборів? Після отримання набору ви зможете отримати додаткову карту за перегляд реклами.

  Що таке Щоденне випробування? Це спеціальне випробування, створене спеціально для вас. Щоб отримати набір, фінішує першим в гонці з будь-яким іншим випадковим транспортом зі своєї колекції!

  Як оновити або змінити фарбу, декали на моїх авто і траках? Перейдіть до Головного меню або на екран авто, двічі натисніть на авто / трак, який бажаєте змінити, потім внизу екрана з’являться декали, які у вас вже є і ті, які ви можете отримати для авто / трака.

  Як підвищити рівень мого транспорту? Для цього покращуйте транспорт в Гаражі або купіть нові моделі з більш високим рівнем.

  Як видалити ігровий прогрес? У Asphalt Екстрім немає такої можливості. Однак ви можете увійти під іншим користувачем Facebook або Game Center / Google + для початку нової кар’єри.

  Чому я не можу синхронізувати ігровий прогрес на декількох пристроях? Вам потрібно почекати деякий час, перш ніж у вас з’явиться можливість синхронізувати свій ігровий прогрес та іншими пристроями.

  Як змінити ім’я профілю? Щоб перевірити своє ім’я, натисніть на шолом у верхньому лівому кутку. Зверніть увагу, що в грі не можна змінити ім’я. Але ви можете його змінити в соціальних мережах, які ви використовуєте для гри (Google+, Game Center або Facebook).

  Чи можу я перенести свій ігровий прогрес на інший пристрій? Ви можете відновити свій ігровий прогрес після переустановлення гри або після заміни пристрою. Для цього вам необхідно встановити додаток на свій пристрій і увійти через соціальну мережу, яку ви використовували раніше, щоб завантажити ігровий прогрес на даний пристрій. Будь ласка, зверніть увагу, що дана функція працює тільки на тій же платформі (iOS, Android, Windows).

  Як зберегти гру? Ваш прогрес зберігається автоматично і зберігається в хмарі. Якщо вам буде потрібно відновлення прогресу, просто увійдіть в гру, використовуючи обліковий запис соціальної мережі (наприклад, Facebook / Game Center / Google Play Games), яку ви використовували раніше.

  Який розмір гри? Після установки гра займає 1,5 ГБ, однак в процесі установки буде потрібно 2,5 ГБ (для файлу дистрибутива і файлів гри). Після завершення установки файл дистрибутива буде видалений.

  Чи потрібно грі підключення до Інтернет? Так, підключення до Інтернету обов’язково для участі в акціях Кар’єри і Мережевих іграх, для поліпшення автомобілів, участі в Бліц-акціях і отримання нагород.

  Як вибрати радіостанцію? Під час гонки натисніть на значок паузи і виберіть жанр музики, який вам подобається.

  Як змінити положення камери? Ви можете змінити його під час гонки, натиснувши на значок камери у верхньому правому куті екрану. Також це можна зробити натиснувши ПАУЗА / НАЛАШТУВАННЯ / ЗВУК І ДІСПЛЕЙ.

  Як змінити колір автомобіля? У Гаражі або на екрані вибору автомобіля натисніть на значок ПОКРАСКА і виберіть потрібний колір. Візьміть до уваги, що для різних автомобілів передбачені різні колірні палітри, в залежності від вимог власника ліцензії.

  Як змінити мову гри? Виберіть пункт НАЛАШТУВАННЯ в головному меню гри (верхній правий кут, поруч із позначкою Gameloft). Після цього натисніть на кнопку МОВУ І КРАЇНА і виберіть потрібну мову.

  Як змінити одиниці швидкості? У меню НАЛАШТУВАННЯ, яке доступне з головного меню і меню паузи, виберіть пункт ЗВУК І ДІСПЛЕЙ. У нижній частині екрана ви знайдете розділ ОДИНИЦІ ШВИДКОСТІ.

  Як налаштувати гучність музики, ефектів і двигуна? У меню НАЛАШТУВАННЯ, яке доступне з головного меню і меню паузи, виберіть пункт ЗВУК І ДІСПЛЕЙ. Там є кілька повзунків для регулювання різних звукових ефектів.

  Як налаштувати управління? У головному меню натисніть на значок НАЛАШТУВАННЯ (верхній правий кут поруч із позначкою Gameloft). Тепер виберіть пункт Керування, а потім – будь-яку з представлених схем.

  Як змінити країну? Для цього перейдіть в меню Настройок. Будь ласка, зверніть увагу, що ви більше не зможете поміняти країну. Однак, якщо ви допустили помилку при виборі країни, можете відправити запит на зміну в Підтримку користувачів.

  Як змінити тонування стекол автомобіля? Ви не можете змінити тонування стекол авто.

  Що таке система завантаження доповнень? Система завантаження доповнень дозволяє гравцям отримувати новий контент (автомобілі, спецпроекти і траси) без завантаження оновлення з магазину. Завантаження є обов’язковою і для неї рекомендується використання Wi-Fi.

  Я купив предмет, але він так і не з’явився в грі. Що робити? Зв’яжіться з Підтримкою користувачів. Відкрийте меню “Налаштування” і виберіть пункт “Підтримка користувачів”. Заповніть форму, що з’явилася і додайте опис проблеми, з якою ви зіткнулися. З вами зв’яжуться в найкоротші терміни.

  Як купити кредити? У головному меню гри натисніть велике стилізоване зображення “+” поруч з лічильником кредитів. Відкриються внутрішньоігрові покупки.

  Як заробити кредити? Ви можете заробити кредити в заїздах в режимі Кар’єри, Майстерності водіння і Мережевий грі. Кількість виграних кредитів залежить від вашої позиції, кількості зірок в режимі кар’єри чи вашої поведінки під час гонки (представленого в медалях).

  Як заробити карти? Ви будете отримувати карти в основному за гру в режимі Кар’єри, де кожна зірка буде приносити вам одну карту. Крім того, карти є в наборах, їх можна виграти в Бліц-акціях і Мережевий грі. Карти також можна купити на сторінці з наборами, доступною через верхнє меню.

  Як заробити зірки? Зірки позначають ваш прогрес в режимі кар’єри. У грі 429 заїздів, в кожному з яких можна отримати до 5 зірок, тобто всього 2145. Перші три зірки видаються за місце, зайняте на подіумі, час або рахунок в гонці Кар’єри. Четверта і п’ята зірки видаються за виконання двох певних завдань в кожному заїзді. Опис цих завдань можна побачити в меню, відображається перед початком заїзду.

  Як отримати жетони? Жетони можна виграти в Бліц-акціях, отримати за проходження сезонів або за Мережну гру. Або ви можете купити жетони в магазині в меню. За жетони можна придбати преміум-предмети, включаючи бонуси, ексклюзивні автомобілі, набори, квитки і миттєве ТО.

  Як заробити креслення? Щоб отримати креслення, відкривайте набори, отримані в нагороду за 1-е місце в режимі Кар’єри, за участь в бліц-акціях і особливих проектах. Крім того, ви зможете знайти креслення в наборах, куплених в Магазині, який розташований в Головному меню.

  Чи можна продати непотрібні карти? У даний момент така можливість відсутня. Не турбуйтеся, непотрібні предмети знадобляться вам в подальших оновленнях.

  Що таке Щомісячна карта? Це система підписки, яка дозволить вам отримувати жетони кожен день протягом місяця по чудовою ціною! Її можна знайти в магазині.

  Чому я не можу потрапити в мережеву гру? Вам потрібно заробити 30 зірок, щоб відкрити Мережну гру. Що відбувається з гравцями, які перестали бути активними в мережевому списку лідерів? Якщо гравець не був активним протягом 2 тижнів, він буде вилучений зі списку лідерів. Це не впливає на рейтинг; якщо гравець повернеться до участі в Мережевих заїздах, у нього з’явиться новий рейтинг. Ви можете включити push-повідомлення, щоб заздалегідь дізнатися про можливе видалення. Намагайтеся якомога частіше грати в мережевому режимі і покажіть всім свої видатні здібності!

  Чому в Мережевий грі беруть участь машини, клас яких вище мого? У Мережевий грі можуть брати участь гравці з машинами будь-яких класів і рівнів. Матчі проводяться з урахуванням персонального рейтингу гравців.

  Чому я отримую різну кількість очок за перемогу в різних багатокористувацьких акціях? Кількість виграних вами очок залежить від кількості гравців, які беруть участь в гонці. Ви отримаєте менше очок за перемогу в гонці з 4 гравцями, ніж за перемогу в гонці з 8. Крім того, чим в більшій кількості гонок ви берете участь, тим менше очок ви отримаєте.

  Чи можу я грати з друзями, які використовують інші платформи? На жаль, в даний момент гра не підтримує сумісність платформ. Тобто гравець, який використовує платформу (Android, iOS, Windows) не може грати з користувачами, які використовують іншу платформу.

  Чому я не можу грати по мережі? Щоб відкрити Мережевий режим, необхідно заробити 40 зірок.

  Що відбувається з гравцями, які перестали бути активними в мережевому списку лідерів? Неактивні гравці будуть і далі відображатися в рейтингу. Їх час і досягнення в акції зберігаються. Грайте якомога частіше в мережевому режимі і покажіть всім, на що ви здатні!

  За що голосують гравці в лобі Мережевий гри? Користувачі можуть голосувати за ігровий режим (Класичний або Зараження), локацію і кількість кіл в найближчій гонці (1, 2 або 3). Сервер встановить кількість кіл в залежності від середнього числа, за яке проголосували гравці.

  Автор статті: Надія Д