Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Ark of War Galaxy Pirate Fleet: Поради, WIKI, Огляди

ARK OF WAR: GALAXY PIRATE FLEET – гра на андроїд з датою виходу 27.03.2016 р від компанії Seven Pirates. Жанр гри: Стратегії. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Зміст статті

 • Гайд для новачків
 • Гайд по Гільдії
 • Гайд по Командирам
 • Секрети перемоги в боїв
 • Запитання по акаунту
 • Проходження Галактичної Кампанії
 • Як перемогти в галактичної битві?
 • Ark of War: Гайд для новачків

  Як я можу змінити імена моїх персонажів або назви міст? Для того, щоб змінити імена персонажів, відкрийте меню індивідуальної інформації (де ім’я персонажа) для редагування. Але будьте обережні, зміни імен персонажів і міст може коштувати Вам золота. При поліпшенні капітанського містка до другого рівня, Ви отримаєте Бустер Новобранця. У цьому бустері міститься предмет, що дає можливість змінити ім’я персонажа безкоштовно.

  Як я можу змінити ігровий сервер? Поки Ваш командний центр не досяг 6 рівня, Ви можете змінити сервер. Виконайте наступні дії:

 • Натисніть кнопку Параметри (натисніть на “+” в нижньому правому куті головного вікна);
 • Натисніть кнопку Сервер;
 • Відкрийте список серверів;
 • Виберіть сервер, на який Ви хочете перейти;
 • Вам буде необхідно перезапустити гру.
 • Після переходу на новий сервер, Ваш ігровий прогрес на новий сервер буде обнулений. Перенести раніше отримані Предмети, Окуляри Репутації, Золото, Ресурси і т.д. на новий сервер неможливо. У поточній версії, після того, як Ви досягли рівня 6 і вище, немає ніякого способу змінити сервер.

  Навіщо потрібно переміщати ковчег? Яка від цього користь? Переміщення Ковчега має першорядне значення. Досвідчений капітан прокладе шлях через багаті ресурсами райони, зони з низькими податками, через щільно і редконаселенную пункти і райони біля столиць, що приносить Вам всілякі блага. Не соромтеся використовувати будь-які можливості!

  Під час руху Ковчега, Ви також можете відправляти свої війська і скаутів, а також допомога Вашим союзникам.

  Як отримати більше ресурсів? Якщо Ви хочете отримувати більше ресурсів, є кілька шляхів:

 • Покращувати ресурсодобувні будови і частіше збирати готові ресурси;
 • Використовувати предмети, які модернізують виробництво ресурсів (сторінка поліпшень);
 • Виконувати місії;
 • Атакувати інші Ковчеги і грабувати їх ресурси;
 • Торгувати з іншими гравцями в центральній торговій зоні.
 • Способи отримання золота. В даний час в грі є кілька різних способів отримання безкоштовного золота. Щоденні нагороди: нагороди за логін в гру кожен день включають в себе золото!

  Нагорода за щомісячний вхід в гру: на панелі для щомісячних нагород кожні кілька днів будуть доступні призи золотом, але не забувайте: інформація про нагороди оновлюється щомісяця, так що кожен капітан повинен пам’ятати , коли необхідно увійти в гру для отримання нагород.

  Місії: На сторінці Місії, по завершенню завдання Ви отримаєте нагороду золотом .

  внутріігрового і спеціальні івенти: Найбільш активні учасники отримають цінні призи. Не забувайте перевіряти поточні івенти в грі, щоб поборотися за шанс на отримання безкоштовного золота.

  Що таке “Багата ресурсами зона”? Багаті ресурсами зони широко поширені на карті по велінню природних сил в різних точках планети. У багатій ресурсами області споруда ресурсовидобувних будівель відбувається в два рази швидше. Швидкість видобутку з Ресурсних Зон значно вище. Однак через нестабільність вимірювання, багаті ресурсами зони змінюють місце розташування кожен день.

  Які є роду військ і в чому їх відмінності? У грі війська діляться на Піхоту, Хутра і Авіацію, і кожен з трьох типу військ має свої недоліки:

 • Піхота: сильна атака, високий шанс ухилення, слабкі проти авіації.
 • Міхи: збалансовані характеристики, слабкі проти піхоти.
 • Авіація: сильна захист, низький шанс ухилення, слабкі проти хутра.
 • У дослідницькій лабораторії 21 рівня можна досліджувати просунуті прийоми бою, що дозволяють розблокувати просунутих солдатів. У просунутих солдат два типи атрибутів. Головний атрибут зберігає свою вихідну характеристику. Додатковий атрибут може активувати відповідні навички Командира і здатності Зоряного діаманта. Додаткові атрибути лише послаблюють інші атрибути, але самі не можуть бути послаблені. Це дозволяє різним просунутим солдатам послаблювати один одного.

  Які існують внутрішньоігрові івенти? Існує маса різних івентів, такі як: івенти для одиночних гравців, для гільдій і івенти, пов’язані зі світовими босами. По завершенню івенту, Ваша участь в ньому буде визначати розмір Вашої нагороди.

  У івентах для одиночного гравця, індивідуальні результати будуть збережені (івент обмежений за часом). В ході гільдійского івентів і битв зі світовими босами, інформація про внесок кожного учасника буде збережена на сервері, тому, якщо Ви залишите гільдію до закінчення івенту, Ви все одно отримаєте свою нагороду.

  Як я можу прибрати користувача з чорного списку? На сторінці чату Ви можете побачити кнопку Чорний список. Натиснувши на нього з’явиться спливаюче вікно, в якому Ви можете видалити гравців з НС. Після того, як гравець видалений з чорного списку, він знову може почати спілкування з Вами і їх повідомлення будуть з’являтися у Вас в грі.

  Що я отримаю за участь в акції щомісячного входу в гру? Для кожного учасника акції щомісячного входу в гру приготовлено чимало подарунків! Акція проходить кожні 35 днів і в перший день кожного місяця будуть приходити нові призи. 8 разів на місяць у Вас є шанс отримати свою нагороду!

  Що включає в себе система VIP акаунтів? VIP-гравці можуть насолодитися багатьма унікальними привілеями в грі, такими як прискорена тренування військ, збільшене виробництва ресурсів, скорочення необхідного часу на будівництво і т.д. Чим вище Ваш VIP рівень, тим більше бонусів припасено для Вас. Ви можете використовувати VIP окуляри щоб підвищити VIP рівень. Нагороди за завершення місій, випадкові скрині зі скарбами або Колесо фортуни можуть принести Вам VIP окуляри. Ви також можете натиснути на кнопку Додати VIP окуляри щоб придбати їх.

  Ставши VIP, Ви отримаєте різні бонуси і привілеї. Ви можете використовувати спеціальні предмети, щоб отримати VIP статус, наприклад “30 Днів Привілеїв”. Нагороди за завершення місій, випадкові скрині зі скарбами або вдалі ігри в казино можуть принести Вам подібні предмети. Звичайно, Ви також можете придбати їх з меню VIP статусу.

  Що таке “Центральна торгова зона”? Центральна Торгова Зона розташована в центрі карти. Знаходяться всередині гравці можуть вільно обмінюватися ресурсами і спорядженням для командирів.

  • Торгівля ресурсами: гравці можуть використовувати свої ресурси для обміну з іншими гравцями. Обмін великих обсягів ресурсів дає максимальний прибуток.
  • Торгівля спорядженням: гравці можуть використовувати меланж, щоб купити нове спорядження у інших гравців і також можуть продавати особисте спорядження в обмін на меланж.

  Одночасно гравець може виставити на продаж один пакет ресурсів і один предмет спорядження. Якщо ковчег знаходиться поза торгової зони Ви як і раніше можете торгувати, але Вам доведеться виплатити податок і почекати доставку товару.

  Для чого потрібні оборонні щити? Використовуючи деякі спеціальні предмети (наприклад, “8 годин захисту”) Ви активуєте захист ковчега. Коли щит активний, вороги не можуть атакувати Вас ніяким способом. Якщо Ви атакуєте ворога або зіткнулися з противником, що охороняє точку ресурсів, щит припинить свою дію. Будь-яке зіткнення з противником (в тому числі розвідників), також призведе до припинення дії захисту.

  Як я можу перевірити повідомлення про атаку? Коли ворог атакує Вас, Ви отримаєте попередження, чим вище рівень Вашої Бортовий броні, тим більше інформації Ви отримаєте. Після нападу, Ви отримаєте бойової звіт.

  Як я можу заблокувати іншого гравця? Якщо Ви хочете заборонити іншим гравцям спілкуватися з Вами, натисніть на ім’я гравця і виберіть Заблокіровать.Чтоби відкрити чорний список, відкрийте меню чату і натисніть Чорний список. Після додавання супротивників в чорний список вороги не зможуть бачити, онлайн Ви чи ні. Відкривши чорний список, натисніть X праворуч від імені гравця, щоб видалити їх з чорного списку. Ви також можете забороняти гравцям відправляти Вам пошту. При натисканні на лист відкриється меню, а потім натисніть Заблокувати.

  Хто такі “Світові боси”? Світові боси планети Теккман об’єднані в одне первісне плем’я. Вони відомі своєю жорстокістю і освоїли навик виклику чорних дір. Щоб укласти одного з них доведеться постаратися! Боси з’являються тільки на заключному етапі в бос івентах і випадково з’являються на карті, як тільки Ви його перезапустіть гру. Капітани повинні приєднатися до гільдії або сформувати гільдію щоб отримати доступ до сутички зі світовим босом. Всі члени гільдії, гравці якої завдали смертельного удару світовому босові, отримають можливість виграти спеціальні призи.

  Точно також, гравці беруть участь в сутичці з босом або його військами отримають шанс виграти круті нагороди. Ви зможете знайти нагороду в своїй поштовій скриньці. Після перемоги над світовим босом, в локації з’явиться “Модернізований скриню”. Світові боси будуть залишатися на карті до тих пір, поки всі пов’язані з ними івенти не закінчаться, після чого вони зникнуть. Якщо бос був убитий до закінчення івенту, то він з’явиться під час наступного івенту зі збільшеною потужністю і сутичка з ним буде ще спекотніше! Примарний флот може переміщатися і відновлювати окуляри здоров’я. Поставтеся до цього випробування серйозно!

  Часто використовувані скорочення. Майте на увазі що застосовуються в грі скорочення:

  • ТЧН = Точність.
  • АТК = Атака.
  • КРИТ = Шанс критичного удару.
  • ЗАЩ = Захист.
  • укл = Шанс ухилення.
  • ОЗ = Окуляри Здоров’я.

  Що таке “Торговий майданчик”? Торговий майданчик вдає із себе платформу, де гравці можуть обмінюватися ресурсами і спорядженням командирів. Всі гравці можуть вільно торгувати різними ресурсами відповідно до індивідуального обмінним курсом. Гравці можуть обмінювати спорядження командирів на спеції.

  • Гравці одночасно можуть виставити на продаж один ресурс і один предмет спорядження.
  • Тільки якщо спорядження відповідає певним стандартам, його можна буде виставити на продаж.
  • Якщо покупка була здійснена поза Кентікана, покупцеві доведеться чекати прибуття товару в Кентікан. Продавець в свою чергу буде змушений почекати, поки товар буде доставлений на його ковчег, щоб завершити угоду.
  • Якщо угода проводиться всередині торгового майданчика, обмін буде негайно завершено і для покупця і для продавця. Всі угоди в Кентікане не обкладаються податком.

  Як покращувати солдатів на новий рівень? Ви можете використовувати ресурси для підняття солдат на більш високий рівень. Солдати тільки можуть бути поліпшені без зміни роду військ.

  Для чого використовується наука і технології? Наука і технологія є ключем до зростання ковчега і розділені на Бойові та Конструкторські дослідження. Бойові дослідження, перш за все, необхідно для відкриття нових типів солдатів і збільшення сили Ваших військ. Конструкторські дослідження необхідні для поліпшення бонусів ковчега.

  Що таке поліпшення спорядження? Використання меланжу може дати шанс поліпшити спорядження, все його атрибути будуть підвищені, і максимальний рівень кожної одиниці спорядження буде визначатися її рідкістю. Якщо поліпшення не вдалося, спорядження збереже свій колишній рівень. Меланж можна зібрати в Містичних шахтах і обміняти на спорядження на ринку і іншими способами.

  Як грати в “Мега рулетку”? 24 годин використовуйте монети, щоб виграти приз! Більше монет – більше призів! Ви можете грати до 5 разів на день.

  Що таке “Щоденні завдання”? Кожен день за завершення кожного щоденного завдання Ви отримаєте нагороди. За кожне виконане завдання Ви будете отримувати Окуляри Завдань. Отримані призи будуть збільшуватися в залежності від Ваших Очок Завдань.

  Що таке “Прочісування місцевості”? Прочісування місцевості це швидкий спосіб дізнатися про поточні боях. При прочісуванні Ваші війська не можуть атакувати ворога, і гравці можуть безпосередньо збирати трофеї.

  • Прочісування вимагає використання спеціальних купонів. Крім покупки в магазині, гравці можуть отримати їх багатьма іншими способами.
  • Прочісування також витрачає енергію героя.
  • Гравці мають денний ліміт на прочісування. Власники VIP акаунтів можуть користуватися цією можливістю частіше.
  • Ви не можете втратити війська в ході прочісування місцевості.

  Що включає в себе “Елітне членство”? Чим більше Ви купуєте, тим більше Ваша вигода! Купівля будь-якого кількість золота дасть Вам Елітних балів. Накопичення цих балів допоможе Вам підвищити рівень Вашого Елітного членства! Чим вище Ваш рівень, тим більше бонусного золота Ви будете отримувати при покупці:

  • Нормальний Статус: 1x золота при покупці;
  • Бронзовий Статус: 1.05x бонусного золота;
  • Срібний Статус: 1.1x бонусного золота;
  • Золотий член: 1.15x бонусного золота;
  • Алмазний Статус: 1.2x бонусного золота.

  Щопонеділка в 00:00 (PST) накопичені Елітні бали минулого тижня будуть обнулені. Якщо перед обнуленням кількість Ваших елітних балів не відповідає вимогам до Вашого рівня, Ваше членство буде знижений на одну щабель.

  При отриманні елітних очок не враховуються ні місячна, ні тижнева карти. Також Ви не зможете отримати елітні окуляри, даруючи золото гільдії або її членам.

  Що таке авто-поповнення? Авто-поповнення вступає в силу після того, як гравець активує його на сторінці Корпус ковчега -> Гарнізон. Щоразу після оборонної битви система буде автоматично відправляти будь-яких незайнятих солдатів в якості підкріплення на заміну травмованих солдатів.

  Що таке авто-гарнізон? Авто-гарнізон вступає в силу після того, як гравець активує його на сторінці Корпус ковчега -> Гарнізон. Якщо гарнізон порожній перед початком битви за столиці, і є вільний командир і солдати на Ковчезі, система автоматично відправить командира з найвищим лідерством і найсильніших солдат в гарнізон.

  Авто-поповнення та авто-гарнізон – дуже важливі і можуть значно збільшити можливості оборони Вашого Ковчега. Рекомендується завжди тримати їх активними.

  Що таке Безпечні ресурси? Безпечні ресурси гравці отримують при використанні предметів. Безпечні ресурси не можуть бути вкрадені іншими гравцями. При використанні ресурсів, безпечні ресурси витрачаються в останню чергу.

  Що таке система Корпуси Ковчега? Як тільки Місток досягає Ур. 10 або вище, Ви можете змінювати корпус ковчега. Після зміни корпусу Вашого ковчега, Ви отримаєте бонуси в бою і в виробництві. Іконка ковчега на карті також буде змінена. Розвиток корпусу ковчега потребують різні ресурси і предмети. Ви також можете використовувати спеції для підвищення рівня Корпуси, який дасть більш потужні бонуси. Крім того Ви зможете змінювати характеристики Вашого Ковчега відповідно до вимог поточної ситуації. Тепер Командири можуть вибрати новий дизайн для свого Ковчега! Різні види корпусів мають різні характеристики.

  Що таке система фракцій? Капітани можуть увійти в одну з трьох фракцій всесвіту. Підвищуючи свою репутацію у фракції, можна розблокувати унікальних героїв, предмети і потужні бойові ефекти. Кожен день капітани можуть різними способами отримувати універсальний кристал. Цей предмет можна пожертвувати на сторінці фракцій, щоб підвищити свою репутацію. Набравши певну кількість очок репутації, Ви переходите на новий рівень. Всього їх 7: ворожість, недовіра, байдужість, нейтральний, дружба, повага і схиляння.

  Коли репутація досягає рівня дружби, поваги чи схиляння, магазин поповнюється особливими товарами, Варп-врата відкривають особливих командирів, а капітани отримують ефекти для бою. Після досягнення рівня дружби з фракцією на четвертій вкладці сторінки з завданнями відкриваються їх щотижневі завдання. Капітани можуть отримувати до 100 щотижневих завдань. За кожне виконане завдання дається нагорода – окуляри репутації. Виконавши певне число завдань, Ви отримаєте додаткові призи. Підвищення своєї репутації в однієї з фракцій знизить її у двох інших.

  Що таке система захисту фортець гільдії? Капітани можуть мати у своєму розпорядженні війська в фортецях своєї гільдії і допомагати членам гільдії захищати фортецю. Коли до району фортеці ковчега членів Вашої гільдії наближається ворожий гравець, все війська у фортеці негайно встають на її захист. Після закінчення битви переможені війська відправляться назад до свого міста, а переможці залишаться в фортеці.

  Хто такий Галактичний оракул? Коли Галактичний оракул відкриває двері, дайте Оракулу необхідні матеріали, щоб отримати випадковий подарунок і накопичити окуляри Долі для отримання особливого подарунка.

  • Кожен раз, коли вона заглядає в Ваше майбутнє, у Вас є можливість отримати одну з цінних нагород!
  • Кожен раз, коли вона заглядає в Ваше майбутнє, у Вас є можливість отримати випадкове кількість очок Долі і накопичити 100%. Перші 10 раз Ваші окуляри Долі можуть бути подвоєні.
  • Накопичивши 100% Долі, Ви можете отримати особливий приз, а Ваші окуляри Долі при цьому скидаються. Після закінчення події Ваші окуляри Долі також скидаються.

  Що таке інвестиція? Відкривши трюм з Вантажем, можна розблокувати функцію “Інвестиція”.

 • Оберіть, скільки Золота Ви хочете інвестувати, натисніть “Інвестувати” і підтвердіть свою інвестицію.
 • Інвестиції нічого не варті, їх можна скасувати в процесі виконання проекту. Після скасування інвестиції інвестоване Золото повернеться до Вас, але Ви не отримаєте відсотки. Один і той же проект не можна скасовувати занадто часто.
 • Прибуток формується відсотками від інвестованого Золота. Проекти можуть мати різну прибутковість, обсяги інвестицій і періоди виконання. Можна інвестувати відразу в кілька проектів і заробляти ще більше.
 • Що станеться з рештою матеріалами після закінчення події? Все невикористані матеріали будуть автоматично перероблені в Меланж через 10 хвилин після закриття обміну. Обсяги спецій для утилізації вказані нижче:

  • Концентрована Антиматерія: 5000.
  • Енергокуб: 5000.
  • Ядро Злиття: 10000.
  • Мегаметал: 10000.
  • Прилад Спотворення Простору: 30000.
  • Антиматерія: 300.
  • Нуклеоматеріали: 500.
  • Ідеальний Кристал: 40000.
  • Вічний Вогонь: 1000.
  • Кристалічний Осколок: 500.
  • Модуль розорителя “Альфа”: 40000.
  • Модуль розорителя “Бета”: 20000.
  • Модуль розорителя “Гамма”: 10000.
  • Попільна порожнеча: 50000.
  • Чаша Командира: 50000.
  • Ключ до створення: 50000.
  • Нескінченний вихор: 20000.
  • міфріловий осколки: 5000.
  • Гарбузова голова: 500.
  • Нуртуюча кров: 20000.
  • Стародавній Крижаний Кристал: 20000.
  • Ефірний кристал: 50000.
  • Зоряний пил: 500.
  • Різдвяні шкарпетки: 300.
  • Різдвяні цукерки: 500.
  • Різдвяна капелюх: 10000.
  • Вторинна Есенція порожнечі: 500.
  • Бездоганна Есенція порожнечі: 10000.
  • Ядро Агонії: 20000.
  • Перо Фенікса: 50000.
  • Трилистник: 500.
  • Зелений капелюх: 20000.
  • Насіння руйнування: 20000.
  • Великоднє яйце: 500.
  • Кошик крашанок: 10000.
  • Головний дух: 10000.
  • Медаль за хоробрість: 10000.
  • Голова дракона: 1000.
  • Медаль Незалежності: 10000.
  • Нано-шкіра: 1000.
  • Лазерний кристал: 1000.

  що таке галактичний карнавальний центр? Галактичний карнавальний центр – це місце, де можна подивитися всі важливі матчі світу. В ході події можна стежити за матчами. Вболіваючи за улюблену команду, Ви отримуєте шанс виграти Призи-делюкс!

 • Призи уболівальників: Використовуйте купони уболівальників, щоб підтримати улюблену команду. Кожен купон приносить Вам 1 очко для призів уболівальників;
 • Додаткові призи: Якщо Ваша команда виграє матч, Ви отримуєте додаткові призи. Кожен купон приносить Вам додаткове очко для призів уболівальників. Якщо Ви вгадаєте результат матчу: кожен купон приносить Вам 2 додаткових очка для призів уболівальників;
 • Приз-делюкс: Кожен додатковий приз включає одну лотерею для отримання Призу-делюкс. По завершенні кожного матчу буде вибиратися щасливий гравець для отримання Призу-делюкс. Гравці, у яких більше лотерейних купонів, мають більш високий шанс виграти. Чим вище підтримка матчів, чим більше Призів-делюкс можна отримати!
 • Що таке війна часу і простору? Ви повинні постійно викликати підкріплення і інтегрувати його в більш високі ранги, щоб боротися з пара-Лопера на іншій стороні катакомб часу і простору. В ході битви виконується постійний збір мета-кристалів і мета-енергії. Мета-енергія може прискорити зцілення солдатів. Приручивши пара-Лопера, можна використовувати їх при навчанні солдатів. Якщо зібрана Вами мета-енергія перевищує можливості пара-Лопера, Ви не зможете зібрати більше.

  Мета-кристали можна використовувати для прямого зцілення поранених солдатів. Приручених пара-Лопера можна використовувати для перетворення кристалів в космічні кристали, необмежені кристали або кристали гіперпростору. Ви можете вводити в битву до 16 звичайних і до 6 елітних одиниць авіації. Додаткова елітна авіація буде чекати наказів, переглянути які можна в списку. Перемога над ешелоном ворогів розблокує торговців, які запропонують Вам товари зі знижкою. Повна перемога принесе Вам нагороди з усіх попередніх етапів і оновить товари торговців.

  приручати зілля. Можна приручити пара-Лопера на 30 днів. Коли пара-Лопера приручені, мета-енергію можна використовувати для прискорення навчання солдатів, а мета-кристали можна перетворювати в інші кристали.

  Що таке рекордне змагання? У рекордному змаганні можна змагатися з капітанами з будь-якої планети. Рекордне змагання ділиться на звичайне і старше підрозділу.

 • Звичайна підрозділ: Поле за замовчуванням, можна використовувати тільки солдат T1-T7, а лідерство командирів буде обмежено (300 000).
 • Старше підрозділ: Можна використовувати солдатів T8-T12, а лідерство командирів не обмежена. Розблокується на мосту ур. 21. Потрібно активний вхід в старше підрозділ. Після надходження до підрозділу окуляри збережуться, але Ви не зможете повернутися в звичайне підрозділ і отримаєте шанс отримувати більш щедрі нагороди.
 • Ці два підрозділи дають різні сезонні нагороди. Нагороди видаються відповідно до підрозділу і рангу після закінчення кожного сезону, а рівень і окуляри скидаються. Якщо до закінчення поточного сезону залишається менше 3 днів, капітани не можуть перейти зі стандартної дивізії в старшу дивізію.

  Що таке загальна мобілізація гільдій? Кожні вихідні на всіх серверах буде одночасно запускатися загальна мобілізація гільдій. Кожен член гільдії зможе виконувати завдання, отримувати матеріали, піднімати місце гільдії в загальному заліку і отримувати за це приголомшливі нагороди! В ході Загальною мобілізації гільдії Ви отримаєте індивідуальні окуляри, які можна використовувати на таємничому аукціоні. Ви можете використовувати свої окуляри, щоб пропонувати ціну за не більше ніж три предмета одночасно. Якщо виграєте торги, отримаєте предмет.

 • Для участі у заході потрібно належати до гільдії не менше 24 годин;
 • Кожен день учасник зможе виконувати до 30 завдань. Протягом перших 10 завдань кількість одержуваних матеріалів може бути подвоєно;
 • Якщо програєте, Ваші окуляри будуть переведені в спеції;
 • Після події все решта окуляри будуть переведені в спеції. Скасування ставки призведе до відрахування 1% очки за ставку. Беріть участь в аукціоні, коли у Вас буде достатньо очок.
 • Змагання “Ас Галактики”

  Участь в “Асі Галактики” буде доступно коли Ваш Корпус ковчега досягне 6 рівня. На карті з’явиться нова кнопка, за допомогою якої Ви можете перейти на сторінку “Аси Галактики”.

  1. Перша сторінка – “Моя команда”. Тут капітани можуть зібрати свою команду Асов галактики для змагання. Одна повна команда складається з 3 командирів і з військ. Командири битимуться в певному порядку.

  Отримати бонуси можна лише за спорядження.

  2. Друга сторінка – “Виклик”. Після вибору Вашої команди, тут з’являться 8 команд противників, зібрані іншими капітанами. Натискання на них кине їм виклик. Виклик витратить по 1 енергії у кожного командира. Ви повинні використовувати команду, яку ви зібрали на сторінці “Моя команда” для виклику супротивників на битву. Правила битви такі ж, як і у союзних битв.

  Зброї не завдається шкоди в цих битвах і командири не отримають ран. Після перемоги над Вашими супротивниками Ви отримаєте Медалі Асов в залежності від рівнів нагороди. Перемога над 2, 4 і 8 противниками поспіль принесе додаткові медалі. Після перемоги над усіма 8 командами, Вам стануть доступні ще 8 для битв. Після поновлення команд будуть також скинута і низка перемог.

  3. Третя сторінка – “Магазин”. Безліч могутніх предметів продаються тут, і Медалі Асов використовуються як гроші. Після визначення Аса Галактики він не зможе брати участь в протягом наступного тижня – командирам теж потрібен відпочинок. Також гравці будуть отримувати медалі за кожну успішну оборону.

  4. Четверта стадія “нескінченного виклику”. Під час події “Нескінченний виклик” Ви зможете кинути виклик найбільшим Галактичним асам-чемпіонам і отримати щедрі призи. У Галактичних асів-чемпіонів потужна армія, яку необхідно перемогти за 5 ходів, інакше Вас поглине чорна діра. Після закінчення кожної битви, якщо Ви не перемогли чемпіона, то його солдати відновляться, але кількість ОЗ залишиться колишнім.

  Ark of War: Гайд по Гільдії

  Що таке “Гільдія”? Гільдія – це об’єднання капітанів ковчегів в одну армію. Учасники можуть надсилати один одному ресурси, прискорювати будівництво будівель і підготовки солдатів, науково-технічних досліджень і виготовлення предметів. Вся Гільдія процвітає за рахунок успіхів її учасників, дає доступ в гильдейский магазин і інші бонуси.

  Що таке “Столиця”? Столиця – це масштабний ширяє місто і регіональний центр, який відповідає за потік щоденних операцій і економічне виживання регіону. Столиця – ядро ​​регіону у всіх сенсах. Хто займає столицю – контролює територію навколо і купається в променях слави, а також управляє потоками товарів.

  Як заснувати гільдію? При поліпшенні Вашого капітанського містка до 5 рівня, Ви можете заснувати свою власну гільдію. Відкрийте сторінку Гільдії (якщо Ви вже перебуваєте в іншій Гільдії Вам необхідно спочатку покинути її) і виберіть Створити Гільдію внизу екрану.

  Після створення Гільдії її назву неможливо змінити. Будь ласка, будьте уважні при виборі імені.

  Що таке “Окуляри престижу”? Пожертвування ресурсів Гільдії і участь в битвах за столицю дає Вам окуляри престижу. На окуляри престижу Ви можете купити різні предмети в магазині Гільдії на сторінці гільдії.

  Якщо Ви залишите Гільдію, очок престижу будуть скинуті до 0. Тому перш ніж покинути Гільдію, не забудьте використовувати Ваші окуляри престижу.

  що таке “Битви за столицю / за чудо світу”? Кожна область має столицю (один сервер може мати багато столиць), і гільдії можуть атакувати і спробувати зайняти їх!

  Також на кожному сервері є одне “Чудо Світла “.

  Гільдії займають Столицю / Чудо Світу отримають спеціальні товари в їх гильдейских магазинах. Крім того, кожен день вони будуть отримувати податки з інших Гладій в своїх областях (атакуючі і обороняються Гільдії). Всі члени Гладій можуть виділяти війська на бій. Переможець в битві за Москву / Чудо Світу будуть оборонятися в наступному раунді бою (в випадку поразки, атакуючої також стане обороняється.) Якщо обороняється гільдія не може бути переможена до закінчення часового ліміту (можна подивитися на головному вікні Столиці), вони завойовують перемогу і займають Столицю / Чудо Світу і поділяють трофеї.

  Що таке “Фортеця гільдії”? Фортеця гільдії це величезний флагман, який Гільдія може розблокувати по досягненню 1 рівня. Після відкриття Фортеці гільдії, лідер гільдії повинен вибрати відповідне місце для його побудови. Кожен член гільдії повинен виділити ресурси щоб допомогти завершити будівництво. Після з авершенія будівництва, Гільдії стануть доступні наступні бонуси:

 • Посилення Бонусів Гільдії: в області навколишнього Фортеця Гільдії всі члени Гільдії отримують удвічі посилені бонуси.
 • Рух: для виконання різних завдань Фортеця, яка перебуває під контролем лідера гільдії, може пересуватися, споживаючи певну кількість енергії. Енергія фортеці відновиться ?? протягом часу.
 • Покращення: Після завершення будівництва, члени гільдії можуть продовжувати виділяти ресурси для поліпшення фортеці. Чим вище її рівень, тим більше і сильніше його бонуси.
 • Що таке “Магазин гільдії”? Магазин Гільдії це місце де можна купити рідкісні предмети. Магазин Гільдії має всі види предметів, і за поповнення запасів відповідає лідер гільдії. Поповнення витрачає ресурси гільдії. Згодом, члени гільдії можуть використовувати окуляри престижу в обмін на товари. Для предметів не є в наявності, члени гільдії можуть залишати запити для лідера гільдії.

  Що таке “гільдейскіх наука і технології”? Гильдейськие технології покращує бонуси для всіх членів Гільдії. Члени гільдії можуть виділяти ресурси на науково-технологічні дослідження в Гільдії. Чим вище рівень науки і технології, тим краще бонуси.

  Як я можу виділити війська для гільдеской армії? Капітани можуть пожертвувати ресурси на вкладці Покращення меню Гільдії. Пожертвування ресурсів допомагає підвищувати рівень всіх внутрішніх переваг гільдії. Бонуси збільшують силу для кожного члена гільдії. Кожен капітан може пожертвувати ресурси не частіше ніж 6 раз в день і кожен раз кількість пожертвувань збільшується. На наступний день розмір пожертвування повертається на початковий рівень. Жертвуючи ресурси, гравець отримує окуляри репутації. Окуляри репутації можуть бути використані в магазині гільдії, і також капітани можуть обмінюватися окулярами репутації на потужні предмети.

  Що таке Гильдейськие нагороди? Гильдейськие нагороди – це спосіб для лідерів і зам. лідерів гільдій поділитися гільдейскіх запасу золота з гравцями за їх вибором. Лідер і його заступник може натиснути на знак “+” на головній сторінці гільдії по сусідству з “гільдейскіх запасами” і вибрати “Відправити нагороди” у спливаючому вікні. Він може розділити випадкове кількість золота в кілька різних пакетів. Після відправлення пакетів з нагородами, члени гільдії можуть отримати їх на сторінці Нагороди Гільдії. Точна кількість золота в кожній нагороді випадково, і через обмеженість кількості пакетів, хто встигне – той і отримає нагороду!

  Що таке Сховище гільдії? Після того, як Ваша гільдія завершить будівництво Фортеці Ви зможете переносити свої ресурси в сховище де вони будуть гарантовано в безпеці. Однак по досягненню максимального ліміту ресурсів Ви не зможете скористатися сховищем протягом наступних 24 годин. При підвищенні рівня Фортеці буде рости і рівень максимально стерпних і складованих ресурсів. Ви можете в будь-який момент відкликати будь-яку кількість ресурсів зі сховища.

  Імператорська фортеця. Коли гільдія досягне 5-го рівня, буде розблокована функція імператорської фортеці. Товариші по Гільдії об’єднують зусилля, щоб здолати елітні імператорські війська і отримати безліч нагород Після кожної битви Ви отримуєте в нагороду Спеції в залежності від того, якої шкоди було завдано ворожим Командирам. Винищення всієї групи принесе додаткові призи.

  Після перемоги над останнім імператорським загоном Ви отримаєте рейтингові призи в залежності від рівня шкоди для кожного члена цього загону. Якщо Ви здобували перемогу над цілим військом протягом 24 годин, Ви можете кинути виклик військам більш високого рівня. Найвищий рівень – 5. З ростом рівня Ви будете отримувати все більше призів. В ході цього випробування Ви не «> понесете втрат серед солдатів, Вашим командирам теж не загрожує ніякий шкоди, так що можна розслабитися!

  Отримати бонуси можна лише за спорядження.

  Ark of War: Гайд по Командирам

  Що таке “Командир”? Міжзоряні в’язниці містять злочинців з світів по всій галактиці. Деякі з них мерзенні лиходії, деякі – герої, переслідувані Імперією, в той час як багато інших знаходяться в ув’язненні з інших причин. Вони можуть бути корисні для Вас, якщо Ви вирішите подарувати їм свободу. Командири – ядро ​​?? Ваших військ, саме вони визначають максимальну кількість військ, яке Ви можете надіслати на битву, а також різні бонуси. Не забувайте підвищувати рівень Ваших командирів і їх навички, їх лідерство і спорядження надягнуте на них. Ваші командири – Ваше найцінніше вкладення.

  Що таке “Рівень командира”? Командири отримують досвід в ході бою і після отримання достатньої кількості підвищують рівень. Підвищення рівнів командирів дозволить їм мати підвищений лідерством, енергією і навичками більш високого рівня. Максимальний рівень командира залежить від рівня капітанського містка. Підвищення рівня командира дуже важливо для підвищення бойової потужності Ваших військ.

  Що з себе представляють навички командирів? Командири можуть покращувати свої навички. Максимальний рівень досвіду залежить від рівня командира. Навички дають командирам і військам різні види бонусів і важливі для кожної армії.

  Для чого потрібно спорядження командирів? Ковальський корабель може створювати найрізноманітніші предмети спорядження, які використовуються командирами і дають їм та їхнім військам численні бонуси. Спорядження несе дуже важливе значення для кожного командира.

  (x55)

  Що таке “Лідерство командира”? Розмір Вашої армії визначається лідерством командира. Лідерство командира може бути підвищено шляхом читання журналів або підвищення рівнів. Подібні журнали – номери із серії про найкращих методах менеджменту у всесвіті, яка називається “Мистецтво управління”.

  (x56)

  Як отримати додаткове лідерство? Лідерство командира складається з двох компонентів. Перший – їх власне лідерство (залежить від рівня командира і їх сили). Існує також і інші шляхи збільшити лідерство. У головному меню командира Ви можете відправити їх вивчати журнали, які дають командирам додаткове лідерство.

  Прочитавши журнал, командир отримує 2 бонусних очка лідерства. Чим більше журналів прочитав командир, тим менше шанс успішного підвищення лідерства, аж до моменту коли вони перестануть приносити якусь користь. Граючи в міжзоряному казино і досліджуючи випадкові регіони, а також виконуючи різні завдання і івенти, Ви можете виграти скрині, що містять журнали всередині їх.

  У чому відмінності між класами командирів? Командири різняться за силою відповідно до їх рангом, D, C, B, A і S. S Ранг – найвищий з доступних. Незалежно від того, який у командира початковий рівень, всі вони можуть досягти S рангу. Ранг командира впливає на їх лідерство, спорядження і навички (чим вищий ранг командира, тим краще доступні йому навички). Якщо у Вас є два і більше однакових командирів, при їх звільненні вони залишать Вам медалі. Коли командир накопичить достатньо медалей, вони можуть підвищити свій ранг.

  (x57)

  Різні стану командирів. У командирів можуть бути наступні стани:

  • Поранений: коли командир програє бій, він отримує поранення, тривалість лікування якого залежить від рівня командира. В меню з докладною інформацією про командира Ви можете почати лікування.
  • На місії: командир в даний момент на місії. Ви можете відкликати командира або дізнатися більше інформації в меню Завдань на карті світу.
  • Гарнізон: командир складається в гарнізоні ковчега. Ви можете дізнатися більше інформації про них або відкликати з гарнізону на екрані Корпуси ковчега.
  • Розвідка: командир в даний момент знаходиться в розвідці. Ви можете дізнатися більше інформації або відкликати командира на екрані розвідки.
  • Битва за столицю: командир в даний час бере участь в битві за столицю. По завершенню битви вони автоматично повернуться на ковчег.

  Що таке “Арена командирів”? Ви можете відправити Вашого командира в Храм, щоб він тренувався на арені. Герої на арені продовжують отримувати досвід, але існує максимальна межа одержуваного досвіду.

  (x58)

  Як мені звільнити командира з в’язниці? У головному інтерфейсі натисніть на Варп крата Ковчега, щоб відкрити меню найму командира. Є два способи зробити це:

 • Найняти одного: найняти випадкового командира рангу A-D. Ви можете безкоштовно найняти одного командира кожен день.
 • Найняти десять: найняти десять випадкових командирів рангу A-D. Щонайменше один командир буде рангу В.
 • Ви не «> можете використовувати кілька однакових командирів одночасно! Якщо Ви випустите з в’язниці вже наявного у Вас командира, його вартість буде автоматично виплачена Вам в медалях (в залежності від рідкості командира). Якщо командир уже має найвищий ранг, Ви отримаєте журнали (в залежності від лідерства командира). Кількість медалей і журналів залежить від вихідного рівня командира.

  Звільнені з в’язниці командири перейдуть до Вас на службу і будуть відображатися в лівому верхньому кутку головної сторінки сторінки героя або довідника героя.

  Що таке “Безкоштовний Івент для командирів”? У ході івенту Ви можете безкоштовно використовувати 1 потужного командира. Виконайте всі завдання івенту перш ніж закінчиться виділений час і Ви можете отримати цього командира до себе на службу. Після натискання на кнопку Івенти на сторінці Ковчега, почнеться зворотний відлік до завершення події. Протягом цього часу, Ви можете вільно отримувати доступ до пов’язаного командиру. Кожен день Ви будете отримувати кілька завдань, і ці завдання повинні бути завершені за участю пов’язаного з івентом командира.

  Ви отримаєте масивну нагороду золотом після завершення завдань кожен день. Якщо Ви виконаєте всі завдання перш ніж івент завершиться, Ви отримаєте отримаєте цього командира безкоштовно. Якщо Ви не встигли виконати всі завдання до закінчення часу, то командир буде заблокований і всі його спорядження буде знято. Але не хвилюйтеся! Наступного разу коли Ви отримаєте цього героя, його рівень, досвід, лідерство, технології та інше залишаться незмінними.

  Що таке Поглинання лідерства командира? Командири можуть поглинати додаткове лідерство інших командирів, втрачаючи останніх в процесі.

  • Поглинають і поглинаються командири повинні бути S-Класу;
  • Після поглинання, все додаткове лідерство поглиненого буде передано іншому командиру;
  • поглинає командир зникне в процесі.

  Що буде при пробудженні командира? Для пробудження командира класу S необхідні матеріали. При пробудженні у командира поліпшується випадковий атрибут навички на 24 годин.

  • Щоб розбудити або автоматично розбудити героя, герой повинен діяти.
  • При отриманні однакових командирів класу S один з них буде автоматично перетворено в матеріали для пробудження.
  • При повторному пробудженні командир отримає випадкові атрибути (у тому числі отримані раніше). Вони покращаться, а тривалість буде скинута на 24 годин. Після закінчення дії пробудити, при наступному пробудженні він збереже 80% від останніх характеристик.

  Ark of War: Секрети перемоги в боїв

  Правила боїв. Після початку битви Ваша армія і армія противника будуть атакувати по порядку. Метою атаки завжди будуть юніти, найбільш близьких до атакуючого. Якщо у противника більше не залишилося військ поблизу, Ваші війська будуть атакувати командира протилежного боку. Якщо життя командира впаде до 0, ворог зазнає поразки.

  (x59)

  Хто атакує першим в ході битви? Під час бою порядок атаки визначається рівнем командира. Якщо рівні командирів обох сторін рівні, обороняється гравець атакує першим. Але наведені вище правила не застосовуються щодо битв за столицю і Чудо Світу, а також союзних воєн. У цих трьох випадках попередній переможець атакує останнім (війна підпорядковується правилам атаки по порядку).

  (x60)

  Як зробити несподівану атаку? Ви можете зробити раптовий напад в союзних війнах або битвах за столицю. Раптова атака, незалежно від рівня командира, дозволить деяким з членів Вашої Гільдії атакувати першими. Якщо члени Вашої Гільдії були переможені в ході союзної війни, то в наступному бою, незалежно від рівня командира ворога, вони першим будуть атакувати ворога. Якщо члени Вашої Гільдії були переможені в ході битви за столицю, то в наступному бою, незалежно від рівня командира ворога, вони першим будуть атакувати ворога. Раптовий напад може стати Вашим переможним козирем, чи не так? Не соромтеся використовувати цей трюк в повну силу!

  Як почати Союзну війну? Союзна війна дає можливість об’єднатися з іншими членами гільдії, щоб допомогти Вам атакувати одиничну мета на карті. Як почати Союзну війну:

  • Відкрийте карту і виберіть мета для атаки, а потім натисніть на кнопку Союзна війна.
  • Виберіть час атаки, яке стане відправною точкою атаки. Після вибору часу члени гільдії зможуть приєднатися до Вашої групи.

  Як я можу захистити себе під час бою? Якщо хтось нападає на Вас, Ви можете попросити членів Вашої гільдії вислати підкріплення.

  Нагороди в Союзної війні. Допомагаючи союзному командиру Ви також поучаствуете і в розподілі трофеїв.

  Ark of War: Запитання по акаунту

  Як захистити ігровий прогрес? Ви можете прив’язати свій ігровий аккаунт до Вашого Facebook і Game Center / Google Play (меню Параметри). Якщо Ви втратите свій аккаунт, Ви можете використовувати Ваш Facebook або Game Center / Google Play для зв’язку зі службою підтримки, щоб вони могли знайти Ваш аккаунт і повернути Вам доступ до нього.

  Не виходить завантажити збережену гру (iOS). Якщо грі не вдається завантажити Ваше збереження, спробуйте вийти з гри:

  • Пристрій оновить двічі клацніть на кнопку Додому;
  • З’являться вікна всіх запущених додатків. Натисніть закрити вікно програми “Нескінченність – Ковчег війни”.

  Якщо Ви все ще не можете увійти, спробуйте видалити гру і заново встановити її. Перш ніж перейти до видалення, запишіть Ваш ігровий RID, ім’я та місто. Переінсталюйте додаток з App Store і увійдіть знову, щоб перевірити чи вирішена проблема. Якщо після виконання перерахованих вище дій, проблема все ще залишається невирішеним, зверніться до служби підтримки.

  Не виходить завантажити збережену гру (Android). Якщо у гри не виходить завантажити Ваше збереження, спробуйте очистити дані налаштувань і кеш гри. Перш ніж перейти до наступного кроку, запишіть Ваш ігровий RID, ім’я та місто. Очистіть дані гри:

 • На головній сторінці Android пристрою, натисніть меню і увійдіть на сторінку налаштувань;
 • Натисніть на додаток “Нескінченність – Ковчег війни”;
 • Натисніть Очистити дані і очистити кеш.
 • після очищення даних і кеша, увійдіть в гру знову.
 • Якщо після очищення даних гри і кеша питання залишається невирішеним, повністю вийдіть з гри і вимкніть її фоновий режим. Виконайте наступні дії:

 • На головній сторінці Android пристрою, натисніть меню і відкрийте сторінку налаштувань.
 • Натисніть на “Нескінченність – Ковчег війни” і натисніть кнопку Зупинити.
 • Якщо проблема не вирішена досі, після виконання зазначених вище дій, спробуйте видалити гру і знову встановити її з Google Play.

 • на головній сторінці Android пристрою, натисніть меню і відкрийте сторінку налаштувань.
 • натисніть на “Нескінченність – Ковчег війни” і натисніть кнопку Видалити.
 • Повторно додаток з Google Play і увійдіть знову, щоб перевірити чи вирішена проблема. Після повторної установки гри, якщо проблема все ще залишається невирішеним, зверніться до служби підтримки.

  Ark of War: Проходження Галактичної Кампанії

  Інформація про Кампанії. Лідери Гладій і їх заступники можуть записувати Гільдію на участь в Кампанії кожної суботи та неділі. Після завершення періоду реєстрації, система почне підбирати опонентів. Після підбору, учасники гільдій отримають лист з інформацією про час наступної битви. Після початку битви всі члени гільдії можуть вступити в неї натиснувши іконку Кампанії на головній сторінці. У центрі карти знаходяться два нейтральних розвідувальних аванпосту. Розвідувальні аванпости можна завоювати. Їх власник отримає огляд завдяки розвідувальному аванпост.

  Правила по нарахуванню очок

  • Необхідно знищити ворожу фортецю і отримаєте 1 000 000 очок для флоту;
  • Знижуючи одну силу ворога, Ви будете отримувати по одному очку;
  • Кожна 10 популяція переможених в бою ворогів дає 1 очко;
  • Ви отримуєте очки кожні 10 хвилин на полі бою – чим вище рівень Вашого ковчега, тим більше очок Ви отримаєте;
  • Поточний власник розвідувального аванпосту буде отримувати 500 000 очок кожні 10 хвилин;
  • Ви отримаєте додаткові окуляри, атакувавши ворожі ковчеги з повітря. Чим вище рівень ворожого ковчега, тим більше очок Ви отримаєте.

  Правила битви

  • У кожної сторони є дві Фортеці і одна База. Обидві сторони атакують в тому ж порядку, як якщо б вони атакували столицю на звичайному сервері;
  • Знищення фортеці ворога приносить Вам окуляри і збільшує Вашу територію;
  • Знищення бази ворога принесе Вам перемогу;
  • Битва може тривати до 4 годин. Якщо база однієї зі сторін знищена, битва буде закінчена. Якщо через 4 години обидві бази на місці, переможе сторона з найбільшою кількістю очок. При рівній кількості очок буде оголошена нічия;
  • Переможені ковчеги будуть перекинуті в випадкову локацію;
  • Гравці можуть покинути поле бою в будь-який момент, але вони будуть змушені очікувати 30 хвилин, перш ніж зможуть повернутися в битву;
  • по завершенню битви всі гравці повернуться на свої сервера;
  • по завершенню битви сторони отримають Сезонні окуляри, переможці отримують 10 очок і ті, хто програв 5;
  • Якщо кількість знімків, по закінчення матчу фортець перевищує кількість фортець супротивника або якщо противник був повалений, Ви можете заробити 1 додаткове очко;
  • У випадку нічиєї обидві сторони отримають 5 очок.

  Допомога часом на поле бою можна попросити тільки у членів ліги, що знаходяться в тому ж бої. При виході з битви Ваші запити скасовуються.

  Що таке Космічний магазин? За вбивство кожного солдата в ході Галактичної кампанії Ви отримуєте одне очко Бойового духу. На зібрані окуляри Бойового духу можна купити будь-який потужне посилення в Космічному магазині. Кожне посилення діє протягом 30 хвилин з моменту активації, а період зниження становить 45 хвилин. Період зниження зростає на 15 хвилин при руйнуванні кожної фортеці союзу. Після закінчення всіх битв окуляри Бойового духу і посилення скидаються.

  Ark of War: Як перемогти в Галактичної битві?

  Що таке Галактична битва? Галактична битва – це світова подія, в якому капітани з будь-якої планети можуть змагатися один з одним. Час реєстрації: 4: 00-6: 00, 12: 00-14: 00, 20: 00-22: 00 за тихоокеанським часом. В ході Галактичних битв Ви можете використовувати спеціальний предмет “Нестабільний Варп-Схлоп” щоб перенести свій Ковчег на поле бою, але зверніть увагу що поранені солдати з госпіталю НЕ будуть перенесені.

  На галактичному полі бою Ви можете атакувати інші Ковчега з інших планет. Ви не можете грабувати їх ресурси, але Ви можете знищувати їх війська. За кожного вбитого юніта Ви будете отримувати Планетарні окуляри. Капітани з однієї планети, хто заробить укупі найбільшу кількість очок будуть оголошені переможцями і отримають круті нагороди. Крім того поле галактичної битви має наступні правила:

 • Якщо Ваш Ковчег був узятий на абордаж 3 рази Ви будете змушені покинути поле бою.
 • Ваш Ковчег може перебувати не більше 2 годин на поле бою, але ви можете використовувати “Нестабільний Варп-Схлоп” щоб продовжити перебування.
 • На поле галактичної битви госпіталь не має ліміту місткості.
 • На поле галактичної битви лікування солдат не вимагає ресурсів або Тіньовий матерії, але все ще вимагає час.
 • У ході битви гравці не можуть залишати свої гільдії.
 • Вибір військ. Необхідно вибрати 3 командирів і відповідних солдатів для участі в битві. Масштаб битви обмежений, втрати солдатів прибрані. Лідерство командира обмежена 360 000. Бонуси можна отримати лише за спорядження.

  Підбір битви. Залежно від сили обраних військ і історії битв система буде підбирати капітанам відповідних їм по силі супротивників. Скасування входу на поле бою після успішного підбору не потрапить в історію битв, проте Ви не зможете брати участь в битві певний час.

  Механізм енергії. Кожна відправка війська на полі бою вимагає енергії ковчега, її можна відновити біля бази або фортеці.

  Механізм змагання. У бази і фортеці є початкова кількість очок бойового духу, яке знижується, коли ворожий ковчег знаходиться поблизу, і збільшується, коли поблизу є ковчег союзника . При зниженні очок бойового духу до 0 база і фортеця будуть зруйновані або захоплені.

  Тактичні війська. Періодично фортеця може відправляти тактичні війська до ворожій базі, а наблизившись до неї, тактичні війська зможуть забезпечувати союзників окулярами і ресурсами. Ворожий ковчег може атакувати тактичні війська, направляючи в атаку по одному загону за раз. Тактичні війська не можуть боротися, і для їх знищення достатньо кількох атак. Не треба давати противнику наближатися до військ.

  Тип поля бою. Щоб перемогти на полі бою, досить лише набрати необхідну кількість очок першим, проте в різних умовах робити це можна по-різному. Звертайте увагу на підказки на кожному полі бою.

  Потужні бонуси. На поле бою можна придбати потужні бонуси за ресурси групи, або знайшовши їх на карті. Правильно використавши їх, Ви зможете змінити хід бою.

  Медаль пошани. Медалі пошани даються в кінці кожної битви в залежності від участі на поле бою, їх можна обміняти на цінні предмети в магазині пошани. Чим вище титул, тим більше медалей пошани Ви зможете отримати з полів битв щотижня. Нагороду з медалями пошани можна примножити, є шанс отримати в 5 разів більше медалей. Бонусні медалі не враховуються в щотижневому ліміті.

  Автор статті: Наді