Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Age of Magic: Поради, WIKI, Огляди

AGE OF MAGIC – гра на андроїд з хорошим сюжетом, випущена компанією Playkot на платформі андроїд 19 вересня 2018 року. Жанр гри: Рольові. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Зміст статті

Age of Magic

 • Кого краще качати? Гайд по героям.
 • Як правильно ставити мітки і активувати їх
 • Як вводити коди (промокодом)
 • Турнір: тактика і секрети
 • Як почати заново гру ?
 • Проходження Підземелля жаху
 • Повна база знань Age of Magic по компаніям
 • Клани і кланові завдання
 • Як в Age of Magic правильно фармить?
 • Гайд по Арені
 • Проходження Королеви Ра’Архні
 • Події, випробування і долини скарбів
 • Запитання і відповіді
 • Кого краще качати в Age of Magic: гайд по героям

  Персонажі фракції кобольд – на початкових стадіях Століття Магії є найсильнішими. Група складається з 7 героїв, яких можна зібрати на початковій стадії гри. Персонажі цілком представлені в ігровому світі. Головна стратегія кобольд – величезна кількість зусиль один одного в бою. У представників фракції є різноманітні Флобера здатності, які збільшують потужність всього загону.

  Добре злагоджена команда – перевага кобольд. Кілька персонажів зачаровують в бою воїнів свого загону (роблять сильніше, невразливі). Маги знаходяться в полі видимості один одного і підтримують партнерів. Інші фракції в грі не мають на сьогодні подібної згуртованості, яка дозволяє взаємодіяти з підсилює ефект між партнерами.

  Копейщики Кобольд – персонаж ближнього бою. Володіє потужними ударами і великою швидкістю. Це ставить бійця в лінійку найпотужніших героїв гри, які можуть завдавати нищівних ударів. Воїн буде до речі в збірному загоні, завдяки своїй універсальності.

  Ворожка кобольд – є магом, не має бойових здібностей. Завдяки її підтримці, у персонажів загону підвищуються: сила, захист і відсоток критичного удару. Ворожка знижує характеристики супротивників, що робить її обов’язковою в бою загону кобольд.

  Кобольдун – персонаж – цілитель. Збільшує захист від ударів противника, лікує воїнів свого загону. Володіє умінням знижувати точність удару ворогів.

  пращників Кобольд – персонаж далекого бою, стрілок. Володіє потужними ударами. Важлива здатність – знижує позитивну магію з персонажів ворогів.

  Страж Кобольд – нерозторопний персонаж з високим захистом, вміє викликати на себе двох супротивників. Володіє умінням підвищувати броню кобольд і частково реанімує союзників.

  Розвідник Кобольд – є персонажем класу Пройда. Володіє хорошим втратою і ухиленням (в загоні своєї фракції в нього практично неможливо потрапити), має здатність отруювати і сповільнювати ворожого воїна. Піднімає відсоток критичного удару (зовсім небагато).

  Жрець Хробака (Бос) – божевільний маг фракції, вважає творцем всепожираючого Хробака. Має навик призову – в битві викликає Хробака, який сильно шкодить ворогові, завдаючи великої шкоди.

  Кого брати в бій?

  Вибираючи собі персонажів для загону, необхідно звернути увагу на Ворожку, Кобольдуна і Варта . Ці війни накладають позитивні ефекти на союзників (можливу кількість 3 – 5) і на загоні ворога буде висіти по 1 – 2 негативних ефекту. Герої накладають магію з перших ходів.

  Варто відзначити, що через накладених ефектів знижується рівень атаки, тому часто вороги перемагають загін, де зосереджені ці три персонажі. Для посилення групи необхідно вибрати Копейщики. Його атака завдає великої шкоди цілителів і Захисникам загону противника.

  На місце, що залишилося можна вибрати пращників або розвідника. Радиться віддати перевагу пращників. Це незамінний гравець, який посилить групу воїнів. Завдяки високій швидкості в бійця складно потрапити. Навик “Ховаємося” підіймає бойовий дух всіх членів загону, що дає ще до початку бою непогано потріпати ворога.

  Можна взяти Жерця замість Ворожки – це підсилить атаку (Жрець може зачаровувати союзників на збільшення шкоди), у персонажа є можливість викликати Хробака, який має велику міццю. Але, якщо вважати, що у мага слабкий захист, то він навряд чи дотягне до свого ходу. Є варіант взяти Жерця замість Кобольдуна, але буде неправильним вибором. Отже, вийшов відмінний загін на всі випадки! Якщо що – то міняти, то необхідно це робити обдумано.

  Стратегія битви

  1. Якщо всі можливості персонажів фракції кобольд прокатані рівномірно, то перший хід робить пращників. Насамперед, рекомендується прискорити загін навиком “Ховаємося”. Це дає можливість всім членам групи вдарити раніше першого ходу ворога.

  2. Потім в битву вступає Ворожка. Її хід – “Удача Ворожки”, тим самим магіня збільшує ймовірність критичного удару союзників, при накладенні цієї магії Ворожка може вдарити ще раз або передати хід одному з членів команди. Якщо гравець вибирає можливість вдарити магіня, нехай це не буде “Гнів Мух” (його слід приберегти).

  3. Третім буде бити Кобольдун. Необхідно нанести удар “Випий Отрути”, який завдає шкоди, зменшує точність ворога і ставить позначку кобольд.

  4. Далі, “Несподіваним Ударом” Копейщики атакує противника, слідом Страж приймає вміння “Підняти Щит”. На цьому етапі битви на загоні висять по 3 – 5 позитивних чар, а на ворожому загоні по 1 – 2 негативною магії.

  5. Тут рекомендується використовувати відкладений навик Ворожки – “Гнів Мух”, він зменшує атаку ворога і завдає шкоди здоров’ю кожному персонажу загону противника. Рівень шкоди залежить від накладеної магії на ворога – чим її більше, тим вище сила навички.

  Незважаючи на те, що ходи загону закінчилися і найімовірніше ворог буде атакувати Кобольдуна і проблема з відновленням здоров’я героя виникає досить швидко. Але хоч як мене орудував противник, рекомендується все ж застосувати вміння “Випий Отрути”.

  Чотири героя з фракції можуть залишати Мітки на персонажах ворога: Ворожка – “Класова Метка Цілителя”. Слідом Кобольдун завдасть по ворожому загонові “Подвійний Втрати”. У Захисника і Кобольдуна є можливість залишати на ворогів “фракційного мітку кобольд”. Її можуть активувати члени фракції наступним чином:

 • Копейщики – обов’язково вразить ворога критичним ударом.
 • пращників – ворог пропускає можливість атаки.
 • Розвідник – ворог не зможе ставити або застосувати Мітки класу або Фракції.
 • Жрець Хробака – у ворожий герой не матиме можливості критичного удару і точність зменшитися на 15%. Він же ставить мітку Класу Мага, і Ворожка (при описаної розстановці сил) завдасть критичний удар.
 • Вибір героїв на пізніх етапах гри

  У Age of Magiс сім класів героїв, і у кожної фракції як правило є як мінімум по одному з них.

  Захисник – стійкий герой, якого легко дізнатися по значному запасу здоров’я, оборонним здібностям, а також вмінню провокувати ворогів і зцілювати себе.

  Боєць ближнього бою – потужний герой, що вважає за краще боротися з ворогом віч-на-віч. Вміє швидко і ефективно атакувати противника. Багато бійців ближнього бою володіють здібностями, які знижують захист ворога або завдають йому тривалий шкоди.

  Стрілець – проводить точні, смертоносні атаки з-за спин товаришів. Стрілки володіє середнім запасом здоров’я і найбільш ефективні, коли знаходяться під захистом інших персонажів.

  Пройда – моторний герой, здатний не тільки вправно ухилятися від атак, а й змушувати ворога нападати на інших героїв або самих себе.

  Маг – заклинатель, який використовує магію для нанесення шкоди супротивникам і накладення різних ефектів на союзників і ворогів. Багато представників цього класу вміють не тільки вражати кількох ворогів разом, але і наносити нищівних втрат одиночним цілям. Як і стрілки, маги воліють боротися поруч зі здібними прикривати їх соратниками: захисниками і деякими шахраями.

  Цілитель – вірний помічник і опора багатьох груп, цілитель стежить за тим, щоб його союзники змогли дожити до кінця битви, не припиняючи завдавати шкоди. Кожен цілитель виконує своє завдання по-своєму, і ви легко знайдете героя, який підходить вашому стилю гри.

  Бос – унікальний герой з неймовірно сильними здібностями. Багато з них мають потужні пасивними здібностями, які діють на персонажів тієї ж фракції.

  Кожен герой має низку первинних характеристик, які визначають його роль в бою:

  Рівень – визначає фізичний і магічний шкоди героя, запас ОЗ, клас броні, опір магії. На даний момент максимальним рівнем героя є 80. При цьому, рівень героя не може перевищувати рівень гравця.

  Сила – від неї залежить фізичний шкоди і здоров’я героя.

  Спритність – впливає на ухилення героя і ймовірність завдати критичний удар.

  Інтелект – впливає на магічний шкоди героя і шанс нанести критичний шкоди.

  Ініціатива – визначає черговість ходу героя. Чим вище показник ініціативи, тим раніше герой зуміє виконати дію в бою.

  Здоров’я – визначає кількість ОЗ. Якщо герой втратить всі очки здоров’я в бою, він загине.

  Звездность – показник рідкості героя. З підвищенням числа зірок герой отримує надбавку до всіх основних характеристиках. У більшості випадків сильно збільшується запас здоров’я героя. Всі зміни відобразяться на екрані.

  Залежно від ступеня прокачування героя, ростуть його вторинні характеристики.

  ОЗ (Окуляри Здоров’я) – запас здоров’я героя. Якщо герой втратить все ОЗ, він загине. У бою можна відновлювати ОЗ за допомогою особливих здібностей.

  Фізичний шкоди – шкоди, що завдається фізичними атаками. Знижується в залежності від захисту обладунку противника.

  Магічний шкоди – шкоди, що завдається магічними атаками. Мета може уникнути шкоди за рахунок своєї магічної стійкості.

  Захист обладунку – обсяг фізичної шкоди, який може блокувати герой.

  Опір магії – обсяг магічного шкоди, який може блокувати герой.

  Опір стихіям – знижує втрати від стихій в бою.

  Магічна стійкість – шанс уникнути магічного шкоди.

  Фізична стійкість – шанс уникнути фізичної шкоди.

  Імовірність критичного удару – шанс нанести критичний удар по ворогу.

  Критичний шкоди – показник, що визначає наскільки сильним буде удар, якщо він виявиться критичним.

  Ухилення – ймовірність уникнути атаки супротивника.

  Ініціатива – визначає черговість атак героїв. Чим вище показник ініціативи, тим раніше персонаж атакує.

  Кожен герой володіє щонайменше трьома здібностями, які можна використовувати в бою. Існує три види здібностей: базові, особливі і пасивні.

  Базові здатності . У кожного персонажа є базова здатність без часу відновлення, яку можна використовувати в будь-який момент, якщо тільки вона не була заблокована інший здатністю. Базові атаки змушують спрацювати мітку класу.

  Особливі здібності . Найважливіші здатності будь-якого героя, які визначають його клас. Після використання цих здібностей їм потрібен якийсь час на відновлення. Деякі здібності можна застосувати двічі за бій. Ось лише деякі види здібностей: лікування, провокація, фізичні та магічні атаки, накладення позитивних і негативних ефектів, підвищення або зниження ухилення. І це далеко не все.

  Пасивні здатності . Пасивні здібності не вимагають активації і діють постійно.

  Приклад: пасивна здатність Ворожки кобольдов “Страх кобольд” підвищує характеристики всіх її родичів в загоні на 15%.

  Age of Magic: мітки як ставити і активувати

  Мітки в руках талановитого гравця – грізна зброя, здатне дати серйозну перевагу або навіть переламати хід битви в останній момент!

  Мітки дозволяють отримувати додаткові ефекти в бою, комбінуючи атаки героїв під час боїв. Герої можуть накладати мітки на ворогів, активувати їх і знімати.

  Загальний принцип дії Меток складається з 2-х етапів:

 • Один герой з вашого загону ставить на противника / ів мітку за допомогою однієї з своїх здібностей.
 • Інший ваш герой атакує противника, зазначеного Міткою, тим самим змушуючи її спрацювати. Спрацювала Метка викликає потужний ефект: збільшення шкоди, пропуск ходу і т.д.
 • На ранніх рівнях здібностей до мітки може не бути доступу. У більшості випадків, Мітки стають доступні з 5-го рівня здатності.

  Класові і Фракційні Мітки – ці два типи Меток працюють по-різному. Активувати Класову мітку може тільки герой певного Класу, а активувати фракційного – герой певної Фракції.

  Класова Метка спрацьовує, коли атакуючий герой належить відповідному Класу. Наприклад, мітку Класу Цілитель можуть активувати тільки Цілителі. Ефект при спрацьовуванні Класовою Мітки залежить від героя, який її поставив.

  Приклад: Танеда поставив мітку Класу Цілитель за допомогою своєї здатності “Шлях Меча”. Тепер будь-який Цілитель, який атакує зазначеного противника, активує ефект від Класовою Мітки.

  Фракційна Метка спрацьовує, коли атакуючий герой належить до відповідної Фракції. Наприклад, Метка кобольд активується тільки якщо атакуючий герой належить до Фракції кобольд. Ефект при спрацьовуванні фракційної Мітки залежить від атакуючого героя.

  На відміну від класової міток, здібності не всіх героїв Фракції можуть активувати фракційного мітку. Наприклад, Кобольдун ставить мітку кобольд за допомогою своєї здатності “Випий Отрути!”. Кобольд Копейщики може активувати її за допомогою своєї здатності “Раптовий Удар”. При цьому, звичайна атака таку точно не активує.

  Приклади використання

  Здатність Кобольдуна “Випий Отрути!” 5-го рівня і вище ставить мітку кобольд при атаці.

  Це Фракційна Метка, а значить ефект при активації буде залежати від героя, її активує.

  Фракційна Метка

  Під час бою над іконкою здатності відображається значок Мітки, вказуючи, що при використанні саме цієї атаки, Метка буде поставлена ​​на противника:

  значок Мітки

  Кобольдун використовував третю здатність, мітка поставлена, над противником з’являється аналогічна іконка.

  використовував здатність

  Щоб мітка спрацювала, потрібно атакувати правильним героєм.

  Вивчаємо опису атак героїв. Кобольд Копейщики активує мітку атакою “Раптовий Удар”. Ефект – гарантований критичний шкоди противникам сналоженной Міткою кобольд:

  Вивчаємо опису атак героїв

  При наведенні на ціль, Мітки над здатністю героя і над противником підсвітяться червоним вогником .

  наведення на ціль

  Кобольд копейщики при атаці завдасть критичний шкоди.

  Деякі приклади застосування Меток:

  • Харані здатністю “Цілюще Світло” накладає мітку фракції драконячого Народу на всіх супротивників.
  • Рогар здатністю “Спопеляючий Світло” знижує ініціативу зазначених супротивників до мінімуму.
  • Танеда здатністю “Шлях Меча” накладає мітку класу Цілитель. Атакований будь-яким Цілителем, противник буде отруєний протягом 3х ходів і втрачати по 5% від свого максимального запасу здоров’я.
  • Кобольдун накладає мітку фракції кобольд здатністю “Випий Отрути!” на всіх супротивників.
  • Кобольд Копейщики здатністю “Раптовий Удар” завдає критичний удар по зазначеному противнику.
  • Кобольд пращників здатністю “Забійний Кидок” змушує зазначеного противника пропустити наступний хід.
  • Гончий Безодні здатністю “Вбивця Безодні” накладає мітку класу Стрілець.
  • Будь-Стрілець, наприклад Палій, при атаці гарантовано потрапить в ціль (без шансу ухилитися).
  • Ангра накладає мітку класу Бос на всіх супротивників при використанні здатності “Лють Берсерк”.
  • Будь-герой класу Бос, наприклад, Роланд, при атаці змусить мета пропустити наступний хід.
  • Стиратель накладає мітку класу Пройда при атаці здатністю «Темне Полум’я».
  • Після того, як противника з міткою атакує герой класу Пройда, противник буде атакований ще раз іншим шахрай, наприклад, Шаразаром або Болотній Вбивцею.
  • Жрець Хробака при атаці здатністю “Черв’як” накладає мітку класу маг. Удар будь-якого Мага, наприклад, Рока, завдасть критичний шкоди.

  Age of Magic як вводити коди (промокодом)

  На жаль, введення кодів в грі не передбачений! Але гру можна зламати. Подивившись відео Ви дізнаєтеся як це зробити, незважаючи на те що відео англійською мовою, там все зрозуміло. Але ми не радимо це робити, так як з цим постійно борються розробники за допомогою блокування аккаунтів, та й просто це вчинок гідний мудрих гиків.

  Турнір в Age of Magic: тактика і секрети

  Щоп’ятниці для всіх досягли 30 рівня гравців AoM на 24 години відкривається щотижневий турнір. В ході цієї події вам належить битися з іншими гравцями, проте бої дещо відрізняються від доступної щодня арени. У цьому керівництві ви знайдете відповіді на ваші запитання, а також поради, які допоможуть перемогти в турнірі!

  За кожну перемогу в режимі турніру гравці отримують кількість очок, рівне силі поваленого загону. За успішне відбиття нападу також нараховується невелика кількість очок. Гравці втрачають більше очок за поразку при атаці і менше очок за поразку при захисті.

  Як і в режимі арени, в битвах турніру бере участь тільки гравець атакуючої сторони. Атакований загін суперника знаходиться під управлінням ІІ. Загиблі в бою герої не воскрешаються між турнірними битвами.

  Турнір триває 24 години. Після закінчення часу результати всіх гравців фіксуються. Кожен з гравців отримує нагороду в залежності від того, яке місце він займе в турнірі.

  Нагорода. Беручи участь в турнірі, гравці можуть вигравати кристали сили і золото. Щоб отримати нагороду, необхідно на момент закінчення турніру залишатися в рейтингу 50 кращих гравців. Заслужена нагорода чекатиме переможців в поштовій скриньці.

  Інтерфейс турніру. Для участі в щотижневому турнірі потрібно знати про п’ять елементів інтерфейсу.

  Окуляри. Кількість набраних очок. Ви починаєте турнір з нулем очок. Очки нараховуються за кожну перемогу над іншим гравцем. Кількість одержуваних очок залежить від сили загону суперника. Наприклад, вступивши в бій і здобувши перемогу над загоном, сила якого становить 9600 одиниць, ви отримаєте 9600 очок.

  Сила загону. Показник, який визначає бойову ефективність загону, що складається з сили перебувають у ньому героїв. Крім того, від цього показника залежить кількість очок, яке отримає переможець загін гравець.

  Час турніру. Показує час до закінчення турніру. Як тільки таймер завершить відлік, ви отримаєте нагороду, розмір якої буде залежати від числа ваших перемог за останні 24 години. Призи отримують гравці, що зайняли перші 50 місць в своїй групі з 100 гравців.

  Інформація про противника. Тут вказана вся необхідна інформація про вашому суперника: ім’я, сила загону (кількість очок, які ви отримаєте за перемогу), що складаються в загоні героїв , набрані гравцем окуляри, а також відмітка про можливість або неможливість битися з цим гравцем. На цьому знімку видно, що ви можете вступити в бій з гравцем, натиснувши на кнопку Атака.

  Що означає зворотний відлік часу? Після завершення бою гравці деякий час не можуть вступати в нові битви. Завершивши бій з гравцем, ви не зможете атакувати його знову наступні 8 годин.

  Список учасників Турніру формується за добу до його початку. Якщо ви досягли 30 рівня гравця за 24 години до початку Турніру, то ви зможете взяти участь тільки в наступному Турнірі. Для участі в Турнірі необхідно виконання одного з двох умов:

 • Ви провели хоча б один бій на Арені після закінчення минулого Турніру і до моменту формування списку учасників.
 • Ви брали участь в попередньому турнірі.
 • Корисні поради та тактика

  Рівень здоров’я персонажів поза битви не поповнюється, отже, їх необхідно берегти за допомогою Цілителів. Навіть у найбільш прокачаний загону без Лекаря, через кілька битв закінчитися здоров’я. Це станеться навіть якщо боротися проти слабких ворогів.

  Померлі персонажі не доступні в подальших боях Турніру. Рекомендується здатися і зберегти своїх персонажів для подальших боїв – здорова думка, якщо помітно, що виграти противника не виходить. Маніпуляція проводиться таким шляхом: необхідно поставити на паузу або вийти (закрити) гру.

  Навички персонажів повністю відновлюються після битви (в цьому різниця зі здоров’ям). Рекомендується перед кінцем битви відновлювати шкалу здоров’я загону.

  Одного героя не можна атакувати більше трьох разів. Радиться в перших битвах Турніру нападати на слабких персонажів, щоб встигнути взяти верх над ними багато разів за час Турніру. Відмінна ідея – залишити пару слабких персонажів, для того щоб в битві з ними поповнити здоров’я своєї команди, якщо воно поменшало в ході інших боїв.

  Підходячи до закінчення Турніру, необхідно пам’ятати, що противники ставлять в бої слабкі команди, так як потужних персонажів давно втратили. Тут і стати в нагоді загін з Лікарем, тільки слід зібратися і правильно реагувати. Чим швидше наближається закінчення Турніру, тим більше ускладнюється ситуація: можна потрапити на зовсім слабкий загін чи, навпаки, втратити військо.

  Якщо трапилося так, що команда втратила сильних персонажів, і стала ласим шматочком для гравців, що залишилися: радиться наносити удари по ворогу найслабшим персонажем. Команда ворога буде атакувати цього персонажа, але бали не візьме.

  Age of Magic як почати заново гру

  У Age of Magic немає опції почати гру з самого початку. Розробники стверджують, що обнулення профілю викликає безліч технічних проблем. Повірте, весь досвід, який у вас вже є, дуже цінний. Ви можете перепроходіть місії використовуючи різні тактики, але все успіхи, яких ви вже досягли, а також напрацьований досвід, вже служать вам на благо.

  Однак якщо ви твердо вирішили почати грати заново, то є спосіб це зробити. Для цього необхідно здійснити кілька простих кроків:

 • Видаліть гру Age of Magic.
 • Заведіть новий акаунт Google Play і увійдіть в нього.
 • Знову встановіть гру Age of Magic.
 • Запустіть гру і прив’яжіть в ній новий акаунт.
 • Age of Magic: Підземелля жаху

  Великий льох жахів – режим гри, в якому гравці можуть отримати скрині з алмазами та інші нагороди. Це надзвичайно небезпечне місце. Стародавня магія цього легендарного підземелля не дозволяє героям воскресати і відновлювати здатності між битвами. Герої гравця можуть лише заповнювати здоров’я між битвами.

  Герої супротивників не заповнюють здоров’я і також не відновлюють здатності між битвами. Якщо герої гравця загинули в битві в Підземелля жахів, їх можна замінити на будь-яких інших доступних героїв. Підземелля жахів можна перезапускати кожні 24 години.

  Складність Підземелля жахів змінюється в залежності від сили загону. При першому проходженні Підземелля жахів три початкових місії мають фіксовану складність. Складність місій залежить від максимальної сили загону – тобто, сили п’яти найпотужніших героїв гравця. Як тільки перші три місії будуть завершені, складність таких місій Підземелля жахів буде залежати від поточної максимальної сили загону гравця.

  Нагороди та скрині в Підземелля жахів також залежать від сили загону гравця.

  Чим сильніше загін, тим більше алмазів та інших нагород можна отримати за проходження.

  Алмази можна витратити в магазині Підземелля жахів.

  Повна база знань Age of Magic по компаніям

  Режим Світлої кампанії складається з актів і глав, в яких розкривається сюжет гри.

  Нормальний і героїчний режими. Кампанії можна проходити в нормальному чи героїчний режимі. Як тільки ви завершите всі глави в звичайному режимі, зможете перейти до героїчного. Кожну главу в героїчному режимі можна проходити не більше 5 раз на добу. При грі в нормальному режимі осколки даються в нагороду тільки за перше проходження глави. У героїчному режимі для отримання осколків главу можна проходити багато разів.

  Енергія потрібно для проходження глав в режимі кампанії. Вона поступово заповнюється сама по собі.

  Зірки . За проходження кожного розділу ви отримаєте одну, дві або три зірки. Кількість зірок залежить від числа тих, що вижили в битві героїв.

  За допомогою сфер пам’яті можна швидко пройти тільки ті розділи, в яких ви раніше заслужили 3 зірки.

  Нагороди за перемоги в розділах режиму кампанії ви отримуєте наступні:

 • досвід гравця;
 • срібло;
 • сфери пам’яті;
 • куби здібностей;
 • зілля досвіду;
 • предмети;
 • осколки.
 • Акт I. осколки Минулого

  На загубленому уламку зруйнованого світу, починається історія Роланда – Істинного Мага, чиє призначення веде його крізь морок і вогонь до Темної Вежі. У першому акті Світлої Кампанії 15 глав. Проходячи глави кампанії в звичайному режимі можна отримати досвід, предмети екіпіровки, зілля досвіду, срібло і Куби здібностей. Проходячи глави кампанії в героїчному режимі можна отримати не просто більш щедрі нагороди, але також і осколки героїв. Нижче наведено список осколків героїв, які можна отримати проходячи глави виконання першої дії кампанії в героїчному режимі:

 • осколки Джагга,
 • осколки Торак,
 • осколки Рогара,
 • осколки Шнига,
 • осколки Грок,
 • осколки Танеди,
 • осколки Ворожки Зутіми,
 • осколки Беллар,
 • осколки Шнига,
 • осколки Джагга,
 • без осколків,
 • без осколків,
 • осколки Шнига,
 • осколки Грок,
 • осколки Ворожки Зутіми.
 • Акт II. Тіні Смерті

  Роланд вирушає в болота проклятого Арехона на пошуки палиці Ради – могутнього артефакту стародавності, здатного визволити силу Істинного Мага. У другому акті Світлої Кампанії 15 глав. Проходячи глави кампанії в звичайному режимі можна отримати досвід, предмети екіпіровки, зілля досвіду, срібло і Куби здібностей. Проходячи глави кампанії в героїчному режимі можна отримати не просто більш щедрі нагороди, але також і осколки героїв. Нижче наведено список осколків героїв, які можна отримати проходячи глави другого Акта кампанії в героїчному режимі:

 • без осколків,
 • без осколків,
 • без осколків,
 • осколки гончих Безодні,
 • осколки Арехонского копейщики,
 • без осколків,
 • осколки Арехонского Метальника Топоров,
 • осколки Стиратель,
 • без осколків,
 • осколки Воротаря,
 • осколки гончих Безодні,
 • без осколків,
 • осколки Арехонского Метальника Топоров,
 • без осколків ,
 • осколки Арехонского копейщики.
 • Акт III. Королівські Піски

  Пошуки викраденого у Імператора Арехона палиці Ради призводять Роланда в саме серце пустелі, де колись розташовувалася золота столиця царства гномів. У третьому акті Світлої Кампанії 15 глав. Проходячи глави кампанії в звичайному режимі можна отримати досвід, предмети екіпіровки, зілля досвіду, срібло і Куби здібностей. Проходячи глави кампанії в героїчному режимі можна отримати не просто більш щедрі нагороди, але також і осколки героїв. Нижче наведено список осколків героїв, які можна отримати проходячи глави третього Акту кампанії в героїчному режимі:

 • без осколків,
 • осколки Шнига,
 • осколки Арехонского Копейщики,
 • без осколків,
 • без осколків,
 • осколки Харгріма,
 • без осколків,
 • осколки Троддара,
 • без осколків,
 • без осколків,
 • осколки Воротаря,
 • без осколків,
 • осколки Стиратель,
 • без осколків,
 • осколки Амброра.
 • Акт IV. Вулик Ра`Архні

  У кожному тунелі чекає небезпека, за кожним поворотом – смертельна загроза! Але як би складний не був шлях, Роланд сповнений рішучості спуститися в темряву володінь Ра’Архні і знайти Посох Ради. У четвертому акті Світлої Кампанії 15 глав. Проходячи глави кампанії в звичайному режимі можна отримати досвід, предмети екіпіровки, зілля досвіду, срібло і Куби здібностей. Проходячи глави кампанії в героїчному режимі можна отримати не просто більш щедрі нагороди, але також і осколки героїв. Нижче наведено список осколків героїв, які можна отримати проходячи глави четвертого Акта кампанії в героїчному режимі:

 • без осколків,
 • без осколків,
 • без осколків,
 • осколки Акрашта,
 • осколки Ворожки Зутіми,
 • без осколків,
 • осколки Хшаата,
 • без осколків,
 • осколки гончих Безодні ,
 • без осколків,
 • осколки Хшаата,
 • без осколків,
 • осколки Акрашта,
 • без осколків,
 • осколки Рааспіта.
 • Режим Темної кампанії складається з актів і глав, в яких розкривається сюжет гри. Події відбуватимуться в тих же місцях, де ви побували під час Світлої кампанії. Пригоди відбуваються вночі, незабаром після подорожі Роланда і його супутників. Найманий вбивця на ім’я Шаразар вистежує Роланда і його супутників. Вбивця полює за головою Роланда в надії повернути свою дочку.

  Кампанії можна проходити в нормальному чи героїчний режимі. Як тільки ви завершите всі глави в звичайному режимі, зможете перейти до героїчного. Кожну главу в героїчному режимі можна проходити не більше 5 раз на добу. При грі в нормальному режимі осколки даються в нагороду тільки за перше проходження глави. У героїчному режимі для отримання осколків главу можна проходити багато разів.

  Енергія потрібно для проходження глав в режимі кампанії. Вона поступово заповнюється сама по собі.

  Зірки . За проходження кожного розділу ви отримаєте одну, дві або три зірки. Кількість зірок залежить від числа тих, що вижили в битві героїв.

  За допомогою сфер пам’яті можна швидко пройти тільки ті розділи, в яких ви раніше заслужили 3 зірки.

  Нагороди за перемоги в розділах режиму кампанії ви отримуєте наступні:

 • досвід гравця;
 • срібло;
 • сфери пам’яті;
 • куби здібностей;
 • зілля досвіду;
 • предмети;
 • осколки.
 • Клани в Age of Magic, кланові завдання

  Клани доступні з 28 рівня. Найголовніша цінність клану – це можливість отримати жетони клану, які можна витрачати на ринку для покупки осколків найсильніших героїв і різних речей.

  Будинки кланів змінюються щодня, щоб їх побачити потрібно зайти у відповідний розділ. Всі члени гільдії виконують кланове завдання. Чим краще Ваші товариші виконують завдання, тим більше розмір нагороди, який отримає кожен член клану. Але не варто халявити, сподіваючись, що інші гравці зроблять все за Вас. При розподілі нагород діє рейтинг, чим більше Ваш внесок в загальний успіх, тим вище Ваше місце в рейтингу, і тим краще нагорода. Всі завдання і стратегія їх виконання представлена ​​в таблиці нижче.

  день 1 і 2

  день 3 і 4

  день 5 і 6

  день 7

  Важливо бути топовим клані з максимально можливим числом активних гравців. Тому систематично Можна скористатися функцією пошуку клану і не кривлячи душею переходите в сильніший клан. Деякі слабкі клани що б утримати сильних гравців дають їм звання – не ведіться на цей прийом. Членство в сильному клан дасть Вам набагато більше!

  Як в Age of Magic правильно фармить?

  Золото – найцінніший метал в Age of Magic. Саме за золото можна купити найкращі речі. У магазині за золото можна купити скрині, сфери пам’яті, енергію, оскільки, срібло, а також різні предмети. Золото можна отримати за битви на арені, участь в турнірі, або в якості щоденної нагороди. Його також можна придбати в магазині.

  Срібло використовується як для створення і підвищення рівня спорядження, так і для підвищення рівня і зірковості героїв. Срібло в грі можна отримати практично повсюдно: в режимі кампанії, в Підземелля жахів, за щоденні випробування і завдання. Крім того, його можна придбати в магазині.

  Кристали сили – особлива валюта, за яку на ринку арени можна купити оскільки героя і інші предмети. Кристали сили видаються за перемоги в боях на арені і щотижневому турнірі.

  Алмази – особлива валюта, за яку в магазині Підземелля жахів можна купити оскільки героя і інші предмети. Алмази можна отримати за виконання місій Підземелля жахів.

  Енергія кампаній – цей вид енергії є основним ресурсом режиму кампаній. Енергія необхідна для виконання місій в режимі кампаній і їх моментального проходження за допомогою сфер пам’яті. Енергія поступово відновлюється сама по собі. Максимальна кількість енергії зростає з підвищенням рівня. На початку гри максимальний обсяг енергії становить 30 одиниць. При досягненні рівнів з 5 по 65 він буде збільшуватися на 1, а з 66 по 80 – на 2 одиниці, аж до 120 одиниць енергії на 80 рівні.

  Енергія Долини Скарбів необхідна для виконання місій в режимі Долини Скарбів і їх моментального проходження за допомогою сфер пам’яті. Енергія поступово відновлюється сама по собі. Відновлення енергії Долини Скарбів відбувається в два рази повільніше. ніж енергії кампаній. Максимальна кількість енергії зростає з підвищенням рівня. На початку гри максимальний обсяг енергії становить 30 одиниць. При досягненні рівнів з 5 по 65 він буде збільшуватися на 1, а з 66 по 80 – на 2 одиниці, аж до 120 одиниць енергії на 80 рівні.

  Сфери пам’яті дозволяють моментально пройти рівень в режимі кампанії або щоденному випробуванні за умови, що ви вже пройшли це випробування або рівень з трьома зірками. При моментальному проходженні витрачається одна сфера пам’яті і ту ж кількість енергії, що і при звичайному проходженні. Після використання сфери пам’яті ви отримаєте всі предмети, які отримали б при звичайному проходженні рівня. Сфери пам’яті можна купити в магазині або отримати за виконання всіх щоденних випробувань, а також в якості нагороди за успішний бій.

  Досвід гравця – це особливі окуляри, необхідні для підвищення рівня. Рівень гравця є показником його успіхів в грі. Щоб підвищувати рівень героїв, вам потрібно збільшувати досвід гравця, набираючи очки досвіду.

  Зілля досвіду підвищують рівень героя. Максимальний рівень – 80. Для підвищення рівня героя може знадобитися більше одного зілля досвіду. Гравці можуть вибрати кількість застосовуваних зілля досвіду в профілі героя. Зілля досвіду можна отримати в нагороду за виконання місій кампанії і щоденних випробувань. Крім того, їх можна купити в магазині.

  Куби здібностей використовуються для підвищення рівня здібностей героїв. З кожним отриманим рівнем ефективність здатності зростає. При досягненні певного рівня відкриється можливість накладати і активувати мітки. Чим вище рівень здатності, тим вище повинна бути зірковість кубів здібностей, і тим більше їх буде потрібно. Куби можна добути в режимі кампанії і щоденних випробуваннях.

  Осколки героїв використовуються для розблокування нових героїв і збільшення їх зірковості. Щоб отримати доступ до нових героїв, потрібно зібрати певну кількість осколків. Більшість героїв можна розблокувати за десять осколків, але іноді їх може знадобитися куди більше. Якщо для розблокування героя потрібно багато осколків, то це означає, що він буде мати підвищену зірковість. Осколки можна отримати в нагороду за виконання деяких місій в режимі кампанії. Також їх можна купити в магазині. Щоб дізнатися, за яку місію можна отримати осколки в нагороду, скористайтеся пошуком.

  Предмети можна отримати в нагороду за виконання місій в режимі кампанії. Крім того, їх можна купити в магазині. Щоб дізнатися, за яку місію можна отримати в нагороду предмети, скористайтеся пошуком. Предмети можуть підвищувати наступні характеристики:

  • швидкість;
  • силу;
  • спритність;
  • інтелект;
  • фізичний і магічний шкоди;
  • пробивання обладунку;
  • здоров’я;
  • захист обладунку і опір магії;
  • фізичну і магічну стійкість;
  • критичний шкоди (окремо для фізичних і магічних атак);
  • ймовірність критичного шкоди (окремо для фізичних і магічних атак);
  • ухилення.

  Гайд по Арені

  На арені гравці можуть випробувати свої сили борючись один з одним. В кінці дня ви отримаєте в нагороду золото і кристали сили. Розмір нагороди залежить від місця, яке вам вдалося зайняти.

  Скільки атак можна зробити за день? Гравці можуть атакувати один одного 5 раз в день. Перемігши супротивника, ви обміняєтеся місцями в рейтингу. Зазнавши поразки, ви збережете колишню позицію. Витративши золото, ви можете заповнити доступне число нападів.

  Ліміт часу . При вступі в битву у вас буде п’ять хвилин для її завершення. Якщо час закінчиться, битва буде програна, і ви залишитеся на колишньому місці.

  Як і в режимі турніру, в битвах на арені бере участь тільки гравець атакуючої сторони. Загін, на який ви нападаєте, знаходиться під управлінням ІІ.

  Нагорода . Щодня підводяться підсумки за результатами битв на арені. Потрапили в рейтинг арени гравці отримують в нагороду кристали сили і золото. Ці кристали можна обміняти на осколки героя або спорядження.

  Age of Magic – проходження Королеви Ра’Архні

  Королева Ра’Архні – це бос, який доступний для бою тільки в режимі компанії. Вона складається з 4 подбоссов: ліва клешня, права клешня, голова і черева. Королева має низку потужних здібностей:

 • Ліва клешня – сильні пошкодження, зниження точності на 50%.
 • Права клешня – слабке пошкодження, зниження точності, заборона на використання здібностей.
 • Королівський токсин – укус королеви, заподіює величезної шкоди і отруйний героя на 2 ходи.
 • Воля королеви – воскресіння відсічених кінцівок і лікування на 40%.
 • Оптимальний загін:

 • Рекомендується в бій взяти наступних героїв: Денайя, Лаккі, Срібна Місяць, Харгров, Рок, Велундар (героя одного).
 • Оптимальний рівень героїв – вище 55 лвл.
 • Оптимальна зірковість героїв – 5 * і краще.
 • Тактика бою:

 • Перших ворогів ми повинні Геко вбити не витрачаючи на них свій творчий хист.
 • Фізичний шкоди від лівиці клешні – Хангрі, Денайя, Срібна Місяць, Лаккі .
 • Магічний шкоди від правиці клешні – Рок, Велундар.
 • Голову і черево можна бити будь-якими персонажами.
 • У бою проти голови краще накопичити свої особливі удари, полікуватися і використовувати бафи для підготовки до битви з черевом.
 • У битві з черевом потрібно використовувати найпотужніші удари.
 • Якщо черево відростити кінцівки – це не критично, просто почніть з п. 2 і 3
 • Якщо Вам все одно не вдається перемогти Королеву – просто підкачайте Ваших персонажів і удача обов’язково Вам посміхнеться.

  Проходження подій, випробувань і долини скарбів Age of Magic

  Кожні кілька тижнів всі гравці певного рівня можуть брати участь в одній з міні-кампаній, які називаються подіями. Гравець може брати участь в декількох подіях одночасно. Події доступні лише протягом короткого часу, однак проходження гравця зберігається, тому немає потреби турбуватися, якщо не вдалося закінчити подія відразу. Кожна подія складається з кількох місій.

  Перша місія доступна завжди, але для отримання доступу до наступних гравець повинен мати певну кількість героїв певного рівня і рідкості. Всю інформацію про події можна знайти в спеціальному приміщенні на головному екрані. В якості нагороди ви можете отримати осколки рідкісних і сильних героїв.

  • Щоб розблокувати Рока, завершите подія “Кобольдскіе справи”.
  • Щоб розблокувати Суккуб, завершите подія “Болотні вогні”.
  • Щоб розблокувати Зігфріда, завершите подія “Злам Зими”.
  • Щоб розблокувати Каге, завершите подія “Шлях Ніндзя”.
  • Щоб розблокувати Цуни, завершите подія “Полювання на лисиць” .

  Випробування . Режим випробування складається з ряду місій, які можна виконати тільки за допомогою певних загонів. У кожній місії передбачені особливі вимоги до складу загону. Випробування починаються в певний день тижня.

 • Випробування для Шахраїв – понеділок, четвер, неділя.
 • Випробування для Бойцов ближнього бою – понеділок, четвер, неділя.
 • Випробування для Цілителів – вівторок, п’ятниця, неділя.
 • Випробування для Магов- вівторок, п’ятниця, неділя.
 • Випробування для Стрільців – середа, субота, неділя.
 • Випробування для Захисників – середовище , субота, неділя.
 • Долина скарбів – додатковий режим гри, де можна отримати куби здібностей і осколки. Долина скарбів складається з актів і глав, в яких розкривається пов’язана з нею сюжетна лінія. Для завершення глав в режимі Долини скарбів потрібно особлива енергія. Ця енергія поступово відновлюється сама по собі.

  За проходження кожного розділу ви отримаєте одну, дві або три зірки. Кількість зірок залежить від числа тих, що вижили в битві героїв.

  За допомогою сфер пам’яті можна швидко пройти тільки ті розділи, в яких ви раніше заслужили 3 зірки. За проходження глав Долини скарбів можна отримати наступні нагороди: срібло, куби здібностей, зілля досвіду, оскільки і рунние монети.

  Запитання і відповіді

  Я втратив свій прогрес в грі. Що робити?

  Додаток Game Center (за замовчуванням встановлений на ваш пристрій під управлінням iOS) автоматично зберігає ваші ігрові дані і дозволяє грати на інших пристроях, не втрачаючи ігровий прогрес. Game Center підтримує прив’язку тільки одного ігрового профілю до облікового запису. Зміна налаштувань Game Center призведе до втрати ігрового прогресу.

  Причини втрати прогресу:

 • Ви грали з непідключеним Game Center, а потім включили його в налаштуваннях. Ігровий прогрес почався заново.
 • Ви грали з підключеним Game Center, але потім його відключили.
 • Ви використовуєте різні пристрої і не увійшли в Game Center, до якого прив’язаний ваш ігровий профіль.
 • Якщо ваш прогрес обнулився і ви почали гру з нового профілю, зв’яжіться з командою підтримки через кнопку “Допомога” в налаштуваннях гри і повідомте два своїх ника: в новому профілі і профілі, який ви хочете відновити.
 • який максимальний рівень в Age of Magic?

  в даний час максимальний рівень гравця 80. Ваш рівень відображається в лівому верхньому кутку екрану. Рівень героїв прив’язаний до рівня гравця, отже, максимальний рівень героїв також 80.

  Як відкривати нових героїв?

  Щоб відкрити нового героя, необхідно зібрати певну кількість осколків. Відкрийте профіль потрібного вам героя. Кількість наявних у вас осколків цього героя відображається у верхньому лівому куті екрану. Щоб дізнатися, як і де ви можете отримати бракуючі осколки, натисніть кнопку “Знайти”. Осколки деяких героїв доступні тільки з певного рівня гравця.

  Як грати на кількох пристроях під управлінням iOS?

  Додаток Game Center (за замовчуванням встановлений на ваш пристрій під управлінням iOS) автоматично зберігає ваші ігрові дані і дозволяє грати на різних пристроях, не втрачаючи ігровий прогрес. Якщо ви хочете грати на різних пристроях під управлінням iOS з одного профілю:

 • Переконайтеся, що ваш ігровий профіль прив’язаний до облікового запису Game Center. Важливо: якщо на цьому етапі ви виявили, що ваш ігровий профіль не прив’язаний до Game Center, будь ласка, зв’яжіться з командою підтримки через кнопку “Допомога” в налаштуваннях гри.
 • Відкрийте Game Center на новому пристрої. Увійдіть в ту ж обліковий запис Game Center, до якої прив’язаний ваш ігровий профіль. Ваш прогрес синхронізується автоматично. Важливо: одночасно ви можете грати тільки на одному пристрої. При зміні пристрою, відкриваючи гру, натисніть кнопку “Оновити сесію”, щоб синхронізувати ігровий прогрес.
 • Як вибрати героя, якого мої друзі зможуть додати в свій загін?

  Ваші друзі можуть використовувати в битвах тільки вашого найсильнішого героя. Коли ви додаєте іншого гравця в друзі, ви також можете використовувати в битвах його кращого героя. Якщо найсильніший герой в списку всіх доступних вам героїв змінився, то друзям в битвах автоматично стане доступний інший герой. Ви не можете використовувати в битві двох однакових героїв одночасно. Коли ви берете героя одного в битву, свій аналогічний герой автоматично стає вам недоступний.

  Є інше питання?!

  З технічних питань ви можете звернутися в службу підтримки. Будь ласка, повідомляйте нам все важливі деталі, щоб наша допомога була оперативною.

  Питання по ігровому процесу Ви можете задати в офіційному співтоваристві гри https://vk.com/ageofmagicgame Тут публікуються новини гри і опису оновлень.

  Автор статті: Ярослов