Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Техаський покер з призами: Поради, WIKI, Огляди

ТЕХАСЬКИЙ ПОКЕР з призами (TEXAS POKER FOR PRIZES) – гра на андроїд від компанії Gameloft. Жанр гри: Карткові. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Що таке віртуальні фішки? Віртуальні фішки – внутрішньоігрова валюта, якою можна робити ставки, її можна також використовувати для придбання віртуальних предметів.

Чи буде гра на справжні гроші? Немає. Всі фішки в грі віртуальні, і гра не вимагає обов’язкового вкладення реальних грошей.

Що можна виграти в щоденну лотерею? Призи щоденної лотереї вибираються випадковим чином від 100 фішок! У вас є шанс виграти цілий 1 000 000 фішок!

Які предмети можна купити в ігровому магазині? Є чотири категорії предметів, які використовуються для персоналізації і прикраси ігрового простору: сувеніри, коктейлі, прапори і скарби.

Як купити коктейль? Там написано “Тільки в грі”. Ви не можете купити коктейль з Магазину в Головному Меню. Ці предмети можна купити тільки під час гри за столом. Крім того, це предмети одноразового використання. Для покупки коктейлю натисніть на значок Магазин на панелі Freemium під час гри. Ви також можете натиснути на свій аватар, відкрити ігровий профіль і натиснути на значок Напої, щоб відкрити меню коктейлів.

Як взяти ігровий предмет на столі? Натисніть на аватар, щоб відкрити ігровий профіль. Натисніть на значок Напої, щоб відкрити Магазин. Знайдіть предмет, який ви хочете взяти або використовувати, натисніть на нього один раз, щоб вибрати, а навіщо ще раз, щоб взяти його. Ви також можете зайти в магазин через панель Freemium.

Який максимальний рівень в грі? Сотий.

Як отримувати досвід для розвитку персонажа? Основний спосіб отримання досвіду – участь в матчах. Ви отримуєте 30 очок досвіду за кожну виграну руку і 10 очок за кожну програну. Також досвід присуджується за участь в турнірах в кар’єрі, турнірі на вибування і Сіт енд Гоу.

На чому заснована моя позиція в списку лідерів? Ваша позиція розраховується з вашого заробітку у всіх багатокористувацьких онлайн-іграх. Це чистий підсумок всіх ваших перемог і поразок, тому значення може бути негативним, якщо ви програли більше фішок, ніж виграли.

Скільки досягнень у грі? Де можна подивитися список? У грі 77 досягнень. Виберіть значок Шестерінка в Головному Меню на панелі Freemium, потім натисніть на значок Досягнення, щоб подивитися список досягнень.

Чи передбачена яка-небудь допомога для початківців гравців? Розроблено систему навчання. Зайдіть в Практику в меню одного користувача гри, щоб ознайомитись з правилами гри. Також доступний розділ Допомога, де новачки можуть ознайомитися з правилами гри і подивитися різні комбінації карт.

Які функції доступні для досвідчених гравців? Досвідчені гравці можуть поборотися за місця в рейтингах, пограти на декількох столах (до чотирьох одночасно) і навіть спробувати унікальний режим ТВ-гра.

Як відкрити Лас Вегас в режимі кар’єри? Для того, щоб отримати доступ в казино Лас Вегаса, потрібно досягти 20 рівня.

Чим відрізняються гра на гроші і Сіт енд Гоу? Основна відмінність між грою на гроші і Сіт енд Гоу в тому, що в грі на гроші ви можете покинути стіл в будь-який момент і забрати фішки з собою. В Сіт енд Гоу і в турнірах ви повинні грати до перемоги або до поразки. В іграх на гроші немає збільшуються ставок.

Як перемогти в турнірі? Щоб перемогти в турнірі, необхідно грати до тих пір, поки ви не виб’єте з-за столу всіх гравців. У турнірі кар’єри ви повинні завершити кілька столів, щоб завершити турнір.

Що таке Турнір на Вибуття? У цьому режимі турнір триває до тих пір, поки за столом не залишиться тільки один гравець, і тільки цей гравець зможе перейти на наступний етап. Гра триває три раунди, тому, щоб заробити 1 місце, потрібно залишитися єдиним гравцем протягом всіх 3 раундів. Кожен раунд грається окремо, але якщо ви вибули на будь-якому з цих раундів, вам доведеться почати спочатку з Раунду 1.

Якщо я виграю в першому раунді, чи потрібно мені відразу ж грати в другому раунді? Ні, якщо ви виграли в першому раунді, ви можете брати участь у другому раунді тоді, коли захочете. Навіть після того, як ви вийдете з гри, ви зможете продовжити гру з другого раунду. Якщо ви програєте в другому або третьому раунді, вам знову доведеться почати гру з першого раунду.

Якщо спосіб пропустити гри і відразу перейти до останнього раунду в турнірі на вибування? Так, ви можете перейти до останніх раундів за фішки. Пропуск до другого раунду варто 20 000 фішок, а пропуск до 3 раунду варто 100 000 фішок.

Що станеться, якщо я покину стіл в середині розіграшу? У грі на гроші ви втратите всі фішки, поставлені під час цього розіграшу, але збережіть стопку і зароблені фішки. У всіх інших іграх, якщо ви покинете стіл до закінчення матчу, ви позбудетеся бай-іна і потенційного виграшу, якщо тільки ви не поставили так багато, щоб боротися за приз.

Що трапиться, якщо я встану під час матчу? Якщо ви встанете під час матчу, ви візьмете перерву і зможете спостерігати за грою. Ви позбудетеся фішок, які на даний момент знаходяться в грі, але за вами залишиться стопка фішок і місце за столом, щоб змогли повернутися в гру на наступному розіграші.

Як переглянути профіль і статистику? Для перегляду профілю натисніть на ту частину панелі Freemium, де знаходиться аватар та ім’я профілю. Ви потрапите в меню профілю, де зможете переглянути інформацію про вашому профілі, включаючи статистику. Для отримання докладної статистики, натисніть на значок Статистика та перегляньте відповідні вкладки.

Як отримати доступ до Рейтингам? Натисніть на область профілю на панелі Freemium, щоб відкрити меню профілю. Натисніть на значок Рейтинги, щоб переглянути глобальні рейтинги. Ви можете впорядкувати інформацію за часом і місцем розташування., Переглянути власну позицію і багато іншого.

Чому відображаються значки дій, якщо зараз не мій хід? Це називає Черга Дій, вона дозволяє вам попередньо встановити дію перед наступним ходом.

Як додати гравця в друзі під час гри з ним? Якщо ви хочете додати гравця, натисніть на його аватар, щоб відкрити ігровий профіль. Натисніть на значок Додати друга (самий лівий значок з +), щоб додати гравця в друзі.

Що вдає із себе гра на декількох столах? У цьому режимі ви можете одночасно грати на 4 столах. Управлінням цим режимом знаходиться в Настройках. Ця функція недоступна для iPod touch 3, iPhone 3GS, або iPad 1.

Як перемикатися між столами? Якщо включений даний режим, ви можете перемикатися між столами, натискаючи на відповідну область значка Мультістол в нижньому лівому кутку. Ви також можете щипком змінювати кут огляду столів.

Як мені визначити, за яким столом моя присутність необхідно на даний момент? Коли настає ваша черга за одним зі столів, кольоровий куточок стає зеленим. Колір символу на куточку вказує як терміново вам потрібно відвідати стіл. Білий – не терміново; жовтий – час закінчується; червоний миготливий – час практично вийшло.

Що таке ТБ-гра? ТВ-гра дозволяє вам грати в покер на великому екрані телевізора, але в той же час ви будете тримати карти на своєму пристрої. Для цього потрібно Airplay або HDMI-кабель. Звук і зображення передаються на телевізор, таким чином гравці бачать процес гри на екрані телевізора. У той же час кожен з гравців дивиться свої карти тільки на своєму пристрої.

Що таке Airplay? Як його включити? Airplay забезпечує доставку звукових та відео з пристрою на Apple TV. Для цього потрібно прошивка 5.0 і вище. Щоб активувати Airplay, виведіть область багатозадачності, зробіть рух зліва направо і виберіть значок Airplay. Виберіть Apple TV зі списку, переконайтеся, що включено отзеркаливание.

Чи потрібно використовувати спеціальні настройки для ТВ-гри через кабель HDMI? Ні, якщо ви з’єднані через кабель, вам більше нічого не потрібно. Ви автоматично станете сервером і на екрані телевізора ви повинні побачити зображення. Ніяких додаткових операцій не потрібно.

Чому один з гравцем повинен стати сервером для ТВ-гри? Один з гравців повинен стати сервером, щоб передавати аудіо і відео на ТВ. Без сервера, передає інформацію, можна виводити на екран зображення на екрані.

Чому коли я вибираю “Приєднатися до гри по ТВ”, я не бачу зображення на екрані телевізора? Якщо ви не бачите зображення на екрані телевізора, найімовірніше сервер не створено чи не передали сигнал на ТБ. Перевірте з’єднання Airplay або HDMI і спробуйте ще раз. Якщо ви використовуєте Airplay, упевніться, що версія прошивки пристрою 5.0 або вище і на ньому встановлено дзеркальне відображення.

Як вийти з ТВ-режиму? Якщо вас запросили зіграти в мережеву гру по ТБ, ви автоматично залишите ТВ-режим. Якщо ви приєдналися до гри незалежно або хочете повернутися до нормального перегляду, ви вийдете з ТВ-гри, натиснувши на значок Пауза, щоб перейти в меню. Натисніть на значок “Вийти з ТВ” (який, як ви помітили, з’явився замість значка “Гра на ТБ”), щоб вийти з ТВ-режиму і перейти до нормального.

Як запросити інших гравців приєднатися до гри на ТБ? Щоб запросити інших гравців приєднатися до гри на ТБ, ви повинні створити гру. Коли перейдете до гри на ТБ, виберіть значок Суперники (поруч із позначкою Пауза) на пристрої. Ви перейдете до вікна, в якому можна запросити друзів в гру, а також переглянути всіх гравців, присутніх за столом. Щоб запросити гравця до столу, натисніть на аватар гравця, якого хочете запросити. Ви перейдете до профілю гравця. Тут ви побачите значок “Запросити на ТБ”. Натисніть на нього, щоб надіслати запрошення, і, як тільки ваш друг прийме його, він зможе взяти участь в грі на ТБ зі свого пристрою.

Що таке “Реальні призи”, які пропонує лотерея? У перший комплект призів лотереї входять: поїздка на двох в Лас-Вегас або телевізор Panasonic з діагоналлю 42 дюйма. Всі інші призи – 100 000 віртуальних ігрових фішок.

Як часто відбувається розіграш призів? Розіграш призів в лотереї відбувається раз в тиждень?

Як підписатися на участь в лотереї? Щоб взяти участь в лотереї, спочатку потрібно зареєструватися, вказавши при цьому своє ім’я та адресу електронної пошти, і погодитися з офіційними положеннями. Щоб зареєструватися, натисніть на значок “Я хочу брати участь” на екрані вітання або в розділі Призи. Крім того, щоб взяти участь в лотереї, ви можете відправити лист в Gameloft.

Я можу взяти участь в лотереї, граючи в гостьовому профілі? Ні, лотерея недоступна для гостьових профілів. Щоб взяти участь в лотереї, вам потрібно буде замінити свій профіль на обліковий запис в Gameloft LIVE! Або Facebook.

Як отримати жетони для участі в лотереї? Щоб заробити жетон для участі в лотереї вам потрібно зіграти в будь-яку онлайн-гру. За умови, що ви зіграєте в онлайн-гру до того, як прийде час участі в лотереї, ви отримаєте жетон.

Скільки жетонів можна отримати за один раз? За кожну лотерею ви отримаєте максимум один жетон. У грі немає інших способів заробити додаткові жетони.

Як я дізнаюся про отримання жетона? Перевірити, чи є у вас зараз жетони, неможливо. Єдиний спосіб упевнитися в тому, що ви берете участь в лотереї, грати як мінімум в одну онлайн-гру щотижня.

Як я дізнаюся про виграний приз? Під час гри ви отримаєте спливаюче повідомлення. Крім того, Gameloft зв’яжеться з вами по електронній пошті або за вказаною вами поштову адресу. Імена переможців також будуть опубліковані в новинній стрічці в розділі Призи.

Де можна знайти поштову адресу і прочитати Відмова від відповідальності? У головному меню натисніть на значок Призи та перейдіть до відповідного розділу. Праворуч від великого зеленого значка ви побачите маленький значок з літерою “i”. Натисніть на цей значок, щоб прочитати відмову від відповідальності, в якому також міститься поштову адресу. (Передбачається, що ви вже зареєстровані для участі в лотереї. Якщо ні, ви отримаєте цю інформацію при реєстрації.)

Як змінювати профілі? У Головному Меню виберіть значок Шестерінка на панелі Freemium. Виберіть значок Налаштування, потім натисніть на значок Змінити Профіль. Виберіть обліковий запис соціальної мережі (або гостьову) в яку ви хочете зайти, введіть або підтвердіть інформацію про обліковий запис. Якщо ви хочете використовувати інший обліковий запис Facebook, ви повинні спочатку вийти з програми Facebook (або вийти з Facebook в браузері), інакше гра буде заходити під попередньої обліковим записом.

Про які діях можна повідомити через соціальні мережі? Через соціальні мережі можна повідомити про наступні дії: відкритих досягнення, подарунки, перемоги в щоденній лотереї. Ці повідомлення не обов’язкові і будуть розміщені в мережі тільки якщо гравець натисне на значок Share в грі. Також, коли гравець пропонує одному отримати гру, на стіні одного з’явиться відповідне повідомлення.

Як змінити ім’я профілю? Для перегляду профілю натисніть на ту частину панелі Freemium, де знаходиться аватар та ім’я профілю. У меню натисніть на олівець під ім’ям профілю, щоб відкрити клавіатуру і ввести ім’я профілю.

Чи можу я увійти в обліковий запис за допомогою іншого пристрою? Так як ви використовуєте обліковий запис, пов’язану із соціальною мережею (Facebook або Gameloft LIVE!), Ви зможете грати в цю гру на будь-якому пристрої, де дана гра встановлена. Втім, гостьові облікові записи зберігаються локально на пристрої, тому у вас не буде доступу до вашого гостьового профілем з іншого пристрою.

Які функції недоступні з гостьового профілю? Гостьовий профіль надає повний доступ до гри, крім: турніру на вибування, друзів, подарунків та лотереї.

Як можна змінити адресу електронної пошти, вказану при реєстрації? Якщо ви зареєструвалися для участі в лотереї, але хочете змінити свою адресу електронної пошти, ви можете зробити це в розділі Призи. Натисніть на маленький значок “i”, який знаходиться за великим зеленим значком і перейдіть до відмови від відповідальності. Натисніть на значок “Змінити Email”, який знаходиться тут же, і перейдіть до вікна реєстрації. тепер ви можете змінити адресу електронної пошти, вказану при реєстрації.

Чому відображається напис “Немає зв’язку”, якщо з’єднання встановлено? Значок якості сигналу в верхньому лівому кутку панелі Freemium показує якість з’єднання з сервером. Якщо зв’язок перерваний на невеликий проміжок часу, ви не будете видалені з гри.

Чи потрібна зв’язок з Інтернетом для додавання друзів і багатокористувацьких ігор? Так. Без з’єднання з інетрнет НЕ буде зв’язку з друзями з соціальних мереж, також ви не зможете грати онлайн. Втім, ви можете грати як гість в офлайні.

Що можна робити в режимі офлайн? У режимі офлайн ви можете грати як гість. У вас буде повний доступ до гри, крім онлайн режимів, доступу до друзів, подарунків і лотереї.

Що робити, якщо гра зависає або вилітає під час виконання дії, яке не можна скасувати? Спробуйте повністю закрити програму і запустити знову його. Перевірте наявність оновлень. Переінсталюйте додаток та ввімкніть останній. Якщо проблема не була вирішена, зверніться за допомогою до служби підтримки користувачів.

Як змінити налаштування гри? Налаштування знаходяться в меню Настройок. У Головному Меню натисніть на значок Шестерінка на панелі Freemium, потім виберіть Налаштування. У грі натисніть на значок Пауза в верхньому лівому кутку, потім виберіть Налаштування.

Як вибрати мову? Мова можна вибрати тільки в Головному Меню. У Головному Меню натисніть на значок Шестерінка на панелі Freemium, потім виберіть Налаштування, потім натисніть на значок Мови. Виберіть відповідний прапор, потім натисніть ОК.

Як включити або відключити повідомлення? Це можна змінити тільки в настройках в Головному Меню. У головному меню на панелі Freemium натисніть на шестірню, виберіть Установки. У Настройках встановіть повідомлення на “Викл”.

Я можу купити віртуальні фішки? Так, при бажанні ви можете купити фішки в ігровому магазині. Натисніть на значок + за банкроллом на панелі Freemium.

Як отримати безкоштовні фішки? Грайте в щоденну лотерею, щоб виграти випадкове кількість фішок; запрошуйте дурзей, щоб отримати 500 фішок; отримуйте фішки, натиснувши на значок Безкоштовні Фішки в меню Магазину.

Як додати друзів з соціальної мережі в гру? Просто підключіть обліковий запис Facebook або Gameloft LIVE! до облікового запису гри, надавши логін. Друзі з соціальної мережі будуть автоматично додані в гру.

Як додати друзів у яких немає Техаського покеру з Призами? Відкрийте меню Друзів, вибравши значок на панелі Freemium. Тут відображаються всі друзі у яких ще немає гри. Натисніть на друзів, яких ви хочете вибрати, щоб підтвердити запрошення. Коли у вибраних друзів з’явиться гра, вони більше не будуть відображатися в цьому списку, і ви зможете запросити їх за свій стіл!

Як запросити друзів зіграти зі мною? Перебуваючи за столом, натисніть на значок Додати друга на будь-якому з вільних місць за столом. З’явиться список друзів, яких можна запросити. Натисніть на значок Запросити, щоб відправити запит одного. Якщо один прийме запрошення, він приєднатися до гри.

Як запросити друзів з іншої соціальної мережі? Якщо ви граєте через Facebook, але хочете запросити одного з Gameloft LIVE !, ви можете зробити це, надавши логін в меню друзів. Також можна зробити це в такий спосіб: щоб додати друзів з іншої соціальної мережі, зайдіть в меню Друзі та виберіть значок соціальної мережі вгорі. Як тільки ви ввійдете в мережу, ви побачите нових друзів в списку.

Як робити подарунки друзям? У меню подарунків можна потрапити двома способами: з нижнього лівого кута меню Друзів або з меню Магазину. Натисніть на значок Подарунок і виберіть піктограму Отправить Подарунок. Натисніть на всіх друзів, яким ви хочете відправити подарунок, потім виберіть піктограму Отправить Подарунок. Ви також можете вибрати Зробити подарунок Всім, щоб відправити подарунки всім своїм друзям.

Які подарунки я можу отримати? Усі подарунки – випадково кількість ігрових фішок від 500 фішок і до 1 000 000!

Як часто я можу відправляти подарунки друзям? Ви можете отримувати подарунки і відправляти їх один раз в день.

Як дарувати іншим гравцям віртуальні предмети під час гри? Натисніть на аватар гравця, якому ви хочете зробити подарунок, щоб відкрити профіль. Потім натисніть на значок Напої, щоб відкрити Магазин. Знайдіть предмет, який ви хочете подарувати, натисніть на нього один раз, щоб вибрати, а потім ще раз, щоб підтвердити.

Автор статті: Надія Д. <