Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Сільце друзів: Поради, WIKI, Огляди

села ДРУЗІВ (COUNTRY FRIENDS) – гра на андроїд з датою виходу 09.12.2015 р від компанії Gameloft. Жанр гри: Симулятор. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Як видалити замовлення, який я не хочу виконувати? Поруч з кожним замовленням є значок видалення. Натисніть на нього і видаліть непотрібний замовлення. Нове замовлення не змусить себе чекати!

Що робити, якщо моє сховище заповнене? Змініть місткість сховища. Натисніть на вкладку сховища на фермі, потім на значок Збільшити сховище і перейдіть до екрану зміни.

Яким чином я можу купити що-небудь в магазині? Натисніть на магазин (візок на узбіччі), який знаходиться праворуч від фермерського будиночка. Потім виберіть будь-який товар, яких хочете купити.

Яким чином я можу продати що-небудь в магазині? Натисніть на порося поруч з магазином, потім натисніть на клітинку зі значком “+” і виставте товар на продаж. Коли ваш товар буде проданий, на поросяті з’явиться монетка.

Я використовував всі свої посіви і більше не можу нічого посадити … Що робити в таких випадках? Ви можете зайти в магазин і подивитися, можливо хтось з гравців виставив на продаж як раз те, що вам потрібно. Крім того, ви можете купити зерно для посіву за алмази. В такому випадку, спробуйте посадити що-небудь, не маючи нічого для посадки, гра сама запропонує вам придбати зерно за алмази.

У мене закінчився корм для тварин … Що робити в таких випадках? Для приготування нового корму використовуйте дробарку.

Я вже дійшов до рівня, який потрібен для того, щоб відкрити чи інша тварина, але все одно не можу купити цю тварину … Чому? Тому що спочатку вам потрібно купити будиночок для цієї тварини.

Як перемістити той чи інший предмет на фермі? Натисніть на предмет і утримуйте натискання, поки не з’явиться стрілка. Після того, як вона зникне, ви зможете перемістити предмет в будь-який зручний для вас місце. Щоб скасувати дію, натисніть на значок “X” (предмет повернеться в своє початкове положення) або натисніть на “галочку”, щоб підтвердити переміщення.

Я можу видалити будь-які предмети зі своєї ферми? Ви можете видалити декорації, вихованців і їх будиночки в інвентар. Натисніть на предмет, який хочете видалити, і утримуйте натискання. Якщо його можна видалити, з’явиться значок “склад” (синього кольору). Натисніть на предмет, і він буде переміщений в інвентар.

Я видалив декорацію зі своєї ферми; де вона зберігається? Для її зберігання потрібно місце на складі / в коморі? Вона буде зберігатися в інвентарі. Для зберігання декорації не потрібно місце на складі / в коморі. Щоб повернути збережену декорацію на ферму, натисніть на значок магазин, виберіть вкладку “інвентар” (остання вкладка). Там ви побачите всі збережені вами предмети. Просто перетягніть їх і встановіть у себе на фермі.

Як зрозуміти, чи знаходиться в даний момент в мережі учасник спільноти? Перед фермою кожного учасника спільноти є вказівник. Якщо він світиться зеленим, значить господар ферми зараз в мережі.

Що можна робити на фермі спільноти? Там можна вирощувати фрукти (унікальні для ферми спільноти) і овочі, виробляти продукцію (унікальну для ферми спільноти), а також допомагати наповнювати ящики в доці і отримувати за це нагороди. Крім того, ви можете надати допомогу учасникам своєї спільноти, поливаючи їх посіви, що прискорить час їх зростання.

Чому я не можу полити свої посіви? Ви можете поливати тільки посіви друзів. Щоб полити свої посіви, попросіть про допомогу інших учасників спільноти.

Чому при вході на ферму спільноти мій рівень змінюється? Ще ви помітите, що колір зірочки рівня при вході на ферму спільноти теж змінюється. На вашій фермі зірочка, що представляє ваш рівень, буде синьою, а на фермі спільноти вона буде жовтою.

Як я можу що-небудь виготовити на фермі спільноти? Натисніть на будівлю з червоним дахом і перейдіть до екрану виробництва. Ви можете додати свої інгредієнти до виробленому продукту. Дочекайтеся, поки інші учасники спільноти додадуть свої інгредієнти, і починайте виробництво. Виробництво не почнеться, поки не будуть додані всі необхідні інгредієнти.

Якщо більше ніхто з учасників спільноти не приніс свої інгредієнти на фабрику, я можу зробити це самостійно? Так, ви можете додати всі необхідні інгредієнти самостійно. В такому випадку, після закінчення виробництва ви отримаєте більшу кількість продукції.

Яка функція кротів? Вони допомагають прискорити час зростання ВСІХ посівів на фермі спільноти – і ваших, і інших учасників спільноти. Посіви будуть дозрівати миттєво!

Яка функція кита? Його звуть Бредлі! Разом з іншими учасниками спільноти заповнюйте ящики на спині Бредлі, а він буде доставляти їх за місцем призначення … і повернеться з чудовими призами!

Де мені можна посадити що-небудь? Для мене відведено певні ділянки? У співтоваристві ви можете посадити що-небудь тільки на відведених для вас ділянках. Інші ділянки належать іншим учасникам спільноти, але ви можете допомогти і полити їх посіви.

Чому я не можу збільшити свої ділянки на фермі спільноти, навіть якщо у мене вистачає на це грошей? Тому що ви ще не дограли до необхідного для цього рівня.

Як підвищити рівень своєї ферми? Виконання замовлень буде приносити вам досвід (сині зірочки). Натисніть на шпаківню і подивіться список замовлень.

Як підвищити рівень своєї спільноти? Вирощування овочів і фруктів, виконання замовлень і полив сусідських посівів буде приносити досвід (жовті зірочки), який допоможе вашому спільноті вийти на новий рівень.

Де можна взяти предмет для збільшення комори / складу? Такі предмети будуть з’являтися випадковим чином, у міру збору врожаю, при поливі посівів, Лопань кульок, частування вихованців ласощами, а також в щоденній нагороди.

Як змінити своє ім’я та додати аватар до свого ігрового профілю? Зайдіть на Game Center або Facebook, і ваше ім’я і аватар будуть змінені відповідно до обліковим записом, по якій був виконаний вхід. Натисніть на значок Налаштування, потім Підключення, і встановіть з’єднання з будь-якого облікового запису.

Як отримати кота за вхід на Facebook? До вас на ферму заїде велика вантажівка і залишить велику подарункову коробку прямо у порога. Натисніть на цю коробку і заберіть свій подарунок.

Як відключити музику? Натисніть на значок Налаштування, потім Звук. Там знаходяться всі налаштування звуку.

Як включити або відключити Push-повідомлення? Натисніть на значок Налаштування, Потім Push-повідомлення. Там можна вибрати тип повідомлень, які ви хочете отримувати.

Як змінити чат внизу екрану з глобального до чату спільноти? Його можна приховати? Натисніть на значок Налаштування, потім Чат. Тут можна вибрати будь-який з двох чатів або взагалі приховати його!

Як купити алмази? Натисніть на значок “+” у верхній правій частині екрана і перейдіть в магазин алмазів.

Як купити монети? Натисніть на значок “+” у верхній правій частині екрана і перейдіть в магазин монет.

Чи який-небудь спосіб отримати алмази безкоштовно? У магазині алмазів ви можете переглянути відеоролик і отримати за це алмази.

Як заробити ще більше монет? Виконання замовлень для Містера Перинка (він живе в шпаківні!) Принесе вам монети. Крім того, за монети можна продати що-небудь в магазині. Ще монети принесе заповнення ящиків на фермі спільноти.

Як отримати щоденну нагороду? Натисніть на подарункову коробку поруч з фермерським будиночком і отримаєте щоденну нагороду.

Як отримати алмази під час гри? Це можна зробити різними способами: отримуючи досягнення, лопая кульки, збираючи щоденні нагороди, перемагаючи в акціях, заповнюючи ящики на фермі спільноти, переглядаючи відеоролики в магазині. Пригощаючи вихованців ласощами, у вас також є шанс отримати алмази!

Як заблокувати гравця? Натисніть на профіль / аватар гравця, якого потрібно заблокувати, та натисніть на значок Закрити в списку дій.

Як розблокувати гравця? Якщо ви заблокували одного з гравців, а потім вирішили його розблокувати, натисніть на значок Налаштування, потім Блокув. гравці. Після цього просто натисніть на значок Відкрити, і гравець буде розблоковано. Якщо ви заблокували одного зі своїх друзів, він буде з’являтися з відповідним значком у вашому списку друзів. Натисніть на нього, і вам буде запропоновано його розблокувати.

Як дізнатися, чи знаходиться гравець в даний момент в мережі чи ні? Якщо гравець в мережі, контур його аватара буде зеленим; якщо гравець не в мережі – контур буде коричневим.

Як мені знайти і додати друзів, вже грають в цю гру? Просто зайдіть на Facebook або Game Center – ваші друзі автоматично будуть додані в список друзів в грі. Якщо у вас немає зв’язку з друзями через соціальні мережі, ви можете знайти один одного за допомогою коду дружби.

Що таке код дружби і як мені знайти свій? У кожного гравця є свій унікальний код дружби, який він може використовувати для пошуку друзів у грі. Свій код дружби можна знайти в меню Спілкування, вкладка Додати друзів. Натисніть на значок поруч з вашим кодом і скопіюйте його в буфер пристрої. Або ж просто натисніть на значок Код дружби, щоб опублікувати його на Facebook.

Як запросити в гру друзів, які в неї ще не грають? Підключившись до Facebook, натисніть на значок Спілкування, потім на вкладку Додати друзів. Тут натисніть на значок Запросити та виберіть друзів, яких потрібно запросити до гру, відправивши їм запрошення.

Як додати гравця, з яким ми познайомилися під час гри? Натисніть на профіль гравця в чаті – з’явиться список лідерів або список учасників спільноти, а також список доступних дій. Натисніть на значок Запросити і відправте запрошення в друзі. Ви також можете додати друга при відвідуванні його ферми. Поруч з аватаром господаря ферми з’явиться значок – натисніть на нього, щоб надіслати запрошення.

Як я можу отримати подарунки від своїх друзів? Якщо раптом ви побачите кролика, що танцював у поштової скриньки поруч з будинком, значить ви отримали подарунок! Натисніть на кролика або на поштову скриньку і заберіть свій подарунок у спливаючому меню.

Як відправити подарунки друзям? Після того, як ви заберете свій подарунок, з’явиться екран з пропозицією відправити подарунки. Крім того, ви можете натиснути на аватар одного, а потім на піктограму Отправить подарунки. Пам’ятайте, ви можете відправляти подарунки тільки тим гравцям, які є у вашому списку друзів.

Я втрачу ласощі для вихованців, якщо відправлю подарунки своїм друзям? Не хвилюйтеся – ви нічого не втратите, якщо будете відправляти подарунки іншим!

Що ж я насправді буду дарувати своїм друзям? Різні смакоту для вихованців!

Що я можу робити з подарунками від друзів (ласощами)? Ви можете пригощати ними своїх вихованців! Це практично те ж саме, що нагодувати тварин на фермі: натисніть на вихованця і перетягніть до нього ласощі. Вихованці люблять, коли їх пригощають смачненьким. І ви будете щедро винагороджені за увагу!

Як я можу потрапити на свою ферму спільноти, щоб подивитися інформацію про співтовариство і список його учасників? Натисніть на синій значок “i” в чаті на фермі спільноти. Або, перебуваючи на фермі спільноти, натисніть на його логотип у верхньому лівому кутку екрана.

Як вийти із товариства, в якому я перебуваю? Ви можете вийти зі спільноти, в якому в даний момент перебуваєте, вступивши в інше співтовариство або створивши нове.

Як створити свою спільноту? Зайдіть в свою ферму спільноти, потім натисніть на значок “Пошук спільнот” (з лупою і щитом). Перед вами з’явиться список всіх доступних спільнот, а також значок Створити. Натисніть на значок Створити і дотримуйтесь вказівок зі створення нової спільноти.

Як запросити друга вступити в моє співтовариство? Натисніть на значок Запросити на екрані ферми спільноти.

Як можна спілкуватися з учасниками спільноти? У вашої спільноти є свій власний чат! Перейдіть в розділ Спілкування, потім виберіть вкладку Чат і просто перейдіть на чат ферми спільноти, вибравши вкладку праворуч. Ви також можете поміняти чат в нижній частині екрана на чат ферми спільноти, змінивши відповідні налаштування в розділі Чат.

Автор статті: Надія Д.