Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Підземелля: Поради, WIKI, Огляди

ПІДЗЕМЕЛЛЯ – браузерна гра від компанії RJ Games. Жанр гри: Стратегії. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Зміст статті

 • Гайд для новачків
 • Витратні матеріали. Ресурси
 • Будуємо міста правильно
 • Часті питання
 • Підземелля: Гайд для новачків

  Турніри. Щоб взяти участь в турнірах потрібно перейти на карту підземель. На карті буде три різнокольорових прапорця з кубками – це і є турніри.

  Турніри, відмічені синіми прапорцями тривають 1 раунд і в разі перемоги ви отримаєте 1 Кубок Переможця. Турніри, відмічені червоними прапорцями тривають 2 раунду і в разі перемоги ви отримаєте 3 Кубка Переможця. Турніри, відмічені пурпуровими прапорцями тривають 3 раунду і в разі перемоги ви отримаєте 5 Кубків Переможця.

  Машина часу. Невдалий бій ? Перемога була вже в руках, але щось пішло не так? Це не проблема, адже з вашої власної Машиною Часу ви зможете повернути хід бою назад.

  Рейтингові бої. Рейтингові бої – це щоденні PvP змагання серед гравців. Після заходу в гру, ви відразу ж потрапите в окрему кімнату, де разом з іншими гравцями будете змагатися за просування до верхніх позиціях у рейтингу. У кожній кімнаті може знаходитися не більше 10 учасників.

  Щоб почати бій, зайдіть в “Рейтинг” і натисніть “В бій”, потім виберіть вид турніру, в якому хочете брати участь.

  За кожну перемогу ви будете отримувати нагороду – Кубки Переможця. Чим більше ви їх заробите, тим вище буде ваша позиція в Рейтингу Чемпіонів, а також ви зможете приєднатися до більш значущою Лізі. В кінці дня, після поновлення добового таймера, ви отримаєте ще одну нагороду – Чорні мітки, які зможете витратити в Таборі найманців.

  Ліга . Ліга – ступінь просунутості учасників рейтингових боїв. Всі гравці починають в нижчій, Дерев’яною Лізі, але можуть просуватися вгору, до Золотої Лізі. Належність до тієї чи іншої Лізі вплине на кількість скринь з нагородами.

  Герої. Для того, щоб найняти нового героя, необхідно пройти певні завдання з основної сюжетної лінії і відкрити доступ. Крім цього вам буде потрібно 3 Контракту.

  Герої прекрасно знають свою задачу на поле бою і все зроблять самі. Ваше завдання – допомагати сміливцям за допомогою магії і в потрібний момент забезпечити їх артефактами, які знімуть прокляття і зцілять рани. У турнірах ви самі можете вибирати відповідних бійців і випускати їх на поле битви.

  Який герой найсильніший? Відповіді на це питання не існує. Кожен герой володіє особливим набором характеристик і здібностей, що робить його по-справжньому унікальним і корисним. У Гільдії Майстрів ви завжди можете поліпшити екіпіровку своїх героїв, а також удосконалити їх вміння. Крім цього, в Гільдії Майстрів можна придбати Реліквії – рідкісні, але дуже корисні предмети, що поліпшують характеристики. При покупці реліквії бонуси отримають всі герої даного класу.

  Також ви можете поліпшити характеристики героїв в Бібліотеці. Для цього вам будуть потрібні Книги знань.

  Якщо герой впаде на поле бою, то ви завжди зможете зцілити його, використовуючи Камені життя.

  Де брати “зорепад”? “Зорепад” – унікальне заклинання, доступне тільки по спеціальним акціям, або ж в якості нагороди за виконані місії і змагання. Його не можна придбати іншими методами.

  Як отримати сувої для героїв? Контракти – сувої – видаються як нагорода за ранг. Так само ви можете купити їх за рубіни. Кількість ваших контрактів можна перевірити в інвентарі.

  На що можна витрачати камені духу, крім прокачування аватарів? Камені духу потрібні для прокачування Аватарів і здібностей стражників Храму (доступні на Храмовій Острові після вступу в клан), а так само для найму нових стражників.

  Коли нараховуються камені духу за рейтинг всередині клану? Камені духу нараховуються в кінці кожного кланового сезону.

  Будинки “Баня” і “Будинок передбачень” відкриваються на якомусь певному ранзі, або їх тільки за голоси можна купити? На даний момент ці будівлі доступні тільки по певних акцій.

  Чи можна побудувати 2 “Міні-кар’єра” або інші подібні споруди? Подібні будівлі унікальні, і ви можете мати тільки одну споруду такого типу. Отримати їх можна тільки в акція або в якості нагороди за змагання.

  Пастки, що купуються на захист Храму, одноразові? Пастки багаторазові, їх також можна прокачати на більш високий рівень.

  А що значить найняти охоронця Храму? Ви можете найняти охоронців Храму для захисту храмів на Храмовій Острові (доступний після вступу в клан).

  Як я можу виконати квест “Подарунок королю”? Заходьте в групу “Підземелля” в соціальній мережі і шукайте пости з подарунками. Вам потрібно клікнути кнопку “мені подобається”, розповісти друзям про подарунок і перейти по посиланню в подібному повідомленні в гру – це автоматично зарахує вам подарунок. Повідомлення про подарунки викладаються 2 рази в день, і вам потрібно зробити це 5 разів, щоб виконати квест.

  Як я можу дарувати креслення? Вам потрібно зайти в гру і знайти кнопку “Щоденний бонус” (верхня частина екрану посередині). Самий останній пункт щоденного бонусу – “Розіслати креслення”, поруч з ним кнопка “Виконати”, яка переведе вас у вікно вибору друзів, яким можна розіслати креслення.

  Якщо поліпшити спорядження, то поліпшення працює для всіх героїв, або тільки відкритих? Поліпшення працює для всіх героїв, відкритих і закритих.

  А що це за знахідки, одяг героїв? Це ескізи – вони потрібні для створення звичайної екіпіровки, яка поліпшує параметри героя. Звичайна екіпірування ламається з часом, але ескіз залишається назавжди, і ви можете створити нові речі.

  Як поміняти костюм персонажу? Вам потрібно зайти в свій замок, на вкладку профіль, і вибрати що цікавить вас героя. Натиснувши на нього, ви побачите його інформацію, в тому числі і доступні костюми. Виберіть опцію “Одягти”, і ваше герой буде ходити в цьому костюмі. Костюм – постійний предмет, і він дає вашому герою бонус навіть якщо він не в цьому костюмі.

  Де купити зачаровану екіпіровку? Вона доступна тільки як нагорода за змагання.

  Які найманці продаються за чорні мітки (крім Хрякус і Хапугам)? До продажу за чорні мітки доступні тільки Хрякус і хапуга.

  Я найняв Хрякус і потім витратив; а як знову найняти його, якщо пишуть “боєць найнятий”? Найманці, що купуються за чорні мітки, доступні тільки один раз в день по 1 наймита. Зачекайте до поновлення лічильника, і ви зможете купити нового Хрякус.

  А якщо найманців купуєш за рубіни, вони назавжди залишаються, і можна їх прокачувати, або вони на один раз? Найманці, куплені за рубіни, не постійні і витрачаються в бою. Іноді в списку найманців, яких ви можете купити за рубіни, з’являються і стандартні Хрякус і Хапугам.

  А що буде якщо прокачати стражників і Аватара в клані, а потім перейти в інший клан – прокачування збережеться, або доведеться починати з нуля? Все прокачування зберігається, але при переході в клан меншого рангу ряд навичок буде заблокований до моменту досягнення кланом відповідного рівня.

  Ми з друзями створили клан, але нам не дають супротивників. Чому? Переконайтеся, що у вашому клані мінімум п’ять учасників – саме стільки гравців повинно бути в одному клані для отримання можливості боротися з суперниками.

  Якщо у мене буде Аватар, то я зможу його брати в бій як найманця? Так, Аватари доступні в бою, але їх можна викликати раз на годину і тільки по по досягненню певного рівня люті в битві.

  Як закликати в бій аватара? Аватар призивається в бій точно так само як і найманець (і навіть на тій же панелі), але по досягненню певного рівня люті в битві.

  Якщо вийти з клану, коли можна в інший вступити по часу? В іншій клан можна перейти відразу ж; однак, боротися в ньому можна буде почати лише з наступного дня.

  Чи можна передати верховенство в клані кому-небудь з соклановцев, чи ні? Можна, після того, як ви виберете наступника.

  А чому в клані я можу брати участь тільки в одній битві, а для інших потрібно 100 рубінів? Кількість битв визначається за кількістю кораблів, які ви можете відправити на розвідку. Спочатку вам доступна лише одна битва. Доступна кількість кораблів зростає з кількістю відкритих кланом храмів.

  Як брати участь в пригодах? Натисніть на іконку карти в нижньому лівому кутку екрана, і ви побачите карту гри. На ній можна вибрати різні місії. Якщо ви пройшли всі місії, ви можете перепройті їх для отримання нагород, або ж почекати до відкриття нових завдань. Пригоди, які є частиною подій, можна пройти клікнувши на іконку пригоди після завантаження гри.

  З якого рангу відкривається територія? Клацніть на територію, і ви побачите з якого рангу вона відкривається.

  При розвідці кораблі пропадають? Ні, при відправці корабля на розвідку і подальшому поверненні в своє королівство без бою корабель не пропадає.

  Як отримувати чорні мітки? Чорні мітки приходять в спеціальному повідомленні під внутрішньоігрову пошту раз на добу, за результатами рейтингових битв. Після цього їх потрібно забрати, натиснувши на спеціальну кнопку в листі. Таймер відліку доби знаходиться на панелі чемпіонату, яку можна побачити клікнувши на іконку “Рейтинг”.

  А де можна побачити, скільки таверна заробляє за годину? Таймер і кількість заробляє золота можна побачити при кліці на таверну. Однак, таймер показує час до наступного виробництва золота, а не кількість заробляє золота на годину.

  Скільки креслень можна отримати в день від друзів? У день ви можете отримати до 20 креслень.

  Аватар – одноразовий? Немає. Аватар, на відміну від найманців, доступний постійно, але викликати його можна тільки раз на годину.

  Чорні мітки потрібні тільки для того щоб набирати найманців? За чорні мітки можна наймати і прокачувати найманців.

  Як ходити героями? Герої самі рухаються по полю, не вимагаючи безпосереднього управління.

  Як найняти охоронця? У завданнях незрозуміло. Для початку потрібно вступити в клан і зайти на Храмовий Острів. Звідти потрібно перейти в Сторожову Вежу і найняти охоронців.

  Як вступити клан? У клан можна вступити подавши заявку самому. Для цього потрібно клікнути на кнопку “Клани” в нижньому правому куті і вибрати собі клан. У клани можна вступати починаючи з 5-го рангу.

  У день можна проходити тільки 3 місії? Ні, ви можете проходити необмежену кількість місій, якщо у вас є достатня кількість ресурсу “їжа”.

  Чому збільшилася кількість їжі, необхідне для участі в турнірах і проходження підземель? Кількість їжі, необхідну для участі в турнірі і проходження підземель, залежить від рангу гравця.

  Чому під час бою герої з невеликим запасом здоров’я (маги, лучники) йдуть в бій попереду сильних воїнів ( “танків”)? Подібні ситуації можуть виникати в тих випадках, коли лучник або маг знищив свою мету, швидше ніж воїн. Причина полягає в тому, що “крихкі” герої як правило наносять більше шкоди. Щоб такого не відбувалося, допомагайте воїну розбиратися з його цілями швидше, наприклад за допомогою атакуючих заклинань. Крім того, розробники постійно допрацьовують штучний інтелект героїв, щоб подібні випадки виникали рідше.

  А за “голоси” ВКонтакте я можу в грі щось купити? За голоси можна купити все речі, марковані позначкою “голосів”, в тому числі рубіни (в банку, права верхня частина екрану) і товари по акціях.

  А за “Оки” в Одноклассниках я можу в грі щось купити? За “Оки” можна купити все речі, марковані позначкою “ОК”, в тому числі рубіни (в банку, права верхня частина екрану) і товари по акціях.

  А де вікно друзів в грі? Воно знаходиться на самій нижній частині, під Інструментом і іншими кнопками.

  А коли змінюється ім’я “Новачок” в грі? “Новачок” це ваш титул. Титул потрібно заробити в змаганні, отримавши певні досягнення (вкладка “Досягнення” у вікні рейтингових боїв), або під час будь-якого івенту, і після цього його можна змінити в профілі.

  Якщо під час кланових боїв придбати за рубіни додаткові кораблі, чи залишаться вони в моєму розпорядженні назавжди? Ні, кораблі, придбані за рубіни, є самими звичайними і зникнуть після того, як будуть використані для нападу на ворожий храм. Якщо Ви не використовуєте їх до кінця поточного дня, то вони також зникнуть. Придбання додаткових кораблів може допомогти змінити хід поточної битви і дозволити вашому клану отримати перевагу в прапорів.

  Підземелля: Витратні матеріали. Ресурси

  Витратні матеріали

  Що таке витратні матеріали? Камені життя, книги знань і інші предмети, незамінні в поході і в побуті.

  Креслення. Креслення використовуються для поліпшення роботи виробничих будівель, для екіпіровки героїв і ремонту спорядження. Їх можна отримати виконуючи щоденне завдання, зібравши колекцію в Порту або ж купивши за рубіни. Крім цього креслення можна отримати в подарунок від друзів.

  Книги знань. Книги знань використовуються для удосконалення зілля і заклинань, а також потрібні в Бібліотеці для поліпшення характеристик героїв.

  Камені життя. Камені життя потрібні для воскресіння героїв.

  Чаші очищення. За допомогою Чаш очищення ви зможете лікувати поранення.

  Портали . Підземелля складаються з безлічі рівнів, і, якщо на якомусь із них вас спіткала невдача, або ж ви терміново хочете повернутися в місто, завжди можна встановити на поточному рівні Портал, щоб наступного разу не довелося досліджувати підземелля з самого початку .

  ресурси

  які є ресурси в грі? у грі є різноманітні види ресурсів, які можуть вам стати в нагоді, а саме: їжа, матеріали, чарівна пил. Все це без будь-яких проблем можна зробити в місті.

  Їжа. Їжа проводиться на Фермі і Рибальському причалі, а потім вона потрапляє в комору, де і залишається до тих пір, поки ваші герої не будуть зігнані в черговий переможний похід.

  Матеріали. Матеріали потрібні для будівництва та поліпшення міських будівель, для посилення героїв в Гільдії Майстрів і Бібліотеці. Також Матеріали використовуються в Кузні для створення та ремонту предметів екіпіровки. Отримати матеріали можна на Тартаку, в каменоломнях і в Шахті.

  Чарівна пил. Чарівна пил буде потрібно для придбання і посилення заклинань в Гільдії алхіміків. Крім цього, Чарівна пил потрібно для покупки і поліпшення зілля в Лабораторії Тео. Чарівна пил проводиться в Магічною Гаю і в таємничому Гроті.

  Підземелля: Будуємо міста правильно

  Проізводстводственние споруди

  Таверна, Будинок побачень, Гральний будинок. тут герої можуть відпочити, перекусити, розважитися і набратися сил для нових пригод. Ці розважальні будівлі, приносять дохід вашому королівству.

  Каменоломня, Тартак і Шахта. Ці будівлі постачають ваше Королівство необхідними Матеріалами .

  Магічна Роща і Таємничий Грот. Проводять Чарівну пил, необхідну для виробництва та поліпшення зілля для Зельемёта і заклинань в Гільдії алхіміків.

  Ферма, Рибальський причал. Виробничі споруди, що забезпечують ваше Королівство Їжею.

  Міні-кар’єр, Фонтан Бажань, Перегінний куб, Кокосова Роща . Проводять золото і ресурси. Отримати їх можна тільки в якості нагороди за участь в Пригодах або ж зустріти в акціях.

  Параметри виробничих споруд. Виробництво – кількість ресурсів, яке будівлю може призвести за одну годину. Сховище – кількість ресурсів, яке може бути накопичено в будівлі. Як тільки будівля накопичить максимальну кількість ресурсів, то виробництво буде зупинено.

  Міські будівлі

  Замок. У Замку ви можете подивитися повну інформацію про своє персонажа.

  Будинок героя. Кожен герой живе в своєму власному будиночку, де можна дізнатися детальну інформацію про здібності і характеристиках.

  Гільдія Майстрів. У Гільдії Майстрів ви завжди можете поліпшити екіпіровку своїх героїв, а також придбати реліквії – рідкісні, але дуже корисні предмети, що поліпшують характеристики. При цьому бонус отримують всі герої, що відносяться до даного класу.

  Бібліотека. Бібліотека дає можливість покращувати характеристики героїв, використовуючи Книги Знань. Зробіть свій загін ще більш смертоносним!

  Гільдія Алхіміків. У Гільдії алхіміків ви можете створювати і покращувати заклинання.

  Лабораторія Тео Йена. В особистому Лабораторії Тео Йена ви можете придбати Зельемёт і зілля.

  Зельемёт доступний для гравців від 10 рангу і старше.

  Вежа Літописця. Виконуйте завдання королівського Літописця і отримуйте в нагороду Кубки Переможця і Рубіни. Покращуйте Вежу, щоб отримувати більше завдань!

  Порт. Збирайте колекції зі знайдених під час пригоди предметів і отримуйте нагороду в Порту!

  Аркентаріум. Аркентаріум – це особливий об’єкт, який дозволяє виробляти Рубіни.

  Кузня. Тут ви можете створити або полагодити будь-який предмет екіпіровки!

  Табір найманців. Табір найманців – притулок для солдатів удачі всіх видів і мастей.

  Склад, Амбар, Казна. Будинки, необхідні для збільшення максимального запасу вашого золота і ресурсів.

  Невідомі території. На даний момент існує кілька закритих територій, які будуть поступово доступні до розширення.

  Підземелля: Часті питання

  Я часто програю в турнірах! Що робити? Битви на турнірі – це завжди захоплюючий і надзвичайно складний процес. Однак, зрозуміло, що двох переможців бути не може. Отже, якщо ви, наприклад, виграєте в 50% випадків – то це цілком нормальний середній показник. Не забувайте посилювати ваших героїв, покращуючи їх характеристики і вміння, і здобути перемогу стане легше! Посилити героїв можна в Гільдії Майстрів і в Бібліотеці.

  Як працює підбір суперників? Підбір відповідного противника – непросте завдання, і критеріїв для пошуку існує кілька. Гра намагається знайти рівного суперника, але якщо такий чи не знаходиться за певний час, то межі пошуку розширюються. У кланово Битвах підбір йде так само, але в розрахунок йдуть загальні параметри всіх учасників клану. Критерії пошуку:

  • Рівень прокачування ваших героїв. Чим більше поліпшень характеристик і умінь у героїв, тим вони сильніші – і тим сильніші противники зустрінуться вам на турнірі.
  • Кількість перемог / поразок. Чим більше перемог ви здобули на поточному рівні прокачування, тим сильніше буде противник!

  Якщо ви програли кілька битв, то система підбере слабшого опонента. Покращуйте вміння і характеристики своїх героїв, коли є така можливість, і стаєте сильнішими!

  Як отримати щоденний подарунок в групі гри? Знайдіть в офіційній групі в соцмережах (Facebook, ВКонтакте, Однокласники) останній пост з подарунком, він повинен бути опублікований в 12.05 за московським часом, кожен день. В цьому пості буде посилання – натисніть на неї. Після цього гра запуститься, а ви автоматично отримаєте подарунок. Забрати можна лише свіжий, сьогоднішній подарунок, подарунки за вчорашнє число будуть неактивні.

  (x44)

  Автор статті: Надія Д.