Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Марш Імперій: Поради, WIKI, Огляди

МАРШ імперії: ВІЙНА царів (MARCH OF EMPIRES) – гра на андроїд з датою виходу 04.08.2015 р від компанії Gameloft. Жанр гри: Стратегії. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Як спілкуватися з іншими гравцями? Натисніть на кнопку Чат, щоб перейти в меню Чата, розташоване в нижній частині екрана. Тут є кілька типів чату: Глобальний, чат Союзу, офіцерський (в залежності від вашої посади в Союзі), чат RvR і чат з іншими Спілками (якщо ви з ними співпрацюєте). Ви можете спілкуватися з будь-яким гравцем в Глобальному чаті або тільки з членами свого Союзу в чаті Союзу.

Як працює функція Зв’язати пристрій? Ви можете перенести свій ігровий прогрес зі старого пристрою на новий. Для цього перейдіть в розділ Налаштування, відкрийте З’єднання, потім виберіть Зв’язати пристрій. Вам знадобиться обліковий запис в Game Center, MSN або Google Play Games для перенесення в межах однієї платформи, або код перенесення для перенесення облікового запису на іншу платформу.

Як поліпшити будівлю? Виберіть будівлю в місті, потім натисніть на значок Поліпшити. Ви зможете поліпшити будівлю, якщо зберете всі необхідні ресурси і виконаєте вимоги для наступного рівня.

Як почати дослідження? Поліпшите свій замок до 3 рівня, щоб відкрити Район академії. Натисніть на Академію і виберіть доступне дослідження.

Як отримати більше енергії для участі в події? , що залишилася у вас Енергія відображається у верхній частині екрану. Щоб поповнити шкалу Енергії, почекайте, або використовуйте відповідні предмети. Щоб отримати більше Енергії, натисніть значок “+” поруч зі шкалою Енергії в меню Подій. Крім того, необхідну Енергію можна купити за Золото.

Як напасти на ворожий місто? Ви можете нападати тільки на гравців, які не перебувають у вашому Союзі. Для цього вам необхідно вибрати його місто і натиснути на значок Напасти. Потім виберіть побудова, загони, вирішите, використовувати чемпіона чи ні, і почніть атаку. Як тільки ваше військо нападе, почнеться битва і ви отримаєте донесення.

Як зібрати ресурси на Карті світу? Знайдіть осередок і відправте армію на збір ресурсів. Ви не зможете зайняти осередок, якщо вона вже зайнята членом вашого союзу. Якщо вона зайнята гравцем, що не перебувають у вашому союзі, ви можете напасти на нього і зайняти осередок після перемоги.

Як поліпшити будівлі регіону ? Їх можна поліпшити за срібло з вашого Замку, якщо у вас є дозвіл на розпорядження сріблом союзу.

Як напасти на столицю регіону (території, країни)? Для атаки на столицю регіону вам необхідно почати збір проти Столиці в регіоні, сусідньому з регіонами вашого Союзу. Якщо ваш Союз не контролює ніякі регіони, ви можете почати збір тільки проти регіональних столиць 1 рівня, розташованих поруч з Нічийною землею.

Як змінити фракцію? У Магазині є предмет “Змінити фракцію”. При його використанні ви будете перенаправлені в меню фракції, де ви зможете заново вибрати одну з трьох фракцій.

Як купити золото? Натисніть піктограму Магазин наборів і купите набір. У деяких наборах є золото і додаткові подарунки.

Як купити бонус швидкості? Бонуси швидкості можна купити Магазині за золото або отримати в наборах.

Коли з’являються Щоденні кубки та Скрині союзу? Щоденний кубок можна забрати кожні 2 години. Послідовність отримання Сундуков Союзу і щоденних кубків обнуляється раз в день.

Що таке VIP? Гравці з VIP-статусом отримують щоденні окуляри, які можна використовувати для підвищення VIP-рівня. Чим вище рівень, тим краще бонуси.

Як знайти союз? У другому розділі меню є значок Знайти, який допоможе вам відшукати потрібний союз за допомогою тега або назви союзу. Також ви можете скористатися функцією пошуку в розділі Вступити в Союз, якщо ви не перебуваєте в союзі.

Як вигнати кого-небудь з земель Союзу? Ви можете вигнати тільки гравців, які не перебувають у вашому Союзі. Щоб вигнати гравця з земель союзу, призначте таке завдання. Натисніть на замок гравця, потім на значок в нижньому лівому кутку, а потім виберіть Вигнати гравця. Після того, як цей гравець буде переможений, його Замок автоматично переміщують з території Союзу (виженуть). Щоб призначити таке завдання, ви повинні бути хоча б Майстром завдань.

Як змінити лідера Союзу? Зміна лідера відбувається, коли діючий лідер Союзу призначає на своє місце іншого члена союзу, або коли Князь або офіцер високого рівня ініціює голосування для підвищення іншого офіцера.

Як змінити зовнішність Чемпіона? Щоб змінити зовнішність Чемпіона, перейдіть на Арену> Змінити чемпіона або на Арену> Налаштувати.

Що таке торгові пости і де вони знаходяться? Торгівельні пости дозволяють вам вести торгівлю ресурсами в вашому регіоні. Підвищуйте рівень Торгового поста, щоб отримувати більше пропозицій і підвищити оборот. Торгові пости є в кожному регіоні. На карті регіону вони зображуються у вигляді білих веж, а на карті світу – у вигляді мішка.

Як дізнатися ID і назву королівства? Щоб дізнатися ID і назву королівства, натисніть на значку королівства в верхньому правому куті карти регіону.

Як можна допомогти союзникам? Перейдіть в Союз> Допомога союзників, або натисніть значок Допомога союзників в правій частині екрана.

Як давати завдання? Ви можете дати завдання на декількох об’єктах на карті. Натисніть на цей об’єкт, потім на значок в нижньому лівому кутку сплив меню, потім виберіть завдання. Щоб дати завдання, виконайте такі дії:

 • Перейдіть в осередок ресурсу / Замок, натисніть на ній;
 • У нижньому лівому кутку спливаючого повідомлення ви побачите Карту;
 • Натисніть на Карту і виберіть 1 – 2 варіанти.
 • Що станеться з загонами, якщо кількість їжі знизиться до 0? Відразу нічого не трапиться. Кількість солдатів залишиться тим же, але ви не зможете їх навчати / лікувати, поки не з’явиться їжа.

  Як дізнатися свій ID гравця Gameloft? Перейдіть в Установки> Про гру. Ваш ID гравця Gameloft підсвічується червоним.

  Де можна побачити бонуси фракції? Перейдіть в Предмети> Інвентар> Інше. Тут ви побачите предмет Зміна фракції. Натисніть на неї і побачите бонуси всіх фракцій. Зверніть увагу, що сам предмет при цьому не використовується. Якщо ви не захочете змінити свою фракцію, ви можете скасувати операцію, натиснувши значок Назад. Є й інший варіант. Натисніть місто, що належить до цікавить вас фракції, потім натисніть на нього, виберіть Профіль гравця і натисніть значок “I” у верхньому правому кутку поряд з назвою фракції.

  Як стати чемпіоном Союзу? Щоб стати чемпіоном Союзу, збирайте соціальні окуляри, які принесуть вам Славу. Ви можете отримати їх, натиснувши на значок Допомога (допомога членам союзу), протистояння завоювань, використання осередків з ресурсами на землях союзу, виконання обмежених за часом завданням Союзу і участь в акціях Союзу. Змагання за право стати чемпіоном Союзу починається в понеділок і закінчується в неділю. Після цього гравець, який отримав найбільше Слави, отримує титул чемпіона.

  Як почати похід на столицю регіону? Для цього виберіть потрібну столицю і натисніть значок Збір.

  Як активувати чемпіонські предмети? Для цього вам просто необхідно їх надіти.

  Як змінити Вигляд міста? Відкрийте карту, виберіть замок, натисніть значок “Вигляд міста”. Тут ви зможете вибрати або купити новий вигляд.

  Як навчати загони в декількох казармах? Під час навчання загонів використовується загальна місткість усіх казарм. Для кожної казарми є максимальна здатність до навчання (в залежності від рівня). Чим більше у вас казарм, тим більше загонів ви можете навчати. ​​

  Скільки разів можна змінити королівство? Ви можете змінювати королівство стільки раз, скільки захочете, поки ви виконуєте вимоги для зміни королівства.

  Як поліпшити спорядження чемпіона? Натисніть на значок чемпіона (у верхньому правому куті). Ви побачите спорядження, яке використовує ваш чемпіон. Натисніть на предмет, який хочете поліпшити, а потім на значок “Поліпшити”.

  Що станеться, якщо я вирішу демонтувати будівлю? Якщо ви демонтіруете будівлю, воно пропаде з осередку і вам доведеться відбудовувати його з 1 рівня.

  Я можу отримати Золото при набігу на Замок? Ні, ви можете отримати тільки їжу, дерево, камінь, залізо, срібло та спорядження.

  Як тренувати армію? Поставте в місті казарми і натисніть на значок Навчити біля одного із загонів. Ви можете вибрати необхідну кількість для навчання. Максимальна кількість залежить від кількості ресурсів, якими ви володієте, і здатністю до навчання.

  Як отримати повідомлення від заблокованого гравця в чаті? Щоб розблокувати гравця, перейдіть в розділ Пошта -> Ігноровані гравці (у верхньому правому куті) і натисніть на зелений хрестик поруч з ім’ям гравця.

  Чому пропадають повідомлення в пошті? Максимальне число повідомлень в особистої пошти дорівнює 500. При появі кожного нового повідомлення понад ці 500 найстаріше повідомлення видаляється. Всі повідомлення старше 30 днів видаляються з відповідного розділу, за винятком тих, які були поміщені в розділ Вибране. Для розділу Вибране встановлено обмеження в 100 повідомлень. При перевищенні цього обмеження необхідно видалити з розділу одне зі старих повідомлень, щоб додати туди нове.

  При додаванні в розділ Вибране ланцюжка повідомлень вона зберігається в поточному вигляді (повідомлення з цього ланцюжка, одержувані в подальшому, не повинні додаватися) і займає стільки слотів в розділі Вибране, скільки повідомлень в ланцюжку. У розділі Ігноровані гравці відображаються гравці, яких ви заблокували і при бажанні можете розблокувати. У цьому списку може бути до 50 гравців; при досягненні цього ліміту ви не зможете додавати в список нових гравців, поки не розблоковуєте кого-небудь з гравців, заблокованих раніше.

  Що таке код отримання і як його використовувати? На даний момент коди отримання в грі не використовуються.

  Як знайти гравця в Марші імперій? Певних гравців можна знайти за допомогою пошуку вручну на карті.

  Як скасувати оформлену Розкішну VIP-підписку? Розкішну VIP-підписку можна скасувати тільки через відповідний магазин додатків, в залежності від платформи, на якій вона була активована.

  Коли закінчується Сезонний подвиг? Чи є календар? Дати початку і завершення Сезонних подвигів відображені в розділі Історія королівства на вкладці Зал слави. Їх можна подивитися в будь-який момент.

  Як змінити королівство? Ви можете перемикатися між королівствами, поки Замок не досягне до 7 рівня або 2 000 000 могутності. Перейдіть на Карту світу, натисніть на значок королівства в верхньому правому куті і змініть королівство. Важливо: якщо ви вирішили стати учнем, ви більше не зможете перемикатися між королівствами (крім вторгнень в акціях).

  Чи можна розблокувати гравця в чаті? Відкрийте вкладку Чат, натисніть значок ігноровані гравці в верхньому правому куті і внесіть необхідні зміни.

  Як побудувати будинок? Натисніть на порожній слот в місті, щоб відкрити список будівель. Виберіть будівлю, потім натисніть на значок Будувати.

  Як відкрити райони в моєму місті? Для цього вам необхідно покращувати свій замок. Досягнувши певного рівня ви зможете відкрити додаткові райони в місті. Кожен район має свої додатковими слотами, які можна використовувати для спорудження будівель.

  Як найняти найманця і виконати подія? Коли в таверні з’являється новий найманець ви можете найняти його для участі в події. Натисніть на значок Завдання, виберіть Подія, тоді надсилайте найманця за бонусами.

  Як поміняти учасників події? Ви можете натиснути на значку Таверна в місті або на екрані найманців. Біля значка Члени групи, виберіть Налаштування, щоб призначити найманця.

  Як відкрити і поліпшити розташування? Для цього вам необхідно покращувати замок.

  Як продати ресурси? Для цього вам необхідно знайти торговий пост, в якому ви зможете продати або обміняти ресурси.

  Як управляти регіоном? Для цього вам необхідно приєднається до союзу, який може управляти регіоном. За це ви отримати вплив, яке дозволить вам отримати пільги і управляти будинками регіону.

  Як напасти на столицю регіонів? Для атаки вам необхідно почати збір поруч з регіоном вашого союзу. Якщо у вашому володінні немає регіонів ви можете призначити збір на території, яка називається Нічия земля.

  Як вилікувати поранених солдатів? Ви можете вилікувати солдат, якщо у вас відкритий район Храм. Для лікування натисніть на Храм і виберіть кількість солдатів, яким бажаєте допомогти. За відновлення необхідно заплатити.

  Як навчати загони фракції? Ви можете тренувати загони в королівських казармах, які відкриються, коли ваш замок досягне 15 рівня.

  Як підвищити рівень мого чемпіона? Рівень чемпіона підвищується за досягнення певного рівня досвіду, який можна заробити в боях або отримати за виконання завдань.

  Як знайти спорядження для чемпіона? Спорядження можна отримати за руйнування рудника або після закінчення великого бою. Також ви можете використовувати опцію Перековування, щоб зробити з 4 предметів один, який буде краще за якістю.

  Як отримати більше бонусів району? Бонуси можна отримати за будівництво будівель і підвищення їх рівня.

  Як переміщатися по Карті світу і Карті стратегії? Ви можете переглядати міста, натиснувши на значок в нижньому лівому кутку екрана на Карті світу. Щоб перейти на Карту стратегії – відкрийте Карту світу і натисніть на значок у верхньому лівому куті екрану.

  Як знайти координаторів на Карті світу? Відкрийте Карту світу і натисніть на значок Знайти в верхній частині екрану. Виберіть тип координатора, якого бажаєте знайти, і система перенесе вас до нього.

  Де знаходяться торгові пости? Торгівельні пости дозволяють вам вести торгівлю ресурсами в вашому регіоні. Підвищуйте рівень Торгового поста, щоб отримувати більше пропозицій і підвищити оборот. Торгові пости є в кожному регіоні. На карті регіону вони зображуються у вигляді білих веж, а на карті світу – у вигляді мішка.

  Як дізнатися ID королівства? Натисніть на значку королівства в верхньому правому куті карти регіону.

  Чому я не отримую ОП Чемпіона після атак? Ви отримаєте ОП, тільки якщо ваш чемпіон братиме участь в атаці.

  Як прочитати донесення? Для цього перейдіть в Пошта> Економіка.

  Чому мої запаси їжі підсвічені червоним? Це означає, що ваші витрати перевищують загальний щогодинний дохід. Щоб це виправити, побудуйте більше ферм або підніміть їх рівень, використовуйте бонус змісту, використовуйте різні предмети для зниження витрат і т.д.

  Що станеться, якщо зміст перевищить надходження їжі і кількість їжі знизиться до 0 ? Відразу нічого не трапиться. Кількість солдатів залишиться тим же, але ви не зможете їх навчати / лікувати, поки не з’явиться їжа.

  Як дізнатися, що місто в Союзі захищений Щитом? Якщо в місті активований Щит миру, ви побачите залізну стіну, що оточує це місто.

  Як стати імператором королівства? Щоб стати імператором, захопіть контроль над Троном Сили. Він розташований в центрі королівства.

  Як наповнюється Казна союзу? Казна наповнюється шляхом покупки наборів. Чим більше наборів ви купите, тим більше очок отримаєте і тим сильніше наповниться Казна. В кінці тижня учасники Союзу отримують золото з Скарбниці (кількість отриманого золота залежить від рівня Скарбниці).

  Що таке Пакт про ненапад? Союзи, які уклали Пакт про ненапад і Пакт Союзів, можуть укладати між собою різні угоди (Пакт про ненапад – Залежність, Пакт Союзів – все).

  Де можна побачити бонуси перед зміною фракції? Перейдіть в Предмети> Інвентар> Інше. Тут ви побачите функцію Зміна фракції. Натисніть на неї і побачите бонуси всіх фракцій. Якщо не захочете мене фракції – натисніть Скасувати.

  Як змінити назву Союзу? Тільки лідер Союзу може змінювати його назву. Для цього необхідно натиснути значок Союзу, а потім маленький сірки значок у верхньому правому куті екрану.

  Чи можна ділитися повідомленнями? Бойовими донесеннями можна ділитися тільки з членами союзу. Для цього, перейдіть до Армія> Донесення, потім виберіть повідомлення і натисніть значок “Поділитися” у верхньому правому куті екрану.

  Як створити новий Союз і стати його лідером? Для створення нового союзу, натисніть значок “Союз”, а потім введіть ім’я і ярлик Союзу. Після створення Союзу, ви автоматично станете його лідером.

  Як захопити столицю регіону? Нові Спілки або Союзи без територій можуть захоплювати тільки регіональні столиці, що знаходяться на кордоні карти. Для цього, виберіть потрібну столицю і натисніть значок набігу.

  Що таке запрошення на Турнір і як його використовувати? Для участі в Турнірі збирайте запрошення з Щоденних скринь або купіть їх в ігровому магазині. Зібравши 5 запрошень, ви можете подати заявку на участь у Турнірі, використавши Карту Турніру поруч з Престолом Війни.

  Як використовувати Інструменти для демонтажу? Просто натисніть на будівлю, демонтаж якого хочете виконати, і виберіть “Зруйнувати”.

  Чи можна зробити висновок Альянс більш, ніж з одним Союзом? Ні, Альянс можуть укласти тільки два союзу.

  Як змінити вигляд замку? Відкрийте карту, виберіть замок, натисніть значок “Вигляд міста” і виберіть інший вигляд.

  Як стати Губернатором? Губернатор вибирається лідерами союзу. Крім того, їм може стати тільки користувач з рангом Майстер завдань, Князь, Дипломат або Військовий генерал.

  Як працює Злиття? Кращі 50 Союзів в рейтингу будуть розміщені в кращих 50 регіонах нового Королівства. Інші союзи і окремі гравці будуть розміщені в інших 450 регіонах і на нічийній землі.

  Як розпустити деякі загони? Ви можете розпустити тільки поранених. Для цього перейдіть в Храм, виберіть загін і натисніть значок “Розпустити”.

  Де знайти Трон Сили? Трон Сили знаходиться в центрі королівства.

  Мої харчові ресурси з невідомої причини скорочуються. Чому? У кожного загону армії є рівень вмісту (кількість їжі, споживаної загоном кожну годину). Загальна погодинне зміст можна подивитися, натиснувши на Ферму.

  Я можу переміщати вже встановлені будівлі? Ні, це неможливо, тому намагайтеся відразу вибирати кращі місця для розміщення своїх будинків.

  Як отримати більше ресурсів? Ресурси генеруються будівлями в вашому місті, що відносяться до економіки. Також їх можна зібрати в шахтах на карті світу або купити в торгових постах, отримати за події і виграти за виконання завдань. Розділ завдань і подій знаходиться в меню Завдань в нижній частині екрана.

  Як виграти в лотерею? Щоб зіграти в лотерею, перейдіть в меню, розташоване в нижній частині екрана. У лотереї можна виграти чудові призи.

  Як використовувати бонус Швидкості пересування? Почніть похід і натисніть значок Прискорити. На початку кожного походу автоматично відкривається меню з 3 значками – Відкликати, Перейти та Прискорити. Натисніть на значок Прискорити, щоб використовувати відповідні предмети. Деякі з них не можна використовувати у вкладці Мій інвентар – Швидкість маршу, Точне переміщення, Зміна чемпіона і т.д.

  Де можна побачити термін дії Щита? У правій частині екрана є меню “Бонуси та ефекти”. Перейдіть в Предмети> Війна> Щит миру.

  Чому я не можу вимкнути звук в грі? Спробуйте змінити мову гри після виключення звуку. Таким чином, налаштування збережуться. Після цього ви можете вибрати потрібну мову.

  Як використовувати соціальні мережі? Соціальна мережа підключитися автоматично після навчання, якщо ви вже увійшли в неї раніше. Щоб увійти в Facebook, перейдіть в розділ Налаштування, відкрийте Підключення, потім виберіть Facebook. Після підключення у вас з’явиться список Facebook-друзів, які грають в цю програму.

  Як змінити назву замку? Ви можете змінити назву замку за допомогою предмета Зміна імені гравця, який можна знайти в розділі Предмети> Магазин або Мій інвентар> Інше.

  Як дізнатися свій ID? Перейдіть в Установки> Про гру. Ваш ID підсвічується червоним.

  Як відключити повідомлення? Щоб відключити повідомлення, перейдіть в Налаштування> Повідомлення. Також ви можете відключити повідомлення на пристрої, для цього перейдіть в Налаштування> Повідомлення> виберіть гру і відключіть повідомлення.

  Як купити ресурси? Ви можете купити ресурси в Магазині за золото або натиснувши на значок Ще, якщо у вас закінчилися ресурси. Також ви можете натиснути на значок ресурсів у верхній частині екрану, щоб купити доступні ресурси.

  На що я можу витратити соціальні окуляри? Для цього натисніть на Предмети> Спілкування (тут ви зможете переглянути, які предмети можна за них купити).

  Як скасувати підписку? Передплату можна скасувати тільки в розділі Магазин.

  Як приєднатися до союзу? Для цього натисніть на значок Союз в нижній частині екрана. Ви можете створити свій власний союз або вступити у відкритий союз. Щоб вступити в закритий союз вам необхідно відправити заявку.

  Чи можна стати другим лідером? Лідер може бути тільки один. Якщо лідер підвищує іншого гравця до такого ж звання, звання його самого знижується до Військового генерала.

  Як відправити ресурси іншому учаснику мого союзу? Знайдіть його на карті, натисніть на його замок, потім виберіть Надіслати ресурси. Також ресурси можна відправляти з сховища.

  Чи можна зробити Союз закритим? Якщо ви лідер, перейдіть в налаштування Союзу з головного меню Союзу. У верхньому правому куті ви побачите значок для зміни налаштувань (поруч з назвою Союзу).

  Як запросити гравців до свого Союз? Для цього немає спеціальної функції. Ви можете відправити особисте повідомлення гравцеві, якого хочете запросити.

  Як вийти з Союзу? Зайдіть в Союз і натисніть на червоний значок “Покинути Союз”.

  Як вигнати гравця? Щоб вигнати гравця з земель союзу, призначте таке завдання. Натисніть на замок гравця, потім на значок в нижньому лівому кутку, а потім виберіть Вигнати гравця. Після того, як цей гравець буде переможений, його автоматично переміщують з території Союзу (виженуть). Щоб призначити таке завдання, ви повинні бути хоча б Майстром завдань.

  Автор статті: Надія Д.