Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Ліга ангелів: Поради, WIKI, Огляди

ЛІГА АНГЕЛОВ – браузерна гра від компанії 101XP. Жанр гри: Рольові. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Зміст статті

 • Гайд для новачків
 • Гайд по героям і ангелам
 • Бойова система і нагороди
 • Інвентар військово-промислового комплексу. Валюта
 • Особливості ігрового функціоналу
 • Гайд по Сильфіда
 • Огляд по садибі
 • Гайд по подіях
 • Друзі та весілля
 • Часті питання по персонажу
 • Ліга ангелів: Гайд для новачків

  У чому сенс гри? Розвивайте персонажа і перевіряйте результати докладених зусиль в різних PvP і PvE заходах! У Лізі Ангелів постійно проводяться різні події, де ви можете придбати багато корисного і позмагатися з іншими гравцями в наборі очок. У грі є соціальний контент (гільдії, союзи, шлюб), а також безліч різних чатів, в яких ви можете спілкуватися з іншими гравцями. Можна проводити час в різних міні-іграх. Гра постійно оновлюється: додаються новий зміст і функціонали, так що ви точно не занудьгуєте!

  Чи важливий в грі сюжет? Часто для відкриття будь-якого функціоналу потрібно не тільки взяти необхідний рівень, але і виконати сюжетне завдання.

  Чи можна скоротити очікування під час проходження бліців? Очікування немає у всіх гравців 60+ рівня. А якщо активний VIP4, пропускати очікування можна на будь-якому рівні.

  Що таке медитація? Якщо персонаж стоїть на одному місці і не рухається, він отримує трохи досвіду за кожну проведену в спокої одиницю часу. Це відбувається і тоді, коли гра закрита. Якщо ви не хочете, щоб медитація діяла, залиште персонажа в Зодіаку.

  Навіщо вступати в гільдію? Закон, що вступив в гільдію отримує невеликий бонус до параметрів від прапора, може користуватися бонусами від навичок гільдії, а також у нього з’являється можливість робити покупки в гільдейскіх магазині. Також гільдія дозволяє брати участь в спеціальних подіях: Сутінкової битві, походи, Боссе гільдії, Святах. Похід, в свою чергу, може додати вам 20 одиниць відданості, а за участь в святкуваннях даються жетони в гарячому подію до загального Мішку удачі. І, звичайно, в гільдії можна поспілкуватися з гравцями та спитати поради у старшого товариша.

  Як скинути лідера гільдії без його згоди? Скинути лідера можна в разі, якщо він відсутній в грі більше 7 днів. Новим лідером стане заступник голови з найбільшим внеском за 7 днів. Якщо заступники не підходять під ці вимоги або не призначено, глава вибирається з ветеранів і учасників з найбільшим внеском.

  Чи можна перейменувати гільдію? Ні, дана функція недоступна, її введення не планується.

  Які переваги дає шлюб? Шлюб дає:

  • Невеликий бонус до БМ від кільця;
  • Дуб кохання в саду, з якого можна щодня збирати скриню з ресурсами;
  • Можливість влаштовувати весільні вечірки і отримати особливий титул;
  • одружені гравці можуть швидше отримати за золото дитини в Господі, ніж гравці-одинаки.

  При спробі написати в чат з’являється табличка “вас заглушили”. Що робити? Ви порушили правила ігрового чату і отримали його тимчасове заблокування. Подробиці і термін зняття блокування ви можете дізнатися у ком’юніті-менеджера. Ви також можете ознайомитися з правилами поведінки в ігровому чаті. Покарання не можна зменшити або скасувати (за винятком рідкісних випадків), тому намагайтеся не робити порушень і адекватно реагуйте на попередження модераторів.

  Чи планується ввести в грі аукціон або обмін предметами між гравцями? Чи можна дарувати подарунки один одному? Введення аукціону або обміну не планується. Подарунків в чистому вигляді теж не існує, але є невеликі виключення:

  • При прийнятому пропозиції укласти шлюб у партнера з’являється копія кільця. Але при розлученні чуже кільце зникне.
  • Можна допомогти другу отримати цінний предмет, якщо колективно подарувати йому квіти під час івенту “Рейтинг троянд” і забезпечити бажане місце в подію.
  • Іноді на великі свята в грі проводяться акції зразка “Купуй-Дарі”, в яких можна виконати платіж, за алмази купити річ собі і по заявці скопіювати таку ж рідкість обраному вами людині. Слідкуйте за новинами, щоб не пропустити такий захід!

  Ліга ангелів: Гайд по героям і ангелам

  Класи героїв. У “Лізі ангелів” є 3 класу : воїн, чарівник (маг) і лучник.

  воїн. воїн – класичний танк, клас забезпечений високими ФАТК і ФЗАЩ. Рейтинг статистики:

  • Напад: 3 зірки;
  • Захист: 5 зірок;
  • Шанс критичного удару: 2 зірки;
  • Окуляри життя: 5 зірок;
  • Швидкість: 3 зірки.

  Чарівник (маг). Чарівник (маг) – атакуючий клас з більш низькою захистом, ніж у воїна, але більш високими показниками нападу і критичних хітів. Рейтинг статистики:

  • Напад: 5 зірок;
  • Захист: 3 зірки;
  • Шанс критичного удару: 5 зірок;
  • Окуляри життя: 2 зірки;
  • Швидкість: 3 зірки.

  Лучник. Лучник – атакуючий клас з високим шансом критичного удару і високим показником ухилення. Рейтинг статистики:

  • Напад: 5 зірок;
  • Захист: 3 зірки;
  • Шанс критичного удару: 4 зірки;
  • Окуляри життя: 3 зірки;
  • Швидкість: 4 зірки.

  Як прибрати непотрібного героя, в тому числі і з ладу? Для цього потрібно зайти в таверну і натиснути під обраним героєм кнопку “Звільнити”. Якщо на героя було якесь спорядження, воно при цьому переміститься в інвентар. Але краще зняти всі речі заздалегідь. Не можна прибирати героїв з Астральної таверни і вище, але настійно не рекомендується звільняти героїв і з світанкові, Сутінкової і Опівнічний таверн. Навіть самий неактуальне боєць може стати в нагоді в майбутньому.

  Як поставити героя до війська? Відкрийте “Управління військами” (кнопка на нижній панелі іконок) і перетягніть героя зі списку зліва на потрібну комірку. У разі неможливості провести дане дію, то підніміть рівень головного героя до необхідного (нові осередки відкриваються поступово, у міру підвищення рівня).

  Навіщо потрібна кузня? У кожного героя обов’язково повинна бути кузня, де можна зібрати або поліпшити своє спорядження і інші важливі предмети.

  Щоб зібрати нове спорядження або поліпшити вже наявне, подивіться, що у вас вже є, а що доведеться ще добути. Всі нові функції будуть відкриватися в міру досягнення певного рівня.

  Хто такі ангели? У “Лізі ангелів” кожен гравець супроводжується власним ангелом-хранителем. Першим стає Ноктюрну, але пізніше ви зможете закликати інших, сильніших ангелів. У кожного ангела є індивідуальний досвід і німб, який наділяє різними ефектами всіх ваших союзників.

  Щоб дати вашому ангелу більше досвіду і зробити його сильніше, клацніть на іконку ангела внизу екрану і виберіть того, кого ви хочете прокачати (на початковому етапі гри це Ноктюрну). Для даної функції вам знадобляться сльози ангела, роздобути їх можна в підземеллях, в магазині і під час інших подій.

  Чому я не можу більше зблизитися зі своїм ангелом? Існують 2 причини, чому більше не можна зблизитися з ангелом;

 • Перша можлива причина – ангел досяг максимального рівня.
 • Друга і найбільш поширена причина – ангел потребує модернізації.
 • Модернізація ангела. Модернізація ангела покращує професійну статистику, роблячи його більш ефективним в боях. Кожні 10 рівнів вам необхідно покращувати ангела святими кристалами. Це дозволяє збільшити якість вміння, поліпшити німб і дозволяє продовжити подальше зближення з ангелом. Щоб поліпшити німб, переконайтеся, що у вас є потрібна кількість і певний рівень святих кристалів.

  Святі кристали можна отримати в підземеллях основних завдань і при поліпшенні небесного супутника сльозами ангела або купити в магазині арени. Крім того, більш низький рівень святих кристалів може бути синтезований в більш високий. Коли у вас буде потрібну кількість святих кристалів, клацніть модернізувати (поліпшити). Також свого небесного супутника можна розвинути, використавши камені серафима. Це поліпшить параметри вашого ангела і зробить його сильніше.

  Я поставив ангела-хранителя есенцію на спритність, а збільшення спритності герой не отримав! Як і при установці ангела-хранителя без есенцій, герою не повинні додаватися безпосередньо ті параметри, які є у ангела. Бойова міць зберігача трансформується в ОЗ, СОПР ангелу, АТК і ЗАЩ, незалежно від есенції. Спритність, влучність та інші додаткові параметри збільшити за рахунок есенцій ангела-хранителя не можна.

  Не можу поставити вільного супутника або артефакт. Після вибору з’являється повідомлення “Уже споряджено”. Предмет знаходиться на якомусь з ангелів / героїв, які не стоять в строю. Перевірте, чи не встановлений цей супутник / артефакт на незадействованного героя / ангела.В випадку з ангелом:

 • Подивіться у вікно артефактів, знайдіть потрібний і наведіть на нього курсор. Внизу має бути вказаний ангел, на якому цей артефакт варто. Потрібно цього ангела тимчасово активувати або поставити зберігачем, в управлінні військами зняти з нього артефакт і повернути.
 • Якщо в попередньому способі не видно імені ангела через що виходить за екран таблички, зайдіть у вікно ангелів і послідовно перегляньте, у кого з ангелів в правому нижньому куті відображається артефакт. Після успішного його знаходження виконайте кроки, які вказані після знаходження в п. 1.
 • У випадку зі супутником: згадайте, якого героя ви міняли останнім, тимчасово поверніть його до ладу. Зайдіть в супутники у вкладку “розмістити”, знайдіть цього героя по кнопці “вибрати героя”, видаліть супутників. Поверніть в лад нового героя і поставте звільнилися супутників на нього.

  Я успадкував героя / ангела, а розпочатий прогрес в колбі розвитку / поліпшення пропав! При спадкуванні передаються тільки цілі рівні, також як і при підвищенні рівня або успадкування спорядження скидається прогрес рівня зачарования. Будьте терплячі і пильні! При спадкуванні, стихії і полірування артефактів виявилися не на тому персонажа або предмет!

  При спадкуванні деякі параметри складаються, а деякі міняються місцями. Враховуйте це при передачі поліпшень.

  Я переставив есенції ангела, а очищення ніяк не передати! Якщо ви змінили ангела, не потрібно витрачати час на перестановку есенцій вручну, так як є кнопка “Обмін” . Вона перенесе на потрібного ангела есенції разом з прокачуванням.

  Ліга ангелів: Бойова система і нагороди

  Як проходять бої ? Бої проходять без вашої безпосередньої участі: не потрібно натискати кнопки, щоб активувати навички, робити ходи, стежити за маною. Зате потрібно заздалегідь розподіляти параметри так, щоб вони діяли ефективно, підбирати команду таким чином, щоб герої, що підсилюють один одного, ретельно вибудовувати порядок ударів, регулюючи спритність, забезпечувати достатню кількість люті для застосування навичок, думати, як можна не тільки посилити себе, але і послабити ворога і не дати йому шансів. Результат бою забезпечується початковими характеристиками суперників, їх дією і посиленням в бою, роботою навичок.

  Не хочу дивитися бої, як можна їх пропустити? У багатьох функціоналом в повній версії бою є кнопка “Пропустити”. Також, якщо бачите десь напис “Журнал”, ставте навпроти неї галочку.

  Скорочені версії боїв доступні не скрізь. Наприклад, не можна пропустити або зробити журнальний перегляд в головних завданнях, на Командного арені, в Дереві світу.

  Як зняти лог бою і для чого це потрібно? Після закінчення бою потрібно натиснути кнопку “звіт” (якщо її немає, то “повтор” і “звіт”, в разі повного бою потрібно перед цим натиснути ще й “пропустити”). Після цього в буфер обміну буде скопійована посилання, яку можна вставити в будь-яке повідомлення. Також в загальному чаті з’явиться повідомлення з кнопкою, по якій люди, що знаходяться на сервері, теж зможуть подивитися цей бій.

  Ця можливість стане в нагоді, наприклад, якщо потрібно поділитися з другом вдалою перемогою або відправити бій технічного фахівця при виникненні будь -або питань. Лог дозволяє переглянути бій “від першої особи”: подивитися на посилення; побачити ОЗ; дізнатися спритність персонажів в битві, орієнтуючись на бойовий порядок.

  Я програв гравцеві з меншим Бойовим рейтингом. Бойовий рейтинг це відносна величина сили персонажа. У бою важливо все від розстановки військ і вибору ангелів, до останнього самоцвіту в предметах ваших найманців і спрацьовуванні здібностей, ймовірність активації яких менше 100%. Пробуйте різні комбінації!

  Чому я не можу зібрати нагороду за весь місяць в календарі? Така ситуація можлива, тільки якщо був пропущений один день або кілька. Якщо не вичерпаний ліміт повторних входів (їх за кожен місяць можна зробити 6) і є діаманти, ви можете зробити повторний вхід за алмази. Для отримання нагороди необхідно закрити всі дні, ймовірно якийсь із днів в календарі хоч і забарвлений темним, але відсутня зелена галочка, що підтверджує вхід в той день.

  Чому я отримав нагороду за рейтинг в подію в повному обсязі ? Практично у всіх подіях є звичайні нагороди і просунуті. На кожну з них потрібно набрати певну кількість очок, але для просунутої воно значно більше. Будьте уважні до вимог!

  Як отримати нагороду за зачистку бліцу? Щоб отримати її, потрібно пройти підземелля на всій локації, включаючи ділянки A, B, C, D і т. Д. Новий материк відкривається кожні 10 рівнів, а безпосередньо перед цим видається завдання на останній підземелля на карті. Після нього ви і отримаєте приз із скриньки.

  Я зробив покупку алмазів для отримання нагороди в скарбниці, але не можу її отримати. Скарбниці розділені по платформах. Знайти свою можна орієнтуючись на пакети алмазів. Скарбниця – це не накопичувальна акція, в ній потрібно зробити покупку алмазів строго на зазначену суму. Будьте уважні до вимог!

  Я зробив покупку алмазів в останній день дії місячної карти для активації наступного і нічого не зібрав! За умовами, активувати нову карту можна тільки після закінчення дії попередньої. В останній день карта ще вважається активною і на ній після отримання алмазів написано “Зібрано”. Здійснювати покупку алмазів для карти доцільно, тільки коли 30-й день теж закінчиться і на карті буде напис “Неактивне”.

  Ліга ангелів: Інвентар військово-промислового комплексу. Валюта

  У мене в інвентарі багато непотрібних предметів, які не можна продати! Як їх позбутися? У грі існує подія “Виплавка”, при запуску якого можна позбутися від деяких предмети в обмін на ресурси.

  У мене пропали кращі філософські камені (яскраві карти, енергія в ремеслі, невикористані спроби з щасливих капсул)! Не всі предмети в грі зберігаються вічно. Кращі філософські камені, яскраві карти, енергія в ремеслі згорають після закінчення поточного ігрового події. А невикористані спроби з щасливих капсул зникають опівночі.

  Збереження предметів з подій. Нижче наведено таблицю, яку ви можете зберегти для себе щоб знати напевно, яку валюту варто збирати і чекати наступної події, а яку краще витратити відразу, спустошивши кишені.

  У мене не успадковується спорядження! Врахуйте, що:

  • За якістю можна успадковувати тільки рівне якість в рівне і більш низьке в більш високе (наприклад, червоне в червоне або червоне в жовте);
  • Можна успадковувати тільки спорядження однакового типу (поножи в поножи, зброя в зброю);
  • З фінального спорядження обов’язково повинні бути вийняті самоцвіти, інакше система навіть не побачить мета при натисканні на галочку.

  Я випадково поліпшив предмет. Чи можна відкотити поліпшення і повернути ресурси? На жаль, зробити відкат спорядження і повернути ресурси неможливо.

  Не можу переробити зброю в ремеслі, а також використовувати його в створенні зброї більш високої якості! На предмет залишилося зоряне поліпшення, або НЕ обнулити поліпшення душами скакуна, або НЕ виймуть кристал. Тимчасово надіньте зброю на будь-якого скакуна, перевірте всі кристали і повністю обнуліть всі види поліпшення, які цього вимагають.

  Де взяти купони? Купони можна добути в такий спосіб:

  • На межсерверной війні;
  • У рейтингових нагороди за битву титанів;
  • У нагороди за вхід і онлайн;
  • у деяких подіях (наприклад, в лотереї Груповий покупки за певні числа, в призматичних колесі);
  • у гарячому подію на обмін яскравих сімок під час ігрового події “Будинок карт”.

  Я намагався поповнити ігровий рахунок. На баланс аккаунта зарахований голосу / Оки / мейлікі / портальна валюта, а в грі алмазів немає! Після даних дій необхідно натиснути в грі “Поповнити рахунок”, вибрати потрібний пакет алмазів і підтвердити списання валюти. В історії платежів при цьому має відобразитися списання валюти з балансу і зарахування в гру.

  Чи можна отримати алмази безкоштовно? Ви можете отримати алмази безкоштовно в обмеженій кількості в одному з наступних джерел:

  • У нагороди за вхід;
  • У картах після світового боса;
  • За виконання завдань в Зоні стихій (одноразово);
  • у івент “Автомат іграшок” в особистому рейтингу;
  • Є невелика вірогідність виграти алмази в подію Групова покупка;
  • у Дереві удачі , якщо у вас накопичено багато нектару.

  якщо вам пропонують отримати алмази іншими способами або придбати не через ігрову платіжну систему – остерігайтеся шахраїв!

  Де взяти золото? У грі доступно безліч джерел даної валюти: великі події і гарячі події, походи. Після 70 рівня золото в великій кількості можна отримувати на Війні демонів.

  Як використовувати промокод? Існує кілька способів отримання промокодом для гри Ліга Ангелів:

  • У портальних акціях;
  • у активностях для соцмереж;
  • у розсилках на прив’язану до портальному аккаунту пошту.

  Щоб використовувати промокод, натискаємо в грі на іконку “Отримати набір” із зображенням подарунка в правому верхньому кутку поряд з міні-карти.

  При натисканні на іконку подарунка відкривається наступне меню:

  Вводимо отриманий код, тиснемо “Ок,” чекаємо пару секунд і отримуємо приємні подарунки!

  Ліга ангелів: Особливості ігрового функціоналу

  Арена. Арена розділена на 3 частини: сольну, командну і турнір. Після входу в сольну арену вас зустрінуть 5 супротивників.

  Для боїв вам дається 10 безкоштовних спроб. Після кожного 2 бою персонажу необхідно відновлювати сили, але при досягненні статусу VIP4 ця необхідність відпадає. У центрі екрана знаходиться таймер, на якому вказано час до наступного оновлення супротивників, яке відбувається в 00:00, 12:00 і 18:00. Також ви можете використовувати алмази для миттєвого відновлення, покупки додаткових спроб і передчасного поновлення супротивників. Перемагаючи супротивників на арені, ви заробляєте емблеми арени, престиж і досвід.

  Турнір. Турнір – змагання, яке проходить кожні 4 дні. Щоб потрапити на цю подію, потрібно перебувати в топ-8 на сольній арені.

  Ті, хто не потрапив в топ-8, не залишаться байдужі , у них є прекрасна можливість зробити ставки на своїх фаворитів. Переможець турніру отримує в нагороду бойові душі, а також скриня з самоцвітами і емблему гладіатора.

  Решта учасників отримують в нагороду скриню з самоцвітами і бойові душі, їх кількість залежить від зайнятих гравцями місць.

  Командний арена 3 на 3. Кожен гравець вибирає собі в союзники 2 напарників і найманця. Разом вони будуть боротися за перемогу проти інших команд. Керівник групи може поміняти розстановку ладу, перш ніж почати бій. Розподіл на командному арені відбувається за загальним рівнем команди. Вам може попастися тільки команда з однієї з вами категорії:

  • 90-119;
  • 120-149;
  • 150-179;
  • 180-209;
  • 210-239;
  • 240-269;
  • 270-299;
  • 300 – …

  Всього дається 10 безкоштовних спроб, але можна придбати додаткові спроби за алмази. Ця подія проходить щодня два рази в день: з 11:30 до 12:30 і з 20:30 до 21:30. На командному арені можна придбати таку валюту як дракона герб. У магазині арени величезний вибір предметів, на які можна витратити зароблену на арені валюту. За емблеми арени можна придбати креслення обладунків, фоліанти навичок і ікони ангелів, а за драконьи герби – набір обладунків мужності, предмети ангелів і зілля досвіду.

  0>

  атлас хаосу

  атлас хаосу – це функція для збільшення параметрів ваших найманців, яка відкривається гравцям на 66-му рівні. Іконку функціоналу можна знайти у верхній частині екрану. Атлас хаосу складається з чотирьох частин: Отримати, Спорядження, тренування і Керівництво. Отримуючи карти, екіпіруємо ними ваших найманців, здійснюючи тренування, можна відчутно збільшити бойову міць за допомогою Атласу хаосу.

  1>

  Використовуйте ядра хаосу для витягування карт. Існує 3 види карт: карти персонажів і ангелів збільшують відповідні навички; карти спорядження дають посилення і ефекти. Поліпшення карт з 1-4 рівень зірок: чим вище рівень зірки, тим вища якість. У кожного героя є 4 осередки карт: 1 для карт персонажів, 1 для карт ангелів і 2 для карт спорядження.

  Типи карт і осередків повинні збігатися. Поглинання карт дозволяє поліпшити осередки. Існує 10 рівнів з 10 зірками на кожному з них. Кожна зірка збільшує параметри карти спорядження на 100%. Поліпшення на 1 рівень підвищує навички карти на 1. Розглянемо кожну частину функціоналу докладно:

  1. Отримати. Є шість різних видів карт, кожен з яких має різний бонус до параметрів. Карти з різною кількістю зірок в меню праворуч показують, скільки серій карт можна витягнути.

  2>

  Гравець може витягнути карти, використовуючи ядро хаосу. Його можна отримати після відкриття демонічних скарби, а також купити в магазині Останньою битви.

  3>

  Кожне витягування дає окуляри благословення. Чим більше очок ви наберете, тим вище ймовірність отримати карту відповідної якості. При отриманні картки окуляри благословення скидаються.

  4>

  2. Спорядження. Після отримання картки, можна екіпірувати на героїв. У кожного героя є 4 осередки карт. Виберіть героя, необхідну карту, і її характеристики додадуться вашому герою.

  5>

  3. Тренування. поглинає карти для поліпшення осередків. Виберіть матеріал з рюкзака зліва і натисніть “Поглинути”. При поглинанні карт поліпшується саме осередок, так що поточні параметри залишаться без змін, якщо гравець змінить карту в покращеній осередку. Максимальний рівень тренування 10-10.

  6>

  4. Керівництво. Тут показана детальна інформація про те, що можна витягнути при виборі того чи іншого типу карт.

  7>

  Зона стихій

  Даний функціонал доступний гравцям з 55-го рівня. В рамках поновлення відкриються нові локації: Острів Ерроманж (55-64 ур.), Безплідні землі (65-74 ур.), Забутий ліс (75-84 ур.) І Країна Хаосу (85-94 ур.).

  8>

  9>

  Щодня з 12:00 до 13:00 і з 18.00 до 21.00 гравці можуть битися з найсильнішими монстрами Етерія. Заходити в Зону стихій можна не тільки в цей час, однак бафи будуть діяти тільки в зазначений період.

  При заході в будь-яку локацію перед гравцями відкривається мінікарта , на якій позначені монстри, доступні для битви. Зеленим кольором на карті позначені моби базової складності (потрібно 5 витривалості), синім – середньої складності (Потрібно 10 витривалості).

  монстри не буде на вас нападати, поки ви самі на нього не натиснете, тобто ви вибираєте самі, якого мобу хочете здолати. Щоб напасти на мобу, необхідно мати достатню кількість витривалості.

  Фіолетовим кольором на карті позначені моби підвищеної складності (потрібно 20 витривалості).

  (x32)

  У локаціях також можна зустріти елітних мобів, позначених на карті помаранчевим кольором (для виклику на бій потрібно 30 витривалості).

  (x33)

  Вам також належить битися з найсильнішими босами локацій, які позначені на міні-карті червоним кольором (потрібно 50 витривалості).

  (x34)

  Наведіть на противника, щоб побачити детальну інформацію про його особливості, слабкостях, необхідної енергії і можливої ​​видобутку.

  (x35)

  За кожну перемогу ви отримуєте досвід, золото та інші можливі предмети і ресурси, які знадобляться вам для Тренування стихій.

  (x36)

  Після того, як ви вб’єте мобу тієї чи іншої складності, в лівій частині вашого екрану з’явиться Баффі. Чим більше у вас Баффі, тим вищі ваші шанси зачистити локацію.

  (x37)

  Монстри не зникають назавжди, через деякий час вони з’являються знову. Вашим завданням є не вбивство всіх монстрів, а отримання нагород і видобутку. Зі списком нагород і умовами їх отримання можна ознайомитися при вході в локацію.

  (x38)

  (x39)

  (x40)

  Якщо ви закрили вікно зі списком нагород, ви завжди зможете відкрити його знову, натиснувши на кнопку “Досягнення” у верхній частині екрану.

  (x41)

  Деякі нагороди можна тільки купити. Будь ласка, будьте уважні при придбанні нагород за Зону стихій.

  Магазин стихій

  У магазині стихій ви зможете придбати все, що у вас не вийшло вибити з мобів і босів. Цей магазин знаходиться в правій частині екрану під локаціями. Предмети купуються за Есенції стихій, їх можна знайти в подіях.

  0> 9> 01>

  Пам’ятайте, що ГС не постійні. При наступному старті Будинки карт можуть бути інші гарячі події. У самому івент є дуже цікава вкладка обміну. ​​

  02>

  У вкладці “Обміняти окуляри” ви можете обміняти карти на окуляри. У вкладці “Обміняти карту” ви можете обміняти окуляри на карту. І ще раз хотілося б акцентувати вашу увагу на яскравих картах.

  03>

  Вони не обмінюються на окуляри і пропадають після закінчення події!

  карти таро

  Випробуйте вашу уважність і пам’ять у щоденному подію “карти таро”! Дана подія є з 33-го рівня.

  04>

  Натиснувши на іконку, ви побачите вікно з пропозицією почати гру.

  05>

  У день вам дається 3 спроби по 90 секунд для проходження рівнів.

  06>

  Натисніть кнопку ” почати “, і перед вами з’являться кілька пар карт сорочкою вгору. Сама гра нагадує івент “Пляжні скарби”, але тут нам треба встигнути пройти максимальну кількість рівнів всього за 90 секунд! Отже, будь-яку карту можна перевернути, клацнувши її мишкою. Якщо дві послідовно відкриті карти співпадуть, вони залишаться відкритими. Для проходження рівня відкрийте всі пари карт.

  07>

  За кожну відкриту пару карт ви отримуєте денні окуляри.

  08>

  Після проходження рівня вам запропонують почати наступний, більш складний!

  09>

  При запуску наступного рівня з’являється додаткове завдання, в якому потрібно перетягнути в порожню осередок зазначену карту.

  10>

  Але, перетягуючи карту, будьте уважні. За невірну карту вас чекає штраф – 10 секунд.

  11>

  Втім, ви можете продовжити проходити рівні, купивши додаткові секунди: натисніть зелений плюсик або потратьте 50 алмазів після закінчення часу.

  Монети удачі – валюта, яка використовується в магазині древа.

  Тут ви можете придбати різні предмети, найманців, ангелів та інші цікаві речі.

  Фонд ангела

  Фонд ангела – популярний серед всіх жителів Етерія івент, унікальним пропозицією якого користуються багато відважні герої всіх світів. Як можна побачити на зображенні, в подію є три фонди під заступництвом ангелів – Ноктюрн, Аморі і ВІКТОРІАН.

  Щоб активувати фонд, потрібно виконати певні умови :

  • Для активації першого фонду Ноктюрн потрібно поповнити рахунок на 1000 алмазів.
  • Для активації другого фонду Аморі – на 5000 алмазів.
  • Для третього фонду ВІКТОРІАН – на 10 000 алмазів.

  Після цього стає доступний другий крок – вкладення алмазів.

  Щоб вибрати фонд і поповнити баланс, вам дається всього лише 2 дні, не втрачайте час даремно! Після закінчення цього терміну активувати будь-який з фондів буде неможливо. Якщо у вас є вже алмази, ви не зможете активувати фонд, тому що не буде виконана головна умова, яке вимагає безпосереднього поповнення балансу.

  Після закінчення часу, виділеного на активацію фонду, доступним стає третій крок – збір прибутку, який виробляється протягом п’яти днів. З кожним днем ​​одержуваний прибуток все вище і вище. Ви не тільки повертаєте вкладені алмази, але і отримуєте їх плюсом. Крім алмазів ви ще купуєте золото, камені серафима, оскільки заслону, камені гравіювання, камені душ, камені благословення і багато іншого для розвитку вашого персонажа і загону.

  Врахуйте, що ви не отримуєте весь повернення в алмазах, а лише частина, так як на решту суми ви отримуєте ресурси, рівні їм за вартістю.

  Весь приз коштує 1400 алмазів, 300 з них ви отримуєте готівкою, на інші 1100 ви отримуєте золото і каміння серафима.

  Разом, вклавши в фонд, ви отримуєте:

  • Ноктюрн – 1300 алмазів + ресурси;
  • Аморі – 8000 алмазів + ресурси;
  • ВІКТОРІАН – 16 000 алмазів + ресурси.

  З цього випливає, що вигідніше вкладати саме в останні два. Якщо ж не змогли зібрати протягом 5 днів свій прибуток, не впадайте у відчай, адже після закінчення події вона прийде вам на пошту. Приклад: в наявності є понад 5000 алмазів. За умовами події активувати жоден з фондів ви не можете.

  Купуєте 10 000 алмазів, і у вас відразу стає доступна активація всіх трьох фондів, так як були виконані перші кроки для них усіх. Кількість алмазів дозволяє активувати всі фонди, що ви і робите. Надалі ви не тільки повернете вкладене кількість алмазів, але і залишитеся в плюсі. І нітрохи не пошкодуєте про вкладені кошти.

  Зоряний сон

  Брати участь в “Зоряному сні” можуть персонажі 20-го рівня і вище. Всередині є три вкладки: “Зірка фантазії”, “Нагороди” та “Рейтинг очок”. Почнемо з самого приємного – з призів. У розділі “Нагороди” ви можете побачити всі можливі призи. Вибір досить широкий: тут є і ресурси, і спорядження, і рідкісні речі (костюм, ікона і камені пробудження ангела, оскільки супутника), і настільки важкодоступні раніше королівські мітки. Призи розділені по цінності на п’ять категорій, в кожній з яких є шість предметів.

  Тепер перейдемо у вкладку “Зірка фантазії” і дізнаємося, як же отримати заповітні призи.

  Перед нами є п’ять призів на вибір. Номер комірки відповідає групі, в якій знаходиться приз. Таким чином, в одному наборі присутні п’ять випадкових призів з різних категорій. Якщо попалися нагороди вас не влаштовують, можна оновити список. В день є 5 безкоштовних оновлень, наступні коштують по 200 купонів.

  Число над осередком (50/50, 10/10 і т. Д. ) – це денний ліміт отримання призів.

  Щоб отримати приз, потрібно запалити під ним сім зірочок. Для цього, як на передачі “Поле чудес”, обертаємо барабан! Кількість запалених за одне обертання зірок залежить від випадково випадає сектора з певним числом. Випали на секторах числа можуть як запалити зірки (від +1 до +7), так і погасити їх (-1, -2, -3). Але, на щастя, плюсів набагато більше. На обертання нам знадобиться енергія, яка називається “окуляри удачі”. У день дається 20 очок удачі. Якщо натиснути на плюсик під барабаном, відкриється вікно додавання енергії.

  Ще 75 в день можна докуповувати за купони (1 очко удачі коштує 10 купонів). І необмежену кількість енергії можна купувати за алмази (1 очко удачі коштує 10 алмазів). Вартість одного обертання для призів з різних категорій неоднакова.

  Після отримання призу нагорода в осередку може помінятися.

  Гаснут чи запалені зірки опівночі? Ні, зірки залишаються на наступний день, а також на них не впливає ручне оновлення. Так що за бажаний приз можна боротися протягом усього івенту, необов’язково прагнути вибити його за один день.

  накопичується чи енергія? Якщо залишилося енергії більше, ніж дається щодня, і протягом дня енергія не витрачалася, на наступний день перенесеться ту ж кількість енергії (щоденні 20 і не мав додадуться). Якщо енергії залишилося 0-75, то вона перенесеться на наступний день і до неї додадуться щоденні 20. Якщо енергії залишилося більше 75, на наступний день буде 95 енергії. Якщо енергії більше 95 і протягом дня вона витрачалася, до залишилася додасться 20.

  Що буде, якщо мені випаде мінус, коли жодної зірки не запалено? У мінус ви не підете, просто залишиться 0 запалених зірок. Якщо ви потрапите в двадцятку які набрали найбільшу кількість очок, на додаток до “зіркового” нагород ви отримаєте призи з рейтингу.

  Математика нарахування очок проста: кількість отриманих очок для рейтингу дорівнює кількості витраченої енергії. Нагороди за рейтинг, як і в більшості подій, діляться на звичайні і просунуті. Для отримання звичайного призу потрібно бути в топ-20 і набрати не менше 100 очок. А якщо ви потрапите в топ-20 і наберете не менше 1000 очок, ви отримаєте ще й просунуту нагороду. Крім загального рейтингу, є ще й щоденний.

  Тут нагороди теж діляться на звичайні (набрано від 100 очок) і просунуті (від 300 очок). Поспішайте поринути в цей захоплюючий зоряний світ, нехай кожна зірка принесе вам удачу!

  Бонус події (Бос події)

  Івент є досить простим для розуміння. Ви берете участь у події “Бос світу” і перемагаєте три породження зла. За кожне виконане завдання, пов’язане з подією, ви отримуєте додаткові спроби збору призу в “Боссе події”. Якщо цього вам здасться мало, то ви можете докупити додаткові спроби з допомогою алмазів.

  Колесо Фортуни

  Іконка даного івенту розташовується в лівій частині екрана разом з іншими подіями. Брати участь у події можуть всі гравці, які досягли 20-го рівня.

  На першій вкладці, яку ви побачите, представлені ранги, всього три види. Крім того, тут ви можете побачити призи за очки. Набираючи очки при прокручуванні колеса, можна отримати цінні призи у вигляді купонів. Купони необхідні, щоб крутити колесо. Все невитрачені купони зберігаються до наступної події, що допомагає їх накопичити.

  Також в цьому вікні відображається кількість наявних у вас купонів. Кнопка “Купити” дозволяє придбати ще більше купонів. Їх можна знайти і в гарячих події. Що ж дадуть нам запуски колеса? Звичайно ж, цінні предмети і ресурси! Зверніть увагу, що у події є два режими – Колесо удачі і Турбоколесо. Давайте подивимося, чим вони відрізняються.

  Колесо удачі. У цьому режимі 1 пуск коштує 1 купон. Тут ви можете виграти осколки крил, одягу або транспорту, а також ресурси, необхідні для прокачування ваших героїв. Склад призів може відрізнятися від івенту до івенту. Натиснувши на кнопку “Пуск!”, Ви перейдіть чарівне колесо 1 раз. Кнопка “10 пусків” дозволить зробити 10 обертань, і призи впадуть в ваш рюкзак також від 10 обертань. Кнопка “100 пусків” дозволить запустити колесо 100 раз.

  Турбоколесо. Цим режимом зможе користуватися не кожен герой. Щоб ви змогли спробувати щастя в цій рулетці, у вас повинен бути активний VIP4 + під час події. Призи в цьому режимі помітно краще, ніж в попередньому, однак і ціна за одне обертання колеса зросла: 1 пуск турбоколеса коштує 5 купонів джекпоту. Тут ви також можете отримати осколки одягу, транспорту, крил та інші корисні предмети для прокачування ваших героїв. Різниця режимів полягає в тому, що в “Турбоколесе” у гравців є шанс виграти більше ресурсів, осколків і предметів, ніж в “Колесі удачі”.

  Рейтинг ?. У події “Колесо Фортуни” є три види рейтингу: загальний, щоденний і попереднього дня. Зверніть увагу, що умови отримання суперпризу прописані поруч з ним.

  Магазин удачі. За кожен витрачений купон вам будуть нараховані очки, які ви зможете витратити в магазині події. При прокручуванні колеса окуляри події йдуть в магазин і в рейтинг. Кожна покупка забирає зароблені очки, але при цьому вони не зникають з рейтингу. Окуляри магазину можна збирати з події на подію, в той час як окуляри рейтингу треба набирати заново кожен раз.

  Вікторина ангелів

  Поле з питаннями. Тут ви можете вибрати послідовно трьох ангелів, які задають вам питання. Щоб спроба Зараховано, необхідно відповісти на всі три питання. Як ви можете бачити, у кожного ангела є свій колір, своя вартість (в окулярах) і свій приз. Безкоштовно в день можна відповісти на 30 питань, тобто у вас є 10 спроб по три питання кожна. Питання також можна пропускати, якщо ви не впевнені у відповіді. Тоді при натисканні на клавішу “Оновити” (3) вам буде поставлене таке запитання.

  Будьте обережні з галочкою «Не питати мене знову”. Після позначки ви будете пропускати питання без підтвердження.

  Вгорі відображаються призові очки за правильну відповідь, додаткові очки, питання з варіантами, підказка і підтвердження обраного варіанту. Якщо клікнути по опції “Ще окуляри”, то можна витратити купони вікторини для того, щоб отримати більше очок за правильну відповідь!

  Аккуратней з галочкою “Використовувати за замовчуванням”. Після позначки ви будете витрачати купони на бонусні очки без підтвердження.

  Якщо клікнути по опції “Обмін” (4), то ви перейдете у вікно обміну купонів / алмазів на купони вікторини. Важливо зауважити, що за звичайні купони можна придбати всього 100 купонів вікторини в день. Тепер давайте спробуємо купити підказку. Тепер ви можете побачити, що кожна наступна підказка коштує більше попередньої. Так що витрачайте ваші купони розумно! Коли спроба закінчиться, вам нічого не залишиться, крім як оновити питання і рухатися далі.

  Комбінації ангелів. При вдалому збігу обставин вам може попастися одна з комбінацій питань від ангелів, що дозволить заробити ще більше очок і спеціальну нагороду за умови правильних послідовних відповідей! Як тільки з’явиться комбінація, ви отримаєте спеціальне повідомлення, а поле з комбо покаже вам майбутній приз.

  Після того, як ви витратили всі 10 спроб відповідей, вам буде запропоновано знову оновити питання, але на цей раз доведеться витрачати купони вікторини. Кожна наступна спроба відповідей буде коштувати ті ж 20 купонів вікторини. Ну і, звичайно ж, за підсумками івенту будуть підраховані окуляри всіх учасників. Ранг сьогодні – рейтинг поточного дня. Ранг вчора – ранги за минулий день + збір нагороди за минулий день.

  Для отримання базового призу необхідно набрати мінімум 500 очок. Для суперпризу – понад 1000. Дати проведення події можуть варіюватися, але час проведення і збору залишається тим же. Наступний ранг – фінальне розподіл фіналістів вікторини. Відповідно, тут підвищені вимоги до збору призу. Для отримання базового призу необхідно набрати мінімум 3000 очок. Для суперпризу – більш 8000. Нагороди зможуть зібрати топ-20 кращих ерудитів сервера.

  Пляжні скарби?

  Скарби заховані на березі, хочете їх дістати? Тоді шукайте пару однакових предметів під черепашками! Відкриваючи кожну, ви накопичуєте окуляри черепашок. Збирайте і вигравайте ікони ангелів, костюми, крила, їздових вихованців і інші чудові призи! Дана подія є з 20-го рівня.

  Правила нагадують гру “знайди пару” тільки з деякими відмінностями, яке полягає в тому, що, в відміну від цієї гри, черепашки перемішуються. Кожен раунд містить 8 пар предметів, захованих під черепашками. Знаходьте предмети попарно і отримуйте їх в якості призів.

  Щоб відкривати черепашки, вам необхідні очки черепашок, які можна купити за алмази. Кожне витрачений очко черепашки приносить 10 звичайних окулярів. Звичайні окуляри можна витрачати в магазині події. На кожен предмет є денне обмеження по обміну. ​​

  О 8:00, 12:00, 16:00 і 20:00 щодня нараховуються 8 безкоштовних очок черепашок.

  Пам’ятайте, що якщо ви не зібрали безкоштовні окуляри черепашок вчасно, то вони будуть скинуті і замінені на нові 8 очок після наступного оновлення . Також окуляри черепашок можна добути, використовуючи картки очок черепашки, що видобуваються за виконання завдань в “Гарячих події”. Перші 3 відкриття черепашок обійдуться вам в 1 очко черепашок, кожне третє подальше відкриття стоїть на 1 очко більше, тобто схема збільшення очок така: 1, 1, 1, 2, 2, 3, 3, 4, 4, 5, 5, 6, 6, 7, 7, 8. У події є два режими:

 • Режим випадкового вибору нагород;
 • Ручний вибір нагород.
 • Режим випадкового вибору нагород . Призи, які будуть заховані під черепашками після поновлення, вибираються і додаються випадковим чином зі списку. Список можливих предметів можна знайти в розділі “Перегляд нагород”.

  Ручний вибір нагород. Гравці можуть вибрати унікальні нагороди, які точно будуть заховані під черепашками при наступному оновленні. Але за це доведеться заплатити алмазами.

  У цьому режимі можна вибрати максимум 4 предмети одночасно. Після вибору жаданих нагород необхідно натиснути кнопку “Зберегти і оновити”, далі для початку гри потрібно натиснути кнопку “Старт”. Оновлення черепашок стає доступним один раз на годину в автоматичному режимі.

  Якщо ви не скористалися оновленням, то ви можете продовжити перевертати той набір, на якому зупинилися. Також можна витратити всього 100 алмазів і оновити без очікування. 1 очко черепашок коштує 30 алмазів, купуючи більшу кількість очок, ви отримаєте знижку. Всі черепашки можна відкрити в одне натискання за очки черепашок за допомогою відповідної кнопки “Відкрити в 1 клік”. Відкриває все не перевернуті черепашки, ціна залежить від кількості не перекинути черепашок, ціна для всіх черепашок – 65 очок. Всі гравці беруть участь в щоденному і загальному рейтингах.

  • Топ-20 гравців, які набрали в щоденному рейтингу від 250 очок, отримають звичайні призи.
  • Топ-20 гравців, які набрали в щоденному рейтингу від 600 очок, отримають просунуті призи.
  • Топ 20 гравців, які набрали в загальному рейтингу от 2000 очок, отримають звичайні призи.
  • Топ-20 гравців, які набрали в загальному рейтингу від 10 000 очок, отримають просунуті призи. Гравцеві, який посів 1-е місце в загальному рейтингу, дістанеться суперприз!

  37>

  Автомат іграшок

  “Автомат іграшок” – незвичайна подія з ефектною назвою. Давайте подивимося, що нас в ньому чекає. Щоб почати участь у події, кликнемо на іконку з назвою івенту “Автомат іграшок”. Після цього відкриється наступне вікно з багатофункціональним інтерфейсом:

  38>

  Автомат іграшок – перша і основна вкладка, в якій відбувається все чарівництво. Щоб отримати капсули, вам необхідно прокрутити один з вентилів. Всі гравці отримують 2 безкоштовні спроби обертання щодня, гравці з VIP4 + отримують одну додаткову спробу в день.

  39>

  Також додаткові спроби можна придбати, активувавши можна Щасливу капсулу , яка може бути отримана в гарячих події.

  40>

  Автомат іграшок містить 50 капсул. Навівши курсор на “Перегляд призу”, ви побачите, скільки капсул знаходиться в машині на даний момент і які саме це капсули. Ви також можете відразу оновити капсули натисканням кнопки “Скидання в 1 клік” за алмази або ж почекати безкоштовне оновлення протягом 30 хвилин. Після кожного скидання предмети в капсулах і вимоги для комбо-нагород змінюються. За кожні 4 обертання гравці отримують накопичувальне винагороду. На відміну від вмісту капсул, накопичувальні нагороди будуть поміщені безпосередньо в інвентар персонажа.

  41>

  Над машиною ви бачите комбо-нагороди, які необхідні для отримання квитків. Для кожного з них існують певні вимоги.

  43>

  Якщо ви маєте намір взяти найкращі призи, товам необхідно отримувати золоті квитки. У цьому вам може допомогти поле “Зберегти”.

  44>

  Це поле призначене для того, щоб випала капсула НЕ замінювалося інший при подальших вирощених, що стане в нагоді для збору комбо. Вартість одного збереження становить 100 алмазів, але зверніть увагу, що збереження діє тільки на одне обертання! Також ви можете отримати 1 золотий квиток в особистих досягненнях. Досягнення – вкладка для отримання індивідуальних нагород. Збираючи певну кількість капсул-іграшок, ви можете отримати додаткові нагороди.

  45>

  Зібравши максимальну кількість капсул, ви отримаєте дуже цінні призи. Магазин іграшок – вкладка, на якій можна подивитися всі товари і вимоги для їх отримання.

  46>

  У магазині іграшок ви можете запастися ресурсами, спорядженням, ангелами, їздовими вихованцями та іншими цінними товарами. Для придбання суперпризів, вам знадобляться золоті, срібні, бронзові квитки і монети капсули одночасно, в той час як в інших вкладках потрібні тільки монети капсули.

  47>

  Перегляд нагород – тут ви можете побачити всі нагороди за відкриття капсул-іграшок, а також накопичувальні нагороди і комбо-нагороди.

  48>

  золота лихоманка

  Це масова видобуток золота та інших цінних ресурсів самими різними способами: в підземеллях, при сутичках з босом і так далі. Ці неймовірні будні наших героїв в період події принесуть цінні очки, які піднімуть вас вгору за рейтинговими сходами. Це досить велике і масштабна подія буває двох видів:

 • Межсерверная Золота лихоманка – боротьба за лідерство серед всіх серверів.
 • Внутрісерверная Золота лихоманка – боротьба за лідерство на одному сервері.
 • 49>

  У чому різниця між цими подіями? Все просто. Основною відмінністю пива є вміст нагород: в межсерверном подію, крім усього іншого, можна отримати як дипломи, так і сертифікати. А ось в серверному вам будуть доступні тільки дипломи. Також є відмінність в призових ранги.

  Щоб почати видобуток ресурсів, необхідно ознайомитися з правилами та дізнатися, який же з ресурсів цінніше. Але спочатку треба дізнатися, які ресурси взагалі можуть бути зараховані в подію. Тепер, коли ви ознайомлені з нюансами видобутку, потрібно швидше дізнатися які ресурси фігурують у події і скільки очок вони вам принесуть.

  50>

  Ви познайомилися з правилами, дізналися цінність ресурсів, тепер можна приступити до збору. Але не все так просто: щоб піднятися на вершину рейтингового Олімпу, потрібно гарненько підготуватися і знати, де і що видобувається.

  Золото. У залік йдуть окуляри за збір здебільшого золота під час подій . Важливо врахувати, що золото, отримане від продажу предметів, не зараховується. Також можемо дати кілька порад.

  • Витративши безкоштовні спроби в Алхімії, придбайте додаткову за 10 алмазів, це дасть вам приємний бонус в ГС у вигляді золота і ресурсів. Перевірте, щоб така подія була запущено.
  • Обов’язково проходьте бліц і не забувайте про що залишилася витривалість, яку також можна витратити на додатковий бліц.
  • На Змеегонке бажано літати в спеціально відведене для цього час – це збільшить нагороду.
  • Сад – при активному помічника радимо закупитися насінням для золота на 2 години, а все інше помічник зробить за вас. Крадіть, грабуйте, адже навіть мала частина золота дуже важлива.
  • Обов’язково відвідуйте щоденну вікторину і не пропускайте світового боса.
  • У гільдії збирайте податки, побувайте на всіх босів гільдії і не забудьте взяти участь в п’янках .

  Інші ресурси і де їх добувати:

  • Сльози Ангела. Один з цінних ресурсів, який принесе вам багато очок. Так що не втрачайте шансу дістати його! До того ж, не забудьте зайти в звичайний магазин, де можна придбати 10 сліз за купони.
  • Камінь душ. Збирайте душі в нальотчиків, ставку, підземеллях і інших активних події.
  • Осколок заслону. Один з перших і простих джерел отримання осколків заслону є Зодіак. Проходьте його щодня, не лінуйтеся.
  • Пил стихій. Щодня проходите Інферно і відкривайте всілякі скарби, де можна знайти додаткову пил. Також цей ресурс можна купити в магазині за алмази.
  • Самоцвіти. Тут в залік йдуть окуляри, отримані в геммологии. Тому необхідно добре запастися картками для геммологии. Чим більше карток, тим більше очок ви наберете. Щодня проходите гемології не менше ніж на 20 000 очок. При бажанні можна набрати і більше очок.?
  • Камінь серафима. Для придбання цих каменів проходження Інферно обов’язково. Також радимо накопичити драконівських гербів і щодня купувати в магазині арени по 20 серафімок. Їх також можна придбати в магазині за алмази.
  • Камінь благословення. Збирайте камені в нальотчиків, ставку або ж купуйте в магазині за алмази. Також камені благословення дають за відкриття Боса гільдії.?
  • Рунічний камінь. Основним місцем збору нагород цих каменів є Вічний шпиль. Не забувайте і про спроби Елітного шпиля. До того ж настійно радимо зберегти картки виклику Вічного Шпиля. Вони дають вам додаткові спроби.
  • Камінь очищення. Камінь очищення випадає в джекпот.
  • Звездорез (Гравіювання). Камені гравіювання видаються нагородами за очки в геммологии, а також їх можна купити в магазині за алмази і в магазині арени за Емблеми арени (обмеження – 30 штук).
  • Камінь зачарования (Камені посилення). Камені посилення можна отримати в елітних битвах в Вічному шпилі. Радимо накопичити ці камінчики і потім в магазині купити камені посилення спорядження.
  • Камінь пробудження. Камінь пробудження виходить шляхом виплавки стихій.

  Підготовка до лихоманки . Ця подія вимагає хорошої підготовки. Так, вам варто запастися:

  • Картками геммологии – чим їх більше, тим краще. Зайвими вони ніколи не будуть. Так що не втрачайте моменту і купуйте ці цінні карти!
  • Камінням посилення, щоб під час події придбати камені посилення спорядження;
  • Картками зі спробами для шпиля;
  • дракона гербами для покупок в магазині арени;
  • Такою валютою, як дарики і купони груповий закупівлі;
  • Звичайними купонами і алмазами – вони ніколи не буде зайвими.

  Після пройдених щоденних завдань обов’язково відвідайте гарячі події і зберіть всі доступні нагороди. До того ж, ГС може бути відмінним джерелом отримання ресурсів за виконання завдань. Крім того, намагайтеся набирати відданість не менше 500. Щодня о 14:00 і 22:00 будуть визначатися лідери загального рейтингу за очками, а також і в певних номінаціях. Нагороди залежать від часу і положення в рейтингу. А ще за набрані очки ви можете отримати хороші нагороди в подію. Будь-яка “Золота лихоманка” зазвичай супроводжується такими подіями, як “Торговка Джіні” і “Групова покупка”.

  Магазин ?. Залежно від активного події у магазина є 2 вкладки:

  • Рекомендовані;
  • Найкраще.

  Валютою в магазині є дипломи магната і сертифікати відмінника. Щоб їх дістати, необхідно зайняти певні місця в рейтингу. На закінчення хочемо поділитися з вами маленькими хитрощами:

 • Всі листи з ресурсами (ні з скринями), отримані за час події лихоманки, краще відкрити за 10 хвилин до кінця події.
 • Не забувайте збирати нагороди за відданість і відновлювати ресурси, якщо ви забули або не пройшли щось минулим днем.
 • Щоб отримати набагато більше золота, рекомендуємо зібрати команду нескінченної люті для походу.
 • Проходити гемології вручну набагато вигідніше, ніж проходити помічником, так як вручну можливо набрати більшу кількість очок за хід.
 • У супроводжуючих події (Торговка Джіні, Групова покупка) робіть акцент на придбання ресурсів.
 • Групова покупка?

  Цикличное подія, яке частіше зустрічається в парі з Межсерверной Золотий лихоманкою. Групова покупка доступна гравцям з 20-го рівня.

  51>

  Подія вдає із себе двокомпонентну систему: покупка за алмази і покупка за купони. Гравці повинні купувати одні й ті ж предмети, щоб знизити їх вартість. Знижка може досягати 50%!

  52>

  Правила події наступні: більше покупців – більша знижка на предмети. Якщо ви купили товар за ціну більше, ніж фінальна (після закінчення торгів), система автоматично поверне вам різницю. Наприклад: Якщо гравець купив річ за 3600 алмазів, а після події ціна впала до 2000, то 1600 він отримає назад (за умови, що гравець не отримав 100% повернення за першу покупку). Груповий квиток може бути використаний для покупки певних предметів (за вартістю 1 груповий квиток дорівнює 1 алмазу).

  Якщо при покупці були використані групові квитки і алмази, останні повернуті не будуть. Наприклад: Якщо гравець купив річ за 3600 алмазів, з яких 400 – групові квитки, а після події ціна впала до 2000, то повернуті будуть лише 1200 алмазів. Групові квитки залишаються дійсними до наступного аналогічного події. Якщо вас турбує той факт, що в подію можна нічого придбати без алмазів, то поспішаю вас переконати: картки геммологии можна придбати, не витративши при цьому ні єдиного алмазу. Купони покривають всю вартість алмазів.

  53>

  У події також доступні покупки за звичайні купони. Асортимент приємно радує.

  54>

  Щасливі числа. Після першої покупки в подію кожен гравець бере участь в невеликій вікторині, в якій можна виграти купони і окуляри групових покупок. Крім того, у вас є шанс отримати річ, яка дає знижку 100% на першу покупку дня!

  Лотерея. Окуляри групових покупок даються гравцям кожен раз після успішної покупки. Їх можна використовувати в лотереї. Гравці вибирають числа від 1 до 999. Після закінчення події система вибере 1 випадкове число. Щасливчику, який вибрав цей же число, дістанеться приз у вигляді алмазів! Решта гравців отримають втішний приз у вигляді купонів. Їх кількість буде дорівнює щасливим номерам, які у них є.

  Торговець Джіні

  Джіні – рідкісна гостя з далеких земель, мандрівниця-торговка, слава про яку обійшла весь світ. У надрах її лавки приховані чудові, рідкісні і магічні предмети, якими вона рада поділитися з усіма, але, звичайно, не дарма. Це циклічний івент, і полки Джіні постійно оновлюються в залежності від актуальності предметів в грі. Як правило, мандрівники рідко пускають за прилавок незнайомців, але нам вдалося зазирнути за чарівний завісу, і ми готові поділитися з вами цікавими подробицями. Натиснувши на віконце з Джіні, яке з’являється під час івенту під гарячими подіями, ви побачите прилавок на 6 предметів.

  55>

  Кожен з представлених товарів йде з явною знижкою (якщо порівнювати з вартістю в алмазах). Але і на цьому щедрість Джіні не закінчується. За кожен товар ви можете поторгуватися, натиснувши “Сохр.еще”. Ця кнопка запускає торги, де випадково може випасти ще більша знижка. Або менша. Так що ризикуйте з розумом! Прилавок оновлюється кожні 15 хвилин, але нетерплячі можуть зробити це раніше, натиснувши на стрілочки посередині. Коштує таке оновлення 10 Дарико. Дарики – це єдина валюта у Джіні, яка випадає за виконання щоденних завдань або в якості нагороди за досягнення в гарячих події.

  56>

  Також їх можна отримати в обміннику у Джіні.

  • Курс алмазів і купонів складає 1 до 1.
  • Кількість купуються за алмази Дарико не обмежена.
  • Денне обмеження на покупку за купони – 150 Дарико на добу.

  57>

  За добу можливо здійснити 100 покупок, отримуючи за кожну бонус. Щедра Джіні любить балувати постійних покупців і віддає дарики за накопичені окуляри. Подивитися кількість накопичених очок можна в другій вкладці івенту “Нагорода”.

  58>

  Весь асортимент крамниці ви можете побачити в третій вкладці “Товари”, де вказана приблизна вартість зі знижками. Вивчайте цю вкладку уважніше, щоб відразу визначитися з тим, на що ви будете збирати ваші дарики.

  59>

  І пам’ятайте, що лавка Джіні – це відмінний спосіб наповнити свій рюкзак цінними предметами. Але не намагайтеся обдурити торговку – хто знає яке оборотне зілля вам можуть підсунути за такий обман.

  Свято магії

  Це один з тематичних івентів, які є одноразовими. Тому варто планувати свої витрати до закінчення події. Подія є для персонажів вище 35-го рівня. Відкривши подія, ви побачите 4 розділу:

  60>

  Дух чарівництва. У цьому розділі можна отримати нагороду за кожен рівень свята. Врахуйте, що якщо ви пропустите збір, то отримати зможете тільки активну нагороду. Нагороди за більш ранні рівні будуть вже недоступні. Рівень піднімається всім сервером за допомогою збору нагород в “Дусі чарівництва” і за відкриття Чарівних скринь.

  61>

  Світовий бос. Ця вкладка дозволяє зайти на світового боса. Під час події з боса можуть випадати капелюхи чарівника.

  62>

  Чарівні скрині. Щоб відкрити скрині, вам знадобляться:

  • Звичайна чарівна паличка;
  • Гарна чарівна паличка;
  • Чудова чарівна паличка.

  Кожна з паличок відкриває певний скриню. У магічних скринях ви зможете знайти рунічні камені, картки енергії, камені душ і інші корисні предмети. Крім того, в кожному скрині зберігаються капелюхи чарівника і містичні капелюхи, які необхідні для покупок в чарівному магазині.

  63>

  Палички можна отримати в гарячих події за виконання завдань, за поповнення рахунку в накопичувальній акції, а також придбати акцією.

  64>

  Чарівний магазин. У цьому магазині можна придбати багато корисних речей і ресурсів. Капелюхи, за які купуються предмети, ви можете отримати в гарячих події за виконання завдань, на світовому босі, за збір нагород рівня події і дістати з чарівних скринь.

  65>

  Рівень події і кількість очок до наступного рівня можна побачити нагорі у вікні події поруч з його назвою (1). Також в подію доступні нагороди за особисті окуляри (2). Особисті очки нараховуються за збір нагород рівня події і за відкриття чарівних скринь.

  66>

  67>

  68>

  Дана подія є циклічним, але кожен раз індивідуально. З разу в раз змінюється тематика конкурсу, ітемов і нагороди, при цьому умови залишаються незмінними.

  Ліга ангелів: Друзі і весілля

  Чому не додається довіру? Більше 200 довіри в день і понад 1000 довіри в тиждень набрати неможливо. Якщо довіра не накопичується до даних значень, зверніться до служби технічної підтримки.

  Не можу додати ще одного друга, у чому може бути причина? Без VIP-статусу ви можете додати тільки по 50 серверних і межсерверних друзів, але за допомогою VIP-статусу можна збільшити даний ліміт до 150 в кожній категорії. Для того, щоб збільшений ліміт діяв, VIP-статус повинен бути активний. Обмеження діють в обидві сторони, так що додавання може не відбуватися і через те, що досягнутий ліміт у гравця, якому ви пропонуєте дружбу.

  Я вирішив почистити список друзів, але після кількох людей друзі перестали віддалятися. Чому? На видалення друзів є щоденний ліміт. Спробуйте видалити повторно після поновлення доби в грі (в 00:00 по серверному часу відбувається зміна дня). Якщо раніше не буде виходити, зверніться в технічну підтримку.

  Весілля

  На 40-му рівні персонажа для кожного гравця стає доступною функція вступу в шлюб. У верхньому правому меню і в інформації про персонажа з’являються серця, які ви зможете використовувати після одруження.

  69>

  Якщо ви холостий (а), натиснувши на сердечко в своєму профілі, ви побачите функцію “Зробити пропозицію” і вибір своєї другої половинки серед друзів.

  70>

  Що потрібно, щоб одружитися? Для того щоб одружитися, необхідно зібрати 1999 довіри, граючи разом і допомагаючи один одному в розвитку персонажа. Зібрати довіру можна безліччю способів:

  • Благословити дерево в саду: +20 довіри (благословляючи один одному, отримуєте 40 довіри в день сумарно)
  • Супроводити в змеегонке: +20 довіри (супроводжуючи один одного, отримуєте 40 довіри в день сумарно)
  • Разом проходити Командне підземелля: +4 довіри за кожну спробу, разом +20 для пари .
  • Разом проходити Інферно: +15 довіри за кожну спробу, разом +30 для пари.
  • Подарувати троянди під час події: +1 довіри за кожні 9 подарованих троянд.
  • Полити в саду / застосувати пестицид: +3 довіри за кожну спробу.
  • Проводити тренувальні бої 1 vs 1 через функцію “Порівняти друзів”: +1 довіри за кожну спробу, максимально +40 для пари.
  • Подарувати “Таємний подарунок” за 100 алмазів: +100 довіри за кожен подарунок.

  Використовувати дані можливості можна все, можна вибірково. Але більш +200 довіри в день (1000 на тиждень!) Пара отримати не зможе. Виходячи з цих обмежень, парі дається 2 тижні, щоб не прийняти поспішного рішення про весілля, а все ж переконатися, що зроблений правильний вибір. Перевірити кількість близькості ви завжди можете, натиснувши “Детально” або “Вікно чату” з одним.

  71>

  72>

  Якщо у вас з нареченим / -ою досить довіри, ви можете зробити пропозицію і зіграти весілля! Перед пропозицією вам необхідно вибрати кільце, яке після згоди отримає ваш (а) чоловік (дружина). Всі кільця доступні в магазині, і надягати ви їх можете, навіть не перебуваючи в шлюбі. Тиснемо кнопочку “Зробити пропозицію”, і відкривається віконце підтвердження. Функція коштує 200 000 золотих.

  73>

  Підтверджуємо і чекаємо відповіді. Нареченому / нареченій приходить звичайне оповіщення у вікні чату.

  74>

  Але при натисканні на неї з’являється сюрприз:

  75>

  Тут все вкрай зрозуміло: можна погодитися (Прийняти), можна відмовити (Вибачитися). Після прийняття пропозиції в світовому чаті з’являється оголошення, щоб про весілля дізнався весь світ:

  76>

  Бонуси. Після укладення шлюбу при натисканні на сердечко з’являється нове вікно з вкладками Прихильність, Вечірка, Розлучення:

  77>

  Прихильність збільшує ваш бойовий рейтинг. Покращувати її повинен кожен чоловік самостійно. За кожне сердечко і кожен рівень ви отримуєте непогані бонуси:

  78>

  Прихильність поліпшується за допомогою кристалів любові, які можна отримувати, організовуючи весільні вечірки, відвідуючи інші весілля і збираючи нагороду з Дуба кохання в саду (про нього трохи пізніше). Кожен день кожен з подружжя може створити весільну вечірку. Чим дорожче вечірка, тим більше гостей і нагород!

  79>

  Перша майбутнє весілля значно відрізняється від інших! Її господар може скористатися функцією “Укласти шлюб”, де молодята отримують благословення Аморі. Намагайтеся її робити найшикарнішої!

  Пристрасть. Відкривши будь-яке весілля, ви автоматично потрапляєте на вечірку, яка триватиме 20 хвилин.

  80>

  Чим розкішніше весілля, тим більше пара отримує пристрасті. Набравши 5000 пристрасті на весільній вечірці, пара отримає унікальний титул “Показати любов”.

  81>

  Участь у весіллі. У день можна взяти участь всього в 5 весіллях: 1 раз відкриваєте весілля ви, 1 раз відкриває ваша друга половинка, і 3 рази можна бути гостем чужих вечірок. Список вечірок ви можете побачити, натиснувши на сердечко у верхньому правому меню. Заходьте туди, де є місця, благословляєте пару і отримуєте бонус.

  82>

  83>

  Видозміну саду. Після весілля змінюється вигляд вашого саду.

  84>

  У саду з’являється Дуб кохання, який дає кожен день непогані бонуси. Дуб необхідно поливати 5 раз в день, з інтервалом 30 хвилин (або більше). Після використання всіх полівок можна зібрати нагороду (скриня дерева одностайності) в залежності від рівня Дуба любові. Всього є 3 види дуба:

 • Початковий Дуб кохання (1-10 рівні) Щоденна нагорода: 50 000 золотих і 5 троянд.
 • Середній Дуб кохання (10-20 рівні). Щоденна нагорода: 100 000 золотих, 10 троянд і 5 кристалів любові.
 • Високий рівень Дуб кохання (20+ рівні). Щоденна нагорода: 300 000 золотих, 20 троянд і 10 кристалів любові.
 • 85>

  Дуб кохання, на відміну від прихильності, один для пари. Поливати може будь-який з подружжя.

  Розлучення. А тепер трошки інформації про те, що робити небажано. Функція “Розлучення”.

  86>

  На зображенні гранично ясно описані всі варіанти розлучення. Якщо ви домовилися і ваш чоловік згоден на розлучення – найкраще вибрати перший варіант. Спочатку ви, а після ваша половинка повинні підтвердити своє бажання:

  87>

  Після чого в світовому чаті буде повідомлено про факт вашого розлучення (за аналогією з весіллям) .

  88>

  Але перш ніж розлучатися, варто подумати. Дуб кохання з вашого саду зникне, а прихильність призупиниться і перестане давати надбавку в БМ. Хоча краще переконатися в правильності вибору своєї другої половинки ще перед весіллям, щоб не було конфліктних ситуацій і розлучатися не доводилося.

  Ліга ангелів: Часті питання по персонажу

  Чи можна змінити ігровий нік ? Якщо після об’єднання серверів виявилося, що ваш нік повторюється і до нього приєднався номер, у вас на ігровий поштою повинно бути лист з картою зміни ника. Якщо листи з картою зміни ника немає, значить воно прийшло іншому гравцеві з таким же ніком. Якщо ви невдало підібрали нік і він порушує правила чату (або порушував, але його змінили примусово), зверніться в техпідтримку порталу і в заявці вкажіть три варіанти ника, що не порушують правила чату. В інших випадках зміна ника не передбачена.

  Чи можна змінити клас? У грі немає можливості поміняти клас персонажа. Якщо ви незадоволені своїм вибором, ви можете завести нового персонажа на тому ж або іншому сервері.

  Чи можна поміняти підлогу персонажа? Так, в ігровому магазині продається карта зміни статі вартістю 419 алмазів. Якщо ваш персонаж перебуває у шлюбі, необхідно спочатку розлучитися, інакше ви не зможете застосувати карту.

  Чи є можливість перенести персонажа з одного сервера на інший? Ні, тому рекомендуємо вам ретельно вибирати сервер.

  Чи можна змінити зовнішність персонажа? Можливості зміни статури і рис обличчя в грі немає. Однак в грі присутня велика кількість різних нарядів і крил, які можна надіти на персонажа без негативних змін його характеристик.

  Де отримати досвід? Досвід можна отримати за виконання завдань, на одиночній Арені, в Битві титанів і при медитації. На Z-серверах можна також взяти карти додаткового досвіду в ГС “Більше досвіду!”

  Є суттєві відмінності між класами? Воїн, маг, лучник відрізняються навичками душ драконів. Також у кожного класу і професій в межах одного класу є свої навички. Але істотних обмежень класові відмінності не накладають: ви можете ставити собі в лад будь-яких героїв, здобувати в Пробудження абсолютно різні навички, використовувати будь-яких скакунів і закликати будь-яких ангелів. При бажанні та можливостях можна створити з персонажа будь-якого класу те, що вам потрібно.

  Як підвищити бойову міць? На перших порах вам допоможуть:

  • Поліпшення і очищення спорядження;
  • Інкрустація самоцвітів;
  • Тренування скакуна і героїв камінням душ;
  • Благословення скакуна і героїв;
  • Поліпшення і розвиток ангелів;
  • Заслони;
  • Емблема гільдії.

  З підвищенням рівня поступово будуть відкриватися нові функціонали, де можна буде розвинути персонажа сильніше і випробувати нові навички.

  Пропала бойова міць. У чому може бути причина? Значення бойової потужності не може знизитися без причини або через будь-якої технічної помилки. Причини зниження бойової потужності можуть бути різними. Причину слід шукати, спираючись на кількість і джерело втраченої бойової потужності. Рекомендуємо звернути увагу на наступне:

  • Сильно зменшилася міць у одного героя – можливо, знятий амулет. Він міг потрапити в інвентар після поліпшення кресленням. Якщо ситуація сталася після успадкування, перевірте супутників.
  • Сильно зменшилися значення ОЗ, АТК, ЗАЩ у одного героя – перевірте зберігачів, есенції, артефакти. Може бути, ви “забули” що-небудь при спадкуванні.
  • Незначне зниження параметрів у Головного Героя. Дана ситуація може статися після закриття деяких вікон – або закінчилася емблема, або ви дивилися на чужій спілка. В останньому випадку потрібно відкрити меню свого союзу, а потім інвентар. В такому випадку бонус чужого прапора буде прибраний.
  • Зменшилися значення ОЗ, АТК, ЗАЩ у всіх – Перевірте, чи на місці статуя в садибі.
  • Змінюються значення атаки і спритності при перестановці з авангарду в ар’єргард і назад – при поліпшенні пактів можуть вийти нерівномірні бонуси по рядах, не втрачайте це з уваги. Також майте на увазі, що резервному герою йдуть такі ж надбавки, як для ар’єргарду.
  • Прибрали героя і зменшилися різні показники у кожного героя – можливо, прибраний герой був з німбом, і разом з героєм пішли і ці бонуси.

  У описі нарядів зазначено, що збільшення від костюмів складаються. Чому тоді, коли я надягаю слабший костюм, БМ падає? Надітий костюм дає подвійну надбавку.

  Чи можна заводити Твінкі? Твінкі в грі не заборонені, але заводити їх можна з обмеженнями:

  • Не більше 5 активних персонажів на одному сервері;
  • Заборонено будь-яка взаємодія між персонажами одного власника на одному cервер з метою отримання вигоди;
  • Заборонено обхід мута твіном, які продовжують порушення в чаті. Такі твіни безстроково блокуються, а створення великої кількості побічних персонажів для цієї мети може спричинити і серйозні санкції до основного персонажу.

  Я грав спокійно, і раптом мій нік змінився на Ігрок197635. Чому це сталось? Основна причина зміна ника – порушення правил, що пред’являються до вибору ніка. Ви можете змінити нік, звернувшись до служби технічної підтримки порталу, вказавши кілька варіантів ника, які не порушують правила.

  Як отримати титул “показати любов”? Для того щоб отримати титул “показати любов”, потрібно набрати 5000 очок пристрасті на весільній вечірці.

  Як отримати престиж? Набрати очки престижу можна наступним чином:

  • При поліпшенні ангела;
  • На одиночній арені і в рейтингових нагороди за неї;
  • На командному арені;
  • у нагороди за зачистку локацій;
  • На одиночному межсерверном турнірі;
  • На святі гільдії.

  Я грав в соціальній мережі, а потім у мене пропав персонаж і гра почалася з нуля. Як його знайти? Швидше за все, ви перенесли персонажа на портал 101xp. З великою ймовірністю ви його знайдете, якщо авторізуетесь на порталі через свій аккаунт соціальної мережі, виберете свій сервер (так як ви на нього вже заходили з цього аккаунта) і зайдете в гру.

  А