Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Льодовиковий період Сільце: Поради, WIKI, Огляди

ЛЬОДОВИКОВИЙ ПЕРІОД: села (ICE AGE VILLAGE) – гра на андроїд з датою виходу 05.04.2012 р від компанії Gameloft. Жанр гри: Казуальні. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Коли я отримаю Дамановое дерево? Ти зможеш відкрити Дамановое дерево на 20 рівні.

Що таке Дамановое дерево? Дамановое дерево дозволить тобі зібрати більше сердечок і навіть більше монет. Натискай на Дамановое дерево у себе в селі один раз в день і збирай монети! З Даманових дерев в селах друзів ти збереш сердечка!

Дамановое дерево росте? Так, звичайно, зростає! Якщо друзі будуть збирати сердечка з твого Даманового дерева, воно буде рости і приносити тобі більше монет. Як тільки рівень Даманового дерева виросте п’ять разів, воно збільшиться в розмірах.

Як змінити будиночки, в яких живуть тварини родини? Як тільки ти досягнеш 40 рівня, зможеш змінити будиночки зібраних сімейств (двоє дорослих і двоє дітей). Для цього потрібно натиснути на зібрану звірячу сім’ю і вибрати функцію “Змінити будиночок”.

Що таке “Собіралка”? При натисканні на портрет Дієго під назвою села Собіралка включається на деякий час. Собіралка дозволяє збирати дохід з тварин і будівель швидше. Потрібно просто провести над ними пальцем. Щоб купити додаткові жетони для Собіралкі, зайди в розділ Особливе в Магазині!

Що таке світ динозаврів? Світ динозаврів знаходиться під твоєю селом в Льодовиковий період. Там живе Бак! У цих теплих заростях джунглів живуть все динозаври. Герої з Льодовикового періоду часто навідуються туди. Бак допомагає їм виконувати завдання.

Коли я зможу потрапити в світ динозаврів? За 350 жолудів ти відкриєш світ динозаврів на 25 рівні. Або дограти до 35 рівня, і світ динозаврів відкриється безкоштовно!

Дещо з моїх речей зникло після відкриття світу динозаврів! Не турбуйся! Тепла температура і буйна рослинність посприяли переміщенню твоїх динозаврів в інвентар, де вони терпляче чекають тебе! Просто перейди в світ динозаврів, використовуючи вхід в нижній правій частині села. Опинившись там, натисни на значок Меню внизу праворуч, потім натисни на “Колекцію”, і побачиш своїх динозаврів в інвентарі.

Як оцінити село? Кожен день, під час відвідин села одного, ти можеш додати йому один лайк. Для цього натисни значок у формі серця в верхньому лівому кутку екрана поруч з назвою села. Якщо ти відправляєш лайк селі одного, то у відповідь отримуєш лайк своєму селі.

Як часто можна додавати лайк інший селі? Ти можеш відправити лайк кожному селі один раз в день.

Як часто можна відправляти подарунки? Ти можеш відправити безкоштовний подарунок кожному своєму другові один раз в день.

Якого роду подарунки я можу відправляти? Безкоштовний подарунок вибирається випадково – це може бути невелика кількість монет, репутації або жолудів. Вибирати безкоштовний подарунок ти не можеш.

Як часто в сусідніх селах з’являється Скрет? Знайти Скрета в сусідньому селі тобі вдасться тільки раз в день. Якщо під назвою села відображається маленький значок, це означає, що Скрет десь тут.

Як часто можна відвідувати сусідні села? Обмежень за кількістю відвідувань немає. Ти можеш ходити в гості, коли захочеш!

Скільки часу потрібно дитинчаті, щоб покинути гніздо? Де це можна подивитися? Дитинчата різних видів ростуть з різною швидкістю. Як тільки дитинча народився, включається ще один таймер, що відображає, скільки часу залишилося до його дорослішання. Якщо включені повідомлення, то ти отримаєш повідомлення, як тільки дитинча збереться залишати гніздо.

Як працює система нагород в міні-грі зі Скретом? Система нагородження працює за принципом випадковості. Ти можеш виграти що завгодно, починаючи від житла екзотичної тварини і закінчуючи великим набором жолудів або маленькою купкою монет. Удачі!

Як дізнатися, як скоро народиться дитинча до того, як прийняти рішення про розведення? Якщо ти хочеш дізнатися, скільки часу знадобиться дитинчаті, щоб народитися, зайди в розділ “Ясла” в Меню і натисни кнопку “Завести дитинча”. Ти побачиш список і опис дитинчат, які можуть народитися в твоїй селі.

Чи можна збирати дохід з кінотеатру? Як і всі інші будівлі, кінотеатр час від часу приносить доходи, які ти можеш зібрати.

На якій відстані від будівлі прикраси дають бонуси? Ти можеш натиснути на прикрасу і вибрати функцію “Перемістити”. Після цього зона дії бонусу буде підсвічена.

Одне з будівель в моєму селі пропало і так і не повернулося. Якщо будівля пропало, то воно, швидше за все, було випадково прибрано з карти. Відкрий Меню – Колекція – Інвентар. Твоє будівля повинна бути там.

У мене жодного разу не вийшло зібрати дохід з деяких будівель. Деякі будівлі приносять доходи кожні кілька хвилин, іншим же потрібно кілька годин, а іноді і днів. Щоб побачити, скільки часу залишилося до отримання доходу, натисни на будівлю і подивися на таймер в нижньому правому куті вікна з описом.

Додані чи в гру нові колекції? Як можна їх зібрати? Додана колекція “Сімейство археоптериксів”. Ці тварини і їх сімейства доступні в світі динозаврів (крім помаранчевої версії). Колекції можна переглянути на екрані колекції. Також в гру додані деякі завдання, пов’язані з придбанням нових сімейств і збором колекції з них.

Як знайти гігантського рожевого метелика? Гігантський рожевий метелик – акційний предмет. На даний момент він недоступний в магазині. Він стане доступним до початку пов’язаної з ним акції. Наберіться терпіння і копальні жолуді.

Кількість моїх сусідів обмежена? Спочатку ти можеш додавати необмежену кількість сусідів з друзів на Facebook або GL LIVE, проте в останньому оновленні гри кількість друзів, яких ти можеш додати з випадкових сіл, обмежена п’ятьма. Однак розробники до сих пір працюють над цією можливістю, тому в наступних оновленнях це число може бути змінено.

Куди діваються сім’ї динозаврів після оновлення світу динозаврів? Після оновлення світу динозаврів все сім’ї динозаврів автоматично переміщаються в інвентар світу динозаврів.

Що таке функція Подарунок всім? Функція Подарунок всім дозволяє відправити подарунки всім друзям одним натисканням. Ця функція розташована в розділі Друзі. Однак вона доступна лише при підключенні до соціальних мереж (Facebook, GL LIVE, і т.д.)

Як користуватися функцією Подарунок всім? Функцією Подарунок всім можна скористатися в будь-який момент, поки в твоєму списку є друзі, які не отримували від тебе подарунок за останні 24 год. Натисни значок Подарунок всім, і всі твої друзі, пов’язані з твоєї обліковим записом Льодовиковий Період Сільце, які не отримували від тебе подарунок за останні 24 год., отримають його.

чи з’явилися нові колекції? Як їх зібрати? Додана нова колекція – Гігантські метелики. Зібравши всі сімейства гігантських метеликів, ти відкриєш нову колекцію. Ці тварини і їх сімейства доступні тільки в світі динозаврів. Також з цими родинами пов’язані нові забавні завдання і нагороди – не пропусти!

Чи змінилися щоденні нагороди? Оновлена ​​система щоденних нагород дозволяє викупити попередній бонус в разі пропуску дня. При цьому в нижній частині спливаючого віконця Щоденної нагороди з’являється повідомлення про пропущений дні. Воно з’являється після входу в гру після того, як ти не отримав щоденну нагороду за попередній день. Останній день отримання нагороди підсвічується помаранчевим кольором. День, до якого можна відкотитися, підсвічений рамкою, яка б показала, до якого дня ти повернешся, скориставшись цією можливістю. Всі нагороди, які ти пропустиш, що не повернувшись до зазначеного дня, позначені червоними хрестиками. Тобі буде поставлено питання про те, чи бажаєш ти повернутися до попереднього дня нагороди за ціну в жолудях. Наприклад, якщо ти не збирав нагороду з середи і хочеш отримати чудову нагороду, яка випала в четвер, тобі доведеться сплатити жолудями повернення до четверга.

Що таке акції? Акції – це такі особливі пропозиції, що надходять від гри. Вони дають тобі можливість придбати бонуси для гри зі знижкою.

Як отримати доступ до акцій? Натисни на таймер, розташований у правій частині екрана. Враховуй, що акції доступні тільки в режимі онлайн.

Що потрібно, щоб взяти участь в акції? Щоб взяти участь, просто грай в Льодовиковий Період Сільце на пристрої з включеним Інтернет-з’єднанням.

Як я дізнаюся, що проводиться акція? Діючі акції будуть відображатися в смузі акцій в правій частині екрана. Крім того, ти будеш отримувати повідомлення про них по ігровій поштою.

Як дізнатися, як довго ще триватиме акція? Час, що залишився буде відображатися на таймері акції в правій частині екрана. Крім того, ти отримаєш повідомлення за 24 години до закінчення акції.

Які зміни були внесені в гру Скрет Кун-фу? Міні-гра повністю оновлена. Тепер ти зможеш змагатися з друзями через Game Center / Google +, а потім порівнювати результати в Списку лідерів.

Як побачити свої рекорди? Твій кращий результат відображається на головному екрані гри “Скрет Кун-фу”.

Як стежити за селом? “Спостереження за селом” – це абсолютно нова функція в грі, що дозволяє тобі пильнувати за селом випадкового гравця, не додаючи його в список своїх друзів. У тебе з’явиться можливість почати спостереження під час відвідування випадкової села. Одночасно можна спостерігати не більше ніж за 5 випадковими селами.

Чи є можливість спостерігати за великою кількістю сіл? Ти відкриєш додаткові слоти для спостереження, якщо будеш просуватися далі по сюжету гри. Кожні 5 рівнів гравця, починаючи з рівня 6, ти отримуєш додатковий слот спостереження.

Як скасувати спостереження за селом? Якщо ти встановив спостереження за селом, кнопка “Спостерігати” переключиться на “Відмінити спостереження”. Скористайся нею, щоб скасувати спостереження за селом. Крім того, ти можеш додати господаря села, за якою спостерігаєш, в друзі – таким чином, ти автоматично припиниш спостереження.

Для чого потрібна кнопка “Пропустити”? Ця кнопка дозволяє тобі заплатити жолудями і прискорити таймер. Таким чином, час очікування доходу з будівлі або сімейства істотно скоротиться.

Що таке Операція “Порятунок яєць”? Операція “Порятунок яєць” – це нова міні-гра, яка стане тобі доступна на 30 рівні. Допоможи Сиду – стрибни разом з ним у воду, спаси потопаючого Яйцберта, збери бульбашки повітря і не потрап хижої риби! Щоб зіграти, натисни на піратський корабель Капітана Гада! Ця гра, як і “Скрет Кун-фу”, коштує 1 жетон.

Як перейти в інформаційний розділ в Магазині? У магазині поруч із зображеннями предметів буде маленький значок (I). Якщо ти натиснеш на нього, на зворотному боці відобразиться інформація про предмет.

Що являє собою ця інформація? На кожному значку представлені різні характеристики або особливості предмета: – Значок “+” – це кількість бонусів, яке отримає гравець при установці прикраси. – Монетка означає кількість монет, яке можна зібрати з будівлі або тварини. – Зірка є розміри бонусу за зібрані сім’ї. – Значок з годинником – це проміжок часу між збором доходів.

Чому рівень мого Даманового дерева не підвищується, коли я збираю сердечка за соціальні взаємодії? Сердечки, отримані за допомогу друзям, можна витратити в магазині на покупку предметів в розділі Друзі. Щоб підвищити рівень Даманового дерева, друзі, відвідуючи твою село, повинні збирати з нього дохід.

Як подивитися світ динозаврів одного? У даний момент ти не можеш побувати в Світі динозаврів в селах друзів, оскільки ці гігантські ящери занадто небезпечні. Скоро ця можливість буде додана в гру!

Чому завдання, в яких я натискаю на сім’ї тварин, не фіксують, що я натискаю на жителів села? Коли метою завдання є натискання на жителів села, це стосується тільки персонажів, які гуляють по селі. Натисни на них і побачиш забавну реакцію!

Чому Скрет більше не з’являється в моєму селі? Чим більше ти граєш (чим довше триває ігрова сесія), тим вище шанс на появу Скрета в твоїй селі.

Чому купи листя більше не з’являються в моєму селі? Купи листя з’являються з часом. Вони з’являться в разі, якщо ти будеш перебувати в грі достатню кількість часу.

Що означає значок з цифрою в магазині? Цифра вказує на нові цікаві предмети, які недавно відкрилися для тебе.

Як прибрати значок з цифрою в магазині? Щоб прибрати значок з цифрою, просто подивися на нові товари в магазині.

Як купити малюків для родин тварин? Після покупки тваринного і його партнера, тобі доведеться купити для них малюків. Малюків можна купити в Магазині або вибрати тварину і натиснути на значок “Малюк”.

Як знайти Новини, Форуми і Підтримку користувачів? Всі ці функції розташовані в розділі “Gameloft Connect”. Щоб перейти в цей розділ, необхідно натиснути на значок у верхньому правому куті екрану.

Що сталося з моєю вхідною поштою після натискання “Прийняти все”? Вибравши “Прийняти все”, ти прийняв все подарункові повідомлення, потім видалив повідомлення з пошти. Всі запрошення в друзі, запити на допомогу в пошуку діточок і повідомлення про акцію залишаться в твоїй поштою. Решта види повідомлень будуть прийматися до повного збору подарунка.

Як взяти участь в Щоденних випробуваннях? Щоденні випробування будуть з’являтися в правому куті екрану після досягнення рівня 10, якщо є з’єднання з Інтернетом.

Де я можу подивитися свій рахунок в Щоденному випробуванні? Твій рахунок відображається на значку Щоденне випробування, а також в розділі Щоденне випробування. Розмісти значок Щоденне випробування в правому куті екрану, щоб переглядати поточний результат. При натисканні на цей значок ти отримаєш додаткову інформацію.

Нове максимальну кількість рівнів в грі? Кількість рівнів збільшено до 110. Гравці зможуть не тільки весело провести час, а ще й набрати більше очок, приймаючи участь в нових завданнях.

Що таке Загадковий ящик і як його знайти? Загадковий ящик – спеціальний щоденний подарунок для VIP-гравців. Щоб отримати ящик, будь ласка, увійди в гру, відкрий Меню> Магазин> Особливе.

У мене 2 147 000 000 монет. Чому я не можу зібрати більше? Це максимально допустиму кількість монет в грі. Монети не будуть зараховуватися після того, як ти збереш 2 147 000 000.

Що таке підвищення рівня тварин? Починаючи з 18 рівня ти зможеш підвищувати рівень своїх тварин за монети, щоб отримувати ще більше ОП, а також підвищити рахунок своєї села.

Як підвищити рівень тварини? Натисни на сімейство тваринного і вибери вкладку із зірочкою в розділі тварини, потім натисни на неї, щоб підвищити рівень за монети. Як тільки час на таймері вийде, рівень тваринного підвищиться. Відповідно, рахунок твоєї села зросте, а сама тварина буде приносити більше ОП.

Що таке рахунок моєї села? Це рахунок твоєї села, який відображає загальний рівень усіх твоїх сімейств. Результат відображається під аватаром у верхній частині Головного меню. З кожним підвищенням рівня будуть відкриватися нові аватарки.

Як підвищити рівень моєї села? Для цього підвищуй рівень своїх родин. Окуляри за кожне підвищення будуть додані в загальний рахунок твоєї села.

Що таке бонус ОП? Це нагорода, яка допоможе тобі пройти рівень. Бонус ОП буде з’являється іноді. Отримавши таку нагороду, твій рахунок підвищиться. Бонус діє протягом одного рівня. Кожен раз, підвищуючи рівень, ти будеш отримувати шанс на ще один бонус ОП.

Чому кнопки Збери і Швидко для тварин сірі? Коли сімейка тварин зайнята підвищенням рівня, ти не зможеш зібрати з них прибуток або прискорити їх. Почекай, поки підвищення рівня не закінчиться або здійсни процес, щоб знову збирати з цих тварин прибуток.

Як користуватися новою функцією Facebook? Значок Facebook розташований в розділі Друзі. З його допомогою можна швидко здійснити вхід в соцмережу і отримати доступ до соціальних функцій і контенту, доступному тільки при підключенні до Facebook. Значок видно тільки користувачам, які не здійснили вхід в Facebook з гри Льодовиковий Період Сільце.

Що таке екран входу на Facebook? Екран входу на Facebook дозволяє увійти через Facebook і поділитися на Facebook своїми успіхами без необхідності проходити через стандартну процедуру входу.

Що таке збереження в хмарі? Збереження в хмарі дозволить тобі відновити село, якщо гра була видалена з пристрою. Також, якщо ти підключався до Facebook, то зможеш завантажити свою сільце на новий пристрій.

Як працює збереження в хмарі? Після 5 рівня ти побачиш підказку, яка допоможе зберегти дані в хмарі, а також завантажити існуючий збереження. Зверни увагу, що ти зможеш зберігати дані тільки після того, як з’явиться ця підказка.

Як користуватися новою функцією Facebook? Значок Facebook розташований в розділі Друзі. З його допомогою можна швидко здійснити вхід в соцмережу і отримати доступ до соціальних функцій і контенту, доступному тільки при підключенні до Facebook. Значок видно тільки користувачам, які не здійснили вхід в Facebook з гри Льодовиковий Період Сільце.

Як поміняти аватар? Досягнувши 18 рівня і отримавши доступ до опції підвищення рівня тварин, ти зможеш натиснути на аватарку, яка знаходиться по центру екрану у верхній частині Головного меню, і переглянути список доступних аватарів.

Що таке екран входу на Facebook? Екран входу на Facebook дозволяє увійти через Facebook і поділитися на Facebook своїми успіхами без необхідності проходити через стандартну процедуру входу.

Як відкрити нові аватарки? Підвищуй рівень своїх родин, щоб підвищити загальний рахунок своєї села, і отримати доступ до нових аватарам.

Що таке збереження в хмарі? Збереження в хмарі дозволить тобі відновити село, якщо гра була видалена з пристрою. Також, якщо ти підключався до Facebook, то зможеш завантажити свою сільце на новий пристрій.

Що таке аватарки і як їх використовувати в грі? Авторка зроблять вашу село унікальною і більш привабливою для сусідів. Нові аватарки ви знайдете в середині верхньої частини вашого домашнього екрану. Щоб їх відкрити, підвищуйте рівень тварин сімейств.

Як працює збереження в хмарі? Після 5 рівня ти побачиш підказку, яка допоможе зберегти дані в хмарі, а також завантажити існуючий збереження. Зверни увагу, що ти зможеш зберігати дані тільки після того, як з’явиться ця підказка.

Як поміняти аватар? Досягнувши 18 рівня і отримавши доступ до опції підвищення рівня тварин, ти зможеш натиснути на аватарку, яка знаходиться по центру екрану у верхній частині Головного меню, і переглянути список доступних аватарів.

Як відкрити нові аватарки? Підвищуй рівень своїх родин, щоб підвищити загальний рахунок своєї села, і отримати доступ до нових аватарам.

Що таке аватарки і як їх використовувати в грі? Авторка зроблять вашу село унікальною і більш привабливою для сусідів. Нові аватарки ви знайдете в середині верхньої частини вашого домашнього екрану. Щоб їх відкрити, підвищуйте рівень тварин сімейств.

Чому гра повідомляє “Відсутня з’єднання з Інтернетом” в той час, коли пристрій підключено? Це може траплятися, якщо грі не вдається визначити підключення. Проблема вирішується зупинкою додатки в меню завдань і перезапуском в той час, як з’єднання з Інтернетом встановлено. Якщо проблема все ще присутній, вимкни пристрій на 2 хвилини, знову включи його, підключися до Інтернету і запусти гру.

Що робити, якщо гра повисла або вилітає кожен раз, коли я намагаюся її запустити? Таке трапляється при запуску гри, коли вона перевіряє наявність підключення до мережі Інтернет. Будь ласка, спробуй відключитися від Інтернету (або встановити режим польоту) і перезапустити гру. Якщо це не допомогло, вимкни пристрій на 2 хвилини, а потім знову запусти гру, не підключаючись до Інтернету.

Як отримати безкоштовні жолуді? Ти можеш отримати трохи безкоштовних жолудів, розчистивши замети, зігравши в гру “Скрет Кун-Фу” або збираючи колекції. Піймавши Скрета, коду він буде пробігати через твою село, ти також можеш отримати в нагороду монети або жолуді.

Чому обнулений мій щоденний бонус? В останньому оновленні була змінена система щоденних бонусів. Тепер їх можна отримати тільки заходячи в гру кожен день.

Навіщо потрібен ліміт на внутрішньоігрові покупки? Бували випадки, коли діти робили внутрішньоігрові покупки за допомогою батьківських кредитних карт, не усвідомлюючи, що розплачуються справжніми грошима. Ця функція введена для запобігання небажаних витрат.

Що таке святкові жетони? Святкові жетони – це нова валюта, яку ти можеш зібрати в своєму селі і витратити на покупку ексклюзивних святкових предметів. Ці жетони, як і предмети, які можна на них купити, доступні тільки під час свят, так що поспішає!

Що таке Програма VIP? Програма VIP гарантує доступ в VIP секцію магазину з особливими предметами. Крім того, збільшуючи VIP рівень, ти будеш отримувати додаткові нагороди за рівні; більше ОЖ і монет за завдання, тварин і будівлі; інші таймери; знижку на поліпшення будиночків і покупку сімей; більший бонус за декорації і щоденні нагороди; і набагато більше інших переваг в перспективі.

Що таке VIP рівень? Натисни на кнопку VIP поруч з назвою своєї села і побачиш свій рівень VIP.

Як збільшити VIP рівень? Для збільшення VIP рівня потрібно купувати жолуді.

Коли відкриваються функції Програми VIP? Для доступу до цих функцій ти повинен бути хоча б на Рівні 13. До цього, щоб збільшити VIP рівень, потрібно купувати жолуді.

Чому в кінотеатрі немає відео, за перегляд якого подвоюється нагорода? Дана опція діє не завжди, тому відео з’являється тільки іноді.

Як відвідати село сусіда? Відкрий Карту друзів в Меню. Ти побачиш карту розташування своїх сусідів. Після натискання на село сусіда, ти зможеш відвідати його містечко, відправити подарунок або видалити.

Як додати сусідів ? На карті друзів, в яку можна потрапити з Меню, ти зможеш запросити друзів через Gameloft LIVE! або Facebook. Ті друзі, які вже грають в цю гру, будуть додані за умовчанням. Пам’ятай, що ти не зможеш бачити друзів або запрошувати їх, поки не ввійдеш в соціальну мережу. Також ти можеш зайти в Меню – Друзі – Відвідати іншу село і додати сусідів з випадкових сіл, натиснувши на значок “Додати в друзі”. У такій випадку тобі необов’язково заходити в соціальну мережу, але в такому випадку число друзів буде обмежено твоїм рівнем.

Як додавати друзів з Gameloft LIVE !? Для того, щоб додати будь-кого з друзів з Gameloft LIVE! в гру, тобі потрібно відкрити розділ Друзі в меню Gameloft LIVE !. Після цього натисни на кнопку зі знаком “+” у верхньому правому кутку і введи ID свого друга з Gameloft LIVE! Як тільки знайдеш свого друга, натисни на його ім’я, і ​​у верхньому правому кутку з’явиться ще одна кнопка, що дозволяє відправити йому запрошення. Після того, як запрошення буде прийнято, ви станете друзями в Gameloft LIVE! Підказка: розділ Gameloft LIVE! знаходиться в меню Налаштування – Параметри – З’єднання.

Чи потрібно Інтернет-з’єднання, щоб додавати друзів або відвідувати їх села? Так, для цього необхідно з’єднання з Інтернет.

Чому я не бачу одного зі своїх друзів на карті? Твої друзі відображаються на Карті друзів як твої сусіди, поки вони теж грають в гру і підключені до тієї ж соціальної мережі. Щоб стати друзями в грі, тобі колись потрібно подружитися на Facebook або на Gameloft LIVE!

Як подивитися рекорди моїх друзів? Рекорди друзів відображаються після натискання на значок “Список лідерів” на головному екрані міні-ігри “Скрет Кун-фу”. Значок розташований у верхньому лівому кутку екрана.

Чому я не можу відвідувати деяких моїх друзів? Деякі гравці перестали заходити в гру Льодовиковий Період Сільце, тому були видалені. Якщо ти спробуєш відвідати таких гравців, система перенаправить на Карту друзів. Це запобіжить збій, з яким вже зіткнулися деякі користувачі.

Чи можу я видалити одного? Так, ти можеш видаляти друзів. Для цього натисни на острів одного і вибери “Видалити”.

Автор статті: Надія Д