Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Епоха Спарти: Поради, WIKI, Огляди

ЕПОХА СПАРТИ (AGE OF SPARTA) – гра на андроїд з датою виходу 25.02.2015 р від компанії Gameloft. Жанр гри: Стратегії. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Як задіяти захист штабу? Захист штабу активується в тому випадку, якщо штаб повністю знищений. Захист можна купити в Магазині. Гравця, що включив захист, не можуть атакувати інші користувачі. Якщо гравець під захистом атакує іншого гравця або закінчується термін дії, захист припиняється.

Для чого потрібен Зал героїв? Зал героїв дозволяє вам підібрати більш сильних супротивників, щоб кинути їм виклик і отримати велику нагороду в монетах і алмазах за бій, ніж зазвичай.

На якій відстані діє бустер? Це залежить від бустера. При установці або переміщенні декорації, підсвічена область покаже, що за будівлі потрапляють в зону дії бустера.

Який найвищий рівень в грі? 100 рівень.

З деякі з моїх будівель я ніяк не можу зібрати доходи. Деякі будівлі приносять дохід кожні кілька хвилин або годин, в той час як інші можуть приносити його тільки раз в день. Щоб побачити, як скоро будівля принесе дохід, натисніть на нього і подивіться на таймер в правому куті вікна, що з’явилося.

У деяких завдань немає значка “Пропустити”. Так і має бути? Так, деякі завдання потрібно виконати обов’язково. Ви не можете пропустити їх, і саме тому не відображається.

Якщо я пропускаю завдання, чи отримаю я нагороду за нього? Так, пропустивши завдання, ви все одно отримаєте винагороду.

Що таке бонус від прикрас? Бустери дають бонус до будь-яких виробничих будівель в зоні своєї дії.

Як зміцнити віру? Основний спосіб зміцнення і накопичення віри – будівництво культових споруд.

Як розширити свою територію? Щоб розширити територію вашої бази, потрібно натиснути на порожньому ділянці землі за її межами і вибрати спосіб оплати. Оплатити розширення території можна монетами і алмазами.

Яку нагороду я отримаю за виконання завдання? За виконання одних завдань ви отримаєте монети і досвід, інших – алмази, бойові одиниці, бустери та інші предмети.

Як отримати нагороду? Виконайте або пропустіть прийняте завдання, щоб отримати нагороду за нього.

Навіщо потрібні особливі будівлі в магазині? Особливі будівлі відрізняються властивостями, унікальними для кожного типу.

Навіщо потрібен Бойовий звіт? Бойовий звіт дозволяє звертатися до боях, що відбулися під час вашої відсутності.

Що таке Слава? Слава – показник навички командира, його хитрощі і бойової сили. Вона зростає з кожною виграної битвою.

Навіщо потрібні Акрополь і Парфенон? Ці будівлі дозволяють збирати ресурси з навколишніх будинків. Натиснувши на Акрополь, ви зберете дохід зі всіх дохідних будинків. Натиснувши на Парфенон, ви зберете віру з усіх довколишніх культових споруд.

Що означає синій значок на моїх військах? Число під синім значком показує швидкість відновлення загону. Якщо загін буде розбитий в бою, він втратить очки відновлення, проте зможе відродитися, якщо очки не були вичерпані до кінця. Однак, якщо окуляри вичерпані до нуля, загін не зможе відродитися.

Як користуватися атакуючими і захисними будівлями? Такі предмети впливають на силу вашої армії, збільшуючи її показники атаки або захисту в бою. Вони є ключовими для успішного ведення бойових дій. Бонуси від таких предметів складаються.

Для чого потрібні Трофейні будівлі? Кожен Трофей символізує собою певне досягнення гравця, таким чином гравці, які відвідують вашу базу, зможуть ознайомитися з вашими успіхами. Такі трофеї не дають будь-яких бонусів оточуючим будівлям. При натисканні на Трофей гра відкриє екран досягнень.

Як виконати синтез? Для проведення синтезу необхідно натиснути на будівлю, яка провадить війська, натиснути Синтез, і вибрати війська для синтезу.

Як продати предмети? Предмети можна продати, вибравши ГОЛОВНЕ МЕНЮ -> ЗМІНИТИ. Там ви побачите опцію, яка дозволяє продати предмети.

Як складувати предмети? Кожен раз, отримуючи в подарунок зброю або війська, ви зможете знайти їх в інвентарі. Ви зможете отримати доступ до них, натиснувши на Штаб і на Склад. Невелика кількість показує, скільки предметів даного типу знаходиться в вашому інвентарі. На жаль, предмети, розміщені на базі, не можна знову відправити на склад.

Як використовувати в бою наземні і повітряні війська? Існує кілька способів додавання повітряних і наземних військ.

Спосіб 1 : натисніть значок Інструменти в правому верхньому кутку і виберіть Магазин, потім оберіть тип військ. Тут ви зможете придбати війська за алмази (преміум-валюта). Після цього предмет буде миттєво доданий в ваш інвентар.

Спосіб 2 : дешевше, але довше. Ви можете придбати і побудувати будівлі на базі. Натисніть на одне з таких будівель, щоб відкрити меню покупки. Тут ви зможете придбати предмети за монети, менша кількість алмазів або навіть за соціальну валюту, яку можна отримати, відвідуючи в грі друзів і допомагаючи їм. Вибравши предмет, ви повинні почекати, поки він буде готовий і доданий в арсенал.

Як використовувати дари богів в бою? Дари богів полегшують перебіг бою. Їх можна виготовити заздалегідь або купити безпосередньо в бою. Різні дари дають різний ефект. При активації в бою ворожого посилення ви можете прийняти відповідні заходи, щоб запобігти його згубний ефект для ваших військ. Серед контрзаходів є натискання на об’єкт або проведення по ньому пальцем. Гра надасть курс навчання по цій можливості. В ході боїв можлива поява випадкових предметів – урн, ящиків, колон і так далі. Предмет може давати позитивний або негативний ефект. Натискайте на предмети, щоб використовувати їх або запобігти негативний ефект. Якщо ви не натиснете на предмет, позитивний ефект буде втрачено. Також в бою ви можете натиснути на значок Блискавка в нижній частині екрана. Ви будете перенаправлені на екран з доступними дарами богів.

Як збільшити населення? Для збільшення населення необхідно зводити будівлі, що відповідають за кількість людей. Ви можете отримати більше люде, побудувавши будинку. Будинки стоять чимало, і купити їх можна за монети або алмази. Побудувавши їх, ви отримаєте надбавку населення для будівництва нових будинків.

Навіщо потрібен значок Битва в нижньому правому куті екрана? Натискання на цей значок переносить вас безпосередньо на онлайн-карту світу.

Навіщо потрібен Тренувальний табір? Тут можна посилювати війська дарами богів.

Як посилити війська дарами богів? Ця операція виконується в Тренувальному таборі. Спершу виберіть війська, потім виберіть доступні дари богів. На посилення потрібно деякий час. Ви можете прискорити процес за допомогою алмазів.

Навіщо потрібні такі посилення? Підрозділ буде такого ж рівня, але вже зі спецздібностями, аналогічної ефекту використаного дарів богів. Цю здатність можна використовувати один раз за бій. Здібності начебто Дарів Афродіти використовуються тільки на саме підрозділ.

Чи можна провести злиття будь-якого підрозділу з будь-яким з дарів? На даний момент в злитті можна використовувати одне з трьох підсилень: Дари Афродіти, Сліпучий світло, Постріл з катапульти.

Який хід війни? У ході війни гравці ворогуючих альянсів б’ються один з одним, заробляючи очки репутації і визначаючи бойове перевагу. Коли час війни добігає кінця, її підсумок вирішується в Глобальному конфлікті. Перемога в ньому дає колосальний приріст рахунку.

Що таке “бойовий рахунок”, і як він розраховується? Шкала рахунку у вкладці Війни показує успіхи ворогуючих альянсів в конфлікті. Під час війни гравці, які беруть участь в боях з ворогами, забезпечують зростання рахунки власного альянсу.

Навіщо потрібна Репутація альянсу? Положення альянсу в списку лідерів визначається його репутацією.

Скільки часу триває війна? Війна триває 3 дні реального часу. Після війни встановлюється перемир’я на 5 днів.

Навіщо потрібні боги? Бог – особливий воїн. Він здатний боротися на землі і в повітрі. Після кожного бою він повинен відновити сили. Богів можна знайти на Карті міста.

Як закликати бога? Богів можна придбати по досягненні 18 рівня.

Чому бойові бонуси військових будівель не в битвах альянсів? Бойові бонуси військових будівель не враховуються в війні альянсів.

Скільки існує рівнів злиття бойових одиниць? Стандартні бойові одиниці можна об’єднувати аж до 4 рівня. Війська 5 рівня можна отримати від Оракула або в якості щоденної нагороди. Босів з лотерей (або отриманих в якості щоденних нагород) можна об’єднувати аж до 2 рівня після завершення дослідження в Академії.

Чи в грі функція чату? Так. Ви можете перейти до інтерфейсу чату в нижній частині екрана менеджера по центру. Ви можете переглянути та відправити повідомлення в чаті.

Як розгорнути вікно чату? Натиснувши на меню чату в нижній частині екрана, ви розгорнете вікно чату.

Чому мої повідомлення не відправляються? Якщо користувач, якому ви відправляєте повідомлення, знаходиться оффлайн, повідомлення не буде доставлене, однак вам буде доступна можливість “Переслати” повідомлення, коли користувач знову з’явиться в мережі.

Вкладка СПІЛКУВАННЯ блимає. Чому? Це значить, що у вас є непереглянутих приватне повідомлення.

Що потрібно зробити, щоб внести вклад? Для цього почніть бій у війні альянсів, виграйте його, поділіться військами для Глобального конфлікту, або переможете іншого учасника альянсу в PvP-битви. Внесок альянсу накопичується під час кожної акції лідерів. Як тільки акція закінчується, внесок обнуляється.

Чому для мене немає доступних завдань? Щоб отримувати нові завдання, вам необхідно підвищити рівень. Зверніть увагу, що на більш високих рівнях менше завдань.

У мене активований щит або захист ратуші. Чому на мене напали? Щит або захист ратуші не дають гравцям захопити вашу базу, але не заважають вас атакувати.

Як відкрити Агору альянсу? Ви повинні складатися в альянсі, ваш рівень повинен бути не нижче 16. Коли ви натиснете значок альянсу, вам буде запропоновано розмістити Агору.

Як підвищити рівень Агори? Рівень вашої Агори залежить не від ваших показників в альянсі, а від того, скільки разів ви її покращували. Підвищити рівень Агори можна за монети або соціальну валюту.

Як працює пожертвування ресурсів в альянсі Агори? Ви можете жертвувати ресурси (монети, соціальну валюту або алмази) у вкладці Покращення Агори альянсу. Кількість ресурсів, яке ви можете пожертвувати, залежить від рівня вашої Агори. Пожертвувати двічі за один рівень можна, витративши алмази.

Чому я не можу жертвувати ресурси моєму новому альянсу? Повинно пройти 24 години, перш ніж нові члени альянсу зможуть робити пожертвування і відкривати поліпшення.

Як відкрити поліпшення Агори? Весь альянс робить внески в Агору і отримує від неї прибуток. Всі поліпшення відкриваються спільними зусиллями – кожен член альянсу жертвує ресурси в залежності від рівня своєї Агори, поки не збереться їх достатня кількість. Як тільки поліпшення куплено, всі члени альянсу отримують від нього прибуток.

Як отримувати подарунки за допомогою Агори? Як тільки володар Агори здійснює внутрішньоігрову покупку, всі учасники альянсу отримують подарунок. Подарунок можна отримати протягом 24 годин, так що не пропустіть його. Цінність подарунка буде залежати від рівня подарунків вашого альянсу.

Як збільшити рівень подарунків альянсу? Кожен раз, коли член альянсу робить внутрішньоігрову покупку, альянс отримує окуляри подарунків залежно від вартості внутрішньо покупки. Подарунки, які отримають інші члени альянсу, будуть залежати від рівня подарунків, яких всього 50.

Як працює Страж? Коли вас атакують, Страж використовує дар, подарований іншими учасниками альянсу, для вашого захисту. Атакуючий гравець не може заблокувати дари, які використовуються Стражем. Спочатку у стража всього 1 осередок для дару, але можна купити ще 4 додаткових. Якщо попередні осередки заповнені, Страж додасть випадковий дар.

Як просити дари для стража? Щоб попросити дари для Варта, натисніть на поле дарунка або значок Запросити все. Члени вашого альянсу отримають повідомлення.

Що трапляється, коли я відповідаю на прохання про дар для альянсу? Якщо ви пожертвуєте дар учаснику вашого альянсу, ви отримаєте деяку кількість соціальної валюти, яке буде залежати від рівня дарунка (золоті дари приносять більше соціальної валюти).

Як перевести дари в соціальну валюту? Щоб перевести дари в соціальну валюту, ваш альянс повинен спочатку придбати поліпшення Соціальні дари. Потім, як тільки для вашого Варта пожертвують дар, натисніть на значок Конвертувати, розташований під осередком з даром у вкладці Варта.

Як відкрити острів? Новий острів відкриється, коли ви досягнете 23 рівня і поліпшите Зруйнований міст 3 рази. Острів надасть вам нові можливості для розширення і доступ до колосів.

Для чого потрібен Колос? Покращуючи Колос, ви збільшите максимальну кількість монет в грі. На даний момент, Колос можна покращувати 5 разів.

Як поліпшити Колос? Щоб поліпшити Колос, розширте до нього свою територію. На даний момент, Колос можна покращувати 5 разів.

Чи будь-яка функція у вулкана на острові? Незабаром завіса таємниці над вулканом прочиниться.

Чому під час битви дані про моїх дарах відображаються червоним? Це відбувається через нової системи знижується ефективності дарів. Під час кожного використання дару він слабшає, поки не залишиться 20% початкової потужності. Збільште потужність дару з допомогою Агори альянсу.

Як працює система знижується ефективності дарів? При постійному використанні одного дару під час бою його вплив знижується. На 4 раз дар завдає мінімальної шкоди, далі вплив не змінюється. Знижені показники відображаються червоним.

Як у другому оновленні роботі Щит? Тепер ви не можете атакувати гравців зі Щитом на Карті Світу (Якщо такі є). Якщо ви перебуваєте під захистом Щита, інші гравці не зможуть вас атакувати, поки він діє, або поки ви не атакуєте іншого гравця. Під час битв альянсу такий захист можна обійти.

Як отримати Щит? Ви можете купити його в магазині або отримати автоматично на 1 годину після того, як вас атакували. Коли вас захоплять, ви можете отримати додатковий щит на 2 години. Коли дія Щита закінчується, вас знову можуть атакувати, поки автоматичний Щит НЕ активується. Тепер вас не будуть атакувати занадто часто, поки ви не в мережі.

Чому я не можу купити ще один Щит? Кожен раз, коли відключається Щит, має пройти час до його повторної активації (15% від часу використання). Після цього ви зможете купити новий Щит.

Як можна змінити аватар? Ви можете вибрати аватар на свій смак, натиснувши на свій аватар на екрані гри. Якщо ви підключені до Facebook, вашим аватаром стане картинка профілю в соцмережі.

Як перенести ігровий прогрес? Ви можете перенести ігровий прогрес з одного пристрою на інший (між двома iOS-пристроями, між двома Android-пристроями, а також між iOS і Anroid-пристроєм). Ви можете перенести свій прогрес зв’язавши його з обліковим записом. Підключіться до соціальної мережі (Facebook, Game Center) на першому пристрої. Натисніть “ОК”, коли з’явиться повідомлення з пропозицією прив’язати ігровий прогрес до вашого профілю в соціальній мережі. Підключіться до тієї ж соціальної мережі на другому пристрої, потім натисніть “ОК”, коли з’явиться повідомлення з пропозицією подивитися ваш ігровий прогрес онлайн. Натисніть “ОК”, щоб підтвердити, після того, як ви подивилися свій ігровий прогрес онлайн у соціальній мережі (врахуйте, що поточний прогрес буде втрачено після того, як ви завантажили ігровий прогрес онлайн). Ваш ігровий прогрес з оригінального пристрою буде перенесений на другий пристрій.

Як продовжити гру після переустановлення? Ви можете зберегти свій ігровий прогрес після переустановлення гри. Щоб продовжити гру з існуючим ігровим прогресом, встановіть її, почніть з початку і пройдіть навчання. Коли з’явиться повідомлення соціальної мережі з пропозицією подивитися або завантажити ваш ігровий прогрес онлайн, натисніть “ОК” і продовжуйте гру з того місця, на якому ви зупинилися до перевстановлення.

Чи можу я змінити ім’я в грі? Так, можете.

Як регулювати гучність ефектів і музики? Зайдіть в Настройки з Меню інструментів. Налаштування звуку внизу першої вкладки налаштувань.

Чому гра показує повідомлення “Немає зв’язку з Інтернетом”, якщо підключення є? Таке може бути в тому випадку, якщо з’єднання не визначено. Проблема вирішується за допомогою зупинки гри з панелі завдань і перезапуску з включеним з’єднанням з Інтернетом. Якщо це не допомогло, вимкніть пристрій на 2 хвилини, перезавантажте пристрій, встановіть зв’язок з Інтернетом, потім запустіть гру.

Як вибрати мову? Зайдіть в Настройки з Меню інструментів. Вибір мови знаходиться в першій вкладці налаштувань.

Що робити в разі, якщо гра зависає або вилітає при кожному запуску, не дозволяючи мені натиснути ні на один елемент управління? Таке трапляється, якщо при запуску гра шукає мережеве з’єднання. Спробуйте відключити з’єднання з інтернетом або встановити режим польоту, а потім перезапустити гру. Якщо це не допоможе, вимкніть пристрій на 2 хвилини, а потім знову увімкніть його та запустіть гру, не підключаючись до мережі Інтернет.

як отримати монети? Головний спосіб заробити монети – будувати будівлі і регулярно збирати доходи. Також монети можна отримати за нападу на інших гравців на карті світу і за вторгнення на їх бази!

Як купувати монети, алмази, і т.п.? Переконайтеся, що ви підключені до Інтернету. Увійдіть в магазин і виберіть набір, який хочете купити, а потім введіть ваші App Store ID і пароль.

Чому я іноді втрачаю монети? При вторгненні ваші супротивники можуть викрасти ваші ресурси і / або монети.

Скільки монет я можу отримати за вторгнення? Ви можете отримати до 50 000 монет.

Навіщо встановлено обмеження в 5 мільйонів монет? Обмеження монет це частина управління ресурсами. Ви зможете міняти його в майбутньому. Отримання монет в акціях дозволить вам перевищити це обмеження.

Нагороду з якої кількості монет я можу призначити? Ви можете призначити за гравця 10 000 монет. Максимальна кількість нагород на одного гравця – 100 000 монет.

Як отримати в нагороду більше монет? Ви можете отримати бонус за збір нагород в залежності від своєї ліги / дивізіону. Чим вище ваш рівень, тим більше монет ви отримаєте.

Скільки монет я отримаю за завоювання? Максимальна кількість монет в даний момент обмежена – 50 000.

Що таке акція? Акції – це завдання з обмеженням часу, протягом яких гравці прагнуть набрати очки шляхом досягнення повторюваних цілей. Кожна акція передбачає три рівня нагород, для виходу на кожен з яких необхідно набрати певну кількість очок. Гравці з найбільшою рахунком показані в списках лідерів акції. Такі гравці отримують кращі нагороди.

Що таке Щоденна акція? Щоденна акція – це глобальна соло-акція. Гравці за обмежений час повинні виконати певні завдання, щоб заробити очки акції. Гравці, які набрали найбільшу кількість очок, потрапляють в списки лідерів акції і отримують особливі нагороди.

Як додавати союзників? Спочатку відкрийте карту світу, натиснувши на значок Бій в нижньому правому куті екрану. Потім натисніть на значок Інструменти в правому верхньому кутку і виберіть розділ Друзі, так ви зможете додати друзів з Facebook. Пам’ятайте, ви повинні бути підключені до свого облікового запису в Facebook.

Чому я не бачу союзника на Глобальній карті? Ваш союзник буде автоматично показаний на Глобальній карті в розділі Союзники. Якщо ви не бачите союзників, слід перевірити стабільність роботи мережевого з’єднання.

Як мені відвідати базу союзника? Відкрийте карту світу, натиснувши на значок Бій в нижньому лівому кутку екрана. Ваші союзники будуть показані на карті в розділі Союзники. Після цього ви стануть доступні два значка – “Нанести візит” або “Вторгнутися”.

Як збільшити кількість соціальної валюти? Кількість соціальної валюти, яку ви отримуєте, залежить від вашої соціальної активності. Соціальну валюту можна отримати за додавання друзів, участь в акціях союзників, допомога по базі і навіть за напад на інших гравців.

Як кількість союзників впливає на соціальну валюту? Чим у вас більше союзників, тим більше баз ви можете відвідати кожен день, а значить, заробити більше соціальної валюти, допомагаючи їх баз.

Як напасти на союзника? Відкрийте карту світу, натисніть на значок союзника, потім на значок Вторгнення. Після цього вам залишиться вибрати тип ландшафту.

Як часто я можу відвідувати дружні бази? Ви можете відвідувати дружні бази стільки, скільки хочете!

Чи потрібна інтернет-з’єднання для додавання друзів і відвідування баз? Так, вам знадобиться інтернет-з’єднання, крім того, вам потрібно зайти в Facebook!

Чи є обмеження в кількості союзників? Так, максимально можливе число союзників – 50.

Як зробити вторгнення в землі ворога? Розбивши ворога в бою, ви можете вторгнутися в його землі і взяти трофеї.

Як атакувати противника, що напав на мене? Після атаки на вашу базу ви зможете прочитати бойові зведення в штабі. Тут ви зможете вибрати можливість відповідної атаки.

Що таке альянси? Альянси – союзи гравців, створювані для боротьби з іншими альянсами.

Як створити або вступити в альянс? Ви зможете створювати альянси або приєднуватися до них після досягнення 5 рівня (альянси створюються за монети).

Рейтинг кращих альянсів:

 • Рейтинг кращих альянсів відображає окуляри всіх альянсів згідно з отриманими очками Слави.
 • Рейтинг кращих альянсів обмежений за часом.
 • Коли закінчується відведений час, кращий альянс отримує алмази та інші нагороди.
 • Призові алмази розподіляються між кращими 50 учасниками альянсу в залежності від їх внеску в спільну справу. У разі, якщо в альянсі менше 50 учасників, кількість нагород не змінюється.
 • На початку кожного сезону окуляри слави скидаються і видаються нові нагороди.
 • Як можна викликати Меню альянсів? У це меню можна потрапити одним з двох способів:

 • Натиснувши значок Альянси на карті бази;
 • З Карти світу, натиснувши значок альянси / Мій альянс.
 • Які існують типи альянсів?

 • Відкриті – вступити може будь-хто.
 • напіввідкриті – гравець може подати заявку на вступ. Заявка повинна бути схвалена генералом або його офіцерами.
 • Приватна – гравці можуть вступити лише на особисте запрошення генерала або його офіцерів.
 • Яка ієрархія в альянсах?

 • Генерал – творець альянсу. Має всі права на управління і зміна.
 • Лейтенант – помічник генерала. Може запрошувати і приймати гравців, підвищувати гравців до лейтенантів, оголошувати війну іншим альянсів.
 • Солдат – звичайний гравець без особливих можливостей управління альянсом.
 • Яка максимальна кількість бійців в альянсі? 50 гравців і до 2 генералів.

  Якими можуть бути стосунки з альянсом?

 • Нейтральні – дипломатичні відносини з альянсом не встановлені.
 • Світ – альянси уклали перемир’я після війни. Гравці з такого альянсу показуються на карті світу, проте з особливим значком, що показує їх статус. Їх можна атакувати, як і будь-якого іншого гравця. Однак при атаці на гравця з альянсу, з яким укладено перемир’я, його генерал і офіцери отримають повідомлення про порушення договору про ненапад. Два альянсу, які уклали перемир’я, не можуть знову почати бойові дії між собою протягом певного часу.
 • Війна – відносини між альянсами з відкритою конфронтацією. Всі вороги відзначені на карті світу і напад на них не карається ніякими дипломатичними санкціями. Атака на ворожих гравців проходить за звичайними правилами війни.
 • Як почати війну з іншого альянсом? Для початку війни генерал або лейтенант повинен “оголосити війну” іншому альянсу (з розділу Альянси в меню Мій альянс).

  Зі скількома альянсами можна вести війну одночасно? До 3 альянсів.

  Що може зробити генерал атакованого альянсу? Прийняти або відхилити оголошення війни. Прийнявши, генерал починає війну між альянсами. За відхилення його альянс втрачає очки репутації. Час на прийняття рішення обмежена. Не прийнявши рішення за відведений час, генерал автоматично приймає оголошення війни.

  Як можна битися з ворогами в війні альянсів? Битву можна почати A) У меню Мій Альянс, вкладка Головне; Б) У меню Мій альянс, вкладка Війни; В) на Карті світу.

  Що таке Генеральна битва? Генеральна битва – фінальна битва війни, в якій беруть участь війська всіх гравців від кожної альянсу. Чисельність військ визначається кількістю бійців в альянсі – по 2 підрозділи від кожного гравця. Виділивши підрозділи для Глобального конфлікту, гравець вже не отримає їх знову. Хід Глобального конфлікту розраховується автоматично, без участі гравців.

  Що отримує переможець у війні? Нагороди та Славу.

  Що втрачає на війні програв? Славу. Також протягом певного терміну між переможцем і переможеним вводиться стан перемир’я.

  Де можна переглянути війни, оголошені моєму альянсу? Ви зможете прийняти або відхилити оголошення війни У меню Мій альянс на вкладці Командування.

  Як почати чат з одним або товаришем по альянсу? Ви побачите список друзів в подвкладке ДРУЗІ на вкладці СПІЛКУВАННЯ. Натиснувши на одного і потім натиснувши “Шепіт”, ви почнете приватний чат. Ви можете натиснути на аватар гравця в будь-якому чаті, при цьому спливе віконце з можливістю почати Приватний чат, додати в друзі, заблокувати і відправити повідомлення.

  Мій альянс заробив максимальну нагороду за акцію, чому мені нічого не дісталося? У другому оновленні ви отримаєте максимальну нагороду за акцію, тільки якщо витратили на неї окуляри.

  Чому я не можу брати участь у війнах і жертвувати загони моєму новому альянсу? Були зроблені деякі заходи з метою запобігання шахрайства. Тепер ви не можете брати участь у війнах, які вже почалися, коли ви приєдналися до альянсу, або вийшли з нього і вступили знову.

  Автор статті: Надія Д