Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Еволюції Битви за Утопію: Поради, WIKI, Огляди

Гра «ЕВОЛЮЦІЯ: БИТВА ЗА утопія», створена компанією «my.com» увійшла в колекцію кращих ігор 2014 року за версією App Store і Google Play . Гра має незвичайну систему бою і безліч інших активностей: пазли, головоломки, ігри на пам’ять, будівництво бази і навіть клікер. Жанр гри: Екшен. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Краще Еволюцію Битву за Утопію завантажити на комп’ютер (ПК) за цим посиланням і грати в дозволі Full HD з максимальною графікою, без гальм і зі збереженням прогресу. Просто скачайте емулятор прихильника чи критика наразі Google Play, встановіть гру в вікні, що з’явилося і Ви станете Мудрішими всіх.

Строй, покращуй, захищай, досліджуй

Зміст статті

 • Головні поради щодо проходження
 • Щасливий 13 рівень
 • як пройти гру не витративши ні рубля
 • Еволюція: Битва за Утопію, як завантажити і грати на комп’ютері
 • Чим чудова ця гра?
 • Бонус коди
 • Головні поради щодо проходження

  1. Не поспішайте бігти по сюжетним місіям. Тільки при їх проходженні Вам дається досвід і нові рівні. А при підвищенні рівня здолати ворогів в нових випадкових події і, відповідно, добути ресурси, стає все важче і важче. Тому при відкритті нової технології – зупиніться, вивчіть технологію, зробіть нове обмундирування або зброю і грати стане набагато легше.

  2. У бою прицільний постріл використовуйте на сильних ворогів, або коли вони стають червоними, а не відразу як він заповниться.

  3. У грі є рівень, який дозволяє без праці відбудувати свою базу на 90%. Це 13 рівень. Про нього ми розповімо трохи нижче.

  дослідження

  4. Постарайтеся з перших рівнів гри досягти 200 очок рейтингу, а при досягненні 13 рівня – 800 очок, тому що нагорода за проходження випадкових подій буде значно більше.

  5. Намагайтеся в першу чергу покращувати свого напарника і зброю, що використовується в бою, а потім будувати базу і проводити дослідження. Такий підхід дозволить Вам впевненіше почувати себе на полі бою і скоротить витрати на аптечки.

  6. Купуйте у торговця диски і кристали. Це найоптимальніший спосіб видобутку цих ресурсів в грі.

  аномалії

  7. Залишайте гру запущену, це сильно збільшить шанс появи аномалій.

  8. Що б пройти міні гру на запам’ятовування потрібно придумати асоціації для символів. Наприклад: бумеранг, людина, виндовс і т.д. Після їх показу повторіть їх, а потім вводите. Не поспішайте, як то кажуть: поспішиш – людей насмішиш.

  9. У бою намагайтеся вести вогонь по одній меті, навіть якщо інші вороги починають загрожувати. Рассосредоточеніе вогню може привести до того, що напівдохлі вороги наблизяться до Вас і прикінчать Вас в ближньому бою.

  б'ємо одного ворога

  10. Напарник теж може примусово перезаряджатимуться, якщо на нього тапнуть. Це стане в нагоді, коли чекаєш ворогів.

  11. Що б регулярно забирати нагороду в посольстві – шукайте друзів по цьому посиланню: www.facebook.com/EvolutionMobileGame. Тільки на своїй сторінці зробіть репост посольства з написом на руссом та англійською: “I need friends **** Шукаю друзів”

  Щасливий 13 рівень.

  13 рівень є квінтісенціей цієї гри, це золоте ельдорадо. Це той рівень, який дозволить Вам розвинути Вашу базу на 90%, включаючи навіть розвиток за самоцвіти.

  Чому цей рівень так примітний і що він дає?

  • У випадкових місіях будуть відсутні броньовані противники, проходити які вельми проблематично. Взагалі проходити випадкові події буде просто і швидко. Примітно, що з ростом Вашого рівня сила ворогів зростає, а ось нагорода за перемогу над ними залишається колишньою.
  • Доступні 2 операції “Залізний звір” і “Каратель” проходження яких дозволять Вам отримати дві третини технологій які можна купити за окуляри майстерності “Михайлика”.
  • на цьому рівні Ви зможете отримати в своє розпорядження “Резвого” – кращого партнера на початкових стадіях гри, а так само Джафара, який дає 3% знижку в магазині мандрівного торговця.
  • На цьому рівні Ви зможете за 2 перемоги над мандрівним торговцем отримати 2 технології виробництва запальною гранати G-1 і комплекту цих гранат з 30% знижкою. Отримати ці технології важливо на початку гри, тому що за перемогу над торговцем Ваша знижка буде істотно зменшуватися.
  • Перемігши Владику Ви отримаєте кислотний пістолет – найкраща зброя проти броньованих цілей. Особливо це актуально в PvP боях для підняття Вашого рейтингу.
  • прицільний постріл у владику

  • Ви зможете досить легко досягти 800 рейтингу при якому дають збільшені нагороди за випадкові події.
  • На Вашій базі будуть побудовані всі будівлі крім Установки Фенікс. Так само Ви зможете досліджувати і побудувати турелі Гідра.
  • Легко досліджувати такі технології як Стазісная захист (2 рівня), Розпад аномалій (5 рівня). Відкрити додаткову чергу для будівництва.
  • Купити різні поліпшення за самоцвіти, не купуючи їх за реальні гроші.

  Що б відкрити всі необхідні технології і не перескочити на 14 рівень необхідно пройти, тераформіровать і забрати всі технології з таких локацій як: залізний рудник, база псионик, аванпост.

  У Локації Суховантаж Елізіум слід вбивати тільки тих ворогів, які заважають взяти технологію пістолета “Бульдог” і напарника “Резвого”. Дивись малюнок нижче, потрібні місця виділені червоною рамкою.

  Суховантаж Елізіум

  Як пройти гру не витративши ні рубля

  Хак на смоцвети полягає в тому, що зараз на початку гри з’являється реклама з пропозицією встановити гру Hustle Castle і гру Juggernaut Wars, за установку і 5 хвилинну гру в яку Ви отримаєте по 200 самоцвітів. Однак якщо Ви повторите це на іншому пристрої, наприклад на комп’ютері (як встановити гру на комп’ютер читайте нижче), то Ви отримаєте ще по 200 самоцвтов. Всього таке вдалося повторити на 3-х пристроях.

  Важливо! На всіх пристроях повинна бути Ваш обліковий запис Google Play, інакше самоцвіти будуть нараховані на інший рахунок.

  Іншими доступними шляхами видобутку самоцвітів є:

  • нагороди випадкових місій (4 рівень терору, окупація , вторгнення);
  • аномалії (з 5 рівнем технології розпад аномалій);
  • знищення Домінатора і Владики (в бою віч-на-віч)
  • нагорода 7-го дня в щоденних бонуси;
  • перемога над іншим гравцем – лідером командного пункту;

  Еволюція: Битва за Утопію, як завантажити і грати на комп’ютері

  завантажити та грати в Еволюцію: битву за Утопію на персональному комп’ютері можна за кілька простих кроків:

 • Переходимо по посиланню, зазначеної в верху цієї статті і викачуємо програму BlueStacks – вона служить для установки і запуску android ігор на PC. Програма повністю російською мовою.
 • Встановлюємо програму і входимо в акаунт Google Play. В іншому випадку Ваш прогрес не буде збережений і Вам доведеться починати все з початку.
 • За допомогою пошуку в програмі (праворуч зверху) знаходимо гру і тиснемо кнопку “встановити”.
 • Після установки у Вас з’явиться іконка гри не тільки в програмі BlueStacks, але і на робочому столі.
 • Гра Еволюція на ПК має ряд переваг:

  1. Швидкий доступ . Налаштування гарячих клавіш зробить гру більш зручною і комфортною, а, отже, Ваша ефективність виросте. Налаштування гарячих клавіш (відкриття конфігуратора кнопок) відбувається в запущеній грі після натискання на клавішу, виділену червоною рамкою на скріншоті нижче. Рекомендуємо налаштувати наступні гарячі клавіші:

  гарячі клавіші

  • 1, 2, 3, 4 – відповідно Рейтинг, Карта, Профіль, Меню;
  • S – сховатися за щитом, подвійне натискання – перезарядка зброї;
  • W – встати з-за щита;
  • A – зміна ворога на правого, стрибок вправо в гонитві за павуком – заразливий;
  • D – зміна ворога на лівого, стрибок вліво в гонитві за павуком – заразливий;
  • Q – перезарядка напарника;
  • Ви можете самі налаштувати інші гарячі клавіші в грі.

  2. Гра на весь екран . Емулятор дозволяє змінювати розміри гри, а так же розгорнути її на весь екран. Таким чином Ви можете насолоджуватися кожною травичкою на своїй базі.

  3. Синхронізація жахлива . Вона відбувається в напівавтоматичному режимі з великою затримкою. Тому, якщо Ви вирішили продовжити грати на іншому пристрої – упевніться чи все коректно збережено. Для цього треба зайти в меню – налаштування – еволюція з хмари і подивіться час збереженої гри (див. Малюнок нижче). Якщо час збереження близько до Вашого поточного часу – сміливо переходите на інший гаджет, якщо немає – продовжуйте грати, поки гра не зволить зберегтися. На новому пристрої тисніть кнопку “Завантажити гру”.

  Синхронізація

  Чим чудова ця гра?

  1. Сюжет , який підноситься в діалогах і записах, гідний пера одного з великих письменників. Тільки заради сюжету варто пограти в цю гру. В інших топові іграх на андройд такого навіть і в помині немає, іноді читаєш діалоги або сюжетну зав’язку і плакати хочеться, що таку маячню робить в ТОПі Google Play.

  2. Різноманіття ігрових активностей . Крім бойової системи гра включає в себе стратегію, головоломки, ігри на запам’ятовування, Раннер та ін. Немає одноманітності, завжди знайдеться, чим зайнятися.

  3. Музика для гри такого класу вище всяких похвал, особливо подобається гра в стартовому меню і в гонитві за павуком-заразливий.

  4. Російська озвучка . Мало хто з сучасних ігор може похвалитися російською мовою. Однак репліки партнера в цій грі дійсно озвучені і озвучені професійно.

  Крім плюсів у грі є істотні мінуси:

  1. Жахлива синхронізація . Гра автоматично зберігається в хмарі, так як їй заманеться, іноді вона не може зберегтися по 2 години. Таким чином, при переході на новий пристрій Ви можете втратити всі ресурси, які Ви накопичили за цей час.

  2. Немає автобоя . Проходити сто перший раз одних і тих же ворогів, виконувати одні і ті ж дії жахливо набридає. Притому, що вороги не можуть у тебе і 10% енергії відняти.

  Еволюція Битва за Утопію – Бонус коди

  Куди вводити коди в грі Еволюція Битва за Утопію? Для введення подарункового коду необхідно пройти в меню “Налаштування” на головному екрані, потім перейти в розділ “Бонус – код”. Слід ввести в вікно символи промокодом, потім підтвердити дії.

  Часто, розробники проводять конкурси, акції, балують гравців подарунковими кодами. Деякі подарунки об’єднані в одну групу. В основному, це бонуси на самоцвіти. Ми зібрали для вас кілька найсмачніших і свіжих промокодом з усього інтернету, а також з офіційного сайту гри.

 • EEEF-E1F4-SN2Y – 20 креслень для створення і поліпшення бази.
 • EEEF-LTUN-6TR6 – 200 біопаливо, 100 магматити, 100 стали, 50 крісталіта, 50 дисків даних, 50 медалей, 25 очок майстерності.
 • EEE4-QGCG -FHKA – 100 самоцвітів, 25 біопалива.
 • EEE4-AMBS-ZPMW – 100 стали, 50 магматити, 50 дисків даних.
 • EEE4 -A3EJ-LV99 – 25 креслень для створення і поліпшення бази.
 • EEE4-9ZPZ-DCGL – 50 прискорювачів часу, 50 стали, 50 самоцвітів.
 • EEE4-7UHX-YWRB по 100 самоцвітів, 25 біопалива.
 • Коди на самоцвіти:

 • EEE9-CBB5-6394.
 • EEE9-CBHV-MQTV.
 • EEE9-CBP3-DLNQ.
 • EEE9-CBZZ-FSZ2.
 • EEE9-CC2U-KTXH.
 • EEE9-CC9D-742X.
 • EEE9-CCH6-2KUL.
 • EEE9-CCKM-S642.
 • Коди швидко застарівають. Час від час наш сайт – Мудрий Гик. Тут ми будемо, по можливості, додавати нові подарункові коди гри. Не пропустіть, так як деякі коди діють обмежений час!

  Автор статті: Ярослав І.