Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Дикий Місто: Поради, WIKI, Огляди

ДИКИЙ МІСТО – гра на андроїд з датою виходу 17.02.2013 р від компанії Anansi. Жанр гри: Рольові. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Зміст статті

 • Гайд для новачків
 • Тренування в спортзалі і бойові характеристики
 • Підвищення рівня і досвід
 • Чат і як їм користуватися
 • Часті питання
 • Платежі
 • Модератори
 • Відгуки
 • Проблеми з обліковим записом
 • Дикий Місто: Гайд для новачків

  Як зберігати гру? Щоб не втратити гру, необхідно відвідати будівлю Бізнес-центру в Wild City і зареєструвати профіль. Тут Ви можете встановити пароль для облікового запису і прив’язати до неї свою адресу електронної пошти, щоб не втратити її в майбутньому. Не хвилюйтеся, розробники гри використовують адреси електронної пошти виключно для створення запитів на скидання паролів до облікових записів. Настійно рекомендується зареєструвати обліковий запис, щоб не втратити її.

  Що таке Wild City? Wild City – це онлайн-світ, повний злочинців і криміналу. Все, кого Ви бачите в грі, є реальними людьми, і всі вони можуть стати Вашими товаришами або ворогами. Збирайте капітал і поширюйте свій вплив. Купуйте краще зброю і найшвидші автомобілі, щоб підвищити свій авторитет. Працюйте в різних країнах, переміщаючись між містами на літаку. Головне правило тут – бери і роби все, що хочеться, не боячись поліції. Брат піде на сестру, один на одного, а батько на сина. Це Ваш світ. Озирніться – Вам багато про що доведеться подбати в доступному для огляду майбутньому. Ласкаво просимо в Wild City.

  Гроші і золото. У Wild City прийнято розплачуватися грошима або золотом.

  • Гроші використовуються для покупки предметів в більшості будівель в грі і для торгівлі з іншими гравцями. Існує величезна безліч способів їх заробити, і про них Ви дізнаєтеся в ході навчання.
  • Золото використовується для покупки дуже цінних і особливих предметів в грі. Гравці не можуть торгувати золотом один з одним. Отримати багато золота можна, відвідавши Магазин золота. Для цього натисніть на значок в правому нижньому кутку головного екрану, а потім виберіть “Обмін золота”.

  Також можна заробити трохи золота за рахунок продажу повних наборів кольорів (їх можна купити в торгових центрах по всьому світу ) в будівлі Чорного ринку в Wild City.

  Енергія і сміливість. У верхній частині головного екрану знаходяться кілька індикаторів. Це показники, які знадобляться Вам для виконання завдань в Wild City.

  • Енергія використовується для таких дій, як бійки і тренування.
  • Сміливість в основному потрібна для скоєння злочинів і отримання досвіду.

  для моментального поповнення цих показників можна купувати в Магазині золота особливі предмети, наприклад відновлення енергії. Також можна просто почекати, поки показники поступово не відновляться. Персонажі автоматично відновлюють по 1 очку для кожного показника кожні 2 хвилини (у VIP-гравців енергія відновлюється швидше).

  Бої. Почати бійку з іншими людьми можна різними способами. Найпростіше побитися в Бійцівському клубі. Крім того, можна просто напасть на кого-небудь прямо з його профілю. На результат бійки будуть впливати Ваші навички, зброю і броня. Всі Ваші дані порівнюються з даними іншого гравця, після чого система визначає, чи потрапили Ви в супротивника і якої шкоди завдали за кожен раунд. Якщо Ви переможете в бійці, у Вас буде 3 варіанти дій:

 • Піти. Якщо Ви кидаєте жертву, значить Ви просто йдете, а переможений противник відправляється в лікарню на 10 хвилин. Вибравши цей варіант, Ви також отримуєте трохи досвіду.
 • Пограбувати. Якщо Ви вирішите пограбувати жертву, то отримаєте частину грошей противника, після чого він відправиться в лікарню на 10 хвилин.
 • Покалічити. Інвалідність – найстрашніше покарання в Wild City. Ваш противник відправиться в лікарню на 30 хвилин!
 • Якщо Ви програєте після нападу на іншого гравця, Ви підете в лікарню на 30 хвилин! Використовуйте ліки, щоб швидше вийти з лікарні! Якщо під час гри на Вас нападе інший гравець, Ви дізнаєтеся про це, тільки якщо Вас переможуть. Якщо Вас поб’ють, то, природно, Ви опам’ятаєтеся в лікарні. Поправте здоров’я за допомогою ліків!

  Міста і аеропорт. Ви можете відвідати кілька міст, в кожному з яких знаходяться неповторні будівлі, унікальні предмети для подальшого продажу і проводяться ексклюзивні заходи! З аеропорту можна відправитися в інші міста. Доступні рейси, вартість і час перельоту залежать від того, в якому аеропорту Ви перебуваєте. Для того щоб використовувати аеропорт, необхідно досягти 20-го рівня.

  Час перельоту можна скоротити за допомогою бонусу “Постійний клієнт”.

  Поліпшення предметів в Майстерні. Будь-яка зброя і броня, на зображенні яких є золота рамка, можна вдосконалити в майстерні в Wild City, щоб підвищити їх характеристики. Кожен раз, коли Ви намагаєтеся поліпшити предмет, ймовірність успіху відображається на екрані майстерні. Імовірність успішного удосконалення предмета неможливо підвищити, результат завжди випадковий. Ким би Ви не були, ймовірність успішного удосконалення завжди одна. Все залежить від Вашої удачі.

  Якщо Ви не зможете вдосконалити предмет, все необхідне для удосконалення буде втрачено. Кожна невдала спроба удосконалення підвищує Вашу удачу, в наслідок чого підвищується ймовірність успішного удосконалення іншого предмета. Після успішного удосконалення предмета індикатор успіху знову обнуляється. Для кожної спроби вдосконалення предметів потрібно паладій (можна знайти в залізних скринях в притулках), а також емблеми (можна отримати за участь в битвах в римському Колізеї). Необхідні обсяги інгредієнтів залежать від характеристик поліпшується зброї / броні, а також від його поточного рівня.

  Що таке Мораль? Мораль – це особлива функція гри, яка призначена для захисту слабких гравців від нападу дуже сильних супротивників.

 • Ви втрачаєте мораль, якщо нападаєте на гравця, чиї бойові характеристики в 10 разів нижче Ваших.
 • Мораль тимчасово впливає на Ваші бойові характеристики. Бойові характеристики знижуються на 1% за кожне втрачене очко з 100.
 • За участю в сімейних або міських війнах або в боротьбі за призи мораль знижується тільки в тому випадку, якщо Ви калічите супротивників.
 • Мораль відновлюється по 1 очку через кожні 5 хвилин.
 • Можна моментально відновити мораль в розділі Інструменти здібностей в магазині золота.
 • Торгівля в кіоску і Wildmart. Для торгівлі предметами з іншими гравцями використовується кіоск і магазин Wildmart. Розкладіть предмети в кіоску і вкажіть ціни, щоб інші гравці могли їх придбати. Для того щоб потрапити в кіоск, відкрийте меню Предмети, а потім вкладку кіоск, перебуваючи в Wild City. Тут Ви можете вибрати, які предмети Ви хочете продати, і встановити на них ціну.

  При необхідності можна купити додаткові вітрини для кіоску в Магазині золота. Інші гравці можуть переглядати предмети, поміщені в Ваш кіоск, коли вони відвідують Ваш профіль. Всі предмети, розміщені користувачами в кіосках, також можна побачити в магазині Wildmart в Wild City. Відвідайте Wildmart, щоб знайти предмети, які Вам необхідні, і порівняти ціни.

  Настійно рекомендуємо торгувати з іншими гравцями тільки через кіоски і Wildmart. Це єдиний безпечний спосіб торгівлі. Розробники не зможуть захистити Вас, якщо Ви використовуєте неофіційні канали торгівлі. Крім того, продаж і купівля облікових записів і предметів за реальні гроші може привести до довічної блокування Ваших облікових записів і пристроїв.

  Медалі. Медалі – це нагороди, які гравці можуть отримати в Wild City. Медалі можна заробити, виконуючи різні завдання в грі. Наприклад, заробивши певну суму грошей або зробивши всі злочини певну кількість разів, можна отримати медаль. У грі передбачена велика кількість медалей за найрізноманітніші досягнення, але як саме їх можна отримати – секрет. Натисніть кнопку в нижній частині свого профілю, щоб переглянути всі отримані медалі. Переглядаючи профілі інших гравців, можна дізнатися, які медалі є у них.

  Перевіряючи медалі інших гравців, Ви зможете дізнатися, яких досягнень вам не вистачає!

  Бонуси та навички. Кожен раз, коли Ви отримуєте медаль, Ви також купуєте один бонус. Бонуси – це окуляри, які можна використовувати для підвищення навичок. Підвищення навичок дасть Вам певні переваги. Наприклад, одні навички підвищують збитки, яких Ви наносите в бійці, а інші скорочують час перельоту між містами. Для перегляду і підвищення навичок натисніть кнопку в нижній частині свого профілю. В даному вікні також відображає список доступних окуляри бонусів, які можна використовувати для підвищення навичок.

  Газета. Газету можна відкрити за допомогою кнопки Новини в нижній частині головного екрану. Тут Ви знайдете кілька корисних функцій.

 • Рекламні оголошення , які розміщують інші гравці. Ви також можете розмістити власні оголошення. Для перегляду оголошень натисніть кнопку “Реклама”. Щоб написати власне оголошення, натисніть кнопку “Розмістити оголошення” в нижньому кутку.
 • Список нагород можна подивитися, натиснувши на значок розділу “Нагороди”. Перегляньте умови нагороди, переможете зазначеного гравця і отримаєте готівку! Щоб розмістити оголошення про нагороду за перемогу над іншим гравцем і змусити інших гравців напасти на нього, відкрийте профіль противника і натисніть на кнопку “Нагорода”.
 • Охоронці також пропонують свої послуги в газеті. Ви також можете стати охоронцем для іншого гравця. Охоронець автоматично спробує захистити Вас, якщо на Вас нападуть інші гравці. Ця функція не працює, якщо Ви атакуєте інших користувачів.
 • Рейтинги кращих гравців і сімей можна переглянути, натиснувши кнопку “Рейтинг”.
 • Пропозиції про роботу в офісі можна переглянути і прийняти, натиснувши кнопку “Робота”. Ця функція працює точно так само, як відвідування будівлі офісу в Wild City.
 • Відправлення та отримання приватної пошти. Ви можете надсилати приватні повідомлення з іншими гравцями.

  • Щоб перевірити отримані повідомлення і відповісти на них, відкрийте телефон і виберіть поштову скриньку.
  • Для відправки повідомлень іншому гравцеві, відкрийте його профіль і натисніть кнопку “Повідомлення”.
  • Крім того, можна відкрити головний екран і натиснути “Повідомлення” в ньому, після чого ввести ID профілю одержувача або вибрати друга, якому Ви хочете написати.

  Коли Ви отримуєте нове повідомлення, на значку пошти в телефоні з’являється червоний знак оклику. Крім того, Ви почуєте звуковий сигнал.

  Пам’ятайте, що розсилка образливих, грубих, порнографічних та інших неприпустимих повідомлень карається повним блокуванням Вашого облікового запису. Розробники ніколи не запитують у користувачів будь-які дані про їх облікового запису. Ніколи не передавайте таку інформацію іншим особам – це може стати загрозою безпеки Вашого облікового запису.

  Тюрма. Якщо поліція зловить Вас на місці злочину, Ви опинитеся в тюрмі Wild City. Час, який Ви проведете в тюрмі, залежить від скоєного злочину. Ваш термін може скласти від декількох хвилин до години і навіть довше, однак існують навички, які дозволяють скоротити час ув’язнення. Якщо інший гравець влаштовує Вам втечу або вносить за Вас заставу, Ви опинитеся на свободі. Ви також можете спробувати втекти самостійно.

  Можна спробувати втекти з в’язниці, натиснувши кнопку Втеча. Для здійснення втечі необхідно достатньо сміливості. Якщо все вийде, Ви відразу ж опинитеся на свободі, а якщо немає, то Ваш термін подвоїться. Якщо Ви не сидите в тюрмі, а просто зайшли в неї, Ви побачите інших гравців, які перебувають у в’язниці. За допомогою грошей можна внести заставу за іншого гравця, а витративши енергію, можна спробувати влаштувати втечу одному з них.

  Лікарня. Якщо Ви програєте бій, Вас відправлять до лікарні. Ви не зможете вийти звідти, поки Вас не вилікують – поки таймер не дійде до нуля. Щоб швидше вийти з лікарні, можна сходити в Аптеку і прийняти ліки, якщо вони є у Вас в інвентарі. За замовчуванням, якщо у Вас немає відповідних навичок або знань (які можуть скорочувати або збільшувати час, проведений у лікарні), застосовуються такі правила:

  • Якщо інший гравець напав на Вас, а потім пішов або пограбував, то Ви проведете в лікарні 10 хвилин.
  • Якщо інший гравець Вас покалічив (або Ви невдало на кого-то напали), то Ви проведете в лікарні 30 хвилин.

  Якщо Ви зайдете в лікарню з екрану міста, Ви зможете підлікуватися і відновити здоров’я. У нижній частині екрана показано, скільки буде коштувати лікування.

  Офіс і влаштування на роботу. Пора почати заробляти чесним шляхом! Ласкаво просимо в офіс. Ця будівля можна знайти в Wild City. В офісі Ви можете побачити свою поточну посаду, наступну посаду по кар’єрних сходах в даній сфері, а також всі посади, які Ви вже покинули. Раз в день можна натискати кнопку “Зарплата”, щоб отримати гроші.

  Нижче Ви побачите вимоги для отримання нової посади, наприклад, скільки днів потрібно пропрацювати на поточній роботі, певний рівень бойових характеристик, а іноді навіть предмети, які необхідно купити. Якщо Ви виконали всі вимоги, можна натиснути кнопку “Підвищення”, щоб перейти на нову посаду. Якщо Ви хочете перейти на інше місце роботи, можна натиснути стрілку з написом “Офіс” і повернутися до списку організацій.

  При зміні роботи все Ваші успіхи в даній фірмі будуть втрачені!

  Дикий Місто: тренування в спортзалі і бойові характеристики

  Для того щоб стати сильніше і з легкістю перемагати ворогів, потрібно ходити в Спортзал. Тут Ви можете витратити енергію на тренування і поліпшити бойові характеристики! В Wild City існує 4 бойових характеристики:

 • Сила – підвищує шкоди, що завдається противникам;
 • Захист – знижує шкоди, що завдається противниками;
 • Швидкість – підвищує ймовірність попадання по противнику;
 • Спритність – підвищує ймовірність відбити атаку супротивника.
 • Перебуваючи в будівлі спортзалу, з допомогою бігунків виберіть характеристики, на які хочете витратити енергію. Потім просто натисніть “Тренуватися”, щоб почати тренування. Індикатор підвищувати характеристики на екрані блимає.

  • Результати тренувань багато в чому пов’язані з Вашим поточним показником Щастя. Знайдіть краще житло, щоб підвищити цю характеристику;
  • Курси і професійні навички також можуть підвищити результати тренувань;
  • Деякі предмети, які можна купити на чорному ринку, після застосування також підвищують ефективність тренувань для певних характеристик протягом деякого часу.

  Під бегунками характеристик знаходиться кілька програм тренувань. Перегляньте їх і приєднаєтеся до вподобаної, якщо Ви досить натренувались за програмою попереднього рівня. Все поглиблені програми тренувань дозволяють значно підвищити певні характеристики. Наприклад, якщо Ви почнете програму,

  яка націлена на розвиток швидкості (центр фітнесу та бігу), Ви зможете швидше, ніж зазвичай, розвивати швидкість. Оплата за поглиблені програми тренувань стягується лише один раз, після чого Ви зможете повернутися до програми в будь-який момент.

  Дикий Місто: Підвищення рівня і досвід

  Для того щоб підвищити рівень і стати більш могутнім, необхідно заробляти досвід. Ваш поточний рівень (Lv) і жовтий індикатор досвіду показані у верхній частині екрану. Кілька способів підвищити рівень:

  1. Навчання. Новим гравцям рекомендується пройти навчання – так Ви дізнаєтеся більше про гру і підвищите рівень. Натисніть значок Навчання в правій частині екрана, прочитайте опис завдання і натисніть “Виконати”, щоб почати місію! Виконуючи місії, Ви дізнаєтеся про всі основні функції гри та отримаєте багато досвіду.

  2. Злочини. Це основний спосіб отримання досвіду в Wild City. Для скоєння злочинів натисніть кнопку “Злочин” в нижній частині екрана. Виберіть категорію злочину, знайдіть в ній злочин, виділене зеленим кольором і натисніть “Виконати”, щоб скоїти злочин. Злочини, виділені червоним кольором, будуть доступні, коли Ви виконаєте “зелені” злочини кілька разів.

  Не забувайте, що для скоєння злочинів Вам знадобляться інструменти, які можна придбати в торгових центрах по всьому світу. Натисніть на значок інструменту для злочину, щоб дізнатися, де його можна купити. Будьте обережні: за деякі злочини можна потрапити за ґрати, якщо Ви не пощастить і копи зловлять вас!

  3. Бійки. Можна також побитися з іншими гравцями, а потім після перемоги вибрати Піти, щоб отримати трохи досвіду.

  Дикий Місто: Чат і як їм користуватися

  У нижній частині екрана є кнопка “Чат”. Там Ви зможете спілкуватися з іншими гравцями Wild City. Існують різні канали чату – їх можна вибирати за допомогою вкладок у верхній частині екрану чату. Щоб вступити в розмову, напишіть що-небудь в текстовому полі та натисніть “Відправити”. Поважайте інших гравців і не ображайте один одного. В іншому випадку Вам можуть закрити доступ до чату або до всієї гри. Правила чату можна прочитати, натиснувши відповідну кнопку в нижній частині вікна чату. Види чатів:

 • У глобальному чаті можна спілкуватися з усіма гравцями. Цей чат читають всі користувачі. Тут можна спілкуватися, заводити друзів, шукати сім’ю, яка Вас прийме, або набирати новачків у власну організацію, а також розміщувати оголошення про продаж предметів. Для відправки повідомлень в глобальному чаті необхідний мегафон. У нижній частині екрана показано, скільки мегафонів у Вас залишилося.
 • Якщо Ви входите в будь-яку сім’ю, Ви також зможете переглядати чат сім’ї . Тут можна поговорити про справи сім’ї. Спілкуйтеся, допомагайте один одному, плануйте нападу.
 • Існують спеціальні чати для авіарейсів, в’язниці та лікарні . Ними можна користуватися, тільки коли Ви перебуваєте у відповідній локації.
 • Правила чату. Будь-яке з таких порушень буде розглянуто командою персоналу. Покарання можуть варіюватися від попереджень до бана, включаючи бан з гри назавжди.

 • Остерігайтеся шахраїв. Рекомендується робити торговельні операції тільки через магазин Wildmart! Відповідальність за порушення цього правила буде повністю лежати на Вас. Ті, кого запідозрять в шахрайстві, будуть заблоковані, і їхні гроші і предмети не підлягають поверненню.
 • Ніяких лайок, а також образ на сторону інших гравців або кланів.
 • Абсолютно ніяких дискримінаційних промов або фанатизму (расизму, гомофобії, сексизму та т.д.).
 • Ніяких дій для обходу фільтра, наприклад, зміна правопису нецензурних слів або написання за допомогою символів.
 • Ніякого спаму. Не повторюйте одне і теж, якщо Вам ніхто не відповідає. Безглузді пости також вважаються спамом. Реклама, посилання або вкладки, а також посилання на інші сайти, з непристойним або таким, що порушує це Угода змістом, заборонені.
 • Заборонено обмін особистою інформацією інших користувачів, такий як повне ім’я, місцезнаходження, місце роботи, фотографії, профілі в соціальних мережах і ін.
 • Проблеми в реальному світі і обговорення конфліктів вважаються неприйнятними, якщо вони ображають і впливають на інших користувачів.
 • Ніяких дорослих розмов.
 • Правила зображень в чаті. Створення або використання зображень, які можуть, або сконструйовані таким чином, щоб ображати інших гравців / клани не допускається. Це включає в себе зображення, які містять порнографію або тривожні образи і ін.

  Дикий Місто: Часті питання

  Як отримати більше грошей? У грі не роздають гроші, предмети або золото просто так! Проте, якщо Ви хочете швидко заробити, можна знайти роботу в офісі, зробити пару злочинів або продавати речі в своєму кіоску!

  Як отримати більше золота? Цей предмет можна купити в Магазині золота! Також можна збирати повні набори квітів з кожного міста і продавати їх на чорному ринку Wild City.

  Як отримати більше чеків? На жаль, в грі не передбачена роздача безкоштовних чеків, але Ви можете заробити їх самостійно наступними способами:

 • Нагорода за часте відвідування гри: Якщо Ви відвідуєте гру 7 днів поспіль, то ви отримаєте декілька чеків.
 • Щоденні завдання: Іноді чеки пропонуються в якості винагороди за щоденні завдання.
 • Кристали: Повні набори кристалів можна зібрати в торгових центрах по всьому світу, а потім продати на чорному ринку Wild City за чеки, також як золото і квіти.
 • Приз за тижневий рейтинг: Відкрийте список заходів, щоб дізнатися про те, як можна отримати приз за тижневий рейтинг – переможець отримує чеки.
 • Як використовувати літак? Для того щоб використовувати літак або будь-який інший літальний апарат, необхідно спочатку придбати власний острів або космічну станцію в будівлі ріелторської контори в Wild City. Потім необхідно придбати оновлення “Льотна поле” або “Вертольотоносець”.

  У мене проблеми з Колесом удачі. Колесо удачі, як випливає з назви, повністю залежить від везіння. Іноді може здатися, що виграти неможливо через стороннє втручання, але насправді Вам просто не пощастило. Продовжуйте грати, і Ви обов’язково виграєте!

  Золото, витрачений на Колесо удачі, чи не повертається ні за яких умов.

  Мене виселили з будинку або зажадали дуже велику квартплату. Перевірте журнал подій, щоб дізнатися, за що Вас викинули на вулицю. Якщо Вам пред’являють дуже великі рахунки, це говорить про те, що Ви не сплатили квартплату протягом одного дня або більше, і тепер система намагається стягнути з Вас всі борги відразу. Наприклад, якщо Ви повинні платити 100 000 доларів в день, а система вимагає з Вас 400 000 доларів, значить Ви не вносили оплату протягом останніх 4 днів. Можливо, Вас не було в мережі, або Ви просто не заходили в Wild City.

  Захід заплановано занадто рано або занадто пізно для мене . Розробники прагнуть до того, щоб час проведення заходів в грі було зручним для якомога більшої кількості гравців. Більшість користувачів гри знаходяться в Америці і Європі, тому час проведення заходів зазвичай встановлюється з опорою на ці регіони. У майбутньому час проведення заходів іноді буде змінюватися, щоб інші гравці могли теж взяти участь в них.

  Коли з’являються нові товари в торгових центрах? Товари в торгових центрах поповнюються раз на годину, точний час вибирається випадково. Це час змінюється щодня. Перевіряйте магазини і нехай Вам пощастить!

  Чи можна додати більше квітів, дорогоцінних каменів (кристалів) або особливих товарів в торговий центр? Кількість кольорів, дорогоцінного каміння (кристалів) і особливих предметів, які щогодини з’являються в торговому центрі, встановлюється в залежності від кількості гравців, що використовують вказаний сервер. При збільшенні або зменшенні числа гравців на сервері будуть відповідним чином змінюватися кількість квітів, дорогоцінних каменів і особливих товарів.

  Не забувайте, що це цінні предмети і дістати їх не так-то просто! Регулярно перевіряйте торгові центри і торгуйте з іншими гравцями, щоб зібрати повні колекції!

  Я не отримав (а) всі бонуси за медаль. За кожну медаль дається тільки один бонус. Цифри поруч з медаллю показують, скільки ступенів даної медалі Ви отримали. Відображається лише найвища ступінь, а всі інші приховані під нею для економії місця. Наприклад, якщо на екрані показана медаль 50-й рівень x 8, це означає, що показана тільки медаль за 50-й рівень, і при цьому у Вас є ще 7 медалей за отримання інших, більш низьких, рівнів (медалі за досягнення 40- го, 30-го, 25-го рівнів і т. Д.).

  Допоможіть! Мене зламали! Wild City не схвалює неофіційної торгівлі між гравцями. Під неофіційною торгівлею маються на увазі угоди між Вами та іншими гравцями, що проводяться поза стандартною ігровий торгової системи (тобто торгівля поза кіосків і Wildmart). Розробники ніяк не зможуть скасувати подібні угоди або відновити справедливість, якщо Ви стали жертвою шахраїв.

  Надалі торгуйте з іншими гравцями тільки по офіційних каналах (через кіоски або Wildmart). Будь-які операції, що мають на увазі використання реальних грошей або предметів поза грою, заборонені, і недотримання цього правила може призвести до повного блокування облікового запису. Пам’ятайте, за обман інших користувачів ваш обліковий запис може бути повністю заблокована.

  У мене проблеми із завершенням злочинів. Практично всі злочини можуть провалитися. Імовірність провалу залежить від складності злочину. Не здавайтеся, якщо Ви занадто часто потрапляєте в тюрму або в лікарню! Ось кілька порад. Здійснюйте тільки злочину, виділені зеленим кольором. Здійснюючи найскладніші злочину, виділені зеленим кольором, кілька разів, Ви поступово відкриєте злочину, виділені червоним. Можна пройти курс “Введення в юриспруденцію” в школі і підвищити навик, що дозволяє скостити термін. Крім того, можна їсти рослина кава-кола – воно Вам допоможе!

  Чому змінився обсяг моєї сумки? Обсяг інвентарю може змінюватися з наступних причин:

 • Змінилися навички профілю – можливо, Ви скинули навички?
 • Змінилися навички сім’ї – можливо, Ви покинули свою сім’ю або приєдналися до іншого клану?
 • Змінилися навички, які залежать від предметів – можливо, Ви наділи інший (третій) особливий предмет, який не допускає носити стільки ж речей?
 • Змінилися навички найманця – можливо, Ви змінили помічника, і новий найманець може переносити менше речей?
 • Як мені піти з сім’ї? Щоб залишити сім’ю, відкрийте Особняк в Wild City і натисніть кнопку “Вийти”! Якщо Ви є главою сім’ї, то спочатку Вам доведеться передати керівництво іншому гравцеві. Це також можна зробити в Особняку, натиснувши кнопку Управління. Якщо Ви – єдиний член сім’ї, її можна розпустити в Особняку, натиснувши кнопку “Управління”.

  Чи можна говорити іншою мовою в чаті? Як правило, в загальних чатах підтримується тільки англійську мову. Офіційними мовами гри є англійська, іспанська, португальська і російська. У грі є іспанська, португальська і російська чати, в яких гравці можуть спілкуватися своєю мовою. В даний момент гра підтримує тільки ці 4 мови, тому Вам необхідно розуміти хоча б один з них, щоб грати. Розробники просять гравців спілкуватися на одному з цих 4 мов. Інші мови можна використовувати в чатах сімей і в особистих повідомленнях.

  Як навчитися літати швидше? Для скорочення часу перельотів можна розвивати навик “Постійний клієнт” або купити і використовувати літак!

  Я купив (а) випадковий подарунковий набір за золото, але він не з’явився в моєму інвентарі. При покупці випадкових подарункових наборів вони автоматично відкриваються і їх вміст доставляється на Ваш склад. Відкрийте склад і подивіться, що Ви отримали!

  Що значить медаль “Торговці 3/7 / всіх міст люблять вас”? У даній медалі є 3 ступеня, які можна отримати, витративши по 10 000 000 доларів в торгових центрах всіх міст (крім Wild City):

  • Витративши по 10 000 000 доларів в трьох різних торгових центрах, Ви отримаєте медаль за 3 міста;
  • Витративши по 10 000 000 доларів в семи різних торгових центрах, Ви отримаєте медаль за 7 міст;
  • Витративши по 10 000 000 доларів у всіх торгових центрах , Ви отримаєте медаль за все міста.

  Якщо Вам не вистачає якихось міст для отримання медалі, спробуйте витратити більше грошей в Мехіко, Кейптауні та Ріо-де-Жанейро. Дуже часто для отримання медалі не вистачає саме цих міст.

  Коли починають діяти акції “Подвійна золото” і коли проходять заходи? Розробники не повідомляють про час проведення акцій “Подвійне золото” або особливих заходах заздалегідь, однак вони зазвичай проходять приблизно раз на два-три тижні одночасно з іншими заходами.

  Дикий Місто: Платежі

  Я вперше купив (а) золото, але його кількість не подвоїлася. Якщо акція “Подвійна золото” в даний момент не діє, Ви не отримаєте подвійну кількість золота. Якщо Ви робите покупку вперше, це не означає, що Ви обов’язково отримаєте подвійну кількість золота, але Вам належить подарунковий набір за першу покупку!

  Чому не можна купувати золото з мобільного рахунку? На жаль, оплата через мобільного оператора доступна тільки для операторів, яких підтримує ігровий постачальник платіжних послуг. Партнери розробників прагнуть укласти договори з якомога більшою кількістю операторів, так що, можливо, скоро Ваш оператор також виявиться в цьому списку! Пам’ятайте, що покупка золота з використанням звичайних способів оплати завжди вигідніше, ніж через мобільного оператора!

  Дикий Місто: Модератори

  Що роблять модератори? Модератори (або “модератори”) – гравці, які допомагають адміністраторам гри стежити за чатами і контролювати зображення, що завантажуються в гру. Адміністратори не можуть стежити за грою і чатами 24 години на добу, тому їм необхідна допомога модераторів. Модератори можуть тимчасово блокувати гравців в чаті, якщо ті ображають інших учасників або лаються матом. Крім того, вони можуть видаляти образливі або порнографічні зображення з профілів користувачів.

  Якщо інший гравець образив Вас, або Ви зіткнулися з порушенням правил чату, Ви можете написати що знаходиться в мережі модератору, і він Вам допоможе. Модератори також можуть давати поради по грі, але зазвичай вони дуже зайняті – адже їм теж потрібно грати! Перш ніж звертатися до них, ознайомтеся з розділом “Запитання та відповіді”.

  Як стати модератором? Вам будуть раді, якщо Ви захочете допомогти! В даний момент в грі не набирають модераторів, тому не надсилайте повідомлення з подібними проханнями. Коли адміністраторам будуть потрібні модератори, вони безпосередньо зв’яжуться з найбільш активними та корисними, на їх погляд, гравцями і запропонують їм стати модераторами. Так що намагайтеся просто допомагати адміністраторам у міру можливості, і вони незабаром зв’яжуться з Вами!

  Несправедливі дії модератора. Якщо модератор несправедливо до Вас поставився або заблокував Вас без причини, відправте відгук про нього в будівлі бізнес-центру в меню Персонал. Адміністратори регулярно перевіряють відгуки та вживати всіх необхідних заходів.

  Дикий Місто: Відгуки

  Квіти – опис і місцезнаходження. Квіти можна купувати в відділі “Колекційні предмети” в торгових центрах по всьому світу. Повні набори квітів можна обмінювати на золото на чорному ринку Wild City:

  • Квітка сакури – Токіо;
  • Епіфіллум – Ріо-де-Жанейро;
  • Хризантема – Wild City;
  • Жоржина – Мехіко;
  • Маргаритка – Рим;
  • Півонія – Гонконг;
  • Протея – Кейптаун;
  • Червона троянда – Лондон;
  • Полин – Лас-Вегас;
  • Тюльпан – Амстердам;
  • Латаття – Каїр.

  Кристали – опис і місцезнаходження. Кристали (дорогоцінне каміння) можна купити у відділі Колекційні предмети в торгових центрах по всьому світу. Повні набори кристалів можна обміняти на чеки на чорному ринку Wild City:

  • Янтар – Токіо;
  • Аметист – Каїр;
  • Блакитний агат – Амстердам;
  • Гірський кришталь – Wild City;
  • кварц-волосатик – Ріо-де-Жанейро;
  • Зелений кварц-тінь – Лас-Вегас;
  • Червоний агат – Лондон ;
  • Червоний кварц – Wild City;
  • Рожевий кварц – Кейптаун;
  • Топаз – Гонконг;
  • Водяний агат – Рим.

  Особливі предмети – опис і місцезнаходження. Різні особливі предмети можна купити в торгових центрах по всьому світу в відділах. Особливі предмети можна перевозити в різні міста і з вигодою продавати їх там через меню.

  • Вироби з різьбленого дерева – Кейптаун;
  • Американський женьшень – Лас-Вегас;
  • Чорниця – Лас-Вегас;
  • Кашаса – Ріо-де-Жанейро;
  • Сир – Амстердам;
  • Кава – Ріо-де-Жанейро;
  • Діамант – Кейптаун;
  • Електроніка – Лас-Вегас;
  • Англійська чай – Лондон;
  • Модний костюм – Рим;
  • Вироби зі скла – Каїр ;
  • Модель ГАНДАМа – Токіо;
  • Оселедець – Амстердам;
  • Кімоно – Токіо;
  • Вироби з виробленої шкіри – Мехіко;
  • Прикраси – Рим;
  • Страусиное яйце – Кейптаун;
  • Духи – Рим;
  • Трубка – Лондон;
  • Кераміка – Гонконг;
  • Прополіс – Ріо-де-Жанейро;
  • Модель піраміди – Каїр;
  • Сабо – Амстердам;
  • Сашимі – Токіо;
  • Прикраси з скарабеями – Каїр;
  • Шовк – Гонконг;
  • Вироби з срібла – Мехіко;
  • Чайне листя – Гонконг;
  • Текіла – Мехіко;
  • Віскі – Лондон.

  Рослини – опис і місцезнаходження. При вживанні рослини роблять сильний тимчасове вплив на Ваші характеристики. Після вживання будь-якої рослини має пройти якийсь час, перш ніж Ви знову зможете з’їсти хоч листочок. Рослини продаються в торгових центрах певних міст у відділі “Рослини”.

  • Кава-кола (Кейптаун). Підвищує ймовірність успіху злочинів на 20% протягом 60 хвилин;
  • айяуаску (Рим). Підвищує щастя на 100% протягом 20 хвилин;
  • Вербова кора (Лондон). Знижує витрату енергії в бійці на 50% протягом 20 хвилин;
  • Женьшень (Амстердам). Моментально підвищує рівень енергії на 300 пунктів.

  Дикий Місто: Проблеми з обліковим записом

  Блокування облікових записів. Якщо Ви порушуєте правила гри, Угода або використовуєте гру для того, щоб нашкодити іншим гравцям або порушити нормальну роботу гри, Ваш обліковий запис буде заблокована, тимчасово або назавжди. Якщо Ви не здійснювали зазначених дій, опишіть ситуацію як можна докладніше (прикладіть ID профілю гравця, знімки екранів і т. Д.) І відправте лист в службу підтримки.

  Втрачені облікові записи. Якщо Ви втратили доступ до свого облікового запису, співробітники служби підтримки гравців допоможуть Вам відновити її одним із таких способів:

  • Квитанції: Якщо Ви вже купували золото через свою облікову запис, надішліть їм кілька квитанцій на покупки. Не забудьте вказати ID профілю втраченої облікового запису.
  • Перевірка пристрою: Ви також можете скористатися пристроєм (телефоном / планшетом), з якого Ви входили в загублену обліковий запис. Створіть на ньому новий обліковий запис і надішліть в службу підтримки повідомлення з неї, вказавши ID профілю втраченої облікового запису. Вам постараються допомогти відновити до неї доступ.

  Я збираюся купити новий телефон і хочу грати в гру на іншій платформі. На жаль, в даний момент користувачі iOS, Android і Windows Phone грають на різних серверах, тому Ви не зможете грати на іншій платформі. Розробники також не можуть переміщувати персонажів або досягнення з однієї платформи на іншу.

  Автор статті: Надія Д.

  <