Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Дакота: Поради, WIKI, Огляди

ДАКОТА – браузерна гра від компанії RJ Games. Жанр гри: Симулятор. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Зміст статті

 • Гайд для новачків
 • Граємо правильно
 • Гайд по декоративним тваринам. Секрети їх отримання.
 • Собаки в грі. Особливості поліпшення будок
 • Гайд по ресурсам і їх видобутку
 • Гайд по персонажам на територіях
 • Гайд по дому
 • Гайд по фермі
 • огляд ігрових подій
 • Дакота: Гайд для новачків

  З чого почати? Почніть збирати речі і приготуйтеся до переїзду на свою ферму. Закінчивши всі приготування, ви підете назустріч новим пригодам.

  Як тільки ви прибудете на ферму, можна активувати повноекранний режим гри. Пам’ятайте, що ви завжди можете відключити його натиснувши на кнопку в головному інтерфейсі.

  Збір врожаю. Перш за все – розпакуйте речі , а потім спробуйте виростити свій перший урожай. Здається, морква вже дозріла! Щоб зібрати урожай, просто клікніть на овочі, коли вони дозріють.

  Затиснувши ліву кнопку миші і провівши курсором по грядках, ви швидше зберете або посадіть урожай .

  Доручення. Ваше наступне завдання: посадити трохи моркви. Клікнувши “Виконати”, ви зможете отримати ігрову підказку.

  Виконуючи різні доручення від ваших родичів і інших персонажів Дакоти, ви отримуєте нагороди: Долари, Енергію , корисні ресурси. Ви можете купити насіння двома способами:

 • Після того, як ви виявите на грядку, вам відкриється меню магазину.
 • Або ж ви можете відкрити “Магазин” і вибрати вкладку “Насіння”.
 • Тепер залишилося тільки посадити ваші насіння на грядку і почекати, коли вони дозріють.

  Тварини. Складно уявити собі ферму без тварин. Щоб вирощувати тварин, вам необхідно побудувати спеціальні будиночки для них. Кожному виду тваринного відповідає свій будиночок. Купити тварин можна у вкладці “Тварини” в магазині.

  Щоб отримувати різні продукти, такі як молоко, яйця або пух, вам необхідно годувати тварин кормом . Кожна тварина може бути нагодоване певну кількість разів, після чого воно втомиться і засумує. Ви можете підняти йому настрій за допомогою вітамінів або продати: нехай сумує на який-небудь інший фермі.

  Замовлення. Ваш приїзд не залишився непоміченим, і прийшов час виконати своє перше замовлення!

  Замовлення – це один з основних джерел Доларів в грі. Чим вище ваш рівень, тим більше замовлень ви будете отримувати. Зверніть увагу, що ви завжди можете відмовитися від замовлення, і через деякий час на його місці з’явиться новий. Таким чином, ви завжди зможете підібрати замовлення на ваш смак.

  Новий рівень. Отримавши достатню кількість досвіду, ви переходите на новий рівень. Кожен новий рівень дає вам невелику нагороду (Золоті монети, Долари та Енергію) і дає доступ до нових предметів в магазині.

  Більше того, в якості приємний бонус все таймери на фермі обнуляються: ваш урожай дозріває моментально, замовлення виконуються миттєво, а генератори ресурсів стають готовими до роботи. Не забудьте поділитися радісною новиною з вашими друзями! Спеціальний подарунок для ваших сусідів з’явиться на вашій сторінці.

  Розвиток ферми. Набравши певну кількість очок Процвітання, ви можете відкривати нові території в вашому саду: колодязь, пасіку або інші декоративні області. Для цього вам знадобляться Окуляри Процвітання і певні предмети, вимоги можна переглянути, натиснувши на територію.

  Для всіх областей діє загальне правило: відкрити можна тільки ту територію , яка стикається з вже відкритої хоча б однією стороною.

  Взаємодія з предметами і видобуток ресурсів. Ви можете взаємодіяти з різними предметами на вашій фермі – просто помістіть курсор на них і клацніть лівою кнопкою миші . Ви можете клікнути кілька разів, і тоді ваш персонаж зробить кілька дій: наприклад, збере три оберемки хмизу з куща.

  Все ресурси, які ви збираєте на вашій фермі, автоматично потрапляють в Амбар. Ресурси, що видобуваються в подорожах, зберігаються в возі і по прибуттю на ферму також переміщаються на склад. Ресурси Дакоти ви можете отримати в такий спосіб:

  • Хворост видобувається з різних кущів хмизу по всьому штату.
  • Трава може бути зібрана з будь-якого куща трави.
  • Гравій можна знайти майже у всіх локаціях.
  • Мел можна отримати з каменів в Наскрізному ущелині.
  • Колоди можна зібрати з будь-яких дерев. Найбільше їх зростає в Грінвуді і Блек Лейк.
  • Смолу можна отримати, збираючи деревину в Грінвуді.
  • Кора може бути отримана з дерев в Озерах або Блек Лейк.
  • Льон росте Хайфілдсе і наскрізні ущелині.
  • Льняна олія можна отримати, збираючи ресурси з кущів льони.
  • Волокно можна дістати в Айрон Хіллз, збираючи льон.
  • Глину варто шукати в спеціальних родовищах, які знаходяться в Озерах і наскрізні ущелині.
  • Гіпс може бути отриманий в родовищах глини.
  • Кам’яне вугілля можна знайти в Айрон Хіллз.
  • Залізо слід також шукати в покладах в Айрон Хіллз.

  Купівля предметів. у магазину ви можете купити різні предмети: добрива, дерева, насіння.

  Деякі предмети стануть доступними тільки після того, як ви досягнете певного рівня.

  Інтерфейс

  Інформація про гравця. У лівому верхньому кутку ви зможете подивитися інформацію про ваш рівень і кол ічество очок Процвітання, які у вас є. Якщо ви перейдете в Будинок, то зможете побачити кількість Очок Комфорту в цьому ж меню:

  Енергія і Корм ​​для тварин. Лічильник Енергії завжди знаходиться у верхній частині екрану. Лічильник корми для тварин показує кількість корму, яке у вас є на даний момент. Якщо вам потрібні ці ресурси, ви можете їх купити, натиснувши на кнопку “+”.

  Щоденна нагорода. Це завдання складається з декількох пунктів: відправити запрошення і подарунки друзям. Виконавши їх, ви можете отримати корисні ресурси: Долари, Добрива і корм для малюків.

  Ігрові валюти: Долари і Золоті монети. Банк, в якому відображаються ваші заощадження, знаходиться в правому верхньому куті. Ви завжди можете докупити валюту, використовуючи кнопку “+”.

  Завдання. Доступні завдання відображаються в лівій частині екрана. Клацніть на круглі іконки, щоб прочитати докладний опис.

  Як перейти від однієї локаціями. Ці кнопки дозволяють вам переміщатися між будинком, фермою і новими територіями.

  Головне меню.

  • Рулетка – гра, в якій ви можете виграти корисні ресурси.
  • Пошта – саме тут ви можете відправити запити або відповісти на прохання ваших друзів.
  • Технології – тут ви можете придбати поліпшення, які зроблять ваші будівлі неломающіеся.
  • Дії – використовуючи цю кнопку ви можете обертати і переміщати об’єкти.

  До речі, щоб перенести паркан, спочатку його потрібно прибрати на склад, а потім побудувати на новому місці.

  список друзів. Внизу екрана знаходиться список ваших друзів: ви можете сходити в гості до ваших сусідів (для цього достатньо клікнути на портрет) або надіслати запрошення тим , хто ще не приєднався до вас в Дакоті.

  Магазин, Амбар, Д екор, Меблі та комора.

  • Магазин – місце, де ви можете купити тварин, насіння, добрива та дерева.
  • Комора – місце, де зберігається непотрібна меблі.
  • Декор і меблі – це спеціальні магазини, де ви можете купити предмети для дому та саду.
  • Амбар – місце , де зберігаються всі ваші ресурси і невикористаний декор.

  Налаштування. Установки дозволяють вам включити або вимкнути звук в грі. Повноекранний режим дозволяє розгорнути Дакоту на повний екран. Ці кнопки продубльовані в правому нижньому кутку.

  Дакота: Граємо правильно

  Все про тварин. На своїй фермі ви можете вирощувати різних тварин: курей, кіз, гусей і навіть корів. Своє перше тварина ви отримаєте, виконавши одне із завдань. Щоб отримати доступ до тварин, вам потрібно побудувати спеціальні будівлі: для кожного виду тварини існує свій тип будиночка. Наприклад, для курей – це курник.

  Чим вище рівень такого будиночка, тим більше тварин ви можете мати. У магазині ви можете купити маленьких тварин, однак вам знадобиться виростити їх, щоб вони почали приносити вам продукти. Для цього потрібен корм для малюків і спеціальні предмети, які індивідуальні для кожного виду тварини.

  Як тільки ваша тварина повзрослело, ви можете годувати його і отримувати продукти: молоко, яйця і т.д. Зверніть увагу, що кожна тварина можна погодувати певну кількість разів. Після цього воно втомиться і ви зможете або відновити його за допомогою вітамінів, або продати на іншу ферму.

  Використовуючи Супер-корм ви отримуєте продукти миттєво.

  Коні. Ви можете збільшити місткість вози двома способами: підніміть її рівень або купіть спеціальних коней. У грі існує три типи цих тварин, і вони відрізняються ціною і кількістю вантажу, який можуть перевести. Придбати коней можна в магазині або кліком на тварину поряд з возом.

  Зверніть увагу, що кожен кінь може вчинити певну кількість поїздок. Після того, як поїздки закінчаться, віз повернеться в нормальний стан. Поїздки не будуть збережені, якщо ви переключаєтеся між кіньми до того, як вичерпаєте ліміт.

  Все про рослини. Без чого не можна отримати урожай? Звичайно, без праці, але в першу чергу – без грядок. Щоб посадити овочі, клацніть курсором на грядці і виберіть насіння, які ви хотіли б виростити. Ви також зможете зробити це, відкривши магазин і вибравши вкладку Рослини.

  Після того, як ви вибрали овоч, затисніть ліву кнопку миші і проведіть курсором по грядках – так вам не доведеться кликати по кожній. Цей же спосіб допоможе вам швидше зібрати дозрілий урожай. З кожної грядки можна отримати чотири овоча. Ну і зрозуміло, ви завжди можете удобрити ваші рослини, благо в Дакоті існує два типи спеціальних добрив: Добрива зростання (воно дозволяє вам збирати овочі миттєво) і Звичайне добриво (з його допомогою ви можете отримати на 50% більше продукції). Купити ці корисні набори можна в магазині.

  Щоб використовувати добрива, наведіть курсор на рослину і виберіть іконку ресурсу, який ви хочете використовувати. До речі, є спеціальні добрива для дерев, які діють аналогічним способом.

  Щоденні подарунки. Кожен день в спільнотах публікуються спеціальні щоденні подарунки. Щоб отримати подарунок, виконайте наступні дії:

 • Перейдіть на сторінку спільноти.
 • Знайдіть пост з щоденним подарунком. Зверніть увагу, що щоденні подарунки активні 24 години з моменту публікації.
 • Ставте “Мені подобається” або “Клас”, діліться записом і використовуйте посилання.
 • Дочекайтеся спеціального ігрового повідомлення.
 • Готово, подарунок отримано!
 • Ви можете отримати тільки один щоденний подарунок в день. Для завдання зараховуються спеціальні святкові подарунки. Переконайтеся, що гра не відкрита в двох вкладках!

  Щоденна нагорода. Якщо вам не вистачає добрив, готівки або корму для малюків, є простий спосіб отримувати їх кожен день – виконувати щоденне завдання. Для отримання нагороди в перший раз вам потрібно виконати чотири завдання:

 • Встановити Дакоту;
 • Дати Дакоті дозвіл на відправку вам повідомлень;
 • Розіслати запрошення в гру вашим друзям на Одноклассниках;
 • Розіслати подарунки вашим сусідам.
 • У всі наступні дні вам потрібно буде виконувати тільки третє і четверте завдання! Гра дає вам рівно чотири години виконання цих завдань: таймер запускається в момент вашого першого входу в гру за день. При першому виконанні завдання ви отримаєте додаткову нагороду – чарівного цуценя, який буде супроводжувати вас у пригодах. Якщо ви виконаєте це завдання сім днів поспіль, вам дістанеться бонусна нагорода – 200 одиниць Енергії!

  Дошка замовлень. Ваш приїзд не залишився непоміченим, і місцеві жителі почали залишати свої прохання на спеціальній Дошці замовлень . Виконуючи замовлення, ви отримуєте досвід і гроші.

  Зверніть увагу, що ви завжди можете відмовитися від прохання – просто натисніть на кнопку “Відмовитися”, і через деякий час ви отримаєте нове замовлення. Таким чином, ви завжди зможете підібрати замовлення на ваш смак.

  До речі, час появи нового замовлення залежить від того, як часто ви відмовляєтеся від пропозицій і вашого ігрового прогресу; це може зайняти від 1 до 15 хвилин. Втім, ви завжди можете витратити одну золоту монету і скинути таймер.

  Подорожі. Світ Дакоти не обмежується вашої фермою – за її межами вас чекають незабутні і захоплюючі пригоди. Подорожуйте по незвіданих територій, допомагайте місцевим жителям і отримуйте заслужені нагороди.

  Щоб вирушити в подорож, вам необхідно виконати декілька простих кроків: зберіть припаси, відкрийте карту і виберіть локацію. До речі, не забувайте про вашу возі! Чим вище рівень, тим більше її місткість, а це значить, що ви зможете привезти на ферму більше ресурсів. Після того, як ви завершите всі сюжетні завдання в локаціях Грінвуд, Хайфілдс і Озерах, ви зможете обмінюватися з місцевими жителями ресурсами. Для цього відкрийте меню локації і натисніть на кнопку “Забрати”.

  Зверніть увагу, що ресурси автоматично опиняться у вас на складі, і ви заощадите енергію і час.

  Пошта. Потрібна допомога? Просто клікніть на кнопку Пошти, і ваші друзі зможуть вам допомогти, відправивши предмети або Енергію.

  Обмінюватися з друзями можна спеціальними рідкими речами. Для цього відкрийте пошту, виберіть предмет і натисніть на кнопку “Попросити ще”.

  Зверніть увагу, що в день ви можете прийняти не більше 5 предметів трьох різних типів . Таймер в меню пошти покаже вам, коли ви знову зможете відправляти запити.

  Не забувайте відповідати на прохання ваших друзів! Для цього відкрийте вашу пошту і натисніть “Відправити” поруч з отриманим запитом. Ваші власні ресурси при цьому не витрачаються.

  Сусіди. Не забувайте відвідувати ваших сусідів і допомагати їм. Ви не тільки зробите їм приємно, а й отримаєте цінну нагороду. У день можна допомогти п’ятьом сусідам. Натисніть на портрет одного і натисніть на інформацію, що з’явилася жовту кнопку. На фермі одного вам буде доступно 10 дій: п’ять в будинку і п’ять в саду. За кожну дію ви отримуєте нагороду. За кожну дію ви гарантовано отримуєте 5 доларів. Взаємодія з різними об’єктами може також принести додаткову нагороду. В саду:

  • Яйце;
  • Добриво зростання;
  • Козине молоко;
  • Запаси;
  • Золоті монети;
  • Суперкорм;
  • Коров’яче молоко;
  • Добриво зростання;
  • Вітаміни для тварин;
  • Вода;
  • Пір’я ;
  • Шерсть;
  • Мед;
  • Корм;
  • Хворост;
  • Гравій;
  • Трава;
  • Енергія;
  • Добриво 50%;
  • Віск;
  • Садовий вар;
  • Підживлення для дерев.

  У будинку:

  • Енергія;
  • Запаси;
  • Дошка;
  • Тканина;
  • Посуд;
  • Цвяхи;
  • Колода;
  • Льон;
  • Глина;
  • Брусок;
  • Мотузка;
  • Смола;
  • Льняна олія;
  • Гіпс;
  • Кора;
  • Волокно.

  Кожен сусід, побував на вашій фермі і витратив 10 очок дій, залишає спеціальний подарунок: 50 доларів і 1 одиницю Енергії. У день можна отримати не більше 10 подарунків.

  Друзі. Друзі – це невід’ємна частина Дакоти. Ви можете обмінюватися подарунками, рідкісними предметами і ходити один до одного в гості. Щоб запросити в гру одного, скористайтеся кнопкою “Запросити друзів” у верхній частині екрану.

  Клікнувши на неї, ви побачите нове спливаюче вікно, в якому буде знаходитися список ваших друзів. Важливо: ви можете вислати тільки одне запрошення кожному одному протягом дня.

  Якщо ваш друг прийме запрошення і встановить гру, то ви станете сусідами і зможете обмінюватися лотерейними квитками. Для цього вам потрібно відкрити меню Рулетки, натиснути на кнопку “Відправити” і вибрати тих друзів, яким ви хочете відправити подарунок.

  Ви можете відправити одному квитку кожному одному в день, але ви не можете прийняти більше 20 лотерейних квитків за 24 години. Це таймер індивідуальний для кожного гравця і починає свій відлік з моменту відправки. До речі ви можете відвідати сусіда! Для цього наведіть курсор на його портрет і натисніть на кнопку “Провідати одного”.

  Спеціальні подарунки від друзів. Не забувайте розповідати друзям про ваші успіхи в Дакоті: отримуючи різні досягнення, ви можете опублікувати спеціальний подарунок на своїй сторінці, яким зможуть скористатися інші гравці.

  Нижче представлені основні правила для цих подарунків:

  • У день можна використовувати тільки три подарунка.
  • Не можна використовувати посилання одного типу: якщо ви вже отримали подарунок за відкриття території з колодязем від одного друга, то такий же подарунок зі сторінки іншого друга буде вам недоступний.
  • Кожен з трьох подарунків можна збирати раз в 24 години. Таким чином, якщо ви зібрали два подарунки о 17:00 в суботу, а один – о 18:00, то в неділю ви можете зібрати два подарунка не раніше п’ятої години вечора.
  • Посилання активні десять днів з моменту публікації .

  Якщо ви досягнете одного з перерахованих вище лімітів, ви побачите спеціальне повідомлення.

  Завдання. Все поточні завдання знаходяться в лівій частині вашого екрану, і ви завжди можете прочитати їх опис, клікнувши на потрібне. Деякі завдання можуть бути складними – вони вимагають багато ресурсів і часу, деякі – простими.

  Якщо ви не знаєте що робити, то натисніть на кнопку ” виконати “в описі завдання і гра покаже вам які дії потрібно зробити.

  Рулетка. На будь-фермі знайдеться хвилинка для розваги, чи не так? Рулетка – це гра, яка дозволяє вам відволіктися від звичних справ і перевірити свою удачу. Щоб відкрити її, клікніть на спеціальну кнопку поруч з меню інструментів.

  Кожен раунд коштує п’ять квитків, які ви отримуєте в якості подарунків від ваших друзів. Ви також можете купити їх за Золоті монети. До речі, в цьому ж вікні можна відправити квитки вашим друзям – просто натисніть на жовту кнопку “Відправити”.

  Будьте приємним сусідом: посилайте друзям подарунки кожен день, і тоді вони будуть відповідати вам взаємністю. Зверніть увагу, що існує певні ліміти на відправку та отримання цих подарунків: в день ви можете прийняти не більше 20 квитків, а відправити можна тільки один квиток кожному одному протягом 24 годин. А ось які предмети можна виграти в Рулетці:

  • Долари;
  • Енергія;
  • Цукор;
  • Дріжджі;
  • вітаміни для тварин;
  • Добрива;
  • Запаси.

  Щедра долина

  Щедра долина – унікальне місце, де ви можете збирати всі доступні в грі ресурси (льон, смолу, глину і залізо). Територія доступна кожні вихідні. Відвідати це місце можуть всі гравці вище 18 рівня і мають віз останнього рівня.

  Різні генератори розташовані в долині. Використовуючи їх, ви отримуєте ресурси. Зверніть увагу, що вам знадобляться Старі монети.

  На території долини заховані скарби. Існує два типи скринь: дерев’яні та золоті. Обидва типи містять Старі монети в якості нагороди, але викопавши певну кількість золотих скринь, ви отримаєте спеціальний бонус – ще більше монет!

  Лічильник монет знаходиться поруч з лічильником досвіду.

  Існує кілька простих правил в Долині:

 • Прогрес території не зберігається, так само як і монети. Щотижня вам необхідно заново ремонтувати генератори і викопувати скарби.
 • Щоб отримати доступ до генератора, потрібно завершити сюжетні місії відповідної території. Наприклад, щоб збирати глину необхідно отримати можливість обмінювати їжу на ресурси в Гарячих озер; для активації генератора заліза необхідний доступ до території Айронхіллс.
 • Сховища ресурсів в Долині. Ці об’єкти можна використовувати певну кількість разів, після чого їх необхідно відремонтувати за допомогою Старовинних монет. Зверніть увагу, що сховища, які ви можете придбати в спеціальних акціях, можуть мати інший запас міцності.

  Дерево-смоляна вироблення:

  • Запас міцності: 8 ;
  • Можна отримати: Колода х4, Смола х3;
  • Ремонт: 5 Стародавніх монет;
  • Умова: Пройти всі сюжетні місії в Грінвуді.

  Столик для віджиму льону:

  • Запас міцності: 8;
  • Можна отримати: Льон х5, Льняна олія х2;
  • Ремонт : 5 Стародавніх монет;
  • Умова: Пройти всі сюжетні місії в Хайфілдс.

  Ящик для кори:

  • Запас міцності : 7;
  • Можна отримати: Колода х4, Кора х2;
  • Ремонт: 5 Стародавніх монет;
  • Умова: Пройти всі сюжетні місії в Блек Лейк.

  Кошик з волокном:

  • Запас міцності: 9;
  • Можна отримати: Льон х4, Волокно х1;
  • ремонт: 5 Стародавніх монет;
  • Умова: Пройти місії в локації Зламаний міст і мати віз 3-го рівня.

  Тара для гіпсу і глини:

  • Запас міцності: 7;
  • Можна отримати: Глина х3, Гіпс х1;
  • Ремонт: 5 Стародавніх монет;
  • Умова: Мати віз 3-го рівня.

  Залізо-вугільний лоток:

  • Запас міцності: 3;
  • Можна отримати: Залізо х4, Вугілля х1;
  • Ремонт: 5 Стародавніх монет;
  • Умова: Пройти місії в наскрізних ущелині і розблокувати пристань.

  Скрині в Долині. Відкриваючи скрині, ви отримуєте Старовинні монети. Якщо ви відкриваєте Золоті скрині, то отримуєте більше монет. Зібравши певну кількість золотих скринь, ви отримаєте спеціальну нагороду – 50 монет. Прогрес долини оновлюється щотижня і щотижня скрині з’являються на нових місцях. Нижче представлений список ресурсів, який допоможе вам підготуватися до візиту в долину. Звичайні скрині:

  • Варена кукурудза х7, Яєчня х6, Ожина х6;
  • Варена кукурудза х8, Морквяний салат х9, Лук х8;
  • Варена кукурудза х10, Яблуко х12, Пшениця х10;
  • Кабачок х9, Яєчня х8, Лук х8;
  • Картопля х10, Яєчня х9, Слива х9;
  • Кабачок х13, Хворост х18, Ожина х12;
  • Картопля х9, Козій сир х7, Крохмаль х6;
  • Крохмаль х7, Слива х7, Козій сир х7;
  • Картопля х14, Морквяний салат х12, Буряк х12;
  • Слива х8, Козій сир х7, Яєчня х6.

  Відкриваючи скрині цього типу, ви отримуєте 5 монет і 50 доларів. Золоті скрині:

  • Картопля х20, Буряковий салат х16, Варена кукурудза х18;
  • Лук х15, Коул слоу х14, Сливовое суфле х12;
  • Яєчня х13, Рагу х12, Крохмаль х13;
  • Сливовое суфле х17, Яблуко х18, Ожина х17;
  • Козине молоко х11, Буряковий салат х10, Сливовое суфле 9.

  Відкриваючи скрині цього типу, ви отримуєте 10 монет і 100 доларів.

  Пам’ятайте, що не варто намагатися використовувати всі сховища відразу, а краще накопичити ресурси, щоб не залежати від Долини.

  Переселенці

  Неподалік від вашої ферми будується ціле місто, але жителям не впоратися без вашої допомоги. Щоб потрапити в місті переселенців викличте спеціальне меню, а потім клацніть на кнопку “До переселенцям”. Поїздки в це місто не вимагають припасів.

  Вам знадобляться Ключі, щоб будувати різні будівлі. Виконуйте замовлення місцевих жителів, щоб отримати їх. До речі, виконавши кілька замовлень, ви отримаєте додаткову нагороду – Долари або Добрива.

  Ключі накопичуються, їх не можна продати або викинути. Допомагаючи переселенцям, ви отримуєте частини унікальних знань. Зібравши всі, ви зможете активувати унікальний бонус. Одного разу вивчивши знання, воно залишиться активним назавжди.

  Список знань:

  • Похідна сумка: +1 до максимальної кількості Енергії.
  • Високі борти: +1 до вантажопідйомності воза.
  • Міцні мішки: +5 до максимальної кількості корму .
  • Зручний хомут: +1 до вантажопідйомності воза.
  • Посилені ресори: +2 до вантажопідйомності воза.
  • Фірмовий набір садових інструментів: +1 до грядок.
  • Вовняні покривала: +1 до максимальної кількості парників.
  • Фляга для води: +1 до максимальної кількості Енергії.
  • Система поливу: +1 до максимальної кількості теплиць.
  • Похідна взуття: +2 до максимальній кількості Енергії.
  • Культиватор: +1 до максимальної кількості грядок.
  • Дозатор корму: +20 до максимальної кількості корму.

  Проходьте сюжетні місії, щоб зібрати всю колекцію сн імков для фотоальбому. Це короткий звіт про ваші пригоди.

  Змагання

  Змагання – це додаткова ігрова активність, яка дозволяє вам отримувати корисні ресурси і окуляри ремісників. Змагання проходить в групі фермерів, і максимальна кількість учасників у кожній групі – 100 гравців. Незважаючи на те, що групи формуються випадковим чином, ви можете двічі потрапити в команду з одним і тим же фермером. Розглядайте це як вдалий збіг, адже хто знає, саме цей фермер може стати вашим найактивнішим іншому в Дакоті. Всі фермери нижче 25 рівня мають свій власний набір завдань.

  Змагання тривають сім днів, з понеділка по неділю, і складаються з семи щоденних завдань. Кожне з них містить три простих завдання: наприклад, посадити овочі, створити предмет або приготувати страву. Виконуючи ці завдання, ви отримуєте Окуляри змагань. При досягненні певної кількості очок в день ви отримуєте щоденну нагороду: окуляри ремісників і корисні ресурси (добрива, вітаміни і корм для тварин).

  Спеціальний таймер в меню змагань показує час до поновлення завдань. Як тільки завдання зміняться, щоденний лічильник очок обнулится, але ви завжди зможете подивитися загальна кількість у вкладці Рейтинг.

  Окуляри не зараховуються за предмети, які були куплені за золото, отримані в якості подарунка від друзів або за досягнення нового рівня; предмети, куплені по акціями, отримані за виконання завдань або зроблені до початку змагання також не враховуються.

  До речі, завдання завжди підбираються таким чином, що ви можете виконати одну з них незалежно від вашого рівня. По завершенню змагань ви можете отримати додаткову нагороду, якщо опинитеся в списку 10 кращих фермерів. Ця нагорода видається в неділю. Окуляри ремісника дозволять вам зробити так, що будівлі на фермі і предмети в будинку ніколи не будуть ламатися. Зверніть увагу – ці окуляри зберігаються після закінчення змагань, так що їх можна збирати поступово.

  Спеціальний таймер в лівій частині екрана показує час до кінця Змагання.

  Слот-машина Містера Престо

  Хто такий Містер Престо? Містер Престо – мандрівник, в запасах якого є не тільки цікаві історії, а й небачені дива. Одна з них – Слот-машина, доступна всім гравцям починаючи з 20-го рівня.

  Слот-машина. Слот-машина – безпрограшна міні-гра, адже кожен раунд закінчується перемогою! Крутите барабани машини, щоб зібрати виграшні комбінації. Однак, навіть якщо ви не зібрали вдалу, ви отримаєте ту нагороду, яка випала в лівому крайньому слоті!

  Один раунд в день можна зіграти повністю безкоштовно . Для інших знадобляться або Золоті монети, або Щасливі жетони.

  Що можна виграти? Золото, звичайних, елітних і декоративних тварин , корми і предмети для собак. Повний список можна подивитися відкривши вкладку “Інша відмінність”. Щотижня у вас також буде шанс виграти особливе декоративне тварина.

  Вигравши нагороду, ви можете її взяти або обміняти на Щасливі жетони – з їх допомогою можна крутити барабани. Ви не можете прийняти в нагороду тварин, якщо на вашій фермі досягнутий ліміт.

  Збирайте Марбл, щоб купувати в магазині унікальних декоративних вихованців.

  Дакота: Гайд по декоративним тваринам. Секрети їх отримання.

  Декоративні тварини. Декоративні тварини не приносять очок і не виробляють продукцію, проте роблять вашу ферму різноманітнішою. Тваринам цього типу можна давати імена: для цього достатньо клікнути на них і заповнити відповідне поле. Цих тварин також можна прибирати в загородку. Зверніть увагу, що місце в ньому ніяк не обмежена. Також пам’ятайте, що одночасно на вашій фермі може перебувати 5 декоративних тварин.

  Зоомагазин. Звичайних декоративних тварин можна обмінювати на рідкісних. Для цього потрібно відвідати Зоомагазин. Вам знадобляться тварини, ресурси виготовляються в майстерні, а також Родоводи картки – предмети, які можна виграти в Слот-машині.

  Отримання декоративних тварин

  Степовий біляк. Вам знадобиться:

  • Польовий русак х4;
  • свічка х5;
  • Коул Слоу х9.

  Хрюша. Вам знадобиться:

  • Кабанчик х2;
  • Засіб х6;
  • Вітамінний сік х8.

  Індичка. Вам знадобиться:

  • Тетерів х2;
  • Дубитель х5;
  • варена кукурудза х15.

  Білий ведмедик. Вам знадобиться:

  • Ведмедик х2;
  • Біла фарба х7;
  • Козине молоко х12.

  Чорний єнот. Вам знадобиться:

  • Єнот х2;
  • Сито х6;
  • Баклажан х18.

  Попільна альпака . Вам знадобиться:

  • Альпака х2;
  • Герметик х5;
  • Буряковий салат х7.

  Тамарін. Вам знадобиться:

  • Шимпанзе х2;
  • Будівельний розчин х7;
  • Соняшник х10.

  Лісовий кенгуру. Вам знадобиться:

  • кенгуру х2;
  • Вощеная тканину х8;
  • Яблучний пиріг х6.

  Тигр . Вам знадобиться:

  • Ірбіс х2;
  • Соняшникова олія х3;
  • Груша х13.

  Корсак. Вам знадобиться:

  • Лиса х2;
  • Столярний клей х6;
  • Буряковий салат х8.

  Ангорский кролик. Вам знадобиться:

  • Степовий біляк х2;
  • Тонкі нитки х2;
  • Жито х11.

  плямистий порося. Вам знадобиться:

  3>

 • Хрюша х2;
 • Яєчний розчин х2;
 • Огірки х12.
 • червонокрилий глухар. Вам знадобиться:

  • Індичка х2;
  • Зелений барвник х2;
  • Гусячі пір’я х9.

  Панда. Вам знадобиться:

  • Білий ведмедик х2;
  • Чорнило х2;
  • Коров’яче молоко х12.

  Рудий єнот. Вам знадобиться:

  • чорний єнот х2;
  • Синій барвник х2;
  • Гарбуз х12.

  піщана альпака. Вам знадобиться:

  • Попільна альпака х2;
  • Керамзит х2;
  • Горіх х11.

  Чубата макака. Вам знадобиться:

  • Тамарін х2;
  • Синій барвник х2;
  • Солодкий перець х9.

  Ліловий кенгуру. Вам знадобиться:

  • лісовий кенгуру х2;
  • Зелений барвник х2;
  • Вишня х10.

  нічна пантера. Вам знадобиться:

  • Тигр х2;
  • Помаранчевий барвник х2;
  • Баклажан х8.

  Полярний лисиць. Вам знадобиться:

  • Корсак х2;
  • Вовняна полотно х2;
  • Гарбуз х9.

  Голландський кролик. Вам знадобиться:

  • Ангорский кролик х2;
  • Тонкі нитки х7;
  • Баклажан х18.

  Англійська порося. Вам знадобиться:

  • Плямистий порося х2;
  • Накидка х2;
  • Помідори х7.

  Королівський павич. Вам знадобиться:

  • червонокрилий глухар х2;
  • Райдужна фарба х1;
  • Огірковий салат х5.

  Рожева панда. Вам знадобиться:

  • панда х2;
  • Рожева фарба х1;
  • Ягідний коктейль х4.

  Косумельскій єнот. Вам знадобиться:

  • Рудий єнот х2;
  • Зелена фарба х2;
  • Шерсть х14.

  Пухнаста сури. Вам знадобиться:

  • Піщана альпака х2;
  • Накидка х2;
  • Страусиное яйце х6.

  Вогняний тамарин. Вам знадобиться:

  • Чубата макака х2;
  • Підручник х2 ;
  • Помаранчевий барвник х3.

  Тигровий кенгуру. Вам знадобиться:

  • Ліловий кенгуру х2 ;
  • Накидка х2;
  • Запечена баклажан х2.

  Африканський лев. Вам знадобиться:

  • Нічна пантера х2;
  • Райдужна фарба х1;
  • Вишневий йогурт х18.

  Чернобурка. Вам знадобиться:

  • Полярний лисиць х2;
  • Чорнило х5;
  • Персик х17.

  Дакота: Собаки в грі. Особливості поліпшення будок

  Собаки. У кожного шукача пригод повинен бути вірний друг, напарник, який у важку хвилину протягне … лапу. Собаки – незамінні супутники, здатні не тільки перевозити ресурси, але і шукати заховані скарби. Вихованців можна отримати за виконання щоденних завдань, проходження сюжетних місій різних Подій або покупку спеціальних акцій.

  На вашій фермі може жити кілька собак, проте вам доступно тільки одну тварину кожної породи. Чотириногим друзям потрібно десь спати, тому не забудьте побудувати для них Будку: відразу після покупки тваринного ця будівля з’явиться на складі. Для кожного вихованця необхідно будувати і покращувати їх власні будиночки.

  Тренуйте вашого вихованця, щоб він ріс, набирався сил і знаходив скарби. Для цього вам знадобляться спеціальні предмети: кісточки, м’ячики, палки тощо

  Отримуючи нові рівні, ваш вихованець зростає, і йому необхідно житло получше. Підвищуючи рівень будки, ви відкриваєте нові активності для собаки.

  Взаємодія з собакою. Існує п’ять типів взаємодій з вашої собакою: гра, годування, купання, тренування і розчісування. За їх виконання ви отримуєте окуляри активності (вони позначені як серця). Це необхідно, щоб ваша собака могла знаходити скарби.

  Ваші вихованці втомлюються, тому не можна заповнювати шкалу активності безперервно.

  Пошук скарбів з собакою. Саме час вирушити за скарбами! У подорожах вас може супроводжувати тільки один вихованець. Виберіть його заздалегідь: відкрийте меню потрібної будки і натисніть кнопку “До мене”. Якщо ви хочете відпустити собаку, то натисніть відповідну кнопку в цьому ж меню:

  Прибувши на місце, вам буде доступно нове меню в правій частині екрана.

  Щоб знайти скарби, собаці необхідно мати хоча б одну заповнену шкалу активності. Щоб відправити собаку на пошуки скарбів, просто клікніть на кнопку “Шукати”. Коли ваш вихованець знайде схованку, вам залишиться тільки викопати його і відкрити. Якщо ви покинете територію, скриня зникне.

  Собака витрачає окуляри активності на пошук скарбів. Чим більше у вас очок активності, тим цінніше захована нагорода. Якщо собака нічого не знайшла, окуляри зберігаються.

  Як доставити більше ресурсів за допомогою собаки? У возі закінчилося місце? Не проблема, адже ваші супутники можуть переносити ресурси. Відкрийте меню вози і натисніть на кнопку “Відправити з собаками”. До речі, зверніть увагу, що ви можете відправити будь-яку з наявних собак. Чим вище рівень собаки, тим більше ресурсів вона зможе доставити на ферму.

  Породи собак і поліпшення будок

  Маламут . Максимальна вантажопідйомність: 10. Щоб поліпшити будку:

  • 2 рівень: Брусок х5, Клей х7, Бочка х5;
  • 3 рівень: Пакля 8, Червона фарба х7, каркас х6;
  • 4 рівень: Синя фарба х10, Тканина х12, Житній клейстер х9;
  • 5 рівень: Розчинник х12, Глина х17, Дерев’яна панель х12.

  Лабрадор. Максимальна вантажопідйомність: 10. Щоб поліпшити будку:

  • 2 рівень: Брусок х11, Клей х12, Бочка 10;
  • 3 рівень: Пакля х15 , Червона фарба х14, Каркас х13;
  • 4 рівень: Синя фарба х21, Велика мітла х20, Житній клейстер х20;
  • 5 рівень: Дерев’яна панель х13, Мастило х12, Соняшникова олія х12;

  Бордер-коллі. Максимальна вантажопідйомність: 10. Щоб поліпшити будку:

  • 2 рівень: Дошка х7, Гніздечко х9, Клей х6;
  • 3 рівень: Льон х6, Засіб х3, Тачка х3;
  • 4 рівень: Кабачок х8, Вощеная тканину х7, Велика мітла х6;
  • 5 рівень: Будівельний розчин х5, Розчинник х5, Дерев’яна панель х4.

  Корги. Максимальна вантажопідйомність: 15. Щоб поліпшити будку:

  • 2 рівень: Брусок х11 Клей х11 Бочка х10;
  • 3 рівень: Пакля х15, Червона фарба х13, Каркас х14;
  • 4 рівень: Синя фарба x21, Велика мітла x19, Житній клейстер x19;
  • 5 рівень: Дерев’яна панель x11, Мастило x11, Соняшникова олія x10.

  Далматинець. Максимальна вантажопідйомність: 10. Щоб поліпшити будку:

  • 2 рівень: Брусок x5, Клей x6, Бочка x5;
  • 3 рівень: Льон x7, Засіб x6, Тачка x6;
  • 4 рівень: Кабачок x12, Вощеная тканину x9, Велика мітла x9;
  • 5 рівень: Дерев’яна панель x5, Мастило x4, Соняшникова олія x4.

  Німецька вівчарка. Максимальна вантажопідйомність: 15. щоб поліпшити будку:

  • 2 рівень: Брусок х11, Клей х11 Бочка х10;
  • 3 рівень: Пакля х15, Червона фарба х13, Опорна балка х14;
  • 4 рівень: Синя фарба х21, Метелка х19, Столярний клей х19;
  • 5 рівень: Дерев’яна панель х11 Герметик х11, Соняшникова олія х10.

  Спанієль. Максимальна вантажопідйомність: 10. Щоб поліпшити будку:

  • 2 рівень: Брусок х5, Клей х6, Бочка х5;
  • 3 рівень: Льон х7, Засіб х6, Тачка х6;
  • 4 рівень: Огірки х12, Вощеная тканину х9, Метелка х9;
  • 5 рівень: Дерев’яна панель х5 , Герметик х4, Соняшникова олія х4.

  Дакота: Гайд по ресурсам і їх видобутку

  ресурси управління

  У Дакоті існують ресурси, якими вам необхідно управляти. До них відносяться:

 • Долари.
 • Золоті монети.
 • Енергія.
 • Досвід.
 • Окуляри процвітання і комфорту.
 • Досвід. Ви отримуєте очки досвіду, виконуючи різні завдання, ремонтуючи будови, відкриваючи нові території, прибираючи урожай і збираючи ресурси. Спеціальний лічильник знаходиться в лівому верхньому кутку екрану, поруч з вашим аватаром. Чим вище ваш рівень, тим більше нових предметів і рецептів є вам. Приємний бонус: отримуючи новий рівень ви моментально скидаєте всі таймери на вашій фермі.

  Енергія. Енергія – один з найважливіших ресурсів в грі. Вона потрібна для досліджень і виконання різних дій в саду і в будинку. Це заповнює ресурс, і ось кілька простих способів її поповнити:

 • Ви можете відновити енергію, використовуючи спеціальні предмети в будинку. Чим вище рівень таких предметів, тим більше енергії вони виробляють.
 • Ви можете відправити вашим друзям запит на енергію. У день можна прийняти не більше 15 одиниць.
 • Ви можете трохи почекати: одна одиниця Енергії відновлюється кожні три хвилини.
 • Ви можете виграти Енергію в Лотереї.
 • І найпростіший спосіб – ви можете купити набір енергії, використовуючи золоті монети.
 • Максимальний запас енергії підвищується кожні кілька рівнів:

  • рівні 1-3. Запас енергії: 15;
  • Рівні 4-6. Запас енергії: 16;
  • Рівні 7-10. Запас енергії: 17;
  • Рівні 11-15. Запас енергії: 18;
  • Рівні 16-20. Запас енергії: 19;
  • Рівні 21-25. Запас енергії: 20;
  • Рівні 26-30. Запас енергії: 21;
  • Рівні 31-40. Запас енергії: 22;
  • Рівні 41-50. Запас енергії: 23;
  • Рівні 51-60. Запас енергії: 24;
  • Рівні 61 і вище. Запас енергії: 25.

  Окуляри Процвітання і Комфорту. Окуляри Комфорту показують облаштування вашого будинку. У затишних кімнатах вашим родичам комфортніше, і вам є більше рецептів виробництва. Купуйте меблі, шпалери і різні види підлог, щоб отримати ці окуляри. Чим вище цей показник, тим більше кімнат і поліпшень вам доступно.

  На відміну від Очок Комфорту, Окуляри Процвітання показують рівень розвитку вашої ферми. Чим вище цей показник, тим більше територій ви можете відкрити і тим більше будівель ви можете поліпшити. Вам необхідно прикрашати свій сад різними предметами, щоб отримати ці окуляри: використовуйте декоративні клумби, лавки, доріжки і паркани.

  Зверніть увагу, що окуляри Комфорту і Процвітання – це індикатори складності поліпшення. Чим більше очок потрібно для поліпшення або відкриття, тим більше високорівневі ресурси вам знадобляться для ремонту або використання. Не поспішайте відкрити всі і відразу!

  Долари. Долари – це базова валюта Дакоти. З її допомогою ви купуєте тварин, рослини, різні предмети для дому та саду. Існує кілька способів отримати долари:

 • Виконуйте замовлення на Дошці замовлень, щоб отримати не тільки досвід, але і гроші. Це основне джерело доходу на початкових і середніх рівнях.
 • Відкривши прилавок, ви зможете продавати непотрібні ресурси там. Цей метод хороший для гравців високого рівня, у яких вже є запаси різних предметів.
 • І, нарешті, ви можете купити долари в Банку. Цей спосіб зручний для гравців будь-якого рівня.
 • Золоті монети. Золоті монети – це найцінніша валюта в грі. Вони дозволяють миттєво побудувати будівлі, докупити будь-які ресурси (такі як дерево і льон), рідкісні предмети і різні предмети для дому та саду. Золоті монети можна отримати декількома способами:

 • Ви можете купити їх в банку, який знаходиться у верхньому правому кутку ігрового екрану.
 • Деяка кількість монет можна отримати за ігрові досягнення, такі як виконання певних стартових завдань і отримання нового рівня.
 • Також золото може бути отримано в якості нагороди в деяких Ігрових Події.
 • Ресурси розвитку

  Трава, гравій, хмиз. Ці ресурси можуть бути знайдені на будь-яких локаціях, включаючи території, які доступні під час спеціальних подій.

  Деревина. Деревину можна отримати рубаючи дерева в Грінвуді, Блек Лейк, Хайфілдс, на території Зламаного моста, в наскрізних ущелині і Айрон Хіллз .

  Смола. Смола доступна в Грінвуді, Хайфілдс і на зламаний міст. Цей ресурс також може бути отриманий на територіях тимчасових пригод.

  Кора. Кору можна отримати збираючи деревину в Фаерлейкс, Блек Лейк, наскрізні ущелині і Айрон Хіллз.

  Льон. Льон можна добути в Хайфілдс, Фаерлейкс, Блек Лейк на території Зламаного моста, в наскрізних ущелині і Айрон Хіллз. Цей ресурс також може бути отриманий на територіях тимчасових пригод.

  Льняна олія. Льняна олія можна отримати збираючи льон в Хайфілдс, Фаерлейкс, Блек Лейк і на території Зламаного моста. Цей ресурс також може бути отриманий на територіях тимчасових пригод.

  Волокно. Волокно – рідкісний ресурс. Отримати його можна в наскрізних ущелині, Айрон Хіллз і Норд Дейлі.

  Глина. Глина – один з найважливіших ресурсів в грі. Ви можете знайти її в Фаерлейкс, наскрізні ущелині і Айрон Хіллз. Пам’ятайте, що основне джерело цього ресурсу – поставки, які ви розблоковуєте після того, як пройдете всі сюжетні місії на цій території.

  Гіпс. Гіпс можна отримати збираючи глину в Фаерлейкс, наскрізні ущелині і Айрон Хіллз.

  Кварц. Цей ресурс може бути видобутий разом з гравієм в наскрізних ущелині і Айрон Хіллз.

  Мел. Мел можна отримати добуваючи гравій в локації Зламаний міст і в Фаерлейкс.

  Залізо і вугілля. Це самі рідкісні ресурси в Дакоті. Їх можна добути тільки Айрон Хіллз. Зверніть увагу, що для цієї локації немає функції обміну, тому витрачайте ресурс розумно! Втім, ви завжди можете поповнити запаси в Щедрою долині.

  Польові квіти і насіння трави. Польові квіти можна отримати збираючи траву і хмиз в наскрізних ущелині і Айрон Хіллз. Насіння трави – в Фаерлейкс і в локації Зламаний міст.

  Отримання ресурсів за допомогою проходження місій. Пройшовши сюжетні місії деяких території, ви зможете обмінювати припаси на ресурси. Не нехтуйте цією можливістю! Також пам’ятайте, що після проходження місій, на територіях з’являться спеціальні ресурсні генератори, які будуть оновлюватися кожен раз коли ви приїжджаєте на локацію. Для Айрон Хіллз (залізо і вугілля) і Норд Дейл (волокно і льон) немає завдань, але ящики доступні за замовчуванням.

  • Грінвуд: Деревина х10 і Смола х2 щогодини. Запаси: 5;
  • Хайфілдс: Льон х15 і Льняна олія х3 кожні 1,5 години. Запаси: 10;
  • Блек Лейк: Деревина х20 і Кора х4 кожні 2 години;
  • Фаерлейкс: Глина х25 і Гіпс х6 кожні 2 години .

  Дакота: Гайд по персонажам на територіях

  Блек Лейк

  • Вартість поїздки: 15 приписів;
  • Ресурси: Деревина, кора;
  • Поставки: Деревина х 10, кора кожні 2 години.

  Шериф Кастор Брук. Перед тим, як стати шерифом, Кастор Брук був судовим виконавцем в Блеквуд. Після успішної упіймання ватажка банди розбійників, що діяла на південному тракті, призначений на посаду шерифа округу. Більшість злочинців, які знають круту вдачу нового шерифа, вважають за краще уникати його, чи не втягуючись у протистояння. Кастор володіє впливовими зв’язками, а також має велику мережу інформаторів в кримінальному середовищі.

  Джошуа Сіммонс. Незважаючи на те, що 5 довгих років роботи на копальнях не принесли Джошуа ні грама золота, удача все ж посміхнулася йому одного разу. Величезний золотий самородок не тільки допоміг йому розплатитися з боргами, а й дозволив викупити трактир “Бродячий лисиць”. Про це він і мріяв, тому мрії збуваються!

  Ерл. У житті бувають і злети, і падіння. Запитайте Ерла, він знає все про мінливості долі. Успішний підприємець, тесляр і будівельник – відразу він втратив не тільки свою роботу, але і друзів. Тепер старина Ерл заробляє на життя риболовлею, спускаючи отримані гроші на покер. За його особі ніколи не зрозуміти: чи то він зол, то він сумує.

  Барбара Мур. Зовнішність оманлива: за старечими очками в товстій оправі ховається фінансовий геній, який викупив у племені індіанців за гроші покійного чоловіка велику ділянку землі. Знайомтеся – Барбара Мур. Хитра, розважлива бізнес-леді, яка, тим не менш, має таку не амбітні мрію: всього-то побудувати особняк для всіх своїх кішок. Їх у неї, до речі, сорок дві.

  Сінді Клейтон. Досить трьох слів, щоб описати міс Клейтон: хитра, моторна, небезпечна. Не вірте її словами, а ще краще – тримайтеся подалі. Ходять чутки, що вона не та, за кого себе видає.

  Рон Таггард. Життя Рона пов’язана з лісопилкою: з самого дитинства він допомагав своєму батькові обробляти дерево, а після пожежі ні на хвилину не втрачав надії відновити сімейну справу. І йому це вдалося: ось уже 10 років, як його лісопилка продовжує працювати, і покійний містер Таггард міг би пишатися сином. Справи у Рона йдуть відносно непогано, за винятком невеликих розбіжностей з рибалкою Ерлом з приводу забруднення водойми відходами лісопильного виробництва.

  Зламаний міст

  Вартість поїздки: 15.

  Містер Чінаскі. Чінаскі професійний конструктор диліжансів. Для отримання більшого прибутку перебрався за місто, де затребуваність в його послугах виникає найчастіше. Після того, як старий міст через річку став непридатним, кількість проїжджаючих диліжансів різко скоротилося – мандрівники стали їздити в об’їзд. Щоб змінити ситуацію на свою користь, він, разом зі своїм другом Лебовські, вирішує побудувати новий міст через річку. Зіткнувшись з нестачею матеріалів для будівництва моста, він не замислюючись розбирає власний будинок.

  Лебовські. Лебовські давній приятель Чінаскі. Переїхав за місто слідом за одним. Через брак професійної освіти, зайнявся розведенням овець. У вільний час пише дурні вірші, мріючи стати великим поетом. Своїми витівками часто ставить свого друга в незручне становище.

  Наскрізний ущелині

  Вартість поїздки: 35.

  Луїс Кінг. Луїс живе зі своєю дочкою, Еммі. Виховує в ній відповідальність і довіряє важливі справи. Луїс вірить в самостійність дочки, проте все одно хвилюється, якщо її немає хоч трохи довше ніж він очікував. Луїс Кінг – відмінний кур’єр, якому не пощастило. Він потрапив в пастку. Його віз викрали, а вантаж викрали. Луїс навіть не дивується, що дочка проробляє такий великий шлях щоб врятувати його і привести допомогу. “Ось така вона, моя Еммі!”.

  Еммі Кінг. Еммі, хоч і маленька, але дуже відповідальна дівчинка . Вона живе зі своїм батьком Луїсом Кінгом, який приділяє багато часу її вихованню. Еммі можна доручити будь-, навіть дуже непроста справа. Так як Луїс працює кур’єром в “Дакоті Екс”, Еммі часто їздить разом з ним по роботі і буває в різних куточках штату. Цього разу вона захворіла і не змогла поїхати з батьком. І ось уже два дні від нього немає звісток. Еммі знає, яким маршрутом їздить її батько і сама вирішує відправитися на його пошуки, звичайно ж, не поодинці.

  Роберт Вілсон. Роберт пропрацював у місцевій шахті до тих пір, поки її не закрили, а зараз живе на військове посібник. Він глухуватий і використовує ріжок для того, щоб краще чути.

  Наггет. Любить вкрасти у старого Роберта його ріжок і куди -небудь заховати. Потім приносить назад. Ненавидить мисливські тенета, так як постійно в них потрапляє.

  Фредерік Кук. Фредерік народився в Теннесі, але в результаті ланцюжка злочинів, скоєних ним, і численних переїздів – спроб втекти від правосуддя, виявився в Дакоті.

  Хайфілдс

  • Вартість поїздки: 10;
  • Видобувні ресурси: Льон, Льняна олія;
  • Поставки: Льон x15, Льняна олія x3 кожні 1 година 30 хвилин.

  Уілл Тіббот. Уілл досвідчений будівельник. Виїхати з міста, щоб зайнятися фермерством, було бажанням Кейтлін, його дружини. Уїлл не поділяв її прихильності до сільського господарства, але не захотів розчаровувати її відмовою від переїзду. Все заради коханої!

  Кейтлін Тіббот. Кейтлін виросла в родині заможних селян і все свідоме життя мріяла позбавитися від надмірної батьківської опіки , що і змогла здійснити, вийшовши заміж за Уілла Тіббота. Володіючи великими знаннями в галузі сільського господарства, вона поставила собі за мету будівництва прибутковою ферми з вирощування льону. Розраховуючи на свою працьовитість і допомогу чоловіка, незабаром вона сподівається реалізувати свої плани.

  Сем Гарді. Людина, для якого лінь стала життєвим кредо. Сем не здатний довести до кінця навіть найпростіша справа. Для фермерів, які наймають його на роботу, цей ледар стає справжнім головним болем. Однак в більшості випадків йому все сходить з рук, так як за свою халтуру він рідко просить грошову винагороду.

  Карл Хайнц. Карл досить досяг успіху в своїй справі, але з різних причин удача часто вислизає від нього. Золото і стародавні артефакти, приховані в землі, як і раніше не дають йому спокою. Карл готовий обманювати, вводити в оману і красти, аби наблизитися до чергового трофею. Однак в разі реальної загрози, він вважає за краще втекти. Бо шлях шукача скарбів, шлях одинаки.

  Гарячі Озера

  • Вартість поїздки: 20;
  • Видобувні ресурси: Глина, гіпс, Кора;
  • Поставки: Глина x25, гіпс x6 Кожні 2 години.

  Мігізі. Мігізі пішов по стопах свого батька – верховного шамана племені. Освоївши таємні знання спілкування з духами, Мігізі став застосовувати їх на благо своєї землі. Однак в настало час промислової революції робити це з кожним роком стає все важче.

  Охітека. Завдяки своїй діловій хватці, Охітека зміг швидко освоїтися в нових умовах колоніального капіталізму. Побудувавши кар’єр з видобутку глини, він відразу увійшов до числа найуспішніших бізнесменів Дакоти. Відсутність забобонів допомогло йому в будівництві, але наступні природні явища, які стали серйозними перешкодами в роботі глиняного кар’єру, трохи похитнули в ньому переконаність в архаїчності древніх вірувань його племені.

  Сьюзі Рофтсон. Для Сьюзі Рофтсон немає нічого важливішого наукових досліджень і її маленької сестри Кларісси, яку вона змушена брати з собою в експедиції, так як дитина слухається тільки її. Індіанці, що зустрічають її на просторах “Дакоти” називають її на своїх мовах “Збиральна камені”. Насправді, вона не каміння збирає, а вивчає різні кам’яні породи, зміни ландшафту і виробляє розвідку покладів корисних копалин.

  Кларисса Рофтсон . Рано залишившись без батьків, Клара дуже прив’язалася до своєї старшої сестри, яка стала їй як мама. Вона всюди слідує за нею, вивчаючи все, чим вона займається професійно. Граючи, вона намагається в усьому їй повторювати, привносячи в ігровий процес чудовий дитячий колорит і фантазію. Любить солодке і свої іграшки, в числі яких часто виявляються речі і робочі інструменти старшої сестри.

  Едвард Картер. Професор Картер вже не молодий. Через болі в спині і суглобах йому стає все важче сидіти за архівами, роки вже дають про себе знати. Але коли справа стосується експедицій, він чудесним перетворюється. Від звичного старого професора не залишається і сліду. Едвард Картер стає джерелом наукового натхнення, що випромінює хвилі ентузіазму і вражаючою працездатності.

  Грінвуд

  • Вартість поїздки: 5;
  • Видобувні ресурси: Деревина, Смола;
  • Поставки: Деревина x10, Смола x2 щогодини.

  Джек Ламбер. Втомившись від міської суєти, Джек оселився в лісовій хатині. Викупив ділянку, він зайнявся вирубкою лісу і тепер є провідним постачальником дерева для всіх оточуючих ферм. Насолоджується самотністю, зрідка наглядаючи за хлопчиком Біллі, який часто приходить грати з його собакою.

  Біллі. Гіперактивний дитина, якій не вистачає батьківської уваги і турботи. Часто наданий самому собі. Дуже любить тварин.

  Джульєтта. Нескінченний джерело радості і шуму. Віддана своєму господареві – Джеку Ламберу.

  Дакота: Гайд по дому

  Обстановка. У магазині ви знайдете багато предметів для вашого будинку: меблі, шпалери і різні підлогові покриття. Деякі з них ви можете купити за долари, а за деякі необхідно викласти Золоті монети. Купуючи ці предмети, ви не тільки прикрашаєте свій будинок, але і отримуєте очки комфорту і досвіду. Чим вище ваш рівень, тим більше предметів стає доступно вам.

  Бонусні об’єкти для будинку

  Спальня. Щоб відкрити Спальню, вам знадобляться:

  • Агрус х92;
  • Оліфа Х28;
  • Соняшник Х91;
  • Мастило х70.

  відреставрують ліжко:

  • Пряжа х10;
  • М’яка тканина х10;
  • Гусячі пір’я х11.

  Ліжко буде проносити вам бонусну енергію:

  • Виробляє: Енергія х5 кожні 2 години 30 хв;
  • Запас міцності: 20 використань ;
  • Ремонт: Пряжа х3, М’яка тканина х1.

  Бібліотека. Щоб отримати доступ до бібліотеки, вам знадобляться:

  • Вишня х50;
  • Посуд х46;
  • Гарбуз х49;
  • Мастило х19.

  У цій кімнаті знаходиться унікальна меблі. Її можна перемістити в будь-яку іншу кімнату, проте спочатку потрібно трохи відреставрувати.

 • Полка “Лірика”: Вишня х6, кабачки х5, засоби для чищення х5;
 • диван “Шерлок”: Соняшникова олія х2, ожина х7, гарбуз х7;
 • Столик “Вишукування”: Соняшник х7, столярний клей х6, груша х7.
 • Кухня. Відкривши кухню, ви зможете отримувати бонусні припаси, використовуючи спеціальні об’єкти: кухонний стіл, полку або шафа. Зверніть увагу, що це спеціальні припаси для подорожей, а не страви, які ви зазвичай готуєте в саду. Лічильник припасів знаходиться на головній мапі. Щоб відкрити Кухню, вам знадобляться:

  • 1200 очок комфорту;
  • Тиквеннийпиріг;
  • Синя фарба;
  • Свічка.

  Предмети на кухні:

  • Кухонний стіл;
  • Кухонна полку;
  • Кухонний шафа;

  Гостьова. Вам знадобляться наступні предмети, щоб відкрити Гостьову:

  • Огірки х70;
  • Бавовняна олія х13;
  • Горіх Х69;
  • Змащувальне масло х50.

  У цій кімнаті знаходиться унікальна меблі. Її можна перемістити в будь-яку іншу кімнату, проте спочатку потрібно трохи відреставрувати.

 • Перська диван: Глечик х5, слива х9, солодкий перець х6;
 • Шафа ” перламутр “: Помідори х7, м’яка тканина х6, горіх х5;
 • Лампа” Аравія “: Агрус х5, огірки х5, дубитель х4.
 • Оранжерея. Оранжерея, Ванна кімната, Спальня, Гостьова і Бібліотека – особливі кімнати, для відкриття яких вам не знадобляться окуляри Комфорту. Прибираючи в домі, ви отримуєте не тільки корисні ресурси, а й Мастило. Набравши необхідну кількість масла і виготовивши предмети, ви зможете відкрити кімнату.

  Чи мріяли про незвичайні квіткових клумбах? Щож, у вас з’явилася можливість самим вирощувати квіти і перетворювати їх в красивий декор. Щоб розблокувати Оранжерею вам знадобляться:

  • Гарбуз х24;
  • Синя фарба х13;
  • Груша х24;
  • Мастило х8.

  Квіти необхідно вирощувати в спеціальних горщиках. Всього вам доступно 3 горщика. Відремонтуйте їх, перш ніж посадити квіти:

  • Груша х10;
  • Гарбуз х10;
  • Житній клейстер х1.

  Насіння квітів можна купити в магазинах деяких пригод або придбати за золото. Досліджуючи нові кімнати, ви також зможете знайти кілька насіння. Пам’ятайте: різні набори насіння можуть містити різну кількість квітів. Щоб виростити квіти, посадіть насіння в діжку. Використовуйте добриво і спеціальний інструмент. Для кожного типу насіння може вимагатися свій інструмент. Відремонтуйте Квітковий майстерню, щоб почати виготовляти декор.

  Вам знадобляться:

  • Ожина х20;
  • Жито х20;
  • засіб х1.

  Ви можете виготовляти предмети як для будинку, так і для саду:

  Вітальня. вітальня – це те місце, де ви можете відпочити і відновити Енергію. Кожен спеціальний об’єкт в цій кімнаті може бути поліпшений. Щоб відкрити кімнату, потрібно:

  • 24 очка комфорту;
  • Дошка.

  Предмети в вітальні:

  • Камін;
  • Годинники з маятником;
  • Крісло-гойдалка;
  • Піаніно.

  Ванна кімната. Щоб відкрити ванну кімнату, вам знадобляться:

  • Солодкий перець Х58;
  • Дубитель х18;
  • Горіх х56 ;
  • Мастило х32.

  Полагодивши ванну, ви зможете отримувати додаткову воду. Для цього вам знадобляться:

  • Змішувач х1;
  • Вентиль х1;
  • Шланг х1.

  Ці предмети можна отримати відремонтувавши інше обладнання в кімнаті.

  • Відремонтуйте Бойлер, щоб отримати Шланг: Груша х60, балка х4, соняшник х60.
  • Відремонтуйте Мідний трубу, щоб отримати Змішувач: Вишні х67, кабачки х66, глечик х7.
  • Відремонтуйте Сталеву трубу, щоб отримати Вентиль: Солодкий перець х54, біла фарба х15, горіх х53.

  • Виробляє: Вода х10 кожні 2 години;
  • Запас міцності: 10 використань;
  • Ремонт: будівельний розчин х1, Глечик х1.

  кабінет. Відкривши кабінет, ви зможете отримувати додаткову Енергію, використовуючи спеціальні предмети. Щоб відкрити кімнату, знадобляться:

  • 8450 очок комфорту;
  • Каркас;
  • М’яка тканина;
  • Глечик.

  Предмети в кабінеті:

  • Грамофон;
  • Письмовий стіл;
  • Глобус.

  Родичі

  Дядя Бен. Коли Бенджамін дізнався, що Абігейл планує викупити стару сімейну ферму на аукціоні, він вирішив будь-що-будь допомогти їй, надавши всі гроші, які у нього були. Повернення родового гнізда також стане сюрпризом для його дружини Гледіс, тому Бен, будучи вправним теслею, планує зробити все можливе, щоб будинок виглядав якнайкраще! Майстерня дядька обладнана поруч з передпокою. Дядько Бен може виготовляти предмети:

  • Дошка;
  • Брусок;
  • Балка;
  • Фанера.

  Тітка Гледіс. Гледіс – неймовірно працьовита жінка. Незважаючи на те, що вона ніколи не була прихильником фермерства, вона з радістю погодилася допомогти Абігейл і взяла на себе ті обов’язки, які у неї виходять найкраще: шиття і турботу про дім. Щоб відкрити кімнату тітки, вам знадобиться:

  • 490 очок комфорту;
  • Клей;
  • Синя фарба;
  • Брусок.

  Тітка Гледіс може виготовляти предмети:

  • Тканина;
  • Мотузка;
  • Парусина.

  Кузен Дункан. Якщо ви розговорите кузена Дункана, то почуєте пару відмінних анекдотів і жартів. Колись Дункан працював в ливарному цеху, але ця робота не доставляла йому задоволення через механізації всіх процесів. Йому хотілося, як він каже, працювати з металом своїми руками, “відчувати полотно”. Найкраще у нього виходять підкови, але він завжди готовий рости, отримувати апгрейди і нові замовлення – так що звертайтеся. Дункан виробляє цвяхи. Щоб відкрити кімнату Дункана, вам знадобиться:

  • 12300 очок комфорту;
  • Картон;
  • Жовта фарба;
  • Полірована дошка.

  Кузіна Дженні. Для юної Дженні вибір майбутньої професії виявився дуже серйозним рішенням. Її мати, Гледіс Райт, з малих років навчала свою доньку шиття та рукоділля, намагаючись передати їй свою майстерність. В результаті Дженні стала підмайстром в гончарній майстерні і після трьох років навчання повернулася додому, щоб допомогти родині облаштуватися на новому місці. Щоб відкрити кімнату Дженні, вам знадобиться:

  • 3350 очок комфорту;
  • Сито;
  • Мотузка;
  • Велика мітла.

  Дженні може виготовляти посуд та глиняні труби.

  Дакота: Гайд по фермі

  Декор. Ви можете прикрашати свій сад різними предметами: скульптурами, клумбами, декоративними огорожами і доріжками. Деякі предмети можна купити за бакси, а інші – за золото. Декоруючи сад, ви отримуєте Окуляри Процвітання, які служать індикатором загального розвитку вашої ферми: чим більше очок, тим більше нових територій ви можете відкрити, і тим вище рівень поліпшень доступний для вас.

  Фруктові дерева

  Апельсин:

  • Потрібно рівень: 56;
  • Ціна: 918 доларів;
  • Ціна за одиницю врожаю: 34 долари;
  • Вимагає води: 4 краплі води кожні 4 години;
  • Кількість зборів: 9.

  Кущ ожини:

  • Потрібно рівень: 16;
  • Ціна: 510;
  • Ціна за одиницю врожаю: 17;
  • Вимагає води: 2 краплі води кожні 2 години;
  • Кількість зборів: 10.

  Ліщина:

  • Потрібно рівень: 32;
  • Ціна: 576;
  • Ціна за одиницю врожаю: 28;
  • Вимагає води: 6 крапель води кожні 6 годин;
  • Кількість зборів: 8.

  Яблуня:

  • Потрібно рівень: 10; 7>
  • Ціна: 155;
  • Ціна за одиницю врожаю: 9;
  • Вимагає води: 1 крапля води кожні 15 хвилин;
  • Кількість зборів: 6.

  Вишневе дерево:

  • Потрібно рівень: 28;
  • Ціна: 567;
  • Ціна за одиницю врожаю: 23;
  • Вимагає води: 4 краплі води кожні 4 години;
  • Кількість зборів: 9.

  Кущ агрусу:

  • Потрібно рівень: 38;
  • Ціна : 462;
  • Ціна за одиницю врожаю: 32;
  • Вимагає води: 8 крапель води кожні 8 годин;
  • Кількість зборів: 6.

  Персиковое дерево:

  • Потрібно рівень: 48;
  • Ціна: 744;
  • Ціна за одиницю врожаю: 34;
  • Вимагає води: 6 крапель води кожні 6 годин;
  • Кількість зборів: 8.

  Грушеве дерево:

  • Потрібно рівень: 22;
  • Ціна: 464;
  • Ціна за одиницю врожаю: 24;
  • Вимагає води: 6 крапель води кожн Перші 6 годин,
  • Кількість зборів: 8.

  Лимонне дерево:

  • Потрібно рівень: 43;
  • Ціна: тисячу тридцять-дві;
  • Ціна за одиницю врожаю: 27;
  • Вимагає води: 2 краплі води кожні 2 години ;
  • Кількість зборів: 12.

  Сливовое дерево:

  • Потрібно рівень: 13;
  • Ціна: 264;
  • Ціна за одиницю врожаю: 11;
  • Вимагає води: 1 крапля води кожні 30 хвилин;
  • Кількість зборів: 8.

  Рослини

  Ви можете купити насіння в магазині на фермі. Зверніть увагу, що деякі з них необхідно садити в спеціальні грядки: теплиці або парники.

  З одного грядки ви отримуєте чотири одиниці овочів, а не одну.

  Звичайні насіння:

  • Морква. Рівень: 1, ціна: 10, ціна за одиницю врожаю: 3.
  • Кукурудза. Рівень: 3, ціна: 12, ціна за одиницю врожаю: 4.
  • Капуста. Рівень: 6, ціна: 19, ціна за одиницю врожаю: 6.
  • Пшениця. Рівень: 8, ціна: 26, ціна за одиницю врожаю: 8.
  • Буряк. Рівень: 12, ціна: 33, ціна за одиницю врожаю: 10.
  • Картопля. Рівень: 14, ціна: 40, ціна за одиницю врожаю: 12.
  • Лук. Рівень: 15, ціна: 47, ціна за одиницю врожаю: 14.
  • Кабачок. Рівень: 18, ціна: 54, ціна за одиницю врожаю: 16.
  • Жито. Рівень: 20, ціна: 61, ціна за одиницю врожаю: 18.
  • Гарбуз. Рівень: 23, ціна: 68, ціна за одиницю врожаю: 20.
  • Баклажан. Рівень: 27, ціна : 75, ціна за одиницю врожаю: 22.

  Парникові:

  • Соняшник. Ціна: 82, ціна за одиницю врожаю: 26.
  • Солодкий перець. Рівень: 34, ціна: 89, ціна за одиницю врожаю: 28.
  • Помідори. Рівень: 36, ціна: 96, ціна за одиницю врожаю: 30.
  • Виноград. Рівень: 54, ціна: 124, ціна за одиницю врожаю: 39.

  Тепличні:

  • Огірки. Ціна: 103, ціна за одиницю врожаю: 33.
  • Диня. Рівень: 42, ціна: 110, ціна за одиницю врожаю: 35.
  • Полуниця. Рівень: 50, ціна: 117, ціна за одиницю врожаю: 37.
  • Кавун. Рівень: 57, ціна: 131, ціна за одиницю врожаю: 41.

  Тварини

  Гусь:

  • Ціна: 235 доларів;
  • Максимальна кількість на фермі: 2;
  • Предмети для вирощування: Плюшевий Гусеня x1, Корм ​​для малюків x4;
  • Час до годування: 4 години;
  • Кількість корму: 4;
  • Приносить: Пух x1.

  Курка:

  • Ціна: 10 доларів;
  • Максимальна кількість на фермі: 5;
  • Предмети для вирощування: Гніздечко x1, Корм ​​для малюків x1;
  • час до годування: 5 хвилин;
  • Кількість корму: 2;
  • Приносить: Яйце x1.

  Коза:

  • Ціна: 80 доларів;
  • Максимальна кількість на фермі: 5;
  • Предмети для вирощування: Ясла для кізоньки x1, Корм ​​для малюків x2;
  • Час до годування: 30 хвилин;
  • Кількість корму: 5;
  • Приносить: Козь е молоко x1.

  Вівця:

  • Ціна: 355 доларів;
  • Максимальна кількість на фермі: 1;
  • Предмети для вирощування: Плюшева вівця x1, Корм ​​для малюків x5;
  • Час до годування: 30 хвилин;
  • Кількість корму: 8;
  • Приносить Вовна x1.

  Корова:

  • Ціна: 195 доларів;
  • Максимальна кількість на фермі: 5;
  • Предмети для вирощування: Люлька для телят x1, Корм ​​для малюків x5;
  • Час до годування: 60 хвилин;
  • Кількість корму: 10;
  • Приносить: коров’яче молоко x1.

  Страус:

  • Ціна: 500 доларів;
  • Максимальна кількість на фермі: 3;
  • Предмети для вирощування : Плюшевий страусеня x1, Корм ​​для малюків x5;
  • Час до годування: 4 години;
  • Кількість корму: 5;
  • Приносить: Страусиное яйце x1.

  Будівлі

  Будиночки для тварин. Тваринам необхідно десь жити, тому перш за все вам знадобляться спеціальні будівлі. Кожному типу тваринного відповідає певний будиночок. Наприклад, Курник доступний в магазині відразу після навчання і вам необхідно побудувати його на фермі, а потім поліпшити. Для інших будівель спочатку необхідно відкрити території. Чим вище рівень цих будівель, тим більше тварин ви можете тримати одночасно. Серед будиночків для тварин є:

  • Курник;
  • Козлятник;
  • Корівник;
  • Гусятник;
  • Вівчарня;
  • Страусина ферма.

  Компостер. Запорука гарного врожаю – не тільки щира любов до своєї справи, а й пара-трійка мішків хорошого добрива. Побудувавши компостер, ви зможете отримувати добрива зростання і добрива врожаю. Будівля акумулює заряди, коли ви збираєте продукцію з ваших тварин. Зверніть увагу, що воно має заряд міцності і якщо ви витратите його, то компостер потрібно буде відремонтувати. До речі, чим вище рівень компостера, тим більше добрив ви можете отримати. Щоб побудувати компостер, вам знадобляться:

  • Герметик;
  • Сито;
  • Кельма.

  Майстерня. Майстерня – це ще одне базове (яке не потребує поліпшень) будівля на вашій фермі: з його допомогою ви можете проводити різні предмети для будівель, замовлень і завдань. Чим вище ваш рівень, тим більше рецептів вам доступно.

  Прилавок. Надлишки ресурсів і врожаю можна продавати, використовуючи Прилавок. Чим вище рівень цього будинку, тим більше типів предметів ви можете продати за раз. Для цього натисніть на кнопку “Додати”, а потім виберіть ресурси, які ви хочете продати.

  Зверніть увагу, що це займе якийсь час , але ви також можете прискорити таймер, використовуючи Золоті монети.

  Сарай. Складно уявити собі ферму без Сарая. Адже треба десь зберігати інструменти, правда? Втім, це будова несе ще одну корисну функцію: ви зможете містити більше грядок, якщо підвищите рівень цієї будівлі.

  Дробарка корми. Дробарка корми – це той пристрій, що обожнюють ваші тварини. Ще б пак: з її допомогою ви переробляєте урожай або траву в корм для них! Зверніть увагу, що з різної сировини виходить різна кількість корму: так, одна одиниця трави дає менше корму, ніж одне яблуко. Максимально можна зберігати не більше 20 одиниць корму для тварин, однак ця кількість можна збільшити, якщо ви побудуєте Силосну вежу або відкриєте додаткові території.

  Щоб зробити їжу, клацніть на дробарці, виберіть ресурси, які ви хочете переробити, а потім натисніть на кнопку “Приготувати”.

  Короб для хмизу . Щоб побудувати короб для хмизу вам знадобляться:

  • Червона фарба;
  • Велика мітла;
  • Напилок.

  Оранжерея. Відкривши оранжерею, ви отримаєте можливість будувати нові грядки: Теплиці і Парники. З їх допомогою можна вирощувати теплолюбні рослини, такі як полуниця, огірки або соняшники. Підвищуючи рівень Оранжереї, ви зможете будувати більше спеціальних грядок, тим самим збільшуючи кількість одержуваного врожаю. Зверніть увагу, що Теплиці і Парники мають резерв міцності, і вам може знадобитися ремонтувати їх час від часу. Щоб відкрити територію, вам знадобляться:

  • 2650 окуляри процвітання;
  • Столярний клей;
  • Дерев’яна панель;
  • Розчинник.

  Для відкриття парника знадобляться: відро, дерево, глина. Для відкриття теплиці: балка, відро, глиняна труба.

  Пристань. Відкривши пристань, ви не тільки зможете подорожувати в Айрон хилс, а й отримаєте п’ять додаткових одиниць вільного місця в возі! Щоб розблокувати пристань, вам знадобиться:

  • М’яка тканина х8;
  • Покрівля х8;
  • Біла фарба х8;
  • 10400 Очок Процвітання.

  Силосна вежа. Силосна вежа – запорука успіху запасливо фермера. З ним ви можете зберігати більше їжі для ваших тварин. Пам’ятайте: чим вище рівень вежі, тим більше корму ви можете виробляти. Щоб побудувати силосну вежу знадобляться:

  • Дерев’яна панель;
  • Столярний клей;
  • Напилок.

  Ящик для гравію. Дозволяє видобувати гравій. Вам знадобляться для побудови:

  • Тканина;
  • Напилок;
  • Синя фарба.

  Колодязь. Колодязь – це серце вашого саду. Фруктові дерева та кущі необхідно поливати, щоб отримувати урожай. Відкривши територію з колодязем, ви зможете здобувати воду. Як і багато інших будівель в Дакоті, колодязь можна поліпшити, і тоді він буде приносити більше крапель води. Зверніть увагу, що біля криниці є запас міцності: якщо ви витратите його, вам знадобиться провести ремонт. Щоб відкрити колодязь знадобиться:

  • 150 очок процвітання;
  • Тачка;
  • Пакля.

  Щоб побудувати колодязь:

  • Гравій;
  • Бочка;
  • Пакля.

  Кухня. Кухня – це те місце, де ви можете приготувати їжу для ваших подорожей або для виконання замовлень. Це базове будівля: його не можна поліпшити і воно є з самого початку гра. Страви виробляються миттєво, а кількість рецептів залежить від вашого рівня.

  Пасіка. Відкривши територію з пасікою, ви зможете виробляти мед і віск. Вулика накопичують спеціальні заряди щоразу, коли ви збираєте врожай з плодових дерев і кущів. Зверніть увагу, що вуликів потрібно ремонт після того, як ви витратите ліміт їх міцності. Щоб відкрити територію вам Вам знадобляться:

  • 810 Очок процвітання;
  • Велика мітла;
  • Гравій;
  • Засіб.

  Щоб побудувати:

  • Каркас;
  • Тканина;
  • Синя фарба.

  Розсадник для трави. Дозволяє добувати траву. Щоб побудувати потрібно:

  • Червона фарба;
  • Пакля;
  • Напилок.

  Склад. Склад – це те місце, де зберігається ваш урожай, різні ресурси і предмети для саду, які ви вирішили прибрати. За допомогою навігації по вкладках ви зможете легко знаходити предмети:

  • Вкладка “Все” показує всі ресурси, які у вас є.
  • Вкладка “Ресурси” відображає тільки ресурси, такі як льон , балки або їжа.
  • Вкладка “Об’єкти” призначена для зберігання декорацій.

  До речі, щоб повернути їх назад на ферму, натисніть на кнопку “Побудувати” і виберіть місце, куди ви хочете їх помістити.

  Список предметів для ремонту будівель

  Забули які ресурси потрібні для ремонту? Не проблема, просто перевірте в цьому списку!

  Колодязь:

  • Рівень 1: Пакля x1, Гравій x2, Бочка x1.
  • рівень 2: Крохмаль х2, Пакля х2, Льняна олія х1.
  • рівень 3: Велика мітла х1, Бочка х1, Житній клейстер х1.
  • рівень 4: Глиняна труба х1, Покрівля х1, М’яка тканину х1.
  • Рівень 5: Фанера х1, Покрівля х1, Балка х1.

  Парник: Відро х2, Дерев’яна панель х1, Глина х2.

  Теплиця: Балка х3, Відро х1, Глиняна труба х1.

  Пасіка:

  • Рівень 1: Тканина х5, Каркас х3, Синя фарба х2.
  • Рівень 2: Дерев’яна панель х4, Синя фарба х4, тканина х7.
  • Рівень 3: М’яка тканина х3, Відро х3, Соняшникова олія х1.
  • Рівень 4: Фанера х2, Покрівля х3, Балка х2.
  • Рівень 5: Граблі х2, Папір х2, Жовта фарба х1.

  Компостер:

  • Рівень 1: Герметик х1, Сито х1 , Мастерок х2.
  • Рівень 2: Глиняна труба х2, М’яка тканина х2, Мастерок х2.
  • Рівень 3: Оліфа х2, Шпон х2, Кліщі х4.

  Камін:

  • Рівень 1: Колода х6, Хворост х4, Щітка для пилу х1.
  • Рівень 2: Пакля х1, Клей х1, Напильник х1.
  • Рівень 3: Герметик х1, Глина х1, Щітка для пилу х3.

  Крісло-гойдалка:

  • Рівень 1 : Тканина x3, Червона фарба x1, Щітка для пилу x3.
  • Рівень 2: Розчинник x1, Житній клейстер x2, Напильник x2.
  • Рівень 3: Дубитель x1, Парусина x1, Наждачний папір x5.

  Піаніно:

  • Рівень 1: засіб х1, Брусок х1, Щітка для пилу х4.
  • Рівень 2: Герметик х1, Дерев’яна панель х1, Щітка для пилу х5.
  • Рівень 3: Парусина х1, Фанера х1, Щітка для пилу х6.

  Годинники з маятником:

  • Рівень 1: Пакля х1, Брусок х1, Щітка для пилу х2.
  • Рівень 2: засіб х1, Червона фарба х1, Напильник х3.
  • Рівень 3: Герметик х1, Соняшникова олія х1, Мастерок х5.

  Кухонний стіл:

  • Рівень 1: засіб х2, Житній клейстер х1, Кухонні приналежності х3.
  • Рівень 2: М’яка тканина х2, Дубитель х1, Спеції х5.

  Кухонна полку:

  • Рівень 1: Дерев’яна панель х4, Синя фарба х2, Кухонні приналежності 4.
  • рівень 2: Соняшникова олія х1, Посуд х7, Кухонні приналежності х5.

  Кухонний шафа: 0>

  • Рівень 1: Вощеная тканину х2, Соняшникова олія х2, Кухонні приналежності х4.
  • Рівень 2: Брезент х4, Шпагат х3, Кухонні приналежності х5.

  Письмовий стіл: Рівень 1: Утеплення труба х1, Дубитель х1, Наждачний папір х4.

  Грамофон: Рівень 1: Бавовняна олія х1, Полірована дошка х1, Наждачний папір х2.

  Глобус: Рівень 1: Жовта фарба х2, М’яка тканина х1, Рубанок х4.

  Ящик для гравію:

  • Рівень 1: Тканина х3, Напильник х1, Синя фарба х2.
  • Рівень 2: Будівельний розчин х1, Герметик х1, Мастерок х2.
  • Рівень 3: Балка х2, кельму х3, Соняшникова олія х1.
  • Рівень 4: Жовта фарба х1, Полірована дошка х1, Брезент х1.

  Розсадник для трави:

  • Рівень 1: Червона фарба х2, Пакля х2, Напильник х1.
  • Рівень 2: Каркас х4, Синя фарба х2, Напильник х2.
  • Рівень 3: Дерев’яна панель х3, синя фарба х2, Напильник х3.
  • Рівень 4: Герм Етика х2, Дерев’яна панель х3, Напильник х4.
  • Рівень 5: Утеплення труба х2, Наждачний папір х4, Балка х2.

  Короб для хмизу:

  • Рівень 1: Червона фарба х1, Велика мітла х1, Напильник х1.
  • Рівень 2: Дерев’яна панель х3, Напильник х2, Оцет х3.
  • Рівень 3: герметик х2, Мастерок х3, Відро х1.
  • Рівень 4: Соняшникова олія х1, Наждачний папір х4, Опорна балка х1.
  • Рівень 5: Міцний ящик х1, Кліщі х5, Шпагат х1.

  Дакота: Огляд ігрових подій

  Загадка Місті. Родині Фаннінг потрібна ваша допомога. Нещодавно придбаний будинок виглядає проклятим: пропадають не тільки речі, але й домашні вихованці! Сам Пінк Пантертон, знаменитий детектив, що спеціалізується на розшуку зниклих улюбленців, взяв цю справу під своє крило. Допоможемо знайти Місті? Збирайте лупи, щоб відкривати нові кімнати маєтку. Досліджуйте докази, щоб отримувати спеціальну валюту – Жетони детектива. Ви можете зробити це самостійно (витративши ресурси) або попросивши детектива допомогти (в цьому випадку доведеться почекати якийсь час).

  Виконуючи завдання мешканців будинку, ви отримуєте клубки Шерстяний пряжі. Їх, як і жетони, можна витратити в магазині. Ви також зможете відкрити нову кімнату як тільки виконайте завдання мешканців будинку. А ще Шерстяну пряжу можна отримати зі спеціальних предметів в кімнаті кожного члена сім’ї. Вам знадобляться інструменти, щоб взаємодіяти з ними. Нові рецепти доступні в Майстерні.

  Зверніть увагу на спеціальні ресурсні генератори в магазині. Їх не можна поліпшити, а після того, як ліміт їх міцності буде вичерпано, вам доведеться їх продати. Завершивши всі сюжетні місії і відкривши всі кімнати в маєток, ви отримаєте спеціальний предмет, який буде приносити вам корисні ресурси. Зверніть увагу, що він знаходиться в вашому домі.

  Співоча дріт! Бригадиру робочих компанії Нордстар Юніон, Тому Томпсону, потрібна ваша допомога: його команда тягне телефонний кабель з Бісмарка в Янктон і зіткнулася з купою проблем. Допоможіть їм добудувати лінію: повірте, вони не залишаться в боргу! Під час цієї події вам доступна спеціальна карта, на якій позначено 12 поселень, через які будівельникам необхідно провести лінію.

  Надсилайте різні ресурси робітникам і отримуйте нагороду: рідкісні предмети, гроші і Зірки. Кожному поселенню можна допомогти три рази. Зірки – індикатори вашого прогресу в цій події. Досягнувши певної кількості зірок, ви отримуєте унікальну нагороду: коней, прикраси для саду, динаміт і так далі. Забрати її можна в головному меню події.

  Хто хоче кісточку? Фермери, знаменитої Зоозахисниця міс Лондон потрібна ваша допомога! Допоможіть їй підготувати собачі притулки до свята і отримаєте цінні призи! Під час цієї події вам доступна спеціальна карта, на якій позначено 12 притулків для тварин, яким необхідно допомогти. Надсилайте різні ресурси і отримуйте нагороду: рідкісні предмети, гроші і Зірки.

  Кожному притулку можна допомогти три рази. Зірки – індикатори вашого прогресу в цій події. Досягнувши певної кількості зірок, ви отримуєте унікальну нагороду: собак рідкісних порід, м’ячі, кісточки і аксесуари для вихованців. Забрати її можна в головному меню події.

  Справа в капелюсі. Протягом цієї події ви можете купити нових тварин, Кроликів, які будуть приносити вам спеціальні лотерейні квитки. Існує два типи цих тварин: Польового русака можна купити за долари, а ось за Лісового Топтун доведеться викласти золото. До речі, цей звір також приносить спеціальну валюту.

  Зверніть увагу, що вам доступна нова Рулетка: зігравши раунд, ви можете виграти вітаміни, золото, корм для тварин і Мармур – спеціальну валюту, яку можна витратити в магазині. До речі про магазин. У ньому ви можете придбати нові предмети для дому і саду, елітних тварин і чарівного ручного кролика. Поспішайте, магія не може тривати вічно, і подія закінчиться вже через три дні!

  Сови і примари. Розмірене життя Дейла Лінча порушив самий незвичайний і досить неприємний сусід. Як і годиться неприємного сусіда, він шумить, постійно муляє очі, стежить за Дейлом вдень і вночі, але найголовніше, що він – привид. Ось вже точно непросте сусідство. Як добре, що сімейство Райтів завжди відрізнялося стійкістю і скептицизмом, тому вони охоче погодилися допомогти старому повернути мир на його землі.

  Дослідіть локацію, щоб відкрити всі схованки, відновити стародавні тотеми і отримати спеціальні Срібні стріли – валюту, яку ви можете витратити на нові предмети для саду, динаміт або талісмани. Не забудьте збирати Совині пір’я, щоб закликати Духа і проходити сюжетні місії. Ви отримуєте пір’я, коли збираєте різні ресурси в хащах.

  Щоб відкрити схованку вам знадобляться різні предмети. Загляньте в Майстерню – там ви знайдете нові спеціальні рецепти. Роблячи підношення до вівтарів, ви також отримуєте Стріли.

  Пора на рибалку! Тільки уявіть: тиха річка, легкий вітерець, ледь вловимий аромат приготованої риби – справжня ідилія. Хто сказав, що пригоди не можуть проходити розмірено? Втім, якщо ледачий відпочинок не для вас, то заодно можна допомогти сусідського хлопчика Біллі підготувати бенкет до Дня батька. Фермери, готуйте вудки – ми вирушаємо на риболовлю! Ух скільки риби! Щоб почати рибалити, вам знадобляться спеціальні гачки: їх можна виготовити в вашій майстерні.

  Кожному рибному місця відповідають свій тип риби і гачок. Наведіть курсор на місце, щоб побачити додаткову інформацію. Зверніть увагу, що кількість риби обмежена: як тільки ви виловіть її всю, вам доведеться почекати якийсь час, перш ніж можна повернутися до риболовлі. Щоб приготувати страву з риби, вам потрібно повернуться на ферму і використовувати гриль.

  Мало ресурсів? Чи не турбуйтеся, адже Біллі буде приносити вам не тільки гачки, а й деякі інгредієнти для страв. Так що якщо на вашій фермі не прижилися лимони, ви все одно зможете приготувати рибу під цим соусом. За приготування їжі ви можете отримати різні нагороди: припаси, долари або Пам’ятні гудзики. Ґудзики можна витратити в магазині, купуючи добрива, вітаміни, елітних тварин або новий декор.

  Магічні боби. Джонні Епплсід прибув на вашу ферму з цікавою пропозицією: хочете взяти участь в захоплюючому експерименті? Тоді готуйте ваші запаси добрив зростання – садити доведеться багато. Чарівні боби – унікальні рослини, які доступні в магазині тільки під час події. Існують три види бобів, і вони розрізняються за ціною і кольором:

  • Сині – 100 доларів.
  • Жовті – 500 доларів.
  • Червоні – 10 золотих монет.

  А в чому ж полягає експеримент? Замість бобів ці рослини приносять вам нагороди: Насіння Гігантських овочів (Використовуючи ці насіння ви можете отримати більше врожаю), Долари і Золоті монети. Поспішайте – експеримент триватиме лише кілька днів!

  Приємні клопоти. Допоможіть містерові і місіс Райт відновити ферму: відремонтуйте будиночки для тварин, досліджуйте територію і заробіть на поточні потреби. Натомість вони допоможуть побудувати на вашій фермі унікальну Млин, яка буде виробляти корисні ресурси: добрива, корм і вітаміни. Щоб годувати тварин на фермі дідусі і бабусі, вам знадобиться спеціальний корм. Кожному типу тваринного потрібно своє ласощі, яке проводиться з звичайних ресурсів і рослин – їх можна зібрати на новій території. Щоб відкрити доступ до нових тваринам, вам необхідно досліджувати ферму і починають відповідні будівлі.

  Виконуючи різні завдання на фермі, ви отримуєте Підкови – окуляри події. Чим більше очок у вас є, тим вище рівень події, а значить більше нагород є в Магазині. Фамільні монети можна отримати, допомагаючи дідусеві продавати ресурси і предмети. Для цього вам необхідно клікнути на прилавок поряд з будинком (або ви можете відкрити відповідну вкладку в меню події).

  Завантажуйте предмети в коробки, щоб дідусь міг віднести їх на продаж. Зверніть увагу, що вам не обов’язково завантажувати всі осередки. До речі, чим вище ваш рівень події, тим більше ящиків вам доступно. Не забудьте і про свою ферму! Спеціальні нові прикраси для саду допоможуть вам швидше набрати очки. Виконавши всі сюжетні завдання, ви отримаєте головну нагороду події – Млин. Ця будівля генерує різні корисні ресурси: добрива, вітаміни, корм для тварин. Чим вище рівень, тим більше предметів воно дає. Млин продовжить працювати після закінчення події.

  Повний Вперед! Допоможіть робочим добудувати останні ділянки дороги. Для цього вам потрібно налагодити обмін ресурсами з іншими станціями. Використовуйте для цього поїзд. Чим більше ділянок дороги ви відкрили, тим більше осередків вам доступно. До речі, зверніть увагу, що вам не обов’язково заповнювати всі ящики. Під час події вам також доступні три нових місця: смоляні озера, Торф’яні болота і Свинцеве ущелині. Вам потрібно виконати певні умови, щоб потрапити туди.

  Видобувні на цих територіях ресурси (бітум, свинець і торф) необхідні для створення предметів обміну. Обмінюючись ресурсами зі станціями, ви отримуєте не тільки предмети для завдань, а й предмети, які можна продати. Для цього вам потрібно використовувати Табір. Продаючи предмети, ви отримуєте Квитки, які можна витратити в магазині. Зверніть увагу, що різні предмети мають різну вартість і можуть продаватися довше. Обов’язково загляньте в магазин: незвичайні наряди, прекрасні набори меблів і декору чекають вас!

  Діти в лісі! Вождь індіанського племені Ахену Біле Хмара звернувся до вас за допомогою. Духи розповіли йому про давнє могутнього тотем удачі, який колись приносив процвітання на землі Дакоти. Однак він був втрачений, а місце, де згідно з переказами знаходився тотем, вже багато років закрито для відвідувань – духи предків не люблять, коли їх турбують. Ну що, фермери, ризикнемо? Ми тут не одні: діти з племені вождя вже тут, і збираються впоратися з непосильним завданням – відновити давню індіанську стоянку. Допоможіть їм, дослідивши територію.

  Збирайте фігурки тварин: діти з радістю обміняються з вами корисними предметамі.Собірая колекцію, ви отримуєте спеціальну валюту, вампум. Їх можна витратити в магазині. До речі, про колекції: не забувайте використовувати об’єкти (вігвами і тотеми), щоб отримати додаткові частини колекцій. Для цього вам знадобляться предмети, які ви можете зробити в майстерні. Збираючи різні ресурси, ви будете отримувати окуляри події. Чим більше у вас цих очок, тим більше нагород ви можете отримати.

  До речі, ви можете розмістити на фермі декор, який також буде приносити вам окуляри. У магазині, як завжди, представлений ряд корисних товарів: талісмани, наряди, динаміт, коні і унікальні грядки. Пройшовши сюжетні місії, ви зможете побудувати на своїй фермі спеціальний тотем, який буде приносити вам ресурси: добрива, вітаміни і корм. Чим вище рівень тотема, тим більше різних ресурсів він може генерувати.

  Горищні розпродаж. Містер Сотбі, відомий торговець антикваріатом, вирішив заглянути на вашу ферму. Він готовий продати вам частину своєї унікальної колекції, але його не цікавлять ні золоті монети, ні долари. На вашому горищі є дещо, що йому потрібно. Чердачная розпродаж – ігрове подія тривалістю в один тиждень. На час її проведення в вашому домі стає доступним спеціальне приміщення – горище. Щоб потрапити на горище, скористайтеся сходами, яка знаходиться у вашій коморі.

  Як бачите, горище потребує прибирання! Прибираючи на ньому, ви будете отримувати різні предмети, які можна продати, а також скрині. Ви можете відкрити їх самостійно, створивши спеціальний ключ, а можете попросити допомоги у містера Сотбі. Він відкриє замок, але доведеться почекати: чим складніше скриню, тим більше часу потрібно на його відкриття.

  Як тільки скриню буде відкритий, ви отримаєте кілька предметів, які можна продати. Продаж предметів здійснюється на Аукціоні. Щоб виставити предмет на продаж, просто натисніть на кнопку Додати в правій частині меню. Чим вище вартість речі, тим більше часу знадобиться, щоб знайти покупця. Крім того, на Аукціоні можна продавати Кошики з дрібницями – їх можна виготовляти самостійно. Відповідний рецепт доступний вам на протязі всього події.

  Продаючи подушки, старі свічки, кошики з дрібницями, канделябри і старі чайники, ви отримуєте спеціальну валюту – Золоті Самородки. На них можна купувати унікальні меблі в спеціальному магазині події. Якщо ви хочете повернутися на ферму або в будинок, скористайтеся круглим меню в лівій частині екрана.

  Грибна пора. Відправляйтеся разом з Недом Купером на справжню грибне полювання: печериці, рижики, маслюки – зберіть їх всіх і отримаєте унікальні призи.

  Гриби потрібно кудись класти, чи не так? Вам знадобляться спеціальні кошики, щоб збирати гриби. Кожна кошик відповідає типу гриба, і зробити їх ви можете в вашій Майстерні. Вдосконалюйте ваше мистецтво кулінарії – готуйте нові страви на вашій кухні.

  Нед допоможе вам в цьому: час від часу він буде приносити вам корисні ресурси і додаткові кошики. Так, навіть якщо у вас немає якогось інгредієнта, ви зможете приготувати страву.

  (x184)

  За приготування їжі ви отримуєте спеціальну валюту, яку можна витратити в магазині на покупку нових меблів, нарядів, добрив і динаміту.

  (x185)

  День Матері

  Флоренс Блоссом – молодий і вельми успішний флорист, який марить про загальне визнання. Її мета – показати всім, особливо своєї матері, що вона вже доросла і може домогтися успіху. Однак не все так гладко, як здається, і міс Блоссом потрібна ваша допомога. День Матері – велике ігрове подія, що складається з двох етапів, кожен з яких триває один тиждень. Щоб взяти в ньому участь, вам потрібно мати віз 2 рівня або вище.

  Перша стадія. Протягом усього події ви можете збирати івентовие окуляри, вирощувати спеціальні рослини і збирати Квіткові монети. Існує кілька способів отримувати окуляри події:

 • Вам доступна нова дошка замовлень: виконуючи доручення, ви отримуєте окуляри і монети події. Зверніть увагу: щоб завершити замовлення, вам будуть потрібні квіти і букети.
 • Ви можете збирати очки події зі спеціального садового декору, який, до речі, приносить очки Процвітання.
 • Ви можете отримувати окуляри, вирощуючи спеціальні квіти. Чим вище ваш рівень події, тим більше нових насіння вам доступно!
 • Садовий декор:

  • Крісло “Спокій” – рівень події: 2.
  • Садовий ліхтар – рівень події: 3.
  • Рожеве деревце – рівень події: 4.
  • Голубина альтанка – рівень події: 6.
  • Пані Весна – рівень події : 8.

  Спеціальний магазин. Нову валюту потрібно на щось витратити! Вам доступний спеціальний магазин, в якому ви можете придбати різні предмети і бонуси за монети події:

  • Унікальна меблі;
  • 5 видів талісманів;
  • Унікальні грядки;
  • Добрива для дерев.

  Певні предмети в магазині можна купувати необмежену кількість разів, інші доступні в єдиному екземплярі. До речі, магазин буде також активним протягом трьох днів після завершення події.

  Спеціальні рідкісні предмети. З першого дня події ви можете запитувати у друзів нові рідкісні предмети, які знадобляться вам на другому етапі події . Рекомендуємо запастися ними заздалегідь! Ваш рівень події повинен відповідати рівню предмета:

  • Плотницкий молоток – 4 рівень;
  • Совок садівника – 6 рівень;
  • Граблі садівника – 8 рівень.

  на ці рідкісні предмети діють такі ж обмеження, як і на звичайні запити.

  квіти і Букети. Ви можете вирощувати на своїй фермі нові квіти – Гвоздики. Вони бувають трьох типів:

 • Гвоздика “Скарлет” – 1 рівень.
 • Гвоздика “Фламінго” – 3 рівень.
 • Гвоздика “Тигр” – 5 рівень.
 • Вирощуючи ці рослини, ви отримуєте окуляри події і ресурси, необхідні для створення предметів у вашій майстерні.

  Друга стадія. для ідеального букета потрібні троянди. Бажаючи допомогти талановитому флориста, ви відправляєтеся в Розарій, але з подивом зустрічаєте там того, кого зовсім не очікували побачити …

  Нова локація. Колись давно Розарій був квітучим садом, однак тепер він заріс травою, а його грядки і теплиці потребують ремонту. На цій території ви знайдете три види будівель:

 • Теплиці;
 • Колодязі;
 • Ресурсні об’єкти.
 • Теплиці і колодязі необхідно відремонтувати, щоб використовувати. Якщо ви витратите запас міцності, то вам буде потрібно зробити ремонт. Локація розділена на сектори. Щоб пройти в нову область, вам потрібно буде відкрити шлях до неї. Для цього вам знадобляться звичайні ресурси і спеціальні рідкісні предмети.

  Квіти і насіння. На новій території ви можете вирощувати спеціальні квіти – Троянди. Для того, щоб виростити квітку, потрібно посадити в теплицю насіння і полити їх водою, після чого запуститься таймер, після закінчення якого можна буде зібрати квіти. Ви отримуєте насіння, використовуючи ресурсні об’єкти, прибираючи траву і спеціальні кущі. Всього існує п’ять видів насіння, з яких виростають відповідні види троянд. Ви завжди можете подивитися дозріли квіти в Розарії, не залишаючи вашу ферму. Просто відкрийте карту і виберіть відповідну локацію.

  Автор ст