Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Гренні (Granny): Поради, WIKI, Огляди

Грень (GRANNY) – гра на андроїд з датою виходу 24.11.2017 р від компанії DVloper. Жанр гри: Аркади. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Краще Гренні завантажити на комп’ютер (ПК) за цим посиланням і грати в дозволі Full HD з максимальною графікою, без гальм і з збереженням прогресу. Просто скачайте емулятор прихильника чи критика наразі Google Play, встановіть гру в вікні, що з’явилося і Ви станете Мудрішими всіх.

Зміст статті

 • як пройти гру Гренні?
 • Гренні: Де знайти потаємні ходи?
 • як викликати Гренні?
 • Історія Гренні
 • як виглядає Гренні?
 • Як втекти від бабусі?
 • Як знешкодити вихованців бабусі?
 • Гайд по хитрощів в грі
 • Як пройти гру Гренні?

  • Раз, два, три, чотири, п’ять,
  • Я йду тебе шукати.
  • Як знайду тебе – біжи:
  • Вирву серце і кишки.
  • У спину я тобі дихаю.
  • Не хвилюйся: я поспішаю.
  • Раз, два, три, чотири, п’ять,
  • Я зійшла з розуму знову.
  • Швидше ти ховайся під ліжко.
  • Раз, два, три, чотири, п’ять,
  • У кожній тіні жах прихований.
  • у будинку хтось був убитий!
  • Далеко не втекти.
  • Скоро буду вбивати!

  Саме так в кількох словах невідомий автор описав дію, що відбувається в хоррор е Granny. Гра не для людей зі слабкими нервами, особливо після поновлення 1.5, коли з’явився новий бабусин вихованець.

  Старт гри

  Початок вельми інтригуюче, а саме перші підказки, які дають розробники гравцям після вибору ігрового режиму. Так як гра повністю англійською мовою і перекладу найближчим часом не планується, ми вирішили перевести рада.

  Будьте спокійні. Вона все чує! Пам’ятайте, що, якщо упустити предмет на підлогу, створиться звук. Натисніть і утримуйте кнопку видалення, так ви звільните себе з ведмежого капкана. Ховайтеся під ліжками або в шафах. У тебе є 5 днів. Використовуйте навушники для кращого відчуття.

  На старті гри можна вибрати режими на кшталт складності:

 • Легко (Easy) – бабуся рухається трохи повільніше, підлоги не скриплять. Є можливість отримати бонусний день.
 • Нормальна (Normal) – доданий 1 бонусний день.
 • Складна (Hard) – бабуся переміщається швидше. Є додатковий замок на головних дверей. Гемплей залишиться як на нормальній складності, тільки необхідно буде відшукати батарейку для замку.
 • Екстремальна (Extreme) – бабуся рухається швидше гравця. Два додаткових ключа на головних дверей. Включений темніший режим. Додатися ще один замок, пройти гру необхідно буде при дуже слабкому освітленні (видно буде предмети не далі 3 – 5 кроків).
 • Практика (Practise) – бабусі немає вдома. Можна спокійно досліджувати будинок. Тільки слід пам’ятати, що житло не повністю безпечно (павук і ворона можуть заподіяти шкоду). Режим з’явився в останньому оновленні.
 • У меню підготовки до гри можна поставити або скасувати настройки:

 • Темно (Dark) – бігати можна практично в темряві, але бабуся сліпа, їй гірше цим не зробиш.
 • Додаткові замки (Extra locks) – на вхідні двері можна повісити додатковий замок, але тоді шукати до нього ключ доведеться довше часу, ніж зазвичай.
 • Музика (Music) – можна відключити фонову музику, тоді краще будуть чути скрип які гнуться під вагою бабусі.
 • Після завантаження гравець прокидається в кімнаті, дивне відчуття порожнечі будинку трохи нагнітає . Стіл з вазою, комод і двері в коридор. Обережно підібравшись до дверей (повільно, так як мостини скриплять), можна побачити сходи, що ведуть вниз і вхідні двері на замках. Тепер необхідно знайти ключі і вибратися на волю. При цьому бабуля не повинна вдарити героя. Один удар несе за собою смерть і закінчення дня. Але як тільки гравець висунеться з-за дверей, бабуля зауважує його і йде до кімнати. Слід сховатися під ліжко і дочекатися поки вона не піде.

  День в грі – це не певний проміжок часу, а проміжок від пробудження до удару палицею по персонажу. Якщо довго не попадатися на очі Гренні, то можна довго переміщатися по кімнатах у пошуках ключів.

  Головне завдання гравця – знайти всі ключі і відкрити вхідні двері. Ключі лежать в різних місцях, їх необхідно зібрати. Деякі ключі закриті в сейфах, лежать в колодязі або в скриньці. Для всіх цих схованок також необхідно знайти предмети. Наприклад, щоб підняти відро з колодязя, потрібна ручка, яка може лежати де завгодно. Якщо гравця тюкнув кийком, то він прокинеться в початковій кімнаті, але процес пошуку не перерве. Все залишиться на своїх місцях, відкриті замки, залишаться відкритими.

  Де шукати ключі від головного входу?

  Щоб відкрити парадний вхід необхідно знайти кілька компонентів .

  Предмет Що робить Де можна знайти Синій ключ (Padlock Key) .Откривает навісний замок.Ящік за дошкою під запасний сходами, в дитячому будиночку, в кавуні (дині), шафка у приміщенні з павуком, Молоток (Hammer) .Сбівает дошки з двері.В колодязі, в ящику столу в підвалі, в багажнику машини, полку над таємним лазом до запасний сходах біля головного вихода.Код (Padlock Code ) .Откривает електронний замок.В коморі під головною сходами, банку на столі в підвальному приміщенні, комод біля вхідних дверей, кухонну шафу, шафка у уборной.Плоскогубци (Cutting Pliers) .Перекусивает провід у двері і на щитку в підвальному помещеніі.Комод близько входу, спальня навпаки ванній, в ящику столу в кімнаті з м’ясом, сейф, комод на мансарде.Красний ключ (Master Key) .Откривает великий замок.Багажнік машини, д иня, іграшковий домік.Аккумулятор (Battery) .Необхідно вставити в кодовий замок.На горищі, близько таємної кімнати (з ведмедиком), кухонну шафу, комод на 2 поверсі, кімната з м’ясом.

  Як обдурити Гренні?

  Варто шукати речі з обережністю. Старенька чує всі звуки і тупотить в напрямок сигналу. Іноді можна наштовхнутися на нитку, прив’язану між проходом. В цьому випадку заграє дзвіночок, і бабулька прибіжить на звук. Але ходить вона не по повітрю, її наближення видає скрип. Якщо гравець наробив багато шуму, то варто сховатися в шафу або під ліжко.

  Часто бабуся приходить і замикає стартову кімнату. Тоді покинути її не представляється можливим. Але для чого теж стоїть стара ваза на столі? А коштує вона якраз на цей випадок. Необхідно впустити вазочку на підлогу і швидко сховатися під ліжко. Гренні прийде, відкриє кімнату, перевірить, що там нікого немає, і піде. Після цього можна виходити.

  Капкан. Також бабуся дуже вміло розставляє капкани. Звільнитися можна за допомогою довгого натискання на кнопку “Видалити”. Пастки зникають через якийсь проміжок часу. Варто частіше дивитися під ноги. В основному небезпека підстерігає в вузьких проходах і на сходах.

  Зброя. У грі передбачений дробовик, який потрібно зібрати, і арбалет (Crossbow) з усипляючими дротиками (Tranquilizer Darts). Дробовик збирається з 3 частин на столі в гаражі. Там лежить інструкція, на яку необхідно приносити деталі.

  Зброя допоможе зупинити бабусю або її кровожерливих вихованців.

  Частини дробовика Де знайти Пріклад.Тайная кімната з Тедді , телевізійний столик, скляний шафка, спальна кімната на 2 етаже.Спусковой механізм.Кухонний шафа, комод на мансарді, кімната на 2 поверсі, приміщення з м’ясом, бардачок машіни.Ствол.В гаражі на полиці, бочка в підвалі, будиночок, на кухні , близько гільйотини.

  Баня. У гаражі, де стоїть автомобіль, є невелика банька. Можна пошуміти чимось, і сховатися в машину або шафа. Бабуся прибіжить на шум і зайде в парилку. Слід закрити за нею двері і поставити засув. Так її можна знешкодити на 30 секунд.

  Каністра. Її можна встановити на 1 поверсі (там старенька з’являється найчастіше). Потім взяти в руки рушницю і шумнуть чимось. Бабуся прибіжить на шум. Коли жінка буде проходити повз пастки, слід вистрілити в каністру. Бензин вибухне, а даму контузить на пару хвилин.

  Морозна пастка . Більше схожа на м’ятний пряник, який необхідно просто покласти на підлогу. Літня пані, наступивши на пастку, заморозити більше, ніж на 2 хвилини.

  Рекомендується встановлювати предмет в місцях, де скрипить підлога або в проходах.

  Перцевий балончик. Повинен засліплювати бабусю, але ми і так знаємо, що вона сліпа. Куди більше? Але балончик примудряється все ж сповільнити на певний час швидкість пересування жінки.

  Перцевий балончик можна знайти в комірчині, в який відкривається пультом дистанційного керування. Після застосування пульта двері закрити неможливо.

  Як можна закінчити гру?

  У грі є декілька кінцівок. Деякі з них дуже кровожерливі: приберіть дітей від екранів. Отже, ми відповідаємо на частий питання гравців: як можна закінчити гру:

 • Втеча – гарне закінчення гри, буде виконана основна задача – гравець відкриває замки і виблискуючи п’ятами спрямовується в нічний ліс. Бабуся з кийком варто в дверному проході.
 • Щастя – в грі потрібно знайти іграшкового ведмедика Тедді, який захований в шафі секретної кімнати, покласти в дитяче ліжечко. Від ведмедя і до ліжечка ще потрібно дуже швидко добігти. Але якщо вийде, то бабуся просто відпустить вас і проводить до порога, обіймаючи ведмедика, а ззаду буде маячити тінь її померлої внучки. Гренні при цьому будуть посміхатися.
 • Машина – слід зібрати всі частини для відновлення авто, пробити стіну і виїхати на машині в темряву ночі.
 • Книга – знайшовши магічний тому і помістивши його на постамент в таємній кімнаті, можна бабусю прикувати кайданами до стіни і спокійно покинути приміщення. Всім спасибі, всі вільні!
 • Ранок 6 дня (якщо немає бонусу) – гравець не вибрався за 5 днів. Все, бабуся вистачає героя і жбурляє його в підвал, де пізніше зробить з гостя лякало і з’їсть.
 • Гільйотина – вона не тільки потрібна для кавуна, але і для голови героя. А як інакше? Така кінцівка буває, якщо гравець не зможе вибратися з будинку на високому рівні складності.
 • Павук – так, якщо героя цапнет волохате комаха, то гра закінчиться. Але закінчення буде не примітним: на екрані просто з’явитися напис “Game over”.
 • Бережись автомобіля – бабулька прив’язує персонажа до дверей гаража і тисне його на швидкості машиною.
 • капкан – не встиг втекти, летіти герою тоді з горища прямо в капкан, ламаючи по дорозі частині тіла і хребет.
 • Видовище поганих кінцівок, звичайно, мало приємне. Тому краще, не доводити до такого збігу обставин.

  Гренні: Де знайти потаємні ходи?

  У будинку є кілька таємних ходів , які допоможуть швидко проходить із приміщення в приміщення. В основному, вони заховані за коробками.

  Слід уважно вивчати нову кімнату або коридор. Є ймовірність наштовхнутися на секретний лаз. Якщо прохід забитий дошками, то можна прибрати їх за допомогою молотка.

  Секретні ходи:

 • Знаходиться близько стартовою кімнати. Вийшовши з дверей необхідно йти наліво і повернути в сусідню кімнату. Слід пройти приміщення, після чого гравець виявиться в невеликому проході, де біля стіни поставлені коробки. За проходом знаходяться кілька кімнат і запасний спуск.
 • Спустившись вниз по запасний сходах, гравець виявиться в маленькому коридорчику. Через нього можна потрапити в підвальне приміщення. Щоб опинитися з стартовою кімнати геймеру потрібно кілька секунд, а ось бабусі доведеться обходити весь будинок.
 • У підвалі є ще один лаз, який розміщений за коробками. У кімнаті, в яку веде прохід, лежить записка з підказкою (про те, що Гренні любить ховати предмети в диню і невеликий уривок першого ув’язненого). З кімнати є прохід у дворик.
 • Двері, що ведуть у дворик, як правило, замкнені, тому герою потрібно обійти будинок або вилізти через кватирку. На вікні залишився кривавий відбиток одного з попередніх гостей будиночка в лісі.

 • У котеджі є таємна кімната, де захований ведмедик Тедді. З іграшкою пов’язана одна з альтернативних кінцівок гри. Ця кімнатка розміщена біля запасний сходи. У ній також є збройовий ящик.
 • Якщо гравець хоче відкрити вхідні двері, а не скористатися додатковим варіантом закінчення гри, то ведмедя чіпати не рекомендується. Як тільки персонаж візьме в руки іграшку, бабуся зовсім озвіріє і примчиться з червоними очима до героя. Поки у геймера в руках Тедді, бабця не відстане від нього не на крок.

 • На мансарді, за пластиною, ховається ще один хід, який веде на 2 поверх до вбиральні.
 • Карта будинку Гренні

  Як викликати Гренні?

  У грі Гренні вдається на будь-який шум або скрип. Якщо гравець хоче заманити бабулю в пастку або приспати, то слід просто пошуміти будь-яким предметом. Через кілька секунд почується скрип підлоги, і з’явитися розлючена бабуся.

  Якщо зовсім полювання екстриму і полоскотати нерви, то знайдіть ведмедика Тедді. Це була улюблена іграшка її покійної внучки. Поки ведмедик в руках у гравця, бабуся не відстане від нього не на крок. Є, звичайно, ризик бути забитим до смерті. Тоді день пропаде дарма.

  Як викликати Гренні на вулиці? У грі дія відбувається тільки в будинку. Єдиний момент, коли щаслива бабуся буде махати гравцеві з ганку рукою – це альтернативна кінцівка з ведмежам. Інших способів, щоб Гренні з’явилася поза домом – немає.

  Але в мережі дуже багато відеороликів, які демонструють викликання духа бабусі в реальному житті: вдома і на вулиці. Все це просто дитячі забави. Ігровий персонаж не зможе прийти на поклик нерозумного геймера в реалі. Тому вірити байкам веселих учнів, які хочуть слави, не варто.

  Історія Гренні

  У Гренні є ще кілька супутніх ігор. Якщо скласти всю розповідь, то вимальовується історія зловісного будинку зі страшною господинею. Ми зібрали кілька фактів, і вирішили розповісти історію бабусі.

  Історія розгортається в 50 – 60 роках 20 століття. Глибоко в лісі стояв будинок, де жила невелика сім’я:

 • Маленька дівчинка Анжеліна.
 • Її батько Сем.
 • Бабуся.
 • Дідусь.
 • Імена старших родичів не згадуються ні в одній грі. Бабуся вела господарство. Сем їздив в місто на роботу. Дідусь займався полюванням, про що нам говорять дробовик, арбалет і ведмежі капкани. Анжеліна, як і всі хороші дівчатка її віку ходила в школу, і часто грала на задньому дворі. До сих пір там стоїть дитячий іграшковий будиночок.

  Біда. Нещастя цієї родини почалися з того, що одного разу дідусь не повернувся з полювання. Приїхавши увечері з роботи, Сем дізнався про зникнення батька, і відправився на його пошуки. Марно чоловік намагався знайти свого батька. Поступово ліс огорнула вечірня імла, і Сем заблукав. Продираючись крізь густу гущавину, батько думав про доньку Анджеліні. Швидше за все, Сема розтерзали дикі звірі, після чого він перетворився в Тонка людина (персонаж однієї з ігор).

  Сем не повернувся додому. Анжеліна довго плакала. В один день вона втратила двох дорогих їй людей: тата й дідуся. Бабуся ніяк не могла її втішити. Через пару днів біля будинку в лісі зупинився проїжджий торговець. Він зайшов на вогник, і запитав бабусю:

  • Чи не бажаєте придбати у мене що-небудь?
  • А що у Вас є такого, що могло б порадувати мою внучку? – у відповідь запитала літня дама.

  Торговець запропонував їй придбати плюшевого ведмедика Тедді. Жінка подумала, що це буде відмінний подарунок для дівчинки, і купила ведмедика. Торговець поїхав, а бабуся поклала іграшку в ліжечко сплячої внучки. Дівчинка, прокинувшись, дуже зраділа подарунку. Вона вирішила, що це тато подарував їй ведмедика. Бабуся не змогла їй розповісти правду, тому що дуже любила онуку.

  Страшна звістка. Через пару днів дівчинці стало погано в школі. Її почало нудити, вона зблідла, піднялася температура. Бабуся забрала Анжеліну додому, і викликала лікаря. Лікар, оглянувши дитину, виніс дуже страшний діагноз. “У неї чума” – сказав лікар бабусі. Він дуже здивувався, тому що це дуже старе захворювання. Потім він запитав жінку, що змінилося останнім часом в оточенні дитя? Бабуся розповіла, що купила плюшеву іграшку у проїжджав торговця.

  Літній жінці довелося забрати ведмедя у внучки, і заховати в найдальший кут свого будинку. Жінку охопило жахливе горе, адже вона своїми руками поклала смерть в ліжечко до улюбленої онуки. Через 5 днів болісної хвороби Анжеліна померла. Бабуся намагалася всіма способами вилікувати дитину, а потім повернути її до життя. Але всі спроби були безрезультатними …

  Перша жертва. Минуло кілька місяців. Безтурботний торговець знову проїжджав повз будиночок в лісі. На його біду машина зламалася прямо на під’їзді до будинку. Чоловік вирішив попросити допомоги у милої жінки, яка була так добра до нього в минулий раз. Але коли парадні двері перед ним відкрилася, він в страху відсторонився. На порозі стояла стара жінка з огидним особою і з сивими пасмами волосся. Вона перестала їсти, і включати світло в будинку, від чого у неї пропало зір, але загострився слух.

  Торговець прокинувся через якийсь час в маленькій кімнатці з обшарпаним стінами. Гренні дала йому 5 діб, щоб вибратися з будинку і піти. Саме стільки часу страждала її юна кровиночка. Він намагався втекти. Але хто його врятує в самотньо стоїть будинку в лісі? Коли він зрозумів, що йому не вибратися, торговець почав писати записки про своє тяжке положення, сподіваючись, що їх хтось виявить.

  Найчудовіша кінцівка гри: покласти плюшевого ведмедика Тедді в ліжечко на горищі будинку. Після цього дух Сландеріни (так стали називати дитину Анжеліну) звільнитися. Гренні зрозуміє, що вона не одна в цьому будинку, що її внучка поруч. Після чого герой може спокійно вийти з дому, а щаслива бабуся проводить його до ганку.

  Знаючи гірку історію цієї сім’ї, бабуся не сприймається такою жахливою. Гравець зможе зрозуміти, що можна зробити, щоб втекти з дому, хто писав записки, і кому належать занедбані предмети.

  Як виглядає Гренні?

  Швидше за все Гренні була милою жінкою років 60, до того моменту, поки не сталося нещастя в її сім’ї. Судячи з дому, хоч він і представлений в грі досить старим, сім’я жила в достатку. Але низка трагедій ні ставила в душі самотньої літньої жінки і сліду від колишньої милої старенької. Та й будинок за кілька років прийшов в запустіння.

  У інших іграх цієї серії з’являються і інші персонажі: внучка, дідусь, син бабусі. Всі вони неприкаяні душі, які шукають відплати. Вони настільки жахливі, наскільки страшний був їх земної кінець.

  Сама бабуся бігає за персонажем в довгій нічній сорочці білого кольору і незрозумілого крою. Волосся потворно оголений і стирчать жмутами. Вицвілі очі дивляться крізь героя в порожнечу, тому погляд не сфокусований. Може здаватися, що вона не бачить гравця. Але зате бабуся все прекрасно чує, навіть стукіт серця героя і його дихання. Не варто стояти поруч з нею, і думати, що бабця не помітить присутності геймера. Краще сховатися подалі і не шуміти.

  Обличчя жінки висловлює жах. Чи то від передчасної кончини маленької внучки, чи то від безмовного крику. Але кричить вона іноді вельми виразно, хоч і задихається. Коли очі жінки горять червоним кольором – вона досягла найбільшого гніву і готова всіх розтерзати і з’їсти. Калюжа крові на підлозі в підвалі красномовно говорить про канібалізм літній особи.

  Гренні: Як втекти від бабусі?

  Відкрити вхідні двері

  Це перше закінчення ігрового процесу. Знайшовши всі необхідні ключі, гравець відкриває вхідні двері і тікає в темряву лісу. Ключі лежати в різних місцях (про них ми писали вище). Але для того, щоб дістати ключі, будуть потрібні і інші предмети. Всі вони є в будинку.

  Предмет Місце розташування Для чого він потрібен Частини фотографії (Painting Pieces) .Кладовка, ванна, підвальне приміщення (ящики) , кухня, спальні кімнати на 2 етаже.Еслі їх все зібрати разом, можна відкрити додатковий день на прохожденіе.Ручка від колодязя (Winch Handle) .Тайная кімната (біля проходу між підвалом і хатиною), кімната з ведмедиком, сейф, кухонну шафку, полку кімнати на 2 етаже.Ручку необхідно встановити на механізмі підйому в колодязі (він розташований у внутрішньому дворику). Потрібна для підйому відра, в якому часто лежить ключ або інші предмети.Ключ від збройового ящика (Weapon Key) .Детскій будиночок, унітаз, синій кухонну шафку, кавун, уборная.В ящику може перебувати арбалет.Арбуз (Melon) .Кукольний будиночок, синій кухонну шафку, колодязь, ванна, скляний шкаф.В ньому бабуля ховає ключі або інші предмети. Розколоти його можна гільйотиною, яка стоїть у внутрішньому дворі дома.Отвертка (Screwdriver) .Всегда лежить у вазі на поличці біля головного входу. Радиться розбити вазу з дробовика або за допомогою дротика арбалета.С її допомогою можна розкрутити гвинтики на решетках.Ключ від сейфа (Sage Key) Вентилятор на горищі, за панеллю під другий сходами, в кімнаті з мішкой.Открить сейф, в якому можуть знаходитися необхідні предмети.Шестеренкі (Cogwheels) .Красная – комод на мансарді, за вентилятором, комод в одній з кімнат, іграшковий будиночок. У клітці з вороном.
  Синя – мікрохвильова піч, скляний шафка на 1 поверсі, дитячий будиночок, вбиральня, за вентілятором.Откривают сейф в іграшковому будиночку на задньому дворе.Ключ від будиночка Анжеліни.Арбуз, сейф, секретний лаз під 2 сходами , комод в приміщенні поряд з парадної дверью.Откривает ляльковий будиночок, який розташований в садку будинку.

  Виїхати з дому на автомобілі

  Цю кінцівку придумали в одному з останніх оновлень. Автомобіль знаходиться в гаражі, в який можна спуститися по сходах, розташованої біля підвалу. Щоб завести машину, необхідно знайти різні предмети. Після того, як всі речі знайдені, слід сісти в транспорт, пробити бампером стіну і виїхати.

  Предмет Де знайти Ключ зажіганія.В сейфі, в убиральні, в комоді на 2 поверсі, комод на мансарді, секретний ящик за панеллю, в клітці з вороном.Аккумулятор для машіни.Стартовая кімната, сейф, ляльковий будиночок, кімната з Тедді, комора (під головною сходами) .Каністра з бензіном.В підвалі, інвалідне крісло на мансарді , полку біля головного входу, в хатині, в приміщення з пауком.Гаечний ключ.В кімнаті з комахою, кімната на 2 поверсі в комоді, мікрохвильовка, за вентилятором, на столику з телевізором.Часть двігателя.Телевізор, колодязь, дитячий будиночок, в кімнаті з ведмедиком, кладовка.Свеча зажіганія.Комната з павуком, комод біля парадного входу, кавун, ляльковий будиночок, в клітці з вороном.

  Таємнича книга

  Дуже ексцентрична кінцівка. Для того, щоб саме так закінчити проходження гри, слід знайти загадкову книгу. Вона знаходиться в масивному шафі в холі (де стоїть письмовий стіл). Після цього слід піднятися на 2 поверх, і зайти в кімнату з ліжком і картиною (вона висить біля входу). Слід відсунути живопис і натиснути на прихований за нею важіль. Після цих дій відкриється двері в стіні спальні.

  Потрібно зайти в приміщення і поставити книгу на спеціальну підставку. Книга відкриється, а бабуся виявиться пристебнутим до стіни кайданами.

  Гренні: Як знешкодити вихованців бабусі?

  Всього у Гренні 3 вихованця:

 • Щур.
 • Павук.
 • Ворон.
 • Всі ці тварини дуже небезпечні. Але з ними також доведеться взаємодіяти, щоб пройти гру.

  Щур

  Ця тваринка не сидить на місці в певному приміщенні, а бігає по всьому будинку. Вона улюблениця бабусі. Встаючи на захист жінки похилого віку, звір може випустити газ (який на деякий час паралізує героя) або серйозно покусати персонажа. При цьому втекти не вийде. Бабулька тут же приб’є укладеного кийком. Щур може плодитися і розмножуватися без сторонньої допомоги, що ускладнює проходження гри.

  Помітивши щура, рекомендується не чіпати її (так як вбити все одно немає можливості). Щур досить голосно пищить. На крик про допомогу стара вдається до улюблениці на захист. Найкраще втекти від звіра.

  Павук

  Ця тварюка сидить в кімнаті на 3 поверсі. Причому сидить він непомітно в кутку. Як тільки гравець починає обхід приміщення (а в ньому завжди захований потрібний предмет), комаха вибігає з будиночка і смерть кусає прибульця. Сам укус не смертельний, але герой падає на підлогу, після чого ненажерливе істота поїдає увійшов.

  На відміну від щури волохатого вихованця можна знешкодити:

 • Кинути йому шматок м’яса , поки він працює щелепами, швидко знайти предмет і втекти. Більше в кімнаті робити нічого.
 • З дробовика вистрілити в червону кнопку . Вона розташована на стіні навпроти входу. При цьому переступати поріг не можна (мохнатік побіжить гравцеві на зустріч, а бігає він швидко). Можна скористатися арбалетом. Натиснувши на кнопку, укладений закриє клітку, і пухнасте створіння не зможе виповзти з неї.
 • Завалити восьмилапі демона з дробовика . Але при цьому необхідно бути дуже обережним, так як павук (поки ведеться стрільба) може дуже близько підбігти до героя. Головне потрапити по ньому.
 • Шум створює тільки дробовик. Решта варіантів пройдуть безшумно. Павук бабусі не сильно цікавий. Живе собі тарантул і живе. На його верески вона особливо швидко не приходить (пересувається в звичайному режимі).

  Краще павука знешкодити шматком м’яска. Поки арахнідів харчується, йому до персонажа немає діла. У гравця є пара хвилин, щоб знайти предмет. І так, дрібниця лежить саме в гнізді красеня.

  Де знайти м’ясо? М’ясо може лежати в різних місцях. Не варто питати, як вирізка виявилася в унітазі. Також воно може перебувати в кухонному шафці, в комоді НЕ мансарді, і в хатині.

  Ворон

  Птах з’явилася в останньому оновленні . Вона сидить в клітці і вартує один з потрібних гравцеві предметів. Особливої ​​агресивності літун не проявляє, але і річ у нього просто так забрати не вийде. У момент, коли герой буде діставати жаданий об’єкт, перната істота почне висловлювати гучний протест і стане клюватися. Бабуся відразу прибіжить на поклик птахи, і так пропаде 1 день.

  Щоб виманити ворона з клітки необхідно насипати йому корм. Блюдце стоїть в тій же кімнаті, на бочці. А ось корм слід знайти. Їжу для пернатого вихованця можна знайти на полиці поруч з кімнатою з м’ясом (окіст в шафі).

  Якщо немає бажання бігати по дому і шукати корм, то можна зняти птаха з дробовика. Заколисливе речовина в дротику арбалета на вороні не працюють.

  Гренні: Гайд по хитрощів в грі

  Як дістатися до вентилятора? Для цього необхідно піднятися на мансарду. Тут є прохід, забитий дошками. Дошки зірвати можна за допомогою молотка. Деякі гравці проходять крізь них на корточках. Але швидше за все, помилку вже виправили.

  Увага, підлогу в отворі може обрушитися. Слід взяти одну з дощок і покласти її над отвором в підлозі. Таким чином, гравець виявиться в дитячій кімнаті. Тут стоїть ліжечко, куди можна покласти ведмедика.

  У дальньому кутку на стіні працює вентилятор, за яким лежить випадковий предмет. Щоб зупинити лопаті, необхідно перекусити пассатижами провід. Потім просто дістати річ.

  Кімната в каналізації. В останньому оновленні додали каналізаційний тунель і кімнату в ньому. У приміщенні знаходиться один з необхідних предметів.

  Щоб потрапити в кімнату, необхідно в каналізацію залізти з вулиці (дворика). Не доходячи до металевих дверей (але вона вже видно буде), необхідно повернути ліворуч. Там буде знаходитися маленьке віконце, а за ним червона кнопка. Слід вистрілити в неї з рушниці або арбалета. Після цього двері відкритися.

  У приміщенні гравець знайде парту і скелет, а також заморожуючу пастку. Зазвичай на парті лежить один з потрібних предметів, щоб вибратися з лісового будинку.

  Іграшковий будиночок. Коли гравець дістане предмет з сейфа, який стоїть в будиночку, двері закриються. Щоб вибратися потрібно ключем (часто саме ключ захований в сейфі) відкрутити пару болтів.

  Автор статті: Євгенія Г.