Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Великий Бізнес Deluxe: Поради, WIKI, Огляди

ВЕЛИКИЙ БІЗНЕС DELUXE – гра на андроїд з датою виходу 16.08.2013 р від компанії Game Insight. Жанр гри: Симулятор. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Зміст статті

 • Гайд для новачків
 • Місто і його мешканці
 • Прибуток і виробництво
 • Транспорт
 • Будівництво
 • Соціальність
 • Корпорації
 • Корпоративні заходи
 • Окуляри рейтингу
 • Торговий порт
 • Торгівельні битви
 • Міжгалактична арена
 • Роботи
 • Великий Бізнес Deluxe: Гайд для новачків

  Як грати? Зробіть свій бізнес найуспішнішим і процвітаючим! Будуйте виробничі будівлі і укладайте вигідні контракти. Заробляйте гроші, продаючи високоякісні товари. Слідкуйте за останніми тенденціями ринку і даруєте щастя жителям Вашого міста. Стати по-справжньому Великим Бізнесменом, побудувавши власну бізнес-імперію!

  Як заробляти гроші? Основний дохід приносить продаж вироблених Вами товарів, а також дають прибуток і розважальні будівлі. Виконуйте завдання Ваших помічників і отримуйте за це призи, а досягнувши майстерності в якійсь справі – заслужені нагороди. Намагайтеся всебічно розвивати свій бізнес, і всі фінансові потоки виявляться в Ваших руках!

  Як підвищити свій рівень? Чим досвідченіший Ви стаєте, тим вище Ваш рівень. Будуйте будівлі, укладайте вигідні контракти, збирайте населення з житлових будинків, рятуйте городян від пожеж і хвороб, отримуйте нагороди, і Ваш рівень буде неухильно зростати!

  Навіщо потрібна електроенергія? Кожне з будівель споживає певну кількість електроенергії – воно зазначено в вікні характеристик. При дефіциті електроенергії Ви не зможете будувати нові будівлі.

  Як підвищити електроенергію? Щоб підвищити електроенергію, потрібно будувати вітряки і електростанції. Вони продаються в Магазині, вкладка “Сервісні будівлі”.

  Навіщо потрібно Адміністративна будівля? Адміністративна будівля – центр будівництва всього міста. Чим вище рівень будівлі, тим більше будівель Ви зможете звести.

  Де можна купити будівлі? Придбати будь-яку будівлю можна в Магазині. Значок Магазину знаходиться в лівому нижньому кутку екрану.

  Навіщо потрібен Гараж? Гараж – центр всіх вантажоперевезень міста. Тут Ви можете купити нові машини і подивитися кількість вже придбаних.

  Що таке Склад? Склад – діловий центр Вашого бізнесу. Тут можна зберігати і продавати вироблені Вами товари.

  Великий Бізнес Deluxe: Місто і його мешканці

  Що таке щастя ? Щастя – основний показник рівня життя городян. Ви не зможете збільшити рівень населення, якщо Ваші жителі нещасливі.

  Як підвищити рівень щастя? Городян роблять щасливими розважальні будівлі. Кожне з них збільшує рівень щастя відповідно до власного показником, який можна подивитися у вікні характеристик будівлі. Купити розважальні будівлі можна в Магазині.

  Навіщо потрібно збільшувати населення? Основне місце працевлаштування жителів міста – Ваші фабрики і заводи. Якщо кількість населення невелика – виробництву починає не вистачати робочих рук, і Ви не можете будувати нові виробничі будівлі.

  Чому в місті горять будівлі? Пожежа може початися в будь-якій будівлі, встановленому на карті. Щоб загасити вогонь, просто натисніть на будівлю. Будівля не приносить прибуток, поки воно горить.

  Що означає червоний хрест над будівлею? Червоний хрест з’являється тільки над житловим будинком – це значить, що його мешканці захворіли, і накопичення будинком жителів призупинено. Натисніть на будівлю, щоб викликати рятувальників. Після цього, накопичення жителів будинком відразу відновиться.

  Як змінити назву міста? У лівому верхньому кутку екрану є вивіска з написом “Моє місто”. Натиснувши на неї, Ви побачите вікно з пропозицією змінити назву. Введіть бажане ім’я міста і натисніть кнопку “ОК”.

  Великий Бізнес Deluxe: Прибуток і виробництво

  Для чого потрібні виробничі будівлі? Виробничі будівлі приносять основний дохід. Саме вони випускають товари, які Ви можете вигідно продати або використати при наступному виробництві.

  Що таке контракт? Контракт – це договір на виготовлення товару, який Ви укладаєте з виробництвом. У кожної виробничої будівлі є власний набір контрактів – він відображається у вікні характеристик будівлі. Щоб ознайомитися з усіма можливими контрактами, натисніть на іконку “Контракти” на нижній панелі екрана.

  Що таке сіті-кредити? Сіті-кредити – особлива грошова одиниця. Завоювати вершини Великого Бізнесу, використовуючи цю валюту, вийде набагато швидше. На сіті-кредити Ви можете купувати особливі та ексклюзивні будівлі, які більше за інших роблять городян щасливими, моментально прискорювати будівництво або поліпшення будівлі, купувати додаткові місця в Сховище, купувати корисні бонуси і багато іншого.

  Як заробити сіті-кредити? Сіті-кредити – валюта рідкісна, тому і цінна. Ви можете отримати їх тільки при досягненні нового рівня, деяких нагород або в банку.

  Що означає значок “Zzz” над виробничим будівлею? Значок “Zzz” позначає, що це виробництво простоює. Ви втрачаєте гроші!

  Чи бонуси в грі? Ви можете використовувати чотири види бонусів. Бонус досвіду збільшує одержуваний досвід за виконання контракту, бонус виробництва скорочує час виробництва товарів, бонус населення збільшує приріст жителів, а бонус удачі підвищує шанс знайти корисний предмет. Кожен з цих бонусів можна придбати за сіті-кредити.

  Великий Бізнес Deluxe: Транспорт

  Навіщо потрібні машини? Машини перевозять товари для виробництва і доставляють продукцію на Склад.

  Чим відрізняються один від одного різні види машин? Кожен вид машин перевозить певні товари:

  • Вантажівка – продукти та інші товари;
  • Молоковоз – молочні продукти;
  • Лісовоз – ліс і пиломатеріали;
  • нафтовозів – нафтову продукцію.

  Як купити машину? Купити машину можна тільки в Гаражі. Натискаєте на будівлю Гаража, потім на кнопку “В гараж”. Після Ви побачите вікно покупки машин. Щоб придбати одну з них, натисніть на зображення потрібного авто і виберіть валюту для оплати.

  Де можуть їздити машини? Машини можуть їздити тільки по дорозі.

  Над будівлею з’явився значок дороги зі знаком оклику. Що це означає? Якщо Ви побачили такий значок над виробничим будівлею, значить, воно не пов’язане дорогою з Гаражем і Складами. Якщо значок з’явився над житловим будинком або розважальним будівлею – поруч з ним немає дороги.

  Великий Бізнес Deluxe: Будівництво

  Де можна будувати будівлі? Ви можете будувати будівлі в будь-якому вільному місці на доступною Вам території міста, але поруч з дорогою.

  Навіщо покращувати будівлі? При поліпшенні будівлі збільшуються його характерні параметри: продуктивність, місткість і т.д.

  Навіщо прискорювати будівництво? Споруда заводу або фабрики, шикарного суші-бару або модного бутика – справа копітка і довгий. Несправедливо кілька годин чекати закінчення будівництва, поки інші збирають прибуток! Розвивайте свій бізнес семимильними кроками, прискорюючи будівництво будівель.

  Чи повертаються гроші при знесенні будівлі? При знесенні будівлі гроші, витрачені Вами на його покупку, не повертаються. Навпаки, Ви самі платите певну кількість монет за демонтажні роботи.

  Як будувати дорогу? Натисніть на іконку “Дорога” на нижній панелі екрана. Вибирайте потрібні клітинки, щоб побудувати дорогу. При цьому зелені осередки – це звичайна місцевість, коричневі – сама дорога.

  Що таке Сховище? У Сховище знаходяться будівлі, які Ви вже побудували, але з якихось причин вирішили прибрати з карти до кращих часів.

  Великий Бізнес Deluxe: Соціальність

  Навіщо додавати гравців в друзі? Підтримка друзів в будівництві власного бізнесу принесе багато користі! Друзі можуть ходити один до одного в гості, допомагаючи проводити різні роботи, і дарувати потрібні подарунки.

  Як допомагати друзям? Ви можете надати допомогу друзям, відвідавши їх місто. Надавати допомогу можна тільки в виробничих будівлях. Друзі можуть допомогти Вам тільки в тому випадку, якщо в будинку запущено виробництво, не забувайте про це.

  Що таке рейтинги і як туди потрапити? Завоювати вершини рейтингів можуть тільки найбагатші, досвідчені, а головне, доброзичливі і товариські гравці. Але для справжнього ділки бізнесу не повинно бути нічого неможливого!

  Навіщо читати блог? Якщо Ви хочете бути в курсі останніх оновлень “Великого Бізнесу”, брати участь в акціях і отримувати подарунки – не забувайте регулярно читати блог гри. Тримати руку на пульсі – ось девіз цієї Великого Бізнесмена!

  Великий Бізнес Deluxe: Корпорації

  Що таке корпорація? Корпорація – це об’єднання бізнесменів, що відкриває нові горизонти для Вашого бізнесу. Ви зможете брати участь в корпоративних заходах, укладати ще більш вигідні контракти і знайти бізнес-партнерів, які поділяють Ваші інтереси. Для корпорацій також доступний окремий чат, де бізнесмени можуть скоординувати свої зусилля, або просто приємно поспілкуватися, коли бізнес-план уже виконано.

  Як приєднатися до корпорації? Щоб приєднатися до існуючої корпорації, Вам необхідно побудувати Бізнес-центр. Після завершення будівництва Вам буде доступний вибір – створити свою корпорацію, або приєднатися до вже існуючої. Якщо Ви виберете пункт “Знайти корпорацію”, то зможете знайти корпорацію, яка найбільш близька Вам по духу. Пам’ятайте, що Ви можете подати заявку тільки в одну корпорацію. Ви можете відкликати свою заявку в будь-який момент. Максимальний час очікування розгляду заявки – два дня, після цього заявка буде автоматично відкликана.

  Як створити свою власну корпорацію? Щоб створити корпорацію, Вам необхідно побудувати Бізнес-центр. Після завершення будівництва Вам буде доступний вибір – створити свою корпорацію, або приєднатися до вже існуючої. Якщо Ви вирішите створити свою корпорацію, то Вам буде запропоновано вибрати назву і логотип корпорації, а також створити короткий опис, яке побачать інші гравці.

  Будьте уважні, назва корпорації може містити тільки латинські букви і після створення корпорації ви не зможете змінити її назву.

  Як покинути корпорацію? Для того, щоб залишити корпорацію, Вам слід знайти себе в списку корпорації і натиснути кнопку “Вийти”. Весь Ваш прогрес в поточній корпорації буде втрачено.

  Як розформувати корпорацію? Для того, щоб розпустити Вашу корпорацію, Ви повинні спочатку виключити з неї інших учасників. Потім Ви зможете самі вийти з корпорації, на цьому її існування завершиться. Пам’ятайте, що весь прогрес корпорації буде втрачено безповоротно! Розпустити корпорацію може тільки її голова.

  Великий Бізнес Deluxe: Корпоративні заходи

  Що таке корпоративні заходи? Корпоративні заходи – це завдання для учасників Вашої корпорації. Завдання можуть бути як індивідуальними, так і загальними:

  • Персональні завдання призначені для кожного члена корпорації окремо. За виконання гравцем заходи корпорація і гравець отримають певну кількість очок рейтингу. Крім того, гравець отримує нагороду, що залежить від часу, витраченого на виконання завдання.
  • Загальні завдання призначені для всіх членів корпорації і є більш складним заходом. За виконання гравцями заходи корпорація і гравець отримають окуляри рейтингу. Кожен член корпорації отримає нагороду, що залежить від часу, витраченого на виконання завдання, і від особистого внеску. Якщо корпорація встигне виконати завдання вчасно, то гравців чекає нагорода, а у самій корпорації підніметься рейтинг.

  Навіщо потрібно брати участь в корпоративних заходах? Корпоративні заходи приносять очки рейтингу, які піднімають рейтинг корпорації, а також рейтинг всіх гравців в ній. Крім цього, за своєчасне виконання завдань Ви можете отримати винагороду у вигляді монет, досвіду, сіті-кредитів і цінних предметів.

  Великий Бізнес Deluxe: Окуляри рейтингу

  Навіщо потрібні очки рейтингу? Окуляри рейтингу дозволяють визначити найвпливовіші корпорації і найвпливовіших гравців в “Великому Бізнесі”.

  Як заробити очки рейтингу? Для того, щоб корпорація отримувала очки рейтингу, гравцям необхідно успішно виконувати різні корпоративні заходи. Чим успішніше корпорація справляється з поставленими завданнями, тим більше очок рейтингу вона заробляє.

  Як нараховуються очки рейтингу? Окуляри рейтингу за вироблені контракти нараховуються тільки при повному виконанні заходу, незалежно від швидкості виконання. Після завершення заходу очки рейтингу зараховуються за кожен контракт, виконаний гравцем, незалежно від успішності виконання завдання. При виконанні завдання в строк Ви і Ваша корпорація отримаєте в нагороду більшу кількість очок рейтингу, а також цінні призи. Окуляри рейтингу будуть зараховані на рахунок корпорації. Аналогічна кількість очок рейтингу буде розділено між гравцями, в залежності від їх внеску в спільну справу.

  Великий Бізнес Deluxe: Торговий порт

  Чи обов’язково заповнювати всі контейнери корабля? Навіщо? За кожен заповнений контейнер Ви отримуєте нагороду у вигляді досвіду і грошей (більше, ніж за продаж зі Складу). За заповнення всіх звичайних контейнерів Ви отримаєте додаткову нагороду.

  Що таке VIP контейнер? За заповнення VIP контейнера Ви отримуєте в три рази більше досвіду і грошей, ніж за заповнення звичайного контейнера.

  Як відкрити більше контейнерів? Кількість звичайних контейнерів збільшується з ростом Вашого рівня. Кількість VIP-контейнерів залежить від рівня Торгового Порта.

  Чому корабель пішов, хоча я не встиг заповнити всі контейнери? Корабель знаходиться в Порту певний час. Якщо Ви встигнете заповнити всі прості контейнери, то отримаєте нагороду у вигляді досвіду, сіті-кредитів і одного якоря.

  Як можна змінити тип ресурсів, які потрібно завантажити в корабель? Ви не можете поміняти тип ресурсів самостійно. Ресурси змінюються автоматично після відходу корабля в рейс. Ви можете миттєво відправити незаповнений корабель в рейс, натиснувши на кнопку із зображенням корабля.

  Як попросити допомоги у друзів? Навіщо? При натисканні на контейнер, в правій частині вікна з’явиться кнопка “Попросити допомоги у друзів”. Друзі допоможуть Вам встигнути заповнити корабель і отримати додаткову нагороду. При заході корабля в Порт Ви можете звернутися за допомогою не більше чотирьох разів і тільки з приводу звичайних контейнерів.

  Як допомогти другу? Коли Ваш друг просить про допомогу, близько його аватара (наприклад, в списку друзів) з’являється іконка зі знаком оклику. Щоб допомогти другу, Вам необхідно зайти до нього в гості і натиснути на Торговий Порт. Після відкриття вікна Порта Ви побачите контейнери, які потрібно заповнити.

  Що я отримаю за допомогу друзям? Заповнивши контейнер одного, Ви отримуєте не тільки грошову винагороду, а й шанс знайти якір.

  Як поліпшити Торговий порт? Завантажуйте кораблі, відправляйте їх в плавання і отримуйте за це якоря. Накопичивши достатню кількість якорів, Ви зможете поліпшити Торговий Порт.

  Де взяти якоря для поліпшення порту? Якір видається за заповнення всіх простих контейнерів на кораблі.

  Як мені дізнатися, які ресурси знадобляться для заповнення наступного корабля? Натисніть на Порт, поки корабель знаходиться в плаванні. Перед Вами з’явиться вікно з ресурсами, необхідними для заповнення наступного корабля.

  Великий Бізнес Deluxe: Торгові битви

  Як знайти гру? Щоб взяти участь в торгових Битвах, Вам потрібно побудувати штаб-квартиру. Виберіть один з доступних режимів. Відкриється вікно, в якому Ви зможете побачити рейтинг кращих гравців і можливу нагороду. Для початку гри Вам необхідно паливо. Поповніть запаси, натиснувши на знак “+”. Ви також можете почекати: запас палива з часом відновиться. Натисніть кнопку “В бій!”: Почнеться підбір учасників змагання. Це займе деякий час, так що не поспішайте виходити з гри.

  Як грати? Для початку натисніть на кнопку в лівому нижньому кутку екрану, щоб відкрити вікно Командного центру. Побудуйте гараж і придбайте Вашу першу машину. Пора приступати до захоплення! Виберіть найближчу до Вашого Командному центру ферму і виконайте одну з доступних завдань. Тепер ця ферма належить Вам і приносить дохід.

  Що таке дохід, і для чого він потрібен? Дохід в мегакредітах – це основний ресурс Торгових битв. Він проводиться фермами і заводами, а також – в невеликій кількості – Командним центром. Витрачається дохід на будівництво гаражів, покупку машин, виконання завдань в будівлях, а також для захоплення Великого складу і отримання головної нагороди. Ваш дохід відображається у верхній частині екрану.

  Як захопити будівлю? Для захоплення будівлі необхідні очки впливу. Гравець з найбільшим впливом в конкретному будинку володіє їм і отримує від нього дохід. Чим більше очок впливу у власника будівлі, тим вище його дохід. Дізнатися кількість очок впливу гравців в кожному конкретному будинку можна, відкривши вікно інформації. Для цього натисніть на кнопку “Інформація”, яка знаходиться під зображенням потрібного будинку. Для отримання очок впливу, виконуйте завдання доступні в будові. Для виконання завдань необхідні ресурси, а також вільний транспорт.

  Що таке транспорт? Транспорт використовується для захоплення будівель, відкриття скринь, а також для розчищення доріг. Для кожної машини потрібен окремий гараж.Всего в грі є кілька видів вантажівок: чим дорожче вантажівка, тим швидше він переміщається по карті. Для придбання більш швидких машин необхідно підвищувати рівень Командного центру.

  Зверніть увагу: кожен наступний гараж вимагає більше часу і ресурсів для побудови.

  Як підвищити рівень Командного центру? Виконуйте завдання в будівлях на мапі: кожне отримане Вами очко впливу збільшує окуляри рівня Командного центру. Підвищення рівня Командного центру відкриває для Вас можливість покупки більш швидких машин та будівництво нових гаражів.

  Що означає напис “Ні дороги”? Для відправки транспорту на завдання між обраним будівлею і Вашим Командним центром повинна бути дорога. Переконайтеся, що на шляху проходження машини немає скель, а всі мости належать Вам.

  Що таке запас, і як його використовувати? При роботі ферм і заводів частину доходу накопичується про запас. Якщо у будівлі змінюється власник, новий господар отримує весь накопичений запас.

  Як отримати головну нагороду? Час на проведення однієї гри обмежена. Коли один з гравців виконує завдання на Великому складі, гра завершується, а цей гравець отримує головну нагороду. Якщо час вийшов, але ніхто не виконав завдання на Великому складі, переможцем буде вважатися найбільш активний гравець, який набрав найбільшу кількість очок рейтингу.

  Великий Бізнес Deluxe: Міжгалактична арена

  Як почати змагання? Щоб взяти участь в змаганнях, необхідно побудувати арену. Усередині арени Ви можете ознайомитися з рейтингом кращих гравців, можливої ​​нагородою і почати бій. Щоб почати бій, необхідна сила волі. Волю можна поповнити, натиснувши на іконку мечів, або почекати, поки вона заповниться згодом. Натисніть кнопку “В бій!”. Після цього почнеться підбір учасників змагання. Це займе деякий час, не поспішайте виходити з гри. Коли всі учасники будуть визначені, Ви автоматично потрапите у вікно змагань або отримаєте системне повідомлення.

  Як боротися? Для битви Вам необхідно зброю. Ви можете виміняти його у жителів міста або купити прямо в вікні змагання. Для нанесення шкоди виберіть зброю та натисніть кнопку “Використовувати”.

  Зверніть увагу, що зброї потрібен час для перезарядки. Більш дорога зброя володіє великою втратою.

  Як перемогти? Для перемоги необхідно першим спустошити шкалу енергії Вашого противника. Намагайтеся використовувати всі доступну зброю відразу після того, як воно перезарядити.

  Як визначається нагорода? У нагороду за перемогу Ви отримаєте унікальний скриню, гроші, досвід і окуляри слави. У колективних змаганнях нагорода залежить від того, наскільки активно Ви брали участь в бою і яке місце зайняли. Перейдіть на арену і натисніть кнопку “Нагорода”, щоб дізнатися докладну інформацію про призи. Намагайтеся перемогти до того, як час змагання закінчиться. Якщо час закінчиться, програють обидві сторони. Не турбуйтеся, якщо Ви не встигли перемогти Ваших противників. За завдану шкоду Ви отримаєте заохочувальний приз.

  Для чого потрібні очки слави? Окуляри слави потрібні для формування рейтингу кращих гравців. Залежно від місця в рейтингу Ви отримаєте додаткову унікальну нагороду в кінці акції. Перейдіть на арену і натисніть кнопку “Рейтинг”, щоб дізнатися докладніше про свій рейтинг і можливої ​​нагороди.

  Великий Бізнес Deluxe: Роботи

  Навіщо потрібен “Роботаріум”? “Роботаріум” – це новітній центр сучасного роботостроения, високі технології на службі Вашого бізнесу. Купіть тут робота – модернізуйте свою справу!

  Для чого потрібні роботи? Роботи стануть вірними помічниками і будуть виконувати за Вас складні контракти. Ви відпочиваєте – роботи трудяться!

  Чим відрізняються роботи? У кожного робота є унікальний набір початкових характеристик. Покращуйте Роботаріум, і Вам відкриються більш просунуті роботи.

  Які характеристики є у роботів? Чим вище характеристики, тим краще працює робот:

  • Швидкість – прискорює виконання завдання на 10% за кожну стадію характеристики.
  • Економіка – зменшує вартість запуску завдання на 10% за кожну стадію характеристики.
  • Технологія – збільшує кількість досвіду, одержуваного гравцем за виробництво товару, на 1xp і 10% за кожну стадію характеристики.

  Як мені поліпшити робота? Робот отримує досвід за будь виконаний ним контракт. З кожним отриманим рівнем робот буде підвищувати свої характеристики і навчатися виконання все нових контрактів.

  Чи може робот одночасно виконувати кілька контрактів? Робот не може виконувати кілька контрактів одночасно, але він може робити їх по черзі. Кількість контрактів в черзі може бути збільшено до 5.

  Що таке енергія робота? Для виконання контрактів роботам потрібна енергія. Ви не зможете запустити задачу до тих пір, поки робот не відновить достатню кількість енергії. Коли робот вільний від виконання контрактів, енергія відновлюється автоматично.

  Чому робот знаходиться в статусі “очікування”? Робот знаходиться в “очікуванні”, коли фабрика, необхідна йому для роботи, зайнята виробництвом або інший робот виконує там завдання.

  Як видалити робота або змінити його ім’я? Відкрийте вікно профілю, щоб змінити ім’я робота або видалити його.

  Увага: роботи видаляються назавжди, без можливості відновлення!

  Автор статті: Надія Д.