Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Ам Ням Еволюція: Поради, WIKI, Огляди

АМ НЯМ: ЕВОЛЮЦІЯ – гра на андроїд з датою виходу 26.10.2019 р від компанії ZeptoLab. Жанр гри: Симулятор. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Зміст статті

 • Огляд гри
 • секрети отримання бонусів
 • Як подвоїти золото?
 • Як швидко прокачати Номис?
 • секрети суперздатність
 • Коробка з Номис
 • Як правильно купувати і видаляти Номис?
 • Гайд по щоденним завданням і досягнень
 • Огляд ігрових підсилень
 • Поради правильного доната
 • Поради Мудрого Гика
 • Ам ням Еволюція: Огляд гри

  Про що ця гра? Ам ням Еволюція – гра з серії пригод Ам Няма, на цей раз – про його протистоянні з навалою фруктів заради порятунку чарівного лісу! Фруктів так багато, що Ам Няму доведеться кликати на допомогу друзів – магічних Номис. Разом вони відновлять чистоту лісу і з’їдять все-все фрукти дочиста.

  Гра вийшла дуже барвистою і веселою. Цікаві ігрові рішення, постійна поява нових персонажів, подарунки і змінюються барвисті рівні, безсумнівно, здатні захопити гравців. Навіть якщо ви не грали в інші ігри з Ам Нямом, то все одно швидко ввімкнетеся в ігровий процес і добре проведете час.

  Основа ігрового процесу. Перед вами поле з розкиданими по ньому фруктами і осередки, на яких з’являються подарункові коробки. Натисніть на будь-яку коробку і відкрийте Номис. Щоб Номис почав поїдати фрукти, перетягніть його з осередку на поле. Номис отримують золото при поїданні фруктів.

  На золото можна придбати нові подарункові коробки з Номис і інші ігрові бонуси. Самі Номис можна об’єднувати один з одним для підвищення їх рівня та отримання більш сильних героїв. Мета всіх Номис – пройти по рівнях, з’їсти всі фрукти і повернути чарівному лісі первозданну чистоту і порядок!

  Ігрова валюта. У грі передбачено два види ігрової валюти:

 • Золото. Валюта, яку збирають Номис за поїдання фруктів. Потрібна для покупки нових Номис і підсилень. Кількість зібраного золота відбивається в лівому верхньому кутку екрану, а під ним – кількість золота, що збирається Номис в секунду.
 • Самоцвіти. Валюта, що отримується в якості бонусів, за виконання щоденних завдань або купується у внутрішньоігровому магазині за реальні гроші. Потрібна для отримання цінних суперздатність в грі і покупки найсильніших Номис. Кількість самоцвітів відбивається в правому верхньому куті екрану.
 • Рівні і шкала прогресу. Ваш поточний рівень прописаний в самому верху ігрового екрана. Шкала під ним показує прогрес поїдання фруктів. Коли Номис все з’їдають, шкала заповнюється, а ви переходите на наступний рівень.

  Реклама. Реклами доведеться дивитися багато і часто. Можна переглядати для отримання призів, бонусів і безкоштовних Номис. Можна сказати, що кожен ігровий приз буде супроводжуватися демонстрацією реклами, однак і подарунки в грі досить щедрі (золото, самоцвіти, нові Номис і інші).

  Ам Ням Еволюція: Секрети отримання бонусів

  Підказки Ам Няма. Постарайтеся спостерігати за Ам Нямом на поле з фруктами. Він завжди про щось думає, а в його “хмарці думок” з’являються підказки для гравця про використання бонусів – про прискорення випадання подарункових коробок з Номис, про пролітає скрині з подарунком або дарах природи. Підказки Ам Няма не дадуть вам розгубитися на поле з фруктами і допоможуть отримати всі свої призи і бонуси.

  Підказки Ам Няма в основному показують вже відкриті ігрові бонуси і не є ключем для відкриття нових.

  Скрині на повітряних кульках. Бачите, як по полю з фруктами пропливає скринька на повітряній кульці? Клікайте на нього – це ваш подарунок. Їм може виявитися золото, нові безкоштовні Номис або самоцвіти. Подарунки в призових скриньках також можуть даватися на вибір або передбачати перегляд реклами за отримання. Якщо ж з двох запропонованих подарунків ви вибираєте найбільш цінний, вам в будь-якому випадку доведеться подивитися рекламу.

  Дари природи. Дари природи – ще одна можливість отримати хороші подарунки в цій грі. Значок дарів природи у вигляді золотого гриба знаходиться в правій частині ігрового екрана. Коли під значком з’являється напис: “Отримати”, ви можете забрати черговий подарунок за перегляд реклами. Робити це можна щогодини. Клікнувши по грибу, ви потрапите на екран з трьома варіантами дарів. Виберіть кращий, а потім натисніть кнопку “Отримати”.

  Зберіть чотири Дара природи за рекламу, і п’ятий подарунок дістанеться вам без перегляду.

  Безкоштовні самоцвіти. Раз на добу у вас є можливість безкоштовно отримати 3 штуки самоцвітів! Для цього не забувайте заглядати у внутрішньо-магазин, вкладка “Магазин самоцвітів”. Таймер в секції безкоштовних самоцвітів відраховує час до моменту отримання наступного подарунка.

  Ам Ням Еволюція: Як подвоїти золото?

  Хочете більше золота? Отримуйте! У грі є цікава вигідна можливість подвоювати кількість видобутого золота і отримувати на додаток дуже хороші нагороди. Функція подвоєння золота розташовується внизу екрану – рожева кнопка “Золото х2”.

  Таймер. Відкривши вкладку удвоителя золота, ви побачите таймер з шістьма поділами. Кожне ділення відраховує дві хвилини для роботи удвоителя. В цілому ця функція може подвоювати ваше добувається золото протягом дванадцяти хвилин.

  Додаткові призи. Крім того, що ви забираєте прибавку до вашого золоту, також ви можете отримати додаткові призи за використання самої функції:

  • За 4 хвилини використання – додаткове золото;
  • За 8 хвилин використання – чотири подарункові коробки з Номис особливої ​​цінності;
  • За 12 хвилин використання – супер -цінний подарункова коробка з дуже сильним Номис.

  Рівень випадає Номис в призових подарункових коробках залежить від останнього рівня Номис, якого ви встигли відкрити в грі.

  Хитрощі отримання додаткових призів. Кожні дві хвилини функції даються за перегляд реклами або продаються за самоцвіти. Рекомендуємо читачам завжди дивитися рекламу. Оплата самоцвітами – невигідне вкладення ресурсу. Після перегляду реклами одне з шести поділів таймера заповнюється, і функція подвоєння включається на дві хвилини, до тих пір, поки час на таймері не має терміну дії. Кількість заповнених поділів залежить від того, скільки разів ви подивилися рекламу.

  Для отримання всіх призів дивіться всі шість рекламних роликів поспіль. Цим ви забезпечите гарантоване випадання найціннішого додаткового призу. Майте на увазі, що функція подвоєння золота доступна один раз на годину.

  Ам Ням Еволюція: Як швидко прокачати Номис?

  Як перетворювати Номис? Все Номис мають здатність поліпшуватися до більш сильних і моторних! Для перетворення просто вставте два ідентичних Номис в осередках. Замість них з’явиться новий Номис більш високого рівня. Продовжуйте поєднувати знову і знову, відкриваючи нових сильних героїв. Рівень кожного Номис прописаний біля нього в осередках.

  Поєднання Номис і отримання нових сприяє поліпшенню прогресу поїдання фруктів і збільшення видобутку золота!

  Коли ви вибираєте конкретного Номис для перетворення, іконки Номис, з яким його можна поєднати, підсвічуються пунктирною рамкою (див. Скріншот). Чим більше Номис ви зможете відкрити і перетягнути на поле, тим швидше вони з’їдять все фрукти і закінчать рівень.

  Розкладка в осередках і на поле. Затемнені Номис в осередках означають, що в даний момент вони знаходяться на поле – поїдають фрукти. Тим часом, виконувати перетворення можна з будь-якими Номис – і з тими, хто чекає в осередках, і з тими, хто працює на полі. Перетворені Номис зникають з поля відразу ж після появи нового Номис.

  Для збереження балансу не забувайте виставляти нових Номис на поле після завершення перетворення.

  Збільшення числа осередків. Спочатку для отримання Номис вам доступно 13 осередків, однак ви можете відкрити ще дві додаткові осередки за самоцвіти. Для цього клікніть на осередок нижнього ряду зі знаком “+” і заплатите потрібну кількість самоцвітів. Більша осередків – більше Номис, і, відповідно, краще ігрові результати на поле з фруктами.

  Кількість Номис і золото. Чим більше на поле Номис, тим більше золота вони вам приносять. Відхід з поля хоча б одного Номис (через перетворення, видалення або перетягування назад в клітинку) зменшує кількість золота, що добувається в секунду. Саме тому завдання гравця – мати на поле з фруктами якомога більше Номис високих рівнів, так, щоб в осередках не було вільних, які не беруть участі в процесі, героїв.

  Турнір. Турнір стартує один раз в день. Вимоги для участі в турнірі залежать від рівня ігровий прокачування. Ваше місце в турнірній таблиці визначається виходячи з показників видобутку золота в секунду. Всього є три призових місця і відповідний розподіл призів. Щоб подивитися своє місце в турнірній таблиці, клікніть кнопку “Завдання” і потім – на кнопку “Турнір”.

  Рівень з фруктом-босом. Рівень з босом випадає кожні п’ять рівнів. На відміну від звичайних, рівень з босом позначається фруктом, з яким вашим Номис належить “боротися” – тобто з’їсти його за певний час. Коли фрукт-бос з’являється на ігровому полі, шкала проходження рівня замінюється на дві шкали боса: з його здоров’ям і часом до закінчення поїдання.

  Для боротьби з босом виставляйте на поле своїх самих потужних Номис. Перетворюйте Номис і пам’ятайте, що чим вище рівень Номис, тим швидше він їсть!

  Ви не зможете перейти на наступний рівень поки не переможете боса. За проходження рівня з босом дається хороша нагорода у вигляді золота. Чим далі ви проходите по грі, тим сильніше буде бос.

  Заробіток оффлайн. Номис поїдають фрукти навіть коли ви оффлайн в грі. Таким чином, процес поїдання фруктів і видобутку золота йде безперервно. Коли ви повертаєтеся в гру, вам показується, скільки ваші Номис встигли заробити золота за цей час. Обсяг золота можна збільшити:

  • х3 – за перегляд реклами;
  • х4 – за плату самоцвітами.

  При виході з гри намагайтеся виставляти на поле з фруктами якомога більше Номис. Велика кількість Номис принесе вам хороший обсяг зібраного золота оффлайн! Крім того, чим більше Номис ви виставите на поле, тим більше у вас буде порожніх клітинок. При наступному вході в гру все вони заповняться подарунковими коробками!

  Ам Ням Еволюція: Секрети суперздатність

  Поняття. суперздатностями – умовна назва певних ігрових умов, що сприяють швидкому і успішному просуванню в грі. Всього є три такі здібності:

 • Збільшення числа осередків для Номис;
 • Зрошення грунту;
 • Щастя Номис.
 • Купівля додаткових ігрових суперздатність – один з найвигідніших способів вкладення самоцвітів.

  Зрошення грунту. Функція “зрошення грунту” сприяє природному поливу грунту і зростанню на ній більшого числа фруктів для Номис. Придбати функцію зрошення можна за самоцвіти. На екрані вона відображається у вигляді крапельки дощу.

  Після натискання крапельки на поле з фруктами пройде дощ, а самі фрукти почнуть рости набагато швидше. Це відмінне підкріплення для вашої компанії голодних Номис, а ще – збільшення числа заробленого золота, адже чим більше вони з’їдять, тим більше монет впаде на рахунок.

  Щастя Номис. Щасливий Номис – голодний Номис. Чим він веселіше, тим більше з’їсть. Функцію “щастя Номис” можна придбати за самоцвіти. На екрані вона відображається у вигляді усміхненого смайлика. При її активації над вашими Номис також з’являються смайлики (див. Скріншот), а самі вони починають орудувати щелепами в два рази швидше! Ця функція прискорення відмінно підійде, коли потрібно з’їсти багато за короткий час.

  При проходженні рівня з босом функцію “щастя Номис” застосувати не можна!

  Ам Ням Еволюція: Коробка з Номис

  Випадання подарункових коробок. Коробки з Номис поступово падають в осередки на ігровому полі. Рівень знаходяться там Номис невисокий, і залежить від рівня останнього відкритого вами героя. Проте, при швидкому об’єднанні ідентичних Номис і перетягуванні їх на поле з фруктами, ви можете досить швидко відкрити героїв більш високого рівня і “збільшити якість” Номис в коробках.

  Шкала появи подарунків. Шкала появи подарунків відображається над осередками з Номис. При її заповненні у осередку падає нова подарункова коробка.

  Швидкі подарунки. У вас є можливість прискорити випадання коробок з подарунками, натиснувши на кнопку “х10” поруч зі шкалою. В цьому випадку подарункові коробки будуть падати в осередку в десять разів швидше протягом 60 секунд, а вашим завданням залишиться відкрити якомога більше, об’єднати Номис і випустити їх на поле. Для отримання прискорення потрібно подивитися рекламу, або заплатити самоцвіти.

  Під час активації прискорення намагайтеся якомога швидше розчищати осередки для потрапляння на них нових коробок! Пам’ятайте – якщо коробкам нікуди падати, ви їх просто не отримаєте. Об’єднуйте Номис, виставляйте їх на поле і відкривайте наступних. Дане прискорення відмінно підійде для мобілізації величезної кількості Номис і збільшення ваших золотих запасів!

  Подарункові коробки особливої ​​цінності. Іноді ви можете помітити, як в осередку падають коробки іншого кольору з таймером (див. Скріншот). Відкривайте їх, поки не закінчиться час на таймері! У цих коробках вас чекають Номис високих рівнів, яких відразу ж можна відправити поїдати фрукти або зробити цінне перетворення!

  Будьте уважні – подарункові коробки особливої ​​цінності падають в осередку несподівано, і Ам Ням вас про них ніяк не попереджає.

  Ам Ням Еволюція: Як правильно купувати і видаляти Номис?

  Магазин Номис. Номис можна купувати в їх спеціальному магазині за зароблену в грі валюту. Сам магазин знаходиться внизу екрану – помаранчева кнопка з написом “Номис”. У магазині представлені Номис, починаючи з першого рівня і до передостаннього відкритого.

  Обмеження покупок. Останнього відкритого Номис ви купити не зможете. Тих Номис, що йдуть на рівень і на два рівня нижче останнього відкритого, можна купити за самоцвіти. Решта купуються за золото. Наприклад, на представленому скрині останній відкритий Номис – епічний медляк рівня 20. Його купити не можна. Номис рівня 19 (Дуді – рідкісний) і рівня 18 (Драко) продаються за самоцвіти.

  Купівля Номис за самоцвіти – невигідне вкладення ресурсів. Краще дочекайтеся і отримаєте їх самі шляхом перетворення. Рекомендуємо купувати Номис тільки за золото.

  Миттєва покупка за золото. З метою прискорення покупок ви можете, не заходячи в магазин, купувати сильних Номис за золото. Рівень купується Номис залежить від рівня, останнього відкритого Номис і йде на три сходинки нижче. Наприклад, якщо рівень останнього відкритого Номис – 20, то за золото ви можете придбати Номис рівня 17.

  Для миттєвої покупки натисніть велику кнопку салатового кольору в нижній частині екрана. На ній зображений сам Номис і його вартість. Саме він випаде в купленій подарунковій коробці. Неактивна кнопка означає, що у вас недостатньо золота для цієї покупки.

  Видалення Номис. На високих рівнях, при великій кількості відкритих сильних Номис, може виникнути ситуація, коли хтось із героїв буде вам не потрібен в осередках і на поле з фруктами. В цьому випадку ви можете скористатися функцією видалення. Просто перетягніть непотрібного Номис в кошик в правому нижньому кутку екрану.

  Ам Ням Еволюція: Гайд по щоденним завданням і досягнень

  Щоденні завдання. Кожен день в грі з’являються нові щоденні завдання. За виконання щоденних завдань ви отримуєте нагороди у вигляді золота і самоцвітів. Завдання постійно змінюються, а їх складність залежить від рівня гри і прогресу гравця.

  Виконання завдань і отримання нагород. Щоб побачити свої щоденні завдання, клацніть на кнопці “Завдання” в правій частині екрана. Вашими завданнями можуть, наприклад, стати завдання з’їсти деяке число фруктів або купити певну кількість Номис. Також щоденні завдання висвічуються при проходженні чергового рівня.

  У міру виконання конкретного завдання заповнюється його смужка прогресу. Коли смужка заповниться повністю, вона зникне, а замість неї з’явиться кнопка “Отримати”. Натисніть на неї і заберіть зароблену нагороду за виконання.

  Повідомленням про виконання чергового завдання служить знак оклику поруч з кнопкою “Завдання” на ігровому екрані.

  Досягнення. Досягнення в грі – це певні ігрові дії, які ви з успіхом змогли виконати. Як і щоденні завдання, досягнення змінюються, і їх складність залежить від ігрового прогресу гравця.

  Види досягнень. Все досягнення відображаються у вкладці “Завдання”. В узагальненому вигляді до ігрових досягнень відносяться:

  • Зібрати задану кількість Номис певного рівня;
  • Досягти заданого рівня в лісі;
  • Використовувати здатності Ам Няма деяке число раз;
  • Відкрити Номис заданого рівня.

  прогрес досягнень. Ви можете відстежувати прогрес ваших досягнень за допомогою поступово заповнюються смужок навпроти кожного досягнення у вкладці “Завдання”. На смужці вказується, скільки ви вже зробили для отримання досягнення. Коли смужка заповнюється повністю, ваше досягнення вважається досягнутим.

  Нагороди за досягнення. За те чи інше досягнення дається нагорода у вигляді самоцвітів. Цінність нагороди залежить від складності самого досягнення. Перевіряйте вкладку “Завдання”, коли побачите поруч з кнопкою знак оклику. Можливо, якесь досягнення вже досягнуто, а вам належить забрати свої самоцвіти.

  Намагайтеся виконувати всі щоденні завдання і отримувати досягнення. Це додаткове джерело ваших нагород в грі і хороший шанс прокачати свої ігрові здібності.

  Ам Ням Еволюція: Огляд ігрових підсилень

  Навіщо потрібні посилення? посилення діють завжди і допомагають зробити ігровий процес значно продуктивніше – заробити більше золота і відкрити більше нових Номис.

  Найкращий спосіб покупки підсилень – купувати їх на золото, накопичене при заробітку оффлайн.

  Види підсилень. Всього в грі представлено чотири види підсилень:

 • Знижка. Знижка на покупку Номис;
 • Збір відпочинку. Номис заробляють золото оффлайн швидше;
 • Смакота. Збільшує золото від фруктів;
 • Зберігання відпочинку. Оффлайн -Сховище золота збільшується.
 • рівні підсилень. Сила самого посилення залежить від його рівня. Чим вище рівень конкретного посилення, тим на більший відсоток він дає будь-якої бонус (знижку на покупку, збільшення заробітку оффлайн, збільшення золота від фруктів, розширення оффлайн сховища):

  • Рівень 1 – на 5% ;
  • Рівень 2 – на 10%;
  • Рівень 3 – на 15%;
  • Рівень 4 – на 20%;
  • Рівень 5 – на 25%;
  • Рівень 6 – на 30%;
  • Рівень 7 – на 35%;
  • І так далі.

  Ам Ням еволюція: Поради правильного доната

  Тут ми розповімо про найбільш вигідні покупки за реальні гроші у внутрішньоігровому магазині. Якщо ви вирішили щось придбати в грі, то зверніть увагу саме на ці пропозиції.

  Вітальний набір. Особливо підійде новачкам, бажаючим добре стартувати в грі. Вартість привітального набору йде за зниженою ціною. Сам набір включає:

  • 6 подарункових коробок з Номис;
  • 12 годин безперервного заробітку;
  • 100 самоцвітів.

  Для придбання набору клікніть на вкладку “Магазин” в правій частині ігрового екрана.

  Золота статуя. Перевага цієї покупки в тому, що Золота статуя назавжди збільшує надходження золота на 100% на кожному лісовому рівні! Таким чином, за порівняно невелику вартість ви зможете раз і назавжди забезпечити собі подвоєний приплив золота в грі! Купується Золота статуя також у внутрішньоігровому магазині.

  Набори рівнів. За проходження певної кількості рівнів ви отримуєте можливість придбати спеціальний “Набір рівня” з 4-х вигодою! У такий набір входить кілька коробок з Номис, самоцвіти і годинник заробітку. Зміст наборів кожен раз оновлюється, тому варто стежити за цією пропозицією.

  Що невигідно? На нашу думку, дуже невигідною покупкою є придбання за самоцвіти миттєвого золота. По-перше, ви можете організувати собі постійний приплив золота за допомогою суперздатність Номис і їх злагодженій роботі на поле. По-друге, вкладення самоцвітів в самих Номис – найбільш вірне рішення для просування в грі.

  Ам Ням Еволюція: Поради Мудрого Гика

  наприкінці нашої статті ще раз повторимо кілька найважливіших порад для успішної гри.

  1. Не забувайте про поїданні фруктів. Захопитися об’єднанням Номис дуже просто, адже кожне перетворення може відкрити для вас нових героїв, проте пам’ятайте про основну активності гри. Звертайте увагу на кількість золота, що добувається Номис в секунду. Намагайтеся залучити до процесу поїдання якомога більше сильних Номис і збільшити приплив золота. Пам’ятайте – хороші показники можуть допомогти вам зайняти призове місце в турнірі і поповнити запаси.

  2. Золото – наше все. Гра достатня щедра на різні бонуси, здатні подвоїти ваше золото. Обов’язково користуйтеся ними. Йдеться і про функції удвоителя золота, і про покупку Золотий статуї у внутрішньоігровому магазині, і про посилення “Смакота”. Іншим словом, можливостей для забезпечення собі хорошого рахунки у вас предостатньо.

  3. Витрачайте кошти з розумом. Якщо можна подивитися рекламу, не витрачаючи самоцвіти, то краще подивитися. Зрештою, реклама не така вже довга. Теж саме відноситься до покупки Номис. Не варто купувати їх за самоцвіти, почекайте, коли їх можна буде придбати за золото. Витрачайте самоцвіти на покупку суперздатність, збільшення числа ігрових осередків і інші важливі додаткові функції.

  4. Виходьте з гри правильно. Ваші Номис працюють навіть коли ви оффлайн. Пам’ятайте про це. Виходячи з гри, не забувайте виставляти на поле всіх Номис – нехай їдять. А ще, ви заздалегідь звільняєте себе місце в осередках. Відкриєте гру знову – в них впадуть коробки з Номис. Відмінне продовження!

  5. Отримуйте досягнення і виконуйте завдання. Це не тільки ключ до додаткових нагород, а й спосіб контролювати і підвищувати свої ігрові навички. Погодьтеся, це непогано?

  Автори статті: Надія Д., Ярослав І.