Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Аліса в Задзеркаллі Альбіону: Поради, WIKI, Огляди

АЛІСА в Задзеркаллі Альбіону – гра на андроїд з датою виходу 11.07.2013 р від компанії Game Insight. Жанр гри: Пригоди. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Зміст статті

 • Проходження гри
 • Проходження подій гри
 • Чому пропадає ігровий прогрес
 • Режими гри
 • Гайд по друзях
 • Баги при Донаті
 • Аліса в Задзеркаллі: Проходження гри

  Що таке VIP-статус і як його отримати? VIP-статус – це Ваша можливість отримувати додаткові бонуси для просування в грі! Поточний VIP-рівень включений в Ваш профіль, його можна переглянути в лівому верхньому кутку екрану гри. Ось деякі переваги, які дає VIP-статус:

  • Золотий аватар VIP-статусу.
  • Збільшений ліміт на кількість зірок в інвентарі.
  • Збільшений ліміт на подарунки друзям .
  • Збільшений ліміт енергії.
  • Більше щоденних подарунків.
  • Безліч інших переваг – економіка, ігровий прогрес, подарунки!

  Активація VIP-статусу: Щоб отримувати переваги, які дає VIP-статус, Вам необхідно активувати VIP-бонус. Ви можете натиснути кнопку “Отримати VIP” в лівому верхньому кутку екрану, потім вибрати “Детальніше” і отримати VIP-статус, купивши в магазині ігрову валюту.

  VIP-рівні. У міру збільшення VIP-рівня Ви будете отримувати більше переваг. Щоб підвищити рівень, купуйте більше ігрової валюти! Рівень VIP-бонуса залишається активним протягом 90 днів. По завершенні цього періоду Ваш поточний VIP-рівень буде заморожений, поки Ви не отримаєте новий. Заморожений VIP-рівень позначається символом корони поруч з Вашим ім’ям.

  Що таке артефакти і як ними користуватися? Артефакти – це унікальні предмети. Після того, як артефакт зібраний, Ви отримуєте постійний бонус. Ви можете знайти артефакти у відповідному меню в нижній частині екрана гри після того, як досягнете 8 рівня. Кожен артефакт складається з п’яти різних предметів, які Ви отримуєте за завершення місій в “Патруль”. Артефакти створюються в меню “Майстерня” і мають 4 рівня якості: звичайний, рідкісний, епічність і легендарний. Чим вище рівень артефакту, тим більше початковий бонус. Вибираючи один з предметів на екрані артефактів, Ви можете бачити опис його бонусу.

  Ви також можете замінити артефакт цього типу або поліпшити його. Покращення збільшують бонуси. Їх можна здійснювати з використанням інших артефактів, блакитних зірок і особливих предметів із зображенням карткової масті. Карткових масті чотири. Предмети з ними можна отримати, борючись з босами. У кожного типу артефакту свій ліміт поліпшення. Звичайні артефакти можна поліпшити до 10 рівня, рідкісні – до 20, епічно – до 30, і легендарні – до 40.

  Що таке декорації і як їх отримати? Декорації – це спеціальні тимчасові фрагменти декору, які не тільки прикрашають вулиці Альбіону, а й приносять Вам дуже цінні подарунки. Їх можна отримати, скориставшись внутрішньоігрові пропозиціями або виконавши умови особливих подій в грі.

  З якими небезпеками можна зіткнутися в “Патруль”? Під час патрулювання Ви можете зустрітися з істотами із Задзеркалля, які ходять по вулицях міста так само, як і Ви. Будьте обережні: уникайте таких зустрічей, адже боротися з цими істотами по-справжньому важко! Ви також можете потрапити в пастку. Уникнути пасток можна: вони трапляються Вам по шляху в випадкових місцях.

  Що таке ваучери? Ваучери – це нова ігрова валюта, яку можна використовувати в патрулюваннях. Ваучери надають можливість відкривати секретні скрині, а також отримувати особливі предмети для відновлення хоробрості і здоров’я. Ваучери також використовуються для супер-атаки, що дає миттєву перемогу над будь-яким супротивником. Ваучери можна купити в ігровому банку або отримати, набуваючи набори.

  Чому гра пропонує мені купити предмет, коли я намагаюся прогнати монстра? Натискаючи кнопку “Атакувати!”, Ви починаєте бій з монстром і наносите йому удар, який завдає шкоди і забирає 1 одиницю здоров’я. Використовуючи функцію “Прогнати”, Ви миттєво перемагаєте монстра, однак ця дія вимагає стільки ж ресурсів скільки все атаки в сумі.

  Зверніть увагу: У вікні атаки вказано кількість ресурсів, необхідне для однієї атаки. Наприклад, якщо для того, щоб атакувати монстра з 3 життями, Вам потрібно 30 одиниць енергії і один предмет, для вигнання цього монстра Вам знадобиться 90 одиниць енергії і 3 предмети.

  Як зарядити колекцію? У першу чергу, щоб зарядити колекцію, потрібно зібрати всі вхідні в неї предмети. Знайти їх можна при дослідженні локацій, виконанні завдань і спілкуванні з друзями в грі. Після того, як всі п’ять предметів будуть зібрані, переконайтеся, що у Вас є потрібна кількість предметів, необхідних для зарядки. Зарядивши колекцію, Ви отримаєте особливий предмет і отримаєте нагороду за зарядку даної колекції.

  При дослідженні локації мені не вдалося знайти ніяких предметів. Чому? У кожній локації, яку Ви досліджуєте, є потенційні предмети колекцій. Всі вони відображаються у спливаючому вікні інформації, яке Ви бачите, перш ніж відправитися на пошуки предметів. Іноді, досліджуючи локацію, Ви не отримуєте нагороди, оскільки розташування предметів в ній довільно. Тому іноді Вам потрібно буде по кілька разів обшукати потрібні локації, щоб щось знайти.

  Я досліджую кімнату, але мої результати на Дошці успіху не оновлюються. Результати, які відображаються на Дошці успіху, не сумуються. Відображати число показує кращий результат при дослідженні даної кімнати, а не суму очок, отриманих за все її дослідження. Як тільки Ви досягнете кращого результату, ніж всі попередні, дані будуть оновлені.

  Як працює Лютий Джин? Лютий Джин збільшує максимальну кількість предметів, які Ви можете знайти при дослідженні локацій і обміні з монстрами, на 1. Це означає, що Ваші шанси знайти більше предметів при дослідженні зростають. Це не означає, що Ви отримаєте один і той же предмет двічі: Ви будете отримувати різні предмети.

  Хто такий Мічман? Це один з персонажів, мандрівний по Альбіону. Якщо Вам потрібно обмінятися з мічманів, просто продовжуйте грати: через деякий час він з’явиться.

  Що таке колесо фортуни? Колесо фортуни – це унікальна можливість отримувати безкоштовний бонус кожен день! Знайдіть значок рулетки в правій частині екрана, запустіть її, натиснувши на кнопку “Картата!”, І готуйтеся забрати подарунок.

  Навіщо потрібно проходити локації? Локації – це важлива частина гри, що дозволяє Вам виконувати завдання з облаштування міста і просуватися по сюжету. Крім того, за кожен пройдений рівень Ви отримуєте ігрову валюту та інші нагороди, які можна витратити на покупку нових ігрових підсилень або збору колекцій.

  Аліса в Задзеркаллі: Проходження подій гри

  Що таке свинка-скарбничка? свинка-скарбничка – це унікальне ігрове пропозицію, завдяки якому Ви можете придбати кристали набагато дешевше, ніж у банку! Досліджуйте локації в період дії пропозиції. За кожне успішне проходження Вам будуть нараховуватися кристали. Як тільки свинка-скарбничка наповниться, Ви зможете відкрити її і забрати всі зібрані кристали по неймовірно вигідною ціною!

  Подія “Конюшня”

  Подія доступно всім детективам, які досягли 11 рівня.

  Локації. Готуйтеся досліджувати нову локацію – стайню! Щоб отримати доступ до цієї локації, Вам знадобиться ключ від стайні і 10 ласощів для коней: ключ і ласощі можна знайти, досліджуючи інші локації.

  Нагороди за завдання. Виконуйте завдання на стайні і отримуйте нагороди:

  • 5 завдань – бомба x 1;
  • 12 завдань – акції аватарки;
  • 20 завдань – нецке x1;
  • 35 завдань – акції аватарки.

  Крилатий вісник. Збирайте монети жокея, обмінюючись з ГРЕМЛІНА-жокеєм, турботливим конюхом і відважної наїзницею. Монети можна обміняти на такі нагороди:

  • 5 монет – лупа x 1;
  • 20 монет – тост з джемом x1;
  • 55 монет – подвійна веселка x 1 ;
  • 100 монет – амулет наїзника x 1.

  Колекції:

  • Юна вершниця: дитяче сідло; Строкатий чепрак; Шкіряна вуздечка; Яскравий плюмаж, Гребінь та стрічки. Нагорода: плаття-амазонка.
  • Кращі з кращих: Андалузька, Волохата ісландська, Клейдесдаль, Аппалуза, лузітано. Нагорода: чистокровна верхова.
  • Спритний обман: Шматочок рафінаду, Мереживна манжета, Список учасників, Квитанція з іподрому, Пляшечка з фарбою. Нагорода: щиросердне зізнання.
  • Затишні стайні: Підвісна годівниця, Ароматне сіно, Нові підкови, Набір для чищення, Апетитні ласощі. Нагорода: вивіска “Конюшні ЛеГранд”.
  • Ідеальна тренування: Обмежувальні прапорці, Малий парканчик, Хрестовина, кавалетті, Трійник. Нагорода: перешкода “Стінка”.

  Предмети, необхідні для завершення колекцій:

 • Надувний єдиноріг;
 • Червоний пегас;
 • Чудо-коник;
 • Келпі.
 • Всі ці предмети можна отримати, обмінюючись з новими персонажами.

  Персонажі:

  • Гремлин-жокей – приймає на обмін єдинорога-скакалку. Цей предмет можна знайти в стайні.
  • Дбайливий конюх – приймає на обмін гігантські яблука. Предмет можна отримати, обмінюючись з ГРЕМЛІНА-жокеєм.
  • Відважна наїзниця – приймає на обмін хрустку соломку. Предмет можна отримати, обмінюючись з турботливим конюхом.

  У ході цієї події Вам також будуть доступні змагання.

  Подія “Королівство Гри”

  Подія доступно всім гравцям вище 11 рівня.

  Локації. Приготуйтеся досліджувати Кладовище. Ця локація доступна тільки під час події. Вам знадобляться вогняні факели, щоб отримати до неї доступ. Якщо Ви вперше зіткнулися з цією подією, Вам також потрібно буде зібрати ключ від кладовища. Деякі частини ключа можна зібрати з боягузливих і хоробрих хлопчаків. Якщо Ви вже грали в цю подію, то зможете відразу приступити до дослідження локації. Щоб зібрати ключ, Вам знадобляться:

 • Складна лопата х15;
 • Цинкове відро х25;
 • Гумові чоботи х50;
 • Міцна каска х10.
 • Події:

 • Здайте колекції “Знову (не) живий” і “Все для вихованця” по 3 рази + знайдіть 10 вогненних дзеркал, щоб отримати Ляльку Зомбі.
 • Здайте колекцію “Дитя полів” 3 рази і колекцію “Статична електрика” 4 рази + знайдіть 20 вогненних дзеркал, щоб отримати Ляльку Опудало.
 • Здайте колекції “Нічний політ” і “Зачіска від Могуччі” по 4 рази + знайдіть 30 вогненних дзеркал, щоб отримати Ляльку Відьму.
 • Здайте колекцію “Набір чудовиська” 4 рази і колекцію “Франкемен” 5 раз + знайдіть 40 вогненних дзеркал, щоб отримати Жахливу Ляльку.
 • Здайте колекції “Сувеніри з Єгипту” і “Над златом чахне” по 5 разів + знайдіть 50 вогненних дзеркал, щоб отримати Ляльку Мумію.
 • Здайте колекції “Байки зі склепу” і “Інша сторона” по 5 разів + знайдіть 60 вогненних дзеркал, щоб отримати Ляльку вампіра.
 • З дайте колекції “З’їж мене!” і “Не їж мене!” по 5 раз + знайдіть 70 вогненних дзеркал, щоб отримати Ляльку Забіяку.
 • Здайте колекції “Спокуса” і “Від воріт приворот” по 5 разів + знайдіть 80 вогненних дзеркал, щоб отримати спокусливі Ляльку.
 • Здайте колекції “Невід’ємні атрибути” і “Набір для фокуса” по 5 разів + знайдіть 90 вогненних дзеркал, щоб отримати Магічну Ляльку.
 • Здайте колекції “Зловісні реквізити” і “Такі різні конячки” по 5 разів + знайдіть 100 вогненних дзеркал, щоб отримати Ляльку Буцефала.
 • Здайте колекції “Дорогі серцю трофеї I” і “Дорогі серцю трофеї II”, щоб отримати амулет “Корона Влада”.
 • Проженете 30 настирливих зомбі, 30 лякав, 30 відьом, 30 чудовиськ Франкенштейна і 30 мумій, щоб отримати 3 бронзові пилки (1).
 • Проженете 30 вампірів, 30 карт магів, 30 суккубів, 30 забіяк-велетнів і 30 Буцефалом, щоб отримати 2 срібних пилки (2).
 • Проженете 30 запеклих зомбі, 30 страшних лякав, 30 злісних відьом, 30 божевільних чудовиськ і 30 лютих мумій, щоб отримати з Олот пилу (3).
 • Здайте колекцію “Дорогі серцю трофеї III” + знайдіть 50 вогненних карт, щоб отримати накидку придушення.
 • Здайте колекції “(не) Забуті іграшки” і “Капості” по 4 рази + знайдіть 55 вогненних дзеркал і 5 вогненних карт, щоб отримати ляльку Кривдник плюшевих.
 • Здайте колекцію “Щось багатолике” 4 рази і колекцію “Божевільний маскарад” 5 раз + знайдіть 65 вогненних дзеркал і 10 вогненних карт , щоб отримати Ляльку Щось.
 • Здайте колекції “Готуємо Пудинг!” і “Бойова посуд” по 5 разів + знайдіть 74 вогненних дзеркала і 15 вогненних карт, щоб отримати Ляльку кухарки.
 • Здайте колекцію “Суд іде!” 5 раз і колекцію “День народження ката” 6 разів + знайдіть 85 вогненних дзеркал і 25 вогненних карт, щоб отримати Ляльку Ката.
 • Здайте колекції “Королівський кар’єр” і “Ножі з усього світу” по 6 раз + знайдіть 95 вогненних дзеркал і 40 вогненних карт, щоб отримати Ляльку мустангером.
 • Здайте колекцію “Дорогі серцю трофеї IV”, щоб отримати чоботи-скороходи.
 • Здайте колекції “Ексклюзивні туфлі” і “Звичайні тварини із Задзеркалля “по 6 раз + знайдіть 60 вогненних дзеркал і 30 вогненних карт, щоб отримати Ляльку” задзеркальна фея “.
 • Здайте колекції” Сон Чеширського “,” Іграшки – сплюшки “і” Сонні предмети “по 5 разів + знайдіть 80 вогненних дзеркал і 40 вогненних карт, щоб отримати Ляльку “проспали багато років”.
 • Здайте колекцію “Шлях супергероя” 6 разів і колекцію “Амуніція” 7 раз + знайдіть 90 вогненних дзеркал і 50 вогненних карт, щоб отримати Ляльку “Герой”.
 • Здайте колекцію “Кінські обладунки” 7 раз і колекцію “Лицарські обладунки” 8 разів + знайдіть 100 вогненних зер кал і 60 вогненних карт, щоб отримати Ляльку “Лицар”.
 • Здайте колекцію “Перетворені в камінь” 5 раз і колекцію “Домашні тварини” 6 разів + знайдіть 50 вогненних дзеркал і 25 вогненних карт, щоб отримати Ляльку ” Горгона “.
 • Знайдіть 15 складних лопат, 25 цинкових відер, 50 гумових чобіт і 10 міцних касок, щоб отримати ключ до локації Кладовище і 30 рун життя.
 • Аліса в Задзеркаллі: Чому пропадає ігровий прогрес

  Мій ігровий прогрес пропав. Як мені його повернути? Надішліть листа в службу підтримки з наступною інформацією:

 • Повне ім’я гравця, пов’язане з загубленою обліковим записом (і, по можливості, ID користувача).
 • Рівень втраченої облікового запису.
 • ID поточного облікового запису.
 • Коротка довідка про те, як була втрачена обліковий запис.
 • Якщо по якоїсь причини Ваша гра почалася з самого початку, пройдіть перші 2 рівня гри, а потім напишіть в службу підтримки.

  Після перевстановлення додатка мій прогрес пропав. Як мені його повернути? Якщо Ваша гра була прив’язана до соціальних мереж, прив’яжіть до тих же соціальних мереж і нову гру теж, після чого поверніть гру, вивантажите її з пам’яті, а потім запустіть заново зі стабільним інтернет-з’єднанням. Після завантаження Чеширський-молодший повідомить Вам, що він знайшов ігровий прогрес з більш високим рівнем, і запропонує його завантажити. Якщо цього не відбулося, напишіть в службу підтримки з описом проблеми та зазначенням старого і нового ID гри.

  Аліса в Задзеркаллі: Режими гри

  Як закликати аномалію? Закликати аномалію можна наступним чином: відкрийте магазин, потім вкладку “Інше”. Ви побачите список амулетів, за допомогою яких можна закликати різні види аномалій.

  Зверніть увагу: аномалія може з’явитися в будь-який локації.

  Чому мені все ще недоступний режим “Відображення”? Щоб отримати доступ до режиму “Відображення”, Вам потрібно завершити певний ланцюжок завдань. Ми не можемо розповісти Вам, що це за завдання: у всіх гравців повинні бути рівні шанси при проходженні гри. Поки що завершите доступні завдання, і незабаром у Вас буде можливість отримати доступ до нових режимів гри.

  Аліса в Задзеркаллі: Гайд по друзях

  Як використовувати дзвіночок, щоб розбудити одного? Деякі друзі ходять по території Вашої картки. Ви можете досліджувати разом з ними різні місця і отримувати корисні бонуси. Після того, як один Вам допоможе, йому буде потрібно день відпочинку перш, ніж він знову зможе прийти Вам на допомогу. Якщо Вам не хочеться чекати, і Ви бажаєте негайно відправитися в пригоду, скористайтеся дзвіночком. Дзвіночки можна отримати в нагороду за збір деяких колекцій і виконання завдань. Їх також можна придбати в магазині.

  Обмінюючись подарунками з друзями, я не можу отримати або відправити багато рогаток. Чому? Для кожного гравця є своя ліміт рогаток; максимальну кількість рогаток, яке можна отримати або відправити в день – 10. Всі інші запити переносяться на наступний день, але не зникають. Обмеження може бути застосовано до всіх гравців, включаючи тих, у кого багато друзів, щоб вони не могли відправляти рогатки всім друзям одночасно.

  Що таке загадкові подарунки? Загадкові подарунки можна відправляти і приймати в подяку за подарунки, які дарують Вам інші гравці.

  Як додавати друзів? Додати друзів для спільної гри можна, використовуючи ігровий ідентифікатор (Support ID). Щоб отримати код, переходите в меню “Друзі” → Запросити друзів → Додати друзів по ID. На цій вкладці також можна знайти код одного і поділитися ним з іншими гравцями в групі. Кількість запрошень, які Ви можете надіслати, не обмежена.

  Зверніть увагу: потрібно почекати, поки гравці не візьмуть Ваше запрошення. Тільки після цього Ви зможете відвідувати їх Альбіону, посилати подарунки і спілкуватися з новими друзями.

  Як я можу допомогти другу? У першу чергу, для допомоги друзям Вам потрібно сила. На Альбіоні Ваших друзів Ви можете зустріти конверти. Натискаючи на них, Ви допомагаєте друзям. Ви можете натиснути тільки на вібруючі конверти. Конверти розташовуються в центрі локації Ваших друзів. Тут Ви можете залишити підказки, які стануть в нагоді друзям в дослідженні кімнат. Кожен раз, допомагаючи друзям, Ви отримуєте очки репутації. Щоб повернутися додому, знайдіть в лівому нижньому кутку екрану гри кнопку із зображенням будинку.

  Для чого потрібні конверти в містах друзів? Конверти – це бонуси, які Ви отримуєте за відвідування і допомогу друзям. Кожен раз, допомагаючи друзям, Ви отримуєте очки репутації. При достатній кількості очок Ви отримуєте новий рівень репутації. З кожним рівнем кількість призів, яке Ви отримуєте за візити до друзів, зростає. Крім того, коли Ви досліджуєте кімнату разом з одним, зростає і додаткова нагорода за його професію. Щоб побачити свою професію, виберіть своє ім’я в лівому верхньому кутку під шкалою досвіду.

  Як відправити подарунок? Щоб відправити подарунок другу, потрібно зробити наступні дії:

 • Перейдіть на вкладку “Подарунки”.
 • Виберіть, що Ви хочете послати, подарунок або елемент колекції, і виберіть відповідну вкладку. З’явиться список доступних подарунків / елементів колекцій.
 • Натисніть кнопку “Відправити”, щоб вибрати друга, якому Ви хочете послати подарунок / елемент колекції.
 • Зверніть увагу: в день Ви можете відправити кожному одному тільки по одному подарунку і в цілому – не більше 50 подарунків / 10 предметів колекцій за 24 години. Кожен з лічильників можна обнулити за 10 кристалів.

  Який максимальний рівень репутації? На даний момент, найвищий рівень репутації – 55. В даний час в розробці знаходяться більш високі рівні.

  Аліса в Задзеркаллі: Баги при Донаті

  Як уникнути випадкових покупок в грі? (Android) “Аліса в Задзеркаллі Альбіону” є безкоштовною грою, однак деякі внутрішньоігрові елементи можуть бути куплені за реальні гроші. Щоб убезпечити себе від випадкових покупок в грі, потрібно змінити налаштування пристрою.

 • Відкрийте додаток Play Market.
 • Виберіть меню і виберіть “Налаштування”.
 • Натисніть “Аутентифікація при покупці “.
 • Виберіть один з варіантів аутентифікації. Для всіх покупок в Google Play на цьому пристрої: аутентифікація буде обов’язковою при кожній покупці контенту в Google Play; Кожні 30 хвилин: система буде запитувати пароль для покупок в Google Play один раз в 30 хвилин. Увага: якщо Ви один раз введете пароль, то при цьому варіанті аутентифікації всі наступні покупки протягом 30 хвилин будуть виконуватися без запиту пароля.
 • Дотримуйтесь інструкцій на екрані.
 • Для пристроїв Kindle:

 • Відкрийте додаток Amazon App Store.
 • Перейдіть в меню -> Settings.
 • Зніміть позначку з пункту In-app Purchasing.
 • внутріігрового покупка була здійснена без використання Google Play. Як мені дізнатися подробиці замовлення? Коли Ви завантажуєте додаток Android у Google Play, воно за замовчуванням використовує платіжну систему Google. Навіть якщо конкретний платіж проводиться за допомогою PayPal, SMS, або з використанням будь-якого іншого платіжного методу, він все одно реєструється в системі Google: це неминуче. Коли Ви реєструєтеся на Google Play, автоматично створюється ідентична обліковий запис на payments.google.com. Цей обліковий запис містить інформацію про всі зроблених Вами покупках. Логіном є Ваш адресу Gmail, а пароль відповідає Вашому паролю для входу в обліковий запис Google.

  Автор статті: Надія Д.