Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Переклад андроїд ігор і додатків на російську мову

Переклад мобільних ігор і додатків на андроїд до останнього часу був непереборною перешкодою для нас, звичайних користувачів. Нам залишалося тільки чекати локалізацію гри. Але зараз емулятор андроїд на ПК “Блюстакс” зламав цю перешкоду. І ми можемо грати в англійські, корейські, німецькі та японські ігри з російським перекладом прямо зараз. Як це зробити ми докладно опишемо в цій статті. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Як перевести гру андроїд на російську мову?

Зміст статті

 • BlueStacks презентує переклад в реальному часі
 • Просто натисніть Ctrl + Alt + L для перекладу
 • Приклади використання перекладу:
  • Зрозуміти, що відбувається на екрані
  • Змінити налаштування гри
  • Зрозуміти історію гри

  BlueStacks презентує переклад в реальному часі

  у BlueStacks пообіцяли користувачам постійно впроваджувати інновації, які полегшують їм життя. На цей раз, сервісом була реалізована унікальна можливість перекладу ігор в реальному часі. Але про все по порядку.

  Добре відомий факт: в багато ігор для Android російськомовні користувачі не можуть грати через мовних бар’єрів. Ігри азіатських компаній складають левову частку виробників ігор. Велика частина цих ігор не налаштована для західних ринків (або їх запуск займає величезну кількість часу). Тим самим російські користувачі позбавлені приголомшливих бестселерів в ігровому світі тільки тому, що не знають китайської мови, а розробники не поспішають переводити продукти на інші мови.

  Можна згадати “PUBG Mobile” (або зовсім недавно “LifeAfter”), коли багато користувачів планети були позбавлені можливості досліджувати ці віртуальні світи. Гру Роблокс Roblox перевести на російську мову теж мріють багато геймери.

  Зараз у геймерів є два варіанти:

 • Грати в китайську версію: але як грати, якщо людина нічого не розуміє в інтерфейсі?
 • Дочекатися, поки розробники дозволять перевести гру.
 • Компанія BlueStacks надає можливість своїм користувачам грати в абсолютно будь-яку гру на рідній мові. У новому режимі сервісу можна переводити гри в режимі реального часу. Просто потрібно відкрити гру, в яку хочеться пограти, і перевести весь ігровий екран на будь-яку мову, не тільки на англійську та російську.

  Просто натисніть Ctrl + Alt + L для перекладу

  гра на іноземній мові

  перекладена гра

  BlueStacks використовує мовні настройки, вибрані під час установки. Таким чином, якщо в сервісі встановлено російську мову, результати перекладу також будуть відображатися російською мовою. Ви можете змінити це, вибравши іншу мову в “Налаштування зараз”.

  Щоб почати переклад, необхідно використовувати наступну комбінацію клавіш: Ctrl + Alt + L.

  Як перевести гру

  Коли людина це зробить, ігровий екран і весь текст на ньому будуть переведені на рідну мову користувача. Результати будуть видні на екрані накладення: BlueStacks миттєво завершить переклад і відобразить результати в фіксованому додатковому вікні. Щоб повернутися до гри, просто закрити переклад. Гравець може повторити цю операцію скільки завгодно раз, сервіс продовжить переводити весь текст на екрані.

  Управління

  Варто пам’ятати, що екран перекладу відображається на накладення. Іншими словами, гра продовжує працювати у фоновому режимі – можливо, не варто використовувати цю функцію під час бою. Навіть затримка в кілька секунд може призвести до ураження в важливій битві.

  Приклади використання перекладу:

  1. Зрозуміти, що відбувається на екрані

  Багато хто любить азіатські ігри, але вони багато показують написів на екрані! Наприклад, недавно запущена зомбі-гра LifeAfter підтримує тільки китайську мову, і один з екранів гри виглядає так:

  Спорядження 1

  Важко зрозуміти, що відбувається на скріншоті. Можна продовжувати натискати, на що попало, щоб зрозуміти, що відбувається на екрані. Але це не гарантує повного розуміння: нові спливаючі вікна будуть на китайській мові, які неможливо буде зрозуміти. Від цього гравець ще більше заплутається – кнопка активує іншу функцію. Навіть якщо вдасться чогось навчитися методом проб і помилок, все одно є ризик програти легку битву, натиснувши неправильну кнопку.

  Функція перекладу BlueStacks може легко вирішити цю проблему. Потрібно використовувати поєднання клавіш Ctrl + Alt + L, після чого на екрані з’явиться переклад на рідну мову.

  Спорядження 2

  2. Змінити настройки гри

  Ця гра називається Brown Dust і вона дуже популярна в Азії. Brown Dust має безліч налаштувань: можете змінювати якість графіки і встановлювати різні інші характеристики, які полегшують гру. Але є проблема: гра на корейською мовою і меню налаштувань виглядає так:

  Налаштування 1

  Але після переведення сервісом BlueStacks, відразу стає зрозуміло, що потрібно змінити.

  параметри 2

  Тепер можна зрозуміти, про що йде мова в меню налаштувань. Тут можна налаштувати гру, як подобається гравцеві. Слід пам’ятати, що можна встановити свої власні користувацькі елементи керування за допомогою інструменту BlueStacks keymap.

  3. Зрозуміти історію гри

  Діалог 1

  Новий квест, але гравець поняття не має, що це таке? Може бути, місія полягає в тому, щоб убити 10 щурів або зібрати 20 кольорів, хто знає?

  Діалог 2

  Після перекладу життя значно полегшується. Тепер гравцеві зрозуміло, що відбувається в джунглях.

  Можливості використання функції перекладу BlueStacks необмежені: можна перевести будь-яку гру на російську і будь-який інший мову за вибором користувача. Сервіс усуває мовні бар’єри і дає можливість користувачам отримати доступ до всіх ігор для Android. Тепер не доведеться чекати виходу “глобальних” версій.

  Автор статті: Ярослав І.