Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Завантажити емулятор android для ПК на Windows 7, 8 і 10

Рейтинг емуляторів android для комп’ютерів на Windows складений на основі об’єктивної і незалежної оцінки популярності ресурсів сервісу SimilarWeb. Саме кількість людей з усього світу, які щомісяця користується ресурсами цих програм найбільш об’єктивно відображають їх популярність. Клікнувши по посиланнях в рейтингу Ви перейдете на офіційні сайти програм і зможете самі завантажити потрібний емулятор і встановити його. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Топ 5 емуляторів андроїд на ПК

МестоНазваніеРейтінгСсилка1BlueStacks18 334 421СКАЧАТЬ2Nox App Player9 735 468СКАЧАТЬ3MEmu3 657 356СКАЧАТЬ4KOPLAYER2 970 864СКАЧАТЬ5Andy2 004 178СКАЧАТЬ

Топ 10 емуляторів андроїда на ПК

МестоНазваніеРейтінгСсилка6Genymotion1 281 719СКАЧАТЬ7AMIDuOS398 841https: //amiduos.com/8YouWave313 017СКАЧАТЬ9LeapDroid19 459СКАЧАТЬ10Droid4X10 089СКАЧАТЬ

Зміст статті

BlueStacks

 • Як завантажити і встановити BlueStacks на Windows 7 і 10
 • Порівняння BlueStacks 4 і Nox App Player
 • Системні вимоги BlueStacks 4
 • Як дізнатися характеристики свого комп’ютера?
 • BlueStacks 4 для Windows 7 і 10 і його відмінність від BlueStacks 3
 • Bluestacks Xpack
 • Bluestacks PikaWorld
 • Що таке Bluestacks PikaPoints?
 • Як завантажити і встановити BlueStacks на Windows 7 і 10

  Крок 1. Переходимо на сторінку завантаження офіційного сайту https: // ww w. bluestacks. com / download. html і натискаємо на велику кнопку “СКАЧАТИ”. Після цього почнеться скачування програми. Чекаємо закінчення завантаження.

  Скачивать BlueStacks з інших сайтів, наприклад, з торрентів не рекомендується, так Ви ризикуєте завантажити застарілу версію або нестабільну збірку. Або взагалі підчепити вірус.

  Крок 2. Запускаємо викачаний файл. Натискаємо кнопку “Вперед” і чекаємо закінчення установки. Якщо у Вас вже встановлено емулятор BlueStacks, то перед початком установки програма запропонує зробити бекап всіх Ваших даних.

  Запускаємо викачаний файл

  Крок 3. Бачимо екран вітання, на якому можна змінити мовні налаштування. Тиснемо кнопку “ПОЧАТИ”. Чекаємо перевірки Вашого комп’ютера і його налаштувань на відповідність вимогам програми.

  екран вітання

  Крок 4. Важливий крок – ввести свій логін (телефон або адресу пошти GooglePlay) і пароль, який Ви використовуєте на іншому своєму пристрої. Так Ви збережете весь досягнутий прогрес в іграх, які підтримують синхронізацію даних. В іншому випадку Вам доведеться починати все спочатку.

  введення логіна

  Якщо Ви забули логін або пароль, то можна їх відновити. Для цього необхідно ввести інформацію про Ваш аккаунт, яку Ви пам’ятаєте: прив’язаний номер телефону або додатковий адресу електронної пошти. Також в інтерфейсі BlueStacks Ви зможете створити новий обліковий запис Google Play.

  Крок 5. Після входу в Google Play Ви потрапляєте на стандартний екран BlueStacks. Відкривши Google Play Market Ви зможете скачати будь-яку доступну гру або додаток.

  головний екран BlueStacks 4

  Порівняння BlueStacks 4 і Nox App Player

  BlueStacks 4 і інші емулятори

  Існують емулятори анроід, які дозволяють здійснювати процес запуску сучасних і захоплюючих ігор і додатків (Android формату) на персональному комп’ютері. Серед найактуальніших версій BlueStacks 4 і NoxAppPlayer. Для вибору слід порівняти певні характеристики.

  Інтерфейс

  Установка BlueStacks 4 нічим не відрізняється від установки будь-який інший програми в системі Windows. Слід запустити інсталятор і слідувати наданим вказівкам по установці. Потрібно відзначити зручний інтерфейс. У процесі роботи з програмою не виникне ніяких складнощів або ж проблем, так як все є інтуїтивно зрозумілим. Що стосується NoxAppPlayer то установка даного забезпечення також не відрізняється особливими труднощами, але інтерфейс пророблений не надто ретельно, що нерідко викликає певні питання і тягне за собою необхідність поглибленого вивчення програми в цілому.

  Можливості

  Обидві програми надають підтримку Android 7, а також найпопулярніших ігор. Android N дозволяє запускати на персональному комп’ютері практично всі популярні мобільні ігри, при цьому ви отримуєте неймовірно якісну графіку. На додаток до всього Nougat (BlueStacks 4) формує можливість отримати покращений графічний движок, що додає можливість використання клавіатури і миші в процесі гри. Саме це робить гри неймовірно привабливими і більш зручними (ніж варіанти гри на планшеті або ж смартфоні).

  Обидві програми мають російськомовну версію. Але тут потрібно сказати про переваги BlueStacks. Інтерфейс програми дозволяє швидко знайти варіант установки російської мови. Всі описи є зрозумілими і чіткими.

  Виходячи з усього викладеного вище стає зрозуміло, що BlueStacks 4 за певними параметрами все ж перевершує NoxAppPlayer. На додаток до цього потрібно відзначити ще ряд переваг, які не можуть не зацікавити вимогливих і вимогливих ігроманів:

  • Hyper-G Graphics забезпечує фантастичну графіком, що робить гри воістину унікальними, яскравими, нестандартними і вражаючими;
  • Ресурсами можна управляти за допомогою спеціального – штучного інтелекту, що забезпечує неймовірно швидкий відгук;
  • Компанія співпрацює з численними ігровими розробниками, що дозволяє отримувати краще в одній програмі;
  • Є функція мульзадачності , що дозволяє грати в кілька додатків з різних акаунтів;
  • Є можливість заробляти BlueStacksPoint, за допомогою гри. Кожне отримане очко дозволяє отримати переваги придбання ігрової миші, нового ПК або ж набору карт для завершення різноманітних квестів. Є також маса інших цінних призів.

  Системні вимоги BlueStacks 4

  Мінімальні

  Операційна система (ОС): Microsoft Windows 7Процессор (CPU): Intel або AMD.Оператівная пам’ять ( RAM): 2GB.Відеокарта: Intel, Nvidia, ATI або аналог. Актуальні драйвера.Свободное місце на жорсткому диску (HDD): 4GB.Скорость інтернету: 256 кб / сУстройства введення: Миша, клавіатура або джойстік.Прочіе вимоги: Права адміністратора на вашому ПК.

  BlueStacks 4 буде працювати на системах, які відповідають мінімальним вимогам. Але для комфортної роботи рекомендуються інші характеристики.

  Рекомендовані

  Операційна система (ОС): Microsoft Windows 10Процессор (CPU): Intel або AMD з PassMark більше 1000.Оператівная пам’ять (RAM): 6GB.Відеокарта: Intel , Nvidia, ATIс PassMark більш 750. Актуальні драйвера.Свободное місце на жорсткому диску (HDD): 4GB на SSD.Скорость інтернету: 1 Мб / с.Устройства введення: Миша, клавіатура або джойстік.Прочіе вимоги: Права адміністратора на вашому ПК. Включена віртуалізація в BIOS.

  BlueStacks 4 буде відмінно працювати з мінімальними вимогами, а ось Nox може зажадати більш високих характеристик.

  Як дізнатися характеристики свого комп’ютера?

  Найпростіший спосіб побачити всі налаштування свого комп’ютера або ноутбука – натиснути клавіші на клавіатурі Windows + R. У віконці, що з’явилося потрібно ввести “msinfo32” і натиснути ОК.

  Вікно виконати

  Відкриється вікно “Відомості про систему”, де можна дізнатися версію ОС, процесор (CPU) і обсяг оперативної пам’яті (RAM).

  Відомості про систему

  Якщо в цьому вікні зайти в правому меню в “Компоненти> Дисплей”, то можна побачити всю інформацію про свою відеокарту.

  Щоб побачити дані про вільне місце на своєму диску, скористайтеся пунктами меню “Компоненти> Сховище> Диски”.

  Аналогічну, але кілька укорочену інформацію можна отримати, якщо натиснути на клавіатурі Windows + R і ввести “dxdiag” в з’явилася рядок.

  dxdiag

  Щоб дізнатися PassMark свого процесора – знайдіть його назва по цим посиланням.

  Щоб дізнатися PassMark своєї відеокарти – скористайтеся іншою посиланням.

  BlueStacks 4 для Windows 7 і 10 і його відмінність від BlueStacks 3

  BlueStacks і Samsung Galaxy S9 +

  BlueStacks 4 по визна ленним параметрами перевершує попередню версію (BlueStacks 3). Підвищилася продуктивність (в шість-вісім разів), нова версія стала більш зрозумілою – інтуїтивно, що дозволяє отримати перспективи економії часу. Дуже важливим є те, що версія вимагає мінімальних витрат ресурсів процесора і оперативної пам’яті.

  Основні відмінності і переваги: ​​

 • Головний екран програми мінімалістичний і простий, без зайвих даних і вкладок;
 • Є можливість використовувати центр додатків BlueStacksWorld;
 • Розроблено нижнє меню, в яке інтегровані всі необхідні сервіси. Панель виглядає зручно і лаконічно;
 • За допомогою меню формується легкий і швидкий доступ до всіх можливостей.
 • Нове ігрове управління

  Неодмінно відзначимо новий редактор з налагодження управління. Він оснащений інноваційним інтерфейсом, за допомогою якого можна створювати унікальні схеми управління, а також можна просто зробити акцент на застосування вже існуючих систем. Точне управління забезпечує можливість створення більш вмілого і швидкого ігрового процесу.

  Відповідно, версія BlueStacks 3 має ряд недоліків, які повністю були усунені в новій версії. За допомогою BlueStacks 4 ігрові переваги стали ще більш яскравими, а система управління стала простий і інтуїтивно зрозумілою, що істотно заощадить витрата часу потенційного ігромана.

  Bluestacks Xpack

  Xpack

  Xpack сприяє поліпшенню ігровий продуктивності, формує оптимізацію управління, а також додає спеціалізований контент для гри. За допомогою Xpack формуються зовсім інші можливості, які здатні в рази поліпшити ігровий досвід. Спробувавши цю можливість повернутися до колишнього вже не захочеться.

  Основні переваги

 • Неймовірно зручний тачскрін. Формується не менше п’яти віртуальних кнопок, які можна використовувати одночасно, також є можливість Вайпан екран. Це насправді створює унікальну атмосферу чудової і цікавої гри;
 • За допомогою зручної системи управління можна швидко бігати, змінювати позу, цілитися, стріляти, збирати лут, при цьому ефективність таких дій в рази зростає. По суті, можна буде виконувати всі дії за допомогою двох великих пальців;
 • Xpack забезпечує ідеальну точно і акуратність. Задані кнопки завжди працюють однаково, ніяких випадковостей або ж помилок.
 • Bluestacks Xpack серйозно сприяє поліпшенню ігрового процесу, роблячи його неймовірно цікавим, яскравим і чудовим.

  Bluestacks PikaWorld

  PikaWorld

  PikaWorld – це своєрідний простір ігрового формату (віртуальне). Саме тут можна здійснювати процес повноцінної гри, з отриманням карт, їх обмінів та придбання. Раніше все це можна було купувати в BlueStacks Store.

  Структура системи World залишається колишньою. По суті, формується поліпшена структура, за допомогою якої можна буде використовувати колишній функціонал і асортимент магазину, змінилося виключно назву.

  Даний сервіс сприяє створенню нових ігрових можливостей. Кожна людина, яка використовує Bluestacks для реалізації поставлених ігрових цілей, неодмінно використовує систему PikaWorld забезпечує більш розширений функціонал можливостей.

  На офіційному сайті чітко визначена інструкція користування, а також представлена ​​структура у вигляді картинок, за допомогою якої ви зможете досить швидко розібратися у всіх нюансах використання PikaWorld. Залишається тільки вивчити і скористатися запропонованими можливостями, і отримати перспективи більш цікавою і захоплюючої гри.

  Що таке Bluestacks PikaPoints?

  PikaPoints

  використовуючи улюблені ігри можна отримувати спеціалізовані PikaPoints, які в подальшому можна буде застосувати для обміну на цінні призи, придбання преміум або ж для отримання купонів.

  Природно, постійні користувачі мають серйозну зацікавленість в отриманні таких нагород. Адже по суті, змінюється вся структура гри, вона стає цікавішою і неймовірно азартною. Так як крім захоплюючого проведення часу можна отримати ще й щось цінне.

  Як отримати Pika Points?

 • При первинному вході в Bluestacks;
 • При установці і запуску нових додатків ( потрібно щоб запускалося не менше двох різних додатків). Зауважте, що якщо запустити гру, але не пограти, то окуляри нараховуватися не будуть;
 • Пограти в різні ігри відразу ж після запуску системи;
 • Також здійснюється нарахування очок в разі, якщо за персональною реферальной засланні проводиться установка Bluestacks. Саме з цієї причини раціональним буде розміщення активного посилання в різних соціальних мережах;
 • Кожні півгодини, які ви проводите в грі, здійснюється нарахування очок.
 • Автор статті: Ярослав І.